Jak działają egzorcyzmy, demony, opętania i ich oczyszczanie – Piotr Mart

More videos
Views
   

– dlaczego różne byty opętują niektórych ludzi
– czym się różni Stwórca od Boga
– profilaktyka duchowa
– metody ochrony
– Szatan, Lucyfer, piekło
– w jaki sposób ludzie oddają swoją wolę innym
– dlaczego niektóre demony są „piekielne”
– w jaki sposób następują opętania
– sprawdzanie siebie w lustrach przy powrocie z medytacji
– otwieranie portalu i przeprowadzanie bytów przez niego
– wielokrotne odprowadzanie Belfegora
– kim jest Matka z Nazaretu
– demony lubią podszywać się pod duszę
– czy satanista może się wyzwolić
– depresja i schizofrenia w kontekście opętań
– czym jest ciało subtelne
– nawiedzone domy
– kim są aniołowie matrixa
– czy po śmierci warto pójść przez tunel

Strony Anny i Piotra:
duchowosc.annamart.pl
prywatna grupa na FB

46 komentarzy

 • Krzysztof
  Reply

  przypominam Piotr i Anna biorą pieniążki za uslugi, bo jak sami twierdzą inaczej mogliby, pracując w miedzyczasie zawodowo, pomóc tylko maks jednej osobie dziennie.

  Średnia cena uslugi 550 złotych.
  Przyjmujac, że dzięki braniu pieniedzy mogą obsłużyć więcej osób, a na sam kontakt z guru czeka się tydzień, a czas oczekiwania w kolejce na diagnoze/sesję to 70 dni, to załóżmy, że dziennie obslugiwane są 3 osoby.

  Wyłączajac weekendy wychodzi z tego 429000 złotych rocznie i 35750 złotych miesięcznie. A wszystko to jako darowizny, zapewne bez podatków.
  Pomyśl o tym. Myślisz, że komuś kto zarabia tyle na tym, że ludzie czują się źle zależy na tym żeby poczuli się lepiej na dłużej niż na chwilę?

 • darok
  Reply

  Na Parę dni przed wybuchem wojny rosyjsko ukraińskiej pan Piotr zdecydowanie określił, że źródło mu przekazało informację iż wojny pomiędzy tymi krajami nie będzie a tu masz, wojna wybuchła. Czy to źródło okłamało pana Piotra, czy też jakiś byt podszył się za źródło? Mam wrażenie, ze pana Piotra opętał jakiś byt i dlatego on tak pewnie głosi swoje poglądy.

 • Zori
  Reply

  A jeśli ten tzw. kontrakt (w tym wypadku była to satanistyczna dedykacja duszy) miał miejsce w danym pomieszczeniu, to czy jest to pomieszczenie również spowite ciemną energią, czy można je po takim „jednorazowym” rytuale oczyścić?

 • Zołza
  Reply

  Ogromny Wizjoner z niego – wszędzie są złe demonicznego byty w książkach obrazach jakiś drobnych rzeczach – energii nie widać wiec łatwo mozna komuś coś wmówić. I jeszcze na tym zarobić – bo przecież za darmo tego nie robią …

  • Elżbieta
   Reply

   Czy definicja słowa wizjoner jest tu wlasciwa?
   sadze ,że nie dotyka nawet powierzchownie skierowanego również i pani przekazu ,przesłania , użyje słów, to wiadomości od Posłańca,który dzieli się wiedzą za darmo jak i bezcennym doświadczeniem, radą okazując wszystkim empatię,
   Czy zarabia?już dwa tysiące lat temu zapisano pewne zdanie ( swobodna interpretacja „)godzien niewolnik zaplaty swojej” nic dodać nic ująć, ponoć wszystko da się wycenić łącznie życiem człowieka…wyceń wartość tego przekazu przecież tak na to zwracasz uwagę, może się mylę?jeżeli tak , to przepraszam Panią Zołzę za sugestie o materialistyczne skłonności dla Mnie osobiście ,to wiedzą bezcenna

 • Chinnok
  Reply

  Ciekawe, co na to np Hindusi czy Buddści, czy Słowianie?
  Ograniczanie percepsji świata do ograniczenia poprzez jakąś książkę. Wtedy można stwierdzić, że mowa nie o świecie, a o polu jako ogranicznika rzeczywistości np na podstawie pewnej książki, w którym polu ci ludzie żyją.

 • MM
  Reply

  Dobrze było sobie tego posłuchać, ponieważ jasno i wyraźnie pokazało mi na jakim poziomie jest ten pan..
  Dokładnie mam takie samo zdanie – Źródło (Pierwotna Świadomość) to Wszystko co Istnieje i Jedyne co Istnieje, poza tym nie istnieje nic.. Zatem tak – tzw. ciemne istoty są jak najbardziej częścią Źródła i są ze Źródła. Nie ma innej opcji.

  • JohnVeto
   Reply

   @MM
   ciemne istoty, jasne istoty, istnieje, nieistnieje, Źródło itp. to jest (Fantomatyka)
   czyli, proces wytwarzania w biologicznym umyśle ludzkim iluzji istnienia czegoś opartej na kreowaniu wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń.
   To, że istnieje tylko – (Źródło) pierwotna świadomość to tylko językowy opis….
   Nie da się zweryfkować tego niby Źródła, że tak powiem z tego ”poziomu”, trzeba by, ”stanąć” powyżej ”Żródła”……

 • Megien
  Reply

  Dziękuję za wszystkie informacje. Idea, czym jest ten świat, jest zgodna z tym, co przekazuje W. Matuch w Wiedzy Ojca Pio. Pan Piotr proszony jest o poprawienie dykcji. Może wystarczyłoby mówić trochę wolniej…

  • Darek
   Reply

   Matuchem byłem zafascynowany przez pierwsze 50 odcinków. Potem zaczęło się plucie na wszystkich, którzy myślą inaczej. Zaczęła się polityka, sączenia jadu, gloryfikacja PIS-u, która obecnie zajmuje 70% każdego odcinka. Przestałem go słuchać już dawno, bo się po prostu nie da … To miało być przesłanie miłości, dobra i pokory.

 • Wizjoner
  Reply

  Człowiek opowiada o źródle energii, ale powołuje się na biblię. Energia istotnie istnieje i można ją nazwać np. Bogiem. Problem gościa leży w tym, że wierzy w Boga, ale nazywa swoją wiarę źródłem energii. Czy faktycznie opętania dotykają tylko wierzących? Uważam, że nie. Teraz zadajmy pytanie z innej beczki np. Czy człowiek niemający prawa jazdy może zginąć w wypadku samochodowym? Oczywiście, że tak, bo niewierzący i ten bez prawa jazdy jest tak samo narażony, jak ten wierzący i z prawem jazdy. Problemem ludzi jest brak wytrwałości i ogromna zmiana poglądów wynikająca z ich położenia w danych sytuacjach. Owszem, są tacy księża, którzy celowo manipulują ludźmi bo sami są potępieni.

 • Piotr
  Reply

  tak na prawdę to facet sam może być demonicznie zwodzony. Wszystko co mówi możemy wziąć jedynie na wiarę. Nic z tego co mówi nie da się udowodnić.

  • Alex
   Reply

   Wręcz przeciwnie. Często dowody widać natychmiast po zmianie zachowania człowieka, czy po tym jak w człowieku pojawia się spokój.

   • Rusek
    Reply

    chciałem sprawdzić jak oczyszczą moją energetykę po sesji czułem się złe przez kilka dni – musiałem sam sobie pomóc by wrócić do normy – powiedziałbym bardziej ze coś do mnie przyplatali niż usunęli

    • Slawo
     Reply

     skoro chciałeś sprawdzić to sprawdziłeś^^ a teraz podumaj se trochu i wyciągnij z tego sprawdzania jakieś wnioski

     • Slawo

      a jak już sobie podumałeś i już wiesz że nie powinno się łazić tam gdzie cie zapraszają,szczególnie tam bo idąc w inne miejsca mniej ryzykujesz to teraz poproś językiem niecenzuralnym tych którzy ci zajumali to i owo o zwrot wszystkiego,
      nie negocjujesz z wujami bo tu nie ma z kim negocjować,mają oddać natychmiast co zajebali i chuj

     • Rusek

      Slawo daj spokój już swoja pisownia pokazujesz jakim burakiem jesteś – przekleństwa – styl pisma i ta agresja walisz kolegi potężnym NEGTYWEM.

   • Grazyna
    Reply

    Alex kogo Ty zapraszasz. Czemu Ty sie brudzisz takimi ludzmi? Energia pochodzaca z jasnego zrodla jest bezinteresowna a on ma cennik – to czyli z kim ma podpiecia. Napewno nie z czystm ztodlem

 • SlawoMir
  Reply

  Alex,jeden pan w innym telewizorze przedstawił cię jako jako prowadzącego „kanał”^^^,prowadzisz kanał?

 • milan
  Reply

  To jest nieprawda, że ludzie wierzący częściej zostają opętani, jest dokładnie przeciwnie. Po prostu ludzi wierzących jest znacznie więcej, a więc statystycznie przeważają w opętaniach.

 • frank sinatra
  Reply

  Bardzo ciekawy wywiad z punktu widzenia jak się bronić przed negatywną sugestią. Bravo Aleksander!

 • CocoLoko
  Reply

  Dziękuję Aleks za bardzo ciekawy wywiad ?☺️portal jeśli ta kobieta otworzyła można zamknąć, można rytual odwrócić. I ona może to zrobić przy wsparciu,czyli pokierowaniu jej. Jeśli ktoś ktoś nie otworzył portalu chce go zamknąć no to proces może być skomplikowany. To prawda, że nie używa się imion istot bo zasilasz ich, ale sama komunikacja z nimi to również trzeba wiedzieć jak to się robi aby nie nastąpiła wymiana energetyczna. Ciekawy wywiad, dziękuję ? ??

 • Ela
  Reply

  Ciekawie mówi, dziękuję bo gdzieś tam podobne mam spojrzenie na te sprawy choć nie do końca ze wszystkim mogę się zgodzić , miałam kiedyś kilka razy do czynienia z bytami , było to ciekawe po tym jak mocno byłam jeszcze połączona z kościołem . Zawsze po tym jak przebywałam niby w świętym miejscu i wracałam do domu wtedy zawsze miałam atak. Kiedyś nawet miałam taki atak po wizycie u mnie w domu koleżanki . Dałam radę ale dużo informacji szukałam sama co zrobić i udało się takie byty przegonić z mojego otoczenia . prawie 15 lat mam spokój . Choć zdarzają się też różne sytuacje i mam wielu doświadczeń . Pozdrawiam

 • ewa
  Reply

  Chciałam wypowiedzieć się w bardzo kontrowersyjnym temacie ale musiałam go przemyśleć . Stwierdzenie : „zło współpracuje z dobrem i jest konieczne bo bez niego dobro nie istnieje i zło musi istnieć bo przecież to Stwórca je stworzył. Zło daje nam doświadczenia i my dzięki temu kształcimy się ”. Pomimo, że prowadzący zna zasadę pisania umów pomiędzy energią i materią czemu dawał wyraz przerywając mówiącemu niektóre sformułowania to w zacytowanym stwierdzeniu, powtarzanym przez wiele osób, prowadzący program nie dostrzegł czym te słowa są w rzeczywistości. Proszę odpowiedzieć sobie na pytanie ? Jaką naukę wynosi małe dziecko przeprowadzone przez satanistyczny rytuał w czasie którego przepotwornie cierpi, jest gwałcone, przypalane, ma wyrywane kończyny ze stawów i jest katowane na wszystkie możliwe sposoby zwyrodniałego umysłu ?
  Faktem jest, że Źródło stworzyło szatana. Faktem jest, że szatan dostał wolną wolę. Wykorzystując wolną wolę, szatan wymyślił zło. Co wówczas zrobiło Źródło? Źródło na tej samej zasadzie wolnej woli odcięło szatana od swojej energii i jest to dowód, że Źródło nie akceptuje postępowania szatan. Wówczas dopiero szatan zrozumiał, że jeżeli chce istnieć musi mieć swoją energię tylko skąd ją wziąć? Wymyślił wtedy fałsz i obłudę przez którą kradnie energię dla siebie i tylko dla siebie. Stworzył armię wyznawców żeby mu pomogli w pozyskaniu energii. Otumanieni jego kłamstwami wierzą w swoją potęgę i popadają w coraz większe samouwielbienie. Gdyby Źródło akceptowało czyny szatana to przywróciłoby szatanowi swoją energię. Jednak tego nie zrobiło. Czy potrzeba większego dowodu, że twierdzenie : „Stwórca akceptuje i pozwala szatanowi współistnieć” jest wymysłem szatana i jednocześnie jest klątwą-umową, która gwarantuje szatanowi, że osoba wypowiadająca te słowa tak naprawdę daje szatanowi zgodę na to żeby szatan złożył tą osobę w rytuale odebrania jej energii. Przestrzegam wszystkich przed powtarzaniem tych słów. Bo leżąc na stole ofiarnym szatana nie będziecie mieli dość siły, żeby uciec. A z tej nauki wyciągniecie tylko tyle, że właśnie pożarł was ten któremu na swoją zgubę zaufaliście jednocześnie odrzucając miłość i mądrość Źródła.

  • Dorota
   Reply

   Zło nie istnieje w opozycji do dobra. To tylko niewielka grupa istot, którym się wszystko nie podoba. Nie są zainteresowane rozwojem, zasadami dobra, lubią krzywdzić, są tyranami i często mają do dyspozycji pewną wiedzę. Takie niezbyt udane z naszego punktu widzenia jednostki, których jest we wszechświecie zbyt mało, by mówić o polaryzacji dobra i zła. Świat astralny to tylko fragment struktury ziemskiej, gdzie utknęło kilku psychopatów, wierzących w swoją wielkość i moc. Chciwość, egoizm, przemoc, zawiść, gniew, to ich klimaty i niestety człowiek fizyczny często to wszystko podsyca swoimi czynami, wojnami, zbrodniami. Dobro, Światło, Wiedza to potęga i podstawa wszystkiego. Dla tak wysoko postawionych Istot te wszystkie negatywne jednostki to pył, ziarenko niewidoczne i słabe, do tego nieudane, bo upadłe i z przerośniętym ego.

 • ewa
  Reply

  Pierwszy raz w moim 55 letnim życiu usłyszałam kogoś kto mówi podobnie do tego co ja myślę i jak postrzegam tą rzeczywistość. Aż się ucieszyłam, że nie jestem jednostką. To dowodzi jak bardzo pasożytniczy byt-bóg boi się i jak bardzo izoluje od siebie istoty światła.
  Ja sama oczyszczałam moją przestrzeń podobnie jak rozmówca. Pierwszym darem od Źródła było pozbycie się jakichkolwiek lęków i obaw oraz świadomość, że to Ja jestem bogiem dla samego siebie. Będąc dzieckiem widziałam te pasożytnicze byty. Wyglądają koszmarnie i budzą współczucie w swojej ślepocie i obłędzie. Później tylko czułam ich obecność i pamiętam ich pytania: a skąd to wiesz. Próbowałam im tłumaczyć ale nie spotkałam pasożytniczego bytu który by coś z tego zrozumiał. To prawda, że oczyszczenie materii np. domu jest bardzo trudne. To wynika z zawartych przez pasożyty umów pomiędzy materią a energią. Pasożyty nakładają tak dużo umów i są one zawarte w przeróżny sposób, że rozwiązanie ich pochłania niewspółmiernie dużo naszej energii, że nie warto. Przeczy temu logika i matematyka. Prościej to spalić. Materia i tak kiedyś przestanie istnieć. Energia jest wieczna. Ja szukałam kiedyś odpowiedzi na to czym jest schizofrenia. Przytoczę wypowiedź dyrektora szpitala psychiatrycznego, bo w moich poszukiwaniach znalazłam taką samą odpowiedź. „Z moich statystyk wynika, że na schizofrenię cierpią osoby które odebrały komuś życie. W 99% przypadków, osoby które są w moim szpitalu pozbawiły kogoś życia. Możliwe, że 1% wyparł ze swojej świadomości ten fakt. Badając zjawiska istnienia żywej energii i wiary uważam, że zamordowana istota, która nie wykonała swojego zadania, pozostaje z mordercą i mówi do niego, gdyż poprzez jego życie, próbuje odrobić swoje zadanie”. Osobiście uważam, że pasożytnicze byty, choć przekonane o swojej wielkości tak naprawdę są największymi ofiarami kłamstwa ich Boga.

 • ania
  Reply

  „Zródło” mówi, że domu nie da się oczyścić, bo to zbyt ciemna energia, że to by trwało kilka wcieleń…Aha i wszystko jasne

 • Krasula
  Reply

  Dla mnie ten gość za bardzo wierzy temu tak zwanemu źródłu, on nawet nie wie kto to jest ateista. ateista to jest ten kto nie wierzy w Boga a w inne byt może sobie wierzyć. Ja też jestem ateistą nie wierzę w Boga ale wierzę że istnieją inne wymiary. on nawija makaron na uszy częściowo. Prawdę miesza z kłamstwem i każe wierzyć

  • Dorota
   Reply

   Źródło w tym rozumieniu to Istota z bardzo wysokiego poziomu ewolucji, Stwórca, Założyciel, Źródło wszechwiedzy, ale też ktoś, kto zna ludzką linię losu, tzw. karmę, zatem umie ocenić możliwości i umiejętności każdego w zakresie konkretnego działania.
   Zwykły człowiek w trudnej pracy z problemami świata astralnego, potrzebuje przewodnika i nauczyciela z o wiele wyższych duchowych potencjałach, niż on sam.
   Od tysiącleci ludzie pracujący z energią opierali się na przewodnictwie Opiekunów Duchowych i oddawali się Opiece Źródła, które kiedyś nazywano Światłem a wiedza ta była dostępna często tylko wtajemniczonym. Kluczem do zrozumienia jest wyjście poza świat ludzki, materialny i zrozumienie, że uniwersum jest nieskończonym oceanem dobra, wiedzy, technologii, pełnym Istot o wyższej Świadomości niż nasza. A my tu na Ziemi widzimy tylko niewielką część prawdy.

 • poszukiwacz
  Reply

  Archonci i ich zamiary względem ludzi – potrzebują nas do przetrwania…
  https://www.youtube.com/watch?v=ulFjzOtSNnc&ab_channel=Tajemity

  Żniwa Dusz – zbierają nasz materiał genetyczny…
  https://www.youtube.com/watch?v=ENpLE8Pc8lo&ab_channel=Tajemity

  ”ONI ŻYJĄ” – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM.
  https://globalna.info/2021/05/10/oni-zyja-kultowy-film-z-poteznym-przeslaniem/

  Oni żyją (1998) Lektor PL – Przesłanie – 3,54 – 4,50
  https://www.cda.pl/video/34748022b

 • ania
  Reply

  Skoro chrzest blokuje trzecie oko, to dlaczego ludzie wyznający inne religie nie są naturalnie jasnowidzami albo ateiści. W takim razie powinni oni być widzącymi. Są też osoby ochrzczone, które widzą. Więc coś tu jest nie teges.

 • Macko
  Reply

  Każdy wierzy w swoje bajki. Dowodów na opetania jak nie ma tak nie ma. Są to tylko hipotezy albo nawet iluzja aby za pomocą słów odeslac coś co może nawet nie istnieje. Takie działania mogą być podone do hipnoz czy regresji a może nawet LD co w tym przypadku egzorcysta próbuje nam zoobrazować w podświadomości.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>