Proste przykłady pozyskiwania wolnej energii – Krzysztof Jędrzejczak

More videos
9.09K
Views
   

Przedstawiamy wykład Krzysztofa Jędrzejczaka zaprezentowany podczas konferencji „Wynalazki i pomysły dla wolnych ludzi”, 26 listopada 2016.

Kontakt: orgmag96@gmail.com

Ilość wejść: 9086

11 komentarzy

 • Michał
  Reply

  Śpiewcy wolnej energii… Ci sami poszukiwacze free energy od lat szukają i szukają ale jak dostali do rączek na talerzyku technologię MT Keshe to nieee „bo za łatwe trzeba mieć doktorat warsztat za 100 tys i magistra najlepiej a w ogóle to nie działa” szkoda gadać chłopaki.

   • Marek
    Reply

    „Michał” został zagięty, nie potrafi pokazać działającego magrava off grid , a samo gadanie Keshe tego magrava nie napędzi.

 • Obscur
  Reply

  Do Keshe jesten sceptyczny, bo nie widziałem jeszcze doświadczenia z tym, że licznik poboru mocy jest podłączony na wejściu do generatora z sieci. A drugi licznik jest podłączony za Keshem, i podaje pobór z „jego” strony.

 • Piotrek
  Reply

  Może by wreszcie odgraniczyć termin wolna energia na dwie kategorie:
  1. offgrid
  2. naprawdę wolna energia w klasycznym tego słowa znaczeniu.

  Bez wyliczenia ile konkretnie zostało wydane na te wszystkie materiały + robocizna (własna czy nie własna), mówienie o oszczędności względem 1kW z elektrowni za 60 groszy będzie albo traktowane z przymrużeniem oka, albo wyciąganiem zasobów z kieszeni tych co nie chodzili do podstawówki. I o to drugie tak naprawdę chodzi.

 • Cezary
  Reply

  Szkoda, że nikt nie chce pokazać jak wygląda to urządzenie dające 200W mocy energii elektrycznej. Na papierze to można wszystko wyrysować, schematy w szczególności. To jak ma się rozprzestrzeniać ta wiedza antysystemowa – przecież nie wszyscy mają zdolności i wiedzę w tych dziedzinach. Pozdrawiam.

 • Paweł
  Reply

  Szukam kontaktu z panem Krzysztofem Jędrzejczakiem, dotyczy pomocy technicznej i praktycznej w zbudowaniu tego ustrojstwa Tesli co omawia od 39minuty filmu tu akurat schemat bardziej skomplikowany niż na jego innym filmie do ładowania akumulatorów. Naprawde potrzebuje tego na przedwczoraj!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.