Grzegorz ma ogromny zasób wiedzy z wielu dziedzin. W większości rozmawiamy o historii, jednak od czasu do czasu wplatają się nam również inne tematy:

 • kontrola umysłów w starożytnym Egipcie
 • na czym może polegać tzw. „wolna energia”
 • czym jest radioaktywność
 • kim byli Wandalowie
 • historia zasiedlenia ziemi po 1000-letniej wojnie gwiezdnej
 • skład genetyczny DNA człowieka
 • przebiegłość rasy Annunaki
 • jaka jest różnica pomiędzy Judejczykami a Żydami
 • kim byli Drakoni
 • od jakiej rasy pochodzą rasy skośnookie
 • o wnętrzu ziemi
 • podróżnicy do wnętrza ziemi
 • skąd hindusi mają Wedy
 • kto jest ojcem Angeli Merkel
 • kim byli i kim są Chazarowie
 • skąd pochodzi język węgierski i fiński
 • geneza religii katolickiej
 • o eksperymentach genetycznych
 • o kryształach
 • skąd wzięły się grupy krwi
 • o jedzeniu tłuszczów i owoców
 • czym jest rak
 • dlaczego ludzie żyją tak krótko

Jeśli pewne schematy i symbolika powtarzają się od tysięcy lat, z całą pewnością nie może za tym kryć się człowiek, ani żadna kierowana przez ludzi organizacja. Byłoby to sprzeczne z logiką, albowiem życie przeciętnego człowieka nie jest wystarczająco długie, by coś konsekwentnie, nieprzerwanie i bez zmian prowadzić przez tak długi okres czasu.

Jaki schemat zauważamy od początków osiedlenia się Chazarów między morzami Kaspijskim i Czarnym: specyficzne wykorzystywanie mocy pieniądza. Silne zainteresowania grabieżą. Wykorzystywanie sił militarnych zinfiltrowanych ludów do celów głównie grabieżczych. Wykształcenie specjalnej formy judaizmu z naleciałościami satanistycznymi (po nieudanej próbie zarażenia tą religią zdobytych ludów i rozpadzie ich państwa, Chazarowie już nigdy jawnie nie podejmują takich prób). Zinfiltrowanie dwu ludów germańskich, najbliższych Watykanowi. Wykorzystanie ich siły militarnej i połączenie swych bogactw finansowych z bogactwami Watykanu. Praktykowanie satanistycznych religii już tylko w ukryciu, według modelu watykańskiego.
Od samego początku zauważamy podobieństwa taktyki podboju innych ludów, ich grabienia, ich religijnej manipulacji między Watykanem, a Chazarami. Religia katolicka, od czasu infiltracji przez poprzedników Watykanu, czyli starożytnych Rzymian, zawsze w tle posiadała naleciałości satanistyczne, co widać w ich symbolice, itp. Zauważamy podobieństwa symboliki watykańskiej i chazarskiej. Zauważamy jej podobieństwa do symboliki starożytnego Egiptu i Babilonu. W każdej istniejącej religii, takie podobieństwa da się zauważyć. Schematy w manipulacji nami, ludźmi oraz ciągle powtarzającą się symboliką dają zauważyć, że nie tylko od czasu istnienia Watykanu i Chazarów manipulowani i wykorzystywani jesteśmy przez te same istoty, ale od lat tysięcy. Nasuwa się stąd przypuszczenie, iż wpływ Anunnaki i Drakonów nadal pełni role przewodnią, a organizacje oraz grupy ludzkie i hybrydzie jak Illuminaci, Chazarowie, Watykan itd., służą jako prawe ramię wykonawcze i przykrywka prawdy.

Grzegorz

Ilość wizyt:

Historia bardziej inna – Grzegorz

64 komentarze

 • Ramak
  Reply

  a gdzie jest część pierwsza, nie widzę jej nigdzie, tylko same komentarze. Czy sam Alex ją skasował stąd?

 • Mila
  Reply

  Witam,
  teraz nie ma nawet pierwszej czesci 🙁 Usunieta z wiadomych przyczyn?
  Kliknelam na link spod postu o wiezieniu Grzeska a tu nic…

 • allstory
  Reply

  Czy wszystkie te opowieści są potwierdzone w polskim sto procent, czy dużo dopowiedziane z domysły??
  Jak to jest – pozdrawiam!

 • Maciej
  Reply

  Co do weryfikacji energetyzacji wody, świetnie nadaje się rzeżucha lub inne kiełki. Wystarczy posadzić dwie grupy i podlewać różną wodą. Po kilku dniach wiadomo czy woda faktycznie jest bardziej energetyczna. Kiedyś działałem na jedną grupę rzeżuch energią w taki sposób, jak robią to uzdrowiciele (np. Reiki) poprzez dłonie. Energetyzowane rośliny były znacznie większe i bardziej zielone, podczas gdy te drugie miały pożółkłe i brązowe listki.
  Inny ciekawy eksperyment to zawinięcie roślin w atmosferze bogatej w CO2. Ja zrobiłem to w ten sposób, że talerzyk z rzeżuchą zamknąłem w „balonie” wykonanym ze zwykłej plastykowej zrywki do której raz dziennie wtłaczałem powietrze z płuc. Rosły po tym niczym w parku jurajskim 😉 Jak wiadomo jesteśmy formami życia opartymi na węglu.
  Pozdrawiam

 • Jarosław
  Reply

  Masz rację Grzegorz, duża większość książek zwiera w sobie często parę ważnych zdań a reszta stanowi tł,o nie wiadomo czego. Niestety książki są pisane dla pieniędzy.

 • Łukasz
  Reply

  Witam Państwa,

  Chcę na wstępie, od razu powiedzieć, że był już ktoś, to o tym (w większości, choć nie w szczegółach) mówił.

  Mam tu na myśli kobietę imieniem Anastazja. Dowiedzieć o niej się można z książki pt. Dzwoniące Cedry Rosji, autor to Władymir Megre.

  Do Pana Grzegorza:
  Powiada Pan, że woli od ludzi dowiedzieć się, co i jak jest w różnych książkach, niż tracić czas. Proponuję trzy rzeczy:
  1 – poszukać ludzi, którzy mają coś o tym do powiedzenia (książce)
  2 – przeczytać samemu (gwarantuję, że to nie będzie strata czasu, mimo, iż może się wydawać na początku, ze wszystko już Pan wie z tego, co tam zawarte)
  3 – najlepsza opcja, obydwa powyższe punkty razem.

  jakby co, jestem tu lukasz_540@tlen.pl.

  pozdrawiam, Łukasz

  • Grzesiek
   Reply

   Czesc Lukaszu,
   ile godzin poswiecasz, np. tygodniowo, na czytaniu ksiazek?
   Ile godzin poswieciles do tej pory na czynne uwalnianie sie od systemu?

   Droga do wolnosci jest kombinacja trzech zagadnien:
   1) Zdobywania wiedzy
   2) Jej logicznego przetworzenia
   3) Przeobrazenia logicznej wiedzy w czyn

   Wielu ludzi zostaje uwiezionych przez jakis program w obrebie tego pierwszego zagadnienia i nie daje rady wyjsc poza nie. Zagubiaja sie w tych rozpisywanych na 500 stronach ksiazkowych detalach.
   Mysle ze takim ludziom daleko do prawdziwego PRZEBUDZENIA SIE.

   Rozpoczac trzeba od odpowiedzenia sobie na pytanie: -Co jest moim celem? -Czy chce zostac pisarzem i w ten sam sposob pomagac innym „przebudzonym” w „uwalnianiu sie”, czy tez chce OPUSCIC KLATKE.

 • Dana11
  Reply

  Bardzo się cieszę kochani z zainteresowania Dobrze byłoby się spotykać w różnych tematach.
  Jednak muszę wyjaśnić, że zaproszenie dotyczy herbatki. Mam działalność agroturystyczną – z tego m.in. żyję.
  Lokalizacja otulina Ińskiego Parku Krajobrazowego – zachodniopomorskie Polska.
  Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam.

 • Jarosław
  Reply

  Kazimierzowi Wielkiemu podrzuconio żonę Esterkę I to ona wpłyneła na niego, zeby dawać wysokie stanowiska żyda. Co ciekawe ma on przydomek Wielki, mój historyk mówił, że Wielki dostawali tylko Ci władcy którzy zdobywali tereny na WSCHÓD … ? Został świetym I był biseksualny ale chyba nie od młodości.

  • Grzesiek
   Reply

   Mamy wiec swietny przyklad tego, jak to Anu i Drako, poprzez chazarskich zydow, za czasow Kazika „Wielkiego” infiltrowali Krolestwo Polskie. Obojetnie jakiego krolestwa/ panstwa, czy bardzo duzej grupy spolecznej by sie nie stworzylo, oni predzej czy pozniej i tak w podstepny sposob przejma ja od wewnatrz. Dlatego musimy tworzyc spolecznosci w miniaturze (skladajace sie z kilku, kilkunastu, lub najwyzej kilkudziesieciu ludzi).

 • Dana11
  Reply

  Piękne jajka od własnych kurek są w moim posiadaniu, własne warzywka mam, owoce mam.
  Pracuję nad mieniem wody krzemowej i strukturalnej.
  Zapraszam na WIEJSKIE WAKACJE u mnie.

 • Dana11
  Reply

  Śliczne dzięki za tyle wiedzy.
  Każdy jednak w szczegółach powinien sprawdzać sam i pod siebie.
  To nie instrukcja obsługi długopisu.
  To zaczyn do samodzielnego myślenia.
  Fajnie by było żeby tak przepisiki gotowe.
  Takie coś to nam dają w reklamach.
  Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam.

 • podczaszy
  Reply

  HISTORIA bardziej inna,,
  HISTORIA
  HIS – TORIA
  .IZ – TORY
  ..Z _TORY
  .I Z TORY wiedza bardziej inna–

  HIS -IHS-toria

  Lud wolny nad królem stoi
  i rycerstwem stoi,
  on stoi tam
  gdzie się rpzwiązuje
  przykaz,
  a zaczyna milość
  MK
  a ja mam miejsce przy ognisku….

 • teflon
  Reply

  Co do realiów:
  1 część nagrania:
  Jonosfera jest powyżej 50–60 km nad powierzchnią Ziemi a samoloty w większości latają do 15km nad ziemią, więc smugi chemiczne nie mają wpływu teoretycznie na te obszsary.
  Diody ostrzowe to prehistoria, były używane np w detefonach czyli odbiornikach ludowych już z lat trzydziestych. Ponad to aktualnie robi sie radary działająca na częstotliwościach światła widzialnego, rezonansowa dioda mikrofalowa to też popularny magnetron stosowany w kuchenkach mikrofalowych na 2,4GHz i działający też na dużo wyższych pasmach.

  To taki początek który pisze po to co by nie mieszać faktów z bajkami, w reszcie wykładu też jest dużo nieścisłości ale ciężko o tym polemizować.

  Wszyscy szukamy, a dziś ciężko wydłubać ziarno od plew.

  • Grzesiek
   Reply

   Fale HAARP wysylane sa ze stacji naziemnych, odbijaja sie od jonosfery, wracaja do Ziemi odbijajac sie od niej i tak dalej. Jezeli rozpyli sie mikropyly aluminiowe na wysokosci kilkunastu kilometrow, istnieja 2 mozliwosci odbicia/przekazu fal HAARP: 1) Fale HAARP odbijane/przesylane sa miedzy jonosfera, a gorna warstwa tych rozpylonych mikropylow aluminiowych. 2) Fale HAARP odbijane sa miedzy Ziemia, a dolna warstwa rozpylonych pylow aluminiowych. W wypadku zamierzenia wplywu falami HAARP na politykow z Brukseli i ich politycznych decyzji, lub wplywu na nasze umysly, stosuje sie ta druga mozliwosc.

   • Grzesiek
    Reply

    Jesli samemu chce sie zbudowac alternator wolnej energii (podobny do tego, jaki zbudowal Henry Moray- zwolennik Tesli, lub Tariel Kapanadze) nie otrzyma sie w handlu zadnego polprzewodnika potrafiacego pracowac na czestotliwosciach Tachyonow, ktorych energie zamierza sie wykorzystac i ktorych eteryczna zupa nas otacza. Te diody ostrzowe/krzemowe ze starych stacji radarowych tez wysiadaja (przegrzewaja sie), ale przynajmniej sa tanio dostepne i mozna z nimi troche poeksperymentowac (w polaczeniu ze szpulami z dobrze izolowanego drutu i samochodowymi swiecami zaplonowymi).
    Natomiast jakie technologie istnieja (do jakich jednak my, poprzez handel dostepu nie mamy i nigdy miec nie bedziemy), o tym wiem; Przykladowo na poczatku lat 90-tych, dwoch chlopakow z USA stworzylo firme, z zamiarem wprowadzenie na rynek polprzewodnika mogacego pracowac w wysokich przedzialach/czestotliwosciach TERABITOWYCH na sekunde. Ich polprzewodnik bazowal na mikrokrysztalach „wyhodowanych“ na srebrze. Znalezli dwie firmy, ktore mialy produkowac te polprzewodniki i procesory komputerowe na nich bazujace. Polprzewodniki nie wykazywaly strat energetycznych przez opor elektryczny (nie grzaly sie).
    Historyjka zakonczyla sie tak, ze „Elita“ rzadzaca zrobila im demolke w firmie, ich strona internetowa znikla z sieci, a oni sami uciszeni przez zastraszanie itp. Od tamtych czasow juz niczego o tych polprzewodnikach w sieci nie mozna znalezc.

 • bonia
  Reply

  Na p.M. Kolonko jest jedna rada NIE OGLADAC! Grzegorz przygotuj prosze cos wiecej o grupach krwi . Juz mnie zdolowales pod wzgledem koloru oczu i wlosow {rudawa szatynka z zielnymi oczami } to prosze o rade jak sie uchronic przed manipulacja przed latwym uleganiem…jest faktem .ze latwo „zapalam sie” do czegos…ale potem przemysle i wpadam w nastepna krancowosc …wszystko jest be i glupie…Dodam tylko .ze pracuje nad soba…Bardzo ciekawa audycja.Dziekuje i serdecznie pozdrawiam

   • Grzesiek
    Reply

    1) O grupach krwi znajdziesz duzo w sieci wpisujac: DIETA GRUPA KRWI.
    2) Odnosnie RH+/ Rh- :
    RHESUS (Rh+) jest agresywna proteina, ktora powoduje ze geny osobnika z ta proteina maja wieksze szanse zostac przekazanymi potomstwu, niz geny osobnika bez Rhesus (czyli Rh-). Najczesciej niebiesko-ocy i jasno-zielono-ocy tej proteiny nie maja. Prawdopodobnie obecnosc tego proteinowego antygenu zawdzieczamy skoligaconym ze soba Drakonom i Anunnaki i ich manipulacjom genetycznym, oraz mieszaniem sie z nami. Przypuszczalnie odgrywa on duza role w tym, dlaczego czystsze rasy, jak zbiorowo zwane Tart-Arskimi (Aryjskimi/ Arianskimi) maja wieksze trudnosci z rozprzestrzenianiem sie na Ziemi (podawaniem wlasnych genow dalej). Ras niebiesko-okich i jasno-zielono-okich nalezacych do grupy Tart-Aryjskich bylo na Ziemi kiedys bardzo duzo, ale jakos zmniejszylo sie wystepowanie ich genow, natomiast zwiekszylo wystepowanie ciemno-okich hybrydow z domieszkami genow Anunnaki i Drakonow.
    Przypuszczam ze te ludy, ktore zamieszkuja wewnetrzna strone skorupy zienskiej, nie maja tej proteiny RHESUS. WEDY naszych przodkow (rownoczesnie tez przodkow Rosjan) mowia wiele o ludziach Tart-Arach/Tart-Arianach i ich rasach (glownie 4 rasy), jakie tworzyly niegdys wspolne imperium TartArskie w Azji. Ludem pierwotnym (przybylym jako pierwszy na Ziemie) byli Da-Arowie/Da-Arianie z systemu gwiezdnego ZIMUN. Sloncem ich planety jest gwiazda TARA. Inna grupa Ariow/Arian przybyla z ORIONA i nazywali siebie H-Ariami. Pozostale dwie grupy to grupy nazwane w pozniejszych czasach Slawami (od slawy zdobytej w boju).
    Jak to dokladnie z tym RHESUS bylo i czy odegral on tak duza role w wyniszczeniu Aryjskich/Arianskich ras, tego nie wiem.

    Jesli chcecie, mozna by zrobic nagranie o DA-ARIANACH, H-ARIANACH, SLAWACH-SWJATORUSACH, SLAWACH-RASSENACH, rasach CZERWONO-Skorych i ZOLTO-skorych, na bazie tego, co stoi o nich w WEDACH.
    Jak to jednak jest z tymi ludami (moze i Aryjskimi) zamieszkujacymi wewnetrzna strone skorupy ziemskiej (w nieco wyzszych wibracjach i mniejszej gestosci nisz nasza) i czy sa to calkowicie odrebne rasy, czy tez pochodza od tych ras opisanych w WEDACH, tego nie wiemy. Dlatego powiedzialem w nagraniu ze nie wiem skad tak naprawde pochodza Ariowie.
    Temat jest ale ciekawy i godny dokladniejszego rozwiniecia. Musial bym zrobic tym razem dokladny plan opowiadania, aby nie wyszedl taki kogel-mogel jak widzicie w terazniejszym nagraniu. Jak tego odsluchalem, to mnie samemu pomieszalo sie w glowie;-)

    • Tosza
     Reply

     Ja bym z przyjemnością i zaciekawieniem posłuchała. Nie sposób tak od razu to wszystko usystematyzować w mojej głowie, jednak to co opowiadasz jest dobrym początkiem, żeby zacząć odkrywać tą wiedzę. Bardzo dziękuję za dzielenie się.

    • kolorowa
     Reply

     („2) Odnosnie RH+/ Rh- :
     RHESUS (Rh+) jest agresywna proteina, ktora powoduje ze geny osobnika z ta proteina maja wieksze szanse zostac przekazanymi potomstwu, niz geny osobnika bez Rhesus (czyli Rh-). Najczesciej niebiesko-ocy i jasno-zielono-ocy tej proteiny nie maja.”)
     Tak , tak o tym tez mowi medycyna „konwencjonalna”.Badania informuja ze tylko 30% ludzkosci na swiecie ma Rh-.Interesuje mnie to od paru lat bo sama tez ta grupe dziwnym trafem nabylam.Dziwnym bo rodzice obydwoje maja RH+ (byla mala konsternacja gdy sie pierwszy raz z tym zetknelam , bo nie wiedzialam czy to jest mozliwe).Jest mozliwe ale rzadko 😉
     Niestety w necie nie znajduje wielu wiadomosci skad, od kogo pochodzi czynnik RH- (glownie podaje sie ze od Baskow).Totez dziekuje Grzegorzu za powyzsze informacje .

     Ps .dodam ze mam ciemne oczy i wlosy i nie posiadam „agresywnej proteiny ” 🙂

     • Grzesiek

      Troche inaczej to moze zrozumialas; Rh- oznacza, ze nie masz tego agresywnego, proteinowego antygenu. Jestes wiec „czysta”. Gdybys go miala (Rh+), wskazywalo by to prawdopodobnie na wyzsza domieszke genow Drakonsko-Anunnackich, lub wieksze zmanipulowanie Twoich genow przez nich (nie wiem dokladnie).

     • Jagoda

      Do Kolorowej: Witaj w klubie ;D ja też nie posiadam „agresywnej proteiny”. Również moi rodzice obydwoje mieli Rh(+). Będąc w pierwszej ciąży wykonywałam badanie na oznaczenie grupy krwi i wyszło, że mam Rh(-). Po odebraniu wyniku zrobiłam awanturę w laboratorium o błędną analizę i kazałam powtórzyć badanie. Ponownie wyszło Rh(-). Poszłam do lekarza zlecającego badanie – który mi wyjasnił, że mogłam to odziedziczyć po dziadkach a nawet po pradziadkach. Zrobiłam „prywatne śledztwo” i wyszło, że siostra ojca też ma Rh(-). Niestety dziadkowie już nie żyli, więc nie mogłam sprawdzić ale najprawdopodobniej po jednym z nich odziedziczyłam brak „agresywnej proteiny”. Moje dzieci z kolei odziedziczyły Rh(+) po ojcu.Obydwoje też mają niebiesko-szare oczy. Ja natomiast mam niebiesko-zielone oczy. Pozdrawiam 🙂

     • kolorowa

      Hej Jagoda 🙂 U mnie podobna historia ,teraz gdy dostalismy informacje od Grzegorza zaczelam wgryzac sie temat. Szukalam na polskich stronach ale niewiele znalazlam , natomiast anglojezyczne w tym youtube no to juz jest w czym poprzebierac.Tutaj (jesli znasz angielski) http://www.youtube.com/watch?v=9sSuuqk2ymE to jest fajnie wytlumaczone , choc zawsze zostaje cien watpliwosci 🙂
      Pozdrawiam serdecznie

    • Z
     Reply

     WSZYSTKIE artykuly, jakie czytalam (b.wiele) mowily jednoznacznie, ze to wlasnie RH- jest „reptilianskim” znacznikiem.Dlatego prosze o zrodla tej dziwnej informacji., ze RH+ to „agresywna proteina” .Poza tym RH- jest najczesciej spotykane wsrod Baskow, ktorzy wszyscy sa ciemnowlosi i posiadaja ciemne oczy – zaprzecza Pan sam sobie.
     „Darianie, Harianie itd. itp.” to sa terminy pochodzace od Trehlebova, ktorego ja – a takze kilka innych osob- uwazam za oszusta – uzasadnienia sa w internecie. Nauki Trehlebova – „Slowiano – Aryjskie Wedy” – sa takim samym oszustwem jak nauki KK czy islamu.
     Sorry, ale gratuluje dezinformacji, jaka Pan tu sieje.Kto chce, niech wierzy. Pzdr.

  • Grzesiek
   Reply

   Zamiast dolowac sie, powinnas byc dumna ze masz otwarty umysl. Byc otwartym na wiedze, niesie ze soba rownie wiele pozytywnych aspektow. A ze otacza nas tak wiele wiedzy zmanipulowanej, to juz nie koniecznie jedynie nasza wina. Kiedy ludziom uda sie zwiekszyc swoje wibracje, polaczyc rozpolowiona dusze w jedna calosc, ludzie o otwartych umyslach budowac beda nowa przyszlosc. Wez sobie jasno-zielono-okiego chlopa i podawajcie te H-Arianskie geny dalej 😉

  • kolorowa
   Reply

   I wokol piekne lasy , dziewicza przyroda , laki , niedaleko puszcza Bialowieska , rzeki i zalew Siemianowka….przeprowadzam sie 🙂

   • Grzesiek
    Reply

    Kilku ludzi z ziemi niemiecko-jezycznej naskladalo kasy, kupili za to ziemie w Ameryce Lacinskiej i dali sobie tego kopa w tylek, do jakiego wielu ludziom brak odwagi, czy konceptu, czy kasy. Wpisz w YouTube ARAMO PROJEKT ./ Oni zyja glownie z wlasnych upraw roslin i hodowli np. swin. Od miesa swinskiego jednakze odradzam, bo swinskie geny za bardzo podobne sa do ludzkich i nasz organizm interpretuje ich komorki jako genetycznie uszkodzone komorki wlasne, przez co dochodzi do zaburzen w systemie samonaprawczym.

 • Darek
  Reply

  No i wkońcu uniknął wypowiedzi o syjonistach. PODEJŻANA SPRAWA-to te 2% dezinformacji.Nawet jak w drugim wywiadzie odpowie to będzie już za późno bo mógł przygotować wypowiedź.
  Wychodzi na to ,że my uczciwi ludzie tkwimy w jednym kotle z szumowinami, manipulantami ,bandytami , ludojadami i innym robactwem nie obrażając poczciwych robaczków, więc co nam pozostaje robić?
  Pozostać człowiekiem. ALE!!!
  Wystarczy nie zwracać na nich uwagi,pozostać sobą ,rozwijać się,być czystym a brud sam odpadnie.Tak tak wiem.Już widzę wasze miny.Jak to,jak to nic nie robić. Wiadomo zanim brud odpadnie to ile cierpienia, tworzą się rany, różne choroby,patologie a po co? , się pytacie. No własnie ,przecież można się umyć.
  I tego wam życzę i sobie oczywiście.
  🙂 Leszek zmień nazwę na „mydełko Fa”-będzie się działo ♫♫ będzie zabawa ♫♫ 🙂
  ojoj oj już widzę te odpowiedzi w komentarzach

  • Grzesiek
   Reply

   Czesciowo masz racje, ale to „nie zwracanie na nich uwagi” trzeba zorganizowac sobie tak, aby sluzylo nam, a nie podtrzymywaniu ich wladzy. Jezeli nadal przykladowo placic bedziesz czynsz za mieszkanie, od „pieniedzy” jakie zarabiasz potracany bedzie mafijny characz zwany „podatkiem”, w „zywnosc” bedziesz zaopatrywac sie w supermarkecie (przez co zatruwasz organizm i takze placisz characz), energie elektryczna kupowac bedziesz od ich mafii, Twoj samochod napedzac bedziesz mafijnym paliwem itd., itp., to mozesz tak sobie „nie zwracac na nich uwagi” do grobowej deski, a po Tobie nastepne pokolenia.// Syjonizm to wlasnie ta satanistaczna czesc judaizmu. To wlasnie ten specyficzny, chazarski satanizm. Poczytaj ich satanistyczny talmud./ Ja nie uniknalem wypowiedzi, ale tych powiazanych ze soba tematow i zagadnien jest taki ogrom, ze nie da sie powiedziec o wszystkim w ograniczonym czasie. Tym bardziej ze nie opowiadalem wedlug z gory spisanego na karteczce planu, ale wszystko bylo improwizowanym opowiadaniem prosto z glowy.

 • Włodek
  Reply

  Bardzo dużo uproszczeń, jeszcze więcej domniemań i generalizacji… Kobieta na byku to Europa, byk natomiast to Zeus. I tak dalej i tak dalej…. W sumie, jak to mówią pouczające, bo obszar zniewolenia jest naprawdę ogromny, ale co do szczegółów radził bym zapoznać się również z innymi źródłami.
  Pozdrawiam serdecznie,
  P.

  • Grzesiek
   Reply

   Ja radzil bym Tobie wlasnie nie zapoznawac sie z tymi „szczegolami”, bo wlasnie tym ONI nas manipuluja. Absolutnie nie zrozumiales sedna przekazu. ONI (Anu, Drako) rozsypuja przed nami klocki i zachecaja abysmy nimi sie bawili, a ludzie sa tak glupi, ze sie nimi bawia. Cala symbolika satanistaczna i ten dziki zwierz (czasem przedstawiany symbolistycznie jako byk) sa czescia manipulacji. Pamietaj ze nasza „Elita” sklada sie z ludzi i hybryd. Oni takze sa manipulowani./ Nie sposob podac wytlumaczenia wszystkiego w jednej kapsulce i nie o to chodzi. Cala ta informacje masz w sieci. Ja radze zrobic sobie swoj wlasny plan, jak uwolnic sie od tego smierdzacego bagna i trzymac sie tego, wlasnego planu. Zacznij od zrobienia urzadzenia do przetwarzania energii, ktora nas otacza i ktorej zrodlo nigdy sie nie wyczerpie. Ona jest pierwszym krokiem ku wolnosci, a nie zabawa w dochodzenie czym jest byk, Zeus itd. Jesli nadal bedziesz placic podatki, podtrzymywac ten system, nic Ci nie da wiedza o tym jak wyglada struktura wladzy chazarskich syjonistow, Watykanu itd.

   • Włodek
    Reply

    Zupełnie nie rozumiem twojego postu. Napisałem raptem parę zdań. Że uogólnienia, bo uogólnienia, że Zeus i Europa bo Zeus i Europa… Znakomicie zdaję sobie sprawę z obszaru manipulacji i płynących z tego zagrożeń. Wiem dobrze, że nie sposób, jak napisałeś podać tego w jednej kapsułce, ale wiem też, że generalizacja i to jak mi się wydaje nie bez udziału pewnych emocji, lub programów (choćby sprawa Chazarów) nie służy dobrze naszej sprawie.
    Pisząc o innych źródłach miałem na myśli, choćby spojrzenie na sprawę symboliki jak na sposób komunikacji po między nami, a tym wszystkim co Jung nazywał obszarem nieświadomości. W jaki sposób niektóre treści zanurzają się w jej głąb, porządkują i powracają do nas w postaci bajek, legend czy mitów. Co wtedy maja nam do powiedzenia i przed czym ostrzegają. Które z tych treści podlegają obróbce przez manipulatorów i jak oddzielić ziarno od plew. Inaczej wylewamy dziecko z kąpielą. I tak dalej, i tak dalej…. Czasem jedna przeczytana ze zrozumieniem książka, może w konsekwencji dać nam więcej niż bezkresne obszary internetu. I tyle tylko chciałem powiedzieć.
    Pozdrawiam serdecznie.

    • Grzesiek
     Reply

     Wyjasnie:
     1) Na przykladzie „manipulacji nami przez Chazarow“ chcialem pokazac, ze obojetnie jakich, wiekszych struktur plemiennych, czy panstwowych bysmy nie zbudowali, to oni i tak wszystko ZINFILTRUJA od srodka i sterowac beda poprzez PIENIADZ. Chcac uwolnic sie, musimy robic to od nas samych, czyli POJEDYNCZO (kazdy z nas SAM), a nie na skale duzej grupy. Jesli kazdy SAM bedzie sie uwalnial (nie bedzie tworzyl grup), to uniemozliwimy im INFILTRACJE nas. Nie da sie hodowac owiec, jezeli kazda z tych owieczek biega sobie POJEDYNCZO niewiadomo gdzie. Hodowla owiec jest tylko wtedy mozliwa, jesli OWIECZKI TRZYMA SIE W STADZIE. Dlatego rozpocznij od zbudowania alternatora „wolnej energii“ i krok po kroku uwalniaj sie. Samo czytanie ksiazek i ZAJMOWANIE SIE SZCZEGOLAMI nic Ci nie da, jesli zdobytej wiedzy nie wykorzystasz do uwolnienia sie. UWOLNIC SIE, to znaczy UNIEZALEZNIC SIE DO TEGO STOPNIA, BY PRZESTAC KUPOWAC MANIPULOWANE PRZEZ NICH PRODUKTY I PRZESTAC PLACIC IM CHARACZ („podatki“).
     2) Przykladem/dowodem od lat tysiecy powtarzajacej sie, satanistycznej symboliki chcialem wyjasnic, ze nadal manipuluja nami ci sami (Anunnaki i Drakoni), ktorzy robili to juz przed tysiacami lat, a nie kto inny. Oni probuja podprogowymi przekazami wmowic nam ze sterowani jestesmy przez Iluminatow i inne LUDZKIE organizacje i stowarzyszenia, ale tak nie jest. Wszystkie LUDZKIE i LUDZKO-HYBRYDZIE stowarzyszenia sa jedynie kamuflazem.

     • Oti

      Panie Grzegorzu, a co z Jezusem? Jaka jest o NIM prawda – prawdziwy Syn Boży czy może znowu manipulacja Gadów/Drakonów?
      I czy wszystkie religie są złe, bo też zostały zinfiltrowane w większym lub mniejszym stopniu prez Annunaki? A czy nauki gnostyków, zwoje z Qumran lub to też manipulacja, czy może właśnie „ocalone” kawałki prawdziwej, niezmanipulowanej wiedzy?

      Będę wdzięczna za choćby mały komentarz, bo ostatnio czytam b.dużo (może za dużo nawet :)), starając się zdobywać wiedzę, ale czuję jakbym się kompletnie zaplątała w tym labiryncie prawdy i dezinformacji….(pewnie Annunakom o to właśnie chodzi – świetna ta pana analogia z rozsypanymi klockami :)) i już nie wiem komu/czemu ufać, bo pewne informacje wykluczają się wzajemnie i łatwo paść ofiarą takiej chytrej dezinformacji,gdzie serwuje się 99% prawdy,a dodaje zaledwie 1% kłamstwa. To działa jak ziarenko piasku, które dostało się między tryby…jak się od tego uwolnić??? Może przychodzi taki moment, gdy na drodze do odkrywania prawdy, należałoby się zatrzymać i przestać już drążyć dalej, bo na pewnym etapie to poszukiwanie/dochodzenie do sedna, zamienia się właśnie w w/w zabawę tymi rozsypanymi klockami/pojęciami ???

     • Grzesiek

      Czesc Oti,
      jesli na Ziemi pojawi sie czlowiek, ktory poprzez swoje czyny zagrozi imperium Anunnacko-Drakonskiemu, oni „SPRZATNA” GO. Wielu Jezusow, lub wynalazcow urzadzen „Wolnej Energii” wacha juz kwiatki od dolu.
      Kilku takim Jezusom udalo sie nawet otrzasnac wielu uspionych ludzi ze snu. …Ale co z tego? -Na koncu i tak ukatrupiono ich, a ich slowa prawdy przekrecono na wlasne kopyto i zrobiono z tego religie.//
      Gnoza to wiedza. Jesli Ty ta wiedze bedziesz w stanie wykorzystac do przeobrazenia jej w czynne uwolnienie sie, to jest ona potencjalna pomoca dla nas wszystkich. Jesli natomiast zawala nas detalami, ktore jak narkotyk powoduja ze krzyczymy: „Daj nam tego wiecej, daj nam wiecej tej prawdy!” , jednakze zadna z zawartej w tej wiedzy informacji nie prowadzi do oderwania sie od placenia mafijnego characzu zwanego „podatkiem” itd., to nic nam po takiej „Gnozie”.

 • elżbieta
  Reply

  Bardzo dziękuję za podzielenie się niesamowitą wiedzą.Zrozumiałam jak mam postrzegać świat i jak odróżniać fałszywe pojęcia i obrazy.Od dziś przestaję pić poranną kawę.i zaczynam odkwaszanie.Mięso jadam szczątkowo, cukru nie uzywam, chyba,że od czasu do czasu miód, chleb 2-3 kromki na dzień.Trzeba to przemyslec.Jeszcze raz dziekuję.

  • Grzesiek
   Reply

   Cukier nie jest rowny cukrowi. Miod jest cudem natury. Jedz go codziennie. Najlepiej ten zawierajacy duze ilosci mineralow. Rozpoznasz go po tym, ze bardzo szybko tenduje do krystalizacji. Takim cudem natury sa rownierz jajka, chociaz ja zastepuje je glonem Spirulina, bo nie mam wlasnych kur, a wiem jaka meczarnie przechodza kury, ktorych jajka widzimy w sklepach. Nie „zabijaj” jednak jajka wysoka temperatura. Obmyj skorupke dokladnie ciepla, mydlana woda i zawartosc utrzep np. z miodem. Jajko zawiera jedna trujaca substancje, chroniaca je przed bakteriami. Ta substancja neutralizuje sie jednak po reakcji z tlenem (co osiagasz poprzez utrzepanie). Pij codziennie chociaz niewielkie ilosci wody alkalicznej o PH ok. 9,5. Ja wykonalem sam urzadzenie do wytwarzania takiej wody (z elektrodami grafitowymi). Nie przechowuj wody w plastiku, ale w szkle. Niech odstoi kilka dni, zanim ja wypijesz, aby rosnace w niej krysztaly mogly pobrac zyciowe informacje z zewnatrz. Wzrost tych mikrokrysztalow mozesz przyspieszyc wrzucajac do naczynia gotowe krysztaly- np. te, o ktorych mowa byla w jednym z poprzednich nagran Aleksa (nagranie o kopalni kwarcu). Zaopatruj organizm w pierwszej linii w proste kwasy tluszczowe, jakie masz w siemiu lnianym, orzechach wloskich, nasionach konopii, nasionach maku, slonecznika i wielu, wielu innych nasionach, orzechach i roslinach. Staraj sie jesc rosliny nie modyfikowane genetycznie, nie pryskane pengicydami, pestycydami, uprawiane na zyznych glebach, a nie na wielkich, monokulturowych polach, gdzie stosowane sa pseudo-„nawozy”, ktore w rzeczywistosci sa odpadami chemicznymi i zamiast ponad 50 mineralow, zawieraja jedynie 3./ Podsumowujac: Jedynym wyjsciem jest wlasny kawalek ziemi, na skraju lasu (las produkuje mineraly), wlasna chatka, studnia z woda i zredukowanie kosztow utrzymania do mninimum, aby stac sie jak najbardziej samowystarczalnym i zamiast codziennie pracowac dla kogos (dla systemu), pracowac dla siebie. Zadaj sobie pytanie, czego czlowiek potrzebuje do zycia. Jesli znajdziesz na nie szczera odpowiedz, zauwazysz ze bardzo niewiele; Majac wlasne zrodlo energii, wlasny kawalek ziemi, mozesz uprawiac zywnosc pod namiotami nawet do zimy. Samochod mozesz wtedy takze napedzac wlasnym zrodlem energii. Ogrzac dom, takze. Mozesz przy uzyciu tej darmowej energii destylowac wode i pijac ja oczyszczac organizm ze wszystkich syfow… Wysokosc miesiecznych kosztow utrzymania spada tak drastycznie, ze wystarczy niewielkie zrodlo utrzymania. Ja wlasnie nad takim pomyslem na maly biznes pracuje. Pracuje takze nad urzadzeniem „wolnej energii”. Znalezc bardzo tani kawalek ziemi nie jest trudno, albowiem sa miejsca z ktorych ludzie uciekaja ze wzgledu na brak pracy.

   • Oti
    Reply

    A propos urządzeń do produkcji wolnej energii, czy znam pan, panie Grzegorzu postać polskiego konstruktora-wynalazcy JANA TARATAJCIO (proszę wpisać jego imię i nazwisko na youtube, a można znaleźć ciekawe filmy z jego udziałem). Po obejrzeniu, czekam na Pana refleksję, ocenę, opinię – najchętniej tutaj, pod tą audycją. Pozdrowienia i wielkie dzięki za uporządkowanie wielu tematów:)
    PS. Ja od kilku lat posiadam energetyzator wody polskiej produkcji, który nazywa się ADR4 Biomagnetica Polska- taki biały krążek, który coś ma w środku, chyba magnesy, nie wiem, bo nie zaglądałam 🙂 Nie wiem czy w ogóle ma jakieś działanie, bo trudno jest mi to zweryfikować w warunkach domowych.

    Zastanawiam się tylko, czy tak jak pan sugerował, wrzucenie kryształu kwarcu do naczynia z wodą nie będzie skuteczniejsze w energetyzowaniu wody???

    Czy kwarc będzie tak samo działał jak ten energetyzator z grafitowymi elektrodami pańskiej konstrukcji? Czy może działanie jest podobne i oba działają skutecznie i dobrze?

    Będę wdzięczna za krótki komentarz, która metoda energetyzowania wody jest najlepsza oraz czy ten mój ADR4 w ogóle się do tego nadaje, czy to tylko naciąganie dla kasy, a lepiej po prostu kupić sobie zwykły kryształ???

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>