Wpływ utrwalonych wzorców myślowych na zdrowie – Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński

More videos
Views
   

6 komentarzy

 • Bobas
  Reply

  17:05 szkoda że kolega przeczytał że jest „słowo” . Szkoda że kolega się zatrzymał w czytaniu, lub raczej w powtarzaniu za innymi. Bo tam jest też wyjaśnione, czym owo Słowo , z dużej litery, jest.
  Ale to już jakiś początek, czytania 😉

 • Magda
  Reply

  Kasiu i Piotrze, wspaniałe jest Was znowu zobaczyć i wysłuchać. Uczestniczyłam w warsztatach w 2014 roku, cuda dzieją się bez przerwy. Ściskam z serca i dziekuje:)

  • Katarzyna
   Reply

   Dzień dobry 🙂 Jest to muzyka Toma Soltrona, która została napisana na nasze zamówienie, specjalnie do filmu o Interaktywnych Platformach Transformacji (R), nagrana w stroju 432 Hz. Filmik wraz z muzyką dostępny jest na naszym kanale SKiSK.
   Katarzyna Świstelnicka

   • Astre
    Reply

    W istocie nie ma czegoś takiego jak częstotliwość 432 Hz. Nie ma też żadnej częstotliwości drgań i są to tylko wartości względne, a nie rzeczywiste. Proszę zwrócić uwagę, że aby określić częstotliwość 432 Hz, to należy użyć obliczenia F =n /t, gdzie n – to jest liczba cykli, a t – czas. A, istnieje czas ? Mało tego ! Liczba drgań, lub cykli dotyczy ilości na sekundę. A, co to jest sekunda ? Istnieje coś takiego ? To znowu ”czas”, gdzie siedzieli sobie panowie, pili kawę, palili cygara, dłubali w nosie i pomyśli sobie, że my to zrobimy tak: Weźmiemy sobie czas 9 192 631 770 okresu promieniowania atomu Cezu w stanie spoczynku i od teraz będziemy mieć 1- dną sekundę. Warto wspomnieć, że przed rokiem 1967 wyznaczano sekundę jako 1/31 556 9259747 część roku, tylko że ten niby czas trwania sekundy znacznie różnił się od tego wymyślonego sprzed 1967 roku, w którym został zatwierdzony. Na czym polega błąd ? Polega on na tym, że w zależności jaka miara zostaje przyjęta jako (sekunda), taką ostatecznie otrzymujemy częstotliwości. Gdyby nagle zmieniono miarę na inną, a robiono to w historii już kilka razy, to wtedy nie będzie 432 Hz, ale np. 442 Hz. Wiara, że jest to ( na pewno) częstotliwość 432 Hz, jest tylko wiarą, taką samą złudną wiarą, jak to, że w tej chwili mój termometr za oknem wskazuje – 9 st.

 • Astre
  Reply

  Wszystkie te dywagacje wg. mojej percepcji mniej, lub bardziej kręcą się wokół zmiany. Zmiany jakości życia. Czyż nie wynika to z powyższego wykładu ? Bo lepsze zdrowie, bo lepsza praca, bo lepsze pieniądze, a może lepszy samochód, lepszy szef, czy jakiś inny diabeł ? Lecz, nie potrzeba być tutaj geniuszem, by odkryć, że wszystko to kręci wokół – mentalności przetrwania ! A, mentalność przetrwania jest mentalnością – zwierzęcą ! W, człowieczym wydaniu ta mentalność brzmi (zmiana). Zmiana oczywiście na lepsze ! Ale, to co lepsze, może być i gorsze.
  To prawda, że tak zwane życie, toczy się na tej planecie według wzorców. Oznacza, to, że (osobliwość próżni) odbija wzorce i odgrywasz tutaj role. I te marne polskie szkoły i grupy kręcące się ciągle jak koń w kieracie wokół koncepcji samorozwoju nie widzą, lub nie chcą tego widzieć , że jedne wzorce zamieniane są inne wzorce. Jedna Iluzja, w kolejną Iluzję. I mówią oni, że tworzą rzeczywistość ! Jednak kiedy wykroczysz poza iluzję dwoistości, Iluzję dualności i znajdziesz się w tym momencie TERAZ, to dostrzeżesz, że wszystko to znajduje się poza… I w tym TERAZ nie ma tam tego, co dobre, lepsze, gorsze, słuszne, nie słuszne, mądre, głupie, krzywdzące, nie ma porażek i nie ma sukcesów – są to tylko koncepcje Ego zbudowane z konceptualnej świadomości. A, tą (konceptualną) świadomość dobrze tłumaczy Eckhart Thole. Ale, rozumiem, że jest to wypowiedź
  dla tych co i wypowiedź przez tych co inaczej nie pojmują.
  Ale, na końcu pokaże Wam , że istnieje zupełnie inna i krótka do tego aby pojąć, to co jest kluczowe, fundamentalne – uświadomienie sobie kim jesteś ! A, uświadomienie jest – świadomością. Świadomością, a nie dualistycznymi koncepcjami !
  https://www.youtube.com/watch?v=W3Hf3xPJDg8

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>