Z Wilna do Mysłakowic – Stefania Puncewicz

More videos
Views
   

Pani Stefania Puncewicz opowiada piękną historię przyjazdu swojej ośmioosobowej rodziny z Litwy do Polski. Tutaj, do Mysłakowicach jej córka Renata przenosi również swoją krawiecką firmę MR i od tej pory zaczyna produkować wyroby z polskiego lnu.

Tak jak niegdyś w Mysłakowicach znajdowała się fabryka produkująca tkaniny lniane najwyższej jakości, tak teraz rodzina pani Puncewicz podtrzymuje lokalną tradycję lniarską, a co więcej, z pasją tworzy kolekcje tylko i wyłącznie w oparciu o własne projekty oraz projekty zaprzyjaźnionych pracowni artystycznych z Austrii i Niemiec.

Zapraszamy do www.LenMR.pl

Ilość wizyt:

Category: Wywiady

Jeden komentarz

  • P. Heniek
    Reply

    Bardzo się cieszę jak Polacy wracają do kraju i znajdują tu swoje miejsce wiemy, że historia wielu z nich potraktowała okrutnie i nie sprawiedliwie, więc pozytywny wątek jest bardzo potrzebny. Pani Stefanio życzę spokoju. Pozdrawiam.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>