Art-Mobis – pasywny dochód dla artystów amatorów – Jerzy Kosiński

More videos
646
Views
   

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy o projekcie skierowanym do twórców amatorów i sympatyków artystów, którzy dotychczas nie byli w stanie „wypłynąć na szerokie wody” ze swoją twórczością.
Twórcy amatorzy nie mają swoich galerii, organizacji i stowarzyszeń, a ich wartościowa twórczość upubliczniana jest w ograniczonym zakresie. Chcemy to zmienić wdrażając projekt Art-Mobis.
Sklep Art-Mobis.pl jest platformą handlową, w której każdy twórca może zaistnieć i osiągać „pasywne dochody” ze swojej twórczości (sprzedaż reprodukcji swoich oryginalnych obrazów).
Reguły gry są oczywiście umowne i mogą przyjąć inne proporcje podziału zysku. Zaproponowany podział (Twórca/Sklep): 70:30 jeśli chodzi o marżę sklepu w sprzedaży oryginalnych dzieł i 30:70 przy sprzedaży reprodukcji może z czasem się zmienić. Uważamy jednak, że w początkowym etapie funkcjonowania projektu zaproponowany podział jest właściwy.
Zgłoszenia swojego udziału w projekcie można dokonywać drogą elektroniczną: mobis@mobis.com.pl, można również porozmawiać telefonicznie: 602-37-18-10

Jerzy Kosiński
Prezes Fundacji Art.Mobis
Strona sklepu: art-mobis.pl

Strona fundacji: art.mobis.com.pl

Ilość wejść: 646

Category: Inspiracje
Tags:

2 komentarze

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>