O uchodźcach i przyszłości Polski, 23 września 2015 – Renata Engel

More videos
Views
   
 • o wrześniu 2015
 • o tzw. uchodźcach
 • dla kogo pracują służby specjalne
 • kiedy odejdą szantażowani politycy
 • jakie zmiany nastąpią w Polsce wkrótce
 • jak się bronić przed dezinformacją
 • usuwaj z siebie lęki i strach
 • ciężka kula u nogi
 • jasnowidzenie nie ma nic wspólnego z „rozwojem duchowym”
 • jaki sens ma widzenie obcych chodzących po mieście
 • czy Ukraina zostanie podzielona
 • czy Protokoły Mędrców Syjonu są autentyczne (–> link to tej książki)
 • czy Hitler napisał „Mein Kampf”
 • Nikołaj Przewalski – ojciec Józefa Stalina
 • systemy i religie
 • przyszłość państwa ISIS
 • czy Niemcy to państwo czy korporacja
 • wygaszanie Polski
 • o Wikipedii

Filmy związane z tematem:Strona Renaty Engelwww.EngelRenata.com

70 komentarzy

 • Davno_pora
  Reply

  Pytania tendencyjny i manipuluje. Dziwię się, że ta osoba się tu udziela, skoro jest tak opozycyjna wobec kodowania. Pan prowadzący ma uprzedzenia etniczne, sieje wrogość, agresję i strach. Proszę się opamietać.

 • IRMAN z Polonisza
  Reply

  Sympatyczna i Madra Renato ,bladzenie jest rzecza ludzka ,po czesci bowiem poznajemy !
  Panstwo ISIL jak ” Potezny Zlocisty LEW ,nadejdzie od strony Iraku i dojdzie do Bazy Rosjan
  nokautujac zgromadzone tam sily , Niedzwedz wycofa sie na polnoc pod Tartus i tam wlasnie poniesie DRUZGOCACA KLESKE !!!
  Misiu w starciu ze Zlotym Lwem jest bez szans .
  P.s. Te platne hieny , ktore obecnie czmychaja przed misiem , to sa zwykle oprychy wynajete !

 • Elżbieta
  Reply

  dziekuję za ten inne wywiady z Pania Renatą , są super 🙂

  Interesuje mnie natomiast taki aspekt , jak bedzie wyglądało życie dwóch swiadomosci obok , tych ludzi którzy zechca pozostać w Matrixie jak i tych którzy wyszli juz poza niego lub wyjdą. Moze juz gdzieś na ten temat Pani Renata się wypowiedziała. A byc moze Alex , to bedzie tematem przy następnych rozmowach , pozdrawiam, Elzbieta

 • Arisu
  Reply

  Koleżanka mi pokazała waszą stronę i z zaciekawieniem zobaczyłam kilka filmów. Niektóre ciekawe. Podążacie za sensacją 🙂 🙂 🙂 szukacie we wszystkich miejscach na raz 😀 mając wszystkie odpowiedzi przed twarzą. Owocnego poszukiwania.

 • Sylwia
  Reply

  Goraco dziekuje.Dlugi czas czekalam na jakis nowy wywiad z Renia, niestety znikla z sieci. Tym bardziej ucieszyl mnie ten wywiad. ???????????? dziekuje Alex za cala Twoja dzialalnosc twoj kanal jest wspanialy

 • Izabela
  Reply

  Ja również mam zdolności jasnowidzące i moje wizje dotyczące Polski w dobie masowego napływu uchodźców są identyczne z wizjami Pani Renatki, tj. nie widzę zagrożenia dla Polski. Widziałam (mentalnie) drobne sytuacje na terenie Polski, gdzie islamiści będą chcieli narzucić innym swoje „wierzenia”, jednak natychmiast zostaną one stłamszone przez grupy Polaków, nawet za pomocą pięści. Będą to sporadyczne, niegroźne przypadki.
  Pozdrawiam cieplutko 🙂

  • Izabela
   Reply

   Właściwie moje odczucia w ramach pytań dot. Hitlera, Stalina, krajów i granic w 2050 r, książki oraz innych zagadnień są jednakowe z z tym, co powiedziała Pani Renatka. Smiałam się słuchając wywiadu, ponieważ po każdym pytaniu prowadzącego pojawiała odpowiedź w mojej głowie, a za chwilę Pani Renatka mówiła to samo 🙂 Bardzo pozytywnie tę Panią odbieram. Ma przyjemną energię 🙂

 • Jacek Wozniak
  Reply

  Alex czy mozesz zaprosic pania Renate na kolejna rozmowe skype?
  Oto pytania ktore chetnie bym uslyszal:
  1.Jak bardzo glowne religie swiatowe oraz ich pisma objawione zostaly zmanipulowane przez ciemna sile?
  2.Czy Jezus byl prawdziwa postacia?
  3.Jakie intencje maja(skrywaja?) Alex Jones,David Icke i Stewart Swerdlow?
  4.Czy Centurie Michaela Nostradamusa sa autentyczne?
  Pozdrawiam serdecznie z Edynburga YO! d: )

  • k
   Reply

   Na 2 pytanie o Jezusa juz Pani Renata odpowiedziala 🙂 poszukaj w innych filmikach, bardzo ciekawe. Pytanie 1- serio trzeba o to az jasnowidza pytac ;)? ale pytanie nr 3- bomba! Dolaczam sie, nie wiem ostatnio co myslec o Icke a o Swerdlowie to juz w ogole, Alex Jones zaczal na swojej stronie glownie sprzedawac produkty

  • Dao
   Reply

   Taki cytat znalazłem odnosnie pytania o Jezusa.
   „Jezus z Biblii składa się z kilku realnie istniejących osób
   (choćby Szymona z Perei, Atrongesa, Judasza z Galilei, Menachema ben Judy, Teudasa, Jana z Giszali, Szymona bar Kochby ) i sporej dozy fikcji,
   ale był i taki Jezus z Nazaretu który był przywódcą małej grupy nieudaczników niespełniomych rewolucjonistów , narkotyzujących się idealistów.
   A w młodości był drobnym złodziejaszkiem .
   Jego ojciec był rzymskim agentem , donosicielem udającym Żyda , matką prosta dziewczyna z ludu
   która miała niejaką sposobność z owym farbowanym Żydem, prywatnie przemytnikiem i fałszerzem wina.
   Najciekawsze jest jednak to,dlaczego chrześcijaństwo z Jezusem jako jego centrum wokół którego powstał w ciągu wielu setek lat potężny egregor Jezusa Chrystusa odniosło taki sukces.”

 • wesoły Romek
  Reply

  ale ściema, przecież ta pani nie potrafi widzieć przyszłości „to znaczy powiem tak”, zero jasnych i klarownych odpowiedzi, bezsens

 • Beata
  Reply

  Witam!
  Garabandal
  to miejsce objawień Matki Bożej gdzie zostało szczegółowo opisane zjawisko zwane Ostrzeżenie które nas czeka w przyszłości. Ten czas jest już bardzo bliski. Wiemy że widząca Mari Loli przekazała że ostrzeżenie nastąpi wkrótce po Synodzie.
  Papiez Franciszek ustalił datę Synodu na październik 2014-2015 r.

  W Orędziach Królowej Nieba i Ziemi z Garabandal, w dzienniczku Św. Faustyna, Orędzia Rozalia Celakówna – pielęgniarka ( której proces wyniesienia na ołtarze, Episkopat utrudnia, hamuje) i Orędzia WIELKIEJ AgnostyczkI-Vasula Ryden-2014, była w Polsce zob. Youtube,

  ks. Stefano Gobbi, którego ORĘDZIA otrzymane od NMP to dzieło monumentalne NA ostateczną bitwę i ładnie U Ci sz one.
  … i WIELU INNYCH ŚWIETYCH, ostatnio m.in ks. dr. Adam Skwarczyński (uznany przez Episkopat za umysłowo chorego
  -bo napisał w swojej książce m.in. proroczo rok wyboru Polaka papieżem ) i też doświadczył tej samej wizji zbliżającego się ok. 5-15 min ( ale wrażenie, że trwa kilka godzin) wizji OSTRZEŻENIA dla całego świata, zatrzyma się całe życie planety, Matka Boża mówi w orędziach, zatrzyma się każdy MOTOR, działające urządzenie każdy otrzyma dar Ducha Świętego, oczami Boga zobaczysz NAGLE … jak w ostatniej godzinie AGONII duszy zobaczysz całe swoje życie szCZegółowo i z rozległymi skutkami swoich poczynań, dobrych i złych

  z TYM jak powiedział Jezus m.in. Vasuli nie będzie Ci osądzone, jak ma miejsce po śmierci ciała, ale każdy dowie się jaki by go spotkał.

  Każdy dostanie ostatnią szanse nawrócenia, Bóg ZAWSZE ZAWSZE ostrzega zanim wymierzy karę, gdyby NASTĄPIŁ Koniec Świata teraz to prawie NIKT by się nie zbawił powiedział w orędziach do Vasuli Ryden Pan.

  Wizjonerka Concita z Garabandal pisze, o tym ostrzeżeniu jako owinięcie duszy w ogień oczyszczający, ludzie woleliby umrzeć niż tego drugi raz doświadczyć – po tym ostrzeżeniu ludzie na ulicach, osiedlach w miastach /… / będą się wzajemnie przepraszać żałować. Ludzie bez łaski uświęcającej, jakaś część ??? tego nie przeżyje będą trupy leżeć będą też kolejki kilometrowe do spowiedzi, zgony wycięczonych spowiedników.

  I TO 'OSTRZEŻENIE ’ jest wykorzystywane i mylone z KOŃCEM ŚWIATA, o którym tylko BÓG OJCIEC WIE mimo, że po ostrzeżeniu po III-wojnie, Antychryście( 3.5 roku ) będzie jeszcze dany ludzkości ten szczęśliwy czas (ks. Adam Skwarczyński po otrzymanej wizji ( https://www.youtube.com/watch?v=Q5P5z7aBFjQ ), pisze, że nawet m.in. robactwo będzie sprzyjać rośliną a rolnicy zapomną o nawozach i ochronie )to czas, który nie został w raju wypełniony historią to ma być krótki okres poprzedzający K.Ś.

  Pozdrawiam wszystkich.

  • Dao
   Reply

   Nigdy nie umiałem sie połapać w tym -o co chodzi tym wizjonerom katolickim ?
   Objawienia to projekcje Obcych.ciągle straszą,straszą i straszą.
   Komu to potrzebne?
   Im, bo się żywią strachem.
   Oczywiście Beata mnie zaraz nastraszy !
   Strasznie straszne te strachy !!!
   ps.cały CZAS patrzysz oczami Boga !
   <3<3<3

  • Megien
   Reply

   Jeśli już to: „…robactwo będzie sprzyjać roślinom” nie „rośliną”.
   Popieram. Niech nastanie zero szkodliwej chemii – więcej pożytecznego robactwa. Amen. 🙂
   A co do natury objawień w Garabandal zdaje się, że nawet Kościół katolicki do tej pory nie zajął stanowiska w tej sprawie…
   W jednej z ewangelii apokryficznych Jezus mówi: „Nie dawajcie wiary proroctwom zagłady i przerażenia” – i tego się trzymajmy (proponuję, oczywiście).
   Lepiej karmić w swojej wyobraźni obraz (myślokształt) lepszego świata, wówczas może on się spełni. A co może nastąpić, kiedy będziemy spodziewać się tego, co opisane powyżej… ?

  • Max77
   Reply

   Wedlug mojej wizji Antychryst będzie rządzil na Ziemi 4 lata po tym okresie zejdzie ponownie na Ziemię Jezus Chrystus. Czy tak będzie to zobaczymy, moim zdaniem to jest nieodległa wcale przyszlość, aż mnie to samego zaskoczylo.

 • Ada
  Reply

  „Czy Ukraina się rozpadnie”? Pytanie bez sensu, przecież już się rozpadła. Trzeba było się zapytać o Hiszpanię, gdzie sprawa nie jest jeszcze przesądzona.

 • Albert
  Reply

  Ale się podjarał szanowny prowadzący kwestią jednoczenia kiboli z policją i motocyklistami by wpierdzielić imigrantom … 😀 😀 .. dobre to było 🙂 .. ale całkowicie oderwane od rzeczywistości .. raczej to przypomina jakiś amerykański film .. takie jednoczenie 😉
  Poza tym jak widać naszych granic nie szturmują i nie będą, bo nie ma po co .. także ta cała podnieta i napinka .. troszkę taka .. dziecinada.
  No ale to przecież poważna rozmowa z jasnowidzem .. ciekawe jaka skuteczność tej Pani jest .. nie pytam o skuteczność wyciągania kasy od ludzi za bajanie , tylko skuteczność tych przepowiedni.

  • hmm
   Reply

   W moim skromnym przypadku 100 % skuteczność. Co do granic to masz nieaktualne info, od dawna jest wzmożony ruch na wsch. granicy i potwierdzają to sami politycy, oczywiście nie chodzi na razie o tych z Syrii itd. Niemniej już w tv i po sieci pełno informacji że znaleziono mapy z instrukcją – kolejny szlak prowadzi przez Polskę do Niemiec. To było do przewidzenia nie będąc jasnowidzem nawet że jak południe zacznie się blokować to pójdą przez Polskę… zobaczymy teraz ilu ich będzie chciało przejść. Kwestia czasu.
   Co do kwestii jednoczenia się policji z walczącymi… wiem że policjanci też nie cieszą się z faktu przyjmowania uchodźców. Wątpię by ryzykowali utratę pracy by iść z kibolami ale mam nadzieję że jak już zrozumieją że zabawa dawno się skończyła to może jednak naiwna nadzieja stanie się faktem. Oby.

  • Megien
   Reply

   Nie odebrałam tego tak, że prowadzący podjarał się wizją „wp…” imigrantom wspólnie przez policję-kiboli-motocyklistów i kogo tam jeszcze… Chciał dać przykład jak to my Polacy w obliczu zagrożenia jednoczymy się, żeby „wp…” wspólnemu wrogowi. Kiedy znika zagrożenie „wp…” sami sobie wzajemnie. Czy nie tak?

  • alladyn
   Reply

   Dusza, duch, to takie same wehikuły podobnie jak ciało. Kiedy utraci się ciało następuje przesiadka do duszy. Gorzej jest, kiedy utraci się duszę, to nie ma wtedy pomostu do ducha. I myślę, że cała walka tu na Ziemi idzie nie ciała tylko o dusze. Z pozycji ciała można wzmocnić lub osłabić swoją duszę i swojego ducha.

 • Max77
  Reply

  Cieszę się że Pani Renata tak często podkreśla potrzebę rozwoju duchowego. Każda dusza tego pragnie dlatego schodzi tutaj na Ziemię, chociaż w ciele często się o tym zapomina. Ona ma względnie wysoki poziom wibracji i raczej widzi więcej pozytywów. Gdyby pytać o przyszłość niskowibracyjnego jasnowidza to od razu by zaczął mówić, że widzi w najbliższej przyszłości wojnę albo początki III wojny światowej i ogólny armagedon. Pani Renata wie że widzi sprawy raczej pozytywnie i dobrze bo przynajmniej ludzie się mniej lękają jej przepowiedni. Moim zdaniem przyszłość Europy charakteryzować niestety będzie kumulacja różnych negatywnych zjawisk, jakby koło historii zatoczyło okrąg i znowu weszło na tory destrukcji. Raz miałem sen na ten temat, w którym robiłem wizje dla klienta i od razu zobaczyłem Europę i Bliski Wschód z granicami państw i jedną wielką czarną plamę obejmującą Turcję i powiedziałem mu, że w Turcji wybuchnie wojna. Jeden jasnowidz potwierdził to w tv i powiedział, że zjednoczeni arabowie pod wodzą Turcji dokonają najazdu na Europę z południa. To co się teraz dzieje to zaplanowany ciąg wydarzeń który ma na celu wywołanie potężnego konfliktu wojennego w Europie. Niemcy zostaną dokumentnie zniszczone i nie będą nadawały się do zamieszkania,można powiedzieć, że narobiły sobie straszną karmę holokaustem II wojny światowej i wcześniejszymi konfliktami i będą musiały to spłacić. Potwierdza to naprawdę wielu jasnowidzów zarówno tych znanych z przeszłości jak Nostradamus czy Alois Irlmaier czy bardzo dobrzy jasnowidzowie żyjący obecnie.
  Pani Renata mówi, że w ciągu 1,5 roku 2 lat w Polsce nastąpi ważna zmiana i ma rację potwierdzają to inni 2-5 lat będzie w Polsce prawdziwa rewolucja świadomościowa dużo faktów wyjdzie na jaw będzie dużo śledztw, wyjaśni się Smoleńsk, o którym Pani Renata mogłaby nam wszystkim dużo powiedzieć gdyby chciała i się nie bała:) ale to dla niej zbyt niebezpieczny temat i nie powie żadnych szczegółów. Fajnie widzi energie i jest naprawdę dobra ale bardzo ostrożna jak na mądrą kobietę przystało.

  • hmm
   Reply

   Mam podobne odczucia od dawna o Turcji, już jak do NATO startowali miałem żarówkę zapaloną… Obecnie grają w dziwną grę – niby walczą z ISIS ale najpierw chcą zniszczyć Kurdów… którzy jako jedyni tak naprawdę walczą całymi siłami właśnie z ISIS…

 • Eva
  Reply

  Nie znam Polaków w Wielkiej Brytanii, którzy wstydzą się tego, że są Polakami. Wręcz przeciwnie. Swoją drogą wielu z nich siłą rzeczy musi mówić w swoim języku, bo anglielskiego nie zna 🙂

 • kirchner
  Reply

  Uchodźców jest dużo gdyż ALLach bardzo się cieszy i raduje gdy rodzą się dzieci islamskie. Prosty powód a kobiety z Polski są za darmo, nie trzeba jej kupować u jej Ojca jak kobiety islamskiej.

 • jacek
  Reply

  Co do imigrantow u i chodzcow,sa niczym innym jak przyszla masa genetyczna do wymieszania
  krajow Europy aby byla stworzona w przyszlosci(PRZEZ WYMIESZANIE LUDNOSCI) nowa jasnobrazowa rasa ludzi ktora bedzie miala IQ 90,to ma wystarczyc aby wychodowac zarobkowego niewolnika ktory ma wystarczajaco inteligencji aby pracowac i nie za duzo myslec.To maja dla nas w planie panowie z loczkami.Oni planuja wprowadzenie do Europy ok 1,500000 imigrantow ktorzy maja napewno zostac.zdecydowana wiekszosc imigrantow uchodzcow np w Niemczech obojetnie czy z Afryki czy tez z Krajow arabskich to sa meszczyzni ktorzy maja wlasnie „zapylac” Europejki.
  W Niemczech sa imigranci sa przyjmowani w 95% meszczyzni w wieku od 25-35 lat.
  Oprucz tego ukrywane jest to ze nawet podczas wewnetrznego (w swoim kregu)rozmnazania sie
  to naprzyklad dzieci urodzone np w Niemczech (nie wiem jak w Polsce) beda przyszlymi obywatelami Niemiec napewno, takie sa prawa w Niemczech Pewne jest to ze juz dzieci tych imigrantow napewno
  na pewno beda cie mieszac z bialymy w owiele wiekszym stopniu niz ta pierwsza generacja a ju trzecia generacja nie bedzie widziala problemu.To jest zamierzone,mozna sobie to przeczytac w ksiazce Thomas P.M. Barnetta „The Pentagon’s New Map” JAK I WIELE OCHYDNOSCI GEOPOLITYCZNYCH nam szykowane. Barnet jest czys takim jak Zbigniew Brzezinski pracuje dla rzadu amerykanskiego jes odpowiedzialny za geopolityke w Afryce i wszysko to co tam w tej ksiazce pisze juz zaczynamy odczuwac na wlasnej skorze.3 wojna ju jest tylko w innej formie oni doszli do wniosku ze zniszenie kraju ludzi w duzym stopniu nic nie daje poniewaz kraje sie odbuduwuja ludzie sie rozmnazaja a zniszenie genetyczne ras przez wymieszanie i przez to wyobcowanie jak i ciagla migracje zabija ducha przynaleznosci panstwowej i wyrywa wszystkie korzenie przynaleznosciowe
  Ten pa Barnett ja i wielu jego chorych psychicznie kolegow ze jak ktos z politykow bedzie sie stawial
  to natychmiast ma byc usuniety a rewolucjonisci i Patrioci maja byc odrazu zabici lub,usunieci.unieszkodliwieni.Dla czego takie cos jest mozliwe? poniewaz we wszystkich krajach Europy rzadza Syjonisci z Chorobliwym dazeniem opanowania calego swiata do wymiieszania go i zachowania czystosci swojej rasy Jak pisze o Syjonistach nie mam tu na mysli o zydach tych zostalo ok 3-5% To sa „chazarzy” Wszystkie rzady w Europie sa przez nich oblezionej ak i wszystkie partie polityczne,Urzedy wazne pozycje jak i rozne media i wywieraja wielki wplyw na kazda dziedzine
  zyciaDlaczego sie tak dzieje?poniewaz maja w kieszeni cale armie Gojow kapusiow,donosicieli i pod soba sady,policje, poprzez to nie sa karalni jedynie ja sie masy wkorwia wyjnda na ulice i ich dopadna
  Na taki wypadek maja Amerykanski izraelskie paszpory ababy mogli sie zmyc jak bedzie zadyma.
  Pomimo tak nieprzyjemnych tematow wiem ze bedzie dobrze ludzie sie budza sa coraz bardziej
  swiadomi widza wiece,i sa coraz bardziej aktywnij.Te rozne hamskie stategie nie sa niczym inteligentnym, maja duza kryminalna energie i tylko sa skuteczne z ukrycia.Jezeli chodzi o EU to
  Wszystkie panstwa EU oddaly swoja ustawodawcza moc tej organizacji przeksztalcajac sie w instrumenty wykonawcze.Z demokraja nie ma to nic wspolnego.Najgorsze jest to ze Europejczycy
  nie moga jak i ich rzady nie moga kaktywnie wybierac w EU swoich liderow a juz gore wcale.Ona jest sztucznie nalozona niewiadomo przez kogo, napewno nie przez panstwa Europy i oni wszyscy nie podlegaja zadnym prawom ,w Brukseli maja taki sam status jak Watykan w Rzymie.Policja Belgijska nie ma np prawa wejsc do tych budynkow by moc je przeszukac,nawet nie moze zaaresztowac szatniarza.Praktycznie moga dokonywacwszelkich nielegalnych rzeczy nie bedac za nie nigdy ukarani ,soja ponad prawem i wybieraja sie sami,Jak panstwa sie z czyms nie zgadzaja to staszy ich sie karami pienieznymi politycznymi i argumentuje sie tym ze przeciez podpisali” swoj nwyrok”.
  Do tej pory EU (ci prowadzacy)nie prowadza polityki wzrostu i bogactwa lecz braku aby oslabic,zdestabilizowac wszystkie panstwa ,tak aby nie mogly egzystowac same z siebie na Kaz,motto,czy jest gorzej tym jest dla nas lepiej.

  • Alex
   Reply

   Basza, nie dawaj się nabrać na dezinformację medialną, że wśród nich są kobiety i dzieci. Kobiet i dzieci są niewielkie ilości i są one perfidnie wykorzystywane do robienia propagandy, podstawia się ich przed kamerę aby wywołać emocje w ludziach. Tutaj dokładnie to jest wyjaśnione: https://youtu.be/z6bEHS8GX_U
   posłuchaj przynajmniej od minuty 17:30.

   A tu drobiazg extra:
   http://pikio.pl/tvp-placi-gosciom-za-proimigranckie-wypowiedzi-wpis-dziennikarza-podbija-internet

   • kata
    Reply

    bo youtube to nie moze byc zmanipulowany? wg mnie prawda lez po srodku. media mainstreamowe sa zaklamane, propaganda, to fakt, ale i z drugiej strony na tzw. „wolnych mediach” sa manipulacje. Nie wiem, ilu z was WIDZIALO uchodzce na oczy, a nie na youtubie- ja lubie sama sobie wyrabiac opinie, a ze mieszkalam w duzym miescie w Niemczech to sie przeszlam i zobaczylam, co to za ludzie i co za atmosfera. Jest duzo mlodych facetow, fakt, duzo z Afryki, bardzo duzo, wiekszosc z Balkanow, z Albanii czy Kosowa. Mowie o Berlinie. Syria to elita wsrod uchodzcow, mowia po angielsku, niemiecku niektorzy, tych facetow na youtubie ktorych pokazuja to ludzie z Pakistanu, Jemenu, Iraku w wiekszosci, robia im „morde”. Duzo jest dzieciakow, troche kobiet. Duzo naprawde doswiadczonych ludzi (mowie o tych z Syrii). Nie widze w tym nic dziwnego, ze jada do Niemiec, gdzie jest socjal, moga za darmo studiowac. Nie lubie generalizacji, czy w jedna czy w druga strone, fakt, latwiej sie fukcjonuje w swiecie czarno-bialym, ale ta kwestia uchodzcow nie jest taka latwa. I nie jest prawda, co mowi Pani Renata, ze Niemcy to takie owieczki i sa tak chowani- fakt, sa bardziej otwarci, bo wiekszosc miala w szkole w klasie Turka czy kogos z Jugoslawii, inaczej na „innych” reaguja, ale jest bardzo, bardzo duzo sprzeciwu w spoleczenstwie. Podobnie jak w Polsce. Komentarze na glownych gazetach sa pozamykane, media nie tlumacza zagrozen, a niestety wielu ludzi ma doswiadczenie braku integracji ludzi z tych kregow- oczywiscie nie wszystkich znow, bo to nieprawda, ze na socjalu wszyscy siedza- ale wielu. Facebook kipi, „nazisci” podpalaja domy uchodzcow, jest duzo krytycznych glosow, ktore powoli przebijaja sie do mainstreamu, jak ostatnie publikacje w Der Spiegel. Merkel straci na tym poparcie. Mysle, ze to jest prawdziwy cel tych „wladcow swiata” czy zwal jak zwal, stworzenie podzialow w spoleczenstwach, w Europie, na tych co sa a za, zeby pomagac, i tych co przeciw.

     • kata

      to tez, definitywnie maja cos w rodzaju zbiorowego poczucia winy. Mlodzi niemcy mniej, sa otwarci,kazdy podrozuje, zna rozne kultury na codzien. Duzo ludzi jest na nie wobec uchodzcow, jest bardzo duzy sprzeciw, ale nie na oficjalnych kanalach- tam pokazuja tych „pociesznych”, klaszczacych.. Ludzie krytykuja decyzje rzadu, slyszalam rozmowy tzw. zwyklych ludzi w metrze, w sklepie, to jest bardzo obecny temat. Ale jak na facebooku napiszesz pod swoim nazwiskiem cos co mozna podciagnac podrasizm moga cie zwolnic z pracy (byl taki przypadek) albo wjechac na chate (tez byl w mediach). Tak to tu wyglada, jest taki system kontroli i takie prawo, moze stad sie wydaje Polakom ze Niemcy sa jak owieczki. Media strasznie steruja, kieruja tym hejtem i napedzaja go, „uchodzcy moga za darmo jezdzic pociagami” itd, dlatego jak napisalam wyzej uwazam, ze to jest prawdziwy cel – nie islamski najazd, choc na pewno cynicznie wykorzystaja okazje, nie ma co sie ludzic- ta dualnosc, podzial w spoleczenstwie, destabilizacja. Spojrzcie jak dziela sama Europe. Znow jest wschod i zachod. To samo w samych spoleczenstwach. Na niemcow dziala glownie argument finansowy, ich interesuje ile to kosztuje, za co, gdzie, czy maja lepiej 🙂 takze zeby ich mocno wkurzyc musieliby podniesc na to podatki. Nie maja ani religii ani patriotyzmu, wiec kasa ich boli najbardziej

 • Jace
  Reply

  Czuję że ta kobieta jest mało kumata jeśli chodizi o real i czucie . Może jest jasnowidząca czy jakaś tam ale nie wierzę w jej światłość i wiedzę. Ni kupuję tego co mówi

  • hmm
   Reply

   Nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz ale kiedyś rozmawiałem z p. Renatą i odniosłem tylko pozytywne wrażenie.

 • alladyn
  Reply

  Ja bym proponował, by nie nadużywać słów programujących typu „wszyscy” bo to takie nieładne i trochę niegrzeczne dla oglądaczy i słuchaczy. Jak się coś dzieje coś złego, to mówi się wszyscy są odpowiedzialni, a jak coś dobrego się wydarzy, to na pewno już nie wszyscy tylko „Ja” Proponuję nazywać rzeczy po imieniu i z nazwy a nie zaciemniać, rozmywać słowami „wszyscy”

 • Bonia
  Reply

  Ja też czuję swoją POLSKOŚĆ wewnątrz i zaznaczam na zewnątrz… tu poza granicami Polski…Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

 • Pingback: Polska jest bezpieczna :-) Jasnowidz Renata Engel bez cenzury o „uchodźcach”, bliskiej przyszłości Polski oraz o… « Tajne Archiwum Watykańskie

 • Piotr
  Reply

  Muszę zmartwić myślących podobnie do Aleksa w kwestii „stanięcia policji w szeregach z tzw. kibolami”, jeśli nawet staną, to w kominiarkach i po służbie, żeby nie zostać rozpoznanymi. W Polsce Wojsko, Policja, sądy i inne służby są spolegliwe politycznie i prędzej będą właśnie nas pacyfikować niż bronić swoich rodzin.
  „dla kogo pracują służby specjalne” – dla siebie i bez względu na orientację Wschód – Zachód, bez względu na rodzaj roboty jaką wykonują, tam motywem są pieniądze i lojalność – jak w mafii.
  „wygaszanie Polski” – wystarczy prześledzić działania ostatnich ministrów edukacji, by wiedzieć, że to ścierwa godne wygnania z kraju. Kolejnym wrzodem jest Kościół, który całkowicie wycofał się z działań. Jesteśmy zdani sami na siebie i jeśli z edukacją będzie tak dalej, to lepiej dzieci nie wysyłać do szkół, a jeśli już to nauczone w domu, by mogły śmiechem gasić nauczyciela, który będzie mówił o równości.

  • Alicja
   Reply

   Trzeba przegłosować ustawę o 40 latach pracy i opodatkowaniu dla WSZYSTKICH grup zawodowych w Polsce aby móc przejść na emeryturę i znieść immunitety,stosować prawo – Trybunał dla tuska,komorowskiego,”sikorskiego”,i rothfelda- zwany vincentem rostowskim do reszty mafii spuścić seryjnego samobójcę – to sie naprostuja i zintegrują.
   Co robią nasi? żołnierze – mundury nasze – w Syrii i dla kogo i za czyją forsę?

 • Paulina
  Reply

  Pomijając fakt, że Pani Renata sympatyczna to… ja uwielbiam Ciebie, Alex 🙂 i oglądać, i słuchać, Twoją pasję w tym, co robisz i ciekawość, i ciągłą chęć poznawania. Dziękuję za to 🙂 wszystkiego Dobrego życzę!

 • Swiatlo
  Reply

  38:00 – 39:10 Rezonują pewne energie które tworzą jedność. TO RZECZPOSPOLITA.
  Każde państwo istnieje ale razem tworzą jedność – to oznacza Rzeczpospolita (rzecz wspólna), Rzeczpospolita nie była federacją ani unią tylko Rzeczpospolitą. I właśnie Renata Engel próbowała wytłumaczyć że w 2050 roku będzie istniała Rzeczpospolita.

 • Swiatlo
  Reply

  Szkoda że nie powiedziała nic o Białorusi 🙁
  To historyczni Litwini z którymi mieliśmy Unie ale nikogo oprócz mnie nie obchodzą.

  • Bonia
   Reply

   Obchodzą też mnie…fajnie , że naświetliłaś ten temat .Może następnym razem Alex zapyta o przyszłość Białorusi…pozdrawiam

  • Libero
   Reply

   Jak to nikogo nie obchodzą? Mnie też obchodzą.
   Ostatnio prezydent Łukaszenka z delegacją na radę ONZ wysłał swojego syna. Na Białorusi powstaje dynastia. Może jeszcze kiedyś wyślemy poselstwo na Litwę.

 • Komzar
  Reply

  Fajny wywiad!
  Chciał bym coś dodać od siebie. Zgadzam się co do negatywnego wpływu strachu ale agresja to zupełnie inna bajka. Może być destrukcyjna jak jest totalnie nieświadoma ale może być też bardzo konstruktywna jak wiemy jak używać. To jeden z naszych mechanizmów obronnych, na przykład przed astralem.
  Pamiętajmy również, że dla większości z nas jesteśmy istotami na poziomie fizycznym świadomości i jak pozbawimy się narzędzi przetrwania jak samoobrona to da się nas wcisnąć w cokolwiek. Dla tych istot co umieją zmienić ciało świadomie jak my rękawiczki agresja nie jest już potrzebna i faktycznie zaniża wibracje. Tu się zgadzam z panią Renatą, że potrzebna nam równowaga. Musimy umieć wybierać spośród dostępnych nam narzędzi by utrzymać równowagę na poziomie świadomości jaka jest w danej chwili nam dostępna.

  Co do polaków, to z jednej strony są niesamowici ale z drugiej ta destrukcyjna naiwność (dziesiętniki lat wybierać i głosować na tych samych morderców) nie jest do zaakceptowania. Taki naród nie może przetrwać, albo się radykalnie zmieni, to znaczy przeskoczy te swoje słabości albo zginie. Moim zdaniem ta druga opcja jest nadal bardzo prawdopodobna.

 • Pingback: O uchodźcach i przyszłości Polski, 23 września 2015 – Renata Engel | Poszukiwania Duszy

 • Krzysztof
  Reply

  Dziękuję za wspaniały wywiad i ważne przesłania – zwłaszcza te o nie uleganiu negatywnym emocjom. W porównaniu z poprzednim wywiadem, tym razem słuchałem go z prawdziwą przyjemnością od początku do końca.

 • Jacek Wozniak
  Reply

  Najwazniejszy jest nasz rozwoj duchowy do takiego stopnia ,aby nikt nie byl nas w stanie ograniczyc,wystraszyc i zrobic nam cokolwiek zlego.
  Jestem dumny ze mam takich wspanialych Polakow jak pan Alex i pani Renata.
  Alex ziomalu zolwika sklejam 🙂 Super pytania zadawales,dzieki wielkie:) Kocham Polske ! d:)))))))))))

 • Grzegorz
  Reply

  Niemcy tworzą oddziały najemników arabskich i wcielają ich do Bundeswery, ale przeliczyli się z ilością przybywających islamistów. Niemcy są znaczącym producentem broni w europie , a jak się zwiększa popyt na broń . Te konflikty są konieczne aby biznes się kręcił. Unia się wali i to nie może być wina Niemiec , Francji czy Rosji . Oni są dogadani między sobą . Musi być zewnętrzny wróg.

 • Łukasz
  Reply

  Dziękuje za naprawdę interesujący wywiad :D.
  Chciałbym też podzielić się linkiem do blogu na którego niedawno trafiłem, autor pisze o podobnych zmianach jakie mają się dokonać. Tylko zadziwiająca miała by być ich prędkość, miałby by trwać całościowo z 2 lata, więc sporo mniej niż to co mówi Pani Renata.
  Ciekawi mnie co sądzisz o tym Alex oraz inne osoby odwiedzające stronę.
  http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/
  Dodatkowo ciekawe rzeczy o tym co się teraz dzieje mówi Pani Nelly Radwanoska https://www.youtube.com/watch?v=NzJ0rORPDrU
  Też przynajmniej dla mnie zadziwiające jest podawane tępo następujących zmian.

 • Marcin
  Reply

  Wspomnę tutaj jeszcze postać James’a Randi’ego i jego One Million Dollar Paranormal Challenge, którego nikt nie zdobył. Nie twierdzę, że takich ludzi nie ma, ale zdecydowana większość to oszuści.
  W swoim programie odkrywał też kłamstwa rzekomych ludzi z paranormalnymi umiejętnościami. Są na YouTube.
  PS. Nie mam nic do Pani Renaty, serdecznie pozdrawiam 😀

  • eRKi
   Reply

   James Randi? Litości! Bodajże w Nieznanym Świecie kilka miesięcy temu był o nim artykuł. Jego wyzwanie jest tak skonstruowane że nawet Chrystus czy Budda nie zdobyliby tego miliona. Jemu chodzi tylko o „kiszenie” tego 1 000 000 $, który nawisem nie pochodzi z jego kieszeni tylko zebrał go od darczyńców.

 • Marcin
  Reply

  Jeśli chodzi o Dynamo, Crissa Angela, D. Blaine i innych japońskich / chińskich show menów to muszę powiedzieć, że to tylko iluzja i na nieszczęscie triki kamery + podstawieni ludzie. Sam byłem iluzjonistą przez 4 lata więc naprawdę wiem co mówię. Myślę, że istnieją ludzie co potrafią czynić cuda, ale wszystko co ludziom śle mainstream to tylko show. Nawet ten trik ze zmianą koloru oczu da się wykonać, bez żadnych mocy. Pozdrawiam 🙂

 • jacek
  Reply

  Ciekawy wywiad sprawilo, radosc,dziekuje
  Ps:
  Co do przepowiedni przyszlosci z zwiazku z imigrantami i 3 Wojna Swiatowa opisuje to jeden z jassnowidzow niemieckich lat wojennych i powojennych Alois Irlmaier.Wszystkie jego przepowiednie
  do tej pory sie spenily,przepowiedzial obecny naplyw imigrantow i w zwiazku z tymm zadymy wojny domowe w angli francji niemczech i wloszech o Polsce nic nie mowil.W tym czasie Rosja ma napasc na Niemcy i wijska Rosyjskie maja sie przemiescic az do Renu Dunajca ja i w kierunku poludnia.
  Amerykanie maja odciac posilki Rosjan przez zastosowanie dronow ktore maja w bardzo duzej ilosci
  nadleciec z poludnia na wysokosci Pragi az do Baltyku i wywalic duze pasmo gazu aby grupy atakujace nie mialy posilku od strony Rosji.To ma trwac okolo 3 miesiesy.W tym czasiema byc to slynne zaciemnienie ktore ma trwac 3 dni.Ma to spowodowac potezna chmora trujacego pylu ktora
  unosic sie ma na pare kilometrow.Wdychanie tego nma byc tak trujace ze radzil zamknac sie wdomu
  uszczelnic okna i nie wychodzic przez 72 godiny z domu.Chmura ta ma isc z zachodu przez Niemcy
  w kierunku wschodu Do Polski i Rosji,ma podobno zginac dwa razy wiecej ludzi niz w czasie obydwu wojen swiatowych,potem ju maja te stare systemy nie istniec,popdobno maja rosnac pomarancze winogrona w Niemczech Europie.Irlmaier nie widzial zadnych atomowych grzybow itp.Potem bedziemy zyc ja w poczatkach dziewietnastego wieku i beda zakladane monarchie.

  https://www.youtube.com/watch?v=wskX4GfpW8U

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>