Jacy są Polacy – dr Jarrett Jarikre jr.

More videos
Views
   

Dr Jarrett Jarikre jr. jest prezesem Ekson Consulting oraz dyrektorem P.Plast z Wrocławia. Z pochodzenia jest Nigeryjczykiem, skąd wraz z rodzicami wyemigrował do USA, a obecnie od ponad 20 lat mieszka w Polsce. Rozmawiamy o tym jak postrzega Polaków i wskazuje kilka różnic między nami, a innymi nacjami.

Kontakt: dr Jarrett Jarikre jr. – tel. 602-291886

Category: Wywiady

7 komentarzy

 • Beata
  Reply

  Dziekuje za dr Jarretta,mega pozytywny,
  celna analiza cech narodowych,niesposob sie nie zgodzic.
  Moge dodac,ze Polacy na zachodzie jeszcze mniej chca sobie pomagac lub wrecz probuja sie nawzajem podgryzac,nie mowiac o wykorzystywaniu.Zdumiewa mnie,ze inne nacje trzymaja sie razem i jeden za drugiego w ogien skoczy.Co z nami jest? Syndrom ofiary tez sie ciagnie od pokolen…Ale nie wszyscy tak maja,na szczescie.W kazdym razie,szacunek dla prowadzacego za zapraszanie i rozmowy z tak swiatlymi ludzmi:)Pozdrawiam z De.

 • Krzysztof
  Reply

  Uśmiałem się. Mam negatywny obraz Nigeryjczyków zbudowany na podstawie poziomu mojego zięcia, który też stamtąd pochodzi. Tak jak zwykle bywa uogólnianie gubi, na co się łapie też pan dr Jarrett Jarikre.
  Mogę panu doktorowi również przedstawić wykaz tego, co mnie „wkurwia” do łez u Nigeryjczyków, ale myślę że jest na takim poziomie, że to sam dostrzega.
  Pozdrawiam serdecznie

 • Bogus
  Reply

  Fajna wypowidz kolegi, trafiona w dziesiatke. Teraz by trzeba cos z tym zrobic. Sam w sobie to zauwazam i nie podoba mi sie to co widze. 🙂 juz wiem z kad czesc tych slabosci sie wziela. Np. poczucie malowartego czlowieka – ten program wgrywaja nam w kosciele, wmawiajac nam ze grzeszymy, ze mamy wine itp. Inne sie wziely ze sredniowiecza jak powstalo niewolnictwo czarnoskurych. Jeszcze inne z komuny. No to na tyle, szkoda ze malo pozytywach polakow mowil a pewnie by sie jakies znalazly… 😉

 • Ania
  Reply

  Ależ pozytywny człowiek , z przyjemnością wysłuchałam … Dziękuję Aleks za Twoją pracę i możliwość zapoznania się z tak ciekawymi ludźmi . Pozdrawiam również Pana Jarretta .:)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>