Podstawy prawa, cz. 1 – Świadectwo tożsamości – Marek Piotr

More videos
Views
   

Przedstawiamy nagrania ze spotkania, na którym Marek Piotr wyjaśniał podstawowe zagadnienia związane z prawem naturalnym, stanowionym, konstytucją, kodeksem cywilnym i innymi ważnymi tematami prawnymi.

Link do części 2: porozmawiajmy.tv/podstawy-prawa-cz-2-rodowe-ksiegi-majatkowe-marek-piotr
Link do części 3: porozmawiajmy.tv/podstawy-prawa-cz-3-jak-stworzyc-autonomie-marek-piotr

Strona Marka Piotra: Nowa-Ziemia.net

10 komentarzy

 • Janusz hej
  Reply

  Szanuję doświadczenia i wiedzę każdego, ale jedna ciekawostka: warto się zastanowić czy warto podawać komuś „obcemu” imię swojej duszy, dodatkowo przytoczę cytat: „mag nad tym ma władzę czego zna imię”. Życzę każdemu by przy tych rozwiązaniach z prawem naturalnym nie wdepnął w duże śmierdzące G*wno. Zdrawiam

 • Łukasz Ozga
  Reply

  Ja jestem prosty człowiek, wolę zabrać broń. Nie rozumiem tych wywodów. Kto podstępem mnie skrzywdzi, uczynię wzajemnie to samo przy planowanej sposobności bez niepokoju o własne życie.

 • Mario
  Reply

  Mam wątpliwości do tego, co usłyszałem na filmie, gdzie jest napisane o drugiej przesłance, że musimy wyrządzić komuś szkodę?

 • qrde blade
  Reply

  System w tym władza sądownicza i tak będzie każdego z Was traktowała jako osobę fizyczną od nsrodzenia posiadającą zdolność prawną.
  Jak wiemy Konstytucja Stolzmana z 02.04.1997r. z powodu zbyt niskiej ferekqencji w RK jest NIEWIĄŻĄCA i raczej w legalnych dowodach suwerena 2 RP z powodu obowiązywania Konstytucji Kwietniowej z 23.04.1935r. szukałbym rozwiązania i dekretu Prezydenta Raczkiewicza z 30.11.1939r. patrz Dz. U 102 0oz. 1006 z 02.12.1939r. oraz Uchwały Senatu RO nr. 12 poz. 200 z 16.04. 1998r.

 • drea_mer
  Reply

  Ilekroć słyszę o kontrastach i różnicach panujących na polu prawa które ludziom niezbywalnie SŁUŻY i PRZYSŁUGUJE a tych bandyckich zasad stworzonych by godzić w wolność ludzi a nie osób tyle razy coś się we mnie burzy i jestem niespokojny bo dochodzę do wniosku że taki policjant gestapowiec który mnie wyszarpał dlatego że się nie zatrzymałem pod pretekstem jego pouczenia (nie było wykroczenia ani przestępstwa) może zrobić co zechce i nic mu za to nie jest…

  Przytoczę to zdarzenie i jestem ciekaw co powiecie na to i jak należałoby postapić…

  Kilka dni temu zostałem napadnięty przez reżimową policję-gestapo i wyszarpany w miejscu publicznym pod pretekstem nie wypełniania „poleceń” gestapowca który jak zobaczył że z mojej strony nie ma reakcji na jego gadkę przez uchylone okno radiowozu – niczym cham, podbiegł za mną i próbował mnie do tyłu szarpnąć później jeszcze zachodząc mi drogę. Chodziło i rzekome pouczenie o obowiązku noszenia maseczek w sklepach o którym wiem a z którym się nie zgadzam i uważam że narusza wolność osobistą do ubierania się w to na co ktoś ma akurat ochotę ale pomijając… Ściągnąłem korpo-pampersa jak wychodziłem że sklepu i o to poszło im bo to nie było poza obrębem sklepu czy coś w tym rodzaju… Policja i aparat ucisku nie tylko w Polsce poczynając sobie co raz śmielej, jest co raz więcej represji wobec zwykłych ludzi a mafia co raz lepiej trzyma w szachu gestapo – reżimową policję – tutaj odsyłam do filmu 7 metrów pod ziemią pt spowiedź gangstera. Poczułem się jak w czasach które znam z książek i opowieści z tym że wtedy jak milicjant na rewiże był nadgorliwy to dostawał od miejscowych w mordę bo ludzie się razem trzymali i jak trzeba było to i poprawkę dostawał jak był krnąbrny i wiedział że ludzi nie ruszy i kurwą nie ma prawa być, co innego zomo i sb… Ludzie, w jakich czasach my żyjemy gdzie wszędzie można spotkać wrogów, w rodzinnym domu spotkałem się z szyderą i obojętnością – biernością po całym zajściu a na ulicy nikt nawet nie zareagował i nie podszedł pomóc bo nikomu już nic nie wolno, ludzie są przestraszeni i kontrolowani przez spółkę mamonę-wielki brat. Jedynym wyjściem jakie widzę żeby uciec z tego zażewia konfliktu, strachu i pędu ku zagładzie jest ucieczka poza miasto, dla mnie – człowieka wrażliwego na otaczający świat i delikatnego psychicznie pisowski czy jakikolwiek inny reżim świń u koryta którym populis oddało władze nie ma miejsca z zasady jesteś inny = jesteś zły/niepotrzebny. Post kieruję przede wszystkim do wszystkich anarchistów i wolnościowców którym się nie podoba pomysł na współczesny świat i do ludzi którzy mają otwarte oczy, widzą i czują więcej. Uważajcie na siebie ☮️

 • Marion
  Reply

  Kochani…
  A o Dekrecie Aleksandra Macedonskiego – co zachowal sie do wspolczesnych czasow i w sadzie w Moskiwie toczy sie sprawa o zwrot Rodom Slowiano Aryjskim ziem i mienia…nic nie wspomniano?
  Toz te Dekret obala legalnosc jakichkolwiek dzialan okupantow piratow alienow na naszych ziemiacu! Nigdy nie zrzeklismy sie ani nie przekazalismy nikomu zadnej 'wladzy’ ani zadnego 'rzadu’!
  To co mamy to gigantyczne oszustwo i przestepstwo!
  Dzieci nawet odbieraja rodzinom…zwierzeta odbieraka i daja do schroniska czy na eksperymenty…jak i dzieci…
  Drzewa nasze wycinaja by dac do Skandynawii czy Chin czy Niemiec…
  Ilez mamy znosic ten ucisk?

 • Max
  Reply

  Proponuję zachować cierpliwość…po 2024r. wszystko się zmieni na naszą korzyść, uzyskamy szerokie spektrum możliwości do działania zgodnego z naszą wolą…

 • Neo
  Reply

  Ta Konstytucja Jest Nielegalna i ten Kodeks Cywilny jest nielegalny, czyli opieranie się na Prawie nielegalnym stajesz się nielegalny.

 • BEATA IN LOVE
  Reply

  Serdecznie dziekuje za tak cenne informacje.
  A jak odzyskac teraz ten worek pieniedzy?
  I dlaczego ja musze sie dostosowywac do granic panstw? Jestem przeciez Ziemianka. To ze urodzilam sie w miejscu, ktory ktos nazwal sobie Polska, to przeciez nie moj problem. Mi nalezy kawalek ” kuli” ziemskiej, jak kazdemu innemu Ziemianinowi, czy nie tak?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>