Oczyszczanie w wyższych stanach świadomości – telekonferencja Kasi i Krzysztofa

More videos
Views
   

Przedstawiam zapis telekonferencji Kasi Jędrzejczyk i Krzysztofa Szewczyka z 7.01.2015, podczas której przedstawili m. in. następujące zagadnienia:

 • każdy jest jedynym, właściwym mistrzem samym dla siebie
 • moc i waga deklaracji woli jako podstawa prawa kosmicznego i praprzyczyna
  kreacji
 • pułapki sił destrukcyjnych
 • siła wspólnego działania
 • nasze pochodzenie i nasze umiejętności
 • jakie są faktyczne granice oddziaływania naszego JA
 • wszystko to co nas dręczy, ogranicza i obciąża jest precyzyjną, indywidualną
  receptą na wyzwolenie
 • oczyszczanie jest możliwe tylko do granic poziomu naszej świadomości. Granica
  ta nie jest stała
 • opis przebiegu sesji, informacje praktyczne
 • porady praktyczne

Przykładowa sesja przeprowadzona przez Kasię i Krzysztofa:


Komentarz Krzysztofa do nagrania:
METALOPLASTYKA, która się przewija w sesji, to nasza humorystyczna nazwa urządzeń i blokad montowanych w naszym obszarze życia, przez przeróżne terrorystyczne cywilizacje.
KULA, to nasz bardzo skuteczny „odkurzacz” i „utylizator” w jednym, który skonstruowaliśmy razem z istotami z naszych planet. Służy do sprzątania nas i przestrzeni. 🙂

Strona Kasi i Krzysztofa: www.MagicznaKuleczka.pl

11 komentarzy

 • sena
  Reply

  Sam wywiad z pewnoscia interesujacy ale mi sluchanie nie przychodzi latwo.Glosy przez Sky,, leca,, na roznych wibraxjach jak gdyby klient byl nerwowy i ciagle krecil glowa nie mowiac do mikrofonu.Jest to nie na normalnej fali tylko jakby fala nizej, wyze.W zwiazku z tym jest to denerwujace, odwraca od sedna sprawy bo tok myslenia nie jest zrozumialy albio niedoslyszany.Moze poprawic te wywiady nagrywajac je ponownie?

 • beatrice
  Reply

  Krzysztof i Kasiu-jestescie wspaniali!
  Bardzo Wam dziekuje za takie swietne informacje.
  Jak cudownie ze sie pojawiliscie!!!!!
  I wielgachne dzieki Alexowi ze wynajduje takie
  niezwykle, bardzo wartosciowe osoby!!!
  ale fajowo!
  ale sie ciesze! 😀
  Mam nadzieje ze jeszcze spotkam Was osobiscie.
  Pozdrawiam bardzo slonecznie 🙂

 • Karol
  Reply

  Uwaga, do oglądania z psychologiem 🙂 Jednak….
  Zawiera ten film bardzo ważne treści, informacje i komunikaty!
  polecam
  Karol Tomanek

 • Franciszek
  Reply

  Panie Szewczyk. Pan z panią Kasią poruszył temat bardzo ciekawy. Jestem trochę zorientowany gdyż osobiście korzystałem z kilku terapii z dobrym skutkiem, więc temat mnie zainteresował. Niestety przedstawienie tematu w nagraniu jest fatalne. Po trzydziestu pięciu minutach zrezygnowałem z dalszego odsłuchania. Jestem przekonany, że ktoś, kto pierwszy raz się z tym spotyka po pięciu minutach zrezygnuje z dalszego słuchania gdyż nie będzie wiedział o co chodzi. Pomyśli, że to jakieś czary mary i uzna Was za naciągaczy. Muszę to napisać, chociaż trudno mi to przychodzi. Pan kwęka, stęka, duka. Jakieś nieskładne zdania z których nic nie wynika. W trakcie są jakieś wrzutki pani Kasi z których również nic nie wynika. Szanowny panie, proszę nagrać 30 minut ale sensownie, aby każdy słuchający wiedział, co ta terapia mu przyniesie. Życzę pani Kasi i panu sukcesów w Waszej pracy. Pozdrawiam Franciszek

  • Krzysztof
   Reply

   Panie Franciszku,
   – dziękuje za życzenia i pouczenia i przykro mi, że wzmocniłem Pana frustracje. W sieci są setki profesjonalistów, którzy będą w stanie Panu sprostać i pomóc.
   Wyłączenie naszej prezentacji w Pana przypadku, było prostym i bardzo dobrym rozwiązaniem, ale widzę, że nieskutecznym, bo nadal to Pana frapuje.
   Panie Franciszku, rada moja jest taka, aby nie tracić życia na krytykę muzyki, która się nie podoba. Lepiej zająć się delektowaniem muzyką, która nam się podoba.
   Pozdrawiam 🙂
   Krzysztof Szewczyk

 • Marlena
  Reply

  Kasia i Krzysiu to dwie niesamowite istoty. Skorzystałam z ich pomocy, cała moja rodzina została otoczona pomocą i opieką, oczyszczona z wieloletnich bardzo bolesnych problemów, chorób, cierpienia i ciężkich doświadczeń. Kasia i Krzysiu są fachowcami, robią wspaniałą robotę a przy tym serca mają ogromne. Wielcy!

 • Zielarz
  Reply

  Przy takich tematach zawsze przypomina mi sie motyw Boba z serialu Twin Peaks. Leland sam go do siebie zaprosil, nie potrafil wypedzic, a „Bob” nie opuscil go az do konca.

  • maja
   Reply

   Dokładnie! A czym tak naprawdę zabijał Bob? Strachem, lękiem. Dokładnie nawet te słowa padły gdy umierała kolejna ofiara Boba.

 • Nasil
  Reply

  Mam nadzieję, że materiał z telekonferencji będzie później opublikowany! Zapowiada się bardzo ciekawie, a ja niestety nie będę mogła w niej uczestniczyć.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>