Badania naukowe nad skutecznością uzdrawiania chlorellą i jęczmieniem – Danuta Dąbek

More videos
Views
   

5 komentarzy

  • GoscX
    Reply

    W Chinach w szpitalach stosuje sie medycyne rockevellerowska i tradycyjna medycyne chinska. Jest bardzo malo lekarzy ktorzy sie znaja na medycynie chinskiej. Ci ktorzy sa dobrzy sa w Chinach. To ze Pan skonczy szkolenia w tym zakresie nie zrobi z Pani skutecznego uzdrowiciela. Bylem w Chinach i znam kilku Chinczykow. Ja bym sie nastawil na nasza ludowa slowianska medycyne.

  • nowak
    Reply

    Myslę tak samo jak pan Marek i już piję od dwóch tygodni swój jęczmień z mojej ekologicznej działki, pozdrawiam na zielono.

  • Marek
    Reply

    Pani Danuto! Czytałem te informacje. Niestety nie są one dla mnie wiarygodne. Bardziej przypominają pogłoskę którą wielu powtarza. A ja uprzejmie proszę o konkret czyli badania. Ciekaw jestem również czy picie zmielonej trawy jęczmiennej, czyli tzw. siana naprawdę szkodzi, czy to też jest pogłoska. Chodzi mi o to że wielu ludzi straszy nas „w dobrej wierze”. A ja po prostu jestem ciekaw czy są na te straszenia jakieś dowody. Jakby pani coś miała, to uprzejmie poproszę o linki. Tutaj lub na maila, którego pani już podałem.

    Najlepszy pomysł jaki przychodzi mi do głowy jeśli chcę uzyskać sok z jęczmienia najwyższej jakości to wykiełkować go samodzielnie, a następnie wycisnąć z kiełków sok. I pić. Wydaje mi się, że żaden inny jęczmień nie zbliży się jakością do tego samodzielnie uzyskanego. Tylko ta zabawa w kiełkowanie jęczmienia … 😉

  • Danuta
    Reply

    Dziękuję za ciekawe pytanie. Na stronach internetowych jest bardzo dużo informacji na ten temat. Natomiast nikt z ludzi nie ma enzymu trawiącego celulozę i picie siana z trawy jęczmiennej moze przynieść tylko szkode dla naszego układu trawiennego.

    Pozdrawiam cieplutko Danuta

  • Marek
    Reply

    Dziękuję za informacje!

    Mam prośbę: Czy pani Danuta może nam wskazać te badania, które informują nas o tym, że chlorella i jęczmień z nie certyfikowanych źródeł są „złej jakości”. Byłoby cudownie, gdybyśmy mogli zobaczyć więcej niż jedno takie badanie.

    Życzę wszystkim zdrowia!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>