Jelenia Góra 1945 – Zofia Zator

More videos
Views
   

3 komentarze

  • Alicja
    Reply

    Jestem mieszkanka Cieplic ,to wazna historia dla nas.Czasami zastanawialam sie jak w tamtym czasie to wszystko wygladalo.Serdecznie Pania pozdrawiam i zycze duzo zdrowia.Dziekuje za przekazanie tych informacji.

  • Stach R
    Reply

    Słucha się tego znakomicie i czekam na więcej. Prowadzącemu jednak życzę lepszego przygotowania do takiego wywiadu tak, aby ta Pani „zeznała” wszystko co wie z tego czasu – i nic nie umknęło! – a pewnie byłoby tego kilkadziesiąt godzin. Tak w ogóle to Pani Zofia powinna złożyć swoje zeznania przed Prokuraturą IPN-u,bo widzę,że jest kopalnią wiedzy z tego okresu. Takie zeznania mają charakter dowodowy i kiedyś mogłyby być wykorzystane w ewentualnych przyszłych sprawach. Tak „na oko”,to różnica między tymi rozmowami a tymi „IPN-owskimi” byłaby taka,że Pani Zofia musiałaby złożyć przysięgę prawdziwości zeznań – nic więcej,więc bez obaw o cokolwiek…ale to tylko taki luźny pomysł. Niepomiernie szkoda byłoby aby tak ważny świadek tamtych czasów tak po prostu kiedyś nam odszedł. Życzę Pani Zofii długiego życie w dobrym zdrowiu! Gratulacje dla prowadzącego za odnalezienie takiego (!) świadka i czekam również na innych.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>