Projekt nowej konstytucji dla suwerennej Polski – Jasiek spod samiuśkich Tater

More videos
Views
   

20 komentarzy

 • luki2222
  Reply

  p.a.duda.sam mówił żeby naród napisał konstytucje to p. jasiek za działał w prawdzie tj. projekt do małych poprawek . ten projekt chroni naród polski przed niewolnictwem we swojej ojczyżnie daje rozwój polakom. widać bardzo dobże jak p.jaska projekt konstytucji boli i drażni wrogów narodu polskiego brawo p.jasku .

 • Zibi
  Reply

  Panu Jaskowi należą się gratulacje za odwagę wyjścia przed szereg tzw. konstytucjonalistów i życzenia by Jego szlachetna Idea Naszym Wspólnym Dobrem !!! Jak to się stało, ze o bezprawności „bubla” Kwaśniewskiego z 1997 r. dopiero teraz robi się głośniej? Do projektu Pana Jaska ładnie komponuje się ostatni wykład Alexa pt. Zlam paradygmat postrzegania tego świata. Tak trzymać! Jeszcze adoptujmy parę dobrych zwyczajów stosowanych przez Szwajcarów m.in referenda i będzie globalna rewelacja…

 • Krasula
  Reply

  ja bym chciała aby w nowej konstytucji zostal podniesiony temat suweremności ciał dzieci i osób zależnych np to dziecko powinno decydowac czy zostanie zaszczepione, a nie jego rodzice i państwo, to dziecko powinno decydować, czy chce chodzić do szkoły , przedszkola itp a nie jego rodzice.
  to dziecko powinno decydować czy chce być adoptowane, czy nie , czy chce przebywać w swojej biologicznej rodzinie czy nie , a spoleczeństwo powinno mu zapewnić bezpieczeństwo finansowe(bezwarunkowy dochód podstawowy)
  pieniądze powinny iść za dzieckiem, aby mogło wybrać sobie rodzinę opiekującą sie nim, a nie sprawujacą nad nim władzę
  to samo tyczy się ludzi starszych i zależnych: nic o ich ciałach bez nich, tzn jeżeli nie są niebezpieczni to nic nie powinno robic sie z ich ciałami wbrew nim
  to co się przez całe wieki robiło osobom zależnym, to tylko inna forma gwałtu
  konstytucja powinna przeciwdziałać sztucznemu wykluczeniu spolecznemu
  Jacek Pyżalski – Korzenie przemocy rówieśniczej
  https://youtu.be/4jljacTvvvw
  świetny wykład wraz z przykładami w przyrodzie jak działa wykluczenie spoleczne z grupy
  jest tam podany przykład wilka zakwalifikowanego jako omega
  ja jeszcze dodam od siebie, że wśrod kur hodowlanych jedne kury dziobia te słabsze

 • agata
  Reply

  „nie zaglądać do łóżek”? – oczywiście, dopóki łóżko stoi w zamkniętym pomieszczeniu, bez jakiegokolwiek dostępu dzieci – własnych, „własnych” lub cudzych. Żadnego obnoszenia się z własnymi przypadłościami i uzurpowania sobie prawa do wymuszania „tolerancji”!

 • Daniel
  Reply

  Kolego Alexie, ja nic nie powiedziałem, że autorem jest Pan Potocki i nie chcę robić z czarnego białe. Pan Potocki wspiera i promuje Pana Jaśka i jego pomysł konstytucji. Dlatego zapytanie formuje do obu Panów, bo tu jest Pana racja by rozgraniczyć autora z promotorem. Wysłuchałem całego wykładu i poza tym podpunktem zgadzam się z nim w dużej części, do innych mam małe zastrzeżenia, ale to raczej kosmetyczne. Mam nadzieję, że ten punkt przynajmniej zostanie usunięty. Po to by pozostawić stan rzeczy osób taki jak jest obecnie, czyli bez zaglądania do łóżka. Zastrzegam sobie, że nigdy nie należałem i nie należę do magicznie zwanego „lobby LGBT” i proszę mnie nie ustawiać w tej szufladce. Do tej pory nie przypominam sobie by przedstawiciele II RP, wypowiadali się w tej kwestii tak oczywiście, dlatego tak mnie poruszył ten zapis i mam nadzieję na reakcje Pana Jaśko i Potockiego.

 • Daniel
  Reply

  Obawiam się, ze jeżeli to przejdzie w takiej formie jak jest. To osoby takie jak ja, w obawie przed utrata, życia i majątku będą musiały opuścić Polskę na STAŁE!!!! Panie Potocki, jakie są Pana realne cele, by dzielić naród i doprowadzić do podziałów wśród społeczeństwa, czy do jednoczenia narodu i ściągania do kraju tych co wyjechali?. Problem tego podpunktu, może tyczyć się nawet od 0,5 do 2 milionów Polaków, zależy kto podaje i bada statystyki lub przeprowadza badania. Problem wiec robi się niemały i jeżeli w takim kierunku to dalej ma iść to dostanie pan ode mnie czerwoną kartkę. Nie pozwolę sobie by politycy zaglądali mi do łóżka i mówi co mam robić i z kim spać. Ja by zrozumieć swoja naturę poświeciłem temu 3 lata swojego życia i jedno mogę powiedzieć, seksualność jest zmienna, ale nie wiem dokładnie co wpływa na jej zmianę i nie jest to proces prosty. Jeżeli jakaś osoba twierdzi, że w promocji i modlitwie może zmienić kogoś seksualność bo traktuje to jako chorobę od tak sobie. To jest dla mnie osoba która sam ze sobą ma największy problem i musi nad nim pracować.

 • Daniel
  Reply

  „11 Zakaz związków homoseksualnych” Wspieram działania Pana Potockiego od początku. Tym podpunktem jestem przerażony jako, że żyje w związku partnerskim. Ten podpunkt jest tak ogólnikowy, że może doprowadzić do prześladowania legalnego osób takich jak ja. APELUJE!!! o zmianę tego podpunktu i odwrotność tego podpunktu, tak by chronić prawa, jakie chcemy wprowadzi w Polsce. Nie chce prawa do adopcji dzieci, ale chce rozliczać się z moim partnerem, mieć wgląd w razie jakby coś mu się stało w kartotek medyczna i możliwość dziedziczenia po partnerze majątku w razie śmierci.

  • Dawid
   Reply

   tylko ktoś niespełna rozumu mógł wymyślić takie „prawo” by osoby LGBT były piętnowane za swoją seksualność i odmienność… ten chory nacjonalizm zrobił ludziom kompletną wodę z mózgu i mimo że częściowo zgadzam się z Panem Potockim to nigdy nie chciałbym aby taki człowiek doszedł do władzy – tylko ktoś absolutnie neutralny powinien obejmować wysokie stanowiska, a nie ktoś komu marzy się układanie życia wszystkim obywatelom według swojego widzimisię, bo akurat jego światopogląd nie zgadza się z innymi

  • Krasula
   Reply

   ludzie zapominają, że to dziecko powinno zdecydować przez kogo chce być adoptowane, a nie społeczeństwo, czy państwo
   mi nie przeszkadza związek osób tej samej plci puki oni nikomu nie czynią żadnej krzywdy

 • Ewa
  Reply

  Przede wszystkim: do Narodu ma należeć ( oprócz władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej – czyli połowicznych zdobyczy Rewolucji Francuskiej, kierowanej przez bankierów ) WŁADZA MONETARNA. PRZEDE WSZYSTKIM WŁADZA MONETRANA ! Bez tego ANI RUSZ !!!

 • MAJA
  Reply

  dlaczego dzielimy taka ochronke stwarzamy dla ustawy z 1997 roku? co to znaczy „niereprezentatywna”? jest nielegalna albo jest legalna…wystarczy już tych słownych gierek, bo to wprowadza ferment i zaciemnia rzeczywistość, że nie wspomnę o umożliwianiu różnym popaprańcom na kolejne manipulacje

 • Giloho
  Reply

  Ja chcialbym aby obowiazkowe placenie skladek emerytalnych do panstwowych instytucji byly nie do konca obowiazkowe. Chodzi mi o to aby kazdy mial tutaj „wybor” oraz mozliwosc wyplacenia swoich pieniedzy po osiagnieciu pewnego wieku lub tutaj trzebaby wymyslic lepiej. Powiedzmy ze: Gdy obywatel jest bliski smierci czy cos podobnego, albo gdy wykryto nieuleczalna chorobe po kturej osoba w krutce umrzec moze, ….. lub inne pomysly. Te pieniadze sa nasze i powinny do nas wrucic. Nie powinno byc tak ze ktos raz pracuje raz nie bo takie zycie los przynioslo i potem w biurze powiedza ze brakuje lat czy jakis inny kit wciskaja. I boom kase placil i niedostal nawet jesli to mala kwota, obywatel powinien cale swoje pieniadze odzyskac jesli sobie tego zyczy

 • kiko
  Reply

  1) obowiązkowa służba wojskowa dla mężczyzn [ przymus płciowy ], 2) broń masowego rażenia [ a kto guzik naciśnie ],
  3) zakaz talmudu [ antyteza innych ksiąg ], lepiej zakazać wszystkich religii a nie talmudu.
  4) 500+ dla dziecka a co dla bezdzietnych? bezdzietni mają płacić dla dzietnych? albo każdy dostanie 500+ albo nikt.
  5) nikt nie powinien kupować ziemi (rolnej) na ile go stać, max 30 arów

  • Dawid
   Reply

   obowiązkowa służba wojskowa? a sio z tym matrixem i wzajemnym wybijaniem się – nikt nie ma prawa zmuszać kogokolwiek do brania udziału w wojenkach na których kilka osób zbija krocie, a cała reszta służy za mięso armatnie 🙂 tu aż prosi się żeby zacytować Alberta Einsteina: „Heroizm na żądanie, bezsensowna brutalność, żałosna postawa, że to 'z miłości do kraju’ – jak mocno ja tego wszystkiego nienawidzę – jakże nikczemna i haniebna jest wojna; wolałbym być rozdarty na strzępy niż być częścią tej podłości i działań. Przekonany jestem, że zabijanie pod pretekstem wojny jest niczym innym jak morderstwem.”

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>