Vril, Haunebu i tajny program kosmiczny NASA – Aleksander Berdowicz

More videos
Views
   

83 komentarze

 • Pingback: Pseudo-patriotyzm i chrześcijaństwo: zabronione wypowiedzi Lwa Tołstoja | forumdlazycia Tradycji Katolickiej

 • urs
  Reply

  9 i 10 grudnia 2019 roku w Marocco jest podpisywana umowa migracyjny compact z UN wielu krajow na swiecie.. UN w zwiazku z tym zatwierdza, ze emigranci beda mogli sobie pojechac gdzie chca i beda od razu na prawach obywatela tego kraju… tzw emigracja bez granic…beda tez podpisywac, ze pedofilia jest legalna, ze zadne media nie beda mogly negatywnie sie wypowiadac o emigrantach, pedofilach, itd. Ta deklaracja UN ma 23 punkty i jest to horror dla ludzi naszej ziemi, ale dla Globalistow , ktorzy sie ukrywaja pod tymi organizacjami; UN, NATO, UNESCO, to po prostu dopinanie NWO wraz z czipowanie/ elektroniczej inwiglilacji, tutaj kilka video w ang U N Global Migration Compact December 10 – 11, 2018 23 Objectives
  https://www.youtube.com/watch?v=gGfPwmgNnio .” UN Migration Pact: Europe & Ireland https://www.youtube.com/watch?v=QAl2onqFLMs..
  BOOM Revelation About True Purpose of UN Migration Pact
  https://www.youtube.com/watch?v=fCioLwNJGHo „Migrants” are basically UN Citizens and their main weapon in subverting our sovereignty will be through legal challenges for their „special rights

 • Your Name
  Reply

  Odmładzają kolesia i resetują mu pamięć…
  A co z rodziną? Wszystkich innych na ziemi też resetują?
  Co to znaczy że cofają czas?

 • PiotrC
  Reply

  Trochę bez sensu ten reset pamięci po 20stu latach… Będąc z tamtych czasów nie poradził by sobie z nowym smartfonem + przez 20ścia lat na maxa zmieni się otoczenie.

  • Alex
   Reply

   Nie słuchasz ze zrozumieniem. Cofają go o 20 lat, odmładzają ciało o 20 lat i resetują 20 lat pamięci. Po prostu wraca do punktu, w którym był. To nie jest ziemska technologia.

    • Alex
     Reply

     Tak, wszystko cofają w taki sposób, aby człowiek nie mógł się zorientować, że był gdziekolwiek. Pamięć wraca im dopiero po wielu latach, zazwyczaj po przekroczeniu 30 roku życia.

 • Bogdan
  Reply

  Cała technologia Vril, Hanebu itp. pochodzi od technologii Vimana czasami nazywana po polsku Wimaana. To nic innego jak latające dyski. Wszystko o Vimana jest opisane w starozytnych księgach Hinduskich liczacych sobie tysiące lat.
  You may use these HTML tags and attributes:

 • Tomek
  Reply

  Alex wydajesz się być zbyt inteligentnym gościem żeby nie dostrzec fałszywej propagandy kryjącej się pod hasłami kosmos, planety, gwiazdy, loty kosmiczne, grawitacja itd. Tematyka ta wydaje się być pewnego rodzaju powietrzem którym oddycha Alex. Gdy go zabraknie powróci „zwykły” Aleksander.
  Dlatego być może nie zgłębiasz i nie upubliczniasz tutaj takich tematów jak Operacja High Jump, Dominic, Fishbowl, Starfish Prime, porozumienie dot. Antarktydy, historia powstanie NASA, rola głównego twórcy rakiet saturn, nazisty Wernhera Von Brauna i napis na jego nagrobku Psalm 19.1.
  Działanie próżni na przedmioty i żywe organizymy co pokazuje, że nie jest możliwe funkcjonowanie żadnego organizmu w tzw. „kosmicznej” próżni (spacery „astronautów” i „naprawianie” usterek na stacji ISS to bajki dla plebsu prawdopodobnie kręcone w specjalnych basenach)
  Działanie napędu rakietowego w próżni, widoki całej Zimie z kosmosu (są jakieś prawdziwe, czy tylko to jedno zdjęcie z misji Apollo 11 i reszta to grafiki komputerowe)
  Czy zauważasz pewien związek rosnącej ilości tzw. materiałów z kosmosu (nocne śiatła na Ziemi, zorza polarna z kosmosu itd itd) wraz z eweolucją anumacji komputerowych ? Czy widział Pan analogiczne materiały kręcone analogową kamerą ze „starych” stacji SkyLab (rok 1973), MIR (rok 1986), z satelitów (podobno kilkadziesiąt tysięcy ich lata – widziałeś któregoś na filmie czy tylko na animacjach komputerowych) ?
  Czy widziałeś historię budowy którejś ze stacji kosmicznych ? jakies fotki z „kosmosu”, może jakiś filmik ?
  Czy widziałeś pełny przelot rakiety od startu po tzw. orbitę Ziemską ? (na pewnej wysokości kamera przełącza się na …animację komputerową)
  Rozwiązania komunikacyjne, napędowe z tzw. misji sąd kosmicznych – tu na Ziemi mamy problem z połączeniem komórkowym a przekaźniki muszą być budowane co 50-100km, a tymczasem NASA komunikuje się bez problemu ze swoimi sądami na krańcach tzw. układu słonecznego, lądownikami na Marsie (szkoda że podobnej operacji lądowania czy w zasadzi zrzucenia lądownika nie widzieliśmy tu na Ziemi podczas prób, a tylko na animacjach komputerowych).
  Alex przykro mi, ale nie istnieje żaden kosmos (w powszechnie rozumianym znaczeniu). Jeśli tylko sam trochę to zgłębisz (a nie wierzę, że tego nie zrobiłeś) to dojdziesz do tego samego wniosku.
  Nie ma, żadnych obcych i kosmitów. Byty które manifestuja się nam tutaj na Ziemi i do których nie stosują się prawa fizyki maja zupełnie inne pochodzenie (przypuszczam też, że wiesz jakie)
  Historie o tajnych misjach i lotach do odległych gwiazd, planet czy galaktyk to zwykłe bajki.
  My ludzie nie wylecieliśmy (i nie wylecimy) nigdzie ponad (prawdopodobnie) 100km nad Ziemię (zauważyłeś dlaczego rakiety tak naprawdę nie lecą prosto w górę tylko na pewnej wysokości zaczynają wypłaszczać swój lot, aż do poziomego). Tzw. próby nuklearne w wysokich warstwach atmosfery właśnie miały to sprawdzić, co takiego jest tam w górze co nie pozwala się wzbić wyżej i co odkryli na Antarktydzie ( powód traktatu ?), a co prawdopodobnie sprawia, że tęcza jest okrągła, a fale radiowe o określonej częstotliwości ulegają odbiciu…
  Swoją drogą bomba atomowa to też bajka (nie mylić z energią jądrową i elektrowniami).
  Olbrzymie bobmy TNT zrzucone na Japonię brzydko mowiąc wykonały brudną robotę propagandową (przy współpracy operatorów i narratorów z hollywood), dlatego mimo wcześneijszej kapitulacji Japonii, Amerykanie kontynuowali zapanowany spektakl, którego skutki propagandowe na zawsze już będę w ludzkich umysłach.
  Gdyby to były prawdziwe bomy atomowe to skażenie terenu nie pozwalałoby prawdopodbnie na zasiedlenie tych miast praktycznie natychmiast. A teraz zestawmy to z wyciekiem radioaktywnym z elektrowni jądrowej w Czernobylu z roku 1986 – do dzisiaj jest tam skażenie nie pozwalające na zasiedlenie miasta i okolicy.

  Zasada działania żyroskopu, brak paralaksy gwiazd, brak filmów z orbity wokół ziemskiej pokazujących tak „kosmiczne” zaćmienia Słońca czy Księżyca, anomalie w zachowaniach i ruchu astronautów (astronautek) podczas rozmów „live” z ISS, oraz wiele wiele innych elementów które układają się w obraz pt. Space Is Fake.
  Niestety wiele osób żyje (i to wygodnie) dzięki tej kosmicznej bajce dlatego poruszenie tego tematu jest zabronione.

  Pytanie po co to całe udawanie i okłamywanie ludzi pozostawiam Tobie i Wam do przemyślenia.

  Jak mówią propagandziści, nie ważne jaka jest prawda, ważne co ludzie postrzegają za prawdę.

  Pozdrawiam
  Tomek

 • Janusz
  Reply

  Cytuję ciebie „Pozostaje pytanie co jest prawdą ? Tylko Ty jesteś prawdą ! Istniejesz jako przejawienie świadomości próżni” OK A wspomniane dzieci ? Każde z nich może też o sobie powiedzieć, że ” ja jestem prawdą ! Istniejesz jako przejawienie świadomości próżni itd.” więc chłopie przestań pleść bzdety ..bowiem zaprzeczasz sam sobie..

 • Robert Marzec
  Reply

  Alex bajki bajkami ale nikt do tej pory nie wyjaśnił w teorii heliocentrycznej dlaczego ciemna strona Księżyca jest czasami bardzo mocno nieskorelowana z kierunkiem świecenia Słońca. Fakt teoria płaskiej Ziemi to ściema ale już np życie wewnątrz wklęsłej Ziemi na podstawie pobieżnych obserwacji jest dla mnie bardziej prawdopodobne niż na kuli. Sam fakt zeszłorocznego zaćmienia Słońca w USA, gdzie cień Księżyca wynosił zaledwie 100km zamiast tyle co średnica Księżyca czyli ponad 3000km oraz tegoroczne zaćmienie Księżyca nijak ma się do teorii planetarnej i życia na kuli. Nie zgadza się to z fizyką optyczną. Na profilu YT celluar cosmogony są animacje, wizualizacje które próbują przynajmniej te anomalie w jakiś racjonalny sposób tłumaczyć. Wcześniej był profil na YT lord steven christ mający wiele godzin analiz życia wewnątrz Ziemi i ten profil został usunięty. Pozostał jeszcze jedynie skrawek na profilu Youtube: celluar cosmogony. Wiem jak bardzo to nie pasuje do bajek o lotach wśród gwiazd ale takie są właśnie bajki.

 • asyashianti
  Reply

  Wklad na temat wyrafinowanych sposobow Mind Controle przy uzyciu bardzo zaawansowanej technologii. Rola Nzistow I prawdziwy powod II Wojny Swiatowej.

  Watpliwosci o tym czy isnieje sztuczna Inteligencja sa juz przeszloscia. Cyborgi sa rzeczywistoscia. Fenomen ‘ sztuczna inteligencja ‘ jest tym co ludzkie spolecznstwo diametralnie zmieni doswiadczenie tym czym jest / co znaczy rzeczywistosc. Nasze cale spolecznstwo jest zdalnie kierowane poprzez dygitalne procesy, samoregulujace sie programy , samouczace sie sprzęt komputerowy (hardware).
  Najwiekszym odkryciem ludzkosci bedzie odkrycie , (zdemaskowanie) , tego , ze naszym neurologiczny systm naszych cial mozna calkowicie zawladnac i mozna nim sterowac , gdzie osobiste jak i kolektywne wybory moga byc manipulowane poprzez zdalne na nie wplywanie gwalcac calkowicie kosmiczne prawo suwerennoci I samostanowienia.
  I tak, najwiekszym odkryciem ludzkosci , bedzie tez to , ze to sie juz stalo podczas, gdy my wlasnie tej naszej rzeczywistosc doswiadczamy. Najwiekszym odkryciem ludzkosci bedzie, ze nie tylko w tej ale i w innych rzeczywistoscia ma to miejsce – Mind Control van de hele planet en mensen die erna leven.
  I , tez to, ze w pewnym momencie Ludzkiej ewolucji bedzie mowa ; powroci swiadmosc Swej Pierwotnej Mocy Pierwotnego Czlowieka. Moc Sily Kreacji , Sily Kreowania versus technologiczna kontrola.
  ( Iwan Pavlov, odkryl, ze ludzkosc jest czesto sterowana przez tzw. zkondycjonowane refleksy.
  Wazne wypowiedzi kontrolerow:
  Sa nam potrzebne psycho – chirurgiczne programy , ktorymi nasze spoleczenstwo politycznie bedzie stwrowanye. Celem jest fizyczne zawladniecie ludzka swiadomoscia. Kazdego kto rozni sie i odbiega od zadanej normy mozna i trzeba chirurgicznie skorygowanc .Indywidu moze uwazac , ze najwazniejsza rzeczywistosc jego wlasna rzeczywistosc jest.Lecz to jest jedynie osobiste postrzeganie.Historia uczy inaczej.Ludzkosc nie ma prawa by jej wlasna swiadomosc rozwijac. Liberalne slogany sa w modzie. My musimy elktronicznieludzie mozgi / umysly kontrolowac..Przyjdzie dzien, ze bedzie wojsko , gdzie generalowie beda w stanie za uzyciem elektronicznego stymulansu kierowac, iwpywac na nich I zmuszac do zachowania, ktore kntrolerzy narzuca. Zawladnac nimi .
  Jose Delgado , dyrektor w Instytucie Neuropsychiatrii w Yale Universitet Medycznej Szkoly , record nr. 26 z 24 luty 1974.
  Informacje I wiedza jest nasza wazna ‘ obrona’ obok rowijania i zwiekszania naszej wewnetrznej Swiadomosci.

  1994:: komisja badan pod kierownictwem Bila Clintona odkryla, ze Amerykanskie minsterstwo Defensji , CIA, Marynarka , The Apartment of Enery i inne sluzby miedzy 1944 do 1975 prowadzily okolo 400 roznego rodzaju biomedyczne experymenty na nic nie podejzewajacych / nieswiadomych tego obywatelach. Tysiace ludzi zostalo narazonych na radioaktywne promieniowanie, gazy wplwajace na uklad nerwowy czlowieka, LSD i biologiczna bron. Badaczami i wykonawcami byly renomowane instytuty badan, uniwersytety , szpitale i prywatne kliniki. Ci naukowcy jak i assystenci musieli podpisac przymusowy obowiazek milczenia , ( zachowania tejemnicy ) , i pomnozyli swoje zrobki pieniedzmi z kasy wojska i CIA.
  ‘ W latach 70 –siatych te badania zostaly oficjalnie wstrzymane.
  Pytaniem jest czy rzeczywiscie to sie stalo a moze jedynie byla to oficjalana sciema.
  Kim jest ta grupa, ktora dzila na wlasna reke nie bojac sie z oficjalnych rzadow ?
  Odpowiedz dam hronologicznie :
  Duzo technik prania mozgu wywodzi sie od naukowcow, ktorzy w 1945 roku w akcji “ Paperclip’ zostali z Niemiec i Japonii przewizieni do VS. Jest bardzo duzo ludzi, ktorzy mowia z wlasnego doswiadczenia , ze ten projekt wcale nie zostal zatrzymany . Wiel wizji o przyszlosci George Orwell sa calkowicie niezgodne z niektorymi rodzajami technologii.
  Ultra tajna militarna sluzba spcjalna byla zaangazowana przy UFO -porwaniach stosujac biometryczny rodzaj wezienia .Finasowanie takich dzialanosci musial byc z Black Buggest finasowany.
  To sa wciaz te same grupy i osoby ktore byly ziawazane z :
  Uzyciem wpywow by zapobiec ujawnieniu prawdy o technikach I technologii kontrolii umyslu i hightech. uzyciu broni i robienia dalszych badan nad tym.
  Co to moze znaczyc ?
  Spisek ? Prawda ?
  Prawda czy nieprawda a moze troszeczke w tym prawdy ?
  Mozliwe konkluzje :
  Wiele badan na ludziach bylo prowadzonych przez tajne jednostki wojskowe , ktore sa/byly w poszukiwaniu Aliën weefsel i implantow co potwierdza to, ze rzeczywiscie UFO- porwania mialy mijesce. ze służby realizujac project legitymizuja ten tajny program pod pretekstem bezpieczeństwa narodowego. Tez zostala im dana zupelna wolnosc / carte blanch w realizowaniu tego przedsieziecia bez zupenej kontroli organow wladzy. Liczby-
  Jak przegladniemy oficjalne adresy czlonkow Amerykanskiego Stowarzyszenia Psychiatrow mozemy skonkludowac , ze od 1957 roku jest zanotowanych 7104 czlonkow , ktorych 1253 przybylo z Niemiec i Wschodniej Europy . Tysiace naukowcow z Europy zostalo przewizionych do bazy lotniczej Andrus w VS jak przekazal kolonel Fleczer o projekcie Paperclip i Blowback.
  Serum Prawdy
  Pierwsze wazne badania nad zarzadzaniem i zawladnieciem czyjas swiadomoscia mozgu ( mind control )byly przeprowadzone na poczatku 20-tego wieku przez Iwana Pawlova. On badal tzw. Odruchy warunkowe .
  Przed druga wojna swiatowa odkryl Szwjacarski chemik dr. Albert Hofmaann LSD . On doswiadczal fantastycznych wizji ( obrazow ), ktore sie mu wydawaly bardzo realne i plastyczne.
  W tym samym czasie prowadza rozni Niemieccy lekarze w obozach koncentracyjnych testy na wiezniach . To zostało to zaaranżowane przez Schutzstaffel (SS) i tajną policję państwową Geheime Staatspolizei (Gestapo).
  Zlamac wolna wole czlowieka
  Wiec celem tych badan bylo odkrycie w jaki sposob mozna zlamac wolna wole czlowieka – prawo do samostanowienia. Prawa czlowieka do samodzielnego myślenia i wdrażania go.
  Heinrich Himmler dal osobiscie polecenie aby wiezniow w obozie koncentracyjny w Dachau przymusowo bez ich przyzwolenia testowac pod tym kierunkiem- lamanie wolnej woli. Wiezniowie poddani tym testom przezywali okrutny, nie do zniesienia bol i wyznalai swym oprawcom najbardziej skryte i intymne sekrety. Obozowi lekarze eksperymentowali z meskalina (Meskalina – organiczny związek chemiczny, alkaloid z szeregu fenyloetyloamin o właściwościach halucynogennych)., w kombinacji z hipnoza.Gazy, ktore byly uzywane mialy na celu by fale mozgowe zmienic , po czym mozna sie bylo wlamac do umyslu nekanej osoby.
  Ale to nie wszystko : na drugim kontynecie Amerykanie rozpoczeli “Manhattan project “. Ten project byl odpowiedzialny za badania nad tzw. Atomowa bomba.
  Z archiwalnych dokumento( FOIA- prawo )wynika, ze do udanych testow byly uzyte bardzo ‘ wrogie panstwu ’ osoby.W tym przypadku byli to komunistyczni zolnieze , ktorzy byli jako wezieni poza Atlanta , Memphis I New Orleans . W tym czasie istnial ‘wrogi czlowiek’, nieprzyjaciel ‘ terrorysta’ wetdy jeszcze nie istnial.
  Dachau
  Przy koncu !945 Amerykanie wkroczyli do obozu w Dachau . tam znaleziono 12000 wyczerpanych , chorych wezniow. Miedzy pozostalosciami znaleziono probowki i butelki z zakonserwowanymi czesciami tkanek, ktore prynalezaly do ludzi i insektow.
  Wiele dokumentów zostało zniszczonych przed (zorganizowanym) końcem wojny i wielu przestępców / naukowców mogło uciec za granicą. Glowni zbrodniaze II W.S. s popełnili na niby „samobójstwo” i nie mogli już być wezwani do odpowiedzialności, jak Hitler, Himmler i Goebbels. Joseph Mengele został skazany przez trybunał w Norymberdze wraz z niewielką liczbą innych osób.
  Projekt Paperclip
  Dokumenty pokazują, że alianci korzystali z usług mniej znanych niemieckich naukowców, naukowców i techników, a opinia publiczna niczego nie podejrzewała.
  Werner van Braun, naukowiec rakietowy, został już przeniesiony do Ameryki w celu przeprowadzenia projektow.
  Wielu badaczy uczestniczących w eksperymentach zostało potajemnie przetransportowanych do USA przez Heidelberga. Ci „imigranci” zostali nazywalni Projekt peperclip.

  Polnocne Chiny, Japonia
  Japonia prowadziła biochemiczne eksperymenty na ludziach i zwierzętach w latach 1932 – 1945, tak jak Chiny, bez nadzoru ze strony rzadu.
  W północnych Chinach, w Harbinie i innych miastach, powstały tak zwane „fabryki śmierci”, w których uczeni mogli przeprowadzić gruntowne testy.

  W rzeczywistości trwała wojna ( Druga Woja Swiatowa) ‘ wywiadowcza ‘ ( poprzez przerozne testy nad ludzmi i zwierzetami gromadzono wiedze na temat ludzkiej swiadomosci by moc ja zlamac I nia manipulowac wedlug zachcianek kontrolerow. , dotycząca ludzkiej świadomości pod sztandarem tak zwanej II wojny światowej. Druga woja swiatowa byla wojna o ludzka Swiadomosc.

  Obudzenie sie ze snu czy moze wlasnie zapadniecie w sen.

  Sytuacje te pokazują, że ci, którzy przywieźli do Ameryki tak zwanych naukowców i techników pod osłoną bezpieczeństwa narodowego, nie byli dużo lepsi od swoich „imigrantów”.
  Każdy, kto wierzy, że po zakończeniu II wojny światowej w wolnym świecie te eksperymenty i techniki na ludziach zostały zatrzymane, będą, podczas czytania tych informacji budzic sie ze swej naiwnej wiary w to, ze te eksperymenty zostaly wstrzymane. Lub bardziej doslownie beda sie zastanwiac czy rzeczywiscie nie spia.
  Oto co mowi elita : Wojskowa elita polityczna
  Istnieje globalna sieć potężnych instytucji, w tym instytucji w amerykańskim rządzie, które używają kontroli umysłu, aby wejść w bardzo niebezpieczne obszary, które ostatecznie nas uderzają.
  Aby przetestować te techniki, były one i są stosowane do niczego niepodejrzewających obywateli na całym świecie, niezależnie od kultury, religii, statusu ekonomicznego i preferencji politycznych.
  W 1947 r. Powstała Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA), której celem jest stworzenie zdalnie sterowanej armii, ponieważ bedzie można kontrolować ich zachowanie.
  Te tajne projekty (kontrola umysłu i implanty biologiczne) były i są finansowane z Czarnych Budżetów, których Kongres USA nie nadzoruje.
  Tu prezentujemy powiazania ze soba :
  Od Chatter do MKUltra

  Dokument z dnia 17 kwietnia 1947 r., Komisja Energii Atomowej: przesłania rzeczywistą działalność.
  Nie jest pożądane publikowanie dokumentów opisujących eksperymenty na ludziach, ze względu na niekorzystną opinię publiczną lub moze to dac material I dowody do skarg prawnych. Dokumenty z takimi sprawami należy sklasyfikować jako tajne.
  Dokumenty te nie stanowią informacji o zastosowaniu klinicznym lub terapeutycznym u ludzi, ponieważ może to sprzyjać uzdrawianiu ludzi. Innymi słowy: brak treści dla dobra człowieka.

  Bleubird / Artichoke ( nazwy tajnych projektow)
  Polecenie utworzenia agenta, który wykonuje zlecenia bez własnej wiedzy o tym.
  Doskonalenie technik prania mózgu w różnych oficjalnych szpitalach i klinikach psychiatrycznych w Mount Sinai, Bostonie, Minnesocie, Detroit oraz w National Institute of Health.
  W sierpniu 1951 roku został nazwany Artichoke i udalo sie agentom CIA by 2 rosyjskimi podwójnymi szpiegom przy pomocy LSD, Desoxyn i hipnozy, spowodowac całkowitą utratę pamięci. ( wszystko zostalo wymazane z ich pamieci)W tym samym czasie mowa, wrażliwość na ból i samostanowienie o osobie zostały czasowo wyłączone. Zmieniając fale mózgowe, ta sytuacja (program) zostala przechowywana w obwodzie pamięci mózgu.
  W 1956 r. Przeprowadzono bardzo wyrafinowane techniki na niczego nie podejrzewających ludziach na uniwersytetach, przez wielu psychiatrów na zlecenie CIA, MK Delta & Labyrinth.

  Dr. Cameron był dyrektorem Instytutu Pamięci Allana het Allan memorial Institute i założycielem Instytutu Psychiatrii na Uniwersytecie McGill. W 1953 został wybrany na przewodniczącego Światowego Stowarzyszenia Psychiatrycznego (World Psychiatric-Association )w USA.
  W sekrecie robil on testy dla CIA, aby odkryc mozliwosc całkowitego wymazania pamięć u każdej osoby.
  Produkcja niezbędnych substancji (w tym LSD) była świadczona przez tajne służby w Szwajcarii przez szwajcarską spółkę prawa szwajcarskiego.

  W latach sześćdziesiątych tajne służby korzystały z różnych profesorów, którzy dostarczali swoim uczniom narkotyki i przeprowadzali różne testy. Dr. Timothy Leary przeprowadził testy w więzieniach, a później u różnych artystów. Ta grupa składała się z początku rzeźbiarzy, duchowych guru, mistyków, gwiazd medialnych i innych artystów. John Lennon był również na tej liście.

  Cele MK-Delta i Labyrinth
  Celem grup Labiryntu i MK-Delta było sprawdzenie, czy istnieją media, którzy mogliby popatrzec w przyszłość czy isnieja mozliwosci by doświadczenia poza ciałem ( podrozowania poza cialem ) moglyby być wykorzystane do superszpiegostwa ?
  Drugim celem było sprawdzenie, czy istnieje możliwość neurologicznego ataku ( hacke ) w mózgu obserwatora podczas tego medialnego patrzenia I czy zaramem mozliwe jest by przekazac to wszystkie inne umysły na świecie mogłyby również otrzymać ta informacje i zapamietac to przyszłe wydarzenie .

  Trzeci cel polegał na sprawdzeniu, czy istnieje możliwość sprawdzenia, czy w toku mediaschouw można dokonać neurologicznego hackowania w mózgu obserwatora, z którym wszystkie inne mózgi na świecie mogą doświadczyć tego przyszłego zdarzenia. (Neuro Remote Controlling). Restrukturyzacja neuronów w mózgu i kontrola świadomością.

  Sztucznie generowane wiele osobowości poprzez hipnozę
  Hipnoza to modyfikacja stanu fal mózgu.
  Efekty tego:
  Zwiększenie pamięci
  Zmniejszenie wrażliwości na ból
  Zwiększenie zdolności sportowych / fizycznych
  Rosnąca zdolność uczenia się / zdolność do rejestrowania informacji.
  19 lutego 1954 r. zostały zahipnotyzowane dwie sekretarki , celem bylo to aby jedna osoba mogła coś zrobić z drugą, bez możliwości późniejszego zapamiętania.

  Zainstalowano obce wspomnienia w pamięci testowanych .. Testy zakończyły się bardzo pomyślnie, a polityczny elita wojskowy stała sie faktem.
  Hipnotyczna kontrola wewnątrzmózgowa – elektroniczna rozpuszczalność pamięci. Hypnotic intracerebral Control- Electronic Dissolution of Memory

  Metoda psycho-elektryczna, za pomocą której polecenia są przekazywane z odległości do czyjegoś mózgu i mozną nawet całkowicie zmienić zawartosc pamięci atakowanego mozgu czlowieka.

  Komórki nerwowe / neurony nie przekazują sygnałów za pośrednictwem fal elektromagnetycznych, ale w postaci prądu elektrycznego.
  Rezultaty są zakłócane przez EDOM, co zapobiega transferowi informacji.
  Zakłócenia te mogą być łatwo spowodowane przez psychofizjologiczne skutki działania mikrofal, takich jak wifi, GPRS, umts itp.
  Ponieważ strona kontaktowa (tj. Synapsy) są wzajemnie zaburzone, mózg nie może już przetwarzać informacji
  Elektroniczna kontrola umysłu – kontrola myśli / kontrola neuro
  Komórki nerwowe (neurony). Człowiek ma około 100 miliardów komórek Zenus.
  Zdecydowanie największa jego część znajduje się w ośrodkowym układzie nerwowym (mózg i rdzeń kręgowy). Komórki nerwowe są procesorami informacji i sygnałów ciała. Specyficzną cechą komórek nerwowych jest to, że są drażliwe. Mogą odbierać i przesyłać sygnały bez utraty swej siły . W mózgu znajdują się obwody komórek nerwowych, które regulują wiele funkcji organizmu, a także są odpowiedzialne za nasze myślenie i odczuwanie.
  Aksony są podstawowymi elementami przekazywania informacji w układzie nerwowym. Czasami mogą być dłuższe niż jeden metr. Akson ma typową średnicę około jednego mikrometra.
  Oczyszczanie odpadów po uszkodzeniu neuronów lub śmierci komórkowej.
  Buforowanie stężenia jonów potasu w przestrzeniach pozakomórkowych.
  Niektóre usuwają nadajniki, które są uwalniane podczas transmisji synaptycznej.
  Podczas rozwoju mózgu niektóre komórki glejowe wskazują drogę migracji komórek nerwowych i wskazują, w którym kierunku powinny rosnąć aksony.
  Niektóre komórki glejowe pomagają utrzymać barierę krew-mózg.
  Komórki glejowe dostarczają komórkom nerwowym składników odżywczych.
  Obserwacje wywołują emocje, takie jak widzenie, słyszenie, odczuwanie, smakowanie itp.
  Emocje są falami uderzeniowymi uczuć, które mają charakter elektryczny w mózgu.
  Te fale uderzeniowe mogą powstać przez odbieranie rezonansów siły przez mózg „serce” lub mogą być odbierane tylko w mózgu .
  Dopóki człowiek żyje neurologicznie swoją rzeczywistością, jest potencjalnie pod wpływem silnych sygnałów z mózgu.
  Jak tylko człowiek zacznie słuchać wewnętrznego glosu plynacego ze swiadmosci serca wowczas mózgi zostanie prowadzony / kontrolowane przez sygnały płynące z serca
  Krotko mowiac na emocje można wpływać nawet jeśli są one bardzo pozytywne.
  Przesłuchanie Kongresu USA
  W 1977 roku Kongres USA przeprowadził przesłuchania w sprawie nielegalnych eksperymentów narkotykowych CIA.
  Senator Schweicker zapytał o lekarza MK-Ultra dr Gottlieba o tej technologii:
  Jaki jest cel tych eksperymentów?
  Odpowiedź:
  Istnieje zainteresowanie możliwością narażania ludzi na działanie pola elektrycznego, a co tymtym samym ułatwia mozliwosc hipnotyzowania i kontrolowania ich umyslow. Testy pokazują, że pojemność pamięci zwierząt można w 100% usunąć.
  Neurophone – wibracje i informacje
  Dr. Patrick Flanagan wynalazł neurophone w wieku 15 lat. Jest to elektroniczny instrument, który przekazuje dźwięki lub wiadomości poprzez kontakt ze skórą do mózgu.
  Skóra ma efekty piezoelektryczne, gdy wibruje lub jest dotykana.
  Wrażenia są wchłaniane przez skórę i doprowadzane do mózgu. Neurofon w ten sposób dostarcza dźwięk znacznie ostrzejszy i czystszy niż popprzez wibracje dźwiękowe przez ucho.
  Badani postrzegają tę obserwację tak, jakby pochodziły z samego mózgu, podczas gdy skóra jest biorcą. Poprzez fale skalarne wiadomości itp. Mogą być przekazywane z mózgu jako czysta mowa.
  Dr. Flanagan ma patent na ten wynalazek, ale Agencja Wywiadu Zbrojnego (Defence Intelligence Agency )skonfiskowała go ze względu na uzycie go do swych tajnych celow zwizanych z Controla umyslow.
  Telepatia syntetyczna – zdalna motoryczna kontrola .
  W 1973 roku technologie te zostały udoskonalone i ludzie bioracy udzial w tym eksperymencie mogli słyszeć zdalnie, wysyłając sygnały elektryczne (zakodowane komunikaty) do siebie nawzajem.
  Odkryto, że mózg jest bardzo silnym odbiornikiem wielu sygnałów, najbardziej wrażliwą częścią mózgu jest przód (labus frontalis) powodujący brzęczenie, świst, buczenie i pukanie.
  Mikrofale emitowano za pomocą audiogramów. Audiogram to skomputeryzowana konwersja tekstu mówionego.

  Telepatia syntetyczna
  Służby wywiadu wojskowego używają syntetycznej telepatii do, na przykład, otrzymywania kontroli politycznej I jej utrzymania.
  Jeśli uzycia dzialania tych fal jest długoterminowo polaczono z układem nerwowym wybranego czlowieka to sa otrzymywane dziwne wzorce zachowań, ktore sa podobne do tzw. opetania. ( oczywiscie ofiara jest opetywana poprzez wysylanie w jego kierunku tych fal.
  Ta wyrafinowana broń może powodować bardzo dziwne reakcje mięśniowe, w tym mówienie i patrzenie. Możliwe jest, że ktoś dozna sztucznego ataku serca lub zostanie uduszony zdalnie .
  Możliwe jest również, że ktoś płaci za przestępstwo, którego nie popełnił, a osoby postronnym , wstawić informacje ze ta sytucje widzialy, która nigdy nie miała miejsca („fałszywi świadkowie”).
  Biologiczna broń przeciwko ludzkim zachowaniom Publikacja Doktryny Centrum Lotnictwa Kosmicznego Center of Aerospace Doctrine) w Alabamie.
  Publikacja ta była między innymi chwalona przez republikańskiego Gingricha za to, że potrafi sterować ludzkimi zachowaniami I je kontrolowac . (Pres Kandydat na lata 2011-2012
  Nielokalna kontrola umysłu
  Na całym świecie jest wielu ludzi z nie-lokalną świadomością. Jest to doświadczenie, w którym zauważono, że „nagle” coś jest namacalne lub słyszalne, ukucia I wstrzyknięcie jest odczuwane w ciele.
  Niewidzialne grupy działają na ciało, to fizyczne ciało, ale zdają się robić to z innej rzeczywistości, z której pracują i wpływają na tę rzeczywistość.
  Doświadczenia, że coś jest wkładane do ucha są bardzo powszechne.
  Zdalny monitoring neuronalny (Remote- Neural-Monitoring )- w kierunku globalnego cyberlinkingu.
  Światowi naukowcy odkrywają, jak ludzki mózg może być podłączony do komputerów, baz danych i kamer wideo.
  Cel: poprzez mysli za pośrednictwem komputera ……. komunikować się.
  Australijscy naukowcy odnieśli sukces w 1998 r., Wprowadzając „przełączniki” oparte na wzorcach elektrycznych, dzięki którym mózgi zaczęły wykonywać polecenia. W Sydney zabawki samochodowe były napędzane przez producentów zabawek.
  Zdalny monitoring neuronalny (Remote- Neural-Monitoring )- w drodze do globalnego cyberlinkingu.
  aukowcy z Uniwersytetu w Osace w Japonii przeanalizowali sygnały EEG generowane przez określone słowa.
  Wymawiając słowa występuje częstotliwość.
  Oznacza to, że sygnały generowane przez myśli ;To, czy słowa, zdania, afirmacje są zapisywane I są przekazywane dalej.
  Myśli to pola
  Uczucia to pola
  Słowa to pola
  Obrazy to pola.
  NSA – National Security Agency
  Pełna kontrola nad mediami komunikacyjnymi
  Możliwość przełamaniai wdarcia sie do bezprzewodowych fal elektromagnetycznych w systemach komputerowych.

  NSA zbudowała elektroniczną sieć monitorującą, która monitoruje całe spektrum elektromagnetyczne. Wszystko. Tak więc od sprzętu do ludzi, a także mózgu.
  Ta sieć działa w atmosferze , ktora jest mnitorowana przez różne systemy satelitarne. Na przykład „audiogramy” można wstawiać do pól ludzkich.
  Technologia ta może odczytywać i modyfikować wszystkie pola, zarówno w dziedzinie komputerów, jak i mózgów ludzi.
  Pole bioelektryczne jest odczytywane i monitorowane.
  Można powiedzieć: odczytywanie informacji z pola energetycznego z informacji o ludzkiego hologramu.
  Blue Light Technology

  chips z polami komunikacyjnymi
  Ta technologia jest promieniowaniem hiper-wymiarowym, które może zostać wprowadzone do naszego pola elektrycznego przez sprzęt wykorzystujący tę technologię. To sprawia, że kontakt między ludźmi na tej ziemi (neurologiczny) i technologią tajnych elitarnych jednostek elitarnych, które są niewidoczne. W rzeczywistości są one jedynie wirtualnie obecne, poprzez sygnały elektroniczne w atmosferze i są przekształcane przez mózg.
  Hacki- CIA hack bezwstydnie i nagminnie ta metoda laptopay, smartfony, smarttelewizory itp.
  Ten arsenal narzędzi hakerskich hakujących w tajnych sluzb CIA na laptopy, telefony, a nawet smart telewizory, Wikileaks został opublikowany na stronie internetowej Wikileaks przez demaskatorow.( pracownikow, ktorzy nie chca wiecej milczec o tych zbrodniach CIA )
  To są wewnętrzne dokumenty CIA, donosi Wikileaks, ale to jeszcze nie zostało potwierdzone. Rzecznik CIA nie chce wypowiadać sie na temat wycieklych informacji odrzucajac zaproszenie New York Times do wywiadu.

  Informacje te sa przekazane przez Holendra Martijn van Staveren podczas jego wykladu .

 • asya
  Reply

  Mam tutaj jeszcze wiecej informacj ’ bajek’ w tym temacie. zapewne cie zainteresuje. tlumaczenie z holenderskiego. nie jestem profesjonalista , wiec wybaczcie bledy.Fakty, nazwy projektow, daty o tym w jaki sposob jest ludzkosc zawladnieta przez Mind Control . Mowa jest tujaj o sposobach i historii odkrywania przez nazistow w jaki sposob ludzki umysl pracuje I na podstawie tych odkryc w jaki sposob zniewolic cala ludzkosc i ja monitorowac.
  Watpliwosci o tym czy isnieje sztuczna Inteligencja sa juz przeszloscia. Cyborgi sa rzeczywistoscia. Fenomen ‘ sztuczna inteligencja ‘ jest tym co ludzkie spolecznstwo diametralnie zmieni doswiadczenie tym czym jest / co znaczy rzeczywistosc. Nasze cale spolecznstwo jest zdalnie kierowane poprzez dygitalne procesy, samoregulujace sie programy , samouczace sie sprzęt komputerowy (hardware).
  Najwiekszym odkryciem ludzkosci bedzie odkrycie , (zdemaskowanie) , tego , ze naszym neurologiczny systm naszych cial mozna calkowicie zawladnac i mozna nim sterowac , gdzie osobiste jak i kolektywne wybory moga byc manipulowane poprzez zdalne na nie wplywanie gwalcac calkowicie kosmiczne prawo suwerennoci I samostanowienia.
  I tak, najwiekszym odkryciem ludzkosci , bedzie tez to , ze to sie juz stalo podczas, gdy my wlasnie tej naszej rzeczywistosc doswiadczamy. Najwiekszym odkryciem ludzkosci bedzie, ze nie tylko w tej ale i w innych rzeczywistoscia ma to miejsce – Mind Control van de hele planet en mensen die erna leven.
  I , tez to, ze w pewnym momencie Ludzkiej ewolucji bedzie mowa ; powroci swiadmosc Swej Pierwotnej Mocy Pierwotnego Czlowieka. Moc Sily Kreacji , Sily Kreowania versus technologiczna kontrola.
  ( Iwan Pavlov, odkryl, ze ludzkosc jest czesto sterowana przez tzw. zkondycjonowane refleksy.
  Wazne wypowiedzi kontrolerow:
  Sa nam potrzebne psycho – chirurgiczne programy , ktorymi nasze spoleczenstwo politycznie bedzie stwrowanye. Celem jest fizyczne zawladniecie ludzka swiadomoscia. Kazdego kto rozni sie i odbiega od zadanej normy mozna i trzeba chirurgicznie skorygowanc .Indywidu moze uwazac , ze najwazniejsza rzeczywistosc jego wlasna rzeczywistosc jest.Lecz to jest jedynie osobiste postrzeganie.Historia uczy inaczej.Ludzkosc nie ma prawa by jej wlasna swiadomosc rozwijac. Liberalne slogany sa w modzie. My musimy elktronicznieludzie mozgi / umysly kontrolowac..Przyjdzie dzien, ze bedzie wojsko , gdzie generalowie beda w stanie za uzyciem elektronicznego stymulansu kierowac, iwpywac na nich I zmuszac do zachowania, ktore kntrolerzy narzuca. Zawladnac nimi .
  Jose Delgado , dyrektor w Instytucie Neuropsychiatrii w Yale Universitet Medycznej Szkoly , record nr. 26 z 24 luty 1974.
  Informacje I wiedza jest nasza wazna ‘ obrona’ obok rowijania i zwiekszania naszej wewnetrznej Swiadomosci.

  1994:: komisja badan pod kierownictwem Bila Clintona odkryla, ze Amerykanskie minsterstwo Defensji , CIA, Marynarka , The Apartment of Enery i inne sluzby miedzy 1944 do 1975 prowadzily okolo 400 roznego rodzaju biomedyczne experymenty na nic nie podejzewajacych / nieswiadomych tego obywatelach. Tysiace ludzi zostalo narazonych na radioaktywne promieniowanie, gazy wplwajace na uklad nerwowy czlowieka, LSD i biologiczna bron. Badaczami i wykonawcami byly renomowane instytuty badan, uniwersytety , szpitale i prywatne kliniki. Ci naukowcy jak i assystenci musieli podpisac przymusowy obowiazek milczenia , ( zachowania tejemnicy ) , i pomnozyli swoje zrobki pieniedzmi z kasy wojska i CIA.
  ‘ W latach 70 –siatych te badania zostaly oficjalnie wstrzymane.
  Pytaniem jest czy rzeczywiscie to sie stalo a moze jedynie byla to oficjalana sciema.
  Kim jest ta grupa, ktora dzila na wlasna reke nie bojac sie z oficjalnych rzadow ?
  Odpowiedz dam hronologicznie :
  Duzo technik prania mozgu wywodzi sie od naukowcow, ktorzy w 1945 roku w akcji “ Paperclip’ zostali z Niemiec i Japonii przewizieni do VS. Jest bardzo duzo ludzi, ktorzy mowia z wlasnego doswiadczenia , ze ten projekt wcale nie zostal zatrzymany . Wiel wizji o przyszlosci George Orwell sa calkowicie niezgodne z niektorymi rodzajami technologii.
  Ultra tajna militarna sluzba spcjalna byla zaangazowana przy UFO -porwaniach stosujac biometryczny rodzaj wezienia .Finasowanie takich dzialanosci musial byc z Black Buggest finasowany.
  To sa wciaz te same grupy i osoby ktore byly ziawazane z :
  Uzyciem wpywow by zapobiec ujawnieniu prawdy o technikach I technologii kontrolii umyslu i hightech. uzyciu broni i robienia dalszych badan nad tym.
  Co to moze znaczyc ?
  Spisek ? Prawda ?
  Prawda czy nieprawda a moze troszeczke w tym prawdy ?
  Mozliwe konkluzje :
  Wiele badan na ludziach bylo prowadzonych przez tajne jednostki wojskowe , ktore sa/byly w poszukiwaniu Aliën weefsel i implantow co potwierdza to, ze rzeczywiscie UFO- porwania mialy mijesce. ze służby realizujac project legitymizuja ten tajny program pod pretekstem bezpieczeństwa narodowego. Tez zostala im dana zupelna wolnosc / carte blanch w realizowaniu tego przedsieziecia bez zupenej kontroli organow wladzy. Liczby-
  Jak przegladniemy oficjalne adresy czlonkow Amerykanskiego Stowarzyszenia Psychiatrow mozemy skonkludowac , ze od 1957 roku jest zanotowanych 7104 czlonkow , ktorych 1253 przybylo z Niemiec i Wschodniej Europy . Tysiace naukowcow z Europy zostalo przewizionych do bazy lotniczej Andrus w VS jak przekazal kolonel Fleczer o projekcie Paperclip i Blowback.
  Serum Prawdy
  Pierwsze wazne badania nad zarzadzaniem i zawladnieciem czyjas swiadomoscia mozgu ( mind control )byly przeprowadzone na poczatku 20-tego wieku przez Iwana Pawlova. On badal tzw. Odruchy warunkowe .
  Przed druga wojna swiatowa odkryl Szwjacarski chemik dr. Albert Hofmaann LSD . On doswiadczal fantastycznych wizji ( obrazow ), ktore sie mu wydawaly bardzo realne i plastyczne.
  W tym samym czasie prowadza rozni Niemieccy lekarze w obozach koncentracyjnych testy na wiezniach . To zostało to zaaranżowane przez Schutzstaffel (SS) i tajną policję państwową Geheime Staatspolizei (Gestapo).
  Zlamac wolna wole czlowieka
  Wiec celem tych badan bylo odkrycie w jaki sposob mozna zlamac wolna wole czlowieka – prawo do samostanowienia. Prawa czlowieka do samodzielnego myślenia i wdrażania go.
  Heinrich Himmler dal osobiscie polecenie aby wiezniow w obozie koncentracyjny w Dachau przymusowo bez ich przyzwolenia testowac pod tym kierunkiem- lamanie wolnej woli. Wiezniowie poddani tym testom przezywali okrutny, nie do zniesienia bol i wyznalai swym oprawcom najbardziej skryte i intymne sekrety. Obozowi lekarze eksperymentowali z meskalina (Meskalina – organiczny związek chemiczny, alkaloid z szeregu fenyloetyloamin o właściwościach halucynogennych)., w kombinacji z hipnoza.Gazy, ktore byly uzywane mialy na celu by fale mozgowe zmienic , po czym mozna sie bylo wlamac do umyslu nekanej osoby.
  Ale to nie wszystko : na drugim kontynecie Amerykanie rozpoczeli “Manhattan project “. Ten project byl odpowiedzialny za badania nad tzw. Atomowa bomba.
  Z archiwalnych dokumento( FOIA- prawo )wynika, ze do udanych testow byly uzyte bardzo ‘ wrogie panstwu ’ osoby.W tym przypadku byli to komunistyczni zolnieze , ktorzy byli jako wezieni poza Atlanta , Memphis I New Orleans . W tym czasie istnial ‘wrogi czlowiek’, nieprzyjaciel ‘ terrorysta’ wetdy jeszcze nie istnial.
  Dachau
  Przy koncu !945 Amerykanie wkroczyli do obozu w Dachau . tam znaleziono 12000 wyczerpanych , chorych wezniow. Miedzy pozostalosciami znaleziono probowki i butelki z zakonserwowanymi czesciami tkanek, ktore prynalezaly do ludzi i insektow.
  Wiele dokumentów zostało zniszczonych przed (zorganizowanym) końcem wojny i wielu przestępców / naukowców mogło uciec za granicą. Glowni zbrodniaze II W.S. s popełnili na niby „samobójstwo” i nie mogli już być wezwani do odpowiedzialności, jak Hitler, Himmler i Goebbels. Joseph Mengele został skazany przez trybunał w Norymberdze wraz z niewielką liczbą innych osób.
  Projekt Paperclip
  Dokumenty pokazują, że alianci korzystali z usług mniej znanych niemieckich naukowców, naukowców i techników, a opinia publiczna niczego nie podejrzewała.
  Werner van Braun, naukowiec rakietowy, został już przeniesiony do Ameryki w celu przeprowadzenia projektow.
  Wielu badaczy uczestniczących w eksperymentach zostało potajemnie przetransportowanych do USA przez Heidelberga. Ci „imigranci” zostali nazywalni Projekt peperclip.

  Polnocne Chiny, Japonia
  Japonia prowadziła biochemiczne eksperymenty na ludziach i zwierzętach w latach 1932 – 1945, tak jak Chiny, bez nadzoru ze strony rzadu.
  W północnych Chinach, w Harbinie i innych miastach, powstały tak zwane „fabryki śmierci”, w których uczeni mogli przeprowadzić gruntowne testy.

  W rzeczywistości trwała wojna ( Druga Woja Swiatowa) ‘ wywiadowcza ‘ ( poprzez przerozne testy nad ludzmi i zwierzetami gromadzono wiedze na temat ludzkiej swiadomosci by moc ja zlamac I nia manipulowac wedlug zachcianek kontrolerow. , dotycząca ludzkiej świadomości pod sztandarem tak zwanej II wojny światowej. Druga woja swiatowa byla wojna o ludzka Swiadomosc.

  Obudzenie sie ze snu czy moze wlasnie zapadniecie w sen.

  Sytuacje te pokazują, że ci, którzy przywieźli do Ameryki tak zwanych naukowców i techników pod osłoną bezpieczeństwa narodowego, nie byli dużo lepsi od swoich „imigrantów”.
  Każdy, kto wierzy, że po zakończeniu II wojny światowej w wolnym świecie te eksperymenty i techniki na ludziach zostały zatrzymane, będą, podczas czytania tych informacji budzic sie ze swej naiwnej wiary w to, ze te eksperymenty zostaly wstrzymane. Lub bardziej doslownie beda sie zastanwiac czy rzeczywiscie nie spia.
  Oto co mowi elita : Wojskowa elita polityczna
  Istnieje globalna sieć potężnych instytucji, w tym instytucji w amerykańskim rządzie, które używają kontroli umysłu, aby wejść w bardzo niebezpieczne obszary, które ostatecznie nas uderzają.
  Aby przetestować te techniki, były one i są stosowane do niczego niepodejrzewających obywateli na całym świecie, niezależnie od kultury, religii, statusu ekonomicznego i preferencji politycznych.
  W 1947 r. Powstała Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA), której celem jest stworzenie zdalnie sterowanej armii, ponieważ bedzie można kontrolować ich zachowanie.
  Te tajne projekty (kontrola umysłu i implanty biologiczne) były i są finansowane z Czarnych Budżetów, których Kongres USA nie nadzoruje.
  Tu prezentujemy powiazania ze soba :
  Od Chatter do MKUltra

  Dokument z dnia 17 kwietnia 1947 r., Komisja Energii Atomowej: przesłania rzeczywistą działalność.
  Nie jest pożądane publikowanie dokumentów opisujących eksperymenty na ludziach, ze względu na niekorzystną opinię publiczną lub moze to dac material I dowody do skarg prawnych. Dokumenty z takimi sprawami należy sklasyfikować jako tajne.
  Dokumenty te nie stanowią informacji o zastosowaniu klinicznym lub terapeutycznym u ludzi, ponieważ może to sprzyjać uzdrawianiu ludzi. Innymi słowy: brak treści dla dobra człowieka.

  Bleubird / Artichoke ( nazwy tajnych projektow)
  Polecenie utworzenia agenta, który wykonuje zlecenia bez własnej wiedzy o tym.
  Doskonalenie technik prania mózgu w różnych oficjalnych szpitalach i klinikach psychiatrycznych w Mount Sinai, Bostonie, Minnesocie, Detroit oraz w National Institute of Health.
  W sierpniu 1951 roku został nazwany Artichoke i udalo sie agentom CIA by 2 rosyjskimi podwójnymi szpiegom przy pomocy LSD, Desoxyn i hipnozy, spowodowac całkowitą utratę pamięci. ( wszystko zostalo wymazane z ich pamieci)W tym samym czasie mowa, wrażliwość na ból i samostanowienie o osobie zostały czasowo wyłączone. Zmieniając fale mózgowe, ta sytuacja (program) zostala przechowywana w obwodzie pamięci mózgu.
  W 1956 r. Przeprowadzono bardzo wyrafinowane techniki na niczego nie podejrzewających ludziach na uniwersytetach, przez wielu psychiatrów na zlecenie CIA, MK Delta & Labyrinth.

  Dr. Cameron był dyrektorem Instytutu Pamięci Allana het Allan memorial Institute i założycielem Instytutu Psychiatrii na Uniwersytecie McGill. W 1953 został wybrany na przewodniczącego Światowego Stowarzyszenia Psychiatrycznego (World Psychiatric-Association )w USA.
  W sekrecie robil on testy dla CIA, aby odkryc mozliwosc całkowitego wymazania pamięć u każdej osoby.
  Produkcja niezbędnych substancji (w tym LSD) była świadczona przez tajne służby w Szwajcarii przez szwajcarską spółkę prawa szwajcarskiego.

  W latach sześćdziesiątych tajne służby korzystały z różnych profesorów, którzy dostarczali swoim uczniom narkotyki i przeprowadzali różne testy. Dr. Timothy Leary przeprowadził testy w więzieniach, a później u różnych artystów. Ta grupa składała się z początku rzeźbiarzy, duchowych guru, mistyków, gwiazd medialnych i innych artystów. John Lennon był również na tej liście.

  Cele MK-Delta i Labyrinth
  Celem grup Labiryntu i MK-Delta było sprawdzenie, czy istnieją media, którzy mogliby popatrzec w przyszłość czy isnieja mozliwosci by doświadczenia poza ciałem ( podrozowania poza cialem ) moglyby być wykorzystane do superszpiegostwa ?
  Drugim celem było sprawdzenie, czy istnieje możliwość neurologicznego ataku ( hacke ) w mózgu obserwatora podczas tego medialnego patrzenia I czy zaramem mozliwe jest by przekazac to wszystkie inne umysły na świecie mogłyby również otrzymać ta informacje i zapamietac to przyszłe wydarzenie .

  Trzeci cel polegał na sprawdzeniu, czy istnieje możliwość sprawdzenia, czy w toku mediaschouw można dokonać neurologicznego hackowania w mózgu obserwatora, z którym wszystkie inne mózgi na świecie mogą doświadczyć tego przyszłego zdarzenia. (Neuro Remote Controlling). Restrukturyzacja neuronów w mózgu i kontrola świadomością.

  Sztucznie generowane wiele osobowości poprzez hipnozę
  Hipnoza to modyfikacja stanu fal mózgu.
  Efekty tego:
  Zwiększenie pamięci
  Zmniejszenie wrażliwości na ból
  Zwiększenie zdolności sportowych / fizycznych
  Rosnąca zdolność uczenia się / zdolność do rejestrowania informacji.
  19 lutego 1954 r. zostały zahipnotyzowane dwie sekretarki , celem bylo to aby jedna osoba mogła coś zrobić z drugą, bez możliwości późniejszego zapamiętania.

  Zainstalowano obce wspomnienia w pamięci testowanych .. Testy zakończyły się bardzo pomyślnie, a polityczny elita wojskowy stała sie faktem.
  Hipnotyczna kontrola wewnątrzmózgowa – elektroniczna rozpuszczalność pamięci. Hypnotic intracerebral Control- Electronic Dissolution of Memory

  Metoda psycho-elektryczna, za pomocą której polecenia są przekazywane z odległości do czyjegoś mózgu i mozną nawet całkowicie zmienić zawartosc pamięci atakowanego mozgu czlowieka.

  Komórki nerwowe / neurony nie przekazują sygnałów za pośrednictwem fal elektromagnetycznych, ale w postaci prądu elektrycznego.
  Rezultaty są zakłócane przez EDOM, co zapobiega transferowi informacji.
  Zakłócenia te mogą być łatwo spowodowane przez psychofizjologiczne skutki działania mikrofal, takich jak wifi, GPRS, umts itp.
  Ponieważ strona kontaktowa (tj. Synapsy) są wzajemnie zaburzone, mózg nie może już przetwarzać informacji
  Elektroniczna kontrola umysłu – kontrola myśli / kontrola neuro
  Komórki nerwowe (neurony). Człowiek ma około 100 miliardów komórek Zenus.
  Zdecydowanie największa jego część znajduje się w ośrodkowym układzie nerwowym (mózg i rdzeń kręgowy). Komórki nerwowe są procesorami informacji i sygnałów ciała. Specyficzną cechą komórek nerwowych jest to, że są drażliwe. Mogą odbierać i przesyłać sygnały bez utraty swej siły . W mózgu znajdują się obwody komórek nerwowych, które regulują wiele funkcji organizmu, a także są odpowiedzialne za nasze myślenie i odczuwanie.
  Aksony są podstawowymi elementami przekazywania informacji w układzie nerwowym. Czasami mogą być dłuższe niż jeden metr. Akson ma typową średnicę około jednego mikrometra.
  Oczyszczanie odpadów po uszkodzeniu neuronów lub śmierci komórkowej.
  Buforowanie stężenia jonów potasu w przestrzeniach pozakomórkowych.
  Niektóre usuwają nadajniki, które są uwalniane podczas transmisji synaptycznej.
  Podczas rozwoju mózgu niektóre komórki glejowe wskazują drogę migracji komórek nerwowych i wskazują, w którym kierunku powinny rosnąć aksony.
  Niektóre komórki glejowe pomagają utrzymać barierę krew-mózg.
  Komórki glejowe dostarczają komórkom nerwowym składników odżywczych.
  Obserwacje wywołują emocje, takie jak widzenie, słyszenie, odczuwanie, smakowanie itp.
  Emocje są falami uderzeniowymi uczuć, które mają charakter elektryczny w mózgu.
  Te fale uderzeniowe mogą powstać przez odbieranie rezonansów siły przez mózg „serce” lub mogą być odbierane tylko w mózgu .
  Dopóki człowiek żyje neurologicznie swoją rzeczywistością, jest potencjalnie pod wpływem silnych sygnałów z mózgu.
  Jak tylko człowiek zacznie słuchać wewnętrznego glosu plynacego ze swiadmosci serca wowczas mózgi zostanie prowadzony / kontrolowane przez sygnały płynące z serca
  Krotko mowiac na emocje można wpływać nawet jeśli są one bardzo pozytywne.
  Przesłuchanie Kongresu USA
  W 1977 roku Kongres USA przeprowadził przesłuchania w sprawie nielegalnych eksperymentów narkotykowych CIA.
  Senator Schweicker zapytał o lekarza MK-Ultra dr Gottlieba o tej technologii:
  Jaki jest cel tych eksperymentów?
  Odpowiedź:
  Istnieje zainteresowanie możliwością narażania ludzi na działanie pola elektrycznego, a co tymtym samym ułatwia mozliwosc hipnotyzowania i kontrolowania ich umyslow. Testy pokazują, że pojemność pamięci zwierząt można w 100% usunąć.
  Neurophone – wibracje i informacje
  Dr. Patrick Flanagan wynalazł neurophone w wieku 15 lat. Jest to elektroniczny instrument, który przekazuje dźwięki lub wiadomości poprzez kontakt ze skórą do mózgu.
  Skóra ma efekty piezoelektryczne, gdy wibruje lub jest dotykana.
  Wrażenia są wchłaniane przez skórę i doprowadzane do mózgu. Neurofon w ten sposób dostarcza dźwięk znacznie ostrzejszy i czystszy niż popprzez wibracje dźwiękowe przez ucho.
  Badani postrzegają tę obserwację tak, jakby pochodziły z samego mózgu, podczas gdy skóra jest biorcą. Poprzez fale skalarne wiadomości itp. Mogą być przekazywane z mózgu jako czysta mowa.
  Dr. Flanagan ma patent na ten wynalazek, ale Agencja Wywiadu Zbrojnego (Defence Intelligence Agency )skonfiskowała go ze względu na uzycie go do swych tajnych celow zwizanych z Controla umyslow.
  Telepatia syntetyczna – zdalna motoryczna kontrola .
  W 1973 roku technologie te zostały udoskonalone i ludzie bioracy udzial w tym eksperymencie mogli słyszeć zdalnie, wysyłając sygnały elektryczne (zakodowane komunikaty) do siebie nawzajem.
  Odkryto, że mózg jest bardzo silnym odbiornikiem wielu sygnałów, najbardziej wrażliwą częścią mózgu jest przód (labus frontalis) powodujący brzęczenie, świst, buczenie i pukanie.
  Mikrofale emitowano za pomocą audiogramów. Audiogram to skomputeryzowana konwersja tekstu mówionego.

  Telepatia syntetyczna
  Służby wywiadu wojskowego używają syntetycznej telepatii do, na przykład, otrzymywania kontroli politycznej I jej utrzymania.
  Jeśli uzycia dzialania tych fal jest długoterminowo polaczono z układem nerwowym wybranego czlowieka to sa otrzymywane dziwne wzorce zachowań, ktore sa podobne do tzw. opetania. ( oczywiscie ofiara jest opetywana poprzez wysylanie w jego kierunku tych fal.
  Ta wyrafinowana broń może powodować bardzo dziwne reakcje mięśniowe, w tym mówienie i patrzenie. Możliwe jest, że ktoś dozna sztucznego ataku serca lub zostanie uduszony zdalnie .
  Możliwe jest również, że ktoś płaci za przestępstwo, którego nie popełnił, a osoby postronnym , wstawić informacje ze ta sytucje widzialy, która nigdy nie miała miejsca („fałszywi świadkowie”).
  Biologiczna broń przeciwko ludzkim zachowaniom Publikacja Doktryny Centrum Lotnictwa Kosmicznego Center of Aerospace Doctrine) w Alabamie.
  Publikacja ta była między innymi chwalona przez republikańskiego Gingricha za to, że potrafi sterować ludzkimi zachowaniami I je kontrolowac . (Pres Kandydat na lata 2011-2012
  Nielokalna kontrola umysłu
  Na całym świecie jest wielu ludzi z nie-lokalną świadomością. Jest to doświadczenie, w którym zauważono, że „nagle” coś jest namacalne lub słyszalne, ukucia I wstrzyknięcie jest odczuwane w ciele.
  Niewidzialne grupy działają na ciało, to fizyczne ciało, ale zdają się robić to z innej rzeczywistości, z której pracują i wpływają na tę rzeczywistość.
  Doświadczenia, że coś jest wkładane do ucha są bardzo powszechne.
  Zdalny monitoring neuronalny (Remote- Neural-Monitoring )- w kierunku globalnego cyberlinkingu.
  Światowi naukowcy odkrywają, jak ludzki mózg może być podłączony do komputerów, baz danych i kamer wideo.
  Cel: poprzez mysli za pośrednictwem komputera ……. komunikować się.
  Australijscy naukowcy odnieśli sukces w 1998 r., Wprowadzając „przełączniki” oparte na wzorcach elektrycznych, dzięki którym mózgi zaczęły wykonywać polecenia. W Sydney zabawki samochodowe były napędzane przez producentów zabawek.
  Zdalny monitoring neuronalny (Remote- Neural-Monitoring )- w drodze do globalnego cyberlinkingu.
  aukowcy z Uniwersytetu w Osace w Japonii przeanalizowali sygnały EEG generowane przez określone słowa.
  Wymawiając słowa występuje częstotliwość.
  Oznacza to, że sygnały generowane przez myśli ;To, czy słowa, zdania, afirmacje są zapisywane I są przekazywane dalej.
  Myśli to pola
  Uczucia to pola
  Słowa to pola
  Obrazy to pola.
  NSA – National Security Agency
  Pełna kontrola nad mediami komunikacyjnymi
  Możliwość przełamaniai wdarcia sie do bezprzewodowych fal elektromagnetycznych w systemach komputerowych.

  NSA zbudowała elektroniczną sieć monitorującą, która monitoruje całe spektrum elektromagnetyczne. Wszystko. Tak więc od sprzętu do ludzi, a także mózgu.
  Ta sieć działa w atmosferze , ktora jest mnitorowana przez różne systemy satelitarne. Na przykład „audiogramy” można wstawiać do pól ludzkich.
  Technologia ta może odczytywać i modyfikować wszystkie pola, zarówno w dziedzinie komputerów, jak i mózgów ludzi.
  Pole bioelektryczne jest odczytywane i monitorowane.
  Można powiedzieć: odczytywanie informacji z pola energetycznego z informacji o ludzkiego hologramu.
  Blue Light Technology

  chips z polami komunikacyjnymi
  Ta technologia jest promieniowaniem hiper-wymiarowym, które może zostać wprowadzone do naszego pola elektrycznego przez sprzęt wykorzystujący tę technologię. To sprawia, że kontakt między ludźmi na tej ziemi (neurologiczny) i technologią tajnych elitarnych jednostek elitarnych, które są niewidoczne. W rzeczywistości są one jedynie wirtualnie obecne, poprzez sygnały elektroniczne w atmosferze i są przekształcane przez mózg.
  Hacki- CIA hack bezwstydnie i nagminnie ta metoda laptopay, smartfony, smarttelewizory itp.
  Ten arsenal narzędzi hakerskich hakujących w tajnych sluzb CIA na laptopy, telefony, a nawet smart telewizory, Wikileaks został opublikowany na stronie internetowej Wikileaks przez demaskatorow.( pracownikow, ktorzy nie chca wiecej milczec o tych zbrodniach CIA )
  To są wewnętrzne dokumenty CIA, donosi Wikileaks, ale to jeszcze nie zostało potwierdzone. Rzecznik CIA nie chce wypowiadać sie na temat wycieklych informacji odrzucajac zaproszenie New York Times do wywiadu.

  Informacje te sa przekazane przez Holendra Martijn van Staveren podczas jego wykladu .

 • Radosław
  Reply

  Masz umysł, który wszystko łączy SYNtetyzuje, bo Jesteś SYNem Człowieczym( Żyjąca Harmonijna SYNteza Wszystkich częstotliwości – PEŁNIA)

 • marek
  Reply

  a co do NASA – samego skrótu, to wygląda mi, ze przy ich zami owaniach do zymbboliki, że jest to brzmieniowo skrót od NAZI of America

 • A.
  Reply

  materiał ciekawy choć ja mam wrażenie że nordycy mają swoje interesy i 2 wojna światowa była punktem walki o ziemie bo każda z ras chce ją przenieść do swego świata i nie ma miedzy nimi kompromisu grają wiec o naszą wolną wole wcielają się tu tworzą religie i graja o swoje . wygra ta rasa która zgromadzi energie potrzebną do przeniesienia ziemi i ta zdobędzie wszystko wzniesienie ziemi do swego świata oto grają. i każda rasa blokuje drugą dlatego są wojny i podziały i w to wchodzą istoty jak szatan które obiecują ziemie danej rasie ta mu daje technologie to potem są wojny i kolejne restarty ziemi przez zagładę i znowu gra kto będzie miał ziemi . jesteśmy pionkami ras

 • Astre
  Reply

  Napiszę swoimi słowami. Ty niczego nie robisz. Ja niczego nie robię. Jeżeli myślisz, że coś robisz, to są tylko myśli na ten temat. Więc, ludzie myślą, że coś robią, bo mają poczucie realności tego co niby robią.To, co ludzie uważają, że robią, lub zrobili, jest to tylko symbol, zewnętrzne przejawienie tego, co już się ”wydarzyło” wcześniej nigdzie indziej, tylko w nich samych. Problem polega na tym, że uporczywie mylą to co na zewnątrz, z tym, co sami noszą w sobie. Zatem wyznacznikiem wszystkiego co robią i do czego dążą i chcą osiągnąć, to tylko skutek i ten skutek nazywają prawdą !…? Można powiedzieć, że zrozumieć świat, w którym żyjemy, to właściwie zinterpretować co się dzieje. I nie pomaga w tym wiedza, bo świadomość to nie wiedza i jak pisze Pani Joanna Stawicka, która tu u Alexa występowała – świadomość, to nie wynik nagromadzonej, zasłyszanej, przeczytanej gdzieś tam wiedzy i przyswojonej na zasadzie kopiuj/wklej, to nie wynik jakiegoś naumienia się, świadomość, to komunia uważnej obecności…. Masz jakiś pomysł, dowód, że jest inaczej…, a jak masz to podaj, to ja chętnie posłucham …

  • MariuszG
   Reply

   Eh… Nie wiem dlaczego w kółko próbujesz komuś coś udowodnić (w tym także mi). Ja wiem, jak to wszystko funkcjonuje. Ale – „(…) skutek nazywają prawdą” – kto tak postrzega rzeczywistość? 😀 Piszesz trochę jak ksiądz albo polityk. Ja pisze o jednym, Ty mi odpowiadasz o czym innym. 😉
   A więc do sedna – Ja się z Tobą nie kłócę, że tak nie jest! Jednak piszesz o tym, że wszystko jest wewnątrz nas, a cały czas powołujesz się na kogoś – więc to, co te osoby mówią, to jest wiedza na zasadzie „kopiuj/wklej”, czy to może jest prawda? 🙂
   PS. Zaśmieciliśmy tę stronę komentarzami nie na temat. Jeśli chcesz mi odpowiedzieć – mój mail: mariusz_gebura@o2.pl – przenieśmy tę konwersacje gdzie indziej.

   • Astre
    Reply

    To nie była żadna odpowiedź do Ciebie, nie użyłem nawet opcji (Reply). Napisałem ogólnie jako ciekawy temat i byłem ciekaw jakie ktoś ma zdanie w tym temacie ? Niczego nie udowadniam. Udowadniają Ci, którzy, robią sympozja, konferencje, odczyty, wygłaszają referaty, piszą książki i biorą za to kase, a ja pisze tylko komentarze, a komentarz to nic innego jak zamieszczanie własnych opinii na dany temat, a jak Ci się nie podoba, to nie musisz wcale czytać bo nikt Cie do tego nie zmusza.
    Dzięki za maila, ale sorry… nie skorzystam.

 • MariuszG
  Reply

  Astre, Pani Małgorzato – rozmawiamy na dwóch różnych płaszczyznach. To, że żyjemy w Matrix’ie, to wiem już od bardzo dawna i temat ten zgłębiłem. Sądzę więc, że czas mnichów, którzy siedzieli i kontemplowali już minął. Teraz michem trzeba być w każdej minucie życia – łączyć nicość (świadomość próżni) z Matrixem.
  Jestem jeszcze młody, ale sądzę, że człowiek na tej płaszczyźnie powinien: 1) „Żyć i pozwolić żyć innym”, 2) Być szczęśliwym.
  PS. (My, nasze Ja) Postanowiliśmy wejść w Matrixa i zmaterializować się na tej płaszczyźnie, więc stwórzmy z tej płaszczyzny RAJ, nawet jeśli jest ona tylko projekcją. 😉

 • Astre
  Reply

  MariuszG
  Jest taki film Matrix, tam znajdziesz większość odpowiedzi na swoje pytania. Jest taki gość dostępny w sieci nazywa się Jarosław Bzoma, który ponad 10 lat robił głębokie badania możesz zapoznać się z wynikami tych badań, a wtedy będziesz wiedział, co tu robisz, dlaczego tak jest, po co tu jesteś, kim jesteś …itd.. itp
  Zresztą nie potrzeba Ci żadnych nauczycieli wszystkie odpowiedzi są w Tobie, wystarczy tylko po to sięgnąć.
  https://www.youtube.com/watch?v=7z2YuOcIQ1s

 • MariuszG
  Reply

  Ludzie!
  Jeśli tak wyglądają ludzie „obudzeni” albo częściowo „obudzeni”, to aż strach pomyśleć jacy są nieobudzeni.
  Aleks przedstawił w sposób bardzo ładny BAJKI. Patrze na komentarze pod filmikiem, który ma wypunktowane, co się w nim znajduje, a tu: „po co tak ściemniać”, „po co w ogolę to mówisz”, „podaj dowody na to, na to i na to”. LUDZIE!
  Dla logicznie myślącego człowieka, jeśli jest coś (filmik, tekst), który mi nie odpowiada, albo nie wierze w to, to go nie oglądam! Macie wyrzuty do człowieka, który złożył kilka „teorii” różnych ludzi i je przedstawił w logicznej całości.
  Astre, nie mogę się nie odnieść do Twoich wpisów. Po części popieram, ale jak napisałeś „nie zapychaj umysłu żadną wiedzą i żadnymi koncepcjami, bo szkoda marnować życia na urojenia” – no to padłem. Gdyby nie ta WIEDZA i KONCEPCJE to teraz bym z Tobą nie polemizował w internecie. Mogę zadać Ci prywatne pytanie – czy chodzisz do pracy, zarabiasz, płacisz rachunki, masz samochód? Jeśli tak, to po co, jak to nic nieznacząca iluzja.

  • Malgorzata
   Reply

   MariuszG, odpowiem za siebie, choć pytanie kierujesz do Astre.
   Chodzę do pracy, zarabiam, płacę rachunki, mam samochód, bo tego akurat teraz wymagają reguły gry, w której zgodziłam się wziąć udział, ale nie zmienia to faktu, że wszystko jest jedna wielką fikcją. Rzeczywistość, w której egzystujemy jest dla nas jak najbardziej realna, ale my wszyscy do kupy razem wzięci znajdujemy się w jednym wirtualnym planie.
   Wyobraż sobie nasz cały Wszechswiat jako zamkniętą bańkę mydlaną, wokół, której nie istnieje nic. Jest tylko świadomość próżni, dla innych bóg, żródło, ale moim zdaniem określenie świadomość próżni jest najbardziej adekwatne. Polecam wykłady Toma Campbella. Tu masz link
   https://www.youtube.com/watch?v=8GFiB8wdjMs

   • JohnVeto
    Reply

    @Małgorzata, a co rozumiesz pod pojęciem – świadomość próżni ? Oczywiście z perspektywy ludzkich ograniczeń i tego ograniczonego języka jest to adekwatne. Tak samo jak adekwatne jest określenie, że w Galaktykach jest Czarna dziura ?! Owszem, ona jest czarna, ale dla ludzi i na tym można zakończyć dywagacje ….!

 • Wita
  Reply

  Dziękuję Aleks za piękny przekaz kolejnych układanek wiedzy i historii Ziemi oraz Dusz ją zamieszkujących – pozdrawiam Cię

 • Pingback: Vril, Haunebu i tajny program kosmiczny NASA - Aleksander Berdowicz - VidShaker

 • adam1709
  Reply

  Tylko pozazdrościć Ci takiej wiedzy. Chciałbym mieć taką świadomość, mam otwarty umysł, ale nawet nie wiem od czego zacząć; różnica wieku też robi swoje. Czasem na prawdę nie wiem co jest bajką, a co jest prawdą. No ale jak czytam komentarze pod różnymi filmami, typu porówywanie np. 'płaskoziemców’ do 'antyszczepionkowców’ no to trzeba mieć na prawdę nierówno pod sufitem

  • Astre
   Reply

   @Adam1709
   Tu nie ma żadnej wiedzy i nie ma żadnej prawdy ! Ta niby wiedza, to rzeczywistość nierealistyczna. Więc, nie zapychaj umysłu żadną wiedzą i żadnymi koncepcjami, bo szkoda marnować życia na urojenia. Twoja Moc tkwi tylko w Twoich uczuciach i to one powoli zaprowadzą Cię do tej właściwej prawdy.
   Prawdy, która nigdy nie zostanie napisana I nigdy nie zostanie wypowiedziana. Nie dlatego, że jest daleko i nie można ją osiągnąć, lecz dlatego, że jest tak blisko, bliżej niż wszystko, co można powiedzieć. Żyje ona jako cisza w rdzeniu Twojego istnienia. Ta prawda jest obecna w Tobie ….i mijasz ją każdego dnia …

  • marek
   Reply

   to w różny sposób obserwuj wątek pt. „Kosmiczne ujawnienie” -Sławek Lernatowicz – sporo tego podaje.

 • INFOZONE
  Reply

  Nie mamy wolnej woli przeciez MAX Spiers nawet o tym mowił…Wszystko dzieje sie według praw LOGOSU i chyba coraz bardziej to czuje

  • G.
   Reply

   INFOZONE Więc jesteśmy jak liść na wietrze?Bez wolnej woli?Obojetne na czym skupiamy uwagę ,obojetne jakie emocje w sobie nosimy,jakie wibracje mamy .obraz swiata zewnetrznego sie nie zmienia? Czy częsciowo mamy wolna wole?hmm…
   Pozdrawiam

  • Astre
   Reply

   INFOZONE MAX Spiers mówił co mówił. Jakby inaczej mówił, czyli inaczej myślał, to nie był by Maxem Spiersem. A, jak myślał, tak robił i takim się stał ! Mamy tyle wolnej woli ile nam w tej płaszczyźnie istnienia potrzeba. Rzecz w tym, że w ogóle nie wykorzystujemy swojej wolnej woli ponieważ wymaga to pewnej praktyki i to wcale nie aż takiej dużej.
   Na poniższym filmie Gregga Bradena masz pokazane dowody jak za pomocą uczuć pojedynczy człowiek ( Szaman ) likwiduje potężną suszę i przywołuje ulewny deszcz. W tym samym filmie masz kolejne dowody jak w Chińskiej Klinice w ciągu kilku minut wytrenowani w uczuciach lekarze likwidują raka pęcherza u umierającej kobiety.
   Możesz zrobić sobie ”kamień filozoficzny” dokonasz transmutacji swojego istnienia i wtedy będziesz miał wolną wolę, taką, że nawet ją nie wykorzystasz.
   Nie ma nic głupszego jak umniejszać samemu sobie, i wmawiać sobie na siłę, że nie masz wolnej woli, to jakieś chore !
   Oto dowody na wolną wole :
   https://www.youtube.com/watch?v=dqgP-EW_iYE

   • INFOZONE
    Reply

    To nie umniejszanie sobie chodzi ze ty mozesz sobie myslec ze masz ale naprawde i tak dzialas pod prawami LOGOSU

    • Astre
     Reply

     Nie ma żadnych praw ! Na głębszym poziomie jesteś nieograniczoną świadomością. To co ? Ty jako świadomość nałożyłeś prawa sam na siebie ? Jakie te prawa ? Potrafisz je wypisać, czy tylko rzucasz hasłami jak psu kiełbasę ?…!

 • Agula125
  Reply

  Witam Alex.
  Wspominałeś o statkach matkach, które mają 5 niezależnych napędach, o tym, że uprawiana jest na nich roślinność. Miałeś jeszcze coś o nich opowiedzieć , wyjaśnić. Rozwiniesz jeszcze kiedyś ten temat ??

 • INFOZONE
  Reply

  Ujawnienie czegoś przed śmiercią dalej pozwala zabić kogoś z rodziny ! Więc raczej nigdy nic by nie powiedzieli …POMYŚLCIE

 • Gyan
  Reply

  Ogólnie akceptuję że Zachód ma tajny program kosmiczny ze statkami potrafiącymi co najmniej z łatwością uwalniac się od ziemskiego pola grawitacyjnego, a może nawet latać po kosmisie omijając ograniczenia prędkości światła. ale nie wszystko z tego co Alex akceptuje od różnych „ujawniaczy” ja mam ochotę łyknąć 🙂 Na przykład rzekoma technologia umożliwiająca odbudowę utraconych cześci ciała czy rewitalizację. Jakby kolesie z tajnego kompleksu mogli się odmładzać to by nie zdechł stary Rockefeller (David), czy Teller, który był jednym z zarządców tego programu.
  Odnosze czasem wrażenie, że „ujawniacze” to w większości ofiary progamów mind control, któym wdrukowano fałszywe wspomnienia w dwu lub więcej warstwach. Myślą że zdarli jedną warstwe i dokopali się do prawdy a tam jest druga warstwa prania mózgu. Al Bielek jest prawie na pewno jednyą z takich ofiar. Prawie żadna z jego przpowiedni sie nie sprawdziła. No i samo twierdzenie że w 2700 roku w szpitalu uzywa się telewizorów dzisiaj wygląda smiesznie jeśli obecnie mamy juz dośc niesamowita technologię wyświetlania obrazu

  Ogólnie z mojego doświadczenia wynika że grupa kontrolująca te programy to cos w rodzaju apokaliptycznej sekty czyli lludzi wierzących w nadciągająca apokalipsę i to że tylko nasilający się system kontroli populacji może to zatrzymać. To dlatego ukrywają całą zaawansowaną technologię (bo uważają że jej uwolnienie spowoduje jej nieodpowiedzialne użycie i koniec świata)

 • Ritka
  Reply

  Cały wykład super. Anegdoty z życia Alexa bezcenne.
  Końcówka o radosnej pracy najprawdziwsza prawda.
  Mam radosną pracę i radosnego szefa. Chodzę do pracy z wielką radością, pracuję z lekkością (chociaż branża trudna i i sytuacje przeróżne) zarabiam duże pieniądze i najważniejsze mam przeogromną satysfakcję z tego co robię. Mój szef to osoba, która wnosi spokój, osoba bardzo rozwinięta emocjonalnie i duchowo z pozytywnym nastawieniem do świata.

 • Astre
  Reply

  Alizee, to przykład kobiety Sukcesu !
  Sukcesu, który bierze się nie z zewnętrznego świata, nie bierze się z jakiejś ”wielkiej” ekonomii, manipulacji, walki, uprzedzeń, jakiejś władzy politycznej, kolejnych prezydentów, ministrów, kolejnych konstytucji i przepisów, które mówią Ci co masz robić, a czego Ci nie wolno robić. Ten sukces bierze się z niej Samej….
  Tym sukcesem jest radość, szczęście i piękno, które jest w niej, a ona go tylko przejawia, manifestuje w zewnętrznym świecie formy….
  Można poczuć tą radość, szczęście i poczuć to piękno. Poczuj sercem…. . Wyciąg rękę poczuj radość i szczęście. Poczuj, że jesteś….
  Alizee podaje jako przykład, podaje jako źródło inspiracji skąd bierze się to co nazywamy prawdziwym sukcesem, nazywamy spełnieniem …..
  https://www.youtube.com/watch?v=eicXeaAyh1k

 • Jacek Wozniak
  Reply

  Alex w tym solo wystapieniu poruszyles kilka ciekawych watkow.Szaman z Rosji Luczis podobnie widzi swiat, twierdzi on ze dobzi dopuscili negatywnych na Ziemi po to aby ludzie mieli ,,inspiracje” do wzrostu.Prywatnie gnoje mnie zalatwili super po chamsku ,ale to tez doswiadczenie.Kolejny ciekawy watek jest o wypuszczanych w eter zwariowanych teoriach spiskowych ,i wiesz co? ostatnio mialem podobne przemysleniaco co do plaskoziemcow 😛
  36:37 slychac ze sciemniasz opowiadajac historyjke z lisciem :PyTaNiEpOcOtoRoBiSz? \(*.*)/

 • Krasula
  Reply

  w takim wypadku brak wolności, anie „komfortowe” warunki sprzyja homoseksualizmowi i różnego typu wypaczeniom
  ludzie równiez trzymani są w klatkach jak w zagrodach i to nie są wcale komfortowe warunki jak się nam wmawia, nawet fakt, że nie mogę sobie dowolnie przekroczyć granicy, a więc jestem trzymana jak w klatce
  Doświadczenie naukowe to jedno, a interpretacja tego doświadczenia np na myszach to drugie, zła interpretacja jest równie niebezpieczna co propaganda
  Aleksie dałeś plamę z ta dziecinna wiarą we wspołczesną kosmologię
  Ja tęż mieszkam z matką chodź już skończyłam 40 lat i wcale nie dlatego, ze miałam komfortowe warunki, wrecz było odwrotnie, często rodzice uzależniają od siebie, ja nie mam dobrej pamieci, więc boję się, ze nie poradzę sobie sama

 • Lucjan
  Reply

  Aleksie kochany, jesli chodzi o gwiazdy to nie widać ich już z samolotu pasażerskiego na wysokosci 9tys. metrów, możesz wytłumaczyć dlaczego?

 • Janusz
  Reply

  Super wykład, dzięki Aleks. O czymś takim ostatnio myślałem. Żeby ktoś z was (ty albo Janusz albo może ktoś jeszcze obeznany w takich tematach) zrobił takie podsumowanie obecnej wiedzy. Oczywiście temat technologii, ufo, to co robią po cichu w tajemnicy rządy, pomału wychodzi na jaw. Albo jest celowo ujawniane. W każdym razie to co wiedzą ludzie to jest ułamek faktycznej wiedzy. Ale może w końcu przełamie się ta tajemnica i ujrzy światło dzienne. Najbardziej zadziwił mnie fakt że ludzkość nie dojrzała duchowo wraz z technologią. Dalej walczą, prowadzą wojny, zajmują terytoria.
  Ja wolny świat wyobrażam sobie zupełnie inaczej. Technologia powinna nam służyć do rozwoju, być użyteczna w codziennym życiu. Ale niestety rządzący się oddzielili od reszty, ukrywają prawdę do własnych celów. Bardzo ciekawy temat ostatnio to holograficzny świat o którym się mówi coraz więcej a już szczytem jest to że ludzie odkryli jak odbudowywać ciała . Czyli musieli odkryć zasadę (budowę) hologramu. Temat warto drążyć ponieważ to na pewno ma związek z mistrzami którzy potrafią znikać, materializować itp. sprawy. Ostatnio w Anpolu był poruszany temat rozwoju duchowego a technologii. Rozwój duchowy powinien być podstawą naszego życia a technologia dodatkiem ułatwiającym nam życie. Ponieważ jeżeli maszyna będzie robić za nas wszystko na jakim planie pozostanie nasza świadomość. Widać to obecnie w naszym świecie który rośnie szybko technologicznie a moralność i inne wartości spadają poniżej pasa. Dzięki jeszcze raz za świetny wykład, może ktoś jeszcze zrobi coś takiego w sferze duchowej ponieważ obecnie jest tyle interpretacji ilu nauczycieli. Nikt jakoś nie potrafi tego ogarnąć w jakiś prosty schemat. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.

 • Malgorzata
  Reply

  Astre, to bardzo interesujące . o czym piszesz i bardzo zbieżne z moimi odczuciami. Skąd posiadasz te wiedze o próżni? Mozesz rozwinąc ten temat?

  • Astre
   Reply

   Małgorzata, ten niby świat w którym żyjemy jest światem mentalno – wyobrażeniowo- emocjonalno -urojeniowy. Każdy może zauważyć, że to Emocje stanowią ten (Klucz) w jaki sposób postrzegamy świat i na co kierujemy swoją uwagę, a te procesy zachodzą na poziomie podświadomym. Wobec powyższego, każdy postrzega rzeczywistość w unikalny dla siebie sposób. Wszystko to wynika z Matrycy (formy) jaką jest to co nazywamy Karma. To ona generuje te treści i stwarza poczucie realności, tej Iluzji, tej Mayi.. Jednym ze sposobów wyjścia z tego koła Iluzji karmy jest coś co było opisywane jako ”tęczowe ciało” . Praktycznie można tego dokonać poprzez mantrę ( CI). Może dla kogoś być to (CHI). Ten dźwięk powtarzany często na głos, lub w myślach uwalnia świadomość z koła karmy, a wtedy bardziej rozpoznajemy co jest rzeczywiste, a co urojone. Nie chcę tutaj wnosić, że urojone, to znaczy złe, lub niewłaściwe. To trudno to przenicować na słowa, ale po prostu, to taki efekt, czy sposób przejawienia się świadomości próżni.
   Używam tu słowa (świadomość próżni) chociaż wiem, że to umysł tak racjonalizuje. Niemniej ta definicja jest mi bliższa niż jakieś potoczne, czy nawet naukowe określenia czym jest świadomość. Nie da się określić żadnymi ludzkimi słowami czym jest świadomość, bo t będzie to przecież kolejny punkt widzenia i możemy popaść w Iluzję, że już wiemy czym jest świadomość. Ale, każdy ma swój wewnętrzny channeling, wewnętrzną intuicję, która mu w niewerbalny sposób podpowiada i pomaga rozróżnić – co jest czym, a czym nie jest !
   Stąd odpowiedzi, że może być to świadomość próżni, czyli tej pierwotnej próżni, która zawsze była i dalej jest …
   Pozdrawiam ….

   • G.
    Reply

    Astre Czy mamy wpływ na to na co kierujemy uwagę?Czy zmieniamy to?Czy wszystko wynika z Matrycy i ona generuje wszystkie treści ,które obserwujemy.Skąd pochodzi mantra CI lub CHI ,możesz coś więcej napisać na ten temat? Pozdrawiam

    • Astre
     Reply

     G.
     Oczywiście, że mamy wpływ. Ten wpływ zależy od wielkości intencji i od wielkości emocji. Czy, wszystko zależy od (Matrycy, Formy, Karmy jak zwał tak zwał) ? Tak, wszystko zależy od Matrycy. Z tym, że Matryc, a w zasadzie poziomów Matryc może być kilka, a nie jedna.
     Przecież ta Iluzoryczna czaso – przetrszeń, też została wygenerowana przez tą Karme/Matryce. Skąd pochodzi mantra Ci, lub Czi. Pochodzi z buddyjskich praktyk duchowych Dzogczen. Znajdziesz ich między innymi w opisach Czogjal Namkhai Norbu – ” Joga snu i praktyka naturalnego światła”

     • G.

      Czyli za pomoca skupienia intencji a takze emocji ksztaltujemy nasza rzeczywistosc ale ma na to tez wplyw Matryca (forma,Karma)
      „Tęczowe ciało” to chyba tez termin pochodzacy z Buddyzmu tybetanskiego
      Pozdrawiam

   • Malgorzata
    Reply

    Astre, nie zmienia to faktu, że iluzja, w której wszyscy funkcjomujemy jest dla nas jak najbardziej realna i jedyna prawdziwa. Sądzisz, że świat świadomości próżni jest lepszy i ciekawszy od tego naszego wirtualnego? Jaki jest sens usilnego dążenia do wyjścia z koła karmy, skoro tylko tu możesz tak naprawde czuć emocje, uczucia, myśli, doznania.
    Ja sobie tę pieprzoną pustkę juz we wczesnym dzieciństwie uzmysłowiłam i z olbrzymią rozkoszą delektuję się wszystkim co mnie otacza, mimo iż wiem, że tak naprawdę nie istnieje ja, nie istnieje ziemia, kosmos…nic nie istnieje.

    • Astre
     Reply

     Małgorzata, w zasadzie podzielam Twoje zdanie 100% .Jestem tylko zdziwiony, że można spotkać kogoś kto postrzega ten niby świat tak samo. To jakaś zadziwiająca zbieżność ! Z karmy nie można uciec, bo uciec, ale dokąd ? W końcu to nie (My, Ja) mielibyśmy uciec, tylko świadomość. Ale, to przecież świadomość stworzyła sobie karmę. Jest świadomością i karmą samą dla siebie. Uczucia, doznania, emocje, to pokarm dla świadomości. Myśli, raczej nie stanowią dla świadomości niczego, bo są po prostu narzędziami. Tak, trzeba delektować się wszystkim…. uczucia są największym przyjacielem.Szukasz prawdziwego przyjaciela, to właśnie one. Z koła karmy nie można uciec, ale można spowodować, że karma nie będzie miała tak potężnego wpływu. Pomaga w tym mantra Ci, albo można Jaźń umieścić w Ego tak jak opisuje to uczeń Ramana Maharishi – Swami Annamalai. Dzieje wtedy wiele niezwykłych rzeczy z tego oczywistego powodu, że, aby cokolwiek zmienić musisz stanąć wyżej, bo nie da się rozwiązać niczego za pomocą środków które go stworzyły. Umieszczając Jaźń w Ego widać jak na dłoni skażoną akademicką naukę, jak i widać bełkot wszystkich szkół duchowego rozwoju, bo żadnego duchowego rozwoju nie ma, nie istnieje, to po prostu urojenia rojącego, czyli urojenia Ego.
     Linkuję poniżej wybrane fragmenty z książki Final Talks i jest tu właśnie jak nie być w kole karmy :
     https://www.youtube.com/watch?v=YnzNcXCu_0Q

     • Małgorzata

      stre, teraz już wiesz, dlaczego Twoja wypowiedź zwróciła moją uwagę. Nie lubię o sobie pisać i na ogół nie udzielam się w internecie, ale to, co napisałeś o świadomości próżni było dla mnie jak mega porażenie! Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek trafię na człowieka, w podobny sposób pojmujący świat. Do tej pory napotykałam tylko na pełne niezrozumienie , gdy próbowałam innym przekazać to, co wiem, z czym najprawdopodobniej już się urodziłam .Niestety a może stety, wiedza ta ludziom jest kompletnie do niczego przydatna , a przy tym paradoksalnie mega surrealistyczna. Niby każdy chciałłby poznac prawdę, a gdy mu sie ja podaje, momentalnie ją odrzuca, nie przyjmuje do swej wiadomości, woląc zachować swoje status quo.

 • MariuszG
  Reply

  Podobało mi się jak powiedziałeś o przeciwnościach i naszych przeciwnikach. Przypomniałem sobie cytat, który w pewnym sensie też tego dotyczy – „Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro”.
  Poza tym bardzo ładne bajki mówisz 🙂

 • Astre
  Reply

  Nawet niezbyt głębokie rozważania doprowadzają do oczywistego wniosku, że wojna na tej planecie wciąż trwa i trwać będzie nadal, a ta prymitywna polityka, ekonomia, nauka, finansjera, religie, to zwyczajna przykrywka, by nie powiedzieć ściema, czyli opium dla ludu. Odpowiedź na pytanie o co ta wojna się toczy jest prosta, toczy się o nic innego, tylko o różne zasoby, bo zasoby to możliwości. Mam swoje badania na ten temat, niemniej nie zamierzam tych bajek publikować.

 • PROROCK
  Reply

  Alektz, wytłumacz mi, jaka jest różnica pomiędzy wiarą w to, co ty tu opowiadasz, a wiarą w płaską Ziemię i niebocentryzm? Wyprzedzę odpowiedź i zadam kolejne: Jeżeli żadna, to po co się udzielasz?1

   • Jacek Wozniak
    Reply

    Jaaasne Alektz! Dowodow caly ocean! 😛
    Pozwol ze zaptam:P Czy zbierales kamienie razem z Corey Goode na Marsie? Czy byles u niego w domu ? Czy znasz go osobiscie?…
    Pewnie nie! A wiec dlaczego sie nim tak ekscytujesz? LOL!
    Bec! 😀

 • Ela
  Reply

  W. Tompkins zostal zaangazowany do Douglas Aircraft Company w wieku niecalych 17 lat.Urodzil sie 30 maja 1923. Zmarl nagle niedlugo po bardzo interesujacch i otwartych wypowiedziach na konferencji MUFON majac 94 lata.

 • Astre
  Reply

  Tak, Ziemia to jeden Wielki eksperyment. Ale, trzeba pójść dalej i rysuje się oczywisty obraz, że cały tak zwany Wszechświat, to jeden wielki eksperyment. Podstawą tego eksperymentu jest yin /yang, czyli dualizm. Pewien fizyk kwantowy powiedział z czym się całkowicie zgadzam, że to co nauka nazywa atomem jest formą istnienia opartą o dualizm. Jednak Inkarnowały się na tą Planetę tak zwane formy świadomości zwane istoty, które są świadome, że to wszystko jest sztuczne, to taki sobie oprogramowany holograficzny świat, taki teatr. Pytanie, kto to wszystko projektuje ? Najkrótsza odpowiedź – świadomość próżni ! Mówi się bajki o jakimś Źródle, które niby gdzieś tam jest, ale Źródło jest tutaj – to świadomość próżni. Tu wszystko jest próżnią, a to co widzisz – to po prostu hologramy. Może myślisz, że widzisz samochody, gwiazdy, planety, może myślisz, że masz dzieci, dom, jakieś pieniądze, ale to są hologramy. Te wszystkie statki UFO, to też hologramy. Masz tylko jeden sposób, aby to ogarnąć.Musisz zatrzymać umysł ! Nie jest to łatwe, bo wciąż zalewa Cie potok myśli, które są wyświetlane niczym slajdy na ekranie, a te myśli (obrazy), to hologramy. Ale, po kilku latach ćwiczeń bycia tylko obserwatorem z lekkością umysł się wyłącza, jakby sam, a wtedy pojmujesz co jest przyczyną tego stanu holograficznej percepcji, problem jest tylko taki, że nie wiesz jeszcze kto jest tym prawdziwym obserwatorem, bo przecież nie Ty ! Te wszystkie bajki łącznie z opowieściami Coreya Gooda, to hologramy, a to co się dzieje można najkrócej określić jako tak zwane bloki zdarzeniowe. Pozostaje pytanie co jest prawdą ? Tylko Ty jesteś prawdą ! Istniejesz jako przejawienie świadomości próżni. A, to oznacza, że niczego tutaj nie ma co myślisz, że istnieje …. Te wszystkie walki kosmiczne wojny ( jest ich niewyobrażalna ilość we Wszechświecie) to właśnie też hologramy, Iluzja …. Tu nic nie dzieje się naprawdę, masz tylko poczucie realności, że to wszystko się dzieje naprawdę. Możesz wyrobić sobie pewien dystans do tego co dzieje się na zewnątrz, bądź niby, bądź niewzruszony, bądź tylko obserwatorem nie oceniaj, nie analizuj, nie rozbieraj na czynniki pierwsze, nie pisz niekończących się scenariuszy – a wtedy poznasz prawdę ! Prawdę, która jest tutaj…. ! I gdy faktycznie ”Twoja” świadomość dojrzeje będziesz pytał tylko o jedno – o prawdę…! Ale, nie śpiesz się w celu poznania prawdy ( co wielu usiłuje robić i poszukuje), bo paradoksalnie – najpiękniejsze i najważniejsze rzeczy przychodzą zawsze same …… bez wysiłku, z lekkością ….

  • Piotr
   Reply

   Astre, z uwagą czytam twoje komentarze nie od dziś. Ciesze się, że możesz je pisać, a ja że mogę je czytać z rozumieniem większym lub mniejszym. Być może obydwaj zawdzięczamy to faktowi że ominął nas topór farmaceutycznej igły i nie pozbawił zdolności rozumowania już w wieku niemowlęcym. Wielu nie miało i nie ma takiego szczęścia. Albo szczęścia, bo autystykom zapewne łatwiej zatrzymać umysł (trudniej np. tym z konwulsjami czy padaczkami). Czy świadomość próżni lubi sobie (ot, tak dla żartu lub rozwoju) postawić nas w obliczu depopulacji zarządzonej przez jakieś-tam-upadłe-byty a zarządzanej przez kolejne coraz-to-bardziej-’demokratyczne’ rządy? A może lepiej pozostać niewzruszonym obserwatorem, bo wtedy …bez wysiłku, z lekkością…

   • Astre
    Reply

    Piotr, ja bym się tam nie rozczulał nad tematami jakichś upadłych bytów, upadłych Aniołów, złych Jaszczurów, upadłych ziemskich rządów kierowanych przez różne siły. Na tym polega pułapka, bo jak tak patrzysz na świat, to zasilasz to wszystko, czyli zamiast maleć, to rośnie, krótko mówiąc -zasilasz tego egregora ! Nie kwestionuję istnienia Jaszczurów i różnych ras, które przebywają na Księżycu, wiem, że oni tam są i nie tylko i manipulują, ale wiesz co, przyglądnij się im bliżej – oni wszyscy zachowują się jak małpy w klatce ! Dlaczego ? Dlatego, bo jest takie fundamentalne pytanie dla nas wszystkich, nawet dla tych Reptilian na czym właściwie polega sukces w tym co nazywamy życiem – istnieniem….?
    Podsyłam w poniższym linku artykuł, które to pokazuje te małpy w klatce. I możesz od tej chwili postawić w jednym szeregu wszystkie rządy, wszystkich prezydentów, ministrów, korporacje, Reptilian, Szaraków kogo tylko chcesz, a wtedy powiesz…. boże kochany, oni nigdy nie zadali fundamentalnego pytania – (czym właściwie jest sukces, na czym on polega), bo gdyby to zrobili, by ich tam nigdy nie było gdzie są i nigdy by nie robili tego co robią ….!
    ”Małpa w klatce” jest dokładnym obrazem tego co się dzieje i tego co na tej konferencji opowiedział Alex.
    Polecam z uwagą przeczytanie :
    http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=217

 • 40i4
  Reply

  Witam, mam pytania do filmu:
  1) Czy dobrzy/źli kosmici potrafią wyłapywać dusze po śmierci i czy to robią na skalę ogólnoświatową? Jeśli tak to od jak dawna to robią i po co?
  2) Dlaczego kosmici milczą na temat Jezusa?

  • Jacek Wozniak
   Reply

   Hey! 🙂
   Negatywni lapali dwie dusze przed kolejnym wcieleniem i zamieniali im rodzicow.
   Ja jestem taka sierotka.Jasnowidz ,cudotworca Mistrz Wysokich Wibracji Artur Sierocki pomogl mi i wyjasnil sytuacje.
   Na Ziemi juz raczej nie zakladaja pulapek energetycznych bo wysokie wibracje wypalily te pasozyty,pozostali jeszcze negatywne dusze co wcielaly sie w ciala politykow ,rzadzacych ,ale na ich miejsce wejda ludzie z powolania ,kochajacy .
   Wspominalem o tym.Wszyscy teraz mocno przerabiamy slabosci ,leki ,iluzje bo wysokie wibracje mocno swidruja swiadomosci .Pozdrawiam 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>