Terroryzowana bronią elektroniczną – Katarzyna Sypniewska

More videos
Views
   
 • data 25 października 2012
 • sąsiedzi z góry – Janusz P. z żoną (kanaan.org.pl/o_nas/przywodztwo-kosciola)
 • reakcja policji
 • ciche irytujące wibracje
 • zdalne lokalizowanie i precyzyjne oddziaływanie promieniowaniem mikrofalowym
 • nieuzasadnione bóle w przypadkowych częściach ciała
 • natychmiastowa reakcja oprawców na zauważone oddziaływania
 • złośliwość bez powodu
 • miska pełna mrówek
 • dziwne zachowania sprzętu elektronicznego
 • wywoływanie irytacji i kłótni

Inne wywiady związane z tym tematem:
Międzynarodowy Dzień Walki z Kontrolą Umysłu
Tasmańskie manipulacje Anunnaki – Kalina Masarz
Infradźwięki, mikrofale i nanoczipy – Marek Podlecki

Kontakt do Katarzyny Sypniewskiej: www.e-italiano.eu

 

 


Odpowiedź Antoniego Macierewicza na pytanie dotyczące testowania broni elektronicznej na ludziach:


Dłuższy fragment tego wystąpienia Antoniego Macierewicza: Dailymotion.com/video/x3xrghv_pytanie-od_news


Category: Umysł, Zdrowie

128 komentarzy

 • Lukasz
  Reply

  Jestem Targetem z Koszalina. Robią masę nie przyjemnych rzeczy. Brak prywatności. Trzeba się zjednoczyć bo próbują targetów odseparować. A problem jest poważny. Wiele przypadków samobójstw. Tak jak mojej rodzinie. Robią z ludzi wariatów. Pani Kasiu dużo zdrowia życzę.
  Pozdrawiam,
  Łukasz
  lukasz_br@wp.pl

 • Michał
  Reply

  Ja jestem TI od 6 lat, robili masę rzeczy v2k, podmiane emocji, usuwanie ich, kontrola ciała, gwałty itd.. Od 6 miesięcy wprowadzili mi też te liczby, widziałem je tak często, że aż usunąłem zegarek z laptopa bo co 10 min mój wzrok lądował na zegarku. Tak samo z wstawaniem w określone miejsca, kuchnia na kuchence – 14.14, wchodzę do innego pokoju 16.16, podchodzę do bankomatu 13.13 na bilecie i tak po 10-30 razy dziennie. Tak samo te zrywy by gdzieś iść lub wyjść. Dużo więcej rzeczy mi robili a teraz zaczynają kontrolować moje myśli i promieniują mnie wiązkami mikrofalowymi – tak się nie da żyć!

 • Elżbieta
  Reply

  Pani Katarzyna moim zdaniem jest bardzo konkretną kobietą, zrównoważoną psychicznie. Odsłuchałam dokładnie parę razy wywiad z panią Katarzyną. Zadziwieniem jest dla mnie, że tyle jest osób niezorientowanych….czy zdezorientowanych…? – w dokładnym obejrzeniu filmu, a wypowiadających się pomimo nagranego w postaci fizycznego faktycznego dowodu który przemawia… wystarczająco. Wszystko jest ukazane w tym filmie wystarczy dokładnie odsłuchać i obejrzeć… Jestem za panią pani Kasiu, wspieram panią, pozdrawiam.

 • Krzysztof
  Reply

  Kobieta rzeczowo i bardzo szczegółowo przedstawiła swój dramat.Jest człowiekiem i silnej osobowości która nie poddała się omawianej reperesji – do dziś z tym walczy ! Brawa za to. Nie wam to oceniać krytycy ,którzy nie ostali się ofiarami ,nigdy tego nie zrozumiecie,bo żyjecie wiedzą z szkół w których was edukowali, gdzie była szabla,granat i Hieroszima..Szacun dla kobiety która jest naprawde ofiarą w wyniku braku regulacji prawnych Państwa i instrumentów kontroli przeciwko manipulacją psychotronicznym czy eksperymentą behawioralnym.Każdy z was może się stać ofiarą a może już jest ale o tym nie wie.Sam jestem ofiara rozumiem problem i podobnie reagowałem przez wiele lat .

 • Yika
  Reply

  Tu jest kilka wątków sprawy Pani Katarzyny.
  To nie tylko nękanie bronią elektromagnetyczną.( Kodeks Karny przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu człowieka).
  Mamy tu do czynienia z nękaniem sąsiedzkim oraz uporczywe nękanie stalking (lub stalking zbiorowy).

 • Andrzej21
  Reply

  Mi ta cała sytuacja chwilowo aż zapachniała poltergeistem. Te mrówki w misce to już był tani trik ze strony tego czegoś. Podobne rzeczy, tylko w innej i ostrzejszej formie (aczkolwiek dużo bardziej prymitywnej) działy się na ranczu Skinwalkera. To może brzmieć dziwnie, co mówię, ale widzę duże połączenie tych dwóch rzeczy. Nie tylko powierzchowne podobieństwo. Ja bym tu raczej się doszukiwał jakiejś inteligencji astralnej a nie technologii fizycznej. Jak się wsłuchiwałem w głos pani Kasi to przyszła mi do głowy taka myśl, że według mnie w jej sposobie bycia, mówienia być może jest coś, co stanowiło punkt zaczepny dla tych ustrojów, bytów czy zwał jak zwał. Rzucił mi się w oczy duży kontrast pomiędzy spokojem jaki słychać w głosie pani Kasi, a zrozpaczeniem, jakie gdzieś w tle się czaiło. Tak to odczułem. Tak jakby ten spokój był wymuszany, utrzymywany na skutek strachu, może wstydu i nieadekwatny do zła całej tej sytuacji. W takiej sytuacji to jest normalne. Dla nas ludzi to jest godne podziwu, zachować taki spokój w takiej sytuacji, po takim długim czasie trwania tego, ale dla tego czegoś może liczy się tylko właśnie ta energia generowana przy tym. Może się mylę, ale mówię to co czuję, bo chcę pomóc. Nie mam na myśli absolutnie wytykania czegoś pani Kasi. Nie świadczy to też źle o niej, a już w ogóle nie ma mowy o chorobie psychicznej, czy wymyślaniu sobie czegoś. Wiem z doświadczenia, że czasami trzeba, zamiast utrzymywać taki spokój w sytuacji napiętej to pozwolić sobie na okazanie złości. Nawet trochę. To jest ludzka rzecz. Wiadomo, że jak się człowiek złości wścieka, to to może przyciągać złe byty astralne. Ale ten spokój to jest w tym szczególnym przypadku ta sama sprawa, tylko drugi biegun. Ten w moim odczuciu „spokój nie adekwatny do warunków” albo ta różnica pomiędzy utrzymywanym spokojem a niepokojem w głębi świadomości mogła generować bardzo specyficzną energię, którą to coś własnie miało za punkt zaczepny, za pożywkę.

 • jacek
  Reply

  Pani Katarzyno,tu chodz o Pani mieszkanie,oni chca pania zmusic do przeprowadzki,maja ochote na Pani mieszkaie dla tego konsekwentnie przeprowadzaja ataki elektroniczne aby pomoc Pani decyzji.
  Tutaj sady nie pomoga,tego typu szumowina ma poparcie w sadach bo nieoficjalnie stoji ponad prawem
  Tutaj sa dwie mozliwosci albo sie Pani wyprowadzi albo zamowi dobry „Beysbol” teko typu kanalie
  scierwa boja sie bolu choroby,braku pieniedzy to by ich szybko przekonalo.

 • Piotrek
  Reply

  Skala IBN (biologia budynku i zrównoważonego rozwoju) ze skanu jest typowym certyfikatem zmutowanej wersji radiestetów. A skoro sprawa otarła się o sąd to niemal na pewno było wydane jakieś uzasadnienie wyroku, które raczej zawierało coś więcej niż punkt widzenia jednej strony. I takie uzasadnienie było by wiecej warte niż pomiar natężenia pola magnetycznego sprzed roku. Przyczyn zmiany dobrego samopoczucia czy trybu dnia pani Katarzyny może być tysiące. To, że osoba 20-letnia coś czuła o siódmej rano, nie oznacza, że po dwudziestu latach nic się w tej osobie nie zmieni i będzie się o tej samej siódmej rano czuła inaczej.

  • Tadeusz
   Reply

   To tak jak z badaniami „naukowymi” na tematy paranormalne. Wiekszosc z nich jest obalona poprzez bledna systematyke i wybieranie pasujacych elementow ale nie dowiesz sie o tym od fanow tego typu teorii. Nawet ksiazki napisano na temat jak oszukuja (swiadomie lub nie)

 • Tadeusz
  Reply

  zamiast płacić sądom lepiej zapłacić elektronikowi żeby zbadał pole magn w mieszkaniu zamiast dawac wywiady

  • Alex
   Reply

   Przecież jest zmierzone, kliknij w obrazek pod wywiadem. Ale to nadal niczego nie rozwiązuje. Te pomiary były zrobione w pojedynczym momencie, a atakujący zmieniają wszystko w zależności od tego kto jest w mieszkaniu, od pory dnia, itp. Poza tym zarówno policja, jak i sąd to ignorują. Przecież nawet Ty sam zignorowałeś większość tego co Katarzyna powiedziała, bo nie powiązałeś z sobą większości przedstawionych przez nią symptomów.

   • Tadeusz
    Reply

    Alex, staram się nie być olewczy ale obiektywnie rzecz biorąc sprawa przez Panią przedstawiana jest dyskusyjna. Mam takie skrzywienie, że naukowo i dyscyplinarnie podchodzę do takich tematów. Przyznaje sie ze filmiku do konca nie dalem rady ogladnac. Na początek polecałbym Pani ogarnąć znaczenie słowa „koincydencja” potem w związku z tą weidzą znaleźć inne możliwe przyczyny objawów, a na końcu szukać najbardziej nieprawdopodobnych odpowiedzi. Zaznaczam – nie neguję, ale trzeba szukać szerzej np w swoim ciele i zdrowiu, a nie pół godziny gadać o wysuszonych włosach (tarczyca badana?). Jedno rozwiązanie nasuwa się samo 🙂 kobieta+tarczyca+wiek. Potem należy szukać nadajników w okolicy bez oskarżania ludzi. To prawdopodobnie jest jakiś gsmowy nadajnik, ale to nei znaczy, że ktoś się na Pani mści. Sąd nie dał wiary z prostego powodu- dynamiki która była między sąsiadami i Panią Katarzyną, bez oceniania kto komu czemu. a Czas kiedy to wystąpiło moze być czystą koincydencją acz nie musi.

    • Alex
     Reply

     Przecież tu nie chodzi o żadną zemstę. Czy Ci się wydaje, że będąc w tej sytuacji przez 3,5 roku nie przeanalizowała wszystkich możliwych scenariuszy? Ja się dziwię wszystkim „wielkim odkrywcom”, którzy już nawet po przeczytaniu samego tytułu stwierdzają, że jest ona psychicznie chora. Właśnie tym oprawcom o to chodzi, aby na nią oddziaływać w taki sposób, aby symptomy były takie, jakby była psychicznie chora. Proszę, tutaj są na to dowody:
     https://youtu.be/xjyxmrXQ10o
     I ponownie proszę nie pisać komentarzy bez oglądnięcia ze zrozumieniem całości nagrania.

     • Tadeusz

      Oglądnąłem całość, w związku z tym kieruję zapytanie jaki proces powoduje elektryczne gazowanie wody? Ilość niedopowiedzeń jest straszna w tym wywiadzie, a stwierdzenie typu „sąd podał jakieś tam uzasadnienie że coś, nie pamiętam” to juz robienie ze sluchaczy debili, tej Pani powinno zależeć na zrozumieniu uzasadnienia sądu a go nawet nie zna, taksamo ze znikającym zdjęciem (oczywiscie) miski z mrówkami. Ja nie mówie, że te rzeczy się nie działy tylko, że ta Pani robi wszystko żeby jej nie uwierzyć, pozdrawiam ps – ciekawe czy na miejscu jakis dowod zostal Ci pokazany z tej obszernej listy, mam tez pytanie o homologacje urzadzenia ktorym badano mieszkanie. Dowodów nie musisz mi pokazywać bo wiem, że takie rzeczy są możliwe. Mówię ogólnie o całej otoczce tej spawy, robienie magii z czegos co powinno być skrupulatnie wyjaśnione (dla mnie ta skrupulatność polega np na wpisaniu w tym skanie papierku jakim urządzeniem zbadano ibn). W innym przypadku Ty jak i p. Katarzyna narażacie się na śmieszność nic więcej. A np te koincydencje, że nagle wszyscy jej zachodzą drogę itp. to jest to samo co wypadnięcie tych samych liczb w lotku dzień po dniu – wszyscyy myślą że to niemożliwe, a matematyka mówi jasno przy kilku tysiącach losowań prawdopodobienstwo takiego losowania jest wyzsze niz P ze nie wystapi. Dodatkowo fakt, ze pani zaczela zwracac na uwaga na tego typu dziwne zdarzenia jest prosta dzwignai prawdopodobienstwa, prosta matematyka, ktorej powinni uczyc w szkole. I dla mnie najwieksza zbrodnia jest brak nauczania ludzi prawdopodobienstw zdarzen i koincydencji w szkole. Przez to ludzie nie wiedza, ze wiekszosc naszego zycia to przypadki i dziwne zdarzenia.

 • Piotrek
  Reply

  Dyktafon lub mikrofon sam z siebie wyłapuje tego typu śmieci dźwiekowe co każda w miarę trzeźwa osoba może sprawdzić. Tak samo działają słuchawki bezprzewodowe gdy się je podgłośni bez podania źródła dźwięku. Trzeba mieć niezłą fantazję żeby wymyslić historię z wytarciem ścieżki dźwiękowej z pliku – technologia godna UFO.
  https://www.youtube.com/watch?v=aBldnL4fY08

 • Andy
  Reply

  Sugeruję sprawdzić, czy nie wali czasami w pobliżu przekaźnik telefonii mobilnej. Poważnie. Ludzie, którzy instalują takie przekaźniki mówią, że czasami wiązki skierowane są absolutnie niehumanitarnie.

 • Tandasek
  Reply

  90% tego, co opisuje pani Katarzyna przypomina moją codzienność. Czasami odnoszę wręcz wrażenie, że pewnymi wydarzeniami w moim życiu, ktoś – lub coś, kieruje wbrew mojej woli i zamierzeniom. Budzenie się co 2 godziny z mokrymi od potu włosami, dziwne dźwięki wkoło…Są też inne anomalie, o których raczej nie chcę pisać.

 • A.dam
  Reply

  „Pierwszym ruchem w celach obronnych, jest pozbycie się z domu artefaktów”, to jest dobry pomysł, wszelkie maski niewiadomego pochodzenia, wyłapywacze snu, drewniane bożki itp wszystko należy usunąć.
  Portale mogą być tak czy owak, silną energie usuwamy inną silną energią.
  Taką panią masz na miejscu, Iwona Gawlicka.
  Zgodzę się też z Olem, moższ mieć silna blokade na którymś z czakramów, a dodatkowo rezydenta w biopolu i dzieją się cyrki. Miska z mrówkami to wynik myślokształtu, warto się zastanowić czy w dzieciństwie ktos Pani nie straszył taką miską, np.jak nie zjesz zupki to dostaniesz miske z mrówkami i błotem, ogólnie są to nasze strach na lachy, nic strasznego ale denerwujące cholerstwo.
  To z autopsji, ale jak wiadomo każdy człowiek jest inny.
  Pozdrawiam i trzymam kciuki, jak już się Pani upora z tym bałaganem prosze zrobić ponownie wywiad dla potomnych.
  PS. Co do tych dźwięków jak siedzi Pani przed kompem, korzystała Pani z biorezonansu? Miałem podobnie, na szczęście organizm jest mądrzejszy odemnie i szybko je usunął przy nieblokowanej lekami grypie. Ręce same mi się unosiły do
  góry charakterystycznie pulsując, nie mogłem nad tym zapanowac. Ostrzegam przed biorezonansem, pomaga ale na pozbycie się kasy z portfela.

 • Lukasz
  Reply

  A nie można by wynając paru kolesi i wtargnac do”sąsiadów” z rewizją? – zaraz by sie wyjaśniło..

 • Kalina
  Reply

  Tez nie rozumiem doczego dazyl Tomek .Mam tylko czucie , ze chcial byc zdrowy i chodzic i miala nadzieje , ze to sie stanie . Naprawde nie wiem co to jest wniebowstapienie w koscielnej terminologi i nawet nie wiem co to jest zmartwychwstanie . Moge tylko leciec po znaczeniu slow .
  Mikrofalowka powiadasz
  To znaczy przekazano sprawe w ludzkie rece dokonczenie zadania bo bylo to wygodne na twoim terenie takie rozwiazanie . Jak sie nie dalas inna droga zmanipulowac i zaltwic wiec trzeba ta droga nenkanie uskutecznic ,poprzez pogrzewania pieczenie i robienie zycia gehenny , Zawsze jakies papu dla „nieba ” z tego smutku i beznadziejnej czasami sytuacji . Mysle , ze nie ciagle . .
  Widzisz niektorzy zaczynaja sie gorliwie modlic i padac na kolana wtedy prosza o jakas pomoc i czasami ja dostaja i sprawa jedzenia przez „niebo ” nabiera innego smaku Wyrazam sie chyba jasno .
  Oni pracuja i cala matrix naszej rzeczywistosci pracuje na zasadzie dobra i zla , wspolzawodnicta ( przegrany /wygrany ) ,kat i ofiara .
  Pamietaj kiedys drogi sie odwroca .Ja juz im to powiedzialam bardzo dwano temu .Ale nawet jak sie nasze role odwroca to ja ich tez oleje nawet jakby mogli byc moim slugami :;) nigdy rwanzu nie bede szukac ale agresywna bede w obronie mojej fizycznej i organicznej natury . I to nie jest EGO jak to astral wmowil ludziom w glowe to jest nasza fizyczna egzystencja .Masz prawo sie bronic wedlug univwersal Lore .
  Iniversal lore istnieje ale jest taki dziwny element w tym , ze nie ma sankcji i kar . To sie dzieje samo w naszej organicznej wielkiej swiadomosci al nie swietlanej jak to slysze wszedzie To jest wlasnie ONNES . Wszyscy mysla , ze swiadomosc swieci .Nie swiadomosc organiczna poprostu jest .Swiadomosc nie ma organiczenia do astralnego ciala wrecz odwrotnie swiadomosc planetarna jest glownym motorem tej calej gry .
  Naszym zadaniem jest wyleczyc sie ze syntetycznych wplywow i jakby przetrawic caly astralny swiat .
  Czy my jestesmy na tej drodze ?
  Jest mi przykro to powiedziec ale w tej chwili nie.

 • Beata
  Reply

  Kalina
  Tak, miałam na myśli pana Tomka. U mnie jednak nie wyglądało to tak drastycznie. Robiono testy ale nic ani mnie ani mojemu synowi się nie stało. Nie wiem czy potrafią wchodzić przez ściany, ja zwyczajnie odbierałam sam fakt pojawienia się w moim domu. Potwierdzam natomiast, to co pan Tomek mówił o niemożności nawiązania kontaktu. Próbowałam nawet porozumieć się telepatycznie ale jest sztuczna zasłona. Jednakże, moje myśli były odczytywane natychmiast. Gdybym była sama, to myślałabym, że chyba sobie coś roję ale był mój syn. Miał wtedy ok. 5 lat i reagował na wszystko co się działo. To było dla mnie potwierdzenie. Uważam, że jest to projekt rządowy/wojskowy. W tamtym czasie nie wiedziałam nic o kontroli umysłu i myślałam, że mam do czynienia z eksperymentami UFO. W chwili obecnej odwiedzin nie mam, natomiast występują inne zjawiska takie jak np. podgrzewanie mikrofalowe.( Będąc już przy tym temacie wspomnę, że fajnie jest zobaczyć pierwszy i ostatni odcinek sezonu 10 Archiwum X. http://www.cda.pl/video/556440e8 i http://www.cda.pl/video/57850998 ).
  Nawiązując do tematu Jezusa, to nie bardzo rozumiem do czego dążył pan Tomasz. Według mnie zjawisko zmartwychwstania nie jest tym samym, co wniebowstąpienie. Jeżeli ktoś dąży do wniebowstąpienia, to nie za pomocą technologii. To proces odpowiedniego poziomu świadomości. Zwracam uwagę, że wniebowstąpienie odbywa się w ciele. Wysoki poziom świadomości zmienia wibracje ciała materialnego, co pozwala przekroczyć nasz wymiar. Jeżeli ktoś ma dość życia na Ziemi to zmieniając wymiar sztucznie za pomocą technologii, problemów i tak się nie pozbędzie. Pozdrawiam

 • Kris
  Reply

  Miałem napisać od razu, ale stwierdziłem, że to sprawdzę. Pracuję od niedawna w budynku „Ulu” w którym domniemam, że Pani mieszka i miałem taką oto przygodę: kupiłem używany, ale wysokiej jakości zestaw głośnikowy i przyniosłem go do pracy. Po jakimś czasie zmartwiłem się, bo okazało się, że sprzęt sam się wyłącza i włącza (po włączeniu słychać dziwne sprzężenie). W pierwszym momencie przetestowałem wszystkie możliwości błędnego podłączenia, zmiany autotransformatora etc. Zadzwoniłem do poprzedniego właściciela i ten twierdził, że nigdy nie miał takiego zdarzenia. Zaniosłem go do serwisu, a serwis po przetestowaniu na wszystkie możliwości stwierdził, że wszystko ok. Dziś włączam je w domu i wszystko ok. Ten budynek ma coś na pewno z tymi napięciami(?!), czasem w lokalu słychać coś jakby dochodziło do jakiegoś spięcia, ale nic takiego nie ma miejsca – tylko ten dźwięk. Lokal też patrzący na budowane muzeum.

 • Astre
  Reply

  Tomaszowiak, te dzwięki to sygnały t.z.w nośnych. To jaki dźwięk/ ton nośnych usłyszysz zależy od rodzaju emisji jaki ustawisz w SDR i jakie cyfrowe filtry włączysz ?
  Mam odbiornik SDR zbudowany z tunera RTL 2832U+R820T2 Rafael Micro pracujący od 0,1 MHz, do 1750 MHz i czasem przelecę te pasma, ale żadnych istotnych rzeczy te BTS-y nie nadają co mogłoby ucho zainteresować ?
  BTS-y nadają głos i dane (n.p. smsy) za pomocą komutacji pakietów opartej na protokole IP i tego żaden SDR nie odbierze.
  Na 420 MHz, o której wspominasz, to raczej BTS-y już nie nadają (to było raczej dawno) i co najwyżej operatorzy sieci analogowych tą częstotliwość wykorzystują, tylko nie wiem, czy tacy w Polsce jeszcze są, w każdym razie nie widać takich sieci szkieletowych na f – 450 MHz. Obecne systemy z tego co wiadomo pracują na GSM 900 MHz i GSM 1800 MHz.

 • Kalina
  Reply

  Beata
  Ja znam ta postac z NTV
  Nazywal sie Kuriata Tomek z klodzka , bylam u niego w domu i faktem jest ze chlopaki zrobili badania instrumentami do badania elektromagnetycznch czestotliwosci w jego sypialni i byly zawyzone w jednym miejscu gdzie Tomek twierdzil ,.ze tam ktos wchodzil przez sciany i montowal i sprawdzal rurki w ciele kolo serca . On jest sparalizowany i w pozycji lezacej .Znowu Dolnoslaskie sie klania .Ale jakos dziwnie Tomek siedzi cicho i nie wiem co sie z nim dzieje .
  No i teraz sparwa Jezusa powraca na tapete , nie wiem czy Tomka nie zrobili totalnie mind kontrol bo nawet zrezygnowal z naszej pomocy i wlasciwie obrucili go przeciwko NTV i innym osoba .Ja pisze otwarcie jak jest i nie bawie sie w jakies sekrety dosyc tych sekretow i ze mna sie to nie uda bylam tam 2 noce i spalam w tym domu zeby zobaczyc co sie dzieje . Ale to cos jest sprytniejsze od wszystkich ,.
  Sprawa Tomka nie wychodzila juz na jaw i dalej jest ukrywana ( oddano sie religi w tym domu i to wszystko co moge powiedziec ) Ale Tomek zrezygnowal z Jezusowej smierci na sobie bo mial taki plan To tyle wiem i prawdopodbnie kolega jego z Klodzka nad tym czuwal .
  W ten spsob niczego nie naprawimy jak bedziemy sie bawic w kurtuazje i dyskrecje w tym temacie wszystko powinno byc ujawnione Ta konspiracja tajnosci to wymyslone chyba przez reptyli , ze Tomek ma ucichnac to tez ich sprawa . Tak mysle od siebie . Ja w dalszym ciagu jestem przekonana , ze tym sie zajmuja dwa zrodla wojskowe i magia pachnaca eterem
  Tomek Kuriata czytal jedna ksiazke tylko zwiazana z Jezusa postacia i chcial sie wsadzic w zimna pieczare ktora sam wybudowal ( bo mial dosyc duzy majatek jak na te czasy ) wiec zatrudnil ludzi zeby mu to wybudowali Mial ochote obnizyc sobie temperature ciala do pogranicza smierci sie doprowadzic cos w rodzaju Jezusowej ( sorry ale nie wiem czego ) Jak jezus wyfruna z krzyza to co to bylo 🙂 Nie znam tej terminologii rezurekcja czy cos takiego . Wogole nie wiem na czym to polega zmartwychwstanie .rozumiem to tak jak sie umiera to sie nie wstaje juz w innej postaci . Jak sie umiera mozna byc albo sklonowanym albo przy pomocy astralnych maszyn bo mieli takie mozliwosci powolac do zycia ta osbe w podobnym ciele ale na ich usugi jako wtyczke do dalszego programowania .
  Tomek chcial prawdpodobnie jak Jezus sie narodzic powtornie bo juz dosyc sie nacierpial . bedac sparalizowanym na lozku i majac w nocy wielokrotnie nad swoim lozkiem batalion niewidzalnych przenikajacych przez sciane potorow to naprawde jest to ochydna rzeczywistoscia i godna litosci i wspolczocia

 • Tomaszowiak
  Reply

  Czas 1h 8 min -są puszczone dzwięki które przypominają mi częstotliwość ok 420 Mhz lub 940 Mhz
  bawiłem się kiedyś takim tunerem do podsłuchu HDSDR i skanowałem różne częstotliwości i właśnie częstotliwość nadajników telefoni komórkowych wydaja bardzo podobny odgłos.
  Jak ktoś jest zainteresowany zrobieniem takiego urządzenia skanującego od 20 Mhz do 2 Ghz to wystarczy na allegro zakupić tuner cyfrowy na USB za ok 50 zł i ściągnąć odpowiedni programik z sieci HDSDR

 • Beata
  Reply

  Cieszę się, że pani Katarzyna wystąpiła i opowiedziała swoją historię. Mnie niestety też to dotyczy. W ostatnim czasie zaobserwowałam, że sytuacja się nasila. Przypuszczam, iż o wiele więcej osób zacznie to spotykać. Jedną rzecz bym chciała dopowiedzieć. Pani Kasia wspominała o tym, że ktoś był w jej mieszkaniu. Nie wiem, czy jest to tak samo ale u mnie przebywała osoba, która nie była widoczna. Dokładnie tak jak opisał to kiedyś pan na wózku inwalidzkim w NTV ( nagranie zostało zdjęte z powodu zagrożenia do jakiego doszło w domu tego pana). Te niewidoczne dla naszych oczu osoby mogą nas dotknąć ale my ich nie. Jednak najgorsze dla mnie uczucie, to podgrzewanie jak w mikrofalówce. Tego nie można inaczej nazwać. W pierwszym odruchu również zakręcałam kaloryfer ale po chwili było jasne, że to odczucie ciepła jest wewnątrz ciała i tak jakby się człowiek od środka miał zagotować. Tego nie da się inaczej wytłumaczyć. W moim przypadku nie widzę jednak nikogo, kto by za tym stał. U sąsiadów też są pewne problemy ( choć mniejsze ). Jednak oni nie chcą słyszeć o czymś takim jak broń elektroniczna. Pozdrawiam

 • Ewa
  Reply

  Niewyobrażalny koszmar. Bardzo poruszający i dający do myślenia materiał. Strasznie szkoda tej Pani i jej biednych uratowanych z nieszczęścia zwierząt. Mam nadzieję, że po emisji tych filmów i nagłośnieniu sprawy, los Pani się poprawi i znajdzie się ktoś kto pomoże w jakiś sposób.

 • zaciekawiony
  Reply

  Oj, znam to. Znajoma też na to cierpiała. Twierdziła że sąsiedzi chcą ą otruć wpuszczając gaz, wkraplając coś do wody w kranach i smarując czymś klamki. Za każdym razem starała się szybko usunąć truciznę, dzięki czemu nie miała potem dowodów.
  Takie rzeczy zdarzają się częściej niż się nam wydaje, po prostu mania przybiera różne formy.

 • Dariusz
  Reply

  -Odpowiedź Antoniego Macierewicza na pytanie dotyczące testowania broni elektronicznej na ludziach- ten materiał nie jest prawdziwą relacją, jest zmontowany i zmanipulowany, proszę wyszukać cały materiał. ma zupełnie inna treść.

 • tomasinoo
  Reply

  To jest w konkretnym mieszkaniu. Co natomiast powiedzieć jak zdarza się to w kolejnym i kolejnym. Spokój np 3 tygodnie od wprowadzania a potem po staremu. To jest dziwne.

 • M.
  Reply

  Cześć,

  niech ktoś z Was, kto spotyka się z nękaniem elektromagnetycznym, spróbuje zasnąć przy grubej świecy, która da płomień przynajmniej 2x większy niż tzw. podgrzewacze.
  Świeca nie może stać dalej niż około 1 – 1,5 metra od nas – sensytywne osoby powinny czuć ochronę, którą ustanowi płomień, jak gdyby aurę.
  Tylko porządnie ustabilizujcie świecę, nie stawiajcie jej na krawędzi mebla i upewnijcie się, że nie dotkniecie jej w nocy czymś co może się zapalić, bo nie chcę mieć nikogo na sumieniu.
  Kiedyś sam spałem przy takiej świecy i mi to bardzo służyło – budziłem się jakbym medytował całą noc, naprawdę 🙂
  Niesamowitą ochronę potrafi dać również tzw. MMS (chloryn sodu), który – tak jak świeca – pomimo ataków może zapewnić przetrwanie nocy i kolejnego dnia w pracy, czy gdzieś, na w miarę normalnym dla nas poziomie.
  Spróbujcie proszę z tą świecą i dajcie znać czy Wam pomogło.
  Nie spalcie się.

  M.

 • Magdar
  Reply

  Kasiu, trzy grupy na tego rodzaju akcjach korzystają:
  1. Żydki, bo od dawna przygotowują dla siebie atrakcyjniejsze miasta Polski, do wprowadzenia się do nich i w ten sposób lepszego osłabiania energii Słowian- żyjąc i rozmnażając się wśród nich, jak to miało miejsce kiedyś.
  2.Rządowcy, bo wreszcie wprowadzają technologie terrorystyczne sercu Pol-Lachii.
  3. Kostuchy (rasy Obcych).
  Pierwszym ruchem w celach obronnych, jest pozbycie się z domu artefaktów, z których Koszczaje i satanistyczne grupy tworzą portale, albo utrudnić im korzystanie z tych portali. Zabierając im portale, lub redukując drastycznie ich ilość, wyłupujesz im oczy i wycinasz uszy. Mogą je tworzyć z: luster, szybek szklanych w obrazkach ściennych, kamienie kwarcowych, paneli grzewczych z wbudowanymi wewnątrz lustrami. Szyb z okien nie usuniesz, ale można nakleić na nie woreczki z pokruszoną Blendą Smolistą, lub przynajmniej namalować, lub nakleić grafiki tworzące zawirowania skalarne: http://ppl.ug/ZhY1Uj33ShQ/
  Drugim, jest pozbycie się, lub unieszkodliwienie urządzeń, z jakich Rządowcy korzystają: telefony komórkowe, modemy WiFi, ukryte urządzenia podsłuchowe, mieszkaniowa instalacja elektryczna.
  Najlepiej kupić Laptopa z Linux i nie korzystać z Windows. Pod internet, podłączać się tylko kablowo. Do sieci elektrycznej, przed skrzynką z bezpiecznikami, wbudować pośrednik transformatorowy (dodatkowy transformator), żeby nie mogli napromieniowywać mieszkania przez sieć elektryczną w mieszkaniu. Transformator odfiltruje szkodliwe fale i jeśli nie obciążasz zbytnio sieci, transformator nie musi być duży. Zamiast niego, można użyć dwóch dużych baterii samochodowych, które ładujesz z sieci. Do baterii podłaczyć przetwornicę z 12V DC, na 230V AC. Ładowarkę podłaczyć przed bazpiecznikiem głównym- tak, aby całe okablowanie w ścianach mieszkania, odłączone było od sieci, a prąd z elektrowni, dochodził jedynie do skrzynki z bezpiecznikami. W ten sposób nie będą mogli używać całej instalacji elektrycznej miesykania, jako anteny, a jedynie mały jej odcinek, przed skrzynką z bezpiecznikami.
  Wszystko, co zawiera krzem (a więc nie tylko lustra, szkła w obrazkach ściennych, szyby w oknach, ale także ściany betonowe), jest programowalne, bo większość gatunków krzemu, stosowana do ich produkcji, jest piezo-elektryczna. Oni mogą dlatego tworzyć z takich rzeczy nie tylko portale inwigilacyjne i prowadzić z nich ataki, ale mogą używać ich do transformowania i odbijania fal, które przesyłają przez atmosferę, nawet z satelit, z budek transformatorowych stojących przy ulicach, z naziemnych sieci elektrycznych itd. Mogą zrobić z sufitu betonowego zwierciadło i transformator częstotliwości w jednym i odbijać od sufitu fale, jakie wysyłają z miejsca położonego niżej, niedaleko domu.
  Nie dasz rady w prawdzie usunąć wszystkich przedmiotów, z których mogą zrobić portale, ale przynajmniej utrudni się im terroryzowanie Ciebie. Atakować, mogą przykładowo także z telefonu, czy sieci elektrycznej w mieszkaniu sąsiada, a nie tylko ze znajdujących się w Twoim mieszkaniu, ale już będzie im trudniej i najważniejsze, że dasz im do zrozumienia, że znasz ich kruczki i wiesz z kim masz do czynienia. Zdemaskowany wróg nie czuje się już tak pewnie.
  G.

 • Jeremi Sokol
  Reply

  Krótko mówiąc: jak zwróciło już uwagę wiele osób np.Harald Kautz Vella, opcję nanorobota mamy już na 100% wszyscy. Po prostu lata rozpylania chemtrails służyły właśnie temu. Teraz testowane są specjalne rodzaje energii, dzięki którym nanoroboty będą mogły „reformować” nasze DNA. Wszystko zaś po to, byśmy w ostatecznym rozrachunku osiągnęli „pełnię szczęścia”. Oczywiście słowem kluczowym jest kontrola i stworzenie każdej „owieczce” indywidualnego programu „rozwoju”.
  Myślę że jedynym sposobem na poradzenie sobie z tym programowaniem, jest powrót do naszego prawdziwego JA, zrzucenie umysłowego balastu i odnalezienie swoich subtelniejszych energii. Programy uzdrawiania i dekodujące ów terroryzm znajdują się w nas samych i tylko od każdego człowieka zależeć będzie czy do nich w ogóle dotrzemy. Zatem rzec można, że ostateczna batalia rozegra się na płaszczyźnie energetycznej, a dalsza nasza droga w materialnym matrixie to już wypadkowa tamtych zdarzeń.

  Bardzo wartościowy wywiad. Dziękuję.

 • Olo
  Reply

  https://eshelon.wordpress.com/2012/02/14/bron-mikrofalowa-wstep-i-jej-mobilne-systemy-ladowe/
  http://www.allum.pl/zagrozenia-i-alergeny/infradzwieki-i-dzwieki-o-niskiej-czestotliwosci
  http://www.faza.pw.edu.pl/artykuly/art2.pdf
  UŻYWASZ telefonu? Wasze bronie to energie i fale jak w nadajnikach. Miałeś gorączkę i poty od telefonu? DRUGA sparawa. Włóż widelec do mikrofali. Mikrofale podgrzewają metal i masz pioruny. A ty mówisz o urządzeniu na cały pokój.
  PANI KASIA NIE MA TAKICH OBJAWÓW.

 • Kalina
  Reply

  Gocha troche tego troche tego to dziala na sasiadow . Tak jak w glowie sa glosy zabij sie, zabij sie bedzie lepiej Tak w sasiadach glowie jest wmontowany program zniszc ja bo jest beznadziejna etc . I ataki maja inne podloze w kazdym kraju , miejscu i na innym gruncie geograficznym . W niektorch miejscach na ziemi soul jest bezpieczny .
  Jak chca kogos wykurzyc bo jest indywidualista i sam sobie dochodzi do wszystkiego i jest niezalezny i pieprzy na banki i nie ma pozyczek i wogole jest out of this system to jest niewygodny no i zaduzo krytyczny i krzyczy na tematy niewygodne dla (Boskiej syntetycznej opcznosci ,:)to wkracza magia bo sie boja , ze ta osoba ma soul , ktory bedzie ja pchal do glebszej analizy i do szukania prawdy i do rozpierduchy tego systemu . Widze to po sobie i niezwazam na to co ludzie powiedza i jak zareaguja jak pokazuje na przystanakach i na plazy ludziom chemitrials jak mowie o tym glosno , mam w nosie , ze nazwa mnie wariatem , ze zabrudzja ziemie i nie lubie wchodzic do ich lazienek bo smierdzi chemia , ktora leci do kanalizacji albo do szamba domowego . Wiec o co chodzi . Tutaj technologia w tym kraju bedzie bardziej oparta na technologii a potem jak sie pokarze pare krzykaczy prawziwych z krwi i kosci to bedzie astralne beemowanie i astralne giglanie zeby ich uciszyc albo zmienic na pozytywna kukle i pelna wymyslonej w sobie milosci . Tak wymyslonej , ze sami w to uwierza , ze sa chodzaca miloscia ale jak sie na nich patrzy do srodka to zimna pustka siedzi . Niektorzy moga wyczatowac ludzi ktorzy naprawde maja w sobie cos organicznego . Jak osoba znajdzie prawde to daja spokoj ale trzeba znalezc naprwde sedno sprawy Co jest dla wielu ludzi trudne Bo zmysly nadwrazliwe i inne czucia potrzebne i umiejetnosc pracy ze swoja energia i ziemska energia razem A nie kundalini i jakies medytacje ze swiatlem . Taka jest gra swiadomosci planetrnej i to organicznej zeby bylo smiesznie , ze robi specjalnie chaos .
  Pytam sie dlaczego robi chaos . Taki jest plan i zrozumiem lepiej jak bede bardziej rozlegla w swojej wiedzy czucia a nie mentalnej . Najpierw powinno byc czucie a potem mental na podstawie czucia .A nie odwrotnie tak jak syntetyczny swiat buduje najpierw mentalno-intelektualne zrozumienie a potem czucie . I tutaj jest podstwowy problem .
  Pani katarzyna jest ofiara , zreszta wyglada na ofiare . Gdzies jest kat .
  Ten swiat wielkiej gry syntetycznie wykreowanej bazuje na ofira -kat i na kat -ofiara . czasami kat sie staje ofiara .
  I wkrotce tak bedzie 🙂

 • Anna
  Reply

  Czy brał ktoś pod uwagę że jest taka możliwość prowadzenia działalności chałupniczej sąsiada z góry.
  „prowadzi Drukarnie Therismos, która jest integralną częścią CCH Kanaan”
  Poprzedni sąsiedzi prawdopodobnie też się tym zajmowali i stąd ta szybka zmiana lokatorów. Niewielkich gabarytów urządzenie poligraficzne generuje monotonne dźwięki.
  https://youtu.be/TS_WM4ycqo8
  https://youtu.be/YQQsh-Ryen0
  https://youtu.be/qhcIvAqmrms
  Inna sprawa to czy ma pozwolenie na prowadzenie takiej działalności w mieszkaniu. Być może drukarnia jest zarejestrowana w innym miejscu, a w domu wykonuje drobne czynności. Stąd hałas niepozwalający się wyspać.
  Pani Kasiu zajmowała/zajmuje się pani bioenergoterapią, tu jest czerwone światło dla innych fizycznych skutków pani samopoczucia. Proszę gruntownie zweryfikować tą sprawę. No i ma pani dom otwarty dużo „różnych” osobistości się przewija.
  Pozdrawiam.

  • Olo
   Reply

   SUPER ;]
   Ale Krzysztof powiedział, że nie……. ;] ;] ;] bo ma podpunkty 1, 2, 3 ;]
   Pani Kasia pozywa wszystkich sąsiadów, zmuszając do zmiany lokalu, nasyła policję bo pracuje w domu i nie lubi „zwyczajnych”, miastowych hałasów. To doprowadza ją do szewskiej pasji aż cała gotuje się w sobie. Z nerwów dostaje inne objawy. Palpitacje, szumy w uszach etc Czasem się uspokaja (zmieniając miejsce spania, rozmawiając ze znajomymi, zapraszając gości).
   Najlepiej czuje się i wypoczywa nad morzem. A najmilej wspomina okres spędzony we Włoszech.
   Ale nieeeee. Wszyscy chcą ją zabić. Dobrze że chociaż rząd się tym zajął.

 • JANUSZ
  Reply

  Jeszcze napiszę, po obejrzeniu całość. Na końcu jest mowa o służbach państwowych – jeżeli chodzi o policję: nikt tam nie współpracuje z jakąś agenturą cy przemysłem zbrojeniowym, a w szczególności zwykły dochodzeniowiec, to zwykły prozaiczny brak czasu na takie sprawy, dam przykład: 1. pijany rowerzysta – 2. seryjny gwałciciel grasujący na osiedlu – 3. zabójstwo księdza na plebanii – 4. „samobójstwo” leppera – 5. przypadek pani Katarzyny. Podaje kolejność pracy f-cjusza: 3,1, 2. Pozycji 4 i 5 nie ma w statystyce policyjnej i tyle. Nie ma na to czasu i przyzwolenia przełożonych. Już nie wspominając jak szmaty z „mediów” zareagowały by na takie info. czym zajmuje się policja. Mamy przykład jak negatywnie odbije się na TEMACIE, wypowiedź ministra Obr.N.

 • Gocha
  Reply

  Moim zdaniem to nie sąsiedzi terroryzowali panią Kasię. Robią to międzynarodowi sataniści. Pani Kasia to osoba uduchowiona dlatego została zaatakowana. J-sataniści polują na uduchowione osoby poprzez inwigilację w internecie. Oczywista, że takie osoby wysyłają później psychiatryka. GW już zareagowała na wypowiedź Macierewicza wysyłając go do psychiatryka.
  http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,19770604,macierewicz-u-rydzyka-o-eksperymentach-z-bronia-elektromagnetyczna.html?order=najfajniejsze#opinions

  • Gocha
   Reply

   Dlaczego sądzę, ze to atak j-satanistów? Te mrówki w misce , które p. Kasia zastała w mieszkaniu po powrocie ze spaceru to ich robota. Oni wcale nie musieli wchodzić do mieszkania aby te mrówki tam zmaterializować. Historia z tarantulą to też nie przypadek tylko pierwsza próba zastraszenia. U mnie jednego dnia pod oknem pojawił się zdechły piękny dzięcioł zielony i dogorywający jeż, a rano w krzakach znalazłam zdechłego psa. Zwierzęta te (oprócz psa) po krótkim czasie zniknęły. Na szczęście wnuczek mojej siostry je sfotografował, bo gdyby nie te zdjęcia to mój brat który po ok. godzinie przyjechał aby zakopać psa i te 2 zwierzątka też kierował by mnie do psychiatryka. Tu dodam, że ja nie odczuwam żadnych ataków podobnych do historii p. Kasi. Jedyne co mnie niepokoi to brak zasięgu telefonii w jednym z pokoi w parterowym domu, w którym mieszkam.
   Dodam jeszcze, że tego samego dnia jadąc po południu rowerem do sklepu napotkałam na drodze zdechłą wiewiórkę. Pewnie ją samochód przejechał a ja w panice myślałam, że jakaś zaraza na tym terenie panuje. Zawiadomiłam nawet sanepid 🙂
   Pozdrawiam panią Kasię i gratuluję odwagi.

  • Magdar
   Reply

   Gosiu, to mogą być oczywiście sataniści. 1.Mamy dwie poszlaki: Facet śledzący Kasię nie zachowywał się jak profesjonalny agent. Jego kompanka, także. (Kasia nie rozumiała dlaczego, skoro był silnego wyglądu, ale tego Kasia jeszcze doświadczy, kiedy pozna swoje możliwości eteryczne)./ 2.Kasia ma dość dużą i silną duszę, a do tego elfią (podobnie jak Kalina i Tosza)- a na te, sataniści mają szczególną chrapkę.
   Na ludzi o duszach przeciętnych, nie polują, bo te dusze nie stanowią dla ich Panów żadnego zagrożenia. Gdyby Kasia wiedziała do czego jest w stanie jej dusza, zrozumiała by dlaczego boją się jej i takich jak ona, i dlaczego chcą usunąć ją. Nie da się jednak tak po prostu usunąć silnej duszy. Trzeba przedtem skutecznie osłabić ją. Da się to zrobić tylko podstępnymi technologiami i bardzo ważnym jest, aby ofiara nie dowiedziała się kim jest i jakie ma możliwości tworzenia i unicestwiania (co idzie zawsze w parze).
   Dodam, że jednym z głównych przywódców (jeśli nie głównym) czarnej armii, jest Czarny Bert, którego kukła występuje pod nazwiskiem Bert Hellinger. Piszę KUKŁA, bo ci wyżsi nie siedzą w ciele. Są zbyt ostrożni. To ten sam Nor-Bert H., któremu Aleks robił już tutaj reklamę (poprzez Izę Wasiutycz)./ Więcej nie piszę, bo wsadzą mnie do psychiatryka, a z ludźmi Nor-Berta, i tak mam już za nadto problemów.
   G.

  • Astre
   Reply

   No tak. W tym filmie co link podała Adela https://www.youtube.com/watch?v=6J0pfH7a_38 gość mówi, że już w latach 80-tych wyprodukowano ok. miliard mikrochipów. Ale, technologie w miejscu nie stoją, a minęło ponad 20 lat. I daję sobie głowę uciąć, że te z lat 80-tych, to już dawno leżą w śmietniku, a teraz które robią
   to są tysiąc razy bardziej zaawansowane. Po co to ? Komu i do czego, to potrzebne.
   Ku….wa co tu się dzieje na tej Planecie…? ! Człowiek przeciwko człowiekowi i to od niepamiętnych czasów !
   Co to za kosmiczny eksperyment ? Do czego on zmierza ? Jaki jest jego cel ?
   Jedni ludzie, to jak mrówkę rozdepta to go serce boli, bo jest świadomy tego, że zniszczył wielkie życie ! A, dla innych zabić to jak zjeść loda.
   Nie wiem o co tu chodzi ? Nie wiem, nie oznacza, że się tego nigdy nie dowiem.
   Ale, wiele ”dusz”, które inkarnowały ną to Planetę wiedzą i mają to w sobie jakby zapisane, jakby zakodowane, wygrawerowne, że – życie to jest jak Echo.
   Co wysyłasz to do Ciebie wraca…
   Sorry Alex, że nie w temacie, ale przypadków nie ma i widocznie miałem to napisać…..

 • JANUSZ
  Reply

  Alex pracowałem jakieś 12 lat temu tam „w terenie” przerabiałem te tematy, ale wtedy po prostu to ignorowałem – teraz to można nagrać audio-video i jest inny temat (pamiętam wiele takich historii). A jeszcze dodam, że są takie specjalne płyty audio z dziwnymi dźwiękami pod tytułem „jak wkurzyć (wykurzyć) sąsiada” pełno tego w necie. Delikwent włącza w domu sprzęt audio i wychodzi z domu, a ty sobie radź sam.

 • Beata
  Reply

  Witam,zastanawialam sie wedlug jakiego klucza sa wybierane takie osoby,mam na mysli ataki ze szczegolnym okrucienstwem,bo wiele osob ma zblizone symptomy,poniewaz ta bron jest stosowana globalnie.Nie sadze,ze akurat pani Kasia jest jakims zagrozeniem dla systemu.Usuwaja osoby zaangazowane w „grube” sprawy.Chyba,ze testuja na „przypadkowych” osobach,zeby potem atakowac te wyjatkowo przeciwne Mtrixowi.Aspaktow jest tak wiele,iz strach sie bac.Stosowanie filtrow mentalnych pomaga.Pewne symbole,kolory.Oczyszczanie czakr.Tak,czy inaczej przesylam pani kasi moc pozytywnej energii.

 • Kalina
  Reply

  Jak patrze na forum na niektore wpisy to sie zastanawiam co ci ludzie tutaj robia . Wczucie sie w innego czlowieka jest w potrzasku. Nie wiem czy chce byc z takim towarzystwem . Jestem za wrazliwa 🙂
  Trzymaj sie Alex i dziekuje za to , ze poruszasz tematy , ktore sa istotne . Wlasciwie nic mnie niedotyczny a wszystko mnie dotyczy . Czyzby to bylo Onnes ?

 • Ela
  Reply

  Ja zostałam wyśmiana, kazano mi się leczyć, wyzywa się mnie o przynależność do jakiejś sekty, partii itp. Ludziom trudno w to wszystko uwierzyć, choć ludzi wierzą w Boga , a go nie widzieli, a te ataki są namacalne i jest trudno w to uwierzyć. Za jakieś czas ci wszyscy, którzy nie wierzą albo tylko nie dopuszczają tej wiedzy do siebie będą zdziwieni bardzo. Brawo Alex

 • krzysio1111
  Reply

  Pani Katarzyna mówi że wyłącza prąd w nocy i nie wie czemu rachunek za prąd zmalał. Tylko ciekawe co lodówka robi w tym czasie, chyba też śpi 🙂

  PS Ja kiedyś jak wyjeżdżałem z mamą i bratem do babci, to wpadłem na iście genialny pomysł by korki wyłączyć to prąd nie zużyje się, po powrocie okazało się że w lodówce mieliśmy dziwnym trafem jakiś lokatorów 🙂 ciekawe skąd się wzięli.

  • Alex
   Reply

   Krzysio111, jesteś kolejną osobą, która pisze komentarz zanim wysłucha wywiadu. Katarzyna precyzyjnie wszystko wyjaśniła na temat lodówki.

   • krzysio1111
    Reply

    Przejrzałem szerzej wątek mind control tu i ówdzie i rzeczywiście coś w tym jest, Troszkę mi głupio z powodu poprzedniego posta ale jak słuchałem tych historii to doprawdy brzmiały one niedorzecznie, jakby ktoś opowiadał jakieś sci-fi. Ale teraz mam inne zdanie na ten temat co nie oznacza że wierzę w takie rzeczy. Na elektrodzie był wątek o tym jak zabezpieczyć się przed promieniowaniem i wychodziło z tego że jak folia aluminiowa jest nieszczelna to fale takie czy inne potrafią mimo to przejść przez szczeliny, kto inny tam sugerowałaby zrobić coś w rodzaju klatki Faradaya.
    Najlepiej gdyby mieć folię aluminiową ale nie tą spożywczą, lecz jakąś lepszej jakości. Można by też popróbować ze ściąganiem tych fal aby te szkodliwe promieniowanie było ściągane. Istotną kwestią jest posiadanie też przyrządów pomiarowych aby dokładnie określić co to są za fale, jakie mają pasmo przenoszenia itd. Zresztą nie wygląda mi to na jeden rodzaj ataku, czy wykorzystania jednego rodzaju fal.

    Pozdrawiam.

  • Kalina
   Reply

   Magnus Olsson tez mial porobione badania w szpitalu kiedy go przywiezli karetka pogotowia w stanie ciezkim mozg i serce zaatakowane do tego stopnia , ze moment a by niezyl Zrobili badania na wszystkie strony w szptalu i lekarze wlsciwie dosyc serio podeszli do jego relacji o atkau elekromagnetycznym . https://www.youtube.com/watch?v=LbG_0gUntdk.
   Wiec radze niektorym tutaj nie pisac bzdur na tematy w , ktorych sie wogole nie orientuja a probuja nam wciskac kid , ze ktos ma problem ze soba .
   Ja wiem jak to wyglada jak oposcilam Tasmanie i nowa niesmowicie agresywna elektromagnetycznie wierze beemujaca mnie cale noce z gory https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Mount_Wellington_(Tasmania)_TOP.JPG to wszystko sie urwalo i nie mam zadnych atakow jak wierza zniknela z mojego zycia . Ale jest pytanie .Dlaczego ja musialam rezygnowac z mojego domu i z mojej rodziny zeby ocalic zycie ?. Oto jest pytanie ????.Dodatkowa trudnosc byla w tym , ze moim mezem nie byl Polak i nie zna polskiego ..
   Ktoz mogl o tym wiedziec .?przeciez ja mieszkalam w country raczej i nikt nie mieszkal kolo mnie Ja w dalszym cigu mysle , ze technologia naziemnna wykreowana przez ludzi jest narzedziem tylko dla sil eterycznych .Ludzie , ktorzy buduja technologie sa manekinami na uslugi sil eteryczno-astralnych Wychwytuja oni czestotliwosci i po czestotliwosciach potrafia czytac nasza rzeczywistosc . Jezeli maja cel to maja cel tylko kogos upi…lic albo uszczesliwic .
   Niektorzy mysla , ze ta technologia jest tylko negatywna . Obie sa zle :),
   negatywna i pozytywna bo to jest jej gra a nie prawdziwa natura . Ta technologia ma wlasciwosci syntetycznej swiadomosci . Ja mysle , ze ta anielska -sataniczna technologia , ktora nazywa sie A. I czyli syntetyczna inteligencja wogole zajmuje sie wieloma dzidzinami na ziemi . kultami , religiami ,magiami ,naukowymi osiagnieciami politycznymi dewiacjami i wogole manipuluje dosyc agresywnie w calym spoleczenstwie i w kazdej dziedzinie . Tez uwazam , ze tej technologii podlega 80 procent ludzi na swiecie i sobie z tego wogole nie zdaje sprawy . Reszta ludzi moze 20 procent od 2012 jest nietykana dla niej poniewaz osobniki te maja czestotliwosci , ktore z A. I niekooperuja w zaden sposob poniewaz czestotliwosc ziemi jest dla nich ochrona od tego okresu ze wzgledu na ruch planety i jej decyzje o zmianie czasu .. Zreszta ziemia sie troszczyla o niektorych ludzi , ktorzy mieli intencje wspolpracy z jej energia i swiadomoscia :). Do 2012 zostalo zabite bardzo duzo ludzi ,ktorzy sie niepodporzadkowywali czestotliwosciom A. I . Ale to nie jest problem poniewaz ci ludzie poszli w ramiona ziemskiej swiadomosci a nie w astrany swiat bogow 🙂
   Kiedy byly ataki to zaobserwowalam dwa zjawiska fizyczny puls w ciele poprzez caly kregoslup od kosci ogonowej . Igla wbita mi w nos z powietrza i czarne kleks plyn plazmowy ( cos w rodzaju syntetycznej black goo)formuujacy sie przed moim nosem To ta forma niby diabla czy czegos straszacego wbijala mi igle z plazmatycznym plynem , ktory o malo co nierozwali mi potylicy mysleli , ze przez ten plyn mnie pokonaja bo mozgu nie mogli programowac bo moja szeszynka jest ziemska a nie ksiezycowa . To jest dosyc skomplikowane poniewaz nikt prawie w taki soposob nie widzi rzeczywoistosci ziemsko- ksiezycowych .Ksiezyc jest programatorem szeszynki . Sama szeszynka u ludzi prawie wszystkich bo 85 procent jest chipem sztucznym Ale ja wiem to i to mi wsytarczy taka wiedza zeby czatowac dalej co maja zamiar zrobic z ludzkoscia i jak wszystkich tutaj czaruja roznymi cackami i praca nad soba . Ja mysle , ze prace nad soba ludzie maja tylko w pozbieraniu swojego zdefragmentowanego soul poprzez reinkarnacje i zasuszenie szeszynki zlaczenie jej z ziemska swiadomoscia i czarnym punktem . Taka jest moja opinia i nie mam w tym zadnego interesu .
   Najwieksze EGO jest w ETerze a nie w ludzkiej naturze . EGO to jest najwiekszy program . A praca nad EGO to jeszcze wiekszy program .
   Pozbierac defragmentacje Soul zlaczyc ja ze spiryt ziemi i swoim spiryt zyciem i wszystko inne poscic z dymem .

 • vanilka133
  Reply

  W formularzu zgłoszenia do pracy w pewnych służbach w Polsce jest pytanie „czy zdarza Ci się powtarzać (lub nucić) przez cały dzień melodię usłyszaną w radiu czy w telewizji?” Na chusteczkę pytam się?Może to ma związek z tematem, a może nie.

 • Wiola
  Reply

  Ciekawa sprawa z synchronizacja. Ja to tez mam ale o bardzo pozytywnym wydzwieku…… czyzby ktos wykorzystal synchronizacje do negatywnych celow?

 • Joanna
  Reply

  eh przykro mi się to ogląda, bo mam taki przypadek w rodzinie. Takie osoby potrafią być bardzo przekonywujące, bo zwykle posiadają ponadprzeciętnie wysokie IQ i na czas rozmowy mówią całkiem składnie i spokojnie. Jednak zwykle jest to choroba. Konkretnie rodzaj psychozy np. zespół urojeniowo – paranoidalny. Wszystkim tym ludziom wydaje się, że sąsiedzi, współpracownicy bądź bliskie osoby chcą im zaszkodzić, zniszczyć życie lub wręcz zamordować. Upierają się że są truci, napromieniowywani, zastraszani, że cała rzeczywistość podstępnie zwraca się przeciwko nim i jest to działanie specjalnie dla nich zorganizowane. Niestety prawda jest gorsza niż urojenia. Takie choroby leczy się trudno, jeżeli Pani Katarzyna nie ma bliskich, którzy pomogą jej trafić do specjalisty, jej losy mogą potoczyć się dość dramatycznie. I apeluję do dziennikarzy mediów niezależnych, to nie jest pierwszy raz kiedy przeprowadzane są wywiady z takimi osobami, wiem że to w żaden sposób nie jest wasz obowiązek, ale spróbujcie skontaktować się z rodzinami tych osób i zasygnalizować problem. Taka osoba może ze strachu dostać zawału lub wyskoczyć z okna. Dużo zdrowia.

  • Alex
   Reply

   Joanno, albo masz problemy z koncentracją, albo nie oglądnęłaś całości. Proszę zwróć uwagę na to, że takie same symptomy występują u innych ludzi i u zwierząt, promieniowanie zostało zmierzone przez przyrządy pomiarowe, a dźwięki są nagrywane. Więc zamiast robić z Katarzyny idiotkę, pojedź do niej i sama posmaż się w tej kuchence mikrofalowej.

   • Kalina
    Reply

    .Alex moja kolerzanka prawniczka powiedziala , ze w mediach jak szklo kontaktowe o tym juz mowia ., ze ta bron jest testowana na Polakach . Ona wiele wie ale nie jest w tych tematach . Az sie zdziwilam .

    • JANUSZ
     Reply

     media = szkło kontaktowe :)))) rozumiem że to ironia, widziałem ten przekaz: robienie beki z tematu i go wyśmiewanie, wow ale tam o tym mówią 🙂

     • Kalina

      Nie wiem ja nie ogladam nigdy TV powoluje sie na inna osobe , ktora mi to przekazala i nie mam swojej oceny tego programu szklo kontaktowe dlatego to nadmienilam zeby inny sie zorientowali co w trawie piszczy

   • Joanna
    Reply

    Przesłuchałam całość i absolutnie nic mnie nie zdziwiło. Mieszkałam z taką osobą 10 lat pod jednym dachem. Ona miała dużo więcej „dowodów” takich jak w tym nagraniu. Była przekonana, że używa się wobec niej gazów bojowych, promieniowania etc. Wzywała policję, ludzi z przyrządami pomiarowymi, czytała książki o toksykologii. Wg niej ja, jak i wiele innych osób, też byłam „nękana” i „potwierdzałam” te rewelacje. Wszystko zniknęło po lekach, i żeby nie było, nie jestem fanką psychiatrii, ale prawda jest taka, że samych schizofreników jest 1% w społeczeństwie. Nie neguję, że Pani Katarzyna może być nadwrażliwa na np. promieniowanie i jest to dla niej czynnik drażniący. I nie uważam absolutnie, że jest „idiotką”. Na takie zaburzenia zapadają głównie osoby z IQ ponad przeciętną. Piszę to z troski, nie dlatego, że chcę być wredna. Oczywiście Mossad brzmi bardziej sensacyjnie.

    • Alex
     Reply

     Acha, skoro pani A fantazjowała, to znaczy, że pani B też coś zmyśla. Super wniosek.
     Nawet gdyby jej obserwacje i dolegliwości były fantazją, to dlaczego ignorujesz nagrania, pomiary przyrządami i zeznania świadków, którzy zeznawali przed sądem? Rozumiem, że opowieści Ewy Paweli oraz śmierć jej rodziców to też bajki według Ciebie, dlatego, że pani A pomogły leki.
     Promieniowanie to czynnik drażniący? Nie!!! Promieniowanie to czynnik smażący – wsadź głowę do kuchenki mikrofalowej, to odczujesz to co Katarzyna czuje w całym ciele gdy ją przysmażają w nocy.
     Sorry, że tak ostro, ale widzę, że temat jest zupełnie niezrozumiany, bo jest nowy i początkowy szok nie pozwala ludziom się otworzyć na dostrzeżenie namacalnych faktów.

     • Joanna

      Choroba psychiczna to nie są fantazje. To jest stanowisko prezentowane przez większość betonu umysłowego w tym kraju, przez co jakakolwiek pomoc dla takich ludzi jest utrudniona. Co do objawów w ciele – z praktyki profesora z którym miałam styczność – jeden z jego pacjentów rzucał płytami nagrobnymi ważącymi po kilkaset kilogramów, pozrywał sobie mięśnie, bo nie czuł ich ciężaru. Jeżeli ktoś nie miał nigdy styczności ze schizofrenikiem/paranoikiem, to nie ma pojęcia o czym mówi. Na temat Ewy Paweli się nie wypowiadam, nie znam sprawy.

     • Olo

      Alex jak ty zostałeś skierowany do Pani Katarzyny? Jeśli ona naprawdę bardzo ciężko to znosi to można jej zrobić „klatkę Faradaya” w mieszkaniu i nic nie będzie przechodziło. To może być dowolna siatka, rozciągnięte druty miedziane albo folia aluminiowa pod np tapetą, żeby nie waliło po oczach. I dodatkowo to uziemić i nie ma prawa nic przejść – fizyka. Dlatego obudowa kuchenki mikrofalowej jest metalowa. Ta kto wszystko by się smażyło naokoło.

    • Astre
     Reply

     Żeby odpowiedzieć na pytanie co dzieje się, trzeba by zrobić żmudne badania. A, kto takie badania przeprowadził, lub przeprowadzi ?
     Są tylko badania powierzchowne typu jakieś promieniowanie i takie rzeczy ?
     Co gorsza każdy przypadek wygląda na inny i wystarczy poczytać co tutaj ludzie piszą o swoich przypadłościach.
     Twierdzenia typu, że jest to schizofrenia urojeniowa, jakieś wysokie IQ, czy mind control, to próba racjonalizacji……!
     Więc, pytam o rzetelne badania, których nie mamy, a co gorsza, do każdego przypadku należałoby podejść indywidualnie, bo
     wszystko co na dużym poziomie ogólności, to fige warte i szkoda czasu na gdybolgię i zgadywanie co to jest ?….!

     • Libelle

      Astre, piszesz „Żeby odpowiedzieć na pytanie co dzieje się, trzeba by zrobić żmudne badania. A, kto takie badania przeprowadził, lub przeprowadzi ?”
      Według mojej wiedzy to są właśnie takie badania. Ludzie nie są dręczeni bo komuś się nudzi.. Robi się na nich testy. Dręczyciele są na tyle bezczelni że potrafią zadzwonić do osoby dręczonej i poprosić żeby zrelacjonowała co czuła np. wczoraj po 15:20

      Druga sprawa to dostęp do wyników takich badań. Ale skoro P Macierewicz w telewizorze powiedział że zna temat i będą to badać to może za te obiecane pół roku coś powie.

   • Jadzia
    Reply

    Alex, ta pani Joanna i Edward wyżej, to chyba podstawione tu celowo osoby, żeby negować i wyśmiewać ten problem.

  • Astre
   Reply

   P.Joanna pisze – ” Jednak zwykle jest to choroba. Konkretnie rodzaj psychozy np. zespół urojeniowo – paranoidalny.”

   Moja odpowiedź : moim zdaniem taką samą psychozą i zespołem urojeniowo – paranoidalnym jest w wiara w Boga, który ponoć istnieje sobie gdzieś tam w Niebie, a po jego prawicy siedzi Jezus, w co w taki, lub podobny sposób wierzy 30 milionów Polaków łącznie z prezydentem tego kraju p. Andrzej Duda..
   Bo jeśli przyjmiemy zasady logiki, to w przypadku takich mglistych koncepcji pozbawionych podstawowego sensu empirycznego kwestia zespołu urojeniowo- paranoidalnego w przypadku wspomnianych w/w wierzeń jest epistemologicznie równoważna.
   W przypadku psychologii i psychiatrii, która na swój własny sposób podejmuje próbę zdefiniowania chorób psychicznych jako dyscyplinie naukowej trudno mieć wysokie mniemanie. NIE posiada ani porządnego języka, ani wiedzy głębszej niż ta, jakiej dostarcza zwykłe doświadczenie życiowe.
   Dlatego uważałbym i patrzyłbym z dystansem na te stereotypowe twierdzenia typu zespół (urojeniowo -paranoidalny), gdzie ten dystans jest warunkiem koniecznym do właściwego rozumienia świata i jego mechanizmów.

  • Libelle
   Reply

   Joanno, objawów choroby umysłowej nie da się nagrać na dyktafon, zmierzyć aparaturą pomiarową.

   Antoni Macierewicz o broni elektromagnetycznej w Polsce MIND CONTROL
   https://www.youtube.com/watch?v=AhQVYizHKSo

   Dr Rauni Kilde — była fińska minister i demaskatorka tajnych i antyhumanitarnych rządowych projektów mind control — nie żyje.
   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/02/11/dr-rauni-kilde-byla-finska-minister-i-demaskatorka-tajnych-i-antyhumanitarnych-rzadowych-projektow-mind-control-nie-zyje/

   • Olo
    Reply

    Przy takich jazdach masz dwie drogi: albo walczysz ze wszystkimi, albo dajesz na luz;
    Nawet schizofrenie można sobie wytłumaczyć – film „Piękny umysł”.
    Najgorsze jest nakręcanie się.
    Do mnie parę rzeczy wróciło więc tym bardziej się nakręciłem. Rodzinę też nastraszyłem. Ale jak odetniesz wszystkie bodźce (patrz film) i je zignorujesz to możesz to na spokojnie „rozpieprzyć”. A jak to nazwiesz: astral, opętanie, mind control, schizofrenia to twoja broszka.
    Co do schizofrenii i paranoi, mani prześladowczej to właśnie nakręcanie jest najgorsze. Grunt to nie dać się prowadzić. Pani Katarzyna jest blisko.
    BTW. W tramwaju spotkałem niedawno gościa który gadał z kamerą i pokazywał na swoim smartfonie jakieś dokumenty do kamery. Potem postawiłem kawę bezdomnej która zaczęła ze mną rozmawiać o jakiś swoich kursach w USA dla policji, że się uczy angielskiego i tam wróci. etc Poza tym normalność to rzecz względna ;] trzeba mieć do czego porównywać. Ustalić zero.

 • Ireneusz
  Reply

  Z tego co słyszałem, to każdy człowiek ma zainstalowany implant w tylnej części głowy (mózgu). Obdarzyli nim nas nasi „stwórcy”, żadna sekcja go nie wykaże, bo jest w czwartym wymiarze (nawet się rymnęło). Co o tym wiecie? Potwierdźcie lub zaprzeczcie.

 • Pingback: Minister Antoni Macierewicz potwierdza informację o ponadpiętnastoletnich nielegalnych tajnych eksperymentach wojskowych na polskiej ludności cywilnej z użyciem broni elektromagnetycznej. Komentarze i konteksty « Tajne Archiwum Watykańskie

 • Pingback: Minister Antoni Macierewicz potwierdza informację o nielegalnych tajnych eksperymentach wojskowych na polskiej ludności cywilnej z użyciem broni elektromagnetycznej. Komentarze i konteksty « Tajne Archiwum Watykańskie

 • Kalina
  Reply

  NO wlasnie
  Taki cytat.
  Pani Katarzyna zadała sobie bardzo ważne pytanie. Komu miałoby kiedykolwiek zależeć na tym żeby jej dokuczyć? Nikomu. Bo nawet jakby komukolwiek zależało na tym aby jej dokuczać to taką „maszynerią” sam sobie by również dokuczał. Przez rezonans albo odbicie fal.””

  Energia z ludzi w roznych sytuacjach zyciowych jest spozywana poprzez to inne pasozyty o chrakterze astralnym ( dlatego szybciej umieramy ) , ktorych ludzie nie widza . Pasozyty maja tylko inteligencje i technologie potrzrebuja swojej elektrycznosci do podtrzymac sie przy zyciu .Nie tak jak my mamy spiryt organicznej planetarnej swiadomosci i Sopul programowany przez nich 🙂 -nazywa sie to ASTRAL WORLD . I naprawde mie to nie obchodzi jak ktos bedzie oponowal jezeli chodzi o astralne powiazania naszego zycia . Niech mi wytlumaczy jak to jest dlaczego zyje wogole jego organizm wtedy bede mogla sobie z tym kims pogadac . Jak mi nie jest wstanie wylumaczyc faktu swojego zyjacego organizmu to nie mamy o czym gadac i tego czlowieka pragmatyzm mi zwisa i powisa . 🙂

  • Olo
   Reply

   OK. To jeszcze wytłumacz jak są tworzone byty w astralu. I które byty zasiliłaś swoim postem. Pielęgnujecie byty w astralu tworząc do tego ich nadnaturalne umiejętności.
   JA NIE ŻYJĘ DZIĘKI ASTRALOWI, MOJA ENERGIA NIE POCHODZI Z ASTRALA, ASTRAL NIE MOŻE ZABRAĆ MI ENERGII. TO JA MOGĘ ZNISZCZYĆ ASTRAL PRZESTAJĄC GO ZASILAĆ I MYŚLEĆ O NIM.
   Skoro wierzysz w implanty i podczepienia to stwórz narzędzia do usuwania tego. DLACZEGO Kalina nie niszczysz astralu tylko go zasilasz?
   Wizualizuj, że potrafisz pompować swoje pole. Tam gdzie jest dziura, podczepienie, siła twojej energii wypycha wszystko (twary etc). Tak jak dętka rowerowa, im więcej powietrza w niej tym twardsza. Kleisz łatkę (odtwarzasz pole) i z bani ;].
   Podstawowa zasada podróży w astralu to NIE BAĆ SIĘ. Ci co są nieugruntowani z popiep…. systemem wartości nie powinni się zajmować astralem.
   UŚWIADOM sobie co ty radzisz takim osobom z takimi problemami. TY nadal osłabiasz ich pole.
   Kiedyś wystarczyło kogoś postraszyć wojną i się bał (i energia była), teraz widzisz jak flaki latają w filmie i mówisz że kiepskie efekty specjalne.
   Kalina proszę pracuj nad swoimi lękami zamiast się nimi opiekować i je rozdawać innym.

 • Marcin
  Reply

  Witam. Slucham rozmowy z uwaga i zastanawialem sie po co ja to robie.?Uslyszalem”Mozesz pomoc tej pani”Ciekawe jak? – pomyslalem.Ogladam i slucham dalej……. Pani Katarzyna jest bardzo dobra osoba co od razu mozna poznac po wypowiedziach i zachowaniu, wiec dlaczego to ja spotyka? Wedlug mnie jak cie cos spotyka to masz to do przerobienia. Jak Olo dobrze zauwazyl wczesniej to moze miec wiecej wspolnego z podnoszeniem wibracji niz z atakami choc niektore zdarzenia moga wydawac sie atakami bardzo zbierzne w tego typu przypadkach jest chwilowa ulga gdy dana osoba mysli ze jest zabezpieczona stosujac nowa blokade, zaslone przed atakami a ze co do dzialania zaslony czy blokady dana osoba pewnosci nie ma to i szybko przestaje dzialac. Nie wiem jak to jest w przypadku pani Katarzyny ale na 63min mnie olsnilo ze pani Katarzyna ma do przerobienia program przywjazania do rzeczy materialnych w tym przypadku jest to mieszkanie. Prosze zwrocic uwage jak pani wypowiada sie na temat mieszkania ” jedyna cenna rzecz ktora ja posiadam i miala bym ja stracic to jest cos nie w porzadku tak mi sie wydaje” .”Tak mi sie wydaje” -jest jedyna trafna uwaga w tym zdaniu. Pani Kasiu mieszkanie to tylko rzecz materialna. Jak pani to zrozumie to bedzie duzo lzej a mieszkanie mozna wystawic na sprzedaz i czekac az odpowiedni kupiec sam sie pojawi i bedzie gotow dobrze zaplacic a pojawi sie wtedy gdy pani bedzie gotowa zrezygnowac z mieszkania. Pozdrawiam i przesylam pani Kasi duzo wytrwalosci, uwaznosci i zrozumienia.

  • Olo
   Reply

   Pani Katarzyna chyba nawet sobie z tego zdaje sprawę ;] Opowiadała jak zabiła tarantule (ptasznika), a więc chce pokazać, że nie tak łatwo ją przestraszyć.
   Jeśli sprzeda, wyprowadzi się z tego mieszkania to odwlecze lekcje w czasie. Podda się. Jak na razie „rozdrapuje rany” bo nagrywa, pozywa, foliuje, angażuje całe swoje otoczenie – karmi STRACH i lęki. Nic nie robi aby ściszyć radio ( na razie nie wie gdzie jest gałka głośności), nastroić je na stację, przestawić stację etc. USTAWIŁA SZUMY I JE NAGRYWA. Pani Katarzyno, w tym radiu są stacje i audycje. ;] ;] ;] STACJA RADIOWA ZIEMIA 7,83 Hz ;] ;]
   Powiedziała, że kiedyś uwrażliwiała się na energie i to zostawiła. Widocznie powinna to dokończyć albo nauczyć się jak to właściwie zakończyć. Sama się zawiesiła pomiędzy.
   Ale skrzypce same zaczęły grać ;] ;] tylko ona grać nie potrafi i wychodzą piski i rzępolenie. Proszę poczytać o „instrumencie”, zacząć czytać nuty i ćwiczyć, grać ZNANE melodie. TO JUŻ BYŁO, TO JEST ZNANE. NIHIL NOVI ;] prawie jak po włosku (Pani Katarzyna tłumaczy z włoskiego ;] ).

 • Olo
  Reply

  Czy takie porównanie ma sens?
  https://www.youtube.com/watch?v=ikPK64q1fwY OD 3min
  https://www.youtube.com/watch?v=7sTJ3c6kLek OD 2min
  Ziemskie pole magnetyczne chroni nas przed promieniowaniem „kosmicznym” i wiatrem słonecznym. Na biegunach jest najsłabsze. Silny wiatr słoneczny i mamy zorze polarne. Teraz zorze widzimy coraz bardziej na południe, m.in. w Polsce. Czyli mamy coraz silniejsze promieniowanie zaburzające pole magnetyczne Ziemi.
  Ludzkie pole energetyczne (aktywność mózgu to są mikro volty, aktywność serca mili volty, ) tu w postaci vortexu, również na biegunach jest najcieńsze. Jeśli ktoś nas chce zmanipulować energetycznie najłatwiej dostanie się od dołu albo od góry. Odpowiednio pierwsza czakra albo siódma czakra. Tak na logikę ;] najłatwiej dostać się do człowieka od dołu od 1 czakry. Depresje, otyłość, zachłanność, strach, chciwość, uzależnienia, sex to wszystko 1 czakra.

 • Olo
  Reply

  Pani Katarzyna zadała sobie bardzo ważne pytanie. Komu miałoby kiedykolwiek zależeć na tym żeby jej dokuczyć? Nikomu. Bo nawet jakby komukolwiek zależało na tym aby jej dokuczać to taką „maszynerią” sam sobie by również dokuczał. Przez rezonans albo odbicie fal.
  Pani Katarzyna została uwrażliwiona, bodajże w październiku 2012. Ja miałem takie „fazy” od grudnia 2012. Zbieżność?
  Nie chcę jej urazić ale sama jest źródłem tych energii i to nie muszą być mikrofale. Ja miałem otwarte okna przy 0 stopni a czasami przy minusowych ;]. Co generuje takie energie?
  http://www.vismaya-maitreya.pl/kundalini_zmiana_naszego_okablowania_cz1.html
  http://www.vismaya-maitreya.pl/kundalini_subtelna_biologia_czlowieka_cz2.html
  Dlatego „monki” tybetańskie mogą siedzieć medytując na mrozie. Albo mokry, lodowaty materiał zarzucony na medytującego wysycha w pół godziny.
  Zwiększanie wibracji, wyższe energie i mamy: piski, buczenia, wyczulony słuch. Dopiero uświadamianie sobie pewnych rzeczy (mówienie na głos „widzę cię” ;] ;]) powoduje wyciszenie. Zgodnie z mechaniką kwantową. OBSERWATOR MA ZAWSZE WPŁYW NA PRZEBIEG DOŚWIADCZENIA.
  Dlaczego podczas odkrywania natury światła jeden naukowiec mówił: światło jest falą, robiłem doświadczenia, a drugi wcale nieprawda: światło to cząsteczki (fotony), robiłem doświadczenia. Otóż światło jest i falą i cząsteczka w tym samym momencie na raz. I tak mnie uczono w L.O..Dualizm korpuskularno-falowy światła ;].
  Czy udało mi się ogarnąć? I tak i nie. ;] Aby to wyciszyć pomaga gruntowanie, uziemianie. A więc tak jak Pani Katarzyna zauważyła – przyroda. Mi pomogło przekopanie działki. Najlepsze, że zniknął ból (okropny) pleców, dyskopatia. Pomagają też kryształy. Czarne uziemiające – obsydian, onyks, jet (gagat), kolorowe odcinające od zewnętrznych energii, tonizujące przepływ, harmonizujące – czaroit, ametyst, ametryn, cytryn, rubin, piryt,lapis lazuli, jaspis czerwony, sól kamienna, różowy kryształ etc
  Rachunków za prąd i przyciągania ludzi na razie nie potrafię wyjaśnić ;] a też to miałem. To jest albo na zasadzie uzupełniania niedoborów albo przyciągania przeciwieństw, lekcje do przerobienia, leczenie – aktywacja strachu etc. Raz opieprzyła mnie kasjerka, chociaż w ramach testu stojąc w kolejce chciałem przekazać jej myśli: „uspokój się, nie denerwuj się” bo jakaś spięta była ;]. Zadziałało odwrotnie i skupiło się na mnie.
  Zbiegów i przypadków było przez te 3 lata mnóstwo.
  Zasada: NIE WCHODZIMY W INTERAKCJE. Efektem interakcji jest zawsze negatywna energia, albo my ją wygenerujemy, albo inni. Co sama Pani Katarzyna zauważyła. Tak w razie czego jakby jakieś mendy karmiły się tymi niskimi energiami.
  JEŚLI NAWET ktoś to robi: to w końcu zrobią z niej wariatkę i tak czy siak straci mieszkanie. A więc świadomość i dystans. MOŻNA SIĘ ODCIĄĆ – FOLIA, siatka metalowa (klatka faradaya) LUB MOŻNA SIĘ ZMIENIĆ.
  Jak na razie zgodnie za tym co podałem w linku ma „remanent energetyczny organizmu”. ;]
  POMAGA:
  – uziemianie przyroda, ćwiczenia, Mimi fajnie ćwiczy i tłumaczy https://www.youtube.com/watch?v=3K-0JpiJu-o, chi i prana to to samo,
  – jedzenie – tzw świadome jedzenie, z intencją, nawet niskowibracyjne jedzenie przy właściwej intencji będzie dobre, ale lepsze jest wysokowibracyjne ;] ;] tzw. Superfood’sy ale świeże – topinambur, zioła (polecam tulsi – bazylia azjatycka), dynia (polecam w occie jabłkowym ew. winnym, balsamico z przyprawami – świeży imbir, papryczki, jabłko, cynamon, goździki), śliwki w occie (tak samo), jabłka do oporu, probiotyki – kiszonki – kapusta, biała, czerwona, topinambur, kwas buraczany – raz na jakiś czas na zasadzie czyszczenia „rury”, przyprawy – oregano, cząber (mieszanki jak czubrica), adżwan, etc
  – sól do kąpieli ale albo kamienną „do kiszenia ogórków”, morską, albo bocheńską – w aptece, – solą smarujemy ciało w linii czakr,
  – polecam zapoznanie się z informacjami o meridianach w ciele ludzkim oraz zakończeniach na dłoniach, i zegarze meridianowym ;] to się przyda przy budzeniu w nocy; informacja o czakrach, jako uzupełnienie systemu (chociaż to to samo innymi słowami), i efektach nadczynności i niedoczynności czakr,
  Przy niskich częstotliwościach jest taka sama sytuacja jak przy wysokich. W nomenklaturze międzynarodowej dla infradźwięków (ang. infrasound) wyznaczono zakres częstotliwości od 1-20 herców (Hz). JEDNOCZEŚNIE https://www.youtube.com/watch?v=k1GUN0k7Y9I zawiera się w tym częstotliwość ziemi, od której zależni jesteśmy a która teraz się zmienia.
  Niestety Pani Katarzyno mamy to „szczęście”, że to odbieramy. Mój kot też kaszle, trochę jakby astma i skurcz oskrzeli …to nie taki zwykły „kłaczek” ;] ;]
  Zmiana wibracji ziemi nie wiem czemu choć się domyślam ;] sama pobudza Kundalini.
  A pobudzanie Kundalini bez wiedzy i dobrego kręgosłupa zasad to zabawa w głaskanie aligatora.
  Podobno jak się jej nie ogarnie to można zwariować – także motywacja jest.
  Kundalini przedstawiana jest w postaci węża więc można ją również podciągać pod IMPLANTY rasy gadów ;];] Jak kto lubi ;]
  Aktywowanie kundalini od dołu jest trudniejsze (pierwsze czakry to emocje strachu, z każdej strony, lęki) podobno łatwiej od góry a więc chyba przez zrozumienie zasad, współczucie, wybaczenie (nawet idiotom ;]) i zrozumienie zasad ;] miłość, dzielenie się.
  Pozdrawiam

  • Dao
   Reply

   Dzięki za ten komentarz OLO :-), wnosi wiele cennych informacji.
   Też się zastanawiam ,czemu w głowie mi szumi „nienaturalnie’,
   ma to też wpływ na samopoczucie i bywa męczące.
   W tamtym tygodniu podczas oglądania neta,
   zauważyłem po odejściu do komputera,że
   czuję się jakoś inaczej i oczy mam jakieś „inne”…
   Od tego momentu,do teraz -bez przerwy słyszę dźwięk.
   Wiadomo,że podczas dnia w natłoku zajęć i głosów zewnętrznych staje się on mniej słyszalny.
   W nocy dochodzi do tego inny dzwięk,przerywany,innej częstotliwości.
   Co ciekawe raz go słyszę z prawej strony,raz z lewej….
   słyszę je w środku głowy,nie pomaga zatykanie uszu.
   Nie wiem czy to jest jakaś dolegliwość związana z np.uciskiem kręgu szyjnego.(?)
   Albo ingerencja zewnętrzna.(?)
   Może być jedno i drugie.(?)
   Miałem jakieś 8 lat temu podobnie…stało się to podczas słuchania hemi-sync.
   I długo nie umiałem dojść do siebie,sprawdzałem słuch,mózg tomografem…
   W końcu samo gdzieś znikło.
   Zobaczymy jak będzie tym razem…
   ————————————–
   ps.trzeba wybaczać…idiotom w szczególności 😉

  • krzysiek
   Reply

   Dlaczego kundalini nie uaktywnia się i nie grzeje w innym mieszkaniu lub przy zmianie miejsca spania (choć na krótko)?
   Dlaczego pani Katarzyna śpi bez wybudzania nad morzem lub u koleżanki?
   I dlaczego jak dom jest pełen gości nic się nie dzieje – kundalini nie grzeje i nie ma wybudzania?

   • Olo
    Reply

    Krzysiek, specjalnie dla ciebie obejrzałem jeszcze raz ;] ;]
    Broń mikrofalowa jest nieprecyzyjna, stosowana jest do rozpędzania tłumów i powoduje oparzenia, uszkodzenia wzroku. Tutaj nie ma oparzeń.
    Tu mamy hałasy, dźwięki, napady gorąca, zimna.
    1. Dlaczego pomaga Solfeggio? To takie same buczenie. A pomaga, reguluje…
    2. Wybudzanie ze snu: http://healingtoolbox.org/articles/energy-medicine-techniques/614-sleeplessness-meridian-clock-suggests-which-unresolved-emotions-wake-you-up
    3. Sikanie w nocy – Tak samo meridians clock.
    4. Stan podgorączkowy i pocenie po nocy, przemęczenie a więc nie oparzenia. To typowe objawy kundalini – do tego dziwne pory snu i wstawania, czasami 15h snu, czasem 3h. Ja miałem non stop „nocne poty” i byłem zmęczony ;] ;]
    5. Zmatowiałe włosy, kłopoty ze wzrokiem, wahania nastroju, bóle ciała i serca – typowe kundalini.
    6. Śledzenie, dziwne osoby – strach, przeczulenie – kundalini.
    7. Kłótnie z sąsiadami, rozprawy sądowe, kłótnie z koleżanką – wahania nastroju – też może być kundalini.
    8. Szturchanie, złośliwość innych na mieście – przewrażliwienie ???
    9. Fenomen 11:11 https://www.youtube.com/watch?v=_9kutJ0zUes
    10. Natłok sytuacji – przewrażliwienie – Ja w ciągu tygodnia spotkałem w tramwaju dwie osoby na 100% chore na schizofrenie – jedna rozmawiała z kamerą i pokazywała dokumenty z telefonu, druga, bezdomna, szkoliła się w USA w policji i w Polsce robiła jakieś misje,
    11. Wpływ na elektronikę – typowe objawy kundalini, tzw elektryczność osoby, mikroprzepięcia, spięcia,
    12. Drganie szafek raz na kilka miesięcy. ???? To jest duże miasto.
    13. Nagrania i akcje na komputerze. Nie wiem, może reinstal, wymiana dysku, wiatraków – łożysk.
    14. Brak zainteresowania sądu. Za 33kg kokainy facet dostał w Polsce 6 lat a po 5 wyszedł.
    JEŚLI DOBRZE ZROZUMIAŁEM FILM to głównie chodzi o buczenie, hałasy, zmatowiałe włosy, kłopoty ze wzrokiem, równowagą, kłótnie z sąsiadami, remonty, wzywanie policji, rozprawy sądowe przeciwko sąsiadom, kasłającego kota i wymiotującego psa, bóle ciała, serca, wahania nastroju, hałasy sąsiadów, spotykanie dziwnych osób, .
    O gruntowaniu na łonie natury, wśród bliskich, to pisałem… Pani Kasia stosuje też skóry zwierząt – to typowy odpromiennik z czasów rzymian.
    W mieszkaniu nie spałem, pisałem o swoich przeżyciach a pokrywają się w 99%.
    Może również miałem mind control, ktoś czytał mi w myślach, śledził, wykupił mieszkania wokół mnie i obsadził aparaturą dużej mocy i śledził mnie z kamerą termowizyjną i walił w kolano. NIE WIEM 😉 😉 .
    Wiem co mi pomogło i to samo pomaga Pani Katarzynie (ochładzanie ciała, solfeggio, woda).
    Takie same objawy różne przyczyny? Hmmmm….
    Jak masz wolne 10 tys to można wytapetować mieszkanie folią aluminiową i zrobić klatkę faradaya (żadna fala nie przejdzie). Mogę zamienić się na miesiąc na mieszkania i robić nagrania etc Rozwiązań jest multum co widać po komentarzach.
    Wy wierzycie w czyjeś finansowe nakłady rzędu kilkudziesięciu tysięcy żeby tyle samo zyskać (wykup mieszkania)? Czy może to zabawa dla zabawy?
    Czy Pani Katarzyna chciała wynająć całe swoje mieszkanie aby wynająć drugie dla siebie?
    Teraz zamiast doczepiać się szczegółów przeczytaj linki z mojego postu. ;] ;] ;]
    Ja tak jak mówiłem, w tym samym czasie miałem takie same objawy i JUŻ NIE MAM bo nie wnikałem z którego kierunku „dostaje w ryja” tylko jak to zakończyć.
    Sporo osób świadomie wywołujących kundalini kończy ze schizofrenią. Kontrolowane unoszenie kundalini powoduje aktywacje czakr i ich oczyszczanie bez aktywacji blokad (uczuć na plus i minus – wahania nastroju). Skoro meridiany są w różnych porach aktywowane to chyba również czakry.
    Meridiany https://www.youtube.com/watch?v=xsGLDRWV_R8&list=PLFEA4A1ECAF357D6D

    • krzysiek
     Reply

     Jeżeli nie bierzesz udziału w tych tajnych projektach to nie możesz wiedzieć, jaka jest zaawansowana broń.
     Wiele objawów Pani Katarzyny zgadza się z twoimi i z tymi informacjami z linków. Sam też miewam takie synchronizacje lub dziwne ataki ludzi jednak nie w takim natężeniu. Nic nadzwyczajnego. Można to tłumaczyć na różne sposoby. Nie musisz tego dwa razy powtarzać – rozumiem. Niepotrzebne rozmydlanie tematu. Myślę, że te praktyczne rady, o których piszesz zapewne pomogą.
     Jednak nie można ignorować tych różnic, które moim zdaniem są bardzo istotne.
     Te szczegóły 1,2,3 o których pisałem nie pasują do twojej historii. Zwróć uwagę na 23:10. To już zupełnie do niczego nie pasuje. Chyba, że Pani Katarzyna z premedytacją kłamie.

     • Olo

      Do krzysztofa ;]
      Siadałeś kiedyś na czyimś miejscu? JEST ciepłe. TO jest podczerwień. Po co Pani Kasia każe spać na swoim miejscu skoro sama promieniuje niewiadomo czym?
      Przeczytaj moje posty (dłuższe od twoich) i odpowiedziałem ci na 1, 2, 3 – to stabilizowanie przepływu kundalini i czakr. Kundalini może płynąć swobodnie, to blokady, wiry powodują JAZDY.

     • Olo

      Zgodnie z haplogrupami mamy „takie samo DNA” co BRAMINI w Indiach. http://www.nature.com/jhg/journal/v54/n1/full/jhg20082a.html ARTYKUŁ Z NATURE.
      Hitler wysyłał ekspedycje do INDII i Tybetu i miał najfajniejsze ZABAWKI na świecie.
      Tylko Niemcy to nie Ariowie. Słowianie mają genetykę ARIÓW.
      Bardziej uwierzę w grupy jasnowidzów i telepatów, jakieś grupy modlitewno medytacyjne które nie wiedzą co robią, niż w broń która nie spełnia praw fizyki.

    • Libelle
     Reply

     Ładnie to wszystko wyjaśniasz ale..
     Piszesz „Wiem co mi pomogło i to samo pomaga Pani Katarzynie (ochładzanie ciała, solfeggio, woda).
     Takie same objawy różne przyczyny? Hmmmm….”
     Jak wyjaśnisz fakt że dźwięki w mieszkaniu Pani Katarzyny da się nagrać na dyktafon?
     U Ciebie to już się skończyło więc nie będziesz mógł tego sprawdzić..

     Nie wiem czy widziałeś też wypowiedzi Pani Ewy.P. Ale tu też mam dwa zdania, chciała bym wiedzieć czy będziesz w stanie wyjaśnić je swoją teorią;
     1. Trzy osoby przebywające w mieszkaniu moczą się do łóżka, w nocy – o tej samej godzinie.
     2. Pani Ewa jest w posiadaniu dokumentów które potwierdzają stosowanie takich broni.

     Dalej piszesz „Sporo osób świadomie wywołujących kundalini kończy ze schizofrenią.”
     nie wiem czy Wiesz ale osoby za dużo mówiące o mind control kończą w trumnie.

     I jeszcze na koniec to „Jak masz wolne 10 tys to można wytapetować mieszkanie folią aluminiową i zrobić klatkę faradaya (żadna fala nie przejdzie).”
     Sory ale nawet pomijając te 10 tys. NAPRAWDE sadzisz że to jest rozwiązanie?? Mamy się pozamykać w klatach Faradaya???

     Ja się naprawdę bardzo cieszę że Ciebie ten problem nie dotknął. Jestem także nałogowym „pozytywno myślicielem” ale uważam też że nie możemy udawać że nie ma problemu. Czasem pozytywne myślenie i medytacja nie pomoże, trzeba ruszyć tyłki z kanapy i zrobić coś… Można też obejrzeć „karty illuminati” i sprawdzić co się już zrealizowało a co jeszcze nie…
     Problem jest to coś takiego co trzeba zauważyć że jest, inaczej nie można go usunąć.

     Dlatego chciałam bardzo podziękować za tą Stronę, za to wszystko co Alex robi,
     dla zrozumienia, dala nas.

  • natalia
   Reply

   dokladnie, o tym samym telefonie wspominalam podczas innej rozmowy Alexa nt kontroli umyslu, ta babcia miala typowe objawy tego, a zostalo to wykorzystane przeciwko niej, zrobiono z niej posmiewisko

 • Mayeusz
  Reply

  Tak po za tym, bardzo współczuję Pani Katarzynie. Widać że jest Pani dobrym człowiekiem, życzę szybiego rozwiązania problemu. Trzymaj się i nie poddawaj.

 • natalia
  Reply

  dodatkowo zastanawiam sie czy to co spotkalo ta Pania naprawde pochodzilo od sasiadow czy moze zdalnie od kogos innego .. te moetody jak wiemy moga dzialac na duza odleglosc

 • natalia
  Reply

  dobrze ze robisz Alex taki wywiad, pomimo ze moze jest on mniej popularny niz te z jasnowidzami, bo chyba ludzie nie chca wierzyc w to, ze moze byc az tak strasznie i to w Polsce i wola myslec ze tak sie im „wydaje”. wazny temat

 • Mike
  Reply

  Witam, bardzo fajnie że Katarzyna pamięta jeszcze czasy gdy nie była pod wpływem jakiejś formy energii i może jeszcze rozróżnić wpływ.
  Faktycznie otwarte okna pomagają, witaminy sa ok, bycie tu i teraz, folia aluminiowa owszem pomaga ale dla organizmów żywych również uszkadza biopole, może jakiś inny materiał, lustra, miski, garnki, magnesy stałe tip. gadżety
  Pomaga również wyprowdzka, cojakiś czas spacery które pozwalają ciału uwolnić nagromadzone napięcie tych wpływów, wyłączanie komórki przestawianie zegarka(itak to trzba ustawiać robić bo się notorycznie spóźnia a technika z 21wieku) o losową ilość minut nastawianie budzika o losowym czasie, zmienne struktury geometryczne umieszczane w pomieszczeniu, bryły solne, płynąca woda, wymuszona cyrkulacja powietrza, uziemienie, izolacja świetlna.

  Trzeba też pamiętać bardzo ważną rzecz! te wibracje dotykają wielu ludzi jednocześnie i stają się nośnikiem naszych indywidualnych uczuć myśli stanu zdrowia itp. neleży również mieć na uwadze że to jak myślimy jest jednocześnie w umyśle innych osób przez te sztuczne wibracje niektórzy boksują się na myśli.

  Współczuje Pani Kasiu ale najwidoczniej nie są wstanie Pani uwikłać, ja musiałem wyjechać z tej lokalizacji pomaga na jakiś czas szczegulnie gdy ciało już jest wyczerpane. Nie życzę nie komu życia we Wrocławiu.

  Powodzenia

 • Daga
  Reply

  Edward Masz wielkie szczęście,ze to nie ty jesteś ofiarą kontroli umysłu.Czytając co piszesz o swoich przekonaniach nie dałbyś rady się z tym zmierzyć.Twoje komentarze mówią,ze nie wychodzisz poza rzeczy ,o których nie chcesz wiedzieć.

 • Przemek
  Reply

  To oczym mówi ta pani znam z autopsji. Budze się 3.03. 2.02 czasem gdy popatrze na zegarek jest dokładnie godzina minuta a nawet sekunda. To nie robią sąsiedzi bo ich nie mam. To musi pochodzić z orbity. Czy pani ma jakieś blizny np jaśniejszą skórę na klatce piersiowej? Chodzi o wykorzystanie ludzkiego mózgu do stworzenia sztucznej zbiorowej inteligencji. Nie mogę podać maila (i2n9w8g8i1l3a7c992j13a)

  • Olo
   Reply

   Ja się budzę wtedy kiedy chcę. Przed snem ustawiam się na budzenie. Jak to wyjaśnić?
   Ustawiacie wewnętrzne budziki na 3.03. To się budzicie trzecia zero trzy. ;] ;] ;]
   Kto was budzi? REPTALIANIE. ;] ;] ;]
   Trzeba rozumieć mechanizm zegarka.
   Ładujemy do podświadomości różne syfy (gra słów ;] nawet jest taka stacja ;] ) a potem to wyłazi.

 • chmurka
  Reply

  Zaszokowała mnie ta rozmowa ponieważ większość opisywanych przez Panią Katarzynę „zjawisk” znam z autopsji. Zaczęło się w latach 90-tych (przypominam nie było internetu, komórek, nawet nie mieliśmy tel. stacjonarnego) kiedy to mieszkaliśmy w mieszkaniu na gdańskim blokowisku. Z tego co pamiętam zawsze zastanawialiśmy się z rodzeństwem co się dzieje u sąsiadów „u góry”. Nad nami mieszkała para emerytów, która w nocy nagle dostawała jakiś nadludzkich mocy i zaczynała przesuwać meble, borować w betonie itp. To nie był pojedynczy incydent tylko noc w noc dochodziły dźwięki niczym przesuwanie olbrzymiego kredensu albo huk jakby kowadło upadło na podłogę. Był tez dźwięk, który mój brat nazywał „piłeczka” bo brzmiało to jakby ktoś rzucał w środku nocy kauczukową piłeczką o podłogę. I ona się tak odbijała i odbijała aż w końcu cichło. Skarżyliśmy się rodzicom, że nie możemy spać przez tą piłeczkę ale oni w ogóle tego nie słyszeli i zbywali nas tekstem typu: „nie wymyślaj bzdur” albo „śniło ci się”. Najlepsze jest to, że sąsiad pod nami tez to słyszał i nawet nagrywał na kasetę, twierdził, ze te huki dochodzą od nas i ze poda nas na policję. Ów sąsiad zwariował, dostał schizofrenii, jego syn i wnuk to samo. Sąsiadka piętro wyżej, na przeciwko tych emerytów też zwariowała, po kilku latach jej mąż to samo. Wszyscy schizofrenia. Przynajmniej taka jest oficjalna wersja. Inne mieszkania na tym piętrze oraz niżej stoją puste, ktoś wynajmuje, po miesiącu się zmywa. Dziwne bo lokalizacja jest dobra.
  Od tego czasu przeprowadzałam się 11 razy i nie mogę miejsca sobie znaleźć. Zawsze na początku jest ok a potem zaczyna sie bezsenność. Buczący dźwiek w nocy znam bardzo dobrze. Nie jest to intensywny dźwiek tylko taka raczej wibracja, która totalnie mnie wykańcza. To jest coś jak uczucie kiedy kładzie się dłonie na stół na którym „chodzi” laptop, takie mikro drgania. Ogólnie tego nie czuć ale wyraźnie jest się podirytowanym, rozdrażnionym. W momencie kiedy to się wyłącza to jest taka ulga ze szok.
  I to nie jest żadna pralka u sąsiada, wentylator, czy inne sprzęty domowe. Ja wyraźnie słyszę kiedy w mieszkaniu obok chodzi pralka czy odkurzacz bo jest to hałas krótkotrwały który nie męczy tak jak to cholerne buczenie w środku nocy.
  Słabo śpię od 20 lat. Nie raz leżę do 3, 4 w nocy i czekam aż tego buczka wyłączą. Nie pamiętam kiedy ostatni raz przespałam „ciągiem” więcej niż 3 godz. Nie muszę mówić jaki ma to wpływ na moje samopoczucie. Jeśli ktoś robi to specjalnie to ja sie pytam dlaczego? I dlaczego ten buczek chodzi za mna po całej niemal kuli ziemskiej. Jestem normalną osobą, przeciętna, nie mam nic wspólnego z wojskiem, żadnymi nieruchomościami, dosłownie z niczym co mogłoby być niewygodne. Byłam u psychiatry, powiedział ze jest ok , zaproponował środki nasenne ale nie wzięłam, nie będę się ogłupiać.

  • Seb
   Reply

   Witaj! To co pisałaś jest całkiem czymś innym. W gdańskich blokach, które stoją najczęściej na różnych cmentarzyskach lub obok, zdarzają się wizyty duchów. To co opisałaś to jest naturalne działanie duchów. Ważne żeby odróżniać działanie duchów od działania elektronicznych urządzeń bo można wręcz zaszkodzić sąsiadom i innym osobom oskarżając je. Pozdrawiam Serdecznie.

 • Anna
  Reply

  Musze wtrącić. Jestem na około 30 minucie. I ciągle w szoku co do podobieństw tych doświadczeń a raczej symptomów. Często czuje jakby coś energetycznie ciężkiego na moim splocie słonecznym…Dosłucham do końca i pewnie jeszcze sie wypowiem. To czego doświadczam – jeszcze rok temu, może wcześniej nie miałam pojęcia o mind control, ale słyszałam o atakach energetycznych – i nawet nie dlatego nazywałam to atakami. Zdarzało sie – to juz wraz z postępem świadomosci, wzrostu wibracji, miłości we mnie – że w trakcie ataków mówiłam w myślach do siebie, tego „czegoś”, że jestem czysta, mam czyste serce i ze to to wtargnięcie do mojej przestrzeni (gwałcenie całego jestestwa), ze to jest naruszanie naturalnego porządku we wszechświecie. I o dziwo, czasem to cos ustępowało a mnie zalewała fala smutku a zarazem miłości. Kiedyś, po takiej nocy, wyczerpana ale i jakos wzmocniona siła wyższą (?), poprosiłam o odpowiedz, o cokolwiek, żeby zrozumieć co sie dzieje. Instynktownie wzięłam do ręki książkę Kasi Świstelnickiej (dostałam ją od niej w prezencie) i otworzyłam na pierwszej lepszej stronie. I to, co zobaczyłam, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Otworzylam na stronie z wielkim sercem -) a obok bylo napisane: Kocham Cie, jest pod opieka (jakos tak, teraz nie sprawdzę, bo książkę pożyczyłam bratu). Czasem myślę, ze to z czym mamy do czynienia, to nie tylko technologia…Po tych słowach, które przeczytałam, rozpłakałam sie i poczułam jak moje serce zalewa spokój i miłość. 🙂 Pomimo wyczerpania fizycznego, nie wyspania, czułam sie jako tako 🙂

 • Agnieszka
  Reply

  Z jaką cenzurą Edwardzie? Myślę, ze mylisz pojęcia. Alex jest ostatnia osoba, która cenzurę by zastosowała, pomijając fakt, ze czasem musi wyczyścić swoje podwórko z mowy nienawiści. I chwała mu za to. To nie onet etc by dawać upust swojej frustracji i leczyć kompleksy niższości.

  Jeśli nie miałeś Edwardzie do czynienia z prawdziwym nękaniem elektromagnetycznym, to nie zrozumiesz człowieka, który przez to przechodzi. I dobrze, że Cie to ominęło.
  Jednakże niee twierdź, ze osoby które odważyły się o tym opowiedzieć konfabulują (tak, to prawdziwy akt odwagi, bo większość „normalnych” ludzi uzna ich za świrów i wyśmieje, zwłaszcza widząc ich twarz i potrafiąc namierzyć w realnym świecie – faza hejtu w Polsce naprawdę mnie przeraża, ale staram się to sobie tłumaczyć, że to nawet nie tyle ignorancja, co paniczny strach przed traumatycznym przebudzeniem i uświadomieniem sobie, w jakim niewolniczym świecie i systemie przyszło nam doświadczać i żyć w tym wcieleniu).
  Jaki był by w tym cel i sens? Alex na pewno tej Pani nie zapłacił, a Pani Kasia nie ma celu by w ten sposób starać się zaistnieć w Internecie. Myślę wręcz, że jest w wieku i na pozycji, w której zbędny rozgłos i nawet kojarzenie z tym precedensem i eksperymentem na ludziach, który jest obecnie wyśmiewany i przez główne media jako teoria spiskowa kręcona przez oszołomów i psychopatów. Tak właśnie nazywają ludzi, którzy maja odwagę o tym mówić.

  Spójrz co się dzieje teraz, gdy Macierewicz przyznał, iż tortury i wykorzystywanie broni elektromagnetycznej są faktem, Bardzo dobrze znanym mu faktem.
  Media, Internet i inni ”zacni” ludzie starają się to wykorzystać przeciwko rządowi, wyśmiać, zdyskredytować i pokazać jako kolejny dowód na to, ze jest obłąkany i nie spełna rozumu.

  Alex, wielki szacunek dla Ciebie. Twoja zaangażowanie, zapał, energia i goście dają mi niezwykłego powera, by nie tylko iśc w stronę, która nie jest zbyt popularna, ale by się rozwijać, pracować nad sobą, kwestionować prawdy jakie są w moim umyśle zakodowane i szukać prawdy, która jest we mnie.
  Jesteś niezwykła baza cennych informacji. Uwielbiam wręcz wywiady, które TY prowadzisz. Zadajesz zawsze inteligentne pytania, nie raz ratujesz całą dyskusję i sprowadzasz ją na tory, dzięki czemu słucha się i ogląda Twój materiał jednym tchem i z ogromnym zainteresowaniem. Ogromy szacunek dla Ciebie 😉

 • Astre
  Reply

  Prawdopodobnie transmisja tych zakłócających życie informacji odbywa się poprzez specjalizowany (odbiornik) implant, którego Pani Katarzyna mogła zjeść z pożywieniem, albo w jakiś inny bliżej nieznany sposób znalazł się w jej organizmie.Implanty są rozpylane razem z Chemtrails. Ten implant jest odbiornikiem, a gdzieś są nadajniki, który w.g mojej oceny znajdują się na satelitach ponieważ mają one największy zasięg.
  Wysuwam taką tezę ponieważ nie wyobrażam sobie tak zdalnej, selektywnej manipulacji , że w danym mieszkaniu mieszka i przebywa razem kilka osób (mąż, dzieci) i tylko jedna z nich ma takie przypadłości ?
  Chyba, że mamy do czynienia z nieznanym rodzajem transmisji tych szkodliwych informacji, ale i tak pytanie dlaczego to dotyczy tylko niektórych, pojedynczych osób.
  Trzeba szukać w sobie odbiornika – implantu…! Są różne metody, aby takie coś zidentyfikować. Ale, chyba gorszy problem jest jak go z organizmu usunąć….?

  • Libelle
   Reply

   Chyba nie dokładnie słuchałeś… Dotyczy to także innych osób (w mieszkaniu). Nie tylko w tym przypadku.

  • Olo
   Reply

   Tak, najlepiej zacząć skakać do gardła wszystkim naokoło i nastawiać siebie przeciwko sobie – choroba autoimmunologiczna? Czy pozywać do sądu wszystkich naokoło? ;]. Robić kolejne badania, prześwietlenia, diagnozy, chodzić w foli aluminiowej na głowie.
   Skoro ona jest odbiornikiem, osoby wokół niej i przy niej, mieszkanie też staje się odbiornikiem (poprzez napromieniowanie), Pani Katarzyna jest łącznikiem, elementem wiążącym te sytuacje. Zaczęła rezonować, tylko z czym?
   Dlaczego jedne umiejętności uważamy za lepsze a inne za gorsze? Dostała umiejętność. JAKBYŚ DOSTAŁ SKRZYPCE UMIAŁBYŚ OD RAZU NA NICH GRAĆ? Pierwsze próby gry pewnie zdenerwowałyby sąsiadów. Wyobraź sobie. Te piski, wycie ;] ;] ;]
   WSZYSTKO JEST ENERGIĄ, (materia jest i falą, i cząsteczką w tym samym czasie skoro światło też jest), i działa na zasadzie rezonansu i wzmocnienia i GENEROWANIA.
   Dlaczego ta Pani słucha Solfeggio?
   A implant? A jeśli nasze DNA jest tym implantem? R1a1.
   Dlaczego mamy akurat taką samą haplogrupę jak BRAMINI? Dlaczego Ariowie nie zostali dowolną INNĄ kastą?
   Jesteśmy genetycznie podobni do elity Indii. Albo oni do nas ;]

 • Anna
  Reply

  bingo – jak i u mnie -( (ale nie moze to mieć związku z sąsiadami w moim przypadku, cos z zewnątrz jakby, moze przez telefony, liczniki…nie wiem) napór gęstego powietrza na ciało (wrażenie silnie zagęszczonego w pomieszczeniu, az prawie widoczne), wybudzanie synchroniczne ze snu głębokiego, gotowanie jak w mikrofalówce, suchość skóry, włosów, całego organizmy i oddawanie nienormalnie dużej ilości moczu…itd…od lat kilku, ale nie codziennie doświadczam tego bardzo dotkliwie….
  Ostatnio z niedzieli na poniedziałek. Moja kotka razem ze mną w tym samym czasie zrywała sie z łóżka jak oparzona..a ja sie gotowałam i miałam wrażenie ze serce mi wyskoczy – prawie zawał gotowy. Znowu to gwałtowne wybudzanie ze snu. Godziny od ok 1-4 rano. Oczywiście rano trzeba iśc do pracy. I przecież nie wytłumaczę sie przed przełożoną, ze mam taki problemy…

  Osobiscie rozmawiałam – niestety krótko z Panią Ewą Pawelą w korytarzu na Kongresie NTV i mówiłam jej, co sie działo tej nocy przed moim przyjazdem.
  Jestem tez dużo bardziej sensytywna od zwykłych ludzi. Bo odczuwam od lat zmiany w polu, energie – nei wiem jak to nazwać – emocje ludzkie. Czasem w miejscach publicznych wiem, kto i dlaczego posłala mi taka bombę – nieświadomie. Zaczęłam to głośno ale żartobliwie komentować gdy jestem w towarzystwie męża i te osoby nagle się uspokajają, bo wiedza że mówie o nich. Czasem nie reaguję i śmieję sie z tego, bo wciaz nie przyzwyczaiłam sie do tak intensywnego odczuwania ludzkiej energii

  Moglabym tak długo o swoich doświadczeniach….
  Alex – dziękuje ze i tym tematem sie zająłes i dziekuje tez Twojemu gościowi

  Ania T. (Kosma)
  Ps. Od dzis moge juz komentowac, ale nie mam jeszcze mozliwosci lajkowania. Pisalam o tym kiedys do Ciebie na maila. Dziwne t wszystko, bo ja nic nie zmieniałm. Laptop ten sam, żadnych technicznych, instalatorskich zabiegów.

 • Agnieszka
  Reply

  Oglądałam wywiady z dr Rauni, dała również sposob jak się bronić lub zabezpieczać przed tym… ciekawe co odpowiedzieliby w tym temacie zabezpieczania się przed tym -jasnowidzący nasi…Na pewno istnieje konkretny sposób ;( dzięki za informacje w tym temacie.Pozdrawiam

 • Edward
  Reply

  Jeśli kogoś skrzywdziłem swoimi odczuciami to przepraszam ale tak to widzę i nikt mnie nie przekona inaczej. Żyję już dość długo i przestalem wierzyć we wszystko to co mi ktoś podsuwa na tacy. To jest właśnie mind control. Nie będę już nic pisał bo właśnie spotkałem się z cenzurą. Dziękuję

  • tom
   Reply

   Edziu… mylisz pojęcia. Cezura to byłaby wtedy, gdybym nie mógł przeczytać Twojej wypowiedzi. A jednak udało mi się zapoznać z jej treścią.

 • Edward
  Reply

  Uważam,że to całe inwigilowanie umyslu jest przesadzone.Owszem coś takiego się dzieje. Ja też odczuwam jakieś dziwne rzeczy np. ni stąd ni zowąd przesuwają się przed moimi oczyma w umyśle jakieś obrazy. Są to najczęściej jakby zbiory sztuki najczęściej malarstwo a z tego portrety jakichś dziwnych osób. Czasem są też krajobrazy, których nigdy nie widziałem itp.Ciągłe szumy w uszach i gwizdy też się zdarzają Składam to jednak na karb wyobraźni a czasem stresu i odreagowywania na tenże. Myślę też,że wiekszość tych co tak mowią o swoich przeżyciach trochę konfabuluje. Takie jest tylko moje zdanie. Może się mylę?

  • Alex
   Reply

   Edward, napisałeś komentarz a nie oglądnąłeś rozmowy, więc proszę nie zaśmiecaj tej przestrzeni swoimi dywagacjami, bo jest to krzywdzące dla ludzi, którzy są celami takich tortur.

  • konrad
   Reply

   napewno sie mylisz, Edward, spojrz tylko na reklamy w telewizji, juz teraz jest wiecej reklam niz czegokolwiek innego, to zwykle pranie mozgu to kazdy psycholog ci powie, jesli ogladasz film ktory opowiada czyjs dramat zyciowy a za chwile wyskakuje jakis teletubis z nowa pasta do zebow to jak myslisz co sie dzieje z twoim mozgiem? to jest najprostsza kontrola umyslu zebys codziennie chodzil do pracy placil podatki i narzekal po cichu albo wcale. rzad zeby krasc to musi oglupiac spoleczenstwo bo nawet jesli ludzie nie maja karabinow to jesli maja sprawne mozgi to wystarczy im wziac widly albo siekiery zeby porzadek zrobic z bandytami ktorzy w jawny sposob kradna. dlaczego ludzie tego nie robia? myslisz pewnie ze wiekszosc woli reklamy od filmow, ze wiekszosc woli placic jeszcze wieksze podatki i placic wiecej na Zus, ze wiekszosc woli wiecej ograniczen i wiekszej kontroli nad zyciem prywatnym. obudz sie czlowieku i nie opowiadaj bzdur bo niedlugo na spacer do parku bedziesz potrzebowal specjalnego pozwolenia i pewnie wtedy tez bedziesz szczesliwy ze ci pozwolono wyjsc z domu na pol godziny a ci co beda sie domagac dwoch godzin beda w twoim przeknaniu przesadzac.

  • Lukasz
   Reply

   polecam do zapoznania się z pewnym artykułem, który ukazał się kilka lat temu w NY Times. Opisuje on w jaki sposób telewizory (firmy TV kablowej) inwigilują w nasze życie, odczytywane i rejestrowane sa dane na nasz temat, to co oglądamy, wykształcenie, dochody, wiek i rozmiar rodziny, jakie programy i kto o ktorej godzinie ogląda. Po to są te dane by lepiej wybrać reklamy produktów dla nas „bardziej potrzebnych”. Wszystko to już jest w USA od 2008! Na poczatek tylko testy, ale te praktyki są robione na milionach ludzi. Jeśli to jest jawne to co się dzieje z ukryta technologia rządową CIA czy tego typu podobne. Przypominam że Pułkownik Ryszard Kuklinski wysyłał SMSy w latach 70tych.
   http://mobile.nytimes.com/2009/03/04/business/04cable.html?_r=1&referer=

 • Pingback: Kontrola umysłów Polaków przez tajne bronie masowego rażenia się potwierdza « Monitor Polski

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>