BSM – najtańsza skuteczna metoda uzdrawiania – Piotr Lewandowski

More videos
Views
   

6 komentarzy

 • Bartosz T.B.
  Reply

  Mnie zawsze rozbawia to w jaki sposob pewne rzeczy zrzuca sie na placebo. Jak mam okazje to zawsze pytam skoro to jest takie banalne i jednoczesnie skuteczne czemu a) zbadano mechanizmow ktore za tym stoja? b) czemu cala medycyna nie jest oparta o ten efekt(odpowiedz na to pytanie akurat znam)

  • Alex
   Reply

   Wyłączyłem je już 4 lata temu. Tylko około 30% komentarzy na YT to rozsądne komentarze, reszta to trolowanie i idiotyzmy. Mając ponad 1000 filmów zabrakłoby mi doby aby to wszystko moderować. Natomiast tutaj idioci bardzo rzadko przychodzą i się nie wysilają aby cokolwiek wpisać, bo wiedzą, że tu nie mają szans. Tutaj jest miejsce tylko na komentarze zgodne z tematem. Więc nawet to Twoje pytanie jest nie na temat 🙂

   • Paweł
    Reply

    Masz rację. Moje pytanie nie było na temat.
    Mam za to inne pytanie – dlaczego (pomimo, że jak człowiek chce o czymś mówić i ma taką możliwość, to niech oczywiście mówi i to jest ok) przed spotkaniem z takim człowiekiem nie zaproponujesz mu (o ile nie proponowałeś), żeby mówił o temacie, który chce przekazać zamiast wylewać swoje frustracje. Zdecydowanie dla większości ludzi takie nagranie nie jest do przejścia. Nawet jeżeli pod tak abstrakcyjną formą jaką zaproponował Pan Piotr znajduje się bardzo wartościowa treść (osobiście uważam że tak może być), to właśnie przez przerost formy nad treścią wiedza Pana Piotra najprawdopodobniej nie stanie się powszechna.
    Oczywiście ma prawo mówić co tam sobie chce, ale wtedy proponuję zmienić tytuł filmu na „BSM – najtańsza skuteczna metoda uzdrawiania, oraz frustracje i abstrakcje Piotra Lewandowskiego.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>