Szczepionki, szantaże i codzienny telewizyjny teatr – Marcin VaM

More videos
Views
   

Kontakt do Marcina: pollechicki@gmail.com
Facebook.com/Pol Lechicki

13 komentarzy

 • maria
  Reply

  14:37 przestrzegam, bo Polsce to nie działa. po pół roku od podpisania umowy przestali dostarczać usługi, po licznych nierozwiązanych reklamacjach zawiesiłam płacenie, pisemnie. Po 3msc dostałam wypowiedzenie umowy i karę, której nie zapłaciłam, reklamowałam jednocześnie rozwiązanie umowy. Poszło do sądu. Moje reklamacje i pisma były tyle warte co papier toaletowy. Sąd orzekł, że mam zapłacić karę, odsetki i koszty sądowe. w Polsce umowy zobowiązują tylko konsumenta. Do płacenia.

 • Bida
  Reply

  Apropos firm telefonicznych. Niecierpię, kiedy dzwonią do mnię i wciskają oferty, informując, że dla mojej wygody wszystko nagrywają. Raz postanowiłam nieodbierać i dostawałam telefony bardzo wcześnie i bardzo późno! Wielokrotnie prosiłam, by usuneli mnie z bazy danych, bo nie ma sensu tracić na mnie czas. Ostatnio, kiedy dzwoniła obsługa klienta, postanowiłam być miła, ale nie udało się i powiedziałam, że uważam, iż dzwonienie do mnie w Sobotę w porze obiadowej powinno BYĆ PŁATNE zastanawiam się nad wystawieniem waszej firmie faktury, po czym padło natychmiastowe pytanie od dzwoniącego: czy chce Pani, abym usunął Panią z bazy danych?? :)))) Widocznie użyłam słowa klucz, co polecam innym. Dziękuje za ten wykład!

   • Edward
    Reply

    A ja mówię „spier…” Kiedyś byłem grzeczny, mówiłem, że nie zgadzam się na nagrywanie, zabraniam przetwarzania moich danych osobowych itd, ale to nie działa. „Spier…” działa zawsze, polecam tym którzy jeszcze mają złudzenia : )

 • tom
  Reply

  Jeżeli chodzi o YesMan-ów i numer z „NYT” to nie chodziło o to, że wiadomości nieprawdziwe zostały zastąpione wiadomościami prawdziwymi, tylko o to, że w dzisiejszych czasach gazety prześcigają się w podawaniu złych wiadomości, a oni stworzyli wydanie gazety, które zawierało wyłącznie dobre wiadomości. I dlatego wśród czytelników tak często gościł uśmiech na twarzach… co zresztą zadaje kłam twierdzeniu kolportowanemu przez media, że tylko zła informacja się sprzeda!!

 • Dekonspirator chazarów
  Reply

  Żydowska rodzina Monsanto z Luizjany włączając w to Benjamina, Izaaka, Manuela, Eleanorę, Gracia i Jakuba. Robili częste zakupy czarnych niewolników wliczając w to dwunastu w 1785 roku, trzynastu, a następnie trzydziestu jeden w 1787 i osiemdziesięciu w 1768 roku.
  Żydzi znani jako sprzedawcy, właściciele, spedytorzy lub zwolennicy handlu niewolnikami i niewolnictwa Czarnych obywateli Afryki na początku historii Nowego Jorku:

  Issack Asher, Jacob Barsimson, Joseph Bueno, Solomon Myers Cohen, Jacob Fonseca, Aberham Franckfort, Jacob Franks, Daniel Gomez, David Gomez, Isaac Gomez, Lewis Gomez, Mordecai Gomez, Rebekah Gomez, Ephraim Hart, Judah Hays, Harmon Hendricks, Uriah Hendricks, Uriah Hyam, Abraham Isaacs, Joshua Isaacs, Samuel Jacobs, Benjamin S. Judah, Cary Judah, Elizabeth Judah, Arthur Levy, Eleazar Levy, Hayman Levy, Isaac H. Levy, Jacob Levy, Joseph Israel Levy, Joshua Levy, Moses Levy, Uriah Phillips Levy, Isaac R. Marques, Moses Michaels, (E)Manuel Myers, Seixas Nathan, Simon Nathan, Rodrigo Pacheco, David Pardo, Isaac Pinheiro, Rachel Pinto, Morris Jacob, Raphall Abraham Sarzedas, Moses Seixas, Solomon Simpson, Nathan Simson, Simja De Torres, Benjamin Wolf, Alexander Zuntz

 • Sergiusz
  Reply

  Pana Tymińskiego wrzuciłbym do tego samego worka co Pana Lepera. Na oszołomów wyszło całe społeczeństwo, za co teraz bęciki dostaje po dziś dzień…dlatego jest jak jest.

  • Aga
   Reply

   Krzywdzące dla Tymińskiego-jest prawdziwym patriotą, w dawnych czasach jego wystąpienia i wizerunek zostały zmanipulowane w mediach.Pisze bloga na neon24.pl .Lepper mówił prawdę i za dużo wiedział więc został ośmieszony i zlikwidowany.Krzywdzące,że będąc zmanipulowanymi przez media tak pochopnie ocenia się ludzi nie znając o nich prawdziwych informacji.Nikt nie jest idealny ale mnie boli jak ludzi zaangażowanych patriotycznie nazywa się oszołomami.

 • Konrad
  Reply

  Uwielbiam oglądać jak rozmawiacie, mam wrażenie że się rozwijam przez mądrości mówione w filmie. Mały donate ale donate 😉

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>