Przepowiednie, cena srebra i tajemnice ukłuć, cz. 2 – Krystyna z Atlanty [18B]

More videos
Views
   

– wypowiedź lekarki z USA o szczepionkach
– wyleczenie koleżanki Ani
– dziwne reakcje ludzi na szczepionki
– Hunter Biden maluje obrazy

Hunter Biden z prostytutką
dailymail.co.uk/news/article-9881213/Unearthed-video-shows-naked-Hunter-Biden-claiming-Russian-drug-dealers-stole-laptop

Hunter Biden sprzedaje obrazy
youtu.be/5InzccRssnE?t=1280

The Economist – co nam przepowiadają – mroczna przyszłość
youtu.be/VORMiDAu5D0

Przykładowe linki do składników złotego panaceum:
allegro.pl/oferta/mms-czysty-chloryn-sodu-chlorek-zlota-0-18g-au
allegro.pl/oferta/chlorek-zlota-au-0-18g-mms-chloryn-sodu-27-100ml
allegro.pl/oferta/chlorek-zlota-au-0-18g-mms-chloryn-sodu-27-100ml

Dr. Zelenko przed rabinicznym sądem [napisy PL]
odysee.com/@EfektSetnejMaply:4/zelenko_pl:5

Szczegółowy wywiad z Krystyną o złotym panaceum
porozmawiajmy.tv/zlote-panaceum-krystyna-z-atlanty

Linki do wszystkich odcinków z Krystyną:
1. porozmawiajmy.tv/plany-fundacji-rockefellera-na-20-lat-od-roku-2010-krystyna-z-atlanty
2. porozmawiajmy.tv/zlote-panaceum-krystyna-z-atlanty
3. porozmawiajmy.tv/mms-i-wygrany-proces-przeciwko-producentom-szczepionek-krystyna-z-atlanty
4. porozmawiajmy.tv/antifa-i-inne-wirusy-krystyna-z-atlanty
5. porozmawiajmy.tv/olej-orme-ziemia-okrzemkowa-i-duchowe-konsekwencje-szczepien-krystyna-z-atlanty-5
6. porozmawiajmy.tv/agenda-21-pedogate-i-glos-ojca-pio-krystyna-z-atlanty-6
7. porozmawiajmy.tv/jak-sie-wyczyscic-z-metali-ciezkich-zlikwidowac-siwizne-wlosow-i-zacme-krystyna-z-atlanty-7
8. porozmawiajmy.tv/jak-sie-krecic-dla-zdrowia-z-mudrami-jezusa-krystyna-z-atlanty-8
9. porozmawiajmy.tv/amalgamaty-rteciowe-wybielanie-zebow-i-porody-lotosowe-krystyna-z-atlanty-9
10. porozmawiajmy.tv/jak-sterowac-pogoda-i-zakwitnac-kwiata-krystyna-z-atlanty-10
11. porozmawiajmy.tv/harmonizacja-przestrzeni-na-wiele-kilometrow-dookola-krystyna-z-atlanty-11
12. porozmawiajmy.tv/spirala-antykoncepcyjna-i-wypadniecie-systemu-krystyna-z-atlanty-12
13. porozmawiajmy.tv/zloto-i-krzem-pierwiastki-oczyszczajace-i-regenerujace-organizm-idalia-raganowicz-krystyna-z-atlanty-i-kinga-wojtczak
14. porozmawiajmy.tv/wlew-dozylny-i-przepowiednia-nostradamusa-o-wawelu-krystyna-z-atlanty
15. porozmawiajmy.tv/entuzjazm-wyborczy-i-recepta-na-stukniety-palec-i-grype-krystyna-z-atlanty-15
16. porozmawiajmy.tv/sabmyk-dozylny-mms-i-zamki-wokol-krakowa-krystyna-z-atlanty-16
17. porozmawiajmy.tv/globalny-reset-walut-i-rakietowe-konie-trojanskie-krystyna-z-atlanty-17
18A. porozmawiajmy.tv/przepowiednie-cena-srebra-i-tajemnice-ukluc-cz-1-krystyna-z-atlanty-18a
18B. porozmawiajmy.tv/przepowiednie-cena-srebra-i-tajemnice-ukluc-cz-2-krystyna-z-atlanty-18b

45 komentarzy

  • Derek
   Reply

   Sorry napisałem cała historie jak przeszedłem covid
   razem z żoną Ale zniknęło tak jest jak się pisze w telefonie
   Szacun MMS mam używałem kiedyś
   Podam wam linki
   https://przychodnia-przemysl.pl/mozna-wyleczyc-covid-19-w-48-godzin/

   https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vTZioLKEeUApxYTypz4fbJT41Z4Fhl0J1FAjUHsLPdS7YPRb_SMv_xfthe7kGg0eHNg1SpaVhdyING5/pub

   Dobra-recepta.pl

   Po 2 dniach wyszliśmy z tego
   Ale warto zglosic na gov.pl
   i być na kwarantannie ponieważ 7-8 dni jest procedura dr.Bodnara i ona działa warunek stosunkowo wcześniej brać lek i stosować się do zaleceń i koniecznie suplementy a dawki są dobre i duże nie bać się.
   Oczywiście po 5 dniach po nas nasza kadrowa zlapala też covida straciła 10 dni na same suplementy nie wzieła procedury zaleceń Bodnara
   chociaż sama mi go poleciła z rok temu,
   a też była dobra wit D 3 w sierpniu miała prawie 180 plus cynk plus c itp dobrze się suplementowała
   Ale nie pomogło w niedziele 5 XII 2021 o godz 9.15 umarła serce stanęło .
   Znałem ją jak miała 17 lat umarła w wieku 47 ++++

  • Marta
   Reply

   Znam ten ból.Niestety jak są po 2 dawce to u mnie pobiegli już z dziefmi.Okazalo siè ,że w moim otoczeniu i rodzinie covidian ci pod dostatkiem.Obudza siè pod wplywem traumy a to nastąpi .Widocznie muszą tego doświadczyć.

  • Anna
   Reply

   W czwartek stałam w długiej kolejce na zimnie, bez czapki dwie godziny. Tak mocno wyziębiłam organizm, że długo nie mogłam się rozgrzać. Wieczorem dostałam gorączki (38,5) , która trwała dwa dni, a potem spadło do stanu podgorączkowego. Leczyłam się cynkiem , C , ADEKiem, dzika różą i tymiankiem i węglem. Nic nie pomagało. W sobotę rano dostałam strasznych bóli pleców, bolały chyba powięzi,ścięgna i chyba wszystko co mogło. Nigdy wcześniej nie bolał mnie tak mocno kręgosłup po całości. Pozycja leżąca wzmagała ból. Prawie nie spałam dwie noce. W niedzielę doszedł katar i kaszel, ale nie mocno. Straciłam jednocześnie węch. Od rana w niedzielę zdecydowałam ,że schodzę ze specyfików i rozpoczęłam zażywanie ZP. Rozpoczęłam 3 razy po jednej kropli. Na drugi dzień dwa razy po dwie krople, na trzeci 3 razy po trzy. Czułam się tak podle, że nawet ZP nie było obrzydliwe, ale może z powodu utraty węchu. Noc z niedzieli na poniedziałek była nie do wytrzymania, bo tylko w ruchu najmniej bolały plecy, a już nie miałam siły. To zdecydowało,że zażyłam 2 duże tabletki praracetamolu, żeby choć chwilkę odpocząć na leżąco. To uspokoiło ból, zasnęłam i spałam az 4 godziny. Rano prawie nic nie bolało. Czułam się jeszcze słabo i dziwnie, tak jakbym brała antybiotyk. Pomyślałam, że być może to herksy. W domu zostałam jeszcze do wtorku, a dziś środa , jestem już w pracy i czuje się zdrowa. Wstałam o 4-tej,żeby zażyć ZP , bo zależało mi mi na porannej kawie, której nie piłam kilka dni. Po kawie poczułam się jak nowo narodzona. Wiem,ze nie wskazana , ale zachowałam odstęp 3 godzin. Dziś oddycham swobodnie, ale czuje ,ze wnętrze nosa mam opuchniete. Nadal nie mam węchu. Nadal odrobinę w gardle zbiera mi się flegma, ale mało kaszlę. Plecy cały dzień nie bolą, dopiero wieczorem, ale zażywam paracetamol i jest ok. ZP brałam chyba 3dni. Nie robiłam testów, bo nie brałam śmiercionki i bałam się, że wyślą na kwarantannę. W pracy zawzięci kowidianie, chyba by mnie zlinczowali. Musiałam szybko wyzdrowieć i jeszcze to ukryć. ZP bardzo mi pomogło. Jestem ciekawa czy komuś jeszcze też pomogło na ten wirus, bo to raczej było on.

  • Krystyna
   Reply

   W video 2 lub 3 wyraznie jest powiedziane aby raczej niczego nie brac przez okres brania ZP,poniewaz wszelkie inne vit i mineraly dzialaja na tej samej zasadzie,czyli doprowadzaja do utleniania-(natleniania krwi)/zmieniaja pH i w tym wypadku bede neutralizowaly/redukowaly do zera dzialanie ZP,wiec robota „w kolko Macieja” i zero wykonanej pracy,jesli bierze sie vit i min.

 • MitrzFoliarstwa777
  Reply

  Chciałem się czymś podzielić poniżej wstawiam linki do powikłań jakich doznał mój sąsiad po przyjęciu ukąszenia węża!
  Kowidjan cz 1 (Jednak zaraża)
  https://bittube.tv/post/fcfd3ce0-e785-44f8-b294-3a6d4f5ddf3c
  Kowidjan cz 2 (Powikłania)
  https://bittube.tv/post/810ea895-9ca8-4b0d-b7a4-24ecc2f80884
  Tutaj coś ekstra czyli propozycja diabła (Dam Ci czego chcesz ale masz dać się ukąsić)
  https://bittube.tv/post/be373fa8-389c-427f-9791-103389b2d35e

  Pozdrawiam i mam nadzieję że linki nie znikną jak na YouTube ponieważ nie zarabiam na swoim kanale a chcę jedynie przekazać innym to co mnie spotkało…

 • Edvige
  Reply

  W czasie mojego dyżuru przywieziono na Izbę Przyjęć pensjonariusza Domu Pomocy Społecznej. Zagadnęłam opiekuna, czy nadal czeka się na miejsce 2-3 lata. Odpowiedź zwaliła mnie z nóg: Na miejsce obecnie nie czeka się w ogóle, wręcz jest deficyt ok 30%, ponieważ wszyscy pensjonariusze otrzymują preparat mRNA przeciwko covid i większość umiera jeszcze tej samej nocy! Nikt tego nie zgłasza jako powikłanie poszczepienne.
  Istnieją też przesłanki, potwierdzające, że preparaty mają różną zawartość trucizn, lub ich nie mają w ogóle; Jakiś czas temu pytałam opiekuna z innego DPS, ile osób zmarło lub miało powikłania po iniekcji. Odpowiedział, że preparat przyjęło 100% pensjonariuszy i 100 % personelu i nie było żadnego przypadku śmierci ani powikłania. Ewidentnie załapali się, jako grupa kontrolna, na sól fizjologiczną (grupa kontrolna).
  Inny przykład – fakt z pierwszej ręki: pielęgniarka powiedziała, że jej starsze wujostwo zmarło wkrótce po wizycie rodziny (para + 2 dorosłych dzieci) wszyscy przyjęli preparat mRNA.
  W szpitalu, gdzie pracuję, pacjenci po iniekcji preparatu nie są „wymazywani”. Łatwo potem zakłamać statystyki, i szerzyć propagandę, że zakażeniu ulegają wyłącznie osoby niezaszczepione. Nie liczcie na przebudzonych lekarzy, bo ich prawie nie ma (w oddziałach, gdzie pracowałam i pracuję jestem jedynym). Pokazywałam badania naukowe dot masek, pokazywałam specyfikację producenta testu mRNA, że nie wolno go stosować do diagnostyki, pokazywałam polską specyfikację, w której jest napisane, że aby stwierdzić zakażenie, muszą być objawy kliniczne. Mało tego – nawet w wytycznych z Sanepidu, nie jest napisane, że sam dodatni test jest miernikiem zakażenia. Nic to nie daje, lekarze są tak zakłamani, że wpisują w dokumentację zakażenie u zdrowych osób a karetki, zamiast ratować ludzi, wozi zdrowe osoby do domu lub izolatorium. Tak (m.in.) tworzy się przypadki zakażenia covid.
  W poprzednim szpitalu, moi koledzy nie wpuścili mnie od oddziału, bo miałam kontakt z ozdrowieńcem z dodatnim wynikiem testu RNA a nawet Simon powiedział, że ozdrowieńcy nie zarażają, nie musiałam odbywać kwarantanny..
  85% lekarzy przyjęło preparat (jedynie 10 % lewy), zauważcie, że to znacznie przekracza stopień głupoty reszty społeczeństwa – na dodatek lekarze mają dostęp i lepsze rozumienie zagadnień biologiczno-chemicznych związanych z preparatami. Wykazują się większą gorliwością i użytecznym idotyzmem w realizacji covidiozy, aniżeli się od nich formalnie oczekuje.

  • Monika
   Reply

   czy w takim razie jest jakiś sposób, żeby sprawdzić osobę która jest po, czy to było placebo czy dawka która działa negatywnie w organizmie? morfologia sama pokaże po białych krwinkach? jakie badanie jeszcze warto zrobić takiej osobie?

 • Annominu
  Reply

  kilka wizji i teorii o które się obiłam
  śmierć królowej Elżbiety II ale oni będą raczej zwlekać aż do następnego roku z ogłoszeniem tego bo w tym roku co będzie śmieć królowej będzie też wojna możliwe że jeszcze w tym roku i pierwszym punktem zapalny będzie bliski wschód prawdopodobnie Iran z Izraelem ale i też dotknie Europę

  Wybuch mega wulkanu w Yellowstone śmierć Bidena stan klęski żywiołowej w stanach zjednoczonych władze przejmie jakaś rada gabinetowa na czele której będzie stać Kamala Harris wulkan wywoła 3 dni ciemności
  Pewna pani twierdzi że w Polsce są bazaltowe piramidy bazalt odbija promieniowanie radioaktywne które są pod ziemią i zostały zakopane podczas kataklizmów w czasie I cywilizacji które zniszczyła obca cywilizacja

  Krach giełdowy w grudniu bankructwo stanów zjednoczonych które się szybko z tym uporają a wszystkie długi są w dolarze później gospodarka stanów wróci w miarę do normy ale to się czkawką odbije na krajach strefy euro Japonii oraz innych mniejszych państwach które mają długi w dolarze

  Alojza Ilmajera pisał o tym że polska zostanie oddzielona od Niemiec przez żółty pył który zatrzyma przez pewien okres armie Putina ten pył będzie oddzielał kości od skóry i pozbawiał ludzi życia podczas wojny mają zostać użyte drony bojowe które będą zabijać ludzi wydaje mi się że to o czym mówił pan Jackowski że będziemy oburzeni pewną decyzją że polska zgodziła się na coś oburzającego to pewnie chodzi o to rozpylenie żółtego pyłu oraz bycie tarczą Europy podczas wojny

  Załamanie się rynku krypto walut na świecie ale jedna waluta ma się temu dosyć długo opierać i przez pewien okres bezie sztucznie podtrzymywana bitcoin ponieważ jest walutą w urzędową w kilku krajach oraz pewni wpływowi ludzie mają w nią dużo zainwestowane pieniędzy

  Pojawienie się antychrysta który będzie dążył do fałszywego pokoju w trakcie wojny oraz wprowadzeniu tego czipowania itp oraz przyjście człowieka po panowaniu antychrysta który będzie umiał połączyć się z boskim źródłem prawdopodobnie będzie to rudowłosy mężczyzna i ludzie zostaną zwrócone wszystkie możliwości paranormalne które umieliśmy gdy na Atlantydzie była cywilizacja oraz to o czym mówi apokalipsa że ludzie nie będą pamiętać kiedy się urodzili bo tak długo będą żyć na ziemi

 • Alina Chmara
  Reply

  Bardzo dziękuję za wszystkie filmy Krysiu i Alexie. Kultura, u ważność i wiedza. Krysiu bardzo proszę o napisanie nazwy kamienia z wahadełka, które używasz. Nie mogę znaleźć tego widea..

 • Daniel
  Reply

  To video troche nie ma sensu skoro kazda dawka jest gorsza I powoduje wieksze szkody jak mozna sie od tego uzaleznic nie mozna uzaleznic sie od arsenu czy rteci. Ja Sam sie nie szczepilem I nie zamiezam dlatego prosze to zdrowo rozsadkowo przeanalizowac. Pozdrawiam

 • jasiek z toronto
  Reply

  W Pierwszej Czesci A (co dotyczylo „obrazkow”) zdarzenia sa przedstawiane w/g kodu Kabaly i oznaczaja one inne spojrzenia na ciag zdarzen.. np: „Krolowa Anglii nie oznacza krolowej, a oznacza „Krolowa walut”…itd. itd. itd.., ale generalnie nie bylo az tak zle…:)))
  ==========================

  jasiek z toronto

 • Artur
  Reply

  Witaj Aleks! Dzięki za kolejny kawałek z Krystyną. Pytanie :
  Gdzie można znaleźć tą lekarkę w orygiinale ?
  Pozdrawiam
  Artur

 • kolo
  Reply

  mylenie białych ciałek krwi z płytkami nieco mnie załamuje, to nie jest dużo czasu doczytać zamiast się kompromitować, później kpią że ciemnogród, no trzeba się troche douczyć

 • Ela
  Reply

  są ludzie , które nie wytwarzają przeciwciał , a wszelkie zachorowania na grypy i coronowirusy przechodzą bardzo łagodnie

  • naturopata
   Reply

   Dokładnie, ponieważ przeciwciała są ostatecznością w obronie organizmu. Znacznie ważniejsza jest odporność komórkowa.

 • Orgonit
  Reply

  Witajcie w @ oprócz samej informacji dołączona zostaje również energia w jakiej aktualnie znajdował się piszący.. Im bardziej empatyczny, sensytywny jest odbiorca @ tym mocniej dostanie po „głowie” i trudniej mu będzie sensownie odpisać.
  Dlatego dla własnego dobra piszący powinien zwracać uwagę w jakim nastroju się znajduje i ewentualnie zmienić go i dobrzejest pisać z wdzięcznością za pomoc….
  Do filmów na YT też niestety podpinają się energie osób występujących lub tłumaczy, lektorów…
  Zawsze Udanego Wszystkiego 🙂

 • konrad
  Reply

  przeciez jak nie ma objawow to ma sie kowida, kazdy zdrowy jest chory, tylko chorzy sa teraz zdrowi, logiczne, ja nei wiem ze ludzie tego nie rozumiom.

 • Jola
  Reply

  Już nie mogę słuchać ani zwolenników ani przeciwnikow szczepień i tego całego straszenia czy to wirusami czy to szczepionkami. Natomiast jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju choroby a właściwie źródło pochodzenia wszelkich niedyspozycji to bardzo polecam zapoznanie się z totalna biologia/ biologika. Na yt jest dużo nagrań Soni Ross, która świetnie to wszystko tłumaczy.

 • Ewa
  Reply

  Dziekuję za to nagranie.
  Jesli chodzi o ZP ja przez 1 tydzień 1:1 bylo ok ale w miarę zwiekszania dawki np.3:3 myślałam, że nogi wyciągnę już chciałam zaprzestać brania, mianowicie,wysoka gorączka, nudności i bardzo silne bóle brzucha wręcz jakby ktoś noz wiercil mi w brzuchu. Zostałam już na 3:3 boję się, że ból i nudności wrócą. Muszę przyznać, że cierpię na insomie i zapalenie stawów a po tych 2 tygodniach widzę poprawę, śpię prawie całą noc a i najgorszy ból w biodrze i kregislupie prawie ustąpił, czuję teraz jakby ból przechodził do rąk ale też ustępuje.
  Panie Alex i Krysiu, dziękuję, że jesteście.
  Pozdrawiam
  Ewa

 • ewa
  Reply

  Odnośnie tych białych krwinek to chciałabym dopowiedzieć że na poście daniela też mam miejsce taka sytuacja że bardzo spadają białe krwinki. Pani dr Dąbrowska tłumaczy to tak że organizm usuwa te krwinki które są słabe chore a zostaje mała ilość ale tych macierzystych i one potem będą produkować nowe więc może ta sama sytuacja

 • Bea
  Reply

  Alex na koniec mówisz że są inne metody uleczania i polecasz konkretne osoby, tylko niestety mało kogo na to stać, to są ogromne pieniądze. Ba szczęście kuracja Zlotym Panaceum jest niedroga. Pozdrawiam Was Alex i Krysia ☺️

  • Alex
   Reply

   To jest tak, jakby powiedzieć „ponieważ witamina D jest za droga, to będę jeść tylko witaminę C”. Każda metoda jest inna i daje inne efekty krótko i długoterminowe.

 • Bea
  Reply

  Krysiu czekam na te świadectwa po Złotym Panaceum. Ja sama uniknęłam świrusa dzięki temu, a przebywałam wśród zarażonych i przeszli to bardzo ciężko. Wtedy to krótko brałam. Teraz wróciłam do ZP i piłam półtora miesiąca, by się oczyścić i chyba się pozbyłam insulinoopornosci, tak czuję ale nie mam pewności, nie chce mi się iść na badanie krzywej.
  Dziękuję Krysiu ❤️

 • Jacek1
  Reply

  Witam!
  Pani Krystyna od 13.15 do 13.30 mówi o „wyłapywaniu” przedstawicieli rodu Merowingów dzięki pobieraniu i badaniu materiału DNA..Czy wiadomo coś bliżej o tej sprawie?

  • Krystyna
   Reply

   gdzies tam widzialam rozne video w tym temacie,ze nasze DNA jest zbierane przez PCR do tego zeby szukac rozne rody ludzkie,ale nie pamietam gdzie to bylo-juz dawno to widzialam

 • Qwert
  Reply

  Fakty są takie, że masa ludzi nawet jak ma przedstawione coś łopatologicznie pod nos to i tak potrafi zadawać milion pytań bo nie chce im się wykonać pracy, która musi być wykonana by zrozumieć temat, nie sztuka zalać kogoś toną emaili z pytaniem o każdą bzdurę, która była poruszana w jednym czy drugim materiale i tym samym wykończyć nam Krystynę.
  Jak ktoś chce używać czy to MMS czy DMSO, czy JOD zawsze odsyłam do książek o tej tematyce bo jest to lektura wymagana by zrozumieć pewne niuanse i nie zrobić sobie krzywdy, jest to fundament.

  Śledzę interesującą grupę dotyczącą Jodu, bo bardzo mnie ten temat zainteresował, stale powielają się te same pytania bo ludziom nie chce się szukać, nie chce im się wykonać samodzielnie tej podstawowej pracy by zgłębić wiedzę, za to mają siłę na sadzenie dziesiątek emotionków, uśmieszków, serduszek i innego badziewia zaśmiecającego treść, wszystko chcą na tacy, wszystko na gotowe. Tak się nie da. Nie sztuka zadać ileś tam pytań i niech ktoś się produkuje na odpowiedzi, a po odpowiedzi kolejne pytania.
  Już prośba o linki to szczyt lenistwa skoro na tacy jest podane co ma być zastosowane, wystarczy wpisać w szukajkę i jest jak byk, a masę niuansów Krystyna przedstawiła w poprzednich materiałach.

  Sam od dziecka szukam na wiele zagadnień odpowiedzi, jak czegoś nie rozumiem to staram się zrozumieć na swój pokręcony sposób ale jednak, w domu wszystkie sprzęty były rozkręcone bo byłem ciekaw co jest w środku, jak to działa. Co się z ludźmi porobiło, że nie che im się zgłębiać wiedzy, zrozumieć procesów, zrozumieć jak sobie pomóc. Już nie mówiąc o zagadnieniach energetyki człowieka, sfery duchowej. Teraz mnie nie dziwi, że tak wielu daje się otumanić preparatami genetycznymi bo w telewizorni mówili, że to takie cudowne i za darmo…

  • Komzar
   Reply

   Po to są terapeuci. Teoretycznie wszystkiego można się nauczyć ale jak pokazuje praktyka te niuanse znajduje się latami.
   Oczywiście trzeba samemu sprawdzać bo to podstawa jednak zbyt wiele pewności siebie lub beztroska to już inna sprawa. Czytać ale i dowiadywać się od praktyków.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>