Przedstawiam wyniki ankiety o sesjach Leszka.

 • okres trwania ankiety – od 4 do 11 lutego 2014
 • wypełniona kompletnie – 358 razy
 • wypełniona częściowo – 38 razy
1. Sesje Leszka…

 • uświadamiają jak uwolnić się od strachu – 360 głosów
 • wzbudzają strach – 8 głosów

2. Sesje Leszka…

 • wzbudzają agresję – 17 głosów
 • wzbudzają miłość do wszystkich żyjących istot – 334 głosy

3. Sesje Leszka…

 • dostarczają ciekawej wiedzy – 346 głosów
 • są bezużyteczne – 7 głosów

4. Czym według Ciebie jest hipnoza?

 • jest przejęciem kontroli i manipulowaniem podświadomością drugiego człowieka – 7 głosów
 • jest otwarciem drugiej osoby na dostęp do wewnętrznej wiedzy i mocy – 119 głosów
 • obie powyższe odpowiedzi mogą być prawdziwe, to wszystko zależy tylko do intencji hipnotyzera – 202 głosy
 • nie wiem – 21 głosów

5. Sesje Leszka to…

 • podróże astralne – 37 głosów
 • podróże w głąb świadomości – 284 głosy
 • nie rozumiem o co chodzi w tym pytaniu – 22 głosy

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w ankiecie 🙂


Ilość wizyt:

Wyniki ankiety o sesjach Leszka

Bez kategorii | 17 komentarzy

17 komentarzy

 • Małgorzata
  Reply

  Dzięki chłopaki, że jesteście!!! Jesteście dla mnie wielką inspiracją. Pracowałam nad sobą ale szło mi powoli i opornie. Ciągle traciłam nadzieję.Popełniałam wiele błędów bo tyle dezinformacji wokół. Wydawało mi się, że jestem pyłkiem i nic nie mogę. Podbudowaliście moją wiarę w siebie za co Wam serdecznie dziękuję i z Miłością pozdrawiam. Działajcie nadal 🙂 Potrzebujemy Was:) W jedności siła:)

 • Leszek
  Reply

  Darku B mądrze napisałeś ja na dobrej krytyce buduje swoje doświadczenia a na nich zdobywam wiedzę to jest taki cykl. Myślę, że jednak trzeba odrzucić wszystko, co było z tego podstawą. Widzę to wszyscy wielcy robili jakieś błędy i najczęściej one polegały na tym, że pozostawiali coś starego jako wiedzę wyjściową, więc śmie twierdzić, że dla tego wszystko krążyło w koło tylko, że po dużym obwodzie i nie było to widziane. Gdy temu się przyglądam to widzę coraz więcej dowodów, że nie ma nic stałego po za naszym myśleniem, że takie jest. Posłużę się przykładem gdyby Kopernik chciał wprowadzić swoje spostrzeżenia po woli to nic by z tego nie wyszło jednak ogłosił coś, co wywróciło starą teorię do góry nogami i stało się, że tak naprawdę postawił wreszcie na nogi to, co było do góry nogami. To, co jest nam przekazywane od wieków jako wiara trzeba zamienić na wiedzę i zakończyć farsę.

 • Leszek
  Reply

  Ja myślę, że to, co tu robimy to uchyla tylko rąbek tajemnicy naszego myślenia i postrzegania ukazując jego błędne rozumienie. Myślę, że to pojmowanie błędne śmierci „odbiera” nam możliwość myślenia i pojmowania takiego, jakim jest a widzimy takim, jakim chcemy widzieć. Ze strachu, do tego wymyślamy jeszcze nie stworzone historie bardziej się oddalając od „prawdy”. Trzeba bardzo uważnie i wnikliwie słuchać tych sesji to słyszy się, że np., reptilianie cieszą się, że zostają odprowadzeni do światła i że już nie musza robić tego, co robili i że zrzucają ciężkie skorupy. Nie dla wszystkich śmierć jest taka straszna jak dla człowieka jest w tych sesjach wiele przekazu zbliżającego nas do „prawdy” tylko trzeba zmienić sposób myślenia stary jest już nie aktualny, bo bardzo zniewala i ogłupia. Myślę też, że powoływanie się na jakieś doktryny religie i wierzenia jest tak jakbyśmy na siłę nie chcieli widzieć gdzie idziemy i dalej utrzymujemy zamknięte oczy. Tylko dla tego, że ktoś tak napisał powiedział itd.

  • Darek
   Reply

   Leszku masz racje trzeba zmienić sposób myślenia ale powoływać się na doktryny religijne chyba warto, tylko na te prawdziwe i żywe bo te. stare ,skostniałe albo nieprawdziwe są poprostu nieaktualne. I te ostatnie owszem trzeba odrzucić. A „wogóle nie powoływać” się to tak jak byśmy odrzucili wszystke dotychczasowe odkrycia osiągnięcia wielkich nauczycieli.A.że ludzie zrobili z tego religie i staneli w miejscu to jest inny problem.Chyba warto korzystać z już przetartych ściężek po co wałkować coś w kółko,zresztą to co Ty robisz też oparte jest właśnie na tej wiedzy tylko Ty robisz ten przysłowiowy milowy krok na przód albo w bok ,kto wie.Dowiemy się tego z czasem i po wynikach. Nie wiemy na 100% gdzie nas to zaprowadzi i dlatego właśnie rozważamy różne za i przeciw,ale tylko rozważamy a Ty dwalasz całą brudną robotę z Alexem i Karoliną oczywiście. 🙂 Zawsze jak ktoś z boku krytykuje czyjąś pracę to jest denerwujące ale chyba nie boisz się słynnych „niewygodnych pytań” ,tak jak nasi politycy 🙂 Pozdrowionka zresztą dla wszystkich

 • Mika
  Reply

  Wszystkim którzy udostępnili tu swoją wiedzę i doświadczenia wielkie, wielkie dzięki 🙂 słucham niektórych nagrań po kilka razy i za każdym razem dostrzegam coś co umknęło mi wcześniej , nauczyłam się tak dużo a jeszcze więcej przede mną do odkrycia i zrozumienia. Powiem co mi się udało choć nie było to łatwe. Oczyściłam dom z paszkwili i oczyściłam siebie. Dziś jestem inna choć taka sama jak dawniej. Polecam pracę ze sobą i nad sobą . pozdrawiam wszystkich cieplutko 🙂

 • Hanna
  Reply

  Nie mogę sie doczekać za następnymi sesjami, ( już zaczęłam słuchać stare sesje poraz drugi ) jesteście przewspaniali, robicie coś niesamowitego, niewyobrażalnie ważnego dla ludzkości. Spoglądam codziennie w niebo i nie widzę ostatno smug i mam nadzieję ich już nie będzie.pozdrawiam

 • Ryszard69
  Reply

  Wynik potwierdza moje wcześniejsze przypuszczenie, ateraz pewność, że to co dzieje się wokół Leszka, Aleksa i innych ludzi dobrej woli działających bezinteresownie w Porozmawiajmy TV, jest bardzo potrzebne. To czas globalnej przemiany konieczny i zarazem tak bardzo oczekiwany przez budzących się. Niektórych może razi to, że Leszek jest czasem taki radykalny i stanowczy podczas sesji ale jak ktoś obejmie kontekst problemu w całości to zauważy ze inaczej nie można. Ze złem się nie dyskutuje ale niszczy jeśli stawia opór lub odmienia wysyłając do Światła. Dobrze, że mamy takich nauczycieli życia duchowego, którzy walczą o nasze dusze.

  • Alex
   Reply

   O! Kolejna osoba, która rozumie o co w tym wszystkim chodzi. Dzięki 🙂
   Są niestety osoby, które nie widzą tego wielowymiarowo i uważają, że „zabicie” jakiejś istoty duchowej to jest dokładnie to samo, co morderstwo na poziomie fizycznym. Nie będę tu wyjaśniał na czym polega różnica, niech każdy, kto tego nie rozumie, sam sobie to przemedytuje.
   Pozdrawiam

   • Darek
    Reply

    Mam pytanie do Alexa.Czy to się nie kłóci z tym?
    Józef Āćārya Świtkowski
    DROGA W ŚWIATY NADZMYSŁOWE – RĀDŹA JOGA NOWOCZESNA
    Królewskie Zjednoczenie, Ścieżka Królewska

    Rozdział VI.
    JAMA [Yamā/h] (Oczyszczanie)

    Wiesz już, że „Jama”, pierwszy stopień ścieżki, obejmuje „pięć przykazań”, które uczniowie tajemni w Indiach musieli zachowywać już przed wstąpieniem na ścieżkę. Wiesz także, że przykazania te, obowiązujące ich w swoim znaczeniu dosłownym, są już dziś dla nas przepisami moralności najelementarniejszej. Przejdź jednak kolejno każde z tych przykazań i zastanów się nad wszystkim, co ono w sobie mieści, a zobaczysz, że nie są tak proste, jak się wydaje.

    „Nie zabijać” znaczy nie tylko nie uśmiercać człowieka lub zwierzęcia. Zabijać można nie tylko w sposób doraźny, gwałtowny. Można także szkodzić powoli, stopniowo i tym zabijać. Ponadto, można zabijać nie tylko ciało fizyczne, lecz także astralne lub myślowe.

    • Beata
     Reply

     Myślę, że takie pytanie powinieneś zadać najpierw tym, którzy nas zabijają i wykorzystują na różne przemyślne sposoby od setek tysięcy lat. W tej chwili WRESZCIE się bronimy. Nie rozumiesz tego???

    • Alex
     Reply

     Najpierw odpowiem pytaniem na pytanie. Jaką największą przysługę można zrobić komuś, kto utknął w przestrzeni, w której nie istnieje czas? Podpowiedź jest na str. 12 książki Michela Desmarqueta – Misja. Ale to jest tylko jedna z wersji.
     Skoro już zwracasz uwagę na nauki jogiczne, to zauważ czym zajmuje się hinduski bóg Śiwa. Życie ma cykle, jest tworzenie, a potem powrót do nicości. Śiwa jest m. in. bogiem unicestwiającym. „Śiwa jest jedną z najbardziej złożonych istot boskich w hinduizmie i mitologii indyjskiej. Jego rozmaite przedstawienia zawierają w sobie bowiem wiele pozornych sprzeczności”.
     A jeśli chodzi o karmę, to leży ona w obszarze iluzji (Shanti też o tym mówi), więc w podwyższonym stanie świadomości czuje się tę istotę, którą ma się „zabić”, jest się jakby z nią w poczuciu jedności. Tej istocie w ten sposób robimy przysługę, bo dzięki temu może się ona wznieść. Wyrywamy ją z tego poziomu niewoli i niewiedzy, w którym tkwiła tak długo. To jest coś zupełnie odmiennego niż zabicie czyjegoś ciała fizycznego, bo wtedy ta istota musi tu powrócić i kontynuować swój rozwój w nowym ciele. Więc Jama mówi prawdę – nie wolno zabijać na poziomie dualnym, ani zabijać siebie (samobójstwo – wtedy człowiek nie czuje się jednością z sobą), ani kogoś innego. Natomiast na poziomie jedności czujemy pełną empatię i z miłością możemy kogoś odesłać do światła, by się z nim zjednoczyła, albo jakoś symbolicznie „spalić go miotaczem ognia”, czy wymyślić inną bajkę w stylu filmów z Sylwestrem Stallone 🙂
     Gdy robi się coś w poczuciu jedności z wszechświatem, to nie tworzy się karmy, ani dodatniej, ani ujemnej. Jest się po prostu harmonijnym współtwórcą wszechświata.
     Tak czy inaczej, aby to zrozumieć, trzeba to przemedytować, bo umysł zawsze będzie tu szukał „dziury w całym” i mnóstwa innych sprzeczności. W medytacji znajdziesz spójność.
     Pozdrawiam

 • Leszek
  Reply

  Super wynik – świadczący o tym, że są tu ludzie otwarci i świadomi. Mniejszości na to jednoznacznie wskazują.

  • Gosia
   Reply

   Witaj Leszku , pytanie 5-te – większość twierdzi że jest to wyprawa w głąb świadomości -bardzo jestem ciekawa ,jak to się ma do tych innych istot unicestwianych w tej przestrzeni ?
   Pozdrawiam serdecznie 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>