Jak to było w Ursusie w czerwcu 1976 – Cezary Tarkowski

More videos
Views
   

6 komentarzy

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Jak to było w Ursusie w czerwcu 1976 – Cezary Tarkowski | Mowie Jak Jest

 • Piotr Pliszka
  Reply

  Bez wątpliwości sporo prawdy mówi, jednak pozostaje po tym wyłącznie negatywna perspektywa. Być może na potrzebę dokumentu, tak miało być, jeśli jednak taki jest całokształt człowieka, to na budowanie nowego obrazu Polski nie pozostawia krzty nadziei. Automatycznie rodzi skojarzenie z czołówką każdego odcinka „rycerzy trzech”: „oj nie dobrze, nie dobrze!” https://www.youtube.com/watch?v=ccx4-KT_ACs

  • Justyna
   Reply

   no co Ty. przecież trzeba mieć wiedzę jak jest, żeby próbować to zmieniać. wg mnie-bardzo pozytywny przekaz bo mówi jak jest.

 • Justyna
  Reply

  jeśli nie balcerowicz to ktoś inny znalazłby się. on ten plan tylko wdrażał. napisał go ktoś inny. wywiady z profesorem Kieżunem_tamiza czy nie tamiza nie wiem nie obchodzi mnie to-polecam.

 • Polak Słowianin
  Reply

  Jeden z nielicznych, którzy „ośmielili się” powiedzieć prawdę o pejsatych krasnalach podczas oficjalnych „państwowych” uroczystości. Zawsze będę miał do Niego szacunek za to co zrobił i w dalszym ciągu robi dla Słowiańskiego Narodu Polskiego, pomimo tego, że nie po drodze mi z jego chrześcijaństwem/katolicyzmem. Alex świetną robotę robisz (ale o tym to wszyscy dobrze wiedzą). PS. Jest jeszcze taki jeden co dużo „wie” – Andrzej Szubert vel Opolczyk, może udałoby się z nim nagrać jaki wywiad po skypie (mieszka w Niemczech). Ps2. Wszystkich oglądających gorąco zachęcam do wspierania takich projektów jak PorozmawiajmyTV, niech każdy regularnie wyda symboliczną złotówkę (po kilka tysięcy wyświetleń przy większoci filmów) to pozwoli rozwijać się właśnie takim mediom, ktróre mają dla nas fundamentalne znaczenie, aby wyrawać się (a przede wszystkim tych śpiących) z tego matrixa i zniewolenia. Na dzień dzisiejszy to nasza największa i chyba jedyna broń. Mówi się, że większość ludzi uświadomionych nic nie robi – na dobry początek róbmy takie symboliczne wsparcie dla tych, którzy odważyli się robić rzeczy w naszym interesie. Rozmowy z takimi ludźmi jak Cezary Tarkowski, prezydent Jan Potocki i upublicznianie tego, są bardzo niebezpieczne dla tych, którzy mają odwagę to robić. Wspierajmy takich ludzi, bo jest ich bardzo niewielu. Wierny Suwerennej Słowiańskiej Polsce.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>