Mówimy o tym, aby się nie wydarzyło – Krzysztof Krótkofalowiec

More videos
Views
   

– czym jest prepperstwo
– co zrobić w przypadku braku prądu
– środki łączności
– rotacja żywności
– akcja „Sztorm”

6 komentarzy

 • JohnVeto
  Reply

  Wyłączenia prądu niosą za sobą poważne konsekwencje cywilne i wojskowe. Po co więc miałby ktoś takie rzeczy w ogóle robić ? Nonsens ! Jeżeli nastąpią to z przyczyn naturalnych. Trzeba wiedzieć, że w 20212 r. ominęła nas potężna burza magnetyczna na Słońcu. Gdyby nas nie minęła mało prawdopodobne że dzisiaj siedzielibyśmy w necie i pisali komentarze. Ale zbliża się kolejny 25 okres maksimum aktywności słonecznej który wystąpi w 2025 r. Jest oczywiste, że jeżeli wtedy Słońce wyśle
  akurat w stronę Ziemii potężną wiązkę to pozamiatane, bo nikt specjalnie nie buduje urządzeń, w tym energetycznych które byłyby dobrze zabezpieczone przed gigantycznym promieniowaniem ze Słońca. Tak że należy mieć na uwadze 2025 rok.

 • Jacek
  Reply

  Ciekawie mówi, od strony psychologicznej tłumów i ich zachowania w czasie kryzysowych tąpnięć.Do tej pory ci wszyscy fachowcy od przetrwania skupiali sie na sobie jak przezyc a jak wiadomo ”Rambo” na dłuższą mete nie przetrwa.

 • Jacek
  Reply

  ciekawe spojrzenie, ale za krotko. Widać wiedzę bynajmniej nie z ksiązek czy netu.Myśle, że ten człowek ma wiele do powedzenia.

 • Andrzej
  Reply

  Zapas żywności powinien być taki , żeby starczyło nam do wiosny . Gdyby brakło pradu w zimę to 2-3 dni i zimnica w blokach . Nauczyciel agnihotry z Indii ponad 20 lat temu mówił , że będą braki prądu kilku tygodniowe .

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>