Linie czasowe i wejście w wyższe gęstości – Michał Syguła

More videos
Views
   

10 komentarzy

 • Dorota
  Reply

  Jest taka książka:”The Extraterrestrial Species Almanac: The Ultimate Guide to Greys, Reptilians, Hybrids, and Nordics”, gdzie rasy podzielono na te, żyjące zgodnie z zasadami prawa Jedności i te, które służą samym sobie. Tam jest coś, co przypomina te archanioły, chyba Angelic Corps to się nazywa, ta grupa cywilizacyjna.
  A grzyby to syf, przez nie ma się ograniczoną percepcję i wglądy, można to samo bez nich zrobić.

  • S
   Reply

   Napisz coś więcej o ograniczeniu percepcji przez grzyby? Jadłem kiedyś parę razy i percepcja w moim odczuciu była bardzo rozszerzona. Wglądów nigdy nie robiłem. Bez grzybów wglądy jak uzyskać?

   • Astre
    Reply

    @S. Kolego, to nie jest (percepcja), tylko tak się to potocznie nazywa. W, istocie jest to tylko pojęcie….Takie samo pojęcie jak papier toaletowy, albo marchewka. Wglądy, ale czego ?
    Choćbyś nawet dokonał jakichś tam niby wglądów, to nabierzesz kolejnych przekonań. A, więc wybór jest Iluzją. Tak samo jak agresywni OOBE – nauci, albo ci którzy zajmują się hipnozą, którzy wierzą, że dokonali jakichś wglądów, albo odkryli jakąś prawdę ? ! Więzieniem dla tzw. umysłu z czego zdajemy sobie sprawę są (przekonania). Przekonania można zmienić, ale też trzeba być na to gotowym.
    W poniższym filmiku masz pokazane zmianę przekonań…., ale to nie znaczy, że namawiam
    Cię na zmianę przekonań.

    https://www.youtube.com/watch?v=tQb2zpI-7Oc

    • Krasula
     Reply

     Też mi się wydaje że te wszystkie hipnozy a raczej ich większość to jest o kant tyłka podłutc. Najbardziej mi się podoba dekodyka Danieli czarskiej Ale ja niestety nie mam wyobraźni żeby sobie Dzięki niej pomóc

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>