Niezwykłe terapie oczyszczające i szybkie metody diagnostyczne – Krzysztof Rogowski

More videos
Views
   

– generator prądów selektywnych
– usuwanie jaskry
– kubek życia
– wodorowanie wody
– dwa urządzenia diagnostyczne
– jęczmień i chlorella
– „terapia Gersona w koncentracie”
– oczyszczanie z toksyn
– odmładzanie organizmu
– urządzenie Healy

Strona i kontakt do Krzysztofa:
www.biorezonans.cis.katowice.pl
– tel. 501-164723, email: cis.katowice@interia.pl

17 komentarzy

 • Łukasz Ozga
  Reply

  Bardziej przydatne jest, z czego jest pozyskana substancja, w jaki sposób, i jak wygląda. Bo ja łączę to z czymś innym teraz akurat pasującym. Ph czy skład chemiczny też miło znać rozsądkowo, za nim nakupi się po 400. A ułatwiło by poszukiwania sedna…

 • Gabriel Berent
  Reply

  Szanowny Aleksandrze ostatnia prezentacja byla troche dziwna bo widzielismy tego pana wczesniej i propagowal krzeslo Taratajcia z wlasnym ulprzeniem , tlko ten tajemniczy produkt martwi mnie bo obawiam sie ze jest on z wyciagiem z blony porodowej SARNY [czli substancja bobudzajaca produkcje komurek maciezystych] to byl projekt ktury mial byc dla wybranych , pare lat temu .Tojest bardzo dobry preparat prawie cudowny bo pozwala na regeneracje organow i calego ciala a uzywajac kourki macizyste z wlasnej krwi wstszykujac w ubytki zebow po 6-sciu tygodniach mamy wlasne zeby , czyli terapia ta moze byc bardzo skuteczna w pola czeniu z bio rezonansem .Dzieki za prezentacje tego czlowieka imozliwosci terapi .

 • Gabriel Berent
  Reply

  jezeli placimy zwyklemu lekarzowi to nie mamy gwarancji na wyleczenie ! ale placac tyle pieniedzy bo aparaty mazidelka i kropidelka sa bardzo drogie jaka gwarancje mamy od alternatywnych cudotworcow ? Dlaczego zaden z nich nie powie ceny i dopowie zlota formulke [ zaplata po sukcesie ] Jaka jest roznica miedzy jednymi idugimi ?

 • Przemyslaw
  Reply

  Czesc Alex. Jak bys mogl uprzejnie podpowiedziec gdzie ten generator prądów selektywnych mozna kupic? Dziekuje slicznie.

 • Maria
  Reply

  Wypowiem się co do tych produktów, bo je wszystkie przetestowałam.
  Chlorella, jęczmień itp napewno wzmocnią organizm, ale stosowane w dużych porcjach. Zeolit- na jakiej podstawie stwierdza pan Rogowski, że akurat ten, który on tak zachwala jest najlepszy? Jest wiele Zeolitów dobrej jakości, które też dostarczają minerałów, a są tańsze.
  Co do substancji odmładzającej, nie mogę niestety potwierdzić tego wspaniałego działania! Po 9 miesiącach kuracji 6 tabletkami dziennie tata niestety zmarł. Używał też krzesła Lakhovskiego i 90% wymienionych przez pana Rogowskiego produktach.
  Chcę dodać, że ta odmładzająca substancja ma napewno prozdrowotne działanie, ale proszę nie reklamować jej jako eliksir na wszystko. Dodam również, że mojej mamie też nie pomogła. A cena jednego opakowania to 400€ (60 Tabletek) pozostawiam temat do własnej refleksji.

  • Alex
   Reply

   Oczywiście, że nie jest to eliksir nieśmiertelności, jednak widziałem udokumentowane setki przypadków uzdrowień z wielu chorób, z którymi nie radzi sobie medycyna klasyczna.

  • JohnVeto
   Reply

   @Maria, czyli Pani ojciec korzystał między innymi z wysokiej jakości Zeolitów, ale zmarł !
   A, na co zmarł ? Jaka była diagnoza śmierci, na co chorował ?

 • grześ
  Reply

  z całym szacunkiem, ale kolega chyba nie korzysta ze swoich urządzeń i gansuf , bo widać że tylko rozmowa go wymęczyła, sądząc po oddechu. prądy selektywne polecam…

   • Derliks
    Reply

    Czyli wiedzę na temat tego, o czym opowiada zdobył całkiem niedawno. Bo gdyby ją zdobył wcześniej, to nie doprowadziłby się do zawału serca. A skoro to świeża wiedza, to niesprawdzona, a więc są to preparaty eksperymentalne.

    • Alex
     Reply

     Dziwaczny wywód logiczny. Kuracja jest na rynku od 14 lat i skorzystało z niej ponad 10 milionów ludzi, głównie w płd.-wsch. Azji. A Krzysztof miał zawał spowodowany stresem po rozwodzie. Z kuracji niedawno zaczął korzystać.

     • Derliks

      Ach, teraz rozumiem. Myślałem, że to ten Pan opracował omawiane preparaty. Wywód jak najbardziej logiczny, jednak przy moim błędnym wstępnym założeniu. Dziękuję za sprostowanie.

 • Jolanta Turek
  Reply

  Oj jak by mi ułatwiło to urządzenie moje życie . Ja żyje ze skolioza która się pogłębia teraz już biodra odmawiają posłuszeństwa , ból to jak moj towarzysz życia , nie mogę spacerować bez bólu , spać wszystko ból wyklucza . Szkoda ze mieszkam w Anglii i nie mogę skorzystać z pana pomocy . Pozdrawiam .Jolanta

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>