Robert Kwiatek, część 2 – Nowoczesne technologie i kosmici

More videos
Views
   
 • ukrywana wolna energia
 • technologie starożytne
 • nasz księżyc jest sztucznym satelitą
 • różne rasy na Ziemi
 • finansowanie tajnego programu kosmicznego
 • Nikola Tesla i Wilhelm Reich
 • ameby się produkuje
 • możemy programować nasze tkanki
 • dlaczego Żydzi nie chorują na raka
 • bułgarski pułkownik i nieśmiertelni
 • słynni nieśmiertelni

Link do części 1: Porozmawiajmy.tv/robert-kwiatek-czesc-1-jak-sie-robi-dobre-srebro-i-zloto-koloidalne
Link do części 3: Porozmawiajmy.tv/robert-kwiatek-czesc-3-punkt-obserwatora-i-generowanie-uczuc
Strona www: SrebroKoloidalne.waw.pl

Category: Nauka, Umysł

32 komentarze

 • ADi
  Reply

  każdy mistrz to emisja komputera matrixa wasz zarządca a wy go słuchacie . Wyzwolenie jest w was a nie oszustach emitowanych z komputera to jak bork zbudowani z wielu dusz to świecą ale oszukują was a przekazy od nich doprowadzą was do oddania im ciała do przyjecia ich w sobie i po was

 • Tomasz
  Reply

  Dziękuję za wywiad. Teraz zaczynam rozumieć sens chemtrailsów . Poprzez światło słoneczne może informacja zostać przesłana do innego ciała…kształtować DNA, zwiększać lub zmniejszać podatność na choroby i wirusy oraz wywoływać zmiany zachowania samego człowieka. Czyli możemy się czuć jak biokomputery w fazie aktualizacji oprogramowania :). Pozdrawiam!

 • Milena
  Reply

  Dziękuję Panowie! Nowa porcja wiedzy. Każdy odbiera dla siebie to, co do niego przemawia. Szkoda mi tych co krytykują. Bo rzucić kamień jest bardzo łatwo. Przyłączam się do osób, które z niecierpliwością oczekują na kolejną część. Pozdrawiam

 • Neta
  Reply

  Dobry materiał informacyjny. Gdzie można dostać takie japońskie silniki na wolną energię? :)) Słyszałam jakiś czas temu w TV, jak się wypowiadał pewien Japończyk, że stworzyli auto na wodę, ale się z tego wycofują, bo się to jeszcze nie opłaca. :)) Co do obcych, to ingerują w nasze sny. Do moich dzieci (5-cio i 7-mio latki) też już przychodzą. Trzeba być jednak tego świadomym.

 • Kacper Poznań
  Reply

  Niesamowity wykład,zainteresowałem sie bardzo tym co mówi „kwiatek” Jak mozna skontaktowac się z tym facetem np:telefonicznie? Mam tyle pytań do niego np:puszki szczegóły… ze nie wiem od czego zacząć!

 • Lukasz wawa
  Reply

  Świetne! Naprawde wreszcie świetny wykład,lubie tego gościa ma dużą i naprawde ciekawą wiedze,warto go posłuchać i daje do myslenia! pozdrawiam Kwiatka!

 • Marta
  Reply

  Wspaniale sie sluchalo, oby wiecej takich wywiadow, z niecierpliwoscia czekam na kolejna dawke wiedzy! Dziekuje

 • Astre
  Reply

  Ciekawym rozwiązaniem free energy może być generator, który prezentuje Maksim Aliev. Jest to generator Kapanadze. Jest bardzo wiele odmian tego generatora.
  https://www.youtube.com/watch?v=fbQf0DnXS_w&t=485s
  Jak każde urządzenie posiada plusy i minusy. Występują tu wyładowania koronowe (których nie widać, bo iskrownik Aliev zakrył), lecz wyładowania iskrowe, koronowe produkują ozon i silnie trujące tlenki azotu. Ozon jest toksyczny łączy się bardzo szybko z hemoglobiną krwi, a jego wysokie stężenie i dłuższy czas ekspozycji na organizm prowadzi do śmierci. Na iskrowniku i cewkach wzbudzających pojawia się plazma, oraz przepływ nisko -energetycznych jonów, które jonizują powietrze.
  W świetle powyższych zjawisk generator nie może dłużej pracować w pomieszczeniach, w których mogą przebywać ludzie.
  Dodatkowym mankamentem jest pogarszanie się jakości zastosowanych kondensatorów spowodowanych przebiciami w ich dielektryku.

 • Pimpuś
  Reply

  Na jak długo i na jaką temperaturę trzeba nastawić mikrofalę by szlak trafił elektronikę w dowodach osobistych i żeby nie uszkodzić plastiku ?

 • Astre
  Reply

  Twierdzenia, że Tesla wynalazł pierwsze radio, a Marconi, czy Popow ukradli jego pomysły to bzdury.
  Wpierw należy uściślić co chcemy rozumieć pod pojęciem radia, a potem dyskutować. Popow nie skopiował, czy ukradł pomysłu Tesli jak twierdzi Alex, bo Popow nie zbudował żadnego radia, tylko zbudował wykrywacz burz. Były, to opiłki żelaza w rurce szklanej do której były podłączone antena i uziemienie i gdy w pobliżu było wyładowanie atmosferyczne to płynący prąd przez opiłki powodował, że opiłki w rurce szklanej się przesuwały. Czy, to było radio, które Popow skradł Tesli ?
  Marconi i Tesla też nie wynaleźli żadnego radia, bo to co oni wynaleźli, to był nadajnik iskrowy i odbiornik w postaci cewki (pętli) cewki, w której przeskakiwała iskra. Tylko, że długo wcześniej przed Marconim i Teslą bo w roku 1886 Rudolf Hertz doświadczalnie potwierdzając teorie Maxwella praktycznie zbudował induktor iskrowy (jako nadajnik), a jako odbiornik wykorzystał dipol zwany jako rezonator Hertza.
  Czy, Tesla i Marconi zbudowali coś innego, jakieś inne radio jakie wcześniej praktycznie zbudował Hertz ?
  Protoplastą radia nie jest Tesla, Marconi, Popow tylko jest Ferdynand Braun, który w roku 1874 długo przed Teslą i innymi zbudował i fizycznie opisał złącze metal- półprzewodnik za co dostał Nagrodę Nobla i owe złącze składające się z metalowej igły i siarczku ołowiu stanowiło przez wiele prawdziwy odbiornik radiowy t.z.w. detektor kryształkowy.
  Trzeba mniej czytać zdawkowych informacji z Wikipedii, a więcej z poważnych źródeł, to wtedy będzie się znało, więcej faktów, bo taka prostolinijność i bezduszność w ich przedstawianiu jak w/w wywiadzie brzmi jak opium dla ludu i jest co najmniej upierdliwa.

 • jan piotr kutereba
  Reply

  DZIEKUJE ALEX I ROBERCIE ZA UJAWNIENIE TYCH INFO =FAKTOW!!! =narescie wieksza ilosc Istot ma juz teraz FAKTY CO JEST I JAK DZIALA . To doskonaly przekaz jak energia dziala i to ze mamy wszyscy ta MAGICZNA MOC do uzytku ,teraz narescie uruchamia sie temOCE I sILY =DZIEKUJE WAM PANOWIE

 • Greta
  Reply

  Swietny wywiad! Konkretna dawka informacji o swiecie i wszechswiecie i nas samych,
  Dziekuje Alex i Robercie! Z niecierpliwoscia czekam na kolejny odcinek tej arcyciekawej rozmowy.

 • Marek Kamiński
  Reply

  „Przemysł w Japonii od wielu stuleci jest prowadzony przez małe firmy” Hahaha ale pierdoły;-) Aha chyba ,że Toyota,Honda,Suzuki,Toshiba,Kawasaki,Sony czy Yamaha są małymi przedsiębiorstwami;-)

 • kierownik.karuzeli
  Reply

  Robert, lubię Cię słuchać i podziwiam Twoją wiedzę. Co do urządzeń może masz jakieś takowe działające 🙂 ? Wszystkiego dobrego.

 • sam
  Reply

  Panie Aleksandrze. Pamietam filmy gdzie opowiadales o technologiach i sluchalem ich z zafascynowaniem rownym temu filmowi 😉 kiedy cos nagrasz?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>