Przekaz Światła – 19 lipca, 23:00

More videos
Views
   

Przekaz Światła dla dzieci uwięzionych w podziemiach Watykanu w związku z informacją od Maxa Spiersa już po jego odejściu.
Termin medytacji: dzisiaj 19.07.2016, o godzinie 23:00

Kilka dni temu poprzez osobę jasnowidzącą skontaktował się z nami Max z przekazem, o tym co naprawdę jest planowane w czasie obchodów Światowych Dni Młodzieży z udziałem papieża.
W podziemiach Watykanu są więzione dzieci, które mogą być wykorzystywane do odprawiania rytuałów przez „ciemne” siły.
Czas, kiedy może to się wydarzyć jest od dawna wyznaczony – precyzyjnie numerologicznie i astrologicznie.
Użyjmy najpotężniejszej siły – czyli energii Miłości i Światła.
Dajmy wewnętrzną zgodę i akceptację, aby działo się to co ma się dziać w zgodzie z Najwyższym Dobrem wszystkich zaangażowanych w to wydarzenie osób.
Dobro i zło nie istnieją, a wydarzenia które wydają się nam być złe i straszne często wyzwalają w dalszej konsekwencji po stokroć więcej dobra.
Warto też mieć na uwadze, że z perspektywy Duszy sami wybieramy sobie doświadczenia i one sprawiają, że tak czy siak wzrastamy w Świetle.
Dajmy pełną akceptację dla tego co się dzieje, bo jeśli stawiamy opór to wzmacniamy, dajemy większą moc dla „ciemnej strony”.
Miejmy świadomość ciemnej strony, ale skupmy się na jasności – na Świetle.
Pamiętajmy, że tam gdzie kierujemy uwagę tam idzie energia. Dlatego otwórzmy swoje serca i ogarnijmy Światłem ciemności Watykanu dla dobra wszystkich z tym związanych.

Pozostał tydzień, mamy bardzo dużo czasu. Zacznijmy już dziś bardzo silnie pracować ze Światłem dla dzieci i tych miejsc.
Możemy mieć wpływ na przyszłość, aby coś się zmieniło. Nie bez powodu wiemy o tym już dziś.

Praktyczna instrukcja, dla tych którzy zechcą zaangażować się w pełni w Przekaz Światła dla dzieci:

Kiedy otrzymasz tę informację to jest znak, że jesteś gotowy by uruchomić i uczestniczyć w potężnej Świetlnej misji.
Wiadomość o planowanych pod Watykanem wydarzeniach, może wyzwolić w Tobie pewne reakcje i mogą być to nieprzyjemne uczucia.

Bądź świadom swych myśli i ciała, wibracji i przepływu energii. Obserwuj wszystko co się wydarza w Tobie i wokół Ciebie, daj temu przestrzeń.
Obserwuj ciało i umysł jako cichy, bezstronny świadek.
Skup się na oddechu, jeśli coś będzie chciało odwrócić Twoją uwagę – odrzuć to.
Wszelkie wyobrażenia umysłu są zbędne i mogłyby zabrać Twoją energię, a jest Ona teraz bardzo cenna.

Rozświetl się świadomym oddechem, poczuj jak każda komórka oddycha Światłem, a kiedy poczujesz spokój i płynącą moc,
pobądź w tym stanie jakiś czas. Teraz możesz odczuć obecność wielu Istot ze Światła, które pragną Ci pomóc.

Kiedy poczujesz gotowość przystąp do zadania i skieruj Światło w stronę dzieci. Bądź w tym zdecydowany.
Każdy z nas przygarnia po kilkoro dzieci, tak jak to czujecie, 5-6, tyle ile w stanie są objąć Wasze ramiona. Skupiamy się na Świetle.

Nasze serca rozgrzewają ciepłem ciałka ukochanych istotek. Mentalnie głaszczemy, przytulamy, pocieszamy.
Poczują ciepło, poczują się bezpiecznie i od tej chwili spokój będzie je prowadził.
Rozświetlaj tak długo dopóki nie zobaczysz uśmiechu i spokoju na ich twarzach. Dla ciemnych mocy staną się bezużyteczne – nie wytworzą lęku.

Dalej rozświetlaj każdy zakątek, każdy centymetr podziemii i obserwuj wydobywające się na powierzchnię Światło.
Rozświetlone podziemia nie będą przyjazne dla tych planowanych wydarzeń.
Podtrzymuj obraz spokojnych, bezpiecznych dzieci i Światło wydobywające się na powierzchnię.
Jeśli coś się zmieni i ten obraz się zamaże, wysyłaj Światło raz jeszcze. Rób to cały czas do zakończenia misji – czyli do momentu kiedy poczujemy, że zadanie zostało wykonane.
Potrafisz to, bo zostałeś wybrany do tego zadania, wszystkie potrzebne Ci narzędzia będą Tobie dane.

Z Miłością i Światłem

Tags:

226 komentarzy

 • Pingback: Homepage

 • greg
  Reply

  jedno pytanie? skąd wy bierzecie takie informacje? z księżyca?z jakichś wizji? czy są jakieś konkrety! kurwa konkrety! czy tylko to jest takie pitolenie by działo sie coś w internetach

 • Megien
  Reply

  Ja też miałam cały czas pozytywne odczucia co do Maxa, oglądając wywiady z nim. Gdzieś w głowie, dla porządku, pozostawiam w nawiasie, na wszelki wypadek, świadomość, że trzeba mieć się na baczności – bo może „ktoś” czy „coś” manipuluje, żeby wywołać w nas właśnie takie uczucia sympatii. I niech sobie to będzie tam w tyle głowy, a moja sympatia do Maxa na pewno nie zaszkodzi jemu ani mnie. Podobno najlepsze i jedyne dobre, co możemy zrobić dla zmarłych, to wysyłanie im naszych dobrych uczuć.
  Pokój Tobie Max – gdziekolwiek jesteś!

 • AnnaN
  Reply

  Od kiedy zobaczyłam Maxa pierwszy raz, coś nie pozwalało mi o nim zapomnieć.
  Jak dowiedziałam się o jego odejściu na początku poczułam niepokój, później jednak przyszło takie pytanie „jeśli Max całkowicie bezinteresownie zrobił przez te wszystkie lata tyle dobrej pracy i ma tak wysokie wibracje, czy powinniśmy martwić się tym, gdzie teraz jest?”
  Intuicja mi mówi, że nic mu nie zagraża a nasze wsparcie w modlitwie może mu tylko pomóc rosnąć w siłę. Ważna jest intencja. On miał dobrą intencję (takie mam odczucia). Nie bez powodu ludzie o tak wysokich wibracjach, mają takie wibracje, to jest coś, co chroni i prowadzi do tzw. „domu”.
  Nie wiem gdzie jest dom Maxa, ale on jest tam, gdzie powinien być.
  Wywarł na mnie b. dobre wrażenie, przemyślcie to: przeszedł wiele ciężkich chwil, był bezinteresowny do samego końca, był sobą, nie udawał nikogo, nie pozował, zwyczajnie był..w jakimś celu przybył właśnie do Polski.. A jak wiemy, nasz kraj jest cudownym miejscem, cudownych energii, śmiem twierdzić, najczystrzych jeszcze.
  Wierzę, że te światowe dni młodzieży w jakiś sposób nam jako polskiej społeczności, nie zaszkodzą tymi chorymi rytuałami.. Oni od dawna próbują „nas” złamać..
  Przesyłam moc miłości, słuchajcie swojej intuicji, czystej i pozbawionej fałszu, zawiści, podejrzeń, strachu.. Ufajcie A.
  Nasz kraj jest

 • Ja
  Reply

  Witam, medytowałam przez kilka dni w tej intencji. A wniosek jest jeden i to bardzo ważny dla tych co nadal medytują w tej intencji. Otóż siły ciemna są oporne na światło i umieją sobie z nim poradzić. Skuteczna jest jedynie energia miłości płynąca z naszych serc. Medytujmy więc każdego dnia, do końca Dnia Młodzieży od 20 do 23 o pełnych godzinach (bo nie każdy może usiąść o konkretnej godzinie) i połączmy wspólnie nasze serca i przekażmy tą energię do ich”świątyni”.

 • Aleksander
  Reply

  OK – jeśli ktoś może podpowiedzieć, gdzie znajdę odpowiednie forum, aby zadać klika pytań dotyczących odwiedziń bytów (konkretnie chodzi o gościa w kapturze) – bardzo proszę o wskazówkę – jeśli znajdzie czas to prosze o kontakt: aleksander.wojtkowiak1@gmail.com

  • Megien
   Reply

   Spróbuj zdobyć gdzieś książkę pt. „Z pamiętnika jasnowidzącej”, autorka: Eleonora. Ciemnoróżowa okładka. Ją też nawiedzał gość w kapturze. Opisuje w niej swoje częste spotkania i rozmowy z Jezusem, który miał zdecydowanie negatywne zdanie o tym zakapturzonym.

   • Aleksander
    Reply

    O dzięki ! – wreszcie jakaś wskazówka! 🙂
    Bardzo Ci dziękuję.
    Gość w katpurze był u mnie raz (jak miałem jakieś 16-17 lat) i generalnie tylko bardzo mnie wystraszł (to był tak realne / tak fizyczne) – że w pierwszej chwili byłem przekonany, że jakiś złodziej wtargął nad ranem do naszego mieszkania i sobie usiadł przy moim łóżku.

    • Megien
     Reply

     Z tego co pamiętam, ona widywała tę postać (jako zjawę niewidoczną dla zwykłego śmiertelnika ale widoczną dla niej jako jasnowidzącej) przy kamiennych kręgach w Odrach (Polska północna), których tajemnicę chciała rozgryźć. Czuła również bardzo negatywną energię bijącą od tej postaci. Ja odebrałam to w ten sposób, iż zakapturzony był przedstawicielem instytucji kościelnej …
     Jakby Cię znów kiedykolwiek nawiedził (oby nie), to zażądaj od niego kategorycznie: „pokaż mi swoje światło!”. Nie bój się go, masz prawo tego żądać. Jeśli to jest pozytywna istota duchowa, to rozbłyśnie jasnym światłem. Negatywny byt nie rozbłyśnie. Możesz też zapytać „toto”, czy może zrobić coś bezinteresownie – „zły” prawdopodobnie natychmiast zniknie :). Mówi o tym Renata Engel w wywiadzie „Rok 2016 i rasy …”, który Alex z nią przeprowadził (i wiele tam innych ciekawych rzeczy).
     Chociaż z drugiej strony „złe byty” starają się podobno nie wzbudzać lęku, bo taki mają sprytny plan – uspokoić w ten sposób człowieka na początek. Ale myślę, że ja – cokolwiek by mi się pokazało – i tak w pierwszej chwili przestraszyłabym się. Raz tylko nad ranem w czasie półsnu „cóś” popychało mnie jak worek w prawo i lewo (bezczelne, jak śmiało). Najpierw przestraszyłam się, ale zaraz potem wściekłam się na to coś i zaczęłam głośno wrzeszczeć, żeby sobie poszło – i zaraz był spokój. Wiem od mistrza duchowego, że tak trzeba robić z negatywnymi energiami – głośno krzyknąć na nie i odesłać je do ziemi.
     Powodzenia 🙂

 • Iwa
  Reply

  Witam.Mnie się wydaje, że te rytuały w Watykanie obecnie to bujda.W dobie dzisiejszej techniki, podsłuchów i tendencji do ujawnienia sensacji juz dawno by to wypłynęła i było w prasie i telewizji,tym bardziej, że teraz jest nagonka na kościół.

  • Iwa
   Reply

   Mam wrażenie,że te rytuały mogły mieć miejsce,ale w dawnych czasach,ale nie obecnie.Przyszla mi taka myśl,że Maxowi mogły pomylić się informacje z poprzednich wcieleń z obecnymi,jeśli nie była to zamierzony prowokacja.:)

 • Greg
  Reply

  Witam,
  A jak to się stało, że Max po śmierci przekazał informację o tym rytuale w Watykanie? Z kim się skontaktował i w jaki sposób? Jeśli to prawda to byłby to dowód na życie po śmierci…

 • Jacek Wozniak
  Reply

  Zgadza sie ,Aron ostatnio w jednym z filmikow poruszyl temat smierci Maxa. Widzi to tak ze byl on kontrolowany przez ciemna sile, ale w rozdzielni (chyba chodzi mu o niebo duchowe) aniolki ,,wylaczyli” Maxa bo rozsiewal dezinformacje a jak wiadomo w zlotym wieku milosci ,prawdy i wiedzy nie ma miejsca na falsz.Ogladam filmiki Arona juz od samego poczatku, od kiedy zaczal je wrzycac na YT , dobrze go odbieram serduszkiem i kolejny raz go tutaj bronie.
  Swiatelka! 😀 czy ma ktos konkretne sensowne potwierdzenie tego ze jasnowidz ten szkodzi innym?? Wysylam promyki L ~ O ~ V ~ E 😀

  • Rajmund
   Reply

   Jeżeli go wyłączyła „rozdzielnia” (wg arona) jako dezinformatora to czemu nie wyłączą resztę, przecież jest ich cała masa działających i siejących zamęt i mających swoich zagorzałych zwolenników, czemu ich również nie wyłączą? bo to tak nie działa. Tak na prawdę nikt nie wie jak to działa. Ile Jasnowidzów, guru, lightworkerów tyle teorii i hipotez. A tak nawiasem gdyby to tak działało jak by chciał aron to on by był też na liście. A może jest?

  • ferfi
   Reply

   Aron pozostaje w moim odczuciu w retoryce „starego, dobrego kosciola”, gdzie prowadzi te swoje owieczki do tatusia i, gdzie gora cos daje , cos zabiera wedlug rozdzielnika, w blasku swiatelek, z serduszkiem otwartym i promyczkami w tle, w scenografii nowego przebudzenia, itp, itd. Zagaduje….
   Nie traktuje powaznie ani siebie, ani odbiorcy, splyca, odejmuje, jest powierzchowny. W mojej opinii brak mu glebi, szczerosci , prostoty i klasy. Brak mu Jakosci.
   Teraz kiedy sie budze, szukam tresci, ktore prowokuja do samodzielnego myslenia, poddawania rzeczy w watpliwosc, do zadawania pytan. Czasem przychodzi ciagle jeszcze pokusa, by przejac od kogos innego cudza wiedze bez sprawdzania , taka juz gotowa, wygodna. Na szczescie jest odwazny Alex i Porozmawiajmy TV , z cala spolecznoscia, ktory inspiruje,przynosi informacje, przypomina o pobudce. Gleboko jestem wdzieczna Aleksowi i Dorocie , za Wasza prace poszerzajaca perspektywe widzenia i odczuwania. Czapki z glow!!! Dziekuje tez wszystkim komentujacym, za dzielenie sie wiedza i spostrzezeniami, choc czasami odnosze wrazenie, ze za duuuzo w tym myslenia , spekulacji i przeitelektualizawania, szczegolnie teraz po Przekazie Swiatla. Zawsze jednak dzieki Wam wszystkim, pytam – kim jestem,, co ja czuje, co to dla mnie oznacza i co ja mam do zrobienia. I jeszcze jedno ,od tak dawna chcialam to wypowiedziec (Alex, prosze nie wycinaj mi tego).Zaluje, ze to nie Kalina ma swoj program na You Tube. Wlasnie Ty Kalina, bezkompromisowa w odczuwaniu, dociekaniu swojej prawdy jestes jedna z osob, ktora porusza moj umysl do glebi, wytracasz z odretwienia i schematu. Dzieki Tobie tesknie do prawdziwej niezaleznosci , zaufania sobie i glebokiego polaczenia z Ziemia.Od Ciebie uslyszalam to na nowo, swieze i szczere. Szacunek i wdziecznosc . Dziekuje!

   • Megien
    Reply

    Ale i tak wspaniale, że Kalina jest tutaj z nami i przekazuje „swoje”. Odbieram Jej słowa tak samo, jak Ty. Alex przeprowadził z Nią kiedyś 2 wywiady (Kalina Masarz) – kto nie oglądał, niech zrobi to jak najszybciej. Kalinie dziękuję jeszcze raz za wszystko! Pozdrawiam.

  • Joanna L
   Reply

   Odnośnie Arona, wygłasza jedyną słuszną prawdę tonem nie przyjmującym sprzeciwu.Odnośnie Maxa mógł nic nie mówić a według mnie celowo go zdyskredytował.I ta jego wypowiedź utwierdziła mnie w tym,że Max mówił prawdę. Odnośnie problemów z wymową Maxa, doświadczyłam podobnych blokad podczas publicznych wypowiedzi kiedy mówiłam np o manipulacjach naszych wcieleń, o zniewalaniu przez niby świetliste istoty, o dezinformujących przekazach . Wówczas czułam pustkę w głowie, język mi się plątał, gardło zaciskało a całe ciało zaczynało dygotać. Teraz gdy to piszę drętwieją mi palce. Musimy zdać sobie sprawę z tego ,że siły które tu rządzą użyją wszelkich metod, istot abyśmy nie wyszli z iluzji. Będą wmawiali nam niemoc i bezsilność i to ,że tylko wyżej rozwinięte istoty mogą nam pomóc. My jesteśmy wystarczająco rozwinięci i mamy ogromną siłę,żeby się przeciwstawić. Mamy pamięć kim jesteśmy i odwagę aby powiedzieć nie. Proszę przypomnijcie sobie kim naprawdę jesteśmy

 • Kalina
  Reply

  No tak dzisiaj posluchalam jednego pana z Ameryki . To co on mowi to samo mysmy wyczuly , kto Maxa zalatwil . Tak wiec jeden facet z poprawnym osadem odnosnie technik stosowanych w srodowisku super solgier https://www.youtube.com/watch?v=Fy3JYKg4tiE
  Tak jak mowilam .Oni sa w programie zabijania siebie , a szczegolnie najblizszych sobie .

  • Rajmund
   Reply

   Aron to mitoman, ale rzeczywiście, ma tu rację, żeby od razu z Maxa robić Chrystusa, to wielka przesada. Czekamy jeszcze na opinie guru Swierdlowa, i Simona Parksa. A może wróżka Alis od Roba z ntns zapytałaby swoich kart? Jej chyba najbardziej ufam.

 • jacek
  Reply

  Fascynuje mnie i cieszy ze jest bardzo duzo ludzi gotowych do jakiejkolwiek pomocy,
  przeraza mnie jednoczesnie ich naiwnosc o bezgraniczna glupota i zaslepienie i tanczenia w rytmie
  kreconego pejsa.

 • Joanna L
  Reply

  Wszystko tu jest takie słodkie, miłość i światło, przytulanie. Mam wrażenie,że też jesteśmy otumaniani tą miłością. Jestem zdania,że należy powiedzieć zdecydowane nie, nie zgadzam się, nie jestem ofiarą. Należy poczuć naszą moc- która cały czas nam odbierają wmawiając między innymi bierną postawę. Akceptacja i nierobienie nic to właśnie to o co im chodzi. Zło i dobro nie istnieje/ tu w tym wymiarze istnieje i my w tym uczestniczymy. Dzieci wybrały sobie z poziomu duszy ten los/ to tez oszustwo nie do końca sami wybieramy sobie scenariusz na życie, pomagają nam jakieś istoty DLA NASZEGO DOBRA a my możemy wybrać tylko z kilku przygotowanych scenariuszy. Dziewczyny, które płakały podczas medytacji, wywołane w was współczucie tez kogoś zasila. Możemy medytować ale nie z pozycji biernej ofiary ale z pozycji silnej istoty świadomej swojej mocy i wyrażającej swoją wolę. Poczujcie tą subtelną różnicę. A Arona bym nie cytowała, kto mu podaje te informacje / ja osobiście nie czuję tej istoty myślę,że jest ona usypiająca.

  • Aleksander
   Reply

   Tak – zgodzę się z Joanną i powyższymi komentarzami.

   Słowa Arona nie wydają mi się być obiektywne.
   I jeszcze te wtrącenia o franku szwajcarskim – chyba sam ma z tym problem, bo wspominał o tym wiele razy. I jakieś do tego dziwne obrzydzenie do pracy – do pracy w korpo i innych… człowieku drogi – weź się za porządną robotę a nie wzywaj ludzi do wychodzenia na ulicę, to raz dwa spłacisz ten swój kredyt 😉

   Druga sprawa – zakładanie, że po śmierci, to już tylko boskie rzeczy i sprawy się dzieją jest lekką naiwnością – to, że nie możemy tego zobaczyć obecnie naszymi fizycznymi oczami nie oznacza, że tam jest sielanka. Przez analogię, zakładam że w 4D jest podobny syf i ścieranie się różnych postaw, wartości i istot jak w naszej rzeczywistości.

   • Megien
    Reply

    … a propos franka szwajcarskiego – wypowiadał się kiedyś w radio frankowicz (znany polityk) i stwierdził, że większość frankowiczów, to całkiem całkiem zamożne osoby, a my mamy jeszcze ich „ratować i dofinansowywać” …

  • Majestic
   Reply

   „myślę,że jest ona usypiająca.” identyczne mam odczucie !? ciekawe czy jeszcze ktoś otrzymuje taka hipnozę ? musimy raczej się dzielić takimi informacjami dla wspulnego dobra

 • Lena
  Reply

  Powtórzmy to z jeszcze większym rozmachem, że tak powiem, żeby info poszła jeszcze szerzej w świat i dotarła do jak największej ilości osób. Ja np. dowiedziałam się już po fakcie, a szkoda, bo zaprosiłabym kupę luda…

 • Liren
  Reply

  Halo!!!! A może Max w tym momencie wybrał praca tu i trudna, a praca w innych gęstościach i stanowczo inna. Może miał moment i skoczył….jako istota będąca na różnych fraktalach rzeczywistości.
  Mając świadomość żołnierza i opcji włączenia żołnierza tu i teraz, może wybrał mniejsze zło dla siebie i dla nas.
  Dochodząc do kresu życia każdy ma informacje o możliwościach odejścia i powiązaniach. On też miał różne na pewno. Jego decyzja i jego spokój.
  Oczywiście to tylko moje przemyślenia, ale warto popatrzeć na wszystko z bardzo różnych poziomów, a to jeden z nich…

 • Iwa
  Reply

  w sprawie śmierci Maxa 17 lipca.W ntv jest program Tadeusza Owszianko i on tez mowi o przemianach od 17 lipca od godziny 17 i bedzie ta przemiana dotyczyc wszystkich ludzi,to bardzo dziwna synchronizacja,kto chce niech obejrzy.

  • Kalina
   Reply

   Ja nigdy przemian nie zauwazylam tylko rozwoj swojej swiadomosci.I to sie nie moze stac w numerach tylko w dosyc intensywnej ciaglosci . Jak jest cos w numerach to nagrane z gory .

  • Kalina
   Reply

   Podalas linka do Pana ARONA
   On zawsze mowi tak jak wiekszosc chce a nie tak jak jest . Osobiscice powiem,dewiatant o braniu pod pic bo sam sie w tym picu obraca . Jago praca z astralna kolektywna wrecz niegodziwa swiadomscica.OCHYDNA bo tak ja czuje od dziecka jest absolutnie prowadzaca ludzi w ciemny zaulek Juz samo to imie cos swiadczy .
   Druga sprawa imiona tez nie sa przypadkowe . Dlaczego obecnie jest w Polsce duzo Hugo, Bruno,Frank ,Kacper etc Sa to zakonskie templraianskie imiona i astral pracuje nad przywroceniem tej energii Takie jest moje zdanie .Zeby mnie ktos nie zrozumial to nie jest nienawisc do ludzi we mnie ale do powszechnych manipulacyjnych klamstw czy to swiadomych czy nie. .Kazdy ma oczy i czucie i widzi dookola a nie slucha zabobonow z gory . Klamwstwa mnie draznia i wiem , ze caly problem na ziemi to wielkie klamstwo I tyle.
   Znaczenie slowa Aron – meaning of irony ha ha ha .

  • Joanna
   Reply

   A zastanawiałaś się jakie istoty komunikują się z Aronem? Ta jego negacja jest mocno podejrzana, zresztą gloryfikuje papieża Franciszka. Ja Arona z jego jedynymi prawdami nie przyjmuję.

   • Majestic
    Reply

    „gloryfikuje papieża Franciszka” Aron jak wiekszosc wczytał się w pole informacji , a tam jest zwiedzenie jak się jest bezkrytycznym, pamiętam Darka S ,miał od początku „opiekunów ” w tym przypadku Arona, zauważmy że ignoruje cale tło jakie ciągle istnieje tak jakby nigdy nie istniało ? oblicze astralne projekcja zwiedzenia https://www.youtube.com/watch?v=XaclnAkwukA

 • Aleksander
  Reply

  Inicjatywa dobra – lepsze to, od robienia niczego.
  Jednak zgadzam się ze zdaniem, że powinni to robić ludzie, którzy wiedzą o co w tym chodzi i potrafią odpowiednio taki przekaz energii ukierunkować. Ja nie potrafię – więc poczekam – bo mógłbym pewnie wyrządzić więcej szkody niż pożytku.
  Mam jedno wydarzenie z dzieciństwa, które nie bardzo potrafię wytłumaczyć. Spotkanie z dziwnym bytem, które przyblokowało mnie na długie lata – jeśli ktokolwiek po przeczytaniu tego komentarza (o ile zostanie opublikowany) będzie chciał się ze mną skontaktować, uprzejmie proszę Aleksa o udostępnienie mojego adresu email – bądz po prostu o przekierowanie w miejsce / forum – gdzie będę właściwa osoba będzie miała szanse mnie znaleźć / badź ja ją.

 • Iwa
  Reply

  Ja po obejrzeniu filmiku z Maxem bardzo sie zle poczułam,jakby ktos wyssal ze mnie cała energie i po kawałku wyrywał watrobe.3dni dochodziłam do siebie i udziału w medytacji nie wziełam w obawie o własne zdrowie,Jestem pełna podziwu dla osob ,ktore po obejrzeniu wywiadu i po medytacji swietnie sie czuły.Pozdrawiam serdecznie.

  • Astre
   Reply

   Iwa !
   Prawdopodobnie to nie filmik z Maxem spowodował tą ”destrukcję” , tylko forma ”energii” , która była ściśle związana z postacią Maxa i za rezonowałaś z tym pasmami energii negatywnie zorientowanej. Cały czas usiłuję w różny sposób przekierować uwagę ludzi, aby bezrefleksyjnie nie chłonęli tego defetyzmu o ciemnych siłach, ciemnych mocach, złych Jaszczurach, Archontach, Kostuchach i innych oprawcach, bo to bajki wyssane z palca i robicie sobie tylko wszyscy potężną krzywdę.
   Nikt nikogo za rękę ciągnął nie będzie, więc rób człowiecze co chcesz ? Ale, jak chcesz, to posłuchaj tego, o czym mówi Małgorzata Gąsiorowska Wołukanis na Harmonii Kosmosu, bo ta kobieta robiła przez 20 lat badania, znam ją od 2009r, znam jej metody pracy i mogę na ten temat wiele powiedzieć.
   Więc, włączyć umysł oznacza w dzisiejszym świecie starać się pojąć co i jak działa, a nie rzucać tylko utartymi sloganami, oraz zastosować dla siebie wiedzę w praktyce.
   To tyle z mojej strony.

   https://www.youtube.com/watch?v=mi6TOK71m58

   • brzask
    Reply

    Dziekuje Astre za film z wykladem pani Malgosi a i za dobre rady Twe. Ja odczuwam to tak gdy odbieram cos ’ negatywnego’ z poziomu bezwarunkowej milosci ( bezstronnego obserwatora ) to nie angazuje sie w tym a tym samym nie przyzwalmy na wplyniecie tych energii do naszego systemu. Pozdrawiam :)))))

    • Astre
     Reply

     Brzask sytuacja jest taka, że Nic nie jest negatywne i NIC nie jest pozytywne. To tylko ludzie nadają czemuś taką wartość, ), czyli tak polaryzują rzeczywistość).
     Podam przykłady, a przykładów można tutaj podać miliony.
     Gdy, ”świeci Słońce” jest ciepło, miło – to ludzie wtedy twierdzą, że dzieje się pozytywnie.
     A, jak jest wichura i burza z piorunami – noooo, to oczywiście dzieje się negatywne.
     Zauważ, że jest to dualizm percepcyjny ( czyli, po prostu opozycja jednego do drugiego), czyli znowu powiem – zwykła ILUZJA UMYSŁU, albo inaczej mówiąc – bzdura.
     I teraz jak ktoś zrozumie w sobie ten dualizm, tą Iluzję dualizmu, to go nie będzie na niego wpływał żaden negatywizm, bo wiedział będzie, że to co niby negatywne, to w istocie sam tworzy we własnej głowie.
     Poleciłem ten wywiad z Małgosią Wołukanis, bo może komuś coś się z tego przydać, niemniej nie zgadzam się z nią w wielu aspektach, bo powiem – to jest niski LEWEL. I ta niby (negatywna energia) nigdzie nie istnieje, tylko są ją bezwolnie tworzymy, polaryzując w t.z.w negatywny sposób rzeczywistość.
     Więc, wypada powiedzieć, ludzie nie polaryzujcie niczego negatywnie, to jej po prostu nie będzie. Koniec kropka.

 • Ewa
  Reply

  Naczytałam się dzisiaj i tu i na innych stronach i aż rzygać mi się chce od tego wszystkiego.
  Fajna spontaniczna inicjatywa została oblepiona szambem. Przekręcona w jakiś spisek mający na celu bógwico.
  Brałam udział w medytacji i jakoś do tej pory nie odczułam żebym została okradziona z energii, ani żebym brała udział w rytuale, którego musiałabym się wstydzić.
  Chyba ktoś ma tu jakiś nie do końca czysty interes w tym, żeby tak mącić i zniechęcać ludzi do uczestnictwa w takich akcjach.

 • Helena
  Reply

  Ciekawa jestem czy ktoś miał podobne odczucia podczas przekazu światła i miłości,bo mnie płynęły łzy…

 • brzask
  Reply

  Gdy przeczytalam , ze bedzie medytacja wspolna na rzecz niewiniatek to az mi serce z radosci zaczelo szybviej bic. Juz pare godzin przed wyciszalam sie, zrobilam sobie dlugi spacer wzdluz jeziora, sluchalam piekenej muzyki , medytowalam aby pozbyc sie wszelkich napiec i byc czystym kanalem dla Swiatla / Milosci. podczas medytacji zapalilam swieczke i skocetrowalam sie na mym sercu slac bezwarunkowa milosc w kierunku , gdzie sa wiezione dzieci. Zaraz wyczulam obecnosc przy sobie istot swiatla, ktore otoczyly mnie kregiem i mialay na sobie biale szaty , wygladaly jak dewy lub duch natury. przestrzen wkolo mnie wypelnila sie miloscia i lekkoscia. Jakbym wyczula obecnosc Jezusa a i Max jaby byl wyczuwalny. ( swieczka zaczela drgac jakby wiatr zawial, a nie wial) Wzielam na kolana troje dzieci a w ramionach milam po troje. Otulajac je plaszczem milosci . Gdy to zrobilam dziciaczki odprezyly sie czujac sie bezpieczne i zasnely . Pomyslam to dobrze – nie boja sie <3 . I tak tulac je do siebie zaczelam slac swiatlo milosc do pomieszczenia, gdzie sie znajdowaly i nagle mialam wizje , ze wszystkie dzieci znalazly sie przy wilkim stole, za ktorym staly uderzajac lyzkami i widelacami o puste blaszane kubki i talerze wolajac hura i wzoszac rece do gory. Choc nie potrafily wyczarowac usmiechu na swych twarzyczkach ( przezycia , ktorych doznaly wygasily je ) to widac bylo , ze w ten sposob czcza zwyciestwo. Byc moze, ze puste kubki i talerze to symbol, ze nie staly sie pozywieniem . Mam taka nadzieje .
  "To co wysylasz dostajesz zpowrotm " mowi prawo energii i tak to tez odczulam , poniewaz odczuwam wciaz milosc w swym sercu, ktora do mnie plynie a ja wypelniona nia dziele sie nia bezwarunkowo.
  Nie bojmy sie dawac milosc, bo jedyne co nas moze spotkac to Milosc . <3 .
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie dziekujac inicjatorom tej akcji a dla was Aleksadrze i Dorotko szczegolne podziekowanie .Dziekuje, ze zatroszczyliscie sie o nasze dzieci <3 WSZYSTKIE DZIECI SA NASZE <3 .

  • Kalina
   Reply

   Totalny odlot i dalsze omotanie a mowili co niektorzy z Hameryki , ze NWO szykuje nowego Jezusa . No i mamy Maxa Spirs . Ha ha ha .
   Ja chyba juz tego nie czytam wiecej i udam sie do moich dociekan kto wlsciwie ta religie wywalczyl na terenach Europy . Bo wprowadzanie bylo dosyc krwawe a pozniej byl tak zwany mentalne osadzenie u miliardow ludzi w pokoleniach . Ciekawe nigdzie nie ma wierygodnych materialow o wojnach i grabierzach templariuszy i ich odlamow zalewajacych nasz swiat i podbijaniu narodow i gwalceniu kobiet i wprowadzaniu syntetycznego mind w swoich zdeformowanych oswieconych glowach elektrycznoscia wierzen nagranych przez syntetyczne stwoty zwane cryptoteriestal z Egiptu rodem . .

   • Libelle
    Reply

    To wszystko o czym piszesz robili LUDZIE…
    Chcesz za te czyny winić Jezusa??
    Nie widzisz żadnej różnicy między wiarą i religią??

    • Kalina
     Reply

     Tak to jest jak cos jest wlozone poprzez cale generecje w glowe i w dusze programowana tak jak teoria jezusowa na bazie religijnym .Ta kobieta jest tego niezwyklym przykladem . Na koncu zostanie jej tylko Jezus jak przejdzie wszystkie religie po kolei w ktorych sie wychowala i opresyjnie zwabiona zostala przez jej „”uduchowiona „””rodzine od dziada pradziada ..
     Powiadasz , ze czlowiek jest winien Cos mi to smierdzi inna stechlizna , ze to nie czlowiek jest winien w kreowaniu swoich mistrzow spirytualnych i fundamentow religii .https://www.youtube.com/watch?v=rBctdMqClYI

     Dokladnie tak jest z najwieksza matka wszystkich konspiracji , ze ziemia obraca sie dookola slonca i , ze sa planety i astrologiczny haft na niebie zlozony z konstelacji w milionach swietlnych odleglosci .
     Nawet juz takie oczywiste dowody jak tutaj https://www.youtube.com/watch?v=cNEUOnlcIAQ nikogo nie przekonaja , ze ziemia nie jest kula na przyklad bo tak to zostalo wbite w glowy wielu pokolen , ze nawet doswiadczenia sie nie licza tylko teorie utwardzone .

     • Majestic

      „ze ziemia obraca sie dookola slonca ” i oczywiscie Kalinko po co ubiegać się za wątłym uduchowieniem na kupie gnoju ,, gdy fundamentalne klamstwa i manipulacje są już cechą wrodzoną , dziękuje Ci za inspiracje , i stwierdzam potwierdzam że ziemia jest powiedzmy plaska , zajęło to mi nieco czasu ale przerobiłem nieco materiałów od A-Z ,zwiedzenie jest straszne , ale manipulacja to wręcz dla idiotów identycznie jak z jedenastego września ,jeden z aspektów to zakaz lotów nad północnym biegunem tylko dlatego go ustanowiono aby trzeźwo- myślący czlowiek w czystej logice nie poleciał na skróty na kontynent po drugiej stronie „globu ” proste i logiczne , no ale obierając kurs np z europy nie znalazłby tam nic oprócz oceanu a lecąc na oparach już dotarłby do lodowego obrzeża ziemskiego (talerza) zwanego Antarktyda ;z Johannesburga trzeba lecieć przez Dubaj do Sydney ,a odleglosci i kierunki są idealne zwlaszcza odleglosci gdy rozmieścimy wszystko na plaszczyznie bo kula ni jak nie pasuje ani do kierunków ani do odleglosci ,sama zaś Antarktyda jest pilnowana przez hodowców właścicieli ziemi , jak komuś by się cudem udało nie dostać ołowiu , to dziwadła powykręcają jemu umysł albo usmażą na miejscu ,Ruszył ziemie -Wstrzymał rozumy, jeden z dyrektorów ponoć z Torunia ?.

    • Majestic
     Reply

     „Nie widzisz żadnej różnicy między wiarą i religią??” niema różnicy ! gdzie jest tego wykladnia ? w czym ? z kim ? religia opiera się na wierze , a wiara na religii ,szatańska pętla https://www.youtube.com/watch?v=vfFyWf8Ctxg https://www.youtube.com/watch?v=4lgPfcoUmMM „”” „Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien „”””” czy to nie piękne multi -kulti ? to tubylcy w Amazonii żyją w podłym grzechu ? bo inkwizycja do nich nie dotarła i mieli pecha ?! ” To wszystko o czym piszesz robili LUDZIE” kwestia LUDZI jest dyskusyjna ale mniejsza z tym ,oni urwali się z tradycyjnej choinki ? następca -y siły „boskiej ” zbawiciela rządni krwi głosili słowo szatana raczej https://www.youtube.com/watch?v=6_Bpn9wFAoc

     • Libelle

      Majestic Tej książki która cytujesz też nie pisał Jezus.
      Zabawne jak łatwo wybieramy sobie prawdy które nam pasują..
      Raz biblia jest bzdurą wyssaną z palca a innym razem przytoczymy cytat na poparcie swoich racji.
      Tylu teraz Jezusów którzy głoszą swoje prawdy a każdy widzący czy słyszący dał by się za swojego Jezusa pokroić.
      Ja nie należę do żadnej religii ale wierzę ze był ktoś taki kto był dobry i szlachetny. A czytając niektóre komentarze odnoszę wrażenie że niektórzy nie wierzą w dobro wierzą ze jest tylko podłość i plugawość na tym świecie.
      Wiem że są teraz ciężkie energie ale to skakanie sobie do gardeł i licytacja która racja jest bardziejsza w niczym teraz nie pomoże.
      Może mimo pewnych różnic zdania należy stanąć po tej dobrej stronie i trzymać się razem. Nie karmić złego, tylko tyle.

 • Iskierka
  Reply

  Max posiadal wysokie wibracje a wiec kim byl z duszy,otaczaly go gady i sprowadzily do Polski gady,kim dla nich byl,taki WAZNY!!!.
  Potwierdzam słowa Zosi Piepiorka,juz w zeszłym roku mowila o energii Jezusa ze przybędzie do Polski zza Oceanu i przyleci samolotem.

 • Zosia P.
  Reply

  Jesteście uduchowieni? Czy wiecie KIM z ducha jest Max Spiers? Zapytajcie Alexa.
  Max Spiers ma wysokie wibracje… Alex potwierdził, że Max ma wysokie wibracje i że w pierwszych wywiadach on powiedział KIM JEST…. Jest Chrystusem… chociaż Alex chyba w to nie wierzył.
  W Polsce od marca tego roku jest otwarty PORTAL do Pierwszej Cywilizacji i dlatego Max tutaj przyjechał… Zasięg tego Portalu wykracza daleko poza Polskę – mówiłam i pisałam w wielu wywiadach i artykułach.
  Jego zadaniem było otworzyć PORTAL z naszego WYMIARU do Pierwszej Cywilizacji czyli zagięcie czasu…
  O tym że mają być zmienione kody i powrót do Pierwszej Cywilizacji mówi Proroctwo Apokalipsy….
  Max powróci jako superżołnież zgodnie z zapowiedzią w NT … w całej potędze i mocy…
  Umarł w sobotę 16.07.16 a TRZY dni później we wtorek wieczorem pojawił się u mnie… Patrzyłam zdumiona? Max? Dlaczego do mnie przyszedł? Kim Jesteś??? Zasnęłam… ZROZUMIENIE i odpowiedź przyszła następnego dnia gdy sie obudziłam…. Potem rozmawiałam z Alexem…. Opowiadałam o DUSZY JEZUSA, która jest w ciele MAXA… Alex był zdumiony i potwiedzał…
  Czym są wysokie wibracje?
  Cyt. Wysokie wibracje nie biorą się „znikąd”. Są one zazwyczaj wynikiem wysokiej samoświadomości, a ta z kolei wypływa ze sporej pracy nad sobą. Osoba o wysokich wibracjach po prostu wie i czuje, że jeżeli ktoś ją obraża, to „odpłacenie” tym samym jest kreowaniem negatywnej energii. Jeżeli skieruje ją w czyjąś stronę to ta osoba zazwyczaj się oburza i odbija, czyli jeszcze mocniej uderza.
  …Osoba o wysokich wibracjach świadomie albo nieświadomie nie da się wciągnąć w niskie wibracje. Kluczem jest tutaj wysoka samoświadomość, czyli poczucie siebie, tego co czuje, co umożliwia panowanie nad emocjami (niewymuszone i naturalne) a często i transformowanie uczuć negatywnych w pozytywne dzięki miłości uniwersalnej.
  …Wysokie wibracje są często odczuwalne przez innych ludzi. To energia wnosząca harmonię, pełna spokoju, radości, często leczy innych wnikając w ich pola energetyczne.
  http://www.wrozenieonline.pl/rozwoj-duchowy/czym-sa-wysokie-wibracje
  „Hanna Elzbieta Trochimiuk – Może jest powołany do ważniejszych zadań?”
  Tak… i o tym rozmawiałam z Alexem i innym.
  Ostatni wywiad…. posłuchajcie co mówi… przekazuje na wielu poziomach… dla każdego coś innego…
  Opublikowany 19.07.2016
  Commenting will be available once the Polish subtitles are made, and the video will be published on Porozmawiajmy.TV. It will probably take a few weeks.
  https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D0-4KrCzit1o%26feature%3Dyoutu.be&h=RAQHeVi1w
  Alex… DZIEKUJĘ za Twoją pracę. Skup się i rozmawiaj z SUPERZOŁNIEŻEM…
  Max powiedział że każdy kto jest z nim bedzie chroniony…
  W Ewangelii mówił: Ja jestem BRAMĄ, DROGA…. Przygotował BRAMĘ – PORTAL DLA DUSZ UWIĘZIONYCH, PRZEKLĘTYCH I ZABITYCH PRZEZ KOŚCIÓŁ….TO SĄ JEGO DUCHOWE DZIECI – JEGO LUDZI… To zostało mi pokazane w symbolach w wizji wiele lat temu… Zobacz „Wino i chleb”.
  Proroctwo Apoklaipsy mówi o zniszczeniu tego Koscioła gdy Chrystus zabierze swoje dzieci….wyprowadzi je przez PORTAL, bo tutaj GADY by je zniszczyły…
  Będzie SAD OSTATECZNY NAD WIELKA NIERZADNICĄ…
  Mówię i piszę o tym od lat… a większość uduchowinych się smieje i drwi… czy teraz też się śmiejecie??
  Max WAS pozdrawia…
  Alex masz szczęscie że go widziałeś…podawałeś rękę, rozmawiałeś… cieszę się…
  Zosia – ELEONORA
  p.s. Kiedyś przed laty USŁYSZAŁAM: A imie twoje będzie ELEONORA. Czy wiecie co to znaczy? Zobaczcie w Iminniku. (Bóg jest twoja światłością) Jezus był moim mistrzem i nauczycielem, przewodnikiem… I takim jest dla wielu….
  Wiedziałam ze przyleci do Polski samolotem….???!! Nie wiedziałam KIM JEST!
  Długoby opowiadać…

  • Tosza
   Reply

   No, Zosia się doczekała swojego Pana. Astralny zabójca i cichy obserwator uwięzionych dzieci Jezusem. Niczego sobie wyklepała! Zaraz siebie ogłosi Marią Magdaleną! Ludzie, przecież wystarczy pomyśleć trochę i włączyć rozum. Po co ta medytacja i kto jest jej inicjatorem? Max nagrywając wywiady nie nawoływał do żadnych medytacji. To dlaczego niby miałby robić to z zaświatów? Jakiś słabiutki Jezusek tym razem zstąpił na ziemię. A przewidywać i ja umiem. Zaraz Zosia na twarzoksiążce zada retoryczne pytanie: Kim jest Tosza?!
   Sataniści! Precz z tej planety!!! Mamy Was już dosyć!

   • Dorota
    Reply

    Odpowiem Ci na jedno pytanie Tosza. Medytacja była między innymi po to abyśmy my mieli okazję poczuć jak ogromną mamy moc kiedy działamy z poziomu miłości i akceptacji.

    • Tosza
     Reply

     Dorota, mylisz się i to bardzo. Nie można wszystkiego połykać jak boa. Przypomnij sobie jak wyglądał on kiedy połknął słonia w Małym Księciu. Chcesz stracić swój naturalny kształt?

    • iria
     Reply

     Doroto 🙂
     proszę odpowiedz mi na pytanie:
     Czy jak sobie coś wyobrażamy, wizualizujemy na „wewnętrznym pulpicie” z odpowiednimi intencjami, emocjami to, niejako to stwarzamy lub podtrzymujemy?

     • Dorota

      Tu nie chodziło o wizualizację tylko o wejście w nadświadomość i działanie z tego poziomu.

    • Majestic
     Reply

     Dorota przykro mi ale to bzdury jedyny sposób to niwelowanie i ich własną energią ,pamiętam jak robiliśmy akcje u Joanny Rajskiej na „WL ” chodzilo o wstawienie tej piramidki w „sarkofagu ” sprawa Enkiego , Joanna zrobiła właściwą medytacje , i nikt nie obdarzał Enkiego miłościami , chodzilo o to aby chamstwu zagrodzić drogę i koniec , i co ? udało się ale Nam a tam wszystko cala organizacje szlag trafił bo oto nam chodzilo , stanowcze NIE stanowcze Precz , to są środki zaradcze konkretne zdefiniowane działanie , przecież tak samo moglismy wyłożyć komnatę energia miłości, Enkiego pokochać i wszystkich obecnych tam szatanów Pozdrawiam

   • Sagana
    Reply

    Tosza, prawidłowo wykonana medytacja wymaga całkowitej kontroli własnych fal mózgowych. Medytacja, jest stanem hipnotycznym, jeśli nie kontroluje się własnej wibracji. Istnieją słowa/ kody np. czakry, światło, akceptacja, oraz wiele innych, które powodują, że osoba medytująca, emituje daną częstotliwość, która poprzez wyszkolone jednostki oraz, lub grupy, są wyłapywane i przekierowane dla swego zysku, ponieważ mózg posiada właściwości, które wysyłają, odbierają fale radiowe, na które można łatwo wpływać, co powoduje ich zmianę.
    Falą skalarną jest człowiek, który emituje w zależności od zaawansowania * alfa, beta, delta, gama, omega fale, a te są podatne na manipulację poprzez zaawansowane i wyszkolone grupy, jednostki.

    Każdy może medytować, to jest wybór, który każdy sam dokonuje.

    • iria
     Reply

     Sagana 🙂 przyjmij mój wyraz sympatii do Twojej Istoty. Uwielbiam i w pełni zgadzam się z tym o czym piszesz 🙂
     serdeczności dla Ciebie i wszystkim podobnym 😀

    • G., magdarian
     Reply

     Wysyłając informację w formie energii, trzeba mieć prawidłowy adres energetyczny i pewność, że za adresem nie kryje się Kostuch, przywdziany w hologram adresata, albo że adresat nie jest bio-portalem, służącym zbieraniu i przesyłaniu energii dalej.// Po drugie, trzeba mieć możliwość sprawdzenia, czy po drugiej stronie, czyli przy nadawcy, nie podpina się Kostuch, w celu przechwycenia energii, a więc czy sam nadawca nie jest bio-portalem.// Samo dobranie częstotliwości i formy energii natomiast, to dalsza sprawa.

  • Kalina
   Reply

   Do mnie Jezus by nie dzwonil Pani Zofio zeby porozmawiac ze mna bo nie ma takiej potrzeby .
   A Max chcial kontakt ze mna i powiedzialm mu , ze moze przyjechac w kazdej chwili ale przez telefon nie bede gadac I chcialam z nim isc do lasu na pogawetke bez technologi ( wynika to z mojej logicznej dedukcji , ze nie byl jezusem ) ale ktos mu odradzil( moze wlasnie jezus ):))) a potem mnie astralem atakowal ten ktos albo juz ci ktos ale to bylo jak otrzepanie kurzu po nocnym silnym wietrze . Robia to w nocy jak czlowiek jest w sennej sferze marzen ,nauczyli sie , ze w nocy mozna robic takie rozne sprawy z ludzmi bo ludzie odpoczywaja swoim cialem . .POWIEM KROTKO MAX BYL PRZEZNACZONY NA STRACENIE i tak beda wykanczac wszystkich w tym programie zacierac slady .Taki maja plan .

   • Andrzej21
    Reply

    A może to jest tak, że Max i Chrystus to ta sama Energia, jakby powielona, a nie żeby Max był stricte Chrystusem. Ale jednocześnie można powiedzieć że to ten sam. Żeby nie było nieporozumień. Tak mi przyszło do głowy….

   • Joanna
    Reply

    Kochana Kalinko, nie wiem czy widzialas na stronie facebook Maxa zdjecie w tle tzn postac ..z 4 rekoma, pol jasna pol ciemna. Czy wiesz moze co to oznacza?

    • Kalina
     Reply

     Ja nie jestem na Facebook.Koledzy mi zalozyli ale ja nie umiem bez nich sie tym poslugiwac ha ha ha .A oni sa w innym miescie Taka jestm technologiczna, ze az strach pomyslec .

 • Ela
  Reply

  Jestem zadziwiona pojawiającymi się tutaj komentarzami, które mają na celu negację tej medytacji. Pozwolę sobie zacytować komentarz do tego co się wydarzyło w związku odejściem Maxa użytkownika FB Nowe Czasy, link https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1740248836260771&id=1537152459903744

  ” TRANSFORMACJA 2016 – 2017
  Nasz komentarz po zabójstwie Maxa Spiersa ostatniej soboty oraz przypisywaną mu wypowiedzią o okultystycznym rytualne w Watykanie w trakcie ŚDM, który odbywa się w Krakowie. W tym rytuale w kryptach Watykanu, mają być złożone JAK ZWYKLE masowe ofiary z dzieci.
  „CO Z TYM „STRACHEM”?
  Kiedy miałem 15-17 lat poczułem grawitację do duchowości, do Boga. Wtedy na co dzień słyszałem: „jeśli jest Bóg, to czemu nie załatwi sam wszystkiego, usunie zło, zakończy wojny, uwolni cierpiących?”
  Dziś usłyszałem podobne:
  – „skoro w Watykanie mordują dzieci, to gdzie są władze?”
  – „czemu siły światła nie uratują tych dzieci?”
  – „czy to nie kolejna technika abyśmy się bali?”
  Te pytanie wynikają z wyższych uczuć, ale to dokładnie to samo pytanie co wtedy. Dlatego nie będę odpowiadał. Wydaje mi się, że już od dawna znacie odpowiedź.
  Gdzie byli przywódcy kiedy maczetami wycięto 2 miliony Tutsi w Ruandzie, gdzie byli przywódcy, gdy Hitler, Stalin i pozostali mordowali dzieci, starców i kobiety? Gdzie byli przywódcy kiedy działy się wszystkie znane okropieństwa. Gdzie były „siły światła”?
  Drodzy tkwimy po uszy w iluzji rzeczywistości, tak jak wielu, skoro nie dopuszczacie do siebie świadomości, że dzieją się gorsze rzeczy, a rytualne składanie ofiar z dzieci jest znaną od wieków praktyką satanistycznego kościoła Rzymu, który udaje chrześcijański.
  Widzieliście kiedyś TRON ANTY-CHRYSTA w Bazylice Piotra? Rozpościera się nad nim Baldachim Berniniego. Przyjrzyjcie się. Tak wygląda Tron Lucyfera na planecie ziemia. Przynajmniej ten medialny. Dokładnie pod nim znajdują się krypty z czasów Rzymu cezarów i wcześniejszych z kamiennym ołtarzem na krwawe ofiary.
  Obok znajduje się tzw „krypta św. Piotra” – jest zamknięta dla zwiedzających. Ale są zdjęcia ze stojącymi tam odwróconymi lucyferiańskimi krzyżami. Piotr nigdy nie odwiedził nawet Rzymu. Wymyślili to, aby usprawiedliwić wybór Rzymu na swoją siedzibę zamiast Jerozolimy.
  Składanie ofiar z dzieci jest starsze od Katolicyzmu (np kult baala), a w Katolicyzmie praktykowane pewnie od 4 wieku. Również z tego powodu w Hiszpanii powstał tak silny ruch antyklerykalny co między innymi doprowadziło do wojny domowej za generała Franco. Odkopano tunele łączące klasztory kontemplacyjne męskie i żeńskie i w podziemnych kryptach odkryto szczątki sprofanowanych sakralnie ofiar z dzieci w setkach, czasem tysiącach. Istnieją takie starożytne i nowożytne masowe groby w GB oraz Irlandii.
  Zadajcie się sobie trud i prześledźcie linki po wprowadzeniu haseł:
  „watykan pedofilia ofiary z dzieci” i podobnie dla Windsor, Scotland Yard, CIA” oraz „wyrok na papieża Franciszka” – osobiście uczestniczył i nadal uczestniczy w tych rytuałach. Sprawdźcie też „wyrok na Benedykta”.
  Dlaczego dzieci. Też sprawdźcie. To nie chodzi tylko o jakieś prymitywne sacrum. Chodzi o osiągnięcie pewnego stanu świadomości w skutek okultystycznego rytuału i dostarczenie do organizmu uczestników niezwykle stymulującej psychodelicznej substancji – ADRENOCHROM, pochodna adrenaliny, która wytrąca się DO KRWI w czasie traumatycznego przerażenia i strachu zabijanej ofiary. Kiedy ten stan jest powielany w grupie purpuratów i nie tylko ich wytwarza się szczególny rodzaj energii i świadomości kolektywnej. Trudno mówić, że pojawiają sie wtedy demony, bowiem ci ludzie są albo świadomymi demonami doświadczającymi 3d, albo dobrowolnymi mieszkaniami dla demonów. Przy czym „demon” oznacza po prostu duchową istotę, która funkcjonuje w gęstości 4D i dlatego potrzebuje ciała fizycznego nosiciela. Przy obecnej technologii od ponad 5o lat hodowane są do tego celu ciała budowane na skutek hybrydyzacji genetycznej, ale to odrębny temat. Max Spiers zdążył wiele z tego przekazać co nie jest nową wiedzą. Miał odwagę położyć na szali „życie”, które można po prostu nazwać „sposobem doświadczania w 3D” bowiem jako świadomość jesteśmy nieśmiertelni i wieczni – zmieniamy tylko „powłoki” których używamy do doświadczania.
  Kwestia strachu – jeśli Was to przestrasza, to nie jest wyjściem udawać, że tego nie ma. Ale poznać siebie, podnieść wibrację do najwyższej, przestroić się PILNIE na wibracje i częstotliwość BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI i zacząć doświadczać rzeczywistości z tego poziomu. To co wypłynie w najbliższych miesiącach i latach doprowadzi do przerażenia większość populacji. Ogrom ILUZJI jest tak wielki, że w przeciągu niemal 1 dnia zawali się obraz świata.
  To czym jest Matriks/Matryca/Macica obecnej ILUZJI zbudowanej na satanistycznej religii, edukacji, telewizji i muzyce oraz tzw. „nauce” to jedno. Przeciwnym biegunem jest ŚWIADOMOŚĆ Ja Jestem – tego, że część ludzi to LUDZIE (hu-man = boski człowiek), którzy posiadają ISKRĘ Stwórcy w sobie i do usług tysiące ISTOT ŚWIATŁA, które są gotowe pomóc się wybudzić i dojść do dojrzałości Synów i Córek Ojca. Jezus jest „PIERWO-RODNYM”  urodzonym jako „pierwszy”, co oznacza że nie JEDYNYM, tylko „pierwszym”) – nie przedmiotem czci i kultu, tylko WZOREM według którego urodzi się duchowo KAŻDY KOLEJNY z tymi samymi prawami do panowania nad Matrycą – stwarzanie, leczenie, wzbudzanie z umarłych, itd.
  KIEDY POJAWIA SIĘ „STRACH”? Kiedy nasz system przekonań i wierzeń jest zbudowany tak, że CZUJEMY SIĘ, JAKBYŚMY NIE BYLI PRZYGOTOWANI do czegoś czego się boimy. A więc poznajcie swój strach, nie uciekajcie przed nim – wejdźcie w niego i zobaczcie co wam pokazuje,a pokazuje TE MIEJSCA KTÓRE NATYCHMIAST POTRZEBUJĄ PRZEWARTOŚCIOWANIA i NAPRAWY. Strach jest PRZEWODNIKIEM do „błędów” istniejących w naszej świadomości.
  Może ktoś sie boi zburzenia swojego „spokoju” zbudowanego na iluzji. Takie osoby będą walczyć w obronie Matriksa, będą RACJONALIZOWAĆ swoją decyzję i WYPIERAĆ ze świadomości wszystko co sprzeczne z ich paradygmatem.
  Inny ASPEKT STRACHU to KONTROLA. Społeczeństwo jest nim paraliżowane bowiem struktura DNA jest tak wtedy ściśnięta, że kreatywne myślenie i połączenie z NAMI SAMYMI na poziomie tzw „wyższego JA” jest niemal niemożliwe. A więc jest pewien PARADOKS. STRACHEM NAS ZNIEWALAJĄ. Bo WIERZYMY W POWÓD DO STRACHU. STWORZONY SYSTEM PZREKONAŃ DZIĘKI KTÓREMU BOIMY SIĘ. Jeśli przestaniemy się BAĆ, system RUNIE. Ale nie przestaniemy się BAĆ DOPÓKI WIERZYMY, ŻE ISTNIEJE POWÓD DLA STRACHU! Powód nie jest „rzeczywisty” – został zaszczepiony w naszych systemach przekonań, wzorach myślowych i wzorcach zachowań.
  Skoro się czegoś BOISZ, to wejdź natychmiast w to uczucie, poznaj je, dlaczego się boisz, jakie masz przekonania, które sprawiają, że się boisz. Boisz, się, że Bóg Cię odtrąci? Sprawdź jaki wzór myślowy to sprawia? „jestem niegodna” „wiem ile zła wyrządziłam i Bóg na pewno mnie odrzuci i pójdę do piekła” – skąd masz ten wzorzec? Kto Ci go wczytał do umysłu??? Czyż nie ci właśnie, którzy gwałcą i mordują dzieci? Czemu masz im wierzyć? Znajdź nowy wzorzec:
  „JESTEM CZĘŚCIĄ STWORZENIA, ZBUDOWANĄ ZE ŚWIATŁA, DOSKONAŁĄ MIMO POPEŁNIONYCH BŁĘDÓW. POPEŁNIAŁAM JE PONIEWAŻ NIE ZNAŁAM PRAWDY I NIKT MI NIE POWIEDZIAŁ O CO CHODZI, NIE NAUCZYŁ JAKĄ BYĆ. TERAZ WIERZĘ W BEZWARUNKOWĄ MIŁOŚĆ, KOCHAM BEZWARUNKOWĄ MIŁOŚCIĄ I JESTEM BEZWARUNKOWĄ MIŁOŚCIĄ, JESTEM WIECZNA, NIE MOGĘ UMRZEĆ, MOGĘ ZMIENIĆ MIEJSCE PRZEBYWANIA MOJEJ ŚWIADOMOŚCI. WYBACZAM SOBIE, WYBACZAM WSZYSTKIM, WYBACZAM NAWET TYM, KTÓRZY DOPUSZCZAJĄ SIĘ TAKICH NIEPRAWOŚCI.” Zobacz co się wtedy stanie. Uzdrów SIEBIE – zmieni się świat, który jest tylko odbiciem Twojego stanu świadomości. Walka ze złem UMACNIA ZŁO. Walka z wojną aktywuje wojnę. Walka z alkoholizmem wzmacnia alkoholizm. A walka z chorobą daje jej prawo do niszczenia Twojego ciała.
  Przemiana ŚWIADOMOŚCI. TU I TERAZ. Nie muszą upłynąć lata, nie usisz przechodzić procesu przemian. TU i TERAZ to może się dokonać. Emocje i uczucia, słowa i myśli mają duże znaczenie. Ale PRZEMIANA OD NICH NIE ZALEŻY. Wzmacnia owszem, ale nie są konieczne. nie patrz czy to czujesz, czy czujesz jakieś wibracje, uczucia, czy znika rak, czy znika choroba, czy czujesz się jak zdrowa – TO BEZ ZNACZENIA. Liczy się czego najbardziej na świecie PRAGNIESZ. Jeśli zdrowia = jesteś zdrowy. Reszta się DOSTROI i nie ma znaczenia ile to zajmie ciału. Jeśli zmiany duchowej = już się zmieniłeś w inną osobę i nie ma znaczenia kiedy to się zamanifestuje na tyle, żebyś to zauważył. Nie TY MASZ SIĘ DOSTRAJAĆ DO ŚWIATA I ODCZUĆ. TO ŚWIAT DOSTOSUJE SIĘ DO TWOJEGO PRZEKONANIA I NAJWYŻSZEGO PRAGNIENIA.
  OT TAKIE PRAWO KOSMOSU I STWÓRCY. W dodatku bez pieniędzy, za darmo, dostępne od już.

  oraz drugi post: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1740704672881854&id=1537152459903744
  ZINTEGRUJ SWÓJ STRACH (O OFIARACH Z DZIECI I ILUZJI MATRIKSA)
  Ktoś zarzucił, że celowo kreujemy nieprawdziwe negatywne informacje, aby działać na rzecz sił ciemności, które nas kontrolują przez utrzymywanie w niskich wibracjach strachu. (dotyczy ostatniego przekazu Maxa Spiersa o którym pisałem tuż przed jego tajemniczą śmiercią w Warszawie ostatniej soboty, pod artykułem znajdziesz link)
  A więc przyjmij proszę do wiadomości, że my powzięliśmy jedynie WiEDzę o tym, co robią i jak funkcjonują siły ciemności w obrębie systemu w którym również częściowo jesteśmy osadzeni.
  Architekci tej ILUZJI, którą nazywamy „codziennością” ustawili wszystko tak, abyśmy myśleli, że KK, polityce, US, czy Rusland, sport, muzyka, edukacja, medycyna i TV to jest JEDYNY prawdziwy i „NORMALNY ŚWIAT” . Że KK to kapłani światła na rzecz walki ze złem i prowadzi do Boga. Że medycyna leczy, edukacja uczy, a przemysł rozrywkowy bawi. Jak bardzo się mylisz jeśli w to uwierzyłeś.
  Dopóki nie zrozumiemy jak działają i kim są żyjemy w iluzji.
  STRACH jest reakcją na ODRZUCENIE światła Prawdy.
  Prawdę się bardzo dziś w niektórych kręgach relatywizuje mówiąc, że każda jest prawdziwa bo jest tylko iluzją postrzegania wybranej „interpretacji” rzeczywistości. Częściowo tak właśnie jest. Na tym polega KŁAMSTWO, aby zawierało w swojej treści 90% prawdy a było PUŁAPKĄ więzienia dla ofiar.
  Każda „prawda” jest rzeczywista w umyśle osoby w którym jest iluzoryczną projekcją funkcjonującą jako REALNIE postrzegany przez zmysły „Świat”.
  Nie zmienia to tego, że to co JEST, JEST takim jakim JEST.
  Nie ważne jak to brzmi co napisałem. Zrozum to zdanie.
  Ludzie krzywdzący ludzi i inne istnienia i chcący pasożytniczo utrzymywać swoje doświadczanie odarte z naturalnych praw równego współistnienia wszystkich istot są ŹLI i WYNATURZENI.
  Kierowani kolektywną Świadomością Ciemności zniewalają innych, eksploatują ich, a oni pozostają nieświadomi, a okłamani zgadzają się na to, bowiem nie mają obrazu całości tego KŁAMSTWA. Czasem nieświadomi siebie nawzajem i swoich pozornie antagonistycznych frakcji są podpięci do jednej samodzielnie istniejącej i walczącej o przeżycie ŚWIADOMOŚCI Ciemności
  STRACH jest JEJ narzędziem. Potrzebuje go i tego byśmy ten strach albo wypierali, albo się mu zupełnie podporządkowywali. Więc wymyślono taki dogmat, że „wszystko co niesie ze sobą STRACH jest złe” i „aby się duchowo rozwijać musimy odsuwać od siebie STRACH bo inaczej się nie rozwiniemy.”
  Mam inne zdanie na ten temat:
  STRACH jest informacją, że w naszym systemie przekonań jest coś co szwankuje. Aby zintegrować strach, nie należy przed nim uciekać, ani udawać, że nie dzieją się rzeczy podłe, złe i przewrotne.
  Odwrotnie – wchodząc w to uczucie okazuje się DLACZEGO się boimy. Tylko POZNAJĄC przyczynę dla której się BOIMY możemy się z nią zmierzyć.
  Do rzeczy. Watykan, Windsor, Waszyngton DC, Jerozolima, Częstochowa, Hollywood, Bohemian Grove to niektóre z wielu miejsc, gdzie rytualnie morduje się dzieci. Możesz udawać, że tego nie wiesz i kreować w swoim umyśle świat bez wiedzy o tym FAKCIE. W Twoim umyśle wyprojektujesz ILUZJĘ świata BEZ ŚMIERCI TYCH DZIECI.
  ALE ONE SĄ MORDOWANE od wieków. Robili to czciciele Molocha, robią to wysocy magowie rzymskiego katolicyzmu, syjonizmu, część kultów opartych na Judaizmie i jest to powszechne od tysiącleci.
  Obecnie stworzono ILUZJĘ tzw. „czasów nowoczesnych” opartych na „nauce” i „prawach człowieka”, które hasłowo nazywa się etykietą „XXI wiek”. Nic bardziej mylnego. Mamy ŚRODEK I KWITNIĘCIE CIEMNYCH WIEKÓW ŚREDNIOWIECZA. Ci magowie nawet nie zmienili strojów!
  Dalej wdziewają swoje groteskowe magiczne długie szaty i nakrycia głów obwieszając sie magicznymi artefaktami.
  WiEDza o tym jest niezbędna dla duchowego rozwoju. Stawienie temu czoła również. Obrzędy czarno magiczne są powszechne na każdym kroku. Rytuały satanistyczne są obecne w muzyce, w filmie, w polityce i w religii. Nawet w edukacji i służbie zdrowia. Wszędzie symbolika czarno magiczna, węże, figury geometryczne i krzyże. One programują podświadomość i utrzymują obecny porządek, a ich twórcy wymyślają coraz lepsze kłamstwa, które racjonalizować ich obecność w naszej przestrzeni.
  Jednym z najlepszych jest ruch New Age wywodzący się w linii prostej z ezoteryki Heleny Bławatsky i Aleister’a Crowley’a. Na jej bazie stworzono III i IV rzeszę, NASA, ONZ i UE, wytwórnie filmowe i muzyczne.
  Na niej opiera się UFOlogia i pojęcia „obcych” jakie nam sprzedają przez produkcje hollywoodzkie. Czy New Age jest zły? 90% tego co nam głosi opiera się na prawach kosmicznych i naturalnych oraz boskich.
  Stworzono nawet pozorny dualizm i pluralizm. Niby Watykan walczy z masonerią, a przecież to Jezuici stworzyli Iluminatów Bawarskich i wchłonęli Masonów jak bułkę z masłem i wszyscy wysocy urzędnicy Watykanu są satanistami i iluminatami.
  Niby polscy patrioci walczą z „żydowską zarazą” z wsparciem KK. A przecież KK praktykuje najgorszy z satanistycznych rytów i ma w swoich szeregach sabatejczyków i frankowców i stanowią JEDNO CIAŁO.
  Niby Rzymski Katolicyzm walczył zawsze z Islamem, a przecież faktem jest, że oni go stworzyli i wykorzystują do niszczenia białej rasy w Europie.
  Niby Hitler był potworem, a przecież Jezuici pisali mu przemówienia i książkę, a gestapo było satanistycznym zakonem opartym na budowie zakonu Jezuitów i wspierane od 33roku oficjalnie przez Watykan i papieży.
  Niby w USA jest demokracja oparta na republikanach i demokratach, a przecież oni są papetami tych samych bangsterów i korporacji, które ich wsadzają na stołki, zamieniając co 4 lata, żeby ludzie myśleli, że mają na coś wpływ.
  Niby w Polsce są dwa obozy PO/KOD i PIS. A przecież 90% z nich nawet nie jest Polakami i służą tym samym agendom z Waszyngtonu, Watykanu i Jerozolimy.
  Fikcyjny dualizm: „dobro” i „zło”, „prawica” i „lewica”.
  ILUZJA, aby oszukać umysł i utrzymać w stanie uśpienia.
  OBUDZIĆ się to nie znaczy wyprzeć WiEDzę o Prawdzie i wyobrażać sobie ptaszki i drzewa na pustyni bez wody. To nie znaczy też, że blondynka zamknie oczy w skupieniu i zacznie powtarzać: „jestem brunetką, jestem brunetką” – i zmieni się w brunetkę.
  JEST ŚWIAT PONAD TĄ ILUZJĄ i jest ŚWIAT POD tą ILUZJĄ. Tam jest harmonia i równowaga i panują inne prawa – NATURALNE, boskie. Doświadczasz tego czasem patrząc w oczy dziecka, przyjmując bezinteresowną pomocną dłoń, wysłuchując modlitw czy medytacji, przeżywając stany „NATCHNIENIA”, „OLŚNIENIA”.
  Czemu to się nie rozwija? Bo „strażnicy matriksa” już stoją z gotowym wyjaśnieniem tego czego doświadczasz. Twój DUCH, to KIM JESTEŚ ponad fizycznym ciałem na planie 3D, z którym połączenie jest od wieków zakłócane daje Ci ciągle ZNAKI i WSKAZÓWKI.
  OBUDŹ SIĘ W KOŃCU!
  Nie bój się bać. Nie jesteś strachem, a strach jest sztucznym konceptem, który jest odpowiedzią na uszkodzony system przekonań i wierzeń. Wejdź w niego, zapytaj się: CZEMU SIĘ BOJĘ. Znajdź powód. Otrzymasz odpowiedź. Ale ona przychodzi zawsze w CISZY (kiedy ostatnio byłeś w ciszy ze sobą?), przychodzi z SERCA – twojego wnętrza a nie od zewnętrznych źródeł (może ich używać, ale przychodzi z serca), zawsze odpowiada tylko na SZCZEROŚĆ. Podobne przyciąga podobne. Szczerość szczerość. Miłość miłość. Wykorzystaj strach – nie bój się go. On pokaże Ci co w Twoim systemie jest nie tak.
  W źródle nie istnieje powód do STRACHU. Jeśli w nim się zanurzysz zrozumiesz. Jeśli się nim staniesz wypłukasz strach.Pozostanie bezwarunkowa MIŁOŚĆ.
  Polecam poprzedni artykuł odnoszący do przekazu od Maxa Spiersa
  o mającym mieć miejsce w najbliższych dniach rytualnej ofierze z dzieci w watykańskich kryptach:
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1740248836260771&id=1537152459903744
  Oraz ostatni z nim wywiad przed śmiercią dla niezależnej TV:
  włącz na 17 minucie i 54 sekundzie – posłuchaj:
  https://www.youtube.com/watch?v=OzA4orhnIXg

  Chcę jeszcze dodać, że czytałam komentarz osoby jasnowidzącej, która potwierdziła, że nasza medytacja spowodowała, że Watykan został dosłownie zalany światłem zarówno z nieba jak i z naszych serc.

  • iria
   Reply

   A może by tak otoczyć światłem i miłością i rozświetlić tych oprawców, z intencją: żeby im przeszła na zawsze ochota do tych praktyk na dzieciach i dorosłych i życzyć im wszystkiego najlepszego na nowej duchowej drodze po zmianie….. powinno to ich pogodzić z nową sytuacją i uspokoić. Prawda? I dzieci będą bezpieczne!

    • iria
     Reply

     Majestic 🙂
     Świadomość stwarza wszechświaty z ich poziomami kreacji czy to wszechświaty i ich poziomy kreacji stwarzają świadomość?

     • Majestic

      Iria tak zgadzam się ,ale zobacz że to to absolutne skrajnosci anty live to skrajność względem tego co reprezentujemy wszak destrukcja ograniczenia zaborczość jest ewidentnym zaprzeczeniem ewolucji swiadomosci .

     • iria

      Majestic, jak będziesz to rozgryzał przez pozorną „ewolucję świadomości” to włożysz to w jakieś ramy „od – do” czyli z góry założony program. Taka gra w technologii rpg z levelami i nagrodami za zdobycie punktów:) Nie widzisz tu analogii? Tu potrzebna jest zmiana zasad, czyli kreacja NOWEGO, a nie opieranie się na starych strukturach (sprawdzonych nie raz). Kto się dobrze czuje w znanych schematach i dlaczego są one bezpieczne? Bo ma się nad nimi kontrolę poprzez stwarzanie ograniczeń i zaborczość. „Ewolucja świadomości” jest grą. Wszytko czego potrzebujesz już masz, nie musisz szukać. Myśl, wyobrażaj – kreuj nowe a przestaniesz podtrzymywać stare 🙂 Energia podąża za uwagą 🙂

     • Majestic

      „Majestic, jak będziesz to rozgryzał przez pozorną „ewolucję świadomości” to włożysz to w jakieś ramy „od – do” czyli z góry założony program.” czy wolna wola ograniczonego wyboru jest aspektem ewolucji ? dlaczego niby mam to akceptować ? sprzątać po dewiatach , mam ubolewać na roślinami bo ich chwasty zarosły ? nie lepiej wykorzenić te chwasty ? skutki leczyć czy przyczyny eliminować ? a „z góry założony program.” to program który eliminuje przedni program , zakladajac że poprzedni program to obecny program ,mowie stanowcze NIE , na tym polega swiadomosc .

     • iria

      Majestic, powiem wprost, bo widzę brak kalibracji 🙂
      Kreujmy NOWE życie, oparte na wolnej woli. Trudne nie?, Jeżeli trudne, to dlaczego?
      Czy ja mówiłam coś o akceptacji starego? Wręcz namawiam do porzucenia go.
      Zapewniam Cię, że wolna wola istnieje, a „NIE” jest jej ważnym aspektem 🙂 I nie jest to żaden wybór. Więc skoro mówisz NIE, to zrób następny krok, po swojemu 🙂

    • Kalina
     Reply

     No tak Majestic to nie ludzie . Ciekawa sprawa z tym astralem pelnym symboli i dewjacji Jak oni sie juz topia w podswiadomosci i nadswiadomosci kolektywnej Onnes – Bogu i zrzutu swoich posmiertnych reinkarnacyjnych i czesci pozostawionych swidomosci ( kazdy chcial miec prawdopodbnie aniola stroza jak schodzil na ziemie ) albo swoja wyzsza jazni i tym podobne albo hyprspace symbol . To jedno wielkie bagno zachlannosci wszystkiego i kazdego zyjacego na ziemi dlatego ten podstep .. Pomieedzy tym organizujacym rzad podporzadkowan technologi niby to obcych, pieciu kreatorow czasoprzestrzeni nie ludzi i nawet nie anunaki bo anunaki byly wykreowane do astralnych manipulacji poprzez dlugie egipskie czachy jak sie oststnio dowiedzialam ze sprawdzan precyzyjnych spontanicznych i juz prawie rocznych jest bardzo trudno wyczatowac ta cala elite dewjaci astralnej- matrixowej i ziemskiej w polaczeniu . Zabwa w hierarchiczny rzad i pola czasowe przestrzenne trwa nadal .

     • Majestic

      bardzo celnie Kalinko , zawsze powtarzam obecna rzeczywistosc została wykreowana w przeszlosci i tam leża odpowiedzi skrzętnie ukrywane przed motłochem umysłowym ,Dziękuje Kalinko za precyzje w określaniu werdyktu , będziemy się dlugo zmagać z tym problemem bo swiadomosc ogółu to zero , dlatego zero bo ogarnia wewnętrzny plan rzeczywistosci prawie nikogo nie stać wyjść poza ramy dyktatorskich destrukcyjnych uzależnień hołdują „świętym” i „zbawicielom ” z jednej celi więziennej do drugiej , taka wygodna duchowość „bezpieczna ” widać ewidentnie że wszystko jest zdeformowane niemal sto procent ale uduchowieni są zaślepieni swoim uduchowieniem , i nawet na fizycznych planach nigdy nie zapytają się w swoim zaślepieniu dlaczego najkrótsza droga z Buenos Aires do Australii prowadzi przez Dubai Serdeczne Pozdrowionka Kalinko

    • iria
     Reply

     Jeszcze jedno Majestic 🙂
     Nie wiem skąd wziąłeś w „tych oprawcach” odniesienie w mojej wypowiedzi do istoty ludzkiej? Czytaj intencje 🙂 Za dużo zakłócających emocji Majestic:) Poczuj a potem wejdź w logikę i rozpakuj tego „zipa”. Pozdrawiam

     • Majestic

      „A może by tak otoczyć światłem i miłością i rozświetlić tych oprawców” to nie chodzi do „odniesienie w mojej wypowiedzi do istoty ludzkiej? ” mam inny punkt widzenia a to mi przypomina miłość z jednej celi więziennej do drugiej , bo przynajmniej jedna strona zapomniała że się znajduje w wiezieniu i nigdy go nie opuści .Pozdrawiam Iria

 • Marta
  Reply

  AO siejesz bezmyślnie intrygi a równocześnie piszesz o pociągnięciu do odpowiedzialności… a to jakoś w parze nie idzie jeśli chodzi o Twoją odpowiedzialność za słowa… Może warto najpierw zadać pytanie co było powodem, że pomimo takiego stanu Maxa wywiad był kontynuowany? Z czyjej inicjatywy? A jeśli to Maxowi na tym zależało? Warto zadać te pytania zanim się osądzi…

  • AO
   Reply

   Nie staram się siać intryg. Jakie intrygi? Słuchałaś ten wywiad? Nie zauważyłaś, że Max bardzo źle się czuł? To nie jest sianie intryg, tylko stwierdzenie faktów. Słucham Alexa od dwóch lat i do tej pory bardzo ceniłam sobie jego pracę, ale uważam, że tym razem się trochę pogubili razem z Dorotą (słychać ją w tle tego wywiadu). Mam nadzieję, że to sobie przemyślą. Może trochę przesadziłam z tym pociągnięciem do odpowiedzialności (choć jest na to artykuł kodeksu karnego za nieudzielenie pomocy osobie wyraźnie tego potrzebującej i znęcanie się). Bardziej chodziło mi o to że takie męczenie osoby słabej nie było ludzkie. Od dnia śmierci Maxa bardzo ostrożnie podchodziłam do wszelkiego oceniania co się stało, ale ten wywiad uznaję w dalszym ciągu za naganny.

   • Libelle
    Reply

    Zgadzam się z Alexem ponieważ wiem jak to działa, doświadczyłam tego osobiście.
    Brak koncentracji, pustka w głowie, nacisk na splot słoneczny, uczucie niemocy, łaskotanie w gardle itd.
    Wszystko to mija tuż po zakończeniu nagrania…
    AO naprawdę myślisz że gdyby to nagranie nie powstało sprawy potoczyły by się inaczej??
    Jeśli Max chciał swoją wiedzę przekazać a Alex by odmówił to zrobił by to w inny sposób..
    Piszesz tak jakby Alex i Dorota zrobili to nagranie dla sensacji, pieniędzy lub nie wiem z jakich nieczystych pobudek zupełnie pomijają wagę treści jak została przekazana.

   • G., magdarian
    Reply

    AO, bardzo cenię w Tobie ten odruch, jaki pojawił się u Ciebie w pierwszej chwili. (Mnie, w tym wypadku absolutnie nie interesuje, kto z kłócących się ma więcej racji. I tak, każdy ma ją po części). Mam takie same odruchy, jak Ty. Już podczas pierwszego nagrania widać było, że Maksymilian jest silnie sterowaną marionetką, a więc nie nadwyrężał bym jego nędznej sytuacji następnymi nagraniami- nawet jeśli głupek sam nalegał, bo Bractwo SAT nie patyczkuje się także i ze swoimi. -Tyle, co do odruchu. Co do praktyki, to nie chcę zabierać głosu, bo po fakcie, każdemu łatwo jest zabawiać się w krytyka i robić Aleksowi musztrę. Zostawmy to wymądrzanie się, bo kilku z was, także narobiło głupot, jeśli chodzi o odprowadzanie duszy Maksa.

 • AO
  Reply

  Ostatni wywiad z Maxem jest karygodny!!! To były tortury, a nie wywiad! Max się DUSIŁ przez cały czas, omdlewał, zasypiał, a wy (Alex i Dorota) kazaliście mu oddychać i kontynuować, oddychać i kontynuować, oddychać i kontynuować. Wyraźnie słychać, że Max BARDZO ŹLE się czuł i w takich sytuacjach albo się zabiera człowieka do lekarza, a jeżeli nie wierzycie w lekarzy (bo na pewno nie wierzycie) to przynajmniej się go NIE MĘCZY tak przeprowadzonym wywiadem! Powinniście być pociągnięci do odpowiedzialności. A może śmierć Maxa to był kolejny satanistyczny rytuał przeprowadzony przez was? numerologia się zgadza śmierć 16.07.16 – 7/7/7 – ta sama co w Dallas
  Dla osób, które jeszcze nie widziały ostatniego wywiadu link: https://www.youtube.com/watch?v=0-4KrCzit1o

   • AO
    Reply

    Tak oczywiście, ale jak rozumne, czujące lub zwykłe dorosłe/dojrzałe osoby widzą, że kogoś życie jest zagrożone to stara mu się pomóc. Wola Maxa? Czyli jak masz w swoim najbliższym otoczeniu kogoś np. z głęboką depresją lezącego w łóżku i nawet nie wyrażającego chęci jedzenia, to pozwalasz mu umrzeć. Jak widzisz kogoś tnącego się żyletkami bo chce umrzeć i mu normalnie na to pozwalasz czy reagujesz? Jak widzisz kogoś skaczącego w ogień bo chce coś światu udowodnić, to nie chwytasz go żeby nie zginął w tym ogniu? Max najwyraźniej potrzebował pomocy, zwykłej reakcji kogoś rozumnego kto by to zauważył, a był wykorzystany do końca.

    • AO
     Reply

     Można powiedzieć, że Max zginął na polu walki, ale też można powiedzieć, że wy byliście jak bezduszni obserwatorzy starożytnej walki gladiatora na arenie. Wszyscy patrzą jak człowiek dogorywa i jest to normalne.

     • AO

      Po za tym w tym konkretnym wywiadzie nie widać specjalnej woli Maxa, za to ewidentnie Alex naciska i forsuje, żeby jeszcze kolejny temat ze swojej przygotowanej wcześniej listy omówić.

     • Alex

      Wyluzuj AO. Max od kilku dni wcześniej prosił mnie o spotkanie i o ten wywiad, wszyscy czuliśmy, że musimy to nagrać. Poza tym ktoś na niego wyraźnie oddziaływał z zewnątrz usypiająco, dlatego kontynuowaliśmy. Jak przestaliśmy rozmawiać to się od razu ożywił. Dla kogoś to nagranie było bardzo niewygodne, może to programy w Maxie tak zadziałały albo uruchomione czipy. On nie był chory, tylko go coś przymulało gdy mówił o pewnych tematach. Poza tym nie wyspał się poprzedniej nocy, bo w środku nocy wrócili z Cypru. Gdybyśmy zrezygnowali z tego nagrania wtedy, to oznaczałoby odłożenie go na kilka tygodni. Więc proszę wyluzuj już bo głupoty piszesz i siejesz zamęt.

  • Majestic
   Reply

   przestań siać fermenty widać ze nie masz pojęcia w tych tematach ,albo to do kury nędzy” A może śmierć Maxa to był kolejny satanistyczny rytuał przeprowadzony przez was? jaki KOLEJNY !!! „a jeżeli nie wierzycie w lekarzy ” a ty w co wierzysz ? oczywiscie lekarzy, może tych z Lodzi ? widzę ze znalazłeś pretekst aby oslabic tutaj środowisko .ALEX jak mogłeś coś takiego puścić ?” rozumiem wolność duchowość tolerancja itd , ale to ewidentne ataki prowokacje rzucanie fermentu w sieci o to im chodzi aby WINIE podkładać BANUJ cenzoruj , rób korektury chyba jesteś u siebie ? przegrasz z każdym pomiotem jak będziesz tolerancyjny dla prowokatorów , o to chodzilo aby wywołać teraz te awanturę , zwabiają do takiej dyskusji , skasuj wszystkie posty z uwagami i te które się po tym wyłoniły i NIMI się nie dyskutuje , identycznie jak z pedofilami od świętych dyrektorów i moherów .

 • Marta
  Reply

  Kochani, to takie ludzkie mieć wątpliwości – one mają prawo być… Stwarzają one sposobność do tego aby nauczyć się wznosić ponad nie (pomimo tych wątpliwości) i działać z głębi pokładów miłości, które mamy… z odwagą… wyrozumiałością… niewinnością… Niechaj każdy w swoim sercu rozważy to po swojemu…
  A tą sytuację postrzegam też jako sposobność do poruszenia naszych serc i zaproszenia do zaopiekowania się energią dziecka (jego niewinnością, subtelnościa i mocą) w wymiarze indywidualnym i globalnym, bo to ona stanowi trampoline do nowego wymiaru istnienia… W tą stronę nas to prowadzi 🙂

  • Dorota
   Reply

   Patrząc na to z perspektywy Jedności uzdrawiając kogoś uzdrawiasz siebie i odwrotnie uzdrawiając siebie uzdrawiasz innych.

 • Liren
  Reply

  Ps: myśląc, że wysyłamy miłość wysyłamy też wszystko co mamy w obszarze czakry serca i przez nas zrozumianej miłości, a tam się dzieje u każdego…I to wszystko wysyłamy…. Dla sprytnych łatwe wejście, mają się o co zahaczyć.
  I tu takie pytanie, tyle się mówi o miłości bezwarunkowej:
  Kto umie bezwarunkowo kochać?
  Rozbierzcie to sobie i dla siebie. Jeżeli będziecie uczciwi ze sobą to gwarantuję jazdę bez trzymanki.:)))

 • Liren
  Reply

  Pamiętajmy o zasadach BHP, które są ważne szczególnie w miejscach w których nie umiemy tak świetnie się poruszać jak tu w naszym 3d. Powiedziałabym, że najpierw powinniśmy zrozumieć siebie na wielu płaszczyznach, czyli pomóc sobie, aby w pełni pomagać innym. Zrozumieć siebie i odczuć w pełni co się dzieje kiedy wysyłamy miłość np do osoby nieżyczliwej nam. Jaki to proces i ile za sobą niesie. Kiedy po próbach i błędach nauczymy się działać na poziomie własnych interpersonalnych działań dopiero możemy robić coś większego. Wyślijcie miłość do osoby, która Was nie lubi i odbieżcie co się zadziało. Czasami mimo jej uśmiechu czuć opór z jej strony itd itp. A tu jest jazda z istotami,które umieją przetwarzać wszystko na swoją siłę, jeżeli trafią na nierozumiejącą osobę.
  Mówi się dużo o nie wchodzeniu po śmierci w światło. Wysyłając światło i miłość i nie umiejąc tego bardzo konkretnie określić kierunku i zabezpieczyć puszczamy drogę po której mogą wejść niechciane istoty do naszego pola.
  Konkluzja działajmy najpierw w obszarze który dobrze znamy, czyli 3d, a kiedy na innych obszarach nauczymy się tak dobrze działać to dopiero tam coś róbmy. Zobaczenie światełka w medytacji nie jest równoznaczne z oświeceniem. Odczucie błogości nie jest jednoznaczne z oświeceniem. To znaczy tyle , że jesteś na dobrej drodze i teraz skoro dostałeś azymut to pracuj więcej.
  Zgadzam się z tym, że można robić medytacje na taki temat, ale tu proponuję zebrać grono istot czystych i zrobić plan i dopiero działać. Te niefajne byty bez planu nic nie robią, a my taki żywioł…
  Czyli co działa najbardziej serce, a mamy jeszcze wyższe czakry:)

 • Swamin
  Reply

  Jeśli jest tam jakiś potężny generator to trzeba użyć większej mocy, żeby go zniszczyć trzeba stworzyć przekaz do wszystkich ludzi na świecie „nie krzywdźcie dzieci” wtedy czysta istota zwycięży z tym starym mózgiem materializmu religii wstrzykując mu prawdę rozwiązując pętlę czasu ratując ludzkość.

 • Kaja
  Reply

  Moje refleksje po przeczytaniu wszystkich komentarzy:

  Walka, sprzeciw czy też przeklinanie tego czego nie chcemy w naszej rzeczywistości, to nic innego jak odbijanie piłeczki, czy wahadła jak kto woli, to „dokładanie do pieca” temu, czego nie chcemy. Agresora nic tak nie ucieszy jak walka z nim, w końcu po to to wszystko robi, żeby był odzew. To są emocje, a emocjom daleko jest do energii bezwarunkowej miłości, to nie ta bajka.

  Akceptacja i zgoda to nie jest jedno i to samo.

  Zgadzam się wtedy gdy mam na coś wpływ i wybieram, czyli w tym przypadku zgoda nie jest właściwym „lekarstwem”, bo ani nikt nas nie pyta o zgodę, ani też nic z tego co się tam dzieje nie zależy bezpośrednio od nas. Tu zgadzać się albo nie, mogą tylko te dzieci i być może na jakimś tam poziomie wyraziły na to zgodę, jeśli coś takiego ma rzeczywiście miejsce.

  Akceptacja jest najkrótszą drogą do miłości bezwarunkowej, to jest ten stan bez emocji, w którym z niczym się nie walczy i o nic się nie prosi, tylko się rozumie, się wie i się JEST.

  Akceptuję to co się dzieje, a na co nie mam wpływu, jestem tylko obserwatorem, nie zasilam tego swoimi emocjami. To jest AKCEPTACJA.

  A co ja mogę zrobić?

  Ja mogę tylko ZAAKCEPTOWAĆ ich wybór jaki by on nie był i mogę starać się wzbudzić w sobie jak najwięcej bezwarunkowej miłości aby rozproszyć mrok wszędzie tam, gdzie tylko dam radę dotrzeć.

  Ciemnym siłom chodzi tylko o to by wzbudzać w ludziach strach przed śmiercią i przed cierpieniem. Śmierci nie ma, ale cierpienie niestety jest i jeśli już przychodzi nam tego doświadczać, to łatwiej jest przez to przejść, gdy świeci słońce, gdy ktoś przytuli, potrzyma za rękę, doda otuchy…

  Wydaje mi się, że o to właśnie chodzi Alexowi.

  Ktoś wyżej zapytał o to, kto jest „mózgiem” tej medytacji, na co padła odpowiedź „Każdy medytuje sam, tylko czas jest ustalony dla synchronizacji” i to jest ta różnica między spotkaniami wiernych np. w kościele, gdzie ksiądz odprawia jakieś rytuały a wierni nawet nie wiedzą kiedy wyskakują z energii a medytacją, gdzie to my sami świadomie podejmujemy decyzje.

  A co z obawą, że ktoś może zmanipulować te wszystkie pozytywne energie?

  To tak jakby słońce zastanawiało się czy wschodzić, czy nie, bo a nóż widelec jakiś chwast z tego skorzysta i urośnie…

  No na pewno tak się stanie, ale słoneczko na szczęście jest na tym poziomie, że się nad tym nie zastanawia i po prostu świeci dla wszystkich 😀

  Ostatecznie doszłam do wniosku, że kluczowe są tu intencje i obraz jaki zasilamy swoją uwagą i swoją medytacją.

  Jeśli zrobi się tę medytację po to by coś się komuś nie udało, by komuś dokopać, by z kimś walczyć, to nic dobrego z tego nie wyniknie. To będzie tylko kolejna wojna, tyle że na innym poziomie.
  Tu potrzebna jest czysta bezwarunkowa miłość i mocne przekonanie, że ta transformacja już się tam dokonała. Tak jak robią to uzdrowiciele. Jeśli są tam jakieś dzieci, to one są CAŁE, ZDROWE, UŚMIECHNIĘTE I NIC ALE TO NIC IM NIE ZAGRAŻA!!!

  <3

  • Joanna
   Reply

   Kochana Kaju, jesli chodzi o medytacje i o przeslanie wtedy….pisze w mojej osobie. Na poczatku zaczelam sie wzruszac i prawie plakac ale szybko wzielam sie w garsc i skupilam sie na moim sercu oraz powtarzaniu do dzieci aby sie nie baly -nich- ale pokochaly je bo wtedy oni nie beda czuc strachu od wasoraz poprosilam jezusa lub energie jego jak kto woli aby pomogl w tym momencie…zobaczylam zlote serce , ktore sie otwiera a z niego wychodzi tak mcne i niesamowiete swiatlo, ktore ogarnia wszystko i caly watykan….wiec moja intencja nie bylo np niech sie stanie to czy tamto.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>