Konopie #8 – Cannabis w medycynie – prawo i statystyki – Božidar Radišič

More videos
Views
   

Wykład Božidara Radišiča ze Słowenii o prawie związanym z konopiami oraz jego doświadczeniach i badaniach statystycznych w leczeniu trudnych chorób. Podaje również praktyczne wskazówki w jaki sposób zdobyć lecznicze preparaty konopne zabronione przez prawo.


Wykład przeprowadzony został podczas konferencji Konopie – pomost pomiędzy przeszłością a przyszłością w Hotelu Welskim, 20 lutego 2016.

Strona Božidara: onej.info
Facebook: Facebook.com/bozji.dar.5

Category: Konferencje, Zdrowie
Tags:

3 komentarze

 • bemek (p)
  Reply

  To jakaś TOTALNA PARANOJA, żeby Słowianin ze Słowenii z Polakiem porozumiewał się za pośrednictwem języka angielskiego. Lepiej poświęcić 10 razy więcej czasu na mówienie po naszemu, co z biegiem czasu pozwoli na swobodne dogadanie się, niż profanacja Języka Słowiańskiego poprzez SZTUCZNY język angielski. Ogarnijcie się. To uwstecznianie i ograniczanie wiedzy.

  • Alex
   Reply

   Bemek, skup się na merytoryce wykładu, a nie języku. Na tej konferencji był jeszcze jeden wykład tłumaczony z języka czeskiego na polski i wyszło tragicznie, dlatego nie zostanie opublikowany. W ten sposób to możesz sobie rozmawiać przy kawie i ciasteczkach, ale do publikacji takie kaleczenie tłumaczenia ze słowiańskiego na słowiański się nie nadaje jeśli nie ma dobrego tłumacza. Też jestem przeciwny pośrednictwu języka angielskiego, ale są sytuacje, gdy inaczej się nie da. Tak zostało to przeprowadzone, nagrane, więc proszę nie marudzić, tylko wyciągnąć jak najwięcej wiedzy z tego wykładu.

   • bemek (p)
    Reply

    Marudzić, czyli grymasić? Ale ja zawsze marudzę 🙂 Jakbym nie marudził, to zamiast chłonięcia wiedzy oglądałbym tv 😉

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>