Karotenoidy, maseczka morelowa i strąki fasoli – dr Jadwiga Kempisty

More videos
Views
   

Polecamy nowe wydanie książki dr Jadwigi Kempisty – Leczenie żywieniem

 • znaczenie słońca dla zdrowia
 • kolorowe owoce i warzywa
 • pestki dyni są wspaniałe
 • dlaczego karotenoidy są dla nas ważne
 • maseczka morelowo-jogurtowa
 • czy spożywamy pestki moreli i brzoskwini
 • o odchudzaniu octem jabłkowym
 • prawo pięciu przemian po europejsku
 • o wartości pomidorów
 • napar ze strąków fasoli

www.LeczenieZywieniem.pl

Ilość wejść:

11 komentarzy

 • Adam Poznań
  Reply

  No i Alex nie puściłeś mojego komentarza,cenzura? Cenzura swiadczy o tym że sam stajesz się prędzej czy później kontrolerem o zapędach antydemokratycznych.Cenzura to brak możliwości odniesienia się do przeciwnej strony polaryzacji.Cenzura swiadczy o braku zrozumienia dla podstawowych praw i prawd jaką jest wolność słowa.Cenzura to krok do tyłu w twoim rozwoju duchowo społecznym-Potiomkinowska rzeczywistość tej strony staje się faktem….

  • Alex
   Reply

   Obudź się człowieku! Twój komentarz był pakietem obelg przeciwko mojej rozmówczyni. Byle idiota potrafi pluć anonimowo na innych. Nie będę tego tolerował i nazywaj to sobie jak chcesz.

   • Adam Poznań
    Reply

    Nie zgadzam się,cenzura jest upadkiem i to w każdym segmencie społeczno socjologicznym.Czasami taki człowiek jak ja poprzez swoje nietypowe szczere zachowanie może wiele wnieść dobrego bo zwróci uwagę na pewien problem( w tym przypadku o jakość nagłosnieniea oraz jakość dykcji danej osoby) ,przykro mi ale żeby się zachwycać słodką belgijską czekoladą trzeba posmakować najpierw tej okropnej chińskiej żeby mieć punkt odniesienia.Nikogo nie obrażałem a na pewno tej mądrej kobiety,jedyne co się wydarzyło to nagła eksplozja energii niezadowoloenia ciąłym wsłuchiwaniem się w sens niewyraźnie wypowiedzianych zdań,czemu musiałem dac sój upust,tylko tyle.

    • Krzysztof
     Reply

     Rozumiem. Ja się kieruję wypowiedzią Alexa. Nieporozumienie może wynikać z tego, że jeden nazwie to cenzurą, a można przypisać temu rolę „straży etyki”. W zależności od sytuacji. Alex pełni także rolę filtra chroniącego swoich gości, więc jeśli miałeś zamiar kogoś urazić, nie jest to komentarzem, a przemycaną krytyką pod płaszczykiem komentarza. Widzisz i dobrze się stało, może dzisiaj żałowałbyś swojej emocjonalnej wypowiedzi 🙂 Zawsze sobie obiecaj, że wymalujesz taki komentarz za pół godziny, a wtedy po 10 minutacg ci przejdzie 🙂 Pozdrawiam.

    • Grzesiek (magdarian.wordpress.com)
     Reply

     Nie zgadzam się co do krytyki cenzury; Cenzura to tylko narzędzie. Zależy więc, w czyich rękach znajduje się narzędzie „cenzura”. Jeśli cenzuruje człowiek potrafiący napędzić rozwój- i to we właściwym kierunku, to cenzura w jego reku jest jak najbardziej pożądanym narzędziem.
     Natomiast cenzura w rękach głupka, jest narzędziem destrukcyjnym dla prawidłowego rozwoju ludzi.
     Bez cenzury we właściwych rekach, powstaje ŚMIETNIK- ponieważ duża większość bio-robotów jest silnie zaprogramowana i nie jest zdolna do logicznego myślenia. Ciemna Strona, właśnie takiego śmietnika potrzebuje. Kiedy bio-roboty targają się za łby, przeboksowują swoje głupie racje, tworząc ten informacyjny śmietnik, Ciemna Strona niepostrzeżenie przeprowadza swoje plany. Na dzień dzisiejszy -i to już od tysięcy lat- właśnie taki informacyjny śmietnik jest tutaj podtrzymywany. Gdyby mądrzy cenzuranci dopuszczeni byli do mediów, wtedy media oczyściły by się ze śmieci i stały się motorem właściwego rozwoju, a nie motorem zniszczenia ludzkości i planety.
     Myślisz bardzo płytko i przez to nielogicznie- co typowym jest dla zaprogramowanych.
     Grzesiek

 • Grzegorz
  Reply

  Niedawno Pan Jerzy Zięba (i chyba również Pani Bożena Przyjemską) zaproponował zakwaszenie żołądka octem jabłkowym z wodą. Jak to się ma do tego co mówi Pani Jadwiga. Bo mam już mętlik w głowie. Ten się niby zna i ten się niby zna. ? I jeszcze jedno prawo pięciu przemian to jest chyba jak się nie mylę naprowadźcie mnie kolejność wykonywania działań ale w garnku?

  • Baneko
   Reply

   Najpierw sprawdź swoją budowę.

   Potem to czego masz w sobie w nadmiarze, niedomiarze czy złomiarze do niej.

   Potem dopiero zgodnie z KRĘGIEM uzupełniasz braki czy niwelujesz nadwyżki dążąc do uzyskania energetycznego stanu wynikającego z twojej naturalnej budowy, i dlatego te „metody” są zwodnicze bo nawet jak prelegentowi pomogły to tobie z racji innych e-potrzeb zaszkodzą.

 • alina
  Reply

  Bardzo Pani dziękuję , za tak konkretną i bardzo przydatną w życiu codziennym wiedzę. Pozdrawiam Panią i Aleksa.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>