Jak pozbyć się traum i stresów u dzieci za pomocą kinezjologii – Barbara Pietrak

More videos
Views
   

Barbara Pietrak stosuje metodę One Brain w uwalnianiu dzieci i dorosłych od przeszłych traum wpływających na nasze życie. Metoda ta zakłada spójność na poziomie ciała, umysłu i ducha, które nieustannie na siebie oddziałując, dążą do osiągnięcia równowagi i harmonii w organizmie. Jeśli przepływ energii jest niczym nieograniczony, organizm reguluje się sam, utrzymując optymalną homeostazę ustroju. Jednakże negatywne stany emocjonalne w czasie całego życia blokują mięśnie i mózg, a przeżywany stres prowadzi do przeciążenia obwodów i zakłóca przebieg energii w ciele. Dzięki stymulacji odpowiednich miejsc energia znów zaczyna krążyć prawidłowo, poprawia się nasze zdrowie i samopoczucie.

Do równoważenia energii metoda korzysta z kinezjologii, która z kolei zakłada, że ciało posiada własną wrodzoną wiedzę na temat fizjologicznych procesów w nim zachodzących. Metoda ONE BRAIN, jako podejście holistyczne, bierze pod uwagę całość organizmu ludzkiego: aspekty biochemiczne, strukturalne, elektromagnetyczne oraz emocjonalne. Organizm człowieka traktujemy jako całość. Wszystko co odbywa się w głowie i co przechodzi przez usta, wywiera wpływ na całe ciało. Wykorzystując metody przywracania równowagi mięśniowej używane w kinezjologii, odnajduje się i równoważy osłabione mięśnie. Należy jednak uświadomić sobie, że nie odblokowujemy wyłącznie stresu zapisanego w samym mięśniu.

Kontakt: tel. 22-891-0838

7 komentarzy

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>