Jakie korzyści daje skupianie pola wody – Bogdan Głowacki

More videos
Views
   

5 komentarzy

 • Mikołaj
  Reply

  Aha sklep jest widzę. I o to chodzi o tą wodę?? To jak Harmonyh2o, tylko tam to większy rozmach jest. Ok, ale jak wysyłać tą wodę??pole tej wody. Jest to gdzie powiedziane w tym filmie?

 • Mikołaj
  Reply

  Skąd wiadomo czy to ten sam staw. Nie lepiej pokazać takie same dwa lub zbliżone zdjęcia tego stawu? Tak na logikę?
  Drugie pytanie w której minucie jest jak to pole uzyskać?? Pozdrawiam. Bardzo ciekawa wypowiedź, pierwszy raz słyszałem tego Pana i mi się spodobało to zagadnienie.

 • Sławomir
  Reply

  Piękny, niemal bajecznie piękny oraz mądry i pożyteczny program.
  Eh, Gdyby mnie było stać na zaopatrzenie się urządzenia wymienione w tym programie bo chciałbym a być może w jakiś skuteczny sposób znajdzie się i zrealizuję praktycznie bez żadnego rozgłosu ktoś o kim można powiedzieć sponsor czy raczej po prostu dobra dusza natury i zrealizuję moje pragnienie pomagając i w tym skutecznie realnie i całkowicie niezauważalnie Bo tak właśnie działa natura. Do tego też skłania mnie natura i potrzeby nie tylko moje bo nie takie Mam tylko na myśli lecz jakkolwiek dziwnie to zabrzmi na przykład rośliny na przykład wodociąg i nie tylko… ale chwała jak zawsze chwała Universum całość zharmonizowany i natury niech będzie zawsze błogosławiona!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>