Oczyść jelita i wybiegaj swój stan euforyczny – Sanjaya Jaraszek

More videos
Views
   

25 komentarzy

 • Marcjan
  Reply

  Oglądam od dwóch tygodni kanał „Jasna strona mocy”. Sanjaya to pozytywny człowiek, wiele ciekawych materiałów ma na swoim kanale. Jak Alex zapytałeś o agentów ciemnej strony mocy to przypomniał mi się materiał jaki niedawno oglądałem i Sanjaya uznał Ciebie za takiego agenta!!! A przecież ta rozmowa z 2016 roku wygląda na bardzo przyjacielską, rozmowę dwóch bratnich dusz! O co tu chodzi? To po roku już się nie lubicie? Podobno Alex promujesz heliocentryzm, twoja czołówka to promocja wielkiego wybuchu. A z tego co się do tej pory zorientowałem z materiałów na kanale „Jasna strona mocy” Sanjaya popiera teorię płaskiej ziemi….

  • Alex
   Reply

   No to zadaj te pytania Sanjayi. Skoro czujesz, że uznał mnie za agenta, to zapytaj go o co naprawdę mu chodziło.
   A co ma heliocentryzm z wielkim wybuchem? Heliocentryzm dotyczy układu słonecznego, a wielki wybuch dotyczy całego wszechświata. Moim mottem jest, że każdy człowiek jest odrębnym wszechświatem, dlatego jest ten wybuch. Ja do Sanjayi nic nie mam. Owszem, uważam, że Ziemia jest płaska, ale tylko do horyzontu 🙂

 • Rebelia74
  Reply

  Jestem pod wrażeniem! Jak wino, im starszy tym lepiej wygląda, tylko naśladować!
  Oczyszczać, oczyszczać i jeszcze raz się oczyszczać.

 • Jan
  Reply

  Nie zgadzam się z określeniem że czarny kolor jest negatywny.
  Czarny to nie kolor przede wszystkim.
  Jeśli komuś bark koloru to odziewa się w taki jaki mu potrzebny. Natomiast jak ktos ma duzo energii w sobie to nie potrzebuje kolorów odzienia i ubiera sie w czerń.
  Odnosnie Kościoła to i innych okresleń to wszystko ma taki sens jaką wartośc temu nadamy.według woli i swiadomości. Wiec nie ma nic bardziej negatywnego od demonów od diabła.

 • Basia
  Reply

  jak słuchałam wywiadu było to aha 🙂 też opuściłam kościół i związałam się z krisznowcami ale to też odpadło samoistnie kiedy okazało się że oni też starszą, że jest planeta piekła ale i tak było lepiej niż z kościołem

 • Doro
  Reply

  Nie raz przechodziliśmy obok siebie na ul.Grodkowskiej w Nysie ponad 20 lat temu. ..patrzyłam na Sanjaye jak na tajemniczego dziwaka, ludzie gadali, że to niegroźny wariat.Dopiero po tak wielu latach gdy się moja własna świadomość obudziła, wiem, że ten człowiek wyprzedził epokę, że można się od niego uczyć i brać przykład. Pozdrawiam Cię serdecznie Sanjaya i Ciebie Alex.

 • Ela
  Reply

  Świetny wywiad, krótki ale czuć było taką lekkość . Dobrze się słucha ludzi podobnie zakręconych i myślących podobnie . Pozdrawiam

 • Reptile są super ale z rożna
  Reply

  Bardzo ciekawa rozmowa Alex, myślałem że Sanjaya ma w granicach 35-40 lat a tu taka niespodzianka, młody wygląd.
  Sądzę że bieganie i maratony to zdecydowanie lepszy towar niż branie tych różnych wymyślnych produktów i potem człowiek widzi wszędzie jaszczurki i spiski. xD
  Ponadto kolejna osoba która mówi że ma połączenie z duchem, wyższym ja, itd.a to jest budujące choćby dla osób z deprechą i kiepskimi przejściami w życiu.

  Pozdrawiam

 • DomRej
  Reply

  No nareszcie Alex go odkryłeś. Myślałem, że już się nie doczekam tego wywiadu. A tu nagle taka miła niespodzianka. Dzięki, że go pokazałeś innym, bo to naprawdę pozytywny gość. Zresztą również jak i jego syn Miłar.

 • Aleksander
  Reply

  Jakub – zdradź jeszcze tylko proszę tajemnicę – czy ten sympatyczny jegomość z wywiadu, jest mniej ogranięty i mniej mądry od Ciebie? Czy od Twojego ego? 😉 – i czy zawiedziony jest Jakub, czy może ego Jakuba ?

 • Daga
  Reply

  Ciekawy człowiek .i proste,konkretne spojrzenie na życie.Dziękuję za ten wywiad.Parę rzeczy otworzyło mi się…….Ps.Jakub ,nie skończyłeś zdania.Czyżbyś był szczerze zawiedziony sobą ?

 • Yolanta
  Reply

  Wow ! 57 lat i ciało trzydziestolatka ! Gość bardzo elastyczno-plastyczny:) Błyskotliwy intelekt.Dodatkowo świetna dykcja i poczucie humoru na swój temat. To naprawdę rzadkie u facetów po 50-tce w Polsce;)

 • Jakub
  Reply

  Po raz kolejny widzę wywiad z kimś kto sprawia wrażenie kogoś mniej ogarniętego, przenikliwego, ciekawego, mądrego niż ja sam. Jestem szczerze zawiedziony.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>