Proste przykłady pozyskiwania wolnej energii – Krzysztof Jędrzejczak

More videos
9.17K
Views
   

Przedstawiamy wykład Krzysztofa Jędrzejczaka zaprezentowany podczas konferencji „Wynalazki i pomysły dla wolnych ludzi”, 26 listopada 2016.

Kontakt: orgmag96@gmail.com

Ilość wejść: 9171

11 komentarzy

 • Paweł
  Reply

  Szukam kontaktu z panem Krzysztofem Jędrzejczakiem, dotyczy pomocy technicznej i praktycznej w zbudowaniu tego ustrojstwa Tesli co omawia od 39minuty filmu tu akurat schemat bardziej skomplikowany niż na jego innym filmie do ładowania akumulatorów. Naprawde potrzebuje tego na przedwczoraj!

 • Cezary
  Reply

  Szkoda, że nikt nie chce pokazać jak wygląda to urządzenie dające 200W mocy energii elektrycznej. Na papierze to można wszystko wyrysować, schematy w szczególności. To jak ma się rozprzestrzeniać ta wiedza antysystemowa – przecież nie wszyscy mają zdolności i wiedzę w tych dziedzinach. Pozdrawiam.

 • Piotrek
  Reply

  Może by wreszcie odgraniczyć termin wolna energia na dwie kategorie:
  1. offgrid
  2. naprawdę wolna energia w klasycznym tego słowa znaczeniu.

  Bez wyliczenia ile konkretnie zostało wydane na te wszystkie materiały + robocizna (własna czy nie własna), mówienie o oszczędności względem 1kW z elektrowni za 60 groszy będzie albo traktowane z przymrużeniem oka, albo wyciąganiem zasobów z kieszeni tych co nie chodzili do podstawówki. I o to drugie tak naprawdę chodzi.

 • Obscur
  Reply

  Do Keshe jesten sceptyczny, bo nie widziałem jeszcze doświadczenia z tym, że licznik poboru mocy jest podłączony na wejściu do generatora z sieci. A drugi licznik jest podłączony za Keshem, i podaje pobór z „jego” strony.

 • Michał
  Reply

  Śpiewcy wolnej energii… Ci sami poszukiwacze free energy od lat szukają i szukają ale jak dostali do rączek na talerzyku technologię MT Keshe to nieee „bo za łatwe trzeba mieć doktorat warsztat za 100 tys i magistra najlepiej a w ogóle to nie działa” szkoda gadać chłopaki.

   • Marek
    Reply

    „Michał” został zagięty, nie potrafi pokazać działającego magrava off grid , a samo gadanie Keshe tego magrava nie napędzi.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.