Po jakim czasie zaszczepieni zaczną masowo umierać – Jerzy Zięba

More videos
Views
   

– ile zarobił „największy polski szarlatan”
– badania dr Judy Mikovits
– książka dr Judy Mikovits Pandemia kłamstw
– jak się tworzy wirusową broń biologiczną
– retrowirusy znajdują się również w szczepionkach
– ponad połowa wiedzy o immunologii na świecie pochodzi od Franka Rosetti
– artykuł w PubMed dr Margaret Liu ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6631684
– najważniejsze są składniki szczepionki, których producent nie ujawnia w ulotce
– dlaczego ta szczepionka musi być przechowywana w temp. -70 stopni

Strona Jerzego Zięby: JerzyZieba.com

 

 

Filmy polecane w wywiadzie

Przerażające, nigdzie nie nagłaśniane fakty o szczepionce mRNA:

Film nr 3 o szczepionkach:

Film nr 8 o szczepionkach:

Wykład byłego rosyjskiego oficera, eksperta od broni biologicznej (tylko po angielsku):

Dr Simone Gold na temat preparatów modyfikowanych genetycznie oraz epidemii

61 komentarzy

 • Ron
  Reply

  Kazdy powinien obejrzec film A Universal Antidote. Film ten mowi o substancji Chlorie Dioxide {CDS)
  ktora moze unieszkodliwic Covid 19 oraz 97 procent innych chorob. Inny film o tym temacie to Quantum Leap obeirzyj na quantoomleap.is

  • Wiktor
   Reply

   Ja i moja cała rodzina łykamy odkąd się dowiedzieliśmy o tym olej z cbd cbda.
   Ani ja ani nikt z moich bliskich nie przeszedł covida z powikłaniami, a mam w dalszej rodzinie i wśród znajomych u których okazało się,że po czasie zaszły zmiany uszkodzeniowe w układzi enerwowym.Oni mnie słuchali, tylko wyśmiali, że wierze w jakieś bajeczki. Mam chorobę autoimmunologiczną i ryzyko zakrzepu po szczepionce jest w moim przypadku prawie,że pewne. NO to co mi zostaje, medycyna naturalna nad ta całą bronią biologiczną. Jak kogoś zainteresuje temat to należy poszukać nazwiska Kevin William Simpson, opowiada o rosnących dowodach dotyczących konopi jako leczenia COVID-19. mam już 3 opakowanie 5% teraz zrobiłem zapas syropówz konopiafarmacja własnie z tym cbd, już na jesień bo nie wiadomo co bedzie dalej czy w ogóle bede to mógł kupić później?

 • Megien
  Reply

  W razie zachorowania na to „coś” możemy sobie pomóc słynną vilcacorą, która podobno może szybko zahamować namnażanie wirusa nawet w 92-98%. Jest o tym mowa w artykule pt. „Vilcacora” (Nieznany Świat nr 2/2021, s. 50). Wypowiada się w nim prof. dr hab. n. farm. Jerzy Łukasiak, emerytowany pracownik dwóch uczelni w Gdańsku. Vilcacorę można dostać choćby na Allegro i tego specyfiku nikt już nam nie będzie reglamentował. Amantadyna, niestety, znowu jest reglamentowana.

 • Bob
  Reply

  Szukałem na cdc.gov informacji o rejestracji ( braku) medialnego vir usa, ale nic ciekawego nie znalazłem. Czy ktoś ma namiar na wypowiedź o braku rejestracji.

 • Miczimalsa
  Reply

  Proszę wybaczyć ale: Jeśli mówi Pan o tak poważnych sprawach, to ten uśmieszki działają całkowicie na Pana niekorzyść. Ja nie oglądam Pana materiałów właśnie dlatego. Rozumiem, że jest Pan sobą i taką ma Pan behawiorystykę, jednak radziłbym się powstrzymywać od takich zachowań, bo zapewne z tego powodu, wiele osób odrzuci Pana materiały. W tym zachowaniu jest mocny dysonans, który wpływa na odbiór.

  • you
   Reply

   Nie podzielam. W taki temacie tylko śmiech pozwala zdystansować się od głupoty. Ale dobrze, że w śród widowni jest behawiorysta, który jest w sanie mówić komuś jak powinien się zachowywać.

   • Matti
    Reply

    To co napiszę to wielu uważa za fantazja. W razie czego, jeśli będę musiał to jedynie pozostaje Białoruś. Jedyny chyba kraj, gdzie jest normalny rząd i prezydent. Dlatego jest tak atakowany przez bandytów, potomków dr.Mengele.

  • Jacek1
   Reply

   Witam!
   Pomysł ze światełkiem nadziei dobry,ale po co wciągać w to Trumpa [w filmiku nie ma o nim mowy]? Ustawę 447 o bezspadkowym mieniu pożydowskim podpisał,w czasie kampanii prezydenckiej obiecał wyjaśnić aferę „Pizzagate”,przysłał do Polski Mosbacher,która na samym początku pobytu stwierdziła,że będzie bronić interesów przedsiębiorców amerykańskich[czyt.żydowskich],USA parę razy przy pomocy pocisków samosterujących zaatakowały Syrię,zabito generała Sulejmaniego,w Polsce w Świadkach Iławieckich od 1993 r znajduje się Stacja nasłuchowa amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego,która rejestruje WSZYSTKIE rozmowy telefoniczne,córka Ivanka wyszła za Żyda Kushnera i przeszła na ortodoksyjny judaizm,przyjmując imię Yael – „Moc Boga”,uznał Jerozolimę za stolicę Izraela….

 • Dominik
  Reply

  Ja pierwsze co zrobiłem po dowiedzeniu się kto wyprodukuje szczepionkę (6 grudnia) wpisałem w wyszukiwarkę google takie hasło: „pfizer scam”. tak mi intuicja podpowiedziała i od razu dowiedziałem się o ich oszustwie i karze w wysokości 2.3 miliardów dolarów. z góry założyłem że ta szczepionka również będzie jakimś oszustwem, bo ktoś kto wcześniej oszukiwał na taką skalę, nie jest warty zaufania.

 • Maria
  Reply

  apropo tego, że dużo ludzi jest zarażona retrowirusami….. chciałabym dodać, że wszyscy mamy w sobie retrowirusy, są to wirusy endogenne, które dziedziczymy po zarażonych praprzodkach. ponadto nie tylko retrowirusy umożliwiają przepisywanie mRNA na DNA, ale również inne, np też wirus zapalenia wątroby typu B

 • Andrzej
  Reply

  Najlepszy fragment o retrowirusach aktywowanych – uwaga – przez WIFI 😀
  Ja pierdole, ludzie, opanujcie sie i przestance sluchac tego oszusta.

  • Jacek1
   Reply

   Witam!
   Szczepione powinny być dzieci polityków – „staremu” ten preparat może niewiele zaszkodzić [chyba,że 65+],ale skutki w organizmach 20 – 40 lat mogą być opłakane,a szczególnie zmiany w DNA ich dzieci.

  • Alex
   Reply

   Wcisnąć klawisz Escape 🙂
   A tak na poważnie, to metod będziemy szukać w zależności od sposobu zmuszania. Nie jesteśmy w stanie teraz przewidzieć jakie metody wymyślą za jakiś czas. Proszę nie liczyć na żadne „dowody osobiste suwerena”, bo to może być złudne. Naszą moc mamy wewnątrz, a nie w jakimś kawałku plastiku.

 • Joanna
  Reply

  Odpowiedź na mój post na Fb, dotyczący filmu pana Jerzego Zięby „Szczepionki nowe szokujące informacje”: ” W Twoim poście wykryto fałszywe informacje” i dalej weryfikacja informacji: „Nagranie internetowego znachora zawiera wiele nieprawdziwych informacji”.
  Panie „Znachorze” serdeczne dzięki za wszystkie udostępniane przez Pana informacje pozwalające nam wyrwać się z oficjalnie zalewającego nas politycznego szamba.

 • Anna
  Reply

  Największy kłamca. Usunięto jego filmy, bo wprowadzamy w błąd- delikatnie mówiąc. Dlaczego propagujecie ten żyd?

 • Grzegorz
  Reply

  Pan Jerzy Zięba niejednokrotnie wspominał, że jest gotowy na otwartą publiczną dyskusję. Niestety jakoś nie ma takich dyskusji a temat jest ważny. Może w takiej sytuacji Pan Jerzy wypowiedział by się do jednego z filmów propagujących szczepienia mRNA. Warto by było wskazać czego mówca w tym filmie nie mówi, lub w którym fragmencie jego wypowiedzi Pan Jerzy miałby inny punkt spojrzenia. Może choć w taki sposób zaczęła by się jakże ważna dyskusja:

  https://youtu.be/fHYwxnpH38o

  Szczepionka mRNA – czy są naukowe podstawy do obaw?

  Uwaga! Naukowy Bełkot

 • Natalia
  Reply

  Witam. Ciekawi mnie czy ludzie zaszczepieni będą mogli zarażać tym co im wstrzyknięto w szczepionce ? Retrowirusami ? Pozdrawiam Natalia

 • Vadim
  Reply

  Panie Zięba, Wczoraj podesłałem pański film o toksyczności szczepionek swoim przyjaciołom fejsbukowym, natomiast dzisiaj zauważyłem, iż ktoś, a raczej adminy wyżej wymienionego portalu napisali do mnie, iż powieliłem tak zwane „fake newsy”. Ja panu ufam, pańskie argumenty mnie przekonują całkowicie! Pytanie, co robić by „powielać” pańskie wiadomości dotyczące tak ważnej sprawy bezproblemowo? Mam na myśli to, że za rozpowszechnienie naturalnej prawdy będą się szerzyć prześladowania…. Dołączam też do pytań odnoście przymusu zaszczepienia się, który bez dwóch zdań będzie zastosowany pośrednio lub bezpośrednio….

 • Alexandra
  Reply

  Czy znajdę jakieś wskazówki rady, zalecenia dla 24-letniej kobiety zaszczepionej dwukrotnie tym świństwem MMR? O bezwzglednym uniknięciu obecnego szczepienia mam świadomość i nawet nie wspominam ale problemy zdrowotne są już duże: zespół chronicznego zmęczenia, nawracające zapalenia jelit, brak łaknienia, zaburzenia snu, ogólny obraz jak przy zaburzeniach odżywiania ale oczywiście pojawiły się wcześniej inne, już w dzieciństwie problemy z nerkami, nawracające zapalenia pęcherza, tak jak pan Zięba punktował w swoich wykładach o szczepieniach. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.

 • Ula
  Reply

  Ok, to już ustaliłam, że nie zaszczepię się, bo zbyt wiele jest tych wątpliwości, krętactw ze strony telewizyjnych „specjalistów” sowicie opłaconych, kombinacji ze strony rządzących, a teraz już zgonów poszczepionkowych itd, itd.
  Moje pytanie. Co robić, gdy zaczną zmuszać? Jak się bronić, za co żyć? No i najważniejsze pytanie: Gdzie wiejemy w razie co? Macie już jakiś plan, jakis bezpieczny azyl, ja wieje tam gdzie i wy. Tylko zdradźcie adres. Serio pytam, bo już od kilku tygodni panika mnie ogarnia, nie śpię w nocy, denerwuje i męczy mnie już ten ich „show” ??‍♀️??‍♀️??‍♀️pozdrawiam was serdecznie i dziękuję za ten film ?

 • jozef
  Reply

  Ma ktos linka do wywiadu CEO pfizera ktory mowi ze pracownikow nie zaszczepi bo jakby cos sie stalo zlego to nie mialby kto tego produkowac?

 • JAN
  Reply

  CI, którzy mają czyste[hARmonijne z ŻYCIEM i PRAWDĄ] INtencje [IN TENSION – wewnętrzne NApięcie(potencjał Czynienia – materializacji w zewnętrznej CzasoPrzestrzeni Obrazu takiego jaki w Swoim wewnętrznym PrzestrzenioCzasie[Wzorcu] myślami, uczuciami, eMOCjami wytworzą ZACZYN), SĄ pod PIECZĄ, otoczeni CHWAŁĄ SYN(a)tezy PRAOJCA i PRAMATKI. Reszta JEST BEZ ZNACZENIA. kłamcy PRZEGRALI JUŻ NA SAMYM POCZĄTKU[Przed założeniem ŚWIATA=zanim cokolwiek zmaterializowało się]. Nad TAKIMI[bez lęku] nie posiadają żadnej władzy[żadne ciemne rytuały nie działają].

  • Ada Brek
   Reply

   Problem jest o wiele szerszy.
   Są również leki na inne schorzenia, mające w nazwach tę końcówkę. Należą do nich np. leki (zastrzyki) stosowane w leczeniu schorzenia okulistycznego, polegającego na obrzęku plamki żółtej.
   Najgorsze jest to, że ludzie bezgranicznie ufają procedurom medycznym i nie szukają innych metod, i wręcz stają na głowach, aby zakwalifikować się na to leczenie.

 • Dora
  Reply

  Dobrze, bardzo dobrze ale jest ale… Nie padlo pytanie – jaka jest alternatywa, co jesli sie nie zaszczepie? Bede miala wstep do sklepow, komunikacji miejskiej, do pracy bez dokumentu o szczepieniu? Juz nie moglam wejsc na poklad samolotu bez zaswiadczenia o tescie negatywnym na Covid-19…
  Juz mowi sie o tym, ze zostane zwolniona z pracy, jesli sie nie zaszczepie, tez nie bebe miala na jedzenie bo mnie nie wpuszcza do supermarketu czy innego sklepu spozywczego! Co z moja rodzina? jak ich wyzywie?

 • Bart
  Reply

  Z ciekawości posłuchałem i po 20 minut gadania się okazało, że wszystko oparte na fałszywej interpretacji badania. Tutaj fragment który pan Zięba wyśmiewa, ale na którym się też opiera:

  „In addition, some recipients of mRNA drugs or vaccines may be already infected with a retrovirus (e.g., HIV), thus providing a theoretical means for provision of the proteins needed for integration [69,70]. Nevertheless, the risk of integration remains, at this point, extremely unlikely for mRNA, even from a theoretical standpoint, nor is it any longer a significant concern for plasmid DNA.”

  Skoro pan Zięba sam mówi, że nie jest ekspertem w tej dziedzinie i powołuje się na prawdziwych ekspertów, to dlaczego później wysnuwa swoje wnioski i mówi że to zagrożenie jest podstawne? Pani Margaret A.Liu pisze tutaj, że istnieje teoretyczna możliwość na dostarczenie białek potrzebnych do integracji, ale nawet z teoretycznego punktu widzenia jest ekstremalnie mało prawdopodobne.

  Przecież jeśli byłoby inaczej i teoria pana Zięby jest prawdziwa, że każdy ma w sobie retrowirusy które dostarczają tzw. enzym „Odwrotnej transkryptazy”, to każde zarażenie jakimkolwiek wirusem powoduje zagrożenie niespodziewanych mutacji naszego DNA. Dlaczego więc bać się szczepionki, która „teoretycznie” pod wpływem retrowirusa może losowo wpływać na geny, a nie bać się tysięcy innych wirusów z którymi ludzkie organizmy mają do czynienia przez całe życie, a nie jednoroazowo podczas szczepienia?

  Nie trzyma się to kupy

  • Ada Brek
   Reply

   @Bart
   Dlatego, że szczepionka to preparat nienaturalny i podawany bezpośrednio do krwi, z pominięciem wszelkich normalnych, naturalnych barier naszego organizmu.
   I tylko nie pisz, że domięśniowo, to nie bezpośrednio do krwi, bo nikt tutaj w to nie uwierzy.

  • Jerzy Zięba
   Reply

   Do wysnuwania wniosków nie trzeba być ekspertem, wystarczy tylko pomyśleć, a przede wszystkim słuchać ze zrozumieniem. Wyraźnie powiedziałem, że :

   1. Margaret mówi o zjawisku, które może nastąpić, ale tylko teoretycznie. Słowo „teoretycznie” odnosi się do tego, że istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo wystąpienia tych gama retrowirusów w organizmie człowieka. Margaret doskonale wie, że gdyby to nie była teoria, to byłby to prawdziwy dramat zdrowotny. Dlatego właśnie broni tego tym bardzo małym prawdopodobieństwem. Jednakże, wyraźnie wskazuje na to potężne zagrożenie u osób, które są zakażone już w tej chwili np. wirusem HIV.

   2. Z kolei Judy mówi, że te gama retro wirusy występują w tej chwili już u ponad 50 000 000 Amerykanów.
   Mało tego, Judy wyraźnie mówi, że te retro wirusy są wszczepione w organizmy dzieci w szczepionce MMR. Ja to też sprawdziłem. Tak, w szczepionce MMR podawanej w Polsce stwierdzono obecność gama retrowirusów!!!

   A więc argument mówiący o jakiejkolwiek teorii istnienia tych wirusów w organizmach ludzi natychmiast padł. To z kolei oznacza, że mamy do czynienia z prawdziwą bombą z opóźnionym zapłonem.

   No, ale ja to wszystko przecież w tym filmie omówiłem.

   • Luk_Skajłoker
    Reply

    Pitolisz pan jak potłuczony. Ci pańscy „eksperci” są takimi samymi kosmitami jak Pan.
    Za szerzoną dezinformację, manipulację powinno się Pana przed sądem postawić. Tak samo, jak za tych ludzi, którzy wierząc w pańskie znachorskie teorie lecznicze porzucali leczenie medycyny konwencjonalnej i tracili szansę na wyzdrowienie lub dalsze życie.
    Do uczciwej pracy byś się Pan wziął i skończył z tym obrzydliwym manipulowaniem faktami wyssanymi z palca przez podobnych panu „naukowców”. Proszę pokazać pańskie laboratorium, proszę pokazać wyniki badań w nim prowadzonych. Proszę pokazać wyniki badań kontrolnych weryfikujacych badanie główne.
    Naukowiec hobbysta. A idź pan w cholerę.

   • Alexandra
    Reply

    Czy znajdę jakieś wskazówki rady, zalecenia dla 24-letniej kobiety zaszczepionej dwukrotnie tym świństwem MMR w 97 r. i 2003? Czy partie z tych lat były już też zainfekowane retrowirusami? O bezwzględnym uniknięciu obecnego szczepienia mam świadomość i nawet nie wspominam ale problemy zdrowotne są już duże: zespół chronicznego zmęczenia, nawracające zapalenia, ogólny obraz jak przy zaburzeniach odżywiania ale oczywiście pojawiły się wcześniej inne, już w dzieciństwie, tak jak pan Zięba punktował w swoich wykładach o szczepieniach. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.

 • Teresa
  Reply

  brawo Panowie, kluczowe pytania. Szkoda, ze tak ekspresowo, brakuje mi rozwinecia wielu watkow, dluzszych komentarzy i refleksji Aleksa ale rozumiem, ze z powodu braku czasu.

 • Stanisław
  Reply

  Jerzy Zięba nie ma wykształcenia medycznego. To problem? Minister Zdrowia nie ma wykształcenia medycznego. To jest PROBLEM!!!!

 • Grigori Wolny
  Reply

  Tylko znowu. Jedni bedą mówić, że umierają z powodu chorób jakichś tam, a drudzy, że z powodu sczzepionek i masz słowo przeciwko słowu.

 • Anna
  Reply

  Juz zaczynaja umierac. Tu w Norwegi wczoraj podali w wiadomosciach ze zmarly dwie osoby ktore wlasnie sie zaszczepily. To byly stare osoby jedna chyba 102 lata a druga nie uslyszalam. Maja wszcząć postepowanie. Na pewno wyjasnia ze z powodu wieku i wspołistniejących z tym chorob tak to sie stało

 • Granderfanklub
  Reply

  Dzięki za ten wywiad. Zdaję sobie sprawę, że emisja tego materiału wiąże się z ryzykiem utraty całego kanału na YouTube w związku z ich polityką ograniczania wolności słowa. Pozdrawiam

 • Ada Brek
  Reply

  świetny film. Chyba najbardziej przejrzyście zrobiony, ze wszystkich jakie na ten temat widziałam. Dzięki wielkie.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>