Wyjście z Matrixa i siła tajnych stowarzyszeń, oczami Tarota – Agnieszka Dawidowicz

More videos
Views
   


– czy jest szansa na wyjście z Matrixa
– czy ludzkość jest eksperymentem
– czy dr Neruda opisał naszych stwórców w publikacjach Wingmakers
– czy Polska stanie się niepodległa i bogata
– jaka jest rola Dzieci Perłowych na Ziemi
– rozbłysk słoneczny
– czy upadną tajne stowarzyszenia manipulujące światem
– czy kryptowaluty mają przyszłość

Kontakt:
Agnieszka Dawidowicz: tel. 22-8476177
Leszek Nabiałek – tel. 504-644109

40 komentarzy

 • Tomek
  Reply

  Pan Alex chyba gubi sie w pojeciach. Jest duza ruznica pomiedzy stworca a manipulatorem „kreatorem”. Czy czlowiek hodujacy kury w klatkach jest ich stworca czy kreatorem ich losu.

 • Kiara
  Reply

  A, tak swoją drogą co to jest PRAWDA…… PRAWDA TO INFORMACJA WIĄZKA ENERGII O BARDZO OKREŚLONEJ WIBRACJI…i nic więcej.

  Każdy z nas jest indywidualnością,… wibracją . weryfikuje informacje wedle własnego miernika prawdy, czyli podobieństwa wibracji informacji z podobieństwem wibracji własnej świadomości i wiedzy.

  Podobieństwo przyciąga bliskie sobie podobieństwo, odpycha, nie akceptuje dużej różnicy energetycznej, bo jest dla niego nie zrozumiała, nie czytelna.. tak wiec nie do przyjęcia… aż do momentu rozszerzenia osobistego pola wiedzy, swojej świadomości.

  I to jest normalne i naturalne. nie można np. od dziecka wymagać żeby na temat kota miało identyczną wiedzę jak uczeń w szkole , to przychodzi z czasem.
  Każdy będzie się upierał przy swojej wiedzy jako prawdziwej… rzeczywiście taka jest, tylko z różnych poziomów odbierana.

  Kiara.

 • Kiara
  Reply

  …… „W tych badaniach nikt nie jest dojony i podpinany pod cokolwiek, one mają na celu uwolnienie całkowite z dojenia i podpięć poprzez nawiązanie kontaktu świadomego z własnym duchem po tamtej stronie, w czym dobry regres bardzo pomaga. Czas nie istnieje, dlatego można to robić przy użyciu pokładów świadomości – energii plazmy…..”

  Czy naprawdę zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz? Pomyśl proszę samodzielnie… nie powtarzaj cudzych twierdzeń.

  Kontakt świadomy ze SWOIM DUCHEM MA KAŻDY Z NAS …. WSZYSTKO CO CZŁOWIEK MYŚLI I ROBI .. ROBI TO JEGO DUCH PRZEZ CZŁOWIEKA… CZŁOWIEK NIE MÓGŁ BY ŻYĆ GDYBY CAŁKOWICIE BYŁ POZBAWIONY KONTAKTU ZE SWOIM DUCHEM.. BO TEN DUCH TO MY .. A MY TO ON… SPOSOBEM ROZMOWY ZE SWOIM DUCHEM JEST SŁUCHANIE WŁASNEJ INTUICJI !

  To się odbywa całkowicie świadomie, nie jest potrzebna żadna regresja do nawiązania pełniejszego kontaktu z duchem.. wystarczy wyciszenie myśli i wsłuchiwanie się w siebie w swoje wnętrze. cała reszta to dla mnie szemrane metody….

  Czy nie rozumiesz że do kontaktu z samym soba nie potrzebujesz pośredników! Wystarczy uwierzyć że możesz, potrafisz i pomału będziesz bardzo wyraźnie słyszał swój wewnętrzny głos..otworzy Ci się dostęp do całej wewnętrznej wiedzy.

  Moim zdaniem te akcje pośredników w hipnozie , to coś jak religijna wyłączność na pośrednictwo w kontakcie z Bogiem… no cóż .. to jest epoka ciemności.. a w niej każdy ściemnia na swoją modłę.. i doi innych twierdząc,że on… to nie! On tylko jest wyjątkiem , który ma patent na wiedzę.

  Nie.. tak to się nie dzieje.. KAŻDY robi wszystko sam dla siebie ,wszystko nie otwiera się w nas pod wpływem cudzych technik, a jedynie dzięki własnej pracy energetycznej … „wytrychów ” i podstępu .. używają złodzieje.

  Ludzie szukają sensacji, wyjątkowości … cudów wianków na kiju.. żeby brylować przed innymi…. a wszystkie największe cudowności zawierają się w prostocie zdarzeń…… WSZYSTKIEGO DOKONUJEMY DLA SIEBIE SAMI… SAMI PRZEKRACZAMY KOLEJNE POZIOMY SWOJEGO ROZWOJU.

  Kiara.

  ps. Jacek nie wszystko jest już wypalone, nie twórzmy iluzji , zmiany zachodzą przestrzeń energetyczna intensywnie się zmienia, to prawda, ale…. dopóki CZŁOWIEK będzie chciał doświadczać negatywu on będzie na ziemi . Nie w takiej mocy i ilości jak do tej pory, ale będzie, nie będzie miał zasięgu dotykania tych co wybrali inaczej , będzie skupiał wokół siebie podobnie myślących i działał w ich przestrzeni do momentu, aż oni zrezygnują z tych doświadczeń.

  Jak to się przełoży na zdarzenia ziemskie….. zobaczymy ,moc negatywu topnieje jak lód na wiosnę … ludzie bez dusz w przyspieszonym tempie będą odchodzili z Ziemi.
  Zatem zmiany już są widoczne szczególnie w miejscach w ktorych poziom energii w czakrach , czakramach i merydianach ( Ziemskie światłowody/ ley lines) znacznie się podniósł.

  Tarot zawsze mówi prawdę .. wszystko zależy od sposobu zadania pytania oraz od umiejętności odczytu odpowiedzi.. tarocistki również mają różny poziom umiejętności odczytu Tarota i interpretacji odczytu. dlatego są one różne.
  Na moją wiedzę ta wojna trwa od dłuższego czasu, nie jest to wojna z islamem tylko z syntetyczna inteligencją, która używa do walki ludzi przeciw sobie .. tworząc miedzy nami nienawiść. wiadomo .. „gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta..
  zatem mocno patrzeć należy nie na zwaśnionych, tylko na TYCH, KTÓRZY CZERPIĄ Z TEGO ZYSKI .. GDZIE , JAKIE .. I JAK MY NA TYM TRACIMY, CO TRACIMY .

  Wszystkie pola walk i miejsca zamachów terrorystycznych sa TYLKO PO TO BYŚMY SKUPILI NASZĄ UWAGĘ W ZUPEŁNIE INNYM MIEJSCU!.. to taki teatralny myk.
  Kiara.

 • Jacek Wozniak
  Reply

  Witam serdecznie! 🙂
  Podlaczen pasozytow juz nie ma bo wysokie wibracje je wypalily a tajne negatywne stowarzyszenia traca na sile bo karma ich dopada oraz nie maja wsparcia wlasnie tych pasozytow.Wspominalem wczesniej i czuje ze warto wspomniec ponownie ,bo widze ze niektorzy zyja wciaz stara wiedza i po czesci dezinformacja!Kolejna sprawa odnosi sie Tarota.Z tego co zauwazylem Tarot roznie pokazuje przyszlosc ,np.pani Jaske widzi w nich wojne z islamem ca ma sie zdarzyc praktycznie na 100% a inna tarocistka z You Tuba pani Astylia nie widzi takiego konfliktu . Komu tu wierzyc? Dlaczego wyszly dwie odmienne odpowiedzi na zadane te same i bardzo wazne pytanie? Elo! d:)

 • Plasma3
  Reply

  https://www.youtube.com/results?search_query=calogero+grifasi
  Zachęcam do zapoznawania się z regresami hipnozy Calogera Grifasi i jego zespołu. Wbrew niektórym, mydlącym opiniom, te badania mają na celu rzeczywistą pomoc ludziom w pozbyciu się toksycznych wpływów zewnętrznych i każdy regres jest robiony za zgodą części subliminarnej człowieka. Telepatia i poruszanie się w obszarach bezczasowości jest „przyszłością” ludzkości w obecnej linii, przy jej pomocy będzie możliwa identyfikacja najeźdźców i walka z nimi – pasożytami bez konieczności stosowania tradycyjnej broni. Niezbędny oręż posiada każda świadoma istota – jest nim jej własny duch i wola oraz kreatywność, które nie mogą być złamane przez cokolwiek. Pozdro dla was.

  • mały zwierzak z afryki
   Reply

   Mam dobra radę , która jak zawsze zostanie olana . Z tym Calogero Grifasi to tak nie jedź po bandzie. Widziałem , słuchałem i trochę się zdziwiłem . Ignorancja wynikająca z niewiedzy , to potężna rzecz . Problem jest wtedy gdy ignorant pomaga . Koleś rozmawia czasami z bytami z wyższych gęstości i dochodzi do sytuacji gdy nie rozumie treści . Nosz qrva . On pomaga ludziom ?? W czym ?? Chyba w tym by było fajniej taplać się w gównie a nie rozwiązać realny problem . W dodatku zauważyłem u niego pewną ewolucję poglądów na sprawy np. . karmy (na plus dla niego) . Ale rodzi się pytanie czy pomagał ludziom tak samo dobrze przed zmianą poglądów czy raczej szkodził ??? Na koniec dam przykład – zgłosił się koleś do powyższego , ale koleś z tych „wyczesanych” . Gdy Calogero chciał mu „pomóc” ten dał jasno do zrozumienia ,żeby nic nie robił a jedynie udzielił informacji . Pod koniec sesji Calogero , zapytał trochę zmieszany zaistniałą sytuacją – czy tak rozwinięta jednostka ma nas ludzi za głupców . odpowiedź – za głupców nie ale za jednostki zbyt mocno emocjonalne . Jak koleś ma pomagać , gdy pyta kogoś czy on sam jest głupcem ??? No nie wiem . Krótko mówiąc , kiedyś po rozmowie z arkturianami wyszedł na imbecyla , ignoranta i mam nadzieję ,że ktoś extra czuwa nad jego „pacjentem” z tejże szopki . Jako informacja – Tak , jako pomoc – Jaka pomoc ??? Zapoznanie się owszem . Mydlące opinie ?? – Patrz zdanie pierwsze z tekstu.

 • Plasma3
  Reply

  „Bo naprawdę nie wiesz i wiedzieć nie będziesz, KTO w przestrzeni energetycznej stoi za takim hipnotyzerem, KOGO on reprezentuje i CO jest w kodzie podprogowym na poziomie czysto energetycznym w tej „hipnotycznej cud pigułce” Nawet nie wiesz czy w tym czasie nie zostałeś przeprogramowany, podłączony do energetycznej dojarki ,a twoja świadomość nie została zdefragmentowana.. bo nie wiesz z jakimi cywilizacjami i technologiami współpracuje dany hipnotyzer..” –
  za bardzo tutaj rozpędzasz się, pisząc za dużo już niezbyt sensownie. Skoro nie znasz założeń i istoty tych badań, powstrzymaj się od takich wniosków. W tych badaniach nikt nie jest dojony i podpinany pod cokolwiek, one mają na celu uwolnienie całkowite z dojenia i podpięć poprzez nawiązanie kontaktu świadomego z własnym duchem po tamtej stronie, w czym dobry regres bardzo pomaga. Czas nie istnieje, dlatego można to robić przy użyciu pokładów świadomości – energii plazmy.

 • Kiara
  Reply

  Widzisz Plasma3 ten podstęp polega na wpisywaniu nowych programów na stare… on NIE ROZWIĄZUJE, NIE ZERUJE I NIE USUWA STARYCH.
  Jest jedna podstawowa i niezmienna zasada dotycząca LUDZI wcielonych Dusz… najpierw trzeba całkowicie zakończyć i wyzerować poprzednie, następnie rozpocząć NOWE! Tego nie dokonuje się zewnętrznie… ktoś.. coś .. nam…. przez wkodowanie, wpisanie innego programu… TO SIĘ DOKONUJE WEWNĘTRZNIE PRZEZ OSOBISTĄ PRACĘ NAD SOBĄ,przez zwiększenie mocy energii w sobie , która kończy i zeruje poprzednie wpisuje większą siłą nowe.

  Tego nikt, za nikogo nie dokona, bo nikt za nikogo życia nie przeżyje… chyba oczywiste.

  WIEDZA JEST ENERGIĄ…. w całokształcie, w swojej pełni absolutnie niezbędną do zakończenia poprzedniego procesu.
  Jak się coś nie kończy.. zaczyna coś innego .. to, co z tego wychodzi.. spróbuj zbudować dom z brakami w fundamentach… choćbyś nie wiem jak ładnie wyposażył pokoje,żeby mieć komfort psychiczny… i chwilowa radość.. to wcześniej czy później albo uzupełnisz fundament, albo ten dom runie i budujesz od nowa.

  Ale każdy chce , łatwo,szybko, na skryty… zapłacić i mieć.. to nad czym trzeba długo pracować… jednak z energią jest tak jak z pływakami w zbiorniku… ona MUSI WYPEŁNIĆ SOBĄ KAŻDĄ KOMÓRKĘ NA DANYM POZIOMIE, DOPIERO WÓWCZAS ONE SIĘ PODNOSZĄ I WCHODZIMY NA WYŻSZY POZIOM.

  Tybetańczycy przekonali się że ich praktyki… efektywne dla jakiejś funkcji ( bo jest to przekierowanie energii w zaprojektowany efekt.. tworzą jej brak w innych miejscach) takie ich zabawy po 18.tys lat NIE DOKONAŁY W NICH ŻADNEJ EWOLUCJI! NADAL SĄ W TYM SAMYM MIEJSCU I BAWIĄ SIĘ W POZORNE SUKCESY. 🙂

  Praca czyni mistrza… ale osobista nad sobą, wytrwała, bez strachu, rezygnacji z pewnością, że KAŻDY MOŻE .. ale nie może omijać ni spychać pod dywan ,ani zakrywać nowym programem tematów nie dokończonych, nie poznanych i nie załatwionych, bo w całokształcie naszego rozwoju TO WYJDZIE .. trzeba będzie się ponownie z tematem skonfrontować .

  Implanty, pasożyty, energetyczne kody, wszczepy, manipulacja umysłem…. tak to wszystko istnieje najbardziej narażeni są na nie ludzie ufnie poddający się hipnozie.
  Bo naprawdę nie wiesz i wiedzieć nie będziesz, KTO w przestrzeni energetycznej stoi za takim hipnotyzerem, KOGO on reprezentuje i CO jest w kodzie podprogowym na poziomie czysto energetycznym w tej „hipnotycznej cud pigułce”

  Nawet nie wiesz czy w tym czasie nie zostałeś przeprogramowany, podłączony do energetycznej dojarki ,a twoja świadomość nie została zdefragmentowana.. bo nie wiesz z jakimi cywilizacjami i technologiami współpracuje dany hipnotyzer.. ba często on sam tego świadomie nie wie.

  Wcielenia to jedno.. a koło karmy to drugie.. wcielenia to naturalność drogi poznawczej Ducha, karma ,to podstęp władców tego wymiaru.
  Wcielenia pozostaną nadal, karmy już nie będzie.
  Wyjść z koła karmy jest niesamowicie trudno, to jest chodzenie w koło z brakiem możliwości poznawczych poza pasmem energetycznym dla 5 zmysłów ograniczającym ten krąg… dokładnie jak koń w kieracie i w „okularach.. widzi tylko to co jest przed nim.

  Drogą wyjścia wbrew ogólnym głosom nie nie jest do przodu w kolejne poszukiwania.. a cofnięcie się do TYŁU… WEJŚCIE JEST WYJŚCIEM I ZAŁATWIENIE WSZYSTKICH .. ABSOLUTNIE WSZYSTKICH POZOSTAWIONYCH ZA SOBĄ I NIE ZAŁATWIONYCH TEMATÓW… tak Alex .. TYLKO TAK TO SIĘ DZIEJE.

  Nie istnieje inna droga wyjścia z MATRIXSA .. TYLKO TA , KTÓRA WESZLIŚMY W TĄ PRZESTRZEŃ… cała reszta to poziomy kolejnych zwodzeń CZŁOWIEKA.

  A, zatem nie tworzenie kolejnych nowych wpisów na starych … a zerowanie, oczyszczenie starych.. tworzenie czystej przestrzeni na NOWĄ OPOWIEŚĆ.

  Dziecko w przedszkolu jak zabazgrało jedną kartkę , to nie pisze na niej nowego, tylko prosi o czystą i zaczyna nową kreację w czystej przestrzeni… nas to również dotyczy.
  Zakończenie wszystkiego, oczyszczenie.. ono jest podstawą do wejścia w NOWE.

  Kiara.

 • Plasma3
  Reply

  Jeśli zespół hipnotyzerów i telepatów jest odpowiednio świadomy i silny energetycznie, metabolizm tych sesji i ppszczególnych ludzi i „ludzi” przyczynia się do wyraźnej poprawy ich kondycji za życia. To są badania nad tym, jak działają pasożyty i implanty przez nie umieszczane. Obnażany jest tam cały, wyrafinowany system zarządzania programem karmy, kontroli wcieleń, krzywdzące ludzi eksperymenty kontroli mentalnej w wykonaniu wojska i szereg innych przyczyn stagnacji cywilizacyjnej na świecie. Obejrzyjcie sobie sesje zespołu Grifasi, być może część w was już je zna, jak np.Pan Aleks.

 • Kiara
  Reply

  Cześć Plasma3 Ci o ktorych ja piszę nie są wcale materialni, nie ratyfikują żadnej cywilizacji, „nadzorują” nie jest precyzyjnym słowem. Raczej chronią i wspierają życie gdy jest zagrożone .. ale nie indywidualne poczynania osób, a o całokształt w tym chodzi.

  Oni doskonale wiedzą,że nie można na kimś niczego wymuszać, bo taki przeskok jest pozbawieniem jakiegoś obszaru wiedzy.

  Każdy musi sam poznawać, weryfikować zakres swojego dobra i dążyć do coraz wyższego… i tak się dzieje.

  To obszerny temat, Te Energie są poza potrzebą uzupełniania swojej energii , maja tak wysoki potencjał,że śmieszne jest myślenie iż potrzebują energii od LUDZI.

  HIPNOZA…. w tej rzeczywistości bardzo rzadko jest prawdziwą relacją , nie radziła bym w nią bezgranicznie ufać… przecież wszystkie informacje muszą być akceptowane przez mózg i świadomość człowieka… jego obyczaje, poziom rozwoju, tradycje, kulturę i świadomość.

  Ile w tym prawdy.. a ile nie akceptacji i korekt akceptacji mózgu?
  Poza tym to może być kolejny nieprawdziwy film , pokazywany człowiekowi.. jako info. w które ma uwierzyć.

  Kiara.

 • Plasma3
  Reply

  Cześć Kiara. Wiesz co ? Te „tajne grupy pozytywne, z ukrycia nadzorujące pewne zdarzenia” – jak to określiłaś, to wygląda na to, że są to nie tyle tajne grupy, co indywidualne dusze w stanie wyzwolonym, czy ziomki danych „ludzi” z rodzimych planet zdolne tak wpływać na życia i zdarzenia, że jeszcze nie doszło do katastrofy. Coś, co jest wolne, nie nadzoruje niczego, bo raczej nie musi. Zresztą z drugiej strony katastrofa jest nie na rękę pasożytom, bo jakby się ziściła, nie miałyby co jeść. W Kosmosie nie można ufać nikomu, a już na pewno nie lukrującym cywilizacjom, które zachowują się, jak Matka Teresa, czy święty Franciszek z Asyżu 🙂 W seansach hipnozy u Calogera Grifasi wychodzą ciekawe kwiatki nawiązujące do tego wszystkiego.

 • Kiara
  Reply

  Plasma3 zgadzam się z Tobą w 90% wypowiedzi jednak istnieją tajne grupy pozytywne, z ukrycia nadzorujące pewne zdarzenia, gdyby nie one CZŁOWIEK nie miał by żadnych szans na przebicie się przez negatyw codzienności.

  Te Federacje, Cobry ,Wingmakres , Benjaminy, religie i zdecydowana większość ezoteryki .. to jedna wielka ściema usiłująca zablokować półprawdami dostęp do PRAWDY.

  Jest już spora grupa LUDZI , którzy to zauważają i identyfikują, to oni tak naprawdę są wiodącą grupą rozwoju duchowego.

  W ewolucji gatunku… czyli LUDZI DUCHOWYCH nie chodzi TYLKO o jedną grupę etniczną „SŁOWIANIE”a o WSZYSTKICH DUCHOWYCH LUDZI.

  Zmiany dokonują się nie przez modyfikowanie systemu finansowe ( to nastąpi jako naturalność efektu zmian) a, przez ZMIANĘ SYSTEMU WARTOŚCI , KTÓRYM CHCĄ ŻYĆ LUDZIE.

  Kiara.

 • Krasula
  Reply

  pytanie pierwsze : czy jest szansa na wyjście z Matrixa?
  trzeba wprowadzić bezwarunkowy dochód podstawowy i sprawa pieniędzy o której na początku sugerowały karty będzie rozwiązana, jeżeli ludzie nie będa bezpieczni finansowo, to nic się nie zmieni
  i sprawa najważniejsza trzeba dobrze odcvzytać rozkład kart , to jest podstawa, bo karty pokazać coś mogą, ale odczytać to poprawnie, to już wyższa szkoła wtajemniczenia

 • Plasma3
  Reply

  W przypadku tajnych stowarzyszeń „złych” i „dobrych” chodzi tylko o jedzenie ludzkiej energii. „Dobre” stowarzyszenia stojące za ideą Galaktycznej Federacji, White Dragon Society i ich łącznicy pokroju „Kobry”, czy Benjamina Fulforda – są tak samo głodne energii, jak „złe”, tajne stowarzyszenia. To są zwyczajne rozgrywki w sferach duchowych, rywalizacje o jedzenie, absorpcje ludzkiej uwagi i intencji.

  Propagowanie chrześcijaństwa przez „narodowców”, jak były ksiądz Międlar i tego rodzaju środowiska, nie przyczynia się ani trochę do wyzwolenia Słowian, a wręcz przeciwnie. Dlatego mentalna niemoc Polaków może tkwić w narzuconych im wieki temu religiach przez pasożytniczy Watykan, jego macki i nie tylko. Podążanie za ruchami, doktrynami, jak pięknie by one nie brzmiały, nie gwarantuje wyzwolenia. Tylko osobiste doświadczenia z użyciem odmiennych stanów świadomości mogą pomóc w wyzwoleniu – przeżyciu śmierci we właściwy sposób naturalny. Mam przeczucie, że zryw nacjonalizmu w Polsce nie jest świadomy głębi matriksa planetarnego, a w wielu obszarach ten zryw jest odpowiednio planowany dla wywoływania określonych reakcji ludzkich w zamęcie. Tylko odrzucenie religii może zrewitalizować i dać realne otrzeźwienie. Wszystkie z religii to programy pasożytów, które służą do ich karmienia ludzkim oddaniem i kierowaniem uwagi. Polska jest mocno spętana tymi łańcuchami. Jedyną szansą jest zjednoczenie się wszystkich Słowian z ich prastarymi tradycjami i oddzielenie tego, co obce-gadzie, od tego, co wywodzi się tylko od nich samych. Wtedy można wroga widzieć i kazać mu się wynosić ze swoich pokładów świadomości 🙂 Pozdro.

 • Kiara
  Reply

  Czy fizyczne życie jest PRAWDĄ czy ILUZJĄ?

  ZAWSZE JESTEŚMY ENERGIAMI…. LUDŹMI TYLKO CZASOWO….

  W układzie istnienia jest Energia osobowościowa, samoświadomość, indywidualność duchowa, którą jest KAŻDY Z NAS, kto jest wcieloną DUSZĄ w materialne ciało.
  Każdy CZŁOWIEK DUCHOWY, TO NIEPOWTARZALNA INDYWIDUALNOŚĆ…przepiękny akt wiecznego istnienia.
  Tak naprawdę ZAWSZE JESTEŚMY ENERGIAMI , które poznają siebie poprzez doświadczanie kontaktu z materią i z innymi wcielonymi Energiami.

  MY tak wybraliśmy, ale nie wszystkie Energie w Zaświatach dokonały wyboru wcieleń w materię. Są też takie, (jest ich bardzo dużo) ktorych istnienie opiera się wyłącznie na myślowych kreacjach, ONE nigdy się nie wcielają .
  A zatem układ energetyczny wcielających się Energii to:

  1. Przeolbrzymia Energia osobowościowa, która zależnie od przestrzeni doświadczeń /materialnego świata wydziela z siebie część energii , tworząc z niej matrycę energetyczną o niższym dużo potencjale energetycznym , dostosowana do wibracji przestrzeni doświadczeń.Z takiej matrycy wydzielają się ISKRY ŻYCIA , DUSZE .. wcielające się w LUDZKĄ MATERIĘ… są to kolejne inkarnacje matrycy duchowej .. a nie inkarnacje kiedyś żyjącego CZŁOWIEKA.

  W naszym TERAZ w III wymiarze jest MATRYCA ASTRALNA … forma energetyczna i DOM POWROTU LUDZKICH DUSZ PO ZAKOŃCZENIU WCIELEŃ NA ZIEMI.

  Wcielenia.. czyli narodziny LUDZI mają cel poznawczo rozwojowy w granicach każdego wymiaru w którym istnieją, TO JEST ICH REAL. Każda Dusza/CZŁOWIEK ma swój plan przed urodzeniowy, który tworzy jego los i przeznaczenie. Ta wiedza jest WYBOREM NIEWCIELONEGO DUCHA..KTÓRY POWOŁUJE DO ISTNIENIA KAŻDE LUDZKIE ŻYCIE ZE SWOJEJ ENERGII DUCHOWEJ O NIŻSZEJ WIBRACJI.

  TAK NAPRAWDĘ NIEWCIELONY DUCH ZAŚWIATOWY, JEGO NIŻSZA FORMA .. MATRYCA ASTRALNA I WCIELONA DUSZA W CZŁOWIEKA .. TO JEDNO I TO SAMO… różnica między nimi polega JEDYNIE na poziomie mocy i wibracji, a tym samym na świetlistości.

  A ZATEM PRZEZNACZENIE i LOS ….. czym są?

  1.PRZEZNACZENIE .. TO PLAN PRZED URODZENIOWY WYBRANY PRZEZ NIE WCIELONĄ ENERGIĘ.

  2.LOS.. TO ZDARZENIA W TYM PLANIE, KTÓRE CZŁOWIEK MOŻE ZMIENIAĆ, GDY UZNA SWOJE LUDZKIE DECYZJE ISTOTNIEJSZE NIŻ WOLĘ SWOJEJ NIE WCIELONEJ ENERGI.
  Ponieważ CZŁOWIEK został obdarowany wolną wolą ma prawo podejmować osobiste decyzje nawet gdy nie są one zgodne z wolą i planem jego nie wcielonej Energii/ Ducha Zaświatowego. Ona/ Energia musi zaakceptować wolę CZŁOWIEKA pomimo,że będzie to fiasko Jej planu i celu danego wcielenia.

  Bywa również, teraz coraz częściej,że świadomość LUDZI ich Dusz przekracza granice tylko LUDZKIEGO zrozumienia celu życia.

  CZŁOWIEK wyraża zgodę na trudniejszą wersję swojego losu … podejmuje się pełnego zrealizowania planu przed urodzeniowego wybranego przez niewcielającą się Energię Zaświatową.

  My znamy takie decyzje pod nazwą ” UKRZYŻOWANIE” jest to połączeniem woli Energii duchowej z wolą wcielonej Duszy w miejscu czakry SERCA.. w ten sposób łączy się DUCH z materią przez LUDZKIE ciało.
  Od zaistnienia takiego momentu CZŁOWIEK swoim życiem realizuje plan Zaświatów , ma z własnego wyboru trudniejszy LOS , ale o wiele większą moc kreacji od innych LUDZI i dużo większy dostęp do wiedzy duchowej poprzez bezpośredni kontakt ze swoją niewcieloną Energią…

  Tak powstaje JEDNIA DUCHOWO MATERIALNA , która w pełni realizuje plan DUCHA z najwyższych wymiarów istnienia.

  Bywa również tak,że Energie duchowe z bardzo niskich poziomów wibracyjnych podstępnie, lub przemocą z własnej woli ,lub woli CZŁOWIEKA przejmują LUDZI , podporządkowują ich sobie różnymi układami i przez podporządkowanych sobie LUDZI realizują swoje plany.
  Taki układ nazywa się przejęciem lub opętaniem .. dla CZŁOWIEKA zawsze kończy się negatywnie.

  Ale bywa również tak,że na Ziemi wcielają się przedstawiciele z nisko wibrujących przestrzeni .. miewają różne cele , jedni rozwojowe inni destrukcyjne Nie zawsze LUDZIE dokonujący złych czynów są ich przedstawicielami… czasami takie doświadczenia potrzebne sa Energii jako wiedza… to jest akceptowane, brak akceptacji ma zatracenie się w złych czynach.

  Bywa jednak również tak… że na Ziemi wcielają się wysoko wibrujące Energie, by podnieść energetykę Ziemi , otworzyć nowe możliwości i przekazać wiedzę , która pomoże LUDZIOM w podejmowaniu decyzji ewolucyjnych.
  Tak dzieje się zawsze w czasach w ktorych może,albo musi nastąpić skok ewolucyjny na Ziemi.

  Tak wygląda układ energetyczny przed wcieleniowy i wcieleniowy.. plan materialnego życia jest dla wcielonej Duszy .. Energi o niższej wibracji polem doświadczalnym, szkołą . Jej kolejne życia , to zarówno lekcje jak i klasy w tej szkole.

  A zatem co jest prawdą , a co iluzją…. tak naprawdę PRAWDĄ SĄ NASZE WSZYSTKIE ODCZUCIA i UCZUCIA , ICH SKALA , ICH MOC ,ICH ZAKRES ..
  NASZE ODCZUCIA ODBIERANE PRZEZ 5 ZMYSŁÓW SĄ JEDYNĄ PRAWDĄ , KTÓRĄ ZABIERAMY ZE SOBĄ PO OPUSZCZENIU MATERIALNEGO CIAŁA.

  ZAWSZE ZABIERAMY UCZUCIE MIŁOŚCI.. NIGDY NIE ZABIERAMY STRACHU, NIENAWIŚCI I CIERPIENIA NA DRUGA STRONĘ…. WSZYSTKIE UCZUCIA NEGATYWNE POZOSTAJĄ W PRZESTRZENI MATERIALNEJ..

  Energia duchowa/ dusza .. KAŻDA opuszczając ciało fizyczne zabiera ze sobą TYLKO MIŁOŚĆ JAKOM UDAŁO JEJ SIĘ ROZPALIĆ W SOBIE.. I NIC WIĘCEJ.

  Zatem skąd biorą się piękne pozytywne uczucia do jednych ,obojętność i negatywne uczucia do drugich?

  Gdy rozpali się miłość w sercu CZŁOWIEKA DO CZŁOWIEKA…. ONA NIGDY NIE GINIE.. W TRAKCIE SPOTKANIA BUDZI SIĘ JEJ MOC TAKA JAKĄ STWORZYLIŚMY W SOBIE. Aspekt obojętności, lub negatywu , to zwyczajnie brak uczuć , a nawet lek przed nimi, ich barwa , jasnością i mocą… bo nie wszyscy żyjący na Ziemi jako LUDZIE pochodzimy z przestrzeni w których wysoka wibracja miłości jest najcenniejszą wartością.

  A co jest iluzją…. to zależy przez jaki pryzmat i parametry weryfikujemy informację i KTO .. z jakiej przestrzeni to weryfikuje.

  Kiara.

  ps. Tomasz dziekuję za docenienie , jest to moja wewnętrzna wiedza, ale również logiczna analiza na jej podstawie, jak również zrozumienie istnienia na podstawie całokształtu cykli rozwojowych w przyrodzie. Oczywiście uważnie słucham innych LUDZI .. , którzy bardzo często są dla mnie inspiracją poszukiwań wiedzy, a często również wiedzą odkrywaną na nowo.

 • Tomasz
  Reply

  Witaj Kiara , Podobaja mi sie twoje opisy. Czy moglabys podac jakies zrodla? W internecie jest sporo informacji ale wiekszosc to krochmalenie.

  Tomasz

 • Kiara
  Reply

  Fajnie z tą iluzją lecicie…. dla kogo jest iluzją dla kogo nie jest?

  Biorąc pod uwagę ,że wszystko rozgrywa się wewnątrz nas w świecie naszych myśli i uczuć .. istnieje TYLKO , TO ,CO SAMI WYKREUJEMY W SWOIM WNĘTRZU .. I TYLKO ,TO WYŚWIETLAMY W NASZYM ŚWIECIE JAKO HOLOGRAM 3D ,4D,ALBO 5D …
  Wszystko zależy od możliwości energetycznych danej osoby… realnie to jest iluzja. Ale…. w parametrach naszej rzeczywistości III wymiaru dla odbioru naszych 5 zmysłów to nie jest iluzja , tylko real.

  Tworzenie tego realu , to oddzielny temat , wcale nie skomplikowany w wytłumaczeniu, bo w grę naszej rzeczywistości wchodzi rzecz najważniejsza częstotliwość drgań materii,.. jej zagęszczenie którą nasze zmysły odbierają jako jej stany.. gazowy, ciekły , stały. W innych wymiarach również są takie stany, ale oparte na innych częstotliwościach drgań i na innych odbiorach zmysłami ich mieszkańców. Każdy świat materialny dysponuje własnymi zasadami, które dla świata duchowego są iluzją tworzoną przez świadomość dla celów poznawczych.
  Ale dla świata materialnego jest to real, materialne zasady istnienia , które można przekraczać w każdym wymiarze, jednak TRZEBA OSIĄGNĄĆ MOC WŁADANIA MATERIĄ…

  BO , TAK NAPRAWDĘ WSZYSTKIEGO DOKONUJE SIĘ SIŁĄ MYŚLI…. i stwarza i dematerializuje .. jednak najpierw trzeba osiągnąć wewnętrzną moc by tego dokonywać.

  Żeby mogły powstawać światy musiał być KTOŚ… albo KTOSIE , którzy nie tylko mają takie piękne myśli ale i MOC materializacji i dematerializacji swoich kreacji.

  Dodam tylko ,że nie jest to żaden bóg religijny i nie są to aktorzy z Wingmakers, mam nadzieję ,że niebawem LUDZIE poznają te Eminencje, bo już czas ,żeby poznali prawdę o Ziemi, Kosmosie i powodach swojego życia w światach materialnych.

  Człowiek … jedno życie, jedno wcielenie , jedna Iskra życia… piękna historia nadziei, wiary, miłości .. ale i cierpienie ,oczekiwanie .. wyciąganie rak ku wiedzy…
  Człowiek w całokształcie rozwoju SWOJEJ NIEWCIELONEJ ENERGII naprawdę drobny epizod .. bo żyć takich doświadczała ONA setki tysięcy w różnych miejscach kosmosu.

  Człowiek po śmierci swojego ciała fizycznego jako zakończony etap doświadczeń ( miniaturowy dysk z zapisaną wiedzą minionego życia) powinien wrócić do DOMU .. czyli swojej Energii nie wcielającej się. Jednak tak się nie działo w naszym III wymiarze . Niewielu osobom udawało się przeżyć tak swoje życia, by zgromadzić wystarczająco dużo energii do wydostania się ponad ramy tego wymiaru.

  Kolejne Iskry życia/ dusze wydzielane z nie wcielającej się Energii .. ludzkie życia powracały na Ziemię z nadzieją iż tym razem im się uda.. i tak dzieje się aż do teraz w obrębie III wymiaru, którego energetyczną matrycą jest ASTRAL .. a , matrycą energetyczną dla wszystkich dusz tego wymiaru są ich ciała astralne.
  Ono jest jak forma niższego rzędu, która, po zakończonym etapie doświadczeń razem ze wszystkim duszami biorącymi w nich udział powinna powróć do swojej matrycy duchowej , która nigdy się nie wciela. Każdy CZŁOWIEK DUCHOWY .. KAŻDA SAMOŚWIADOMOŚĆ MA SWOJĄ MATRYCĘ NIŻSZEGO I WYŻSZEGO RZĘDU… PO KAŻDYM ZAKOŃCZONYM PROCESIE ROZWOJOWYM WSZYSTKIE WCIELENIA / DUSZE WRACAJĄ DO NIEJ.. SCALAJĄ SIĘ Z NIĄ, TWORZĄC JEJ WYŻSZĄ FORMĘ ENERGETYCZNĄ.
  A,zatem co w tym układzie jest realem ,a co iluzją… czym większe oddalenie od pierwotnego wzorca , tym mniejsza moc i wiedza.. tym niższa wibracja , bardziej twarda, zimna materia.
  Dla każdej przestrzeni inne są parametry jej prawdy inne jej iluzji , pomimo że odbiorcą informacji jest zawsze TA SAMA ENERGIA ,a czytnikami cały czas jest 5 zmysłów.
  Czy zatem będąc tylko JEDNORAZOWYMI ISKRAMI ŻYCIA WYDZIELONYMI Z NASZEJ NIE WCIELAJĄCEJ SIĘ ENERGII JESTEŚMY ILUZJĄ ISTNIENIA…. NIE JESTEŚMY NAJPIĘKNIEJSZYM DZIEŁEM KREACJI MYŚLI I UCZUĆ… NIEWCIELONEJ ENERGII.. JESTEŚMY JEJ DZIECKIEM…. LUDŹMI I AŻ LUDŹMI…. ALE RÓWNOCZEŚNIE JESTEŚMY WIECZNYMI DUCHOWYMI WĘDROWCAMI.. KTÓRZY PISZĄ NIESKOŃCZONĄ HISTORIĘ ISTNIENIA DUCHA.

  Kiara.

 • Elżbieta
  Reply

  Ja wierzę, że możemy szybciej odzyskać niepodległość j, niż dopiero w kolejnych pokoleniach. My Polacy, potomkowie Lechitów mamy już ideologię. Budzi się w nas słowiańska dusza. Odzyskujemy nasze korzenie. Zwiększa się też nasza świadomośćWróżka Alice powiedziała w przepowiedni na październik, że Polska wstaje z kolan.

  • Radoslaw
   Reply

   Najpierw to musimy wyrzucic kosciol czyli drakonska agende z kraju i anulowac chrzest, wowczas uwolnimy sie od ucisku. Tyle i az tyle. Lechici szli na smierc bo nie chcieli chrztu, dla nich bog mieszkal w sercu a nie w watykanie. Wiedzieli, ze sie odrodza wolni, a nie zniewoleni.
   Narazie Slomianin stulecia sprzedal nas Lucyferom, a tego nei idzie tak latwo odkrecic.
   Poza okupantami Polakow meczy inny wrog- wewnetrzny. Tzw kody weza czyli mieszanie i pogarda do drugiego Polaka.

 • Bertha
  Reply

  Drugi rozklad Taorta o Wingmakres – w/g mnie karta Smierc powinna tu byc zinterpretowane, ze oni tworza swiaty (kreacje) smiertelne, ktore nie sa wieczne. Tworza cos, co upadnie, co zginie. Rozklad dotyczacy Polski – w/g mnie karta Glupiec wcale nie oznacza ze jestesmy naiwni i glupi, a oznacza NOWY POCZATEK! To swietna karta w tym rozkladzie. Glupiec tworzy nowe zycie, zupelnie nie uzaleznione od starych systemow, praw i zasad, bo Glupiec sie tym nie przejmuje i ich nie zna. Glupiec to typowy Polak – po prostu nie da sie go okielznac, omamic na dluzsza mete. Moze i zje podane mu cukierki, ale i tak zrobi swoje. Glupiec oznacza kogos, kogo nie mozna podporzadkowac, bo on jest wolnym, szczesliwym czlowiekiem, ktory zyje chwila. A wiec czy Polska bedzie niepodlegla i bogata – zdecydowanie tak. CHoc nie taka, jak sie nam moze wydawac, ze powinna byc bo jeszcze nie wiadomo jaka 🙂
  Ogolnie – bardzo podoba mi sie p. Agnieszka i jej pelne pasji i interpretacje kart.

 • Edward
  Reply

  Astre, Radosław – stańcie kilka m od ściany, weźcie potężny rozbieg i j…bnijcie głową. To nic, że zaboli, przecież to iluzja!

  • Astre
   Reply

   A, rwałeś kolego kiedykolwiek zęba u dentysty ? Bolało Cie, po zastosowaniu tak zwanej Analgezji miejscowej, czyli przerwaniu przewodnictwa nerwowego ? Masz teraz rzetelny dowód na to, że wystarczy coś zmienić i to co wcześniej istniało teraz przestaje istnieć. Więc, istnieje, czy nie istnieje ? Tak istnieje, ale też nie istnieje ! Bo to czy istnieje, lub nie istnieje zależy tylko od danego modelu jaki zostanie stworzony i zastosowany i to właśnie jest Iluzją – istnieniem, a zarazem nie istnieniem.
   Sorry, ale tłumaczenie komuś, kto głęboko siedzi w Iluzji jest niemożliwe wytłumaczenie, że wszystko jest Iluzją jakichkolwiek argumentów by nie użył,tak samo jak niemożliwe jest wytłumaczenie pięcioletniemu dziecku jak działa samochód. Musisz dopiero przejść pewien Lewel, to wtedy nie będziesz potrzebował od nikogo żadnych wyjaśnień, ani tłumaczeń, bo będziesz świadomy tego, że wszystko od A-Z jest Iluzją. A, wtedy również będziesz wiedział, że cała mądrość, cała wiedza i wszystko resztę, jest tylko Iluzją. Słusznie napisał Radosław, że to tylko projekcja umysłu. Pozostaje tylko pytanie kim jest ten kto projektuje, im kim jest ten, kto upierdliwie, bezkrytycznie i bezrefleksyjnie wierzy w to co pojawia się na ekranie jego umysłu i jeszcze dalej przekazuje to innym jako prawda !

   • mały zwierzak z afryki
    Reply

    ale jeżeli jest to taka lipna iluzja to po co ona jest ? dla jaj … dla beki . Ot taki żart ? Problem jest taki albo dasz sobie redę z mechanizmami iluzji i wygrasz , albo powiesz to lipa ale nadal nie wiesz co i jak .Możesz wrzeszczeć ,że 3d to iluzja i skanalizować kody bo masz zaplecze by podważyć iluzję . Problem wtedy będzie , gdy pojawisz się w iluzji bez żadnego narzędzia by tę wizje obalić . Wtedy będziesz tylko Ty i Ona . Będziesz na nią zdany . Nie będziesz znał jej mechanizmów , bo poprzednio tylko krzyczałeś ,że to iluzja zamiast skupić się na jej mechanizmach . To tak jakbyś zwagarował z lekcji , mówiąc to tylko iluzja i syf , a egzamin za pasem . Nie znasz ani mechanizmów jej ani jej kodów a obrażasz ludzi , którzy są być może bliżsi poznania ich , niż Ty.Ja pojmuję ,że ta niewiedza paraliżuje Ciebie , ale wiedz ,że jest jedna zasada – nie musisz nikogo przekonywać do czegoś , gdy sam w to niezłomnie wierzysz . Gdy wierzysz w coś , potrzeba ta znika . jeżeli to wszystko jest iluzją to po co te nerwy …. Nerwy to iluzja . po co te wpisy … one są iluzją. Filmy , linki to iluzja … po co sobie dupę zawracąć kroniką akaszy i innymi duperelami to iluzja .Analgezja miejscowa nie działa bo jej nie ma i zębów tez nie ma i nie ma co wyrywać i komu i przez kogo. Po co czytać twoje wpisy – to iluzja . Astre – wg .Ciebie …. ciebie nie ma …. jeżeli Ciebie nie ma , to do kogo i po co i dlaczego to piszę ….. No qrva nie mam pojęcia . Na czym piszę jak tego nie ma ….

    Ps . temat pod rozwagę bez info zwrotnego bo jak sam powiedziałeś nie ma Ciebie i mnie nie ma . . Tak więc tego tekstu nigdy nie było , nie ma i nie będzie ……….

    • Radoslaw
     Reply

     I jeszcze jedno, twoje zycie jest w zasiegu twojego wzroku. Skad wiesz jaka jest Ameryka skoro tam nei byles, znasz ja z czyichs opowiesci czyli z czyichs projekcji. A jaka bedzie twoja? jedz i sie przekonaj sam. To samo dotyczy sie wszystkiego innego. Zupa kazdemu smakuje inaczej a jest taka sama. Widzisz jakie to proste. To tak jak z drzewem. Ja widze drzewo i ty je tez widzisz. Ja widze piekne lisciaste, ty widzisz tylko zajebiste, ale oboje widzimy to samo drzewo ta sama energie, ale inaczej ja interpretujemy, bo nasze umysly maja rozne doswiadczenia. Tak samo jest z bogiem.

   • Radoslaw
    Reply

    Dusza jest forma energii, ktora przetwarza umysl i tworzy projekcje. Dlatego madrzy ludzie mowia zmien siebie a zmieni sie swiat wokol ciebie. Umysl tworzy szablony manifestacji energii, ktora przybiera rozne postacie, w zaleznosci od tego co meczy dusze lub co ja podnieca. Twoje leki fobie przybieraja materialny ksztalt tak jak radosci

    • mały zwierzak z afryki
     Reply

     Gdybym był wredny to zaznaczył bym ,ze : „rozmowa z osobami wymyślonymi , wykonfabulowanymi i innymi , nieistniejącymi stworami lub osobami , grozi poważnymi konsekwencjami włącznie z pobytem w zakładzie psychiatrycznym” . krótko mówiąc jak mam pisać do kogoś jak on jawnie mówi/pisze że nie istnieje ??? Nawet w autobusie gadać nie wolno z kierowcą , choć go widać a nawet czasami niestety czuć. Wypadało by zatem się zdecydować czy jesteś czy nie , i w jakiej formie , ale przypuszczam ,że na dzień dzisiejszy w takiej , która zaskutkuje sporym guzem na głowie po pieprznięciu z kilku metrów w ścianę . Ponieważ jawnie dałem wyraz mojej wredności postaram się wytłumaczyć … z niej . wszyscy jak jeden mąż włącznie z powyższym bytem na A, który z sobie nie znanych powodów nie może się zdecydować czy istnieje czy tez nie , walą teksty , które nie dotykają wg mnie meritum sprawy . Nie szydzę z nich bo uważam ,że to jest kawałek prawdy . Niestety ten mniej znaczący kawałek . Na tych kawałkach prawdy, nie koniecznie można uruchomić myślenie a tylko stworzyć rodzaj wyznania lub przekonania . I to samo w sobie jest dość ułomne , gdyż ktoś taki będzie głosił swoje prawdy jak hasła na sztandarach czerwonoarmistów na defiladzie w Moskwie . nic więcej . Powiedzenie ,że podświadomość rządzi świadomością to prawda stara i i nazwane jest zjawisko to psychologią behawioralną . Temat znany już dawno i o ile samo pojęcie wpływu podświadomości na działanie jest ok , to sama terapia behawioralana , jak dla mnie stek bzdur . Jest to przepompowywanie z pełnego w próżne , gdy powinno się raczej pracować nad problemem niż go kanalizować w inne denne działanie . Wracając do meritum , nie neguję tez wygłaszanych przez wielu , ja tylko mówię ze sama teza nic nie wnosi . Załóżmy zatem ,że u jednostki zakodowanej w tej a nie innej rzeczywistości , która to rzeczywistość nazwana jest 3d , nastąpi wymiana poglądów . Nie oznacza to mniejszego wpływu podświadomości na działanie . Oznacza to ze zamiast np. lubić coś , nienawidzimy tego – czyli np. dzisiaj ślub i wielka miłość , jutro rozwód i wojna . Co zatem oznacza zmiana poglądów ? może oznaczać osłabienie kodów ale nie oznacza z automatu rozszerzenia świadomości . Przekonania mogą być przecież modne , miłe i co gorsz intratne , czyli przekonania mogą przynieść wymierne zyski . Takich przekonań się broni bo podświadomość już je wyceniła i co gorsze wyceniła je po za świadomością . Czy ja może ganie zmianę przekonań ?? Ależ nie … bo od czegoś trzeba zacząć … to wszystko . Ja po prostu nie pojmuję okopania się w przekonaniach , a to jest różnica . Wytłumaczę – wszyscy siedzimy w gównie . Jedni sobie chwalą gówno . Lubią je dotykać , jeść i nim oddychać … takie gównozjady . Drudzy krzyczą gówna nie ma … ale im dłużej siedza tym ten smród ich dobija ….. co robią . Krzyczą głośniej „gówna nie ma” . Są i trzeci . Mają jasny obraz ze są w gównie i żyć się w gównie nie da . Zatem badają gówno , jak się z niego wydostać . problemem wielkim jest też nie zrozumienie tematu przez wielkich pseudo guru . Notorycznie jest mieszane zło i dobro , świadomość i jej brak . Pojęcie dualizmu na tle procesu to w ogóle pojęcia nie znane … Nie wgłębiając się dalej , powiem tak – ta kaprawa , syfiasta rzeczywistość naszpikowana jest takim ogromem absurdów , ze radziłbym zostawić energię na boku i skupić się na rzeczach tak oczywistych dla przysłowiowego Kowalskiego , ze po zauważeniu tych absurdów , kody będą jęczeć i błagac o litość . Przykłady z życia na wesoło ??? Nauczycielka wchodzi do sali , siada i znad dziennika mówi – słyszę głosy !!!! Z Sali pada tekst – Ja proszę pani też słyszę … ale ja to leczę . Morał – ilu z nauczycieli – tych alf i omeg , cierpi na depresję , psychozy i lub ma myśli samobójcze ???? Psycholog – ślub sobota godz. 22.00 ….. niedziela dnia następnego …. I to poranek – separacja . Morał – ilu psychologów ma problemy osobiste tak wielkie ,ze nie tylko nie są w stanie pomóc sobie ale nikomu innemu ??? Pytanie – gdyby Jezusa ukamienowano – co by było na dachu kościoła ???? Rodzina – Jeżeli jest kult potomka męskiego – dlaczego większość spora facetów to pantoflarze ???? C.D. Jeżeli ochrona dziecka poczętego jest tak ważna – ile kobiet przechodzi test na poczytalność psychiczna przed zajściem w ciążę ???? Technika i technologia – jeżeli człowiek poleciał w kosmos i technika osiągnęła taki super poziom – to dlaczego samochody tak są wadliwe ,ze warsztat przyjmuje zapisy tydzień wcześniej . C.D . Co by było czy gdyby robiono tak rzetelnie jak robi się samochody …. Samoloty pasażerskie ???? społeczeństwo – dlaczego wózkowy w markecie zarabia tyle samo jak specjalista (terapeuta , psycholog ,itp.) na państwowej posadzie ???? rozpisałem się a to czubek góry lodowej a i książki pisać nie będę , w odróżnieniu od pani RE , co głosi ze wszystko jest psychologią( bo ma w tym rację ) . Są dobre teksty więc dam namiary

     http://tradycjonalistapl.blogspot.com

     i filmiki z tej serii
     https://www.youtube.com/watch?v=l2VqDN_Hh48

 • Kiara
  Reply

  Czy wszystko jest iluzją…. zależy jakimi parametrami określasz daną przestrzeń , na jakich wzorcach jest zbudowana… najważniejsze jakimi ją odczytujesz.

  Dla ram w jakich coś istnieje nie jest to iluzja,to REAL… dla innych poziomów wiedzy , znających zasady tworzenia, czas istnienia i powody zmienności rzeczywistości, to jest iluzja.
  Nie można zasad i znaczeń jednego wymiaru odczytywać zasadami i znaczeniami innego wymiaru, bo powstają bzdurne wnioski.

  Człowiekowi z jego perspektywy wycinkowej wiedzy i bardzo ograniczonego zrozumienia otaczającej go rzeczywistości ,oraz zasad jej istnienia, wszystko wokół niego może wydawać się nie logiczne. A, jest niezmiernie logiczne ,ma głęboki sens istnienia ,oraz precyzyjny czas zmian…

  Jednym zdaniem życie jest ciągiem logicznych zdarzeń… zrozumienie tego faktu zależne jest JEDYNIE od DOSTĘPU DO PÓL INFORMACYJNYCH… OD WIEDZY.

  Gdy masz tylko częściową wiedzę .. ( nie liczmy na to ,że mamy pełny zakres informacji) odczyt robisz na podstawie wycinka wiedzy.. zatem jest jaki jest.. tzn. częściowy, ograniczony, nie pełny … obraz .

  Kiara.

 • Astre
  Reply

  Odnośnie tego tego co zostało wypowiedziane w powyższym wywiadzie cytat Alex : ”wszystko jest Iluzją” – zdanie to jest oczywiście 100% prawdziwe. Kolejny cytat Alex : ”nikogo tutaj nie ma” – tak samo to zdanie jest 100% prawdziwe.
  W świetle powyższego cały ten wywiad, to wróżenie z kart Tarota jest Iluzją.
  Również nie było w tym wywiadzie Alexa, pani Dawidowicz, czy Doroty Stokwisz, która zza kurtyny (krótko) wygłosiła jakąś prawdę, w istocie wygłosiła kolejną Iluzję.
  Ludzi, którzy są świadomi tej wszechobecnej Iluzji, jak świadomi tego, że nikogo tutaj nie ma jest bardzo niewielu, choć spotyka się takich. Ci sami powiedzą również, że wszelki rozwój, zdobywanie wiedzy, w tym jakiś niby rozwój duchowy – jest zwykłą Iluzją.
  Dlaczego zatem prowadzisz tą grę, kłócisz się z innymi o jakąś rację skoro nie posiada ona żadnych znamion prawdy ?
  Odpowiedź uzyskasz wtedy, gdy wyłączysz ten ciągle upierdliwe bełkoczący umysł i w tym stanie zaczniesz obserwować wszystko. A, wtedy nadejdzie moment, że pojmiesz tą Iluzję. A, wtedy też pojmiesz, że i Ciebie tu nie ma i nigdy tu Ciebie nie było. Więc, to o czym mówimy teraz, jest to tylko świadomość tego co jest i tego co się dzieje. Ta świadomość ma duże znaczenie, bo wtedy jesteś jak Neo w filmie Matrix, który rozprawił się z Agentami ponieważ poznał to co faktycznie się dzieje, a nie to co jest tylko wizją, myślokształtem na ten temat.
  Masz wybór – albo brnąć dalej w Iluzji, albo poznać to co faktycznie się dzieje i dlaczego się dzieje. Od tego wyboru zależy to co doświadczysz na ekranie swojego życia.
  I nie pierdol, że mówisz jakąkolwiek prawdę ”człowiecze” czegokolwiek by ona nie dotyczyła – bo po postu kłamiesz i to w żywe oczy – w tym śnie, który śnisz, a nazywasz to sobie życiem.
  I nie zamierzam nikomu mówić co ma robić, tylko chcę po długim wywodzie powiedzieć to co najważniejsze – przestać kłamać i oszukiwać samego siebie i oszukiwać innych, że to co mówisz, myślisz, piszesz, występujesz na jakichś konferencjach, spotkaniach, wywiadach, warsztatach ”duchowego” rozwoju itd.. – że jest to prawda ! Więc, jeżeli ktoś głosi prawdę objawioną niczym papież ex cathedra, stawia pewniki, stawia jakieś słuszne diagnozy i podobne wydumane myślokształty, to używając społecznych kolokwializmów powiem, że taki ktoś zachowuje się jak pospolity Cieć, którego nie stać na odrobinę uczciwości wobec samego siebie, by powiedzieć, to jest tylko moje widzenie świata, które nie jest prawdziwe, jest tylko Iluzją !
  A, reszta jest w poniższych filmach, które linkuje, co nie wymaga w prostocie tych przekazów żadnego zrozumienia, a co najwyżej spokojnego i uczciwego wysłuchania.

  https://www.youtube.com/watch?v=FsJobXtQppc
  http://www.dailymotion.com/video/x1oml5s_gangaji-pl-kim-jestes-naprawde_lifestyle

  • Radoslaw
   Reply

   Masz racje. Wszystko co widzisz nawet ,to ze pisze jest projekcja twojego umyslu, a ja jestem twoim lustrem i na odwrot. Woda i to czysta przyjmuje barwe w zaleznosci co do niej wrzucisz. Skoro odpisalem to mamy cos wspolnego. Jakis brudek, ktory plywa w wodzie i przybiera kolor taki a nie inny. Zyjemy sobie w tej iluzji, bo wlasnie mamy swoje powody. W jednej z ksiazek Aszajany podobala mi sie teza:
   Wchodzisz do lasu i widzisz co? Drzewo. A nie prawda, bo fale swiatla, dla jednego iglasta dla drugiego lisciasta itd. Tylko ze to zawsze bedzie fala swiatla-drzewo, a jaka zalezy od tego kto patrzy. I to jest sedno tego matrixa.
   Jedno jest pewne, ktos kto stworzyl ten labirynt juz nad nim nie panuje, ale cos zostalo stworzone i puszczone w ruch. I teraz uwazaj. Zabawa w Boga stworce polega na tym, ze eksperyment sie kontroluje, a jak cos idzie nie tak to sie go niszczy, tylko, ze te matolki wiedzieli jak puscic w ruch, ale zatrzymac nie potrafia, bo musieli by sie sami unicestwic. I dlatego to tyle czasu trwa i trwac bedzie, az sie uklad zuzyje i umrze smiercia naturalna czyli jakies eony lat. Beda produkowac cudotworcow i systemy, ale milosci juz nie zdolaja, bo zle dobrali algorytm tworzenia. Wiec ugrzezli w swojej iluzji, a nam pozostaje tworzyc wlasne labirynty i miec nad nimi kontrole lub dac sie unicestwic.

  • Radoslaw
   Reply

   Czas tez jest iluzja. Plynie szybko jak intensywnie twoja dusza przezywa dane doswiadczenie lub wolniej jak sie nudzi. Kiedy sie zakochasz twoja dusza przezywa bardzo intensywnie rzeczywistosc w gre wchodza wyzsze poziomy i czas w ludzkim pojeciu przestaje istniec. Mowi sie ze : przy dobrej zabawie czas szybko leci!
   A przestrzen tez jest iluzja. Przemieszczanie sie to przesuwnie sie poprzez plaszczyzny i wymiary jedne sa przyjemne inne nie ale to nadal odczucia twojej duszy. Zanoz sie w wodzie i pocuj jak czas i przestrzen zanikaja ot tak natychmiast….
   Po smierci ciala fizycznego dusza udaje sie w rejony gdzie jest w stanie funkcjonowac to zalezy od jej potencjalu energii jaki zgromadzila stad jedni spadaja w nizsze swiaty gzie jest ciemno i gesto a inni docieraja w wyzsze swiaty gdzie jest lekko i eterycznie.
   tyle….

 • Kiara
  Reply

  TRUDNE PYTANIA….

  Pani Agnieszka Dawidowicz wspaniała tarocistka, jedna z niewielu , która bardzo dobrze robi odczyt z kart , ale… odczyt trzeba zinterpretować, zrozumieć symboliczny przekaz, a to nie jest łatwe.

  O poziomie zrozumienia odczytu decyduje poziom osobistego rozwoju, czyli tak naprawdę WIEDZA WEWNĘTRZNA, otworzenie w sobie dostępu do niej.
  Oczywiście każdy CZŁOWIEK to inna świadomość, a zatem odczyty TAROTA mogą być podobne ale interpretacja odczytu bardzo różna.

  Całkiem dobrze idzie to P. Agnieszce jeszcze ciutka wiedzy duchowej , a zrozumie zasady.. będzie perfekcyjna.

  https://www.youtube.com/watch?v=LBfrNio … e=youtu.be

  To jest zestaw pytań Alexa Berendowicza

  1.- czy jest szansa na wyjście z Matrixa
  2.- czy ludzkość jest eksperymentem
  3.- czy dr Neruda opisał naszych stwórców w publikacjach Wingmakers
  4.- czy Polska stanie się niepodległa i bogata
  5.- jaka jest rola Dzieci Perłowych na Ziemi
  6.- rozbłysk słoneczny – czy upadną tajne stowarzyszenia manipulujące światem
  7.- czy kryptowaluty mają przyszłość

  Postaram się w miarę jasno zinterpretować poszczególne odczyty P. Agnieszki.

  1. Wyjście z Matrixa… słuszna odpowiedz blokadą dla LUDZI JEST TYLKO ICH MATERIALNE PODEJŚCIE DO ŻYCIA…. I NIC WIĘCEJ!
  Niestety zdecydowana większość wszystkich, którzy nazywają siebie rozwiniętymi duchowo, nawet nauczycielami innych i prekursorami „nowej wiedzy”…. WCALE NIMI NIE SĄ!

  Zdecydowana większość działań tych ludzi opiera się na oczekiwaniu KORZYŚCI MATERIALNYCH ( włącznie z Alexem Berkowiczem, Alex ,TY naprawdę możesz więcej!) fajnie że poszukiwania są rozpoczęte, ale trzeba zauważyć fakt, że póki co , to jest kręcenie się w koło .. brakuje przeskoku na wyższy poziom…

  BO PRAWIE WSZYSCY PRACUJĄ ZA MIEĆ…. NIE ZA BYĆ…. TO JEST PUŁAPKA, BO MIEĆ JEST ZEWNĘTRZNE ( KASA, AUTORYTET, DYPLOMY , STATUS SPOŁECZNY Z TYM ZWIĄZANY.. ogólnie PRESTIŻ i BRYLOWANIE W ŚRODOWISKU „WIEDZĄCYCH”….) …. BYĆ JEST WEWNĘTRZNE , TO OSIĄGANIE CORAZ WIĘKSZEJ MOCY.. ORAZ OTWIERANIE W SOBIE DOSTĘPU DO WIEDZY PONAD MATERIALNEJ….
  WIEDZĄ TAK OSIĄGNIĘTĄ DZIELI SIĘ Z INNYMI ZA DARMO!

  Nie jest to dokładnie tym, o czym się samemu opowiada, a TYM , CO EMANIE Z NAS JAKO ENERGIA W PRZESTRZEŃ I TYM ,CO ZMIENIA W CORAZ WIĘKSZEJ PRZESTRZENI ENERGIĘ . A, JEST TYM TYLKO POLE UCZUCIA MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ, KTÓRYM STAJE SIĘ CZŁOWIEK.

  Tak więc, wyjściem z Matrixa jest stworzenie sobie w sobie odpowiedniego pola energetycznego, które swoją mocą spala matrixowe blokady.. to jest jedyna droga do wolności.Najpierw powiększamy swoją przestrzeń życia, następnie rozepchnięte ograniczenia znikają.. pękają ich siatki strukturalne, które ja widziałam wielokrotnie.
  Tak się stanie , każdy tego dokona, ale najpierw skonfrontuje się z wiedzą prekursora ,wiedzą prawdziwą, którą on jako pierwszy otworzy dla wszystkich .. wówczas całkowicie znikną blokadę Matrixa .

  2. Czy ludzkość jest eksperymentem….. ( kartom zadaje się bardzo precyzyjne pytania…. trzeba wiedzieć O CO CHE SIĘ ZAPYTAĆ) ludzkość ( pomimo identycznej budowy zewnętrznej, identycznego ludzkiego wyglądu) nie ma identycznej budowy energetycznej , nie pochodzi z tych samych matryc życia, ma inną zasadę stworzenia swojego kodu życia.
  A, zatem, KTÓRA CZĘŚĆ ludzkości jest eksperymentem i czyim eksperymentem.

  a. Ludzkość duchowa nie jest eksperymentem ,ale jest rodzajem samo doświadczenia wcielającej się w materialny kombinezon SAMOŚWIADOMEJ ENERGII DUCHOWEJ.
  To jest droga samopoznania siebie w kontakcie z materią oraz zwiększania swojego poziomu energetycznego w celu uzyskania UWOLNIENIA CAŁKOWITEGO…. CZYLI STANIA SIĘ STWÓRCĄ KOLEJNYCH ŚWIATÓW I WSZECHŚWIATÓW w Kosmosie.

  b. ludzkość tworzona dawno temu jako pracownik do ciężkich zadań i żołnierz do walk , to eksperyment III wymiaru , oparty jest na stworzonej dla niego krzemowej lini Dna i wcielonym programie. Ma on całkowicie ograniczone możliwości istnienia z możliwością samo prokreacji, ale TYLKO w granicach energetycznych III wymiaru.
  To jest cały czas modyfikowany eksperyment, który niestety wyszedł z pod kontroli jego twórców i ich zniewolił, teraz sam dokonuje tworzenia i odtwarzania siebie.

  W obecnym czasie ewolucji CZŁOWIEKA DUCHOWEGO agresja ludzi bez dusz doszła do niesamowitej mocy, co widać po usiłowaniu wprowadzenia robotów i różnych hybryd na większość stanowisk decyzyjnych LUDZI DUCHOWYCH.
  Usiłuje się całkowicie zmienić dotychczasowe zasady życia , biologię zastąpić syntetycznymi związkami i GMO, ingerencja jest we wszystkie biologiczne , duchowe, socjalne i prawne sektory życia , włącznie z odcięciem Ziemi i CZŁOWIEKA DUCHOWEGO OD ŻYCIODAJNEJ ENERGII SŁOŃCA!

  To są bardzo niebezpieczne poczynania, zagrażające życiu na Ziemi.

  3.Dr. Neruda i Wingmakers TO PRZEDSTAWICIELE SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI! Bardzo dobry odczyt P.Agnieszki,iż oni NIE SĄ STWÓRCAMI LUDZKOŚCI… im się wydaje że są BOGAMI i Stwórcami.. SĄ TYLKO DLA PODOBNYCH SOBIE HYBRYD!

  To prawda są bogami dla nowych generacji hybryd/ ludzi bez dusz, które tworzą ale.. NIE DLA LUDZI DUCHOWYCH, pomimo że podają się za takich zarówno w religiach jak i w obecnych publikacjach dr Neruda i Wingmakers!

  To jest OSZUSTWO SZYTE GRUBĄ NICIĄ!

  Dziwi mnie ,że Alex ze swoim dużym poziomem wiedzy jeszcze daje się na to nabierać! sztuczność we wszystkim co prezentuje Wingmakers bije na odległość po oczach!

  Brawo P. Agnieszko.. pomimo nagięć Alexa nie dała się Pani wpuścić w maliny.. to jest wiara w siebie i swoją intuicję i wiedzę!

  Tak moi drodzy cały ten cyrk Wingmakers.. to obrzydliwa ściema syntetycznej inteligencji! To nie ma nic wspólnego z prawdziwymi kreatorami i twórcami biologicznego życia , ani ze STWÓRCĄ WSZECHRZECZY!

  Ludzie bez dusz nie posiadają ciała astralnego, nie mają możliwość ewolucji ni tworzenia siebie w wyższym wymiarze… oni tworzą swoje nowe wersje na podstawie robionych doświadczeń na LUDZIACH DUCHOWYCH.. mają swoje syntetyczne planety , i mnóstwo informacji przejętych od LUDZI DUCHOWYCH jak to robić, a ukrytych przed nami dla możliwości udawania tego kim nie są, jawienia się jako bogowie i bardziej rozwinięte cywilizacje.

  Proponuję przeczytać ze zrozumieniem i wielką uwagą książkę „MISJA”.. na jej końcu jest wyznanie takiej hybrydy, że nie mogą być jak LUDZIE.. bo nie mają ciał astralnych!

  I to jest ich ograniczenie.. są wyłącznie energetycznymi hybrydami mogącymi istnieć w przestrzeni astralnej ale nie poza nią… bo brak im ciała, które przekształci się w swoją kolejną wyższą formę.

  4. Polska stanie się niepodległa i bogata, ten proces już się rozpoczął, ale to jest skomplikowany proces , czas realizacji zależny jest od otwierania się PRAWDZIWEJ ŚWIADOMOŚCI W CZŁOWIEKU…. bo to, co teraz nazywamy „rozwojem duchowym”.. jest dopiero wstępem do WRÓT PRAWDZIWEJ WIEDZY DUCHOWEJ.

  Jednak ten etap jest potrzebny i pomocny.. to jest wiedza na obecne TERAZ .. PRAWDZIWA WIEDZA DUCHOWA JEST JUŻ TUŻ , TUŻ.. PRZED NAMI.
  Gdy dojdziemy do tego momentu.. stanie się to niemalże błyskawicznie, to też jest bardzo dobry odczyt i interpretacja P. Agnieszki.

  5.DZIECI PERŁOWE NA ZIEMI….. to jest długi temat właściwie powinnam poświęcić mu kolejny post , by wyjaśnić wszystko,ale postaram się w skrócie.

  Po pierwsze słowo „DZIECI” w tym i podobnych kontekstach NIE ODNOSI SIĘ DO URODZONYCH PRZEZ CZŁOWIEKA NA ZIEMI DZIECI, A DO CZŁOWIEKA DUCHOWEGO DZIECKA STWÓRCY !

  GDY POSIADA SIĘ TEN RODZAJ WIEDZY CAŁA RESZTA JEST ŁATWA DO ZROZUMIENIA….. MY .. LUDZIE DUCHOWI JESTEŚMY DZIEĆMI KOSMOSU , DOKONUJĄCYMI SAMOROZWOJU , A NASZE KOLEJNE CIAŁO ETERYCZNE ( PO CIELE ASTRALNYM) MA BARWĘ PERŁOWEJ BIELI .. JEST CIAŁEM UCZUCIOWYM!

  To, o CZŁOWIEKA DUCHOWEGO CHODZI W TYM PRZEKAZIE.. ON „URODZI „SIĘ ZE SWOICH WSZYSTKICH DAWNYCH DOŚWIADCZEŃ .. WYJDZIE ZE SWOJEGO POPRZEDNIEGO CIAŁA ASTRALNEGO JAK ZE SKORUPY PERŁOWCA .. STAJĄC SIĘ ISTOTĄ PERŁOWĄ DĄŻĄCĄ DO UZYSKANIA NAJPIĘKNIEJSZYCH PERŁOWYCH BARW UCZUĆ!

  LUDZIE DUCHOWI SĄ W MOMENCIE KOLEJNYCH NARODZIN W SWOIM KOLEJNYM ETAPIE EWOLUCYJNYM, JESTEŚMY W MOMENCIE PĘKANIA/ OTWIERANIA SIĘ NASZYCH DOTYCHCZASOWYCH KOKONÓW Z KTÓRYCH WYJDZIE PRZEPIĘKNA PERŁOWA ISTOTA… PERŁOWY CZŁOWIEK!
  Istotnie taki CZŁOWIEK stanie się samodzielny i dojrzały o wiele szybciej niż dotychczasowy… ON szybciej uzyska możliwość samokreacji.. tworzenia, a nie jak do tej pory odtwarzania… jego „duchowa pępowina” szybciej zostanie przecięta, bo jego rozwój będzie się dokonywał dużo szybciej.

  Ten proces jest nie odwołalny.. to się stanie dla wszystkich DUCHOWYCH LUDZI ale nie w identycznym czasie dla wszystkich. Ludzie bez dusz nie posiadają ciała astralnego, nie mają możliwość ewolucji ni tworzenia siebie w wyższym wymiarze.

  6. Rozbłysk Słoneczny.. tak on nastąpi, będzie impulsem zaistnienia zmian nie tylko dla Ziemi, ale dla każdego z nas , na razie jądro Ziemi kumuluje energię przekazywaną z wybuchów na Słońcu, by we właściwym momencie .. odpowiedniej mocy, uruchomić kolejnym wybuchem ten proces.
  To się stanie ,bo jest naturalnym zjawiskiem w uruchomieniu zmian radykalnych w globalnym wymiarze.

  TAJNE STOWARZYSZENIA… tu też trzeba precyzji w pytaniu.. są pozytywnie działające na rzecz ewolucji.. i negatywne.. blokujące ją. O które pytamy?

  Ani o jednych ,ani o drugich nikt nie znajdzie żadnej informacji w necie.. ani nigdzie.. ONE SĄ W 100% TAJNE. Faktycznie mają się doskonale, ale… przewagę wiodą TAJNE STOWARZYSZENIA O POZYTYWNYM NASTAWIENIU DO EWOLUCJI NA ZIEMI.. JEST BARDZO DUŻE WSPARCIE DLA DUCHOWEGO CZŁOWIEKA.. ON PRAKTYCZNIE JUŻ WYGRAŁ WALKĘ O SIEBIE!

  Niebawem Tajne Stowarzyszenia dominujące do tej pory ujawnią prawdę na swój temat i na temat pozytywnych.. ONI TO MUSZĄ ZROBIĆ… TAKI JEST UKŁAD MIĘDZY OBYDWOMA OPCJAMI. Koniec tego roku zdecydowanie przeważy szalę wielu ujawnień… one zaistnieją.

  7. jest takie powiedzenie… „gdzie dwóch się bije…” to dotyczy walut na Ziemi.. one będą jeszcze ale zmieni się szacowanie ich wartości, w tym tkwi sekret mądrości.

  Na razie tyle.. dwa tematy postaram się opisać jako osobne wątki, bo są naprawdę ciekawe.

  Dzięki serdeczne Pani Agnieszce Dawidowicz i Alexowi za bardzo interesujący temat.

  Kiara.

 • Radoslaw
  Reply

  zapomnialem dodac, ze krol Lech odmowil podpisania kwitow i obdarli go ze skory, potem sobie ja ktos wziol i zaczal kozaczyc. Mieszko juz podpisal…….

 • Radoslaw
  Reply

  Karty tarota przywedrowaly wraz z reptylami na ziemie. Sa algorytmem tworzenia rzeczywistosci przez to stare nieurzyteczne juz pudlo YHVH. Prosze zauwazyc, ze karty opieraja sie na kabale. Pewne karty sa kartami bramami co mowi samo za siebie kto i gdzie przez nie przechodzi. Karty potrafia uzaleznic i opetac, bo sa narzedziami demonicznych sil.
  Wyjsc z matrixa mozna poprzez rozliczenie sie z przeszloscia tj. pozbycie sie tej chorej klatwy Jahve. Nalezy wrocic do przeszlosci kiedy zetknelismy sie z pasozytami i uwolnic sie od nich, bo trzymaja nas kontrakty. Tak oni z kazdym podpisywali stosowne kwity, kazdy cos dostal od nich w zamian za dostarczanie energii z nieswiadomych ludzi. Nalezy taki pakt zerwac i to OSOBISCIE. Straci sie przy tym zycie, ale ocali sie dusze. Stracic zycie nie oznacza smierci fizycznej, zmienisz sie calkowicie czyli zniszczysz jedno z manifestacji twojego JA podleglego pasozyta.
  Aszajana w swoich ksiazkach podaje przyklad jak to zrobic, ale ta literature trzeba czytac miedzy wierszami, sama wspolpracuje z kims, ale przemyca informacje dla tych co poszukuja. Pisze, ze nalezy sprowokowac sytuacje mentalnie w ktorej cofniemy sie do przeszlosci i bedziemy mogli ponownie dokonac wyboru, klatwa jahve powoduje uwiezienie w petli czasu i ciagle inkarnowanie. Cofanie sie do przeszlosci nei jest ani przyjemne ani radosne. Stare rany na duszy bola, ale musimy pamietac, ze sami dokonalismy takiego a nei innego wyboru.

   • Radoslaw
    Reply

    Obrazki kart tarota pochodza z ksiegi zycia, ktora zajumal enki i przypisal sobie do nich prawo, wczesniej je modyfikujac do postaci 78 kartonikow. Ksiezy wowczas nie bylo co najwyzej kaplani,
    Ziemia ,ktora znamy i to bardzo nisko wibracyjny krazek, ksiega zycia pochodzi z wyzszych wymiarow, gdzie dawien dawno przebywal rowniez Enki zanim go wypieprzono, ale co sie nakradl to jego. Wlasnie za to go wywalono do nizszych swiatow.

 • Edward
  Reply

  Bardzo ciekawe rozkłady, szkoda, że nie pokazano jakie dokładnie karty wyszły.
  Król monet w pierwszym rozkładzie to po prostu bankier. Głupiec w rozkładzie o Polsce mówi sam za siebie : )

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>