Gdzie trafiamy po śmierci, cz. 2 – Piotr Mart

More videos
Views
   

Link do części 1: porozmawiajmy.tv/jak-wyglada-zycie-po-zyciu-piotr-mart

Wątki rozmowy:
– czy przestrzenie do których trafiamy po śmierci są stałe
– do jakich przestrzeni trafiają dusze dzieci
– ile lat czeka się na wcielenie?
– kto decyduje o wcieleniu
– jak na ogół wygląda nasze pierwsze wcielenie na Ziemi
– czy dusze mogą być wcielane na innych planetach w ramach Matrixa
– kim naprawdę są zarządcy Matrixa
– jaki rodzaj energii z nas byty pobierają i na jakich poziomach
– czy możemy się uwolnić z kontraktów po śmierci
– czy dusza zachowuje świadomość po opuszczeniu ciała fizycznego
– jak nie dać się przejąć po śmierci
– jakie właściwości ma dusza, czy ma ciało, czy może odczuwać jak w ciele fizycznym zmysłami
– jak wygląda egzystencja duszy przy Źródle
– w jaki sposób dusze są przejmowane po śmierci
– czy zawsze pojawia się tunel
– kogo wolna dusza spotyka po śmierci, czy widzi swoich zmarłych bliskich
– czy dusza może spotkać dusze żyjących bliskich na Ziemi
– co dzieje się z duszami samobójców
– czy dusze po śmierci są świadome, że umarły
– gdzie przebywają dusze świętych katolickich np. Ojca Pio czy Jana Pawła II
– przykłady przestrzeni w jakich umieszczane są dusze
– co zrobić, aby po śmierci trafić w dobre miejsce

Blog Piotra: duchowosc.annamart.pl

15 komentarzy

 • ania
  Reply

  To, co te Marty robią jest obrzydliwe, np. na blogu stawiają Maksymiliana Kolbe na równi z pewnym gościem z wąsem… Już pomijam, że tytułują go „Maks”, „Maksio”… Dno i wodorosty. Kolejne straszydła, które pojawiły się wraz ze srovidem…

 • Kasia
  Reply

  Dlaczego osoby świadome nie są wystarczająco wspomagane przez siły wyższe?Jak mamy sobie radzić gdy zło najbardziej tępi istoty od światła??

 • rafał
  Reply

  Piotr Mart jest oszustem nie ma żadnego połączenia sprawdzałem to , a to co mówi usłyszał od swojej żony i ona faktycznie łączy się z jakimś egregorem lecz to nie jest źródło ponieważ strumień energii pole informacji z którym się łączy przechodzi przez lewą część ciała omija centra energetyczne i serce a połączenie ze źródłem jest przez serce. To są zwykli naciągacze proszę na nich uważać można się poważnie rozchorować po kontakcie z tymi osobnikami. Zdrawiam wszystkich czujących sercem.

  • Zbigniew
   Reply

   On jest oszustem podłączonym do jakiegoś egregora, okay! Sprawdziłeś to!?. A ty to kto? Do jakiego egregora podłączony jesteś?

  • qwert
   Reply

   Ale on nie twierdził nigdy, że ma połączenie. To tak jak z regresjami z telepatami, potrzebny jest nawigator i telepata, żona pełni rolę telepaty, Piotr nawigatora.
   Dlatego używanie określenia „oszust” jest trochę przesadą.
   Jeśli chodzi o drugą kwestię czyli to czy mamy do czynienia z prawdziwym źródłem, to również mam wątpliwości, ale nie jestem w stanie tego zweryfikować. Zastanawia mnie z czym mamy do czynienia, jaka energia. Może to być dość sprawna manipulacja, ale zarówno Piotr jak i jego żona, zakładając, że są manipulowani, nie mają świadomości tej manipulacji.
   Gdybyś mógł więcej napisać odnośnie tego co sprawdzałeś i co wychodzi byłoby milo.
   To co Piotr mówi jest dość spójne, nawet jeśli mamy do czynienia z wyrafinowaną manipulacją, nie mam tutaj na myśli ich bo wówczas oni są ofiarami, ale mimo to, to co przedstawia ma sens. Energia przedmiotów, rytuały, tatuaże, byty, to wszytko się zgadza. Kwestia co się dzieje z ludźmi decydującymi się na oczyszczanie, kontrakt? Pytanie jaka istota za tym stoi.

   • beata
    Reply

    Masakra jeden podłączony byt rozmawia z drugim podłączonym bytem, jeden wart drugiego.ile jeszcze to potrwa?jak można będąc Polakiem nazywać się alekx w gadzim języku, po słowiańsku Aleksander choć nie jest to nazwa słowiańskie bordowi z to nazwa polskojęzyczna, poproszę czytelników o kojarzenie faktów, pani od plejaduan tajgetan to też wkrętka, a Pan na ich wkreca się i innych ludzi też

  • Mariusz
   Reply

   Ten przykład ze świadkami jehowy to bzdury, widać że gość nie ma pojęcia o czym mówi, byłem świadkiem 30 lat, świadkowie wierzą że po śmierci są w stanie niebytu i czekają na zmartwychwstanie tutaj na ziemi kiedy jehowa zaprowadzi tutaj porządek dzięki swemu synowi Jezusowi, który zaprowadzi nowy porządek po Armagedonie, więc ten pan sądzi kit.

  • Michał
   Reply

   Super fajny wywiad, jak kazdy. Brakuje tylko odświeżenia, napomkniecia o tym w jaki sposob za zycia można samemu lub z czyjąś pomocą zerwać taki kontrakt

  • Alek
   Reply

   Bardzo ciekawie Qwert napisał. Co do manipulacji religii wszelkich to nie ma o czym mówić. Tę manipulacje to robią ludzie, zwierzchnicy, którzy chcą lepiej panować nad wg ciemnym ludem. Jest jeszcze jedna rzecz w tym wywiadzie. Piotr powiedział, ze szatan chciał zniszczyć Polskę bo tu jest dużo ludzi „światła” to biorąc pod uwagę, ze jest ich dużo to musza tam być tez chrześcijanie. Czyli nie wszystko jest taki czarno- białe i ta wiara też coś dobrego wnosi i temu szatanowi przeszkadza. Kto w takim razie jest tą duża grupą? Bardzo dobrze jeśli pojawiłaby się odpowiedź dla tych którzy modlili się do Boga- Stwórcy za pośrednictwem świętych katolickich i otrzymywali uzdrowienia, łaski i inne cuda. Sama mam dylemat bo moja mama jest katoliczka. Miała już stwierdzone schorzenie i miała z tego organu krwawienia przez 1/2 roku, które każdego dnia widziała. Modliła się nie pamietam jakiego świetego i w dniu zabiegu okazało się, ze jest on niepotrzebny bo wszystko samo się zasklepiło jakoś cudownie. Nie było na to medycznego wytłumaczenia. Jeśli Piotr może o takie rzeczy zapytać za pośrednictwem żony źródło i to wytłumaczyć to uważam, że warto.

 • vil
  Reply

  I po co zapraszać do programu takich ludzi jak Piotr. Przecież od razu widać że chłop kłamie, już od wielu lat zajmuje się sprzedażą ‚poradników’ jak podrywać kobiety. Może powinien się tego trzymać bo o tym co sie dzieje na świecie nie ma pojęcia

  • stani
   Reply

   tez mam podobne odczucie,no i przedtawia Zrodlo,jako naczelnego psychopate,ktore bierze udzial w tej calej”rozrywce dusz” pozwalajac innym psychopata na dreczenie istot.To juz przedstawienie zaswiatow, w innych systemach religijnych jest o wiele bardziej humanitarne.Wg tego co przedstawia ten koles,prawie nikt nie ma szans ,aby czesto po ciezkim zyciu tu na Ziemi,otrzymac szanse na godna egzystencje po drugiej stronie -horror w czystej postaci

   • Qwert
    Reply

    Na godne życie po tamtej stronie? I w tym właśnie jest problem, ze ludzie są karmieni złudzeniami, że wystarczy żyć w cierpieniu, biedzie, krzywdzie, nastawiać drugi policzek, bić pokłony i już z automatu dostaje się przepustkę do cudownego istnienia w świecie energii. W każdej z religii jest odpowiednio spreparowana bajeczka by ludzie w ten sposób rozumowali.
    Systemy religijne sprzedają bajki celem uśpienia czujności, to są nic innego jak rozbudowane systemy dojenia z energii. To nie pieniądze są najcenniejszą waluto, to energia. NIestety w materii tak ten bajzelek jest ułożony, że zmieniono nam poprzez programowanie priorytety.

    Nie chcę tutaj bronić Piotra bo sam mam pewne podejrzenia, przeczucia, coś mi po prostu nie pasuje, ale zazwyczaj prawda jest gdzieś po środku. Uwzględniam fakt, że Piotr może być również zmanipulowany przez jakiegoś byta udającego Źrodlo.
    Prawo wolnej woli, schodzimy tutaj iw tą przestrzeń, pakujemy się w kontrakt, który wymusza zablokowanie nam pamięci i można by rzecz, wynajęcie awatara. Między czasie łapiemy nieświadomie kolejne kontrakty, które pakują nas w ten kołowrotek. I tak owszem, to jest horror, bo zamiast zdobywać wiedzę i świadomość tutaj przez czas tego życia, to ludzie biegają za telewizorem, samochodem i wakacjami w Turcji, co staje się głównym celem ich życia, mieć, mieć, mieć.

    I owszem przy takim podejściu i takiej nieświadomości nikt nie ma szans do momentu aż sobie uświadomi w czym tkwi i jak to mniej więcej wygląda, bo nie przyjmuje do wiadomości, że tkwi się w kołowrotku, w pułapce inkarnacyjnej będąc bateryjką, raz po raz, raz po raz.
    Zatem możemy sobie wybierać to co jest cukierkowe, prezentowane w ładnych barwach i żyć tymi złudzeniami, a możemy też uwzględnić wariant, że jednak coś z tym światem jest nie tak, jak również cały proces jaki przechodzimy po tamtej stronie, gdzie jesteśmy łatwym celem.A zważywszy na to jak mocno religie manipulują czym się da, to należy to co przedstawiają odwrócić o 180 stopni. Jak również warto znać symbolikę jaką się stosuje, wówczas wiele rzeczy staje się jaśniejsze. To, że religie kontraktują, pieczętują jest już wiadome, to że są odstawiane rytuały również jest wiadome. Nie dla wszystkich oczywiście, ale cóż…
    Reasumując, to co mówi Piotr w wielu kwestiach ma sens i jest dość spójne, znajdowałem podobne twierdzenie prezentowane jeszcze przez kogoś, ale to dawno i sobie za cholerę nie przypomnę ale pokrywa się to z tamtymi twierdzeniami.
    Jeszcze raz podkreślam, nie bronię Piotra, nie twierdzę, że wszystko co mówi jest pewne i niepodważalne i że sam nie ulega manipulacji.
    Jedynym chyba sposobem jest zrobienie analizy energetycznej Piotra i jego żony, lub wglądów przez kilku telepatów, w innym wypadku mam pewną ostrożność gdyż bardzo łatwo wpakować się w problemy. I Tutaj też zgadzam się z jednym, wszelkie rytuały, reiki itd. itp. to kontraktowanie i osobiście takim zabawom bym się nie poddał.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>