Marihuana leczy – Bogdan Jot

More videos
Views
   
 • skąd zainteresowanie marihuaną jako środkiem leczniczym
 • ubogość polskiej literatury na temat marihuany
 • kłamstwa dotyczące marihuany
 • czy pacjent korzystający z marihuany jest ćpunem
 • lista chorób, które marihuana może wyleczyć
 • olej Ricka Sipsona (Uwaga! To jest link do artykułu na temat oleju Ricka Simpsona. To nie jest oferta handlowa! Proszę nie telefonować do Instytutu Arete z pytaniami o możliwość zakupu tego oleju. Instytut Arete nie handluje tym olejem i nie udziela informacji gdzie go można kupić, dopóki konopie będą w Polsce nielegalne. A przepis na olej znajdziesz tutaj i tutaj.)
 • czy marihuana uzależnia
 • marihuana w ciąży
 • o cukrzycy
 • czy marihuana jako lek ma wady
 • marihuana sprzedawana przez dealerów jest modyfikowana chemicznie

Syrop na kaszel z 1888 roku. Skład: alkohol, marihuana, chloroform i morfina.

Strony Bogdana Jota:
www.MarihuanaLeczy.pl
www.OdklamywanieMarihuany.pl

Category: Zdrowie

10 komentarzy

 • Pingback: Porozmawiajmy TV - Propagujemy wiedzę o konopiach i same konopie w Polsce | Białczyński

 • Zige
  Reply

  U mnie (diabetyka typ I) pomaga, mogę brać mniej insuliny równocześnie więcej jeść, a waga w normie 😉

 • Gabriel
  Reply

  Oglądałem już takie filmy, gdzie była mowa o leczeniu chorób z autoagresji właśnie wyciągami z marihuany. Tam była mowa o chyba RZS czy lupusie czy tym podobnych chorób. W przypadku konopii niestety trudniej o jakieś badania, bo sami naukowcy narzekają, że procedury rządowe są tak restrykcyjne, że i materiał do samych badań byle jakości mają a i sam cel badań ma znaczenie czy wogóle zostanie dozwolone czy nie jak to mówią z „łaski pańskiej”.

 • Janusz
  Reply

  Witam Panie Bogdanie stwierdzenie przez Pana że suchy alkoholik nie ma szans na wyleczenie i zostanie do końca życia suchym alkoholikiem, z mojego punktu rozumienia jest trochę nie właściwe. Jak Pan sądzi. ci ludzie. którzy dzisiaj mają problem z alkoholem, narkotykami, heroiną słyszą że są na straconej pozycji co zrobią, jeśli nie ma dla nich ratunku, a co poczują, przecież jest to choroba nieuleczalna. Stwierdzam że nie ma takiej choroby, której nie da się uleczyć. Nie mogę się wypowiadać za narkomanów, czy innych uzależnień ale mogę coś powiedzieć na temat alkoholizmu. Piłem od 17 – 40 roku życia. Nie będę opisywał tego co w tym okresie przeszedłem, jaką drogą kroczyłem, ponieważ była by to niezła książka. W ostatnim stadium mego picia przyszedł moment na decyzję albo żyć albo zapić się na śmierć. Postanowiłem żyć. 23 lata już nie pije i na dzień dzisiejszy nie czuje się suchym alkoholikiem. Kiedy zaczynałem pracować nad sobą, przez wiele lat uważałem siebie jako suchy alkoholik ponieważ wmówiłem sobie to że jestem chodząc do klubu AA, na mitingach mówiłem mam na imię Janusz i jestem alkoholikiem. Oczywiście w tamtym okresie to mi pomagało kiedy chodziłem do klubu. Ale przez wiele lat mówieni o sobie coś na co, wgłębi duszy nie miałem zgody. Zacząłem szukać czegoś innego, System Dekstera Yaget dał mi możliwość jeżdżenie na różne seminaria i słuchanie liderów i ludzi sukcesu. Zacząłem czytać różne książki i tak wyruszyłem w drogę trzeźwości. Była żmudna a zarazem piękna. Dalej miałem problem z poczuciem małej wartości. czułem się gorszy od innych i nadal na to nie miałem zgody. W dniu dzisiejszym czuję się wolnym człowiekiem. ponieważ zrozumiałem że to nie jest choroba tylko stan mojego umysłu. Polega to na tym że moje programy trzymały mnie w rydzach. To programy nie pozwalały mi odszukać siebie. I po wielu latach poszukiwań i na to znalazłem sposób aby się wyzwolić. Dogłębna regresja i marihuana, którą pierwszy raz w życiu zapaliłem, spowodowała to że nie muszę już się biczować się że jestem alkoholikiem, stało się to w 2014 roku. Następnie potwierdziłem to na wyjeździe gdzie brałem udział w ceremonii Ayahuasca napój bogów. Ceremonia pozwoliła mi zrozumieć to że jestem wolnym człowiekiem i nie muszę kręcić się w matriksie swego umysłu.
  Dzisiaj twierdzę że alkoholizm jest uleczalny dla tego kto chce i jest to stan umysłu.
  Panu Panie Bogdanie bardzo dziękuje za wywiad który utwierdził mnie w tym że marihuana nie uzależnia
  Pozdrawiam

 • Adam
  Reply

  Dzięki za ten pakiet rzetelnych informacji Panie Bogdanie. Dla mnie najważniejszym argumentem jest to, że Marihuana posiada praktycznie takie same „skutki uboczne” jak alkohol, a dodatkowo pomaga w leczeniu wielu chorób (czego nie można powiedzieć o alkoholu…). Istnieje całe mnóstwo gorszych, bardziej uzależniających i NISZCZĄCYCH organizm substancji, które jakimś dziwnym trafem nie są nielegalne. Np. papierosy. Proszę też mieć na uwadze, że legalizacja marihuany bardzo udeżyłaby w interesy korporacji farmaceutycznych (kartel farmaceutyczny), tak więc już chyba odpowiedzieliśmy sobie na pytanie dlaczego ta substancja jest nielegalna i tak oczerniana, pomimo wielu pozytywnych właściwości.

  • grabson
   Reply

   Ulotka napisana przez TZN więc treść inna nie mogła być. W bardzo dużej mierze jest zakłamana ale okładka fajna

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>