Aluminium, glifosat, tiomersal i genetycznie modyfikowane dzieci – dr Hubert Czerniak

More videos
Views
   

Zapraszamy do wysłuchania wykładu dr Huberta Czerniaka o tym jak działa aluminium, GMO i substancje chemiczne dodawane do szczepionek na organizm człowieka.

Nagranie zostało wykonane podczas Karnawału Zdrowia w Anpolu (27-28.01.2018) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza.

Strony Huberta Czerniaka:
HubertCzerniak-Kukiz15.blog.pl/
Facebook.com/HubertCzerniak15
Facebook.com/Hubert.Czerniak.94

19 komentarzy

 • Kazik
  Reply

  Właśnie czytam na niemieckim portalu, że WHO zakwalifikowało przeciwników szczepień do dziesięciu z największych zagrożeń dla swiatowego systemu zdrowotnego. Niedługo zaczną pewnie przyjeżdżać z wojskiem i niszczyć uprawy zdrowej żywności

 • Pingback: Kopia szmaty Głogoczowskiego i forum z bloga Dariusza Kosiura na Neon24 | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 • Justyna
  Reply

  ok….pan doktor odniósł się do swojej wypowiedzi że jeśli szczepić to powyżej szóstego miesiąca życia…tylko że ja nadal nie rozumiem po co to robić skoro i tak-zgodnie z tym co mówił wielokrotnie pan doktor-jest to nieskuteczne.

 • Astre
  Reply

  W kwestii zdrowia, ale nie tylko zdrowia, bo człowiek nie jest żadnym fizycznym ciałem, ani fizycznym obiektem, lecz strukturą świadomości w swej złożoności i wieloznaczności polecam więc za każdym razem jak się położysz spać i zanim zaśniesz wsłuchuj się w bicie swego serca. Powiedziała mi o tym osobiście największa uzdrowicielka świata Rosa Branco. Łączysz się wtedy ze swoim centrum świadomości, bo to serce (Torus serca) jest centrum i ośrodkiem świadomości, a nie żaden mózg ! Mogą pojawić się wtedy różne bóle, bo wtedy organizm przebudowuje struktury, usuwa blokady, wzmaga się oddech, pojawia się zdolność szerszego widzenia, rozumienia i postrzegania rzeczywistości, odpowiedzi często przychodzą jakby same, rozwiązuje się wiele problemów zdarzy się, lub może zdarzyć się, że będziesz widział coś co wydawało się nie możliwe do zobaczenia. Życie jest takie jak go wykorzystasz. Możesz go wykorzystać, lub zmarnować. Masz szczęście jeżeli to czytasz i bez pośpiechu, lecz z pewną determinacją zaczniesz, to praktykować. Staniesz się bardziej świadomy i przestaniesz być też ”ofiarą” sił, które są poza Twoją kontrolą.

 • Anastazja
  Reply

  Ja mówię o wiedzy ludowej, nie naukowej, która bardziej do mnie przemawia. Od pokoleń było wiadomo, że nalewki, napary ze skrzypu najefektywniejsze ze świeżego, bo w wysuszonej roślinie błony komórkowe twardnieją i trudno wydobyć wartościowe pierwiastki.

  • Astre
   Reply

   Diabeł tkwi w szczegółach ! Dlatego dr.Różański zaleca o czym pisałem, żeby wydobyć krzem ze Skrzypu trzeba go 20-30 minut gotować. Pod wpływem gotowania i temperatury po prostu błony komórkowe się rozpadają i zawartość komórkowa przechodzi do roztworu wody.

 • jacekj
  Reply

  Co do oleju lnianego to sobie tego nie wymyslilem badania niezalezne w Ameryce tego dowiodly na pacjetach u ktorych aluminium przedostalo sie do mozgu w duzych ilosciach,, aluminium jest jednym z nielicznych metali ktore moga dostac sie do mozgu przez zapory do jakiegos czasu aluminium moze byc wydalany przez wlosy, w tych wlasnie znajdywano wielokrotnie przekroczone ilosci aluminium. W tych badaniach wlawsnie olej lniany okazywal sie bardzo skuteczny w laczeniu i odprowadzaniu aluminium.

  • Astre
   Reply

   Jak dla mnie to dalej Fake News (Made in USA), albo raczej (Made in USA – III Rzesza) polegającej na półprawdach, manipulacji, a nawet kłamstwie. Prawdą jest, że niezwykle skutecznym biokatalizatorem aluminium i nie tylko aluminium jest tylko Krzem i szukanie czegoś w olejach, to może być po prostu strata czasu i robienie sobie kuku skoro tuż pod ręką jest tak skuteczny, tani i łatwo dostępny środek. Organizm nie posiada mechanizmów usunięcia aluminium, jedynie inteligentne Makrofagi transportują go w miejsca, w których istnieje potencjalnie możliwość jego usunięcia stąd jest jest go dużo we włosach, lub paznokciach. Ale, skoro jest go dużo we włosach i paznokciach to oznacza tylko, że organizm nie posiada zasobów Krzemu. Proponuję poważnie zająć się uzupełnianiem Krzemu w organizmie, z tego powodu, że trwa tutaj niewidoczna, niezwykle zaawansowana technologicznie wojna, w której możesz paść jej ofiarą w każdej chwili ! A, jaki ma to związek z aluminium, to proponuje posłuchać wypowiedzi wybitnego naukowca prof. Majewskiej, albo posłuchać tego : https://www.youtube.com/watch?v=IvxNHdnhfJI
   Przy okazji cenne wiadomości o Krzemie, bo świadomość medyczna polaków wnioskując po tym co ludzie piszą w necie jest prawie zerowa : http://www.wikirose.pl/2016/06/krzem-to-pierwiastek-zycia-dowiedz-sie-jak-fundamentalne-znaczenie-ma-dla-Twojego-zdrowia.html

 • jacek
  Reply

  Swietny wywiad, popierajacy zycie. Bardzo dobra metoda na aluminium jest oczyszczanie
  olejem lnianym wyciskanym na zimno, jest bardzo skuteczny, kilka malych lyzeczek dziennie wystarczy
  aby wyczyscic aluminium nawet tego ktory sie dostal do mozgu.

  • Astre
   Reply

   To Fake News kolego, że olej lniany oczyszcza z aluminium ! Wierzę ludziom, ale takim jak dr.Różański. Pisze on, że aluminium w organizmie skutecznie redukuje, ale tylko krzem ! Z tego powodu dr. Różański zaleca Skrzyp i jak pisze Skrzyp należy gotować 20-30 minut, aby wydobyć z niego krzem. Herbatka ze Skrzypu doskonała ! Można dosłodzić miodem. Skrzyp najlepiej (sypany) można kupić w każdej aptece.
   Poza tym organizm w ogóle potrzebuje dużo krzemu, ponieważ jest strukturą węglowo- krzemową. Z tego powodu niedobory krzemu są przyczyną ciężkich chorób, o czym nie wiedzą, lub nie chcą wiedzieć akademickie matoły !

   • anastazja
    Reply

    ja uzywam ziemi okrzemkowej, gdyż krzem ze skrzypu przyswaja się w postaci świeżej, a nie suszonej.

    • Astre
     Reply

     Potrzebne są badania, że krzem z suszonego Ziela Skrzypu jest nieprzyswajalny. Takich badań nie widziałem ! A, jeżeli ktoś twierdzi, że tak jest to niech pokaże wyniki badań, kto je przeprowadził, jakimi metodami przeprowadził i kto jeszcze owe badania zweryfikował. Ziemia Okrzemkowa jak najbardziej jest źródłem krzemu, tylko opakowanie budzi wątpliwości. Nie wiemy też w jakich opakowaniach było przechowywane zanim przebyło długą drogę do polskiego biznesmena – dystrybutora ?
     To, że to plastikowe opakowanie, w które zapakowana jest Ziemia Okrzemkowa dopuszczone jest do obrotu, to szczepionki też są dopuszczone do obrotu. Nie znalazłem na plastikowym opakowaniu Ziemi Okrzemkowej stosowanych oznaczeń do jakiej grupy bezpieczeństwa zaliczane jest tworzywo, z którego zostało wykonane ?

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Aluminium, glifosat, tiomersal i genetycznie modyfikowane dzieci – dr Hubert Czerniak | Mowie Jak Jest

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>