Budzimy moc kobiet – Przez dziecko przemawia cały ród – Anna Brzozowska

More videos
Views
   

19 grudnia 2015 zorganizowaliśmy konferencję Porozmawiajmy.TV na żywo – Budzimy moc kobiet. Jako druga wystąpiła Anna Brzozowska. Wątki naszej rozmowy:

 • aby uzdrowić dziecko trzeba uzdrowić rodzinę
 • przyczyny asymetrii czaszki
 • rozwód – umrzeć czy żyć pełniej
 • każdy konflikt jest darem
 • dlaczego obecnie jest dużo rozwodów
 • imiona się zmieniają ale problemy zostają
 • ciało małego dziecka, szersze dynamiki w rodzinie
 • alkohol to woda + ogień
 • czy choroba dziecka oczyszcza karmę
 • choroba przebyta powoduje zmiany w DNA na lepsze
 • czy sposób terapii ma wpływ na rezultat dla rodziny
 • co robić aby swoimi problemami nie obdarowywać kolejnych pokoleń
 • dar od taty

Zobacz również:
Porozmawiajmy.tv/budzimy-moc-kobiet-sukces-w-zyciu-kobiety-izabela-czarko-wasiutycz
Porozmawiajmy.tv/budzimy-moc-kobiet-czynniki-budzenia-kobiecosci-estera-saraswati

Strona Anny Brzozowskiejwww.RehabilitacjaMalychDzieci.pl

27 komentarzy

 • Pingback: Budzimy moc kobiet – Start! | Porozmawiajmy TV

 • Pingback: Budzimy moc kobiet – Planowane poczęcie i świadomy poród | Porozmawiajmy TV

 • jan piotr z wyspy krolowej
  Reply

  Anna Koch -dziekuje za odpowiedz na temat snow!!! -potwierdzasz moje zdanie /zadaje sobie pytanie co z tymi specjalistami od tych snow ???- tak ich sie nammnozylo ???

 • dorota
  Reply

  to jest naprawde przerazajace…te wszystkie powiazania…wybieram w to nie wierzyc, nie jest to czescia mojej rzeczywistosci, pozdrawiam

 • Pingback: Anna Brzozowska – Rehabilitacja Niemowląt i Małych Dzieci » Budzimy moc kobiet – Przez dziecko przemawia cały ród

 • Anna Koch
  Reply

  Chciałam Panią przeprosić za mój komentarz poniewaz doszło do mnie Pani niezadowolenie. Otóż jestem nie tylko pełna szacunku i aprobaty dla tego, co Pani czyni, ale chciałam przez to Pani podziekowac za coć dla mnie niezmiernie ważnego. Od dawien dawna głowię się nad czym głowię. Ta audycja porwała wieloletni kokon , którego powłoki nie mogłam przebić. Wczoraj wieczorem to się stało. To nie znaczy, że urodziłam się na nowo, lub odzyskałam świadomość. Nie, to nie to. Dziekuje Pani z całego Serca i za to co Pani robi dla Innych i za
  pomoc w otwarciu m i drzwi na drodze poznania. Dziekuje Pani i przepraszam za składnię i błędy ale długoletnie używanie niemieckiego poprzestawiało w głowie.

 • Pingback: Budzimy moc kobiet – Czynniki budzenia kobiecości – Estera Saraswati | Porozmawiajmy TV

 • Olo
  Reply

  Dlaczego pani „Kobieta Wiedzy” chodzi w męskim ubraniu-spodnie i ma męską fryzure?

  Mniemam że w kwestii podświadomości która przez tysiące lat kiedy Kobiety używały tylko spódnic, sukni , widziała je tak, to postrzegając teraz kobietę w spodniach jest w stanie permanentnego konfliktu?

 • Zdzichu
  Reply

  Zawodnicy MMA czy ochraniarze „bez szyi” są naszprycowani sterydami anabolicznymi. Środki te powodują rozbudowanie mięśni wgl ,ale szczególnie nieproporcjonalnie w okolicy barków i szi w związku z czym głowa jakby się „chowa” w barki.

 • jan piotr
  Reply

  ciekawe -Anno Koch -przeczytalem to z czym sie nie zgadzasz i daje ci prawo do takich wypowiedzi bo to swiadczy ze jestes WOLNA. Mam prosbe /dzis mialem dziwny sen???-/opisze skrotem i jak zechcesz a zapewne przczytasz ponownie ??? to prosze o podpowiedz w jego rozwiazaniu??? -dziekuje- otoz na polu piknym zaoranym /jestem ze wsi -rolnikiem/ byl to piekny widok uwidzial DRZEWO TO BYLO POTEZNE DRZEWO ok. 100m wysokosci pojawil sie na 3/4 wysokosci mowca i wypowiedzial intencje dla mnie wazna -ktorej nie zapamietala moja podswiadomosc??? /znaczy nie odebrala moja czesc praktykujaca w tym matrixsie??? – nastepnie pojawily sie TRZY LINY STALOWE KTORE BYLY ROWNOLEGLE ODDALONE OD SIEBIE -WYRWALY TO DRZEWO I PORWALY I IMPETEM ????? POCIAGNELY GO PO TYM POLU A NASTEPNIE WYRYWAJAC INNE DRZEWA ROBIAC TUNEL COS TAKIEGO LESNA PRZEREBLE -KANAL TAK TO OKRESLAM ??? – zwracam sie zprosba do w/w Anny albo Alex byc moze masz kogos kto zechcialby ten SEN objasnic .???? OSTATNI -WLASCIWIE STALE JESTEM ZAANGAZOWANY W TWORZENIE POKOJU DOBRA NA TEJ ZIEMI -byc moze tam trzeba znalesc podpowidz??? dziekuje sorry ze tak sie rozstukalem ??? zastanawiam sie czy ALEX TO UPOBLICZNI o co prosze i dziekuje wam kochni moi.

  • Anna Koch
   Reply

   Odpowiem Tobie Janie Piotrze co bym pomyślała gdyby to mnie się przyśniło. Otóż uważam że sny produkuje Ciało. Jakiekolwiek porównywanie Jawy do snów nie ma powiązania, nie ma spójności. Nawet gdy akcesoria senne są podobne do Jawy, to we śnie przedstawiają się irracjonalnie. Piękny sen. Ponieważ jesteś rolnikiem masz codzienny kontakt z Ziemią. Ogromne Drzewo wyrwane przez stalowe liny i wleczone potem etc. Myślę, żę bardzo się napracowało Twoje Ciało przy karczowaniu niejednego Drzewa. Myślę, że ma dość wyrywania Drzew przez Ciebie i dlatego w tym śnie wyolbrzymiło swój protest. To Ty byłeś stalowymi linami a głos postaci z Drzewa napewno ostrzegł Cię byś zaniechał wyrywania i ścinania bo kochanym chłopem jesteś i na najlepszej drodze do c z ł o w i e c z e ń s t w a. A tak po za tym nie przywiazuję wagi do snów dajac Ciału tę jedyna namiastkę wolności kiedy śpimy i ja nie zmuszam Go do niczego nareszcie. Bywaj Przyjacielu i Pan Berdowicz również.

 • jan piotr
  Reply

  dziekuje anno -alex .to piekny -doskonaly wywiad .dziekuje -polecam dzieciom i wszyskim -zaraz posylam info

 • Astre
  Reply

  Kolejny wywiad z p. Anną Brzozowską – doskonały……………………………..
  Jak zwykle bywa – pytań rodzi się setki…..i choć braknie życia, aby wszystko przepracować, ale pomału, lecz z determinacją trzeba posuwać się do przodu ……i w tym odkrywaniu i poznawaniu, w dokonywaniu zmian jest pewne piękno, jest pewna przygoda …..

 • Anna Koch
  Reply

  Moje Ciało było ostatnim fraktalem z Drzewa Życia na tej Jego gałęzi, gdzie mnie wypuściło jako Ciało ze Swego Ciała. To bardzo proste. Moje Ciało rozfraktalniło się dalej. Pień Drzewa Życia daje wszystkim t o s a m o.Natomiast pole morficzne Drzewa Życia to już zupełnie inna zależność bo to są doświadczenia poprzednich Żyć otaczajace mój fraktal. Na mojej gałęzi istnieje specyficzne pole inne od pozostałych. Ciało nie przenosi doświadczeń. Ciało przenosi przystosowanie. Moje Ciało jest bardzo, bardzo stare i przez to bardzo mądre w możliwości.Ciało mojej Wnuni jest jeszcze starsze i jeszcze mądrzejsze. Moje Cialo może czerpać z całego Drzewa ale dostosowuje się do moich decyzji, bo taki jest proces Życia. Nie bedę dalej ciągnęła dywagacji ale stawiam swoją antytezę jako opozycję do tego, o czym jest audycja. Nie zgadzam się po prostu. Chciała bym się mylić, bo ta pani ma rezultaty a ja nie mając potrzeby zgłębiania ludzkich dramatów nie mam takich doświadzeń.

  • Astre
   Reply

   @Anna Koch cytat : ” Chciała bym się mylić, bo ta pani ma rezultaty a ja nie mając potrzeby zgłębiania ludzkich dramatów nie mam takich doświadzeń”

   Czy, zostawiasz miejsce na to, że możesz się mylić ….?
   Bo nie ma żadnych ludzkich dramatów ! I wystarczy kliknąć myszką, aby poczytać, że miliony ludzi – myśli już inaczej, a nie jak tysiące lat temu. I nie używa słów typu dramat. Więc, jakbyś zechciała chociaż z minimalną uwagą posłuchać słów Pani Anny Brzozowskiej to byś zrozumiała, że ”dramat” to populistyczne społeczne słowo, nie warte niczego, kompletnie bezwartościowe, bo pod tym pustym słowem kryje się niezwykle cenna lekcja do przepracowania. Pokazuje Ci ona kierunek działań jaki możesz podjąć, by dokonać zmiany……

   A, ”moja wnusia” ma jeszcze ”starsze ciało” i jeszcze ”mądrzejsze” od Twojej wnusi.Napisałem to w cudzy słowiu, bo są tylko wyobrażenia i fantazje, czyli science fiction ? Więc, te metafory Twojego tekstu typu ” mam starsze i mądrzejsze ciało” tworzą pewną mętność, bo pytanie o rozumienie tego zagadnienia łącznie z rozwiązaniem.

   Więc, ”moja wnusia” powiedziała by : dziadku… co Ty gadasz? Tam nie ma żadnego ciała.
   To przecież tylko potoczne i zwyczajowe słowo.Taki automatyzm społeczny.
   Bo pod tą powierzchnią rzeczy, o której myślisz – kryje się zupełnie inna prawda !!!

   To tyle. Chociaż jakby tak dłużej się przypatrywał, to dostrzegłby jeszcze kilka innych smutnych koncepcji małostkowego bytu.
   Ale, nie moją rolą nikogo nauczać. Mogę, tylko o czymś powiedzieć…..

   • Anna Koch
    Reply

    Kompletne nieporozumienie. Moja Wnunia ma Ciało starsze od mojego . W Jej Ciele jest i to co w moim , co wJej Matki Ciele i dodatkowo cały frakral z Ojca strony, z którego moje Ciało ani nie wyrasta ani nie ma nawet mądrości Ciała Jej Matki,, mojej Córki, która ma z mojego Ciała Ciało i dodatkowo jeszcze więcej bo ma swoje Ciało umajętnione o fraktal swego Ojca. A Wnunia jest ostatnia z dziedzictwa drzewa Życia. Jest najmądrzejsza o wiedzę naszych wszystkich Ciał. Bywaj Astre przyjacielu. Myslimy trochę inaczej ale to nie znaczy, że pozostaniemy w niezgodzie. Prawda?

    • Anna Koch
     Reply

     I jeszcze jedno Astre ta Pani mówi o ludzkich dramatach i co do tego nie ma oprócz Ciebie nikt najmniejszej wątpliwości. A tak zupełnie na marginesie ja nie jestem moim Ciałem, Ja Je zamieszkuję i eksploatuję. Wykonuje dla mnie wszystko na miare swoich możliwości a bardzo często ponad te możliwości! Uwielbiam moje Ciało a Ty przyjacielu też lubisz swoje? Bo kochać własne Ciało to już najszybsza jazda ale ja zwiększam sukcesywnie szybkość. A Ty Astre? Ja się nie pytam czy Ty lubisz siebie , ja pytamm czy lubisz swoje Ciało?

     • Astre

      @Anna Koch .
      Może to zabrzmieć kłopotliwie ?
      Więc powiem – Ciebie tu nie ma. Nie jesteś odrębnym bytem/niebytem.
      Nie jesteś Tym, ani czymś innym. To tylko koncepty.Koncepty wysnute z myśli.
      Wobec, kto każe Ci myśleć, tak jak myślisz. Kto to jest ? Ty ?

 • Sebastian
  Reply

  mam 27 lat i nie mam dzieci ale się tej Pani przyjemnie słucha , że aż sie zasmuciłem, jak skończylście Pozdrawiam

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>