Porozmawiajmy w TV to eksperymentalny pomysł, aby umożliwić widzom wspólne spotkania i dyskusje na żywo. W innych podobnych serwisach internetowych ludzie zazwyczaj udzielają się i dyskutują na forach, gdzie łatwo jest być anonimowym, a to ogranicza poziom szczerości rozmówców. Forma rozmów na żywo w „tu i teraz”, gdy jest się widzianym i słyszanym, wymusza aby człowiek był bardziej otwarty i szczery, zarówno w stosunku do siebie, jak i innych.

Masz do wyboru trzy wille (czyli trzy różne video-czaty). W każdej z nich masz pokój publiczny o nazwie porozmawiajmy, w których możesz spotykać się i rozmawiać z ciekawymi ludźmi, takimi jak Ty, a ponadto możesz tworzyć dowolną ilość pokojów prywatnych do rozmów z umówionymi osobami. Aby utworzyć pokój prywatny wystarczy, że wpiszesz dowolną inną nazwę i podasz ją umówionej osobie. Oczywiście najpierw przeczytaj instrukcję dotyczącą danej willi.

Zapraszam do testowania, eksperymentowania i wyrażania poniżej swoich opinii na ten temat. Proszę tylko nie zadawać mi pytań typu: „Co mam zrobić aby mi kamerka zadziałała?”. Nie wiem, nie mam pojęcia, bo nie siedzę przy Twoim komputerze! Opracowałem ogólną pomoc techniczną na ten temat, ale jeśli pomimo to kamerka i mikrofon nie chcą Ci działać, to poproś kogoś kto zaglądnie do Twojego komputera i kliknie w odpowiednie miejsce.

Proszę też o informacje, czy przedstawione przeze mnie opisy są jasne i zrozumiałe, i co ewentualnie można tu jeszcze zmodyfikować.

Serdecznie pozdrawiam
Alex

Ilość wizyt:

Porozmawiajmy w TV

Bez kategorii | 1 Comment

Jeden komentarz

  • ANYAH
    Reply

    Fantastyczna platforma, świetny pomysł! Wszystko wskazuje na to, że wkrótce również się tutaj udzielę. 🙂 Powodzenia, pomogę jak tylko będę umiała!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>