Niezwykły mikrofon do webinarów i telekonferencji – Aleksander Berdowicz

More videos
Views
   

Strona HiDock: HiDock.pl
Kod zniżkowy: porozmawiajmytv

Category: Nauka

4 komentarze

 • Tomasz
  Reply

  Jak dooglądałem do końca, to ten sprzęt ratuje, że jest jednocześnie stacją dokującą i rejestratorem. W tej cenie taka kombinacja wydaje się być ciekawym rozwiązaniem i nie jest droższe zbytnio niż urządzenia z mniejszą ilością funkcji.

 • JohnVeto
  Reply

  To masz Alex w ręku sprzęt do Transkomunikacji. A, ale mimo wszystko raczej nie obejdzie się bez komputerowej obróbki odebranych głosów/informacji od tzw. zmarłych np. za pomocą Audacity lub lepszego programu. Ponieważ podjąłeś już temat z ”Drewniewem” pt: ”Gdzie idziemy po śmierci” to najlepiej dowiedzieć się samemu od tych co tam już są… To najbardziej fascynujący temat z uwagi na to, że niebawem się tam wszyscy udamy. Niebawem ponieważ 20-30 lat w skali Wszechświata, to mniej niż mrugnięciem okiem…. Więc, mamy taki ”film”, Oto ostatnia droga człowieka…. Ale, co dalej…..??

 • Tomasz
  Reply

  Jakość z mikrofonu nie powala. Czy nie lepsza jakość byłaby z dobrego mikrofonu pojemnościowego odszumionego przez aplikację w komputerze? MS Teams to potrafi obecnie.

  • Alex
   Reply

   To jest mikrofon specjalistyczny do webinarów. Muzyka absolutnie przez to nie przejdzie, będzie lekko wyciszona. Poza tym są w nim też inne narzędzia pomocne w prowadzeniu webinarów.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>