5G, dźwięki, symbole i techgnoza – Ewa Pawela

More videos
Views
   

Zapraszamy do wysłuchania prelekcji Ewy Paweli o zagrożeniach ze strony technologii 5G, wpływu dźwięku na zdrowie, o symbolach masońskich i techgnozie.

Nagranie zostało wykonane podczas Andrzejkowego Kongresu Zdrowia (24-25.11.2018) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza.

Category: Umysł, Zdrowie

12 komentarzy

 • Iza
  Reply

  Nie mogę znaleźć nazwiska tego pana o którym jest mowa.. Igor Gwiezdnikow? Chętnie posłuchałabym w jego wykonaniu pieśni.. a tu ni ma.

 • Yavamay
  Reply

  Nie wiem o co chodzi z tym 5g ale mamy już w Liverpool i mieszkamy ok kilometra od stacji i powiem szczerze wszyscy Polacy co tu mieszkają w pobliżu sie bardzo cieszą bo po pierwsze mamy b. szybki internet a po drugie oszczędzamy na ogrzewaniu już prawie wszyscy wyłączyli ogrzewanie ,ściany są ciepłe a nawet pani nie wie ile kosztuje energia w UK ,nadmienię ,że nikt na razie nie umar od jakiegoś tajemniczego promieniowania jak na gwiezdnych wojnach.

  • Wanda
   Reply

   No coz Yavamay, dales sie nabrac na te „udogondienia” z 5G ale…dzisiaj February 2022 – hope, juz pojales czym jest 5G dla naszego zdrowia!!! Poza inwigilacja, przychodza rozne, dziwne dolegliwosci konczace sie po kilku latach NOWOTWOREM lub powaznym NEURO problemem… Nalezy sie uczyc, uczyc, uczyc! Knowledge is happiness. Ja od lat mam wielki szacunek dla Pani Ewy Pawela, ktora studiowala w Paryzu, ma ogromna wiedze na wielu polach, ktora sie z nami dzieli. Niestety f…wska cenzura bardzo utrudnia zycie wszystkim podobnym do Pani Ewy P.

 • JUSTYNA
  Reply

  Ewuniu!
  gdzie i dlaczego nam się ukrywałaś kochana z taką wiedzą??
  chcę więcej i więcej dziękując za ten materiał,

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>