Klawiterapia w diagnozowaniu i leczeniu stwardnienia rozsianego – Ferdynand Barbasiewicz

6 stycznia 2017 08:12
More videos
4,984
Views
   

Przedstawiam krótki wykład wraz z przykładem diagnozowania i leczenia stwardnienia rozsianego za pomocą klawiterapii przez dr Ferdynanda Barbasiewicza.

Oficjalna strona Instytutu Klawiterapii:
www.Klawiterapia.com (niestety strona jest widoczna tylko pod Linuxem, ponieważ Windows blokuje ją jako zainfekowaną)
www.InstytutKlawiterapii.com
Kontakt do dr Ferdynanda Barbasiewicza: tel. 22-7298053, Strzeniówka koło Nadarzyna


Ilość wejść: 4984

10 komentarzy

  • Alex
   Reply

   Powtarzam po raz setny: proszę zawsze czytać to co jest napisane w opisie. Jest tam komunikat dr Barbasiewisza, w którym są szczegóły.

  • Conrad
   Reply

   Bylem na stronie p.Ferdynanda i ceny sa szokujace. Czy jest ktos w tym „swiatku” co by mial ceny dla NORMALNEGO CZLOWIEKA. Ten Pan chyba jest tylko do uslugiwania bogatym ludziom, czyli systemowi.

 • Robert
  Reply

  http://www.klawiterapia.com jest co prawda w Windowsie blokowana z komunikatem, że zawiera złośliwe oprogramowanie ale… w Chromie wystarczy kliknąć Szczegóły a następnie odwiedź tę niebezpieczną stronę. W Operze i Firefoxie wystarczy kliknąć Zignoruj to ostrzeżenie. I już można cieszyć oczy 🙂

  • Anonim
   Reply

   Może być tak, że faktycznie ktoś przejął serwer, który hostuje stronę Pana Barbasiewicza. Backup treści i kontakt z osobą znającą się na rzeczy wskazany w tym przypadku.
   Ze swojej strony polecam dodatek do przeglądarki ‚Scriptblock’, który blokuje wszystkie skrypty (o ile nie dodamy ich do wyjątków) i w dość prosty sposób pozwala się zabazpieczyć przed większością podstawowych niebezpieczeństw.

 • Paweł
  Reply

  Drogi Panie Aleksandrze, bardzo dziękuje za publikowanie wiedzy Pana Barbasiewicza, jego odkrycia i zastosowanie klawitarapii są wspaniale. Wielu z nas widzów chętnie zastosuje jego sposób na własne potrzeby zdrowotne jednak mieszkając daleko zagranica nie jest możliwe uczestniczenie na jego warsztatach. Czy istnieje możliwość zamieszczenia atlasu klawiterapii (nawet starszej wersji) w formie PDF na Pana stronie?
  Pozdrowienia

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>