Oddolny ruch poparcia dla działań na rzecz Polski – Romuald Starosielec

More videos
Views
   

Konferencja prasowa Romualda Starosielca, kandydata na prezydenta, dzień po terminie składania podpisów poparcia do PKW. Niestety podpisy zebrane przed 12 maja, ustawą PiSu nie zostały uznane, wobec czego, Romuald Starosielec nie może startować jako kandydat w wyborach prezydenckich.

Strony www:
JednoscNarodu.org.pl
Starosielec2020.pl

4 komentarze

 • Konrad
  Reply

  Polacy dopoki sie nie pozbeda zydow z Polski to bedzie bardzo ciezko cokolwiek zmienic, przeciez ten rzad nie jest polski, oni robia wszystko zeby ten kraj zniszczyc a pozniej za symboliczna zlotowke kupic a tak naprawde to i tej zlotowki im szkoda.

 • Arturo
  Reply

  Dobrze Pan Romuald powiedział JESTEŚMY NIEZORGANIZOWANI!!!
  Tak wygląda grupa ludzi rzekomo świadomych, że w kręgu kilkuset tysięcy osób obserwujących nie można było zebrać 100tys podpisów to jest kurwa wstyd. Lemingi z PO czy PiS są bardziej świadome solidarności niż Wy wielce świadomi. Wybaczcie mój ton ale wkurwiony jestem na was na maxa.

  • goci
   Reply

   A i ja przyłączę się do tych słów widać jak Polacy interesują się Polską po ilości wyswietleni tego filmu „przebudzeni ” bubuhaha śmiechu warte ,bo niby może wszystko samo się zrobi .

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>