Czy nastąpi globalne ujawnienie – Renata Engel

More videos
Views
   

 • o channelingowaniu
 • medytacja z wejściem do wyższej świadomości
 • czy istnieją byty o wibracjach poziomu serca
 • medytacja jako mechanizm ucieczki
 • medytacja jako codzienna higiena duchowa
 • czy arabscy przybysze wywołają wojnę
 • czy będzie wojna amerykańsko-chińska
 • w jaki sposób Rosja uniezależni się finansowo od USA
 • czy Niemcy będą chciały wrócić do granic sprzed roku 1939
 • czy Ukraina się podzieli
 • czy Unia Europejska się rozpadnie
 • obecnie jest inny rodzaj jasnowidzenia
 • nie warto działać z poziomu wzorców
 • czy medytacja ma wpływ na pokój
 • czy motywacja do channelingów jest programem ucieczkowym
 • o rozpadaniu się związków
 • jaki wpływ mają archonty obecnie na ludzkość
 • czy Reptilianie jeszcze manipulują ludzkością
 • czy arabscy przybysze wrócą do swoich krajów

Strona Renaty Engelwww.EngelRenata.com

89 komentarzy

 • Kasia
  Reply

  Witam, czy zrobicie jakies nagranie na temat paniki dotyczacej koronawirusa? Pozdrawiam serdecznie I dziekuje za wasza prace.

 • Pingback: Czy nastąpi globalne ujawnienie – Renata Engel - Obudzeni.com

 • Olga
  Reply

  Witam Alex czy planujesz w najblizszym czasie kolejne rozmowy z pania Renata? Przydalyby sie wskazowki jak wyglada sytuacja po roku 2016 i co sie obecnie dzieje na ziemi.

 • Pingback: Czy nastąpi globalne ujawnienie – Renata Engel - Obudzeni.com

 • Jacek Wozniak
  Reply

  Pani Renatko jestes cudowna ,uwielbiam ten twoj smiech ,rozsiewasz nim wiele dobrego 🙂 Slicznie dziekuje tobie oraz Alexowi za bardzo ciekawe nagranie.
  Wibracja Ziemi sie podnosi co wplywa na swiadomosc i zachowania istot mieszkajacych na niej ,wiec koleja rzeczy ludzkie konflikty ustana ,tak zapewne sie stanie .Pytanie kiedy, teraz czy po? Yo! 🙂

 • e.e
  Reply

  Po co kłótnie spory głupie, wnet i tak zginiemy w zupie ! Szkoda życia na takie spory . Przesyłam wszystkim pozytywną energię 🙂

 • Rafał
  Reply

  Z całym szacunkiem Aleks, ale widzę, że Ty nadal patrzysz na wszystko z klapkami na oczach. To co rozgrywa się na świecie jest tylko projekcją wszechświatów każdego człowieka na Ziemi. Owszem, masz jakąś tam wiedzę, ale przez to zakładasz, że nie będzie innego rozwiązania niż Tobie się wydaje i tak na prawdę szukasz potwierdzenia swoich tez. Proponuję Ci przestać pozyskiwać wiedzę przez jakiś czas, a skupić się na swoim jestestwie, bo Twoje pytania świadczą o silnym przywiązaniu do iluzji, którą sobie stworzyłeś. Ciągle szukasz odpowiedzi na zewnątrz zamiast skupić się na swoim wnętrzu i naprawić swój wszechświat. Jeśli coś jest nie tak po Twojej myśli to od razu to negujesz. Zbyt duża wiedza, a za mało zrozumienia i pokory.To wiadomość do Ciebie, więc nie musisz tego publikować.

 • Kalina
  Reply

  DNA moim zdaniem nie powinno byc aktywowane z zewnatrz absolutnienie nie . Nie mam zaufania do niczego co plynie z zewnatrz . i dobrze , ze nie mam i tak powinno byc .DNA powinno byc OTWIERANE Z WEWNATRZ przez wlasciciela .

 • Majestic
  Reply

  Ktos tu wspomniał o kolorze marchewki ? przedstawie Wam sensacyjne odkrycie przed prawie 30 laty ,w konsekwencji tego odkrycia utajniono wszystkie badania ich wyniki oraz efekty , bo było to laboratorium jednej korporacji ?! film który Tutaj podaje oficjalnie już dawno nie istnieje , w jakimś sensie ma to związek z metoda Anastazji ,jak to dziala ? bardzo prosto nasiona umieszczamy w polu wysokiego napięcia , wywołane w ten sposób wiry elektromagnetyczne aktywują nawet nie istniejące fantom DNA ,w ten sposób możemy cofnąć roślinę nawet o setki milionów lat ,jest to rodzaj inżynierii genetycznej ale czysto naturalnej przywracamy jedynie pamięć rośliny zwierzęcia ryby do jak na razie nie określonego nie przewidzianego czasu , bo badania metoda prób i błędów niestety wymagają czasu nieco, nakładów itp aby skutecznie opisać proces do oczekiwanego efektu tak w skrócie https://www.youtube.com/watch?v=gPOFyYvjWU8 w zachodnich kręgach alternatywnych jest to dość głośna sprawa , jedna z domowych plantacji ( eksperymenty ) https://www.youtube.com/watch?v=q8wX0Sn1JbU u Nas niestety chyba tylko ja od kilku lat o tym informuje ?! Temat godny uwagi ,w czasach GMO , jak wspomniałem embriony jajeczka ryb i innych można tak samo uaktywniać ,zachodzi nasuwa się strategiczne pytanie , czy My robiąc sobie coś podobnego nie uaktywnimy swoich helis DNA ??? tych uspionych tych które nie są aktualnie kompatybilne z otoczeniem , bo scierwa wygenerowały nam fałszywy świat matrix ??? morze dlatego miedzy innymi to utajniono aby zastopować przynajmniej te oficjalne badania nad DNA !??

  • Olo
   Reply

   Majestic, jakby tak było to pod każdą linią wysokiego napięcia miałbyś dziewiczy las i fioletowe marchewki. A doświadczenia prowadzone są co roku ;] ;] bo pod takimi liniami masz zwykle pola uprawne.
   Zauważ ile trwało odtworzenie konia przewalskiego. Niby masz geny konia w koniu użytkowym. Ty twierdzisz że postawienie konia dowolnej rasy pod słupem wysokiego napięcia stworzy konia przewalskiego. BZDURA? BZDURA. Wejdz na słup i zobacz czy się cofniesz do Atlantydy. ;] ;] ;]
   Ludzie raczej narzekają na przebywanie i mieszkanie w okolicy takich miejsc.
   Jak dla mnie silne pole magnetyczne wywołuje takie same mutacje jak silne promieniowanie gamma, X, UV. To wszystko to są WYSOKIE ENERGIE. Pobudzenie atomów. Elektrony przechodzą na wyższe orbitale. Tworzą się rodniki. Nowe wiązania, połączenia, zmiany w „drabince” DNA. I MUTACJE. I teraz pytanie czy pacjent przeżyje bo sama mutacja to jedno a przeżycie to drugie. Jak przeżyje i jest płodny to się rozwija dalej. Jak jest bezpłodny to można go klonować. ITD. Jeśli marchewka pomarańczowa ma gen recesywny to dopiero mutacja tego genu zmieni kolor na fioletowy. Ale czy to jest ten sam fiolet co pierwotnie? NIE. To jest kolejna mutacja tego samego genu. Obecnie masz w sprzedaży nasiona marchewki białej, żółtej, czerwonej, pomarańczowej, fioletowej. Podobnie z burakiem czerwonym, rzodkiewką etc.
   http://sklep-ogrodnik.pl/marchew-rzodkiewka-kolorowy-mix-nasiona-na-tasmie-6m-w-legutko-p-2208.html

   • Majestic
    Reply

    Olo zapędziłeś się w ślepą uliczkę ,ja nie wiem ile koń Przewalskiego ma ukrytych albo uspionych helis DNA , odnosnie Ludzi napisałem i nie w kontekście przeobrażenia się jakiegoś natychmiastowego ?itp , aktywacja helis i sekwencji DNA , to sprawa w pierwszej kolejności otwieranie ludzkich mozliwosci , różnorodność fenomenów zdolności ludzkich na planecie świadczy dokladnie o tym ze te mozliwosci ma każdy , reasumując to wszystko razem , i w takim kontekście w pierwszej linii wspomniałem o tym , bo nie wiemy do czego doszła „nauka ” i tajne laboratoria ? teraz to „pod każdą linią wysokiego napięcia miałbyś dziewiczy las” no nie przesadzajmy ? w całym tym” fenomenie ” należy zachować określone reguły , nasiona powinne być poddane aktywacji krótko przed okresem wegetacji , to pole magnetyczne musi wynikać z określonego napięcia czestotliwosci i natężenia aby nie było za duże ani za małe , to musi być enklawa i mikro świat , dlatego jest to mozliwe ze panujące pole ziemskie jest za słabe w chwili aktywacji dlatego poprzez te przewagę można aktywować pozostałe uśpione sekwencje , i od razu poddać do inkubacji ,W czym jest problem ? Anastazja w podobny sposób opisuje metodę aktywacji powiedzmy osobistych roślin , zobaczmy „telegonie ” już w niej widzimy efekty i skutki wiec coś jest na rzeczy .. teraz to „Tworzą się rodniki. Nowe wiązania” nie wiemy ile tysiecy, milionów, lat ani ile musi się dokonać krzyżówek i podobnych spraw aby to zostało na wieczność zapisane , nie mamy tutaj w tym temacie rozmowy o mutacjach, które to będą nie kompatybilne z otoczeniem ,bo jak wiemy same rośliny GMO z czasem usiłują powracają do stanu wyjściowego .Wszyscy chyba pamiętają wiedza o relacji i przebiegu eksperymentu w Filadelfii , następna sprawa to ufologia tysiace relacji oprowadzeń dla przykladu przez dachy samochodów mury budynków itd ,Wszystko to podlega tym samym fundamentom Energia ,Energia, nośnik energii itd tak wiec zabijanie” PRA-KODU ” liniami wysokiego napięcia, mutacjami jest nie na miejscu, wiemy o eksperymencie naświetlenia embriona żaby poprzez salamandrę , mamy w ten sposób dziesiątki rozproszonych czynników a to przecież mozliwosci . teraz to „uwielbiającym własną HIPOKRYZJĘ stworzeniem. ” w przypadku ” PRA-KODU ” sięgamy wybieramy to co jest potrzebne, co było ,natura zapewne nie przewidziała celowej degradacji srodowiska sztucznej pogody klimatu itd ale jeżeli swiadomie coś z tego wybierzemy , i będziemy swiadomie to używać pielęgnować , to zapewne będzie to owocne i pomocne .

     • Olo

      Zmuszasz mnie do czytania w języku którego nie lubię ;] ;] jak jazda starym traktorem, nic przyjemnego.
      Przekłamali historię SŁOWIAN. Nie dość że nie są germanami, historie kraju mają żadną, bo nawet młodszą od USA, arianami też nie są, genetykę mają taką, że szkoda gadać, to cały czas uważają się za lepszych. Mimo iż w 20 w spustoszyli w dwóch wojnach europę to nadal chcą nią rządzić. Raczej arabowie ich rozjadą jak motor kurę wiec prawdopodobnie niepotrzebnie uczyłem się ich języka. Może te energię co wywołali wracają do nich teraz. Cały 20 wiek i ich polityka kolonialna.

     • Olo

      Tak jak pisałeś wg nich aktywowany jest prakod wymarłych gatunków co poprawia zdrowotność i plon. I mają z tego jakieś patenty. Mają 6 lat doświadczenia.
      Maria Thun miała kilkadziesiąt lat doświadczeń i prace Rudolfa Steinera na temat rolnictwa biodynamicznego, preparatów roślinnych i energii planet.
      Tak jak pisałem wcześniej, to się chyba wszystko sprowadza do wpływu obserwatora na przebieg doświadczenia i mechaniki kwantowej.
      To tak jak wołam swojego zwierzaka. Jak powiem, że nie patrze i odwracam wzrok to wtedy przychodzi ;] ;] Nie lubi jak go zmuszam psychicznie? ;] ;] ;]

    • Olo
     Reply

     Dzięki za termin: telegonie. Trehlebow w swoich „wykladach” mówił o nadpisywaniu dziewic ;] ;] i wytwarzaniu wiru. Teraz już wiem skąd to wziął. Ale dziewczyny chyba się nie przejmują za bardzo tym nadpisywaniem ;]. Znowu teoria stara jak świat…. Z XIX w. Jak Mickiewicz klepał swoje wiersze.
     Zastanawiam się co z tego wszystkiego jest nowe skoro większość to teorie i prace Rudolfa Steinera i seanse Jeleny Pietrowny Bławatskiej. Równie dobrze można rozmawiać o pracach Juliusza Słowackiego i Adama Mickiewicza ;] ;] ;]

     A wracając do aktywacji to tak zrozumiałem Twojego posta i filmiki. „w ten sposób możemy cofnąć roślinę nawet o setki milionów lat” Te setki milionów to nawet za dużo bo się dokopiemy do paproci drzewiastych. Karbon (okres geologiczny w którym rozwijały się paprocie drzewiaste – Trwał od 358,9 do 298,9 milionów lat temu).
     A tak jak napisałem pod drutami masz spełnione warunki. Faceci z filmików mówią pięknym niemieckim „cejn tałzend Volts”. Ja cie oszukałem i napisałem że to linia wysokiego napięcia. Wysokiego to 110 kV. Średniego to do wyboru 3; 5; 6; 10; 20; 30 kV. 3; 5; 6; 10 kV to sieć miejska. Sieci trakcyjne kolei 3kV ale prąd stały.
     Założę się że przy takim różnorodnym przesyle gdzieś na ziemi spełnione są warunki profesorów z filmiku. I dlatego napisałem o dziewiczym lepie bo co roku wysiewają się nasiona i se kiełkują w polu średniego napięcia. BTW. Filmik jest chyba z 1970 roku. ;] to się chyba na dłuższą metę nie sprawdziło, łatwiej napromieniować Kobaltem Co 60 ;]
     Jeśli chodzi o GENETYKĘ to nic nie jest stałego. Niczego na wieczność nie zapiszesz. Panta rhei – wszystko płynie. Mamy spontaniczne mutacje i ewolucję DNA. To że GMO samo wraca do stanu wyjściowego to pierwsze słyszę. W GMO nie robisz mutacji tylko rozcinasz DNA i wklejasz odcinek DNA z innego organizmu. Np. karpie z ludzkim genem wzrostu ;] ;] Do czego wróci ten karp? Do ryby czy człowieka? Wszyscy 'ekolodzy’ raczej się boją że skrzyżuje się z nietoperzem i wymieni te geny. Albo przekaże bakteriom. Lub kukurydza odporna na roundap przekaże te geny „chwastom” czyli każdej roślinie której nie lubimy bo se radzi lepiej niż kukurydza. To się chyba nazywa ucieczka genów.
     A teraz aktywacja DNA. Doczytałem że pozostałe nici DNA są wirtualne. Pytanie z jakiego człowieka mamy aktywować nici DNA. Z tych mutacji zrobionych przez kosmitów? Czy tak jak mówisz z pra kodu? Homo habilis 1,9 mln lat temu,Homo erectus 1,44 mln, Homo sapiens 190 tys. lat temu. Czy mamy aktywować DNA kosmitów w nas? Co by było nawet logiczne, że to „stwórcy” 'aktywowywują’ ;] ;] nam DNA. Po to te anteny etc. Takie zabezpieczenie, czerwony guzik, wyłącznik wpisane w DNA jakbyśmy byli niegrzeczni.
     A jeśli chodzi o naświetlania embrionu. To faktycznie albo wnioskujemy, że wszystko jest energią i przez naświetlanie fale przenosiły informację ALBO zgodnie z mechaniką kwantową: OSOBA przeprowadzająca doświadczenie ma wpływ na WYNIK eksperymentu. Nie wiem co gorsze. To że człowiek myślami może zniszczyć WSZYSTKO czy to żeby uważać po której stronie żarówki siadać mając kaczkę na kolanach. Bo albo moje albo jej jajka się naświetlą. ;] ;]

     Eksperyment filadelfia. To znowu może być nasza sprawka. Mechanika kwantowa. Tworzenie egregorów w astralu które karmimy energią i tworzymy własnymi myślami. A teraz czekamy na wynik eksperymentu na który sami mamy wpływ. Skoro sami możemy myślami kreować rzeczywistość dlaczego tego nie robimy w konkretną stronę, tylko czekamy na świetliste promienie i aktywację DNA. Jakbyś mógł stwarzać światy myślami to co byś stworzył? Kaczokurczaki czy żabosalamandry?

     Napisz gdzie widzisz tę granicę w historii człowieka. Gdzie było stare a gdzie nowe. Bo wydawało mi się, że teraz miały być te krawędzie. A do tej pory była NOC SWAROGA. ;]
     Jeżeli na świecie jest określona liczba dusz, bez względu na to czy to człowiek czy roślina czy zwierzę. I aby narodził się nowy człowiek na zawsze musi zginąć zwierze lub roślina. A na to wygląda ze względu na wymieranie gatunków. To trzeba depopulować ;] ;] a nie kopulować. Chyba że mamy zostać tylko my i kamienie. Albo naprawdę czekamy na wniebowstąpienie i przeniesienie na inną planetę.

     Jak na razie pare osób ma swędzenie głowy, ja mam chyba Autonomous Sensory Meridian Response, to brzmi jak ADHD ;], Sporo osób ma kolorowe sny i nic więcej.
     Nie widzę umiejętności typu magiczne albo SUPERLUDZIE z marwela ;]
     „aron” twierdził że jest w cholere obudzonych w Polsce a na forum jest 50 sztuk (kilka w Grejt Brytajn ;] ) z 40mln ;] ;] ale trzeba wierzyć że będzie więcej. Polska miała promieniować na cały świat. Skoro arabi już przypłynęli na okrągłych łódkach to może już NIEDŁUGO. ;] AMEN z hebr. אמן amen – „niech się stanie”
     PZDR

     • Majestic

      dzięki Olo za info , opinie itd , na to polega aby wyciągać wnioski , budować ogólny obraz,wyciągać konsekwencje i pomysły ..Nara

  • Olo
   Reply

   CZŁOWIEK jest idiotycznym i wewnętrznie sprzecznym, uwielbiającym własną HIPOKRYZJĘ stworzeniem. Z jednej strony nie dopuszcza do mutacji wewnątrz własnej rasy, społeczności, zabijając co „inne”, odmienne a jednocześnie z lubością doprowadza do MUTACJI, ZWYRODNIENIA inne organizmy i traktuje je jako idealny POKARM.
   Najlesze jest to, że te selekcje to jest zwykle FANABERIA a nie poprawa cech. Patrz: mini pieski, buldogi, dogi – dogi żyją 6 lat, mini króliki, rasy mięsne zwierząt, biała marchewka, drzewa kolumnowe etc.
   A potem opiekuje się tymi zwyrodniałymi i chorowitymi organizmami (wymyślając terapie i lekarstwa – chemia) i twierdzi że to MIŁOŚĆ i WSPÓŁCZUCIE bo jest uduchowiony.

  • Majestic
   Reply

   „wilki ” w owczych skórkach , niema tu różnicy oni tamci itd ONI to OBCY ich zadaniem jest zniewolić ile się da ,zniszczyć ile się da , zamordować ile się da , kto niby spłaci te długi ? gdzie ta złotówka dolar idzie ? tam skąd przyszła , jak kiedyś indiań wrabiano , lusterka ,wisiorki i ognista woda ,a teraz tarcze elektrownie atomowe itp . .lasów i ziemi nie sprzedadzą ale oddadzą za wirtualne pożyczki, kary ,odszkodowania itd , kilka zdań rzeczywistosci pomijając watki religijne itp https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s

 • Ania
  Reply

  Drogi Aleksie,
  bardzo lubię słuchać Twoich wywiadów i audycji, w której przedstawiasz własne przemyślenia. Do dzisiaj uznawałam, że wypowiadasz się sensownie w tematach, których znasz. Dlatego Twoje słowa z powyższego wywiadu na temat Gender są takim absurdem, że skłoniło mnie to nawet do napisania tego komentarza.
  Gender to nie jest takie coś, co mówi dziecku, że jego płeć jest nieważna i że chłopcy mają się zachowywać jak dziewczynki (niedosłowny cytat, ale sens chyba zachowany). Gender to zjawisko płci kulturowej, płci determinowanej przez zwyczaje w danej kulturze. Kulturze wiesz, nie biologii 🙂 O ile płeć jest taka sama na całym świecie o tyle Gender się już różni. Badania nad gender zmierzają ku temu, by zdefiniować narzucane role społeczne i kulturowe determinowane przez płeć biologiczną.
  Gender to nie potwór na paradzie równości, który gwałci heteroseksualnych mężczyzn i wycina kobietom macice. Gender nie mówi – Twoja płeć jest nieważna, definiuj ją sam. Gender mówi: Twoja płeć jest ważna, ale nie pozwól, by społeczne jej interpretacje Cię determinowały.
  Zjawisko Gender nie jest złe, bo złe być nie może. Gender jest naturalną konsekwencją istnienia kultur. Natomiast bezrefleksyjne poddanie się kulturowym determinantom może być złe (może skutkować zahamowaniem własnego rozwoju, brakiem wolności, niespełnieniem) i może być dobre (może skutkować poczuciem bezpieczeństwa wśród tradycyjnych wartości). Pozdrawiam Cię gorąco.

  • zidangb87
   Reply

   Przepraszam że się wtrącę bo to było do Alexa. Ale powiem ci CO TY PIEPRZYSZ na studiach ci wklepali tę głupotę czy sama na to wpadłaś.

   • Ania
    Reply

    Dzięki 😉 Ani sama ani na studiach. Poczytaj, dokształć się, wyjdź poza horyzont swoich zainteresowań, dowiedz się, ogarnij podstawy kultury osobistej a potem wróć 🙂

 • Piotr
  Reply

  Przykro się czyta niektóre komentarze. Odnoszę wrażenie, że niektórzy z Was mają nieuświadomiony żal o to, że to nie ich właśnie pyta się o wizje. Dlatego podważacie wszystko od wiedzy, daru i doświadczenia aż po człowieczeństwo Pani Renaty. Kochani – rozprawiacie o pod i nad świadomości a ego Wam puchnie aż miło. Pokory troszkę. Dziękuję Pani Renato !

 • Pingback: Renata Engel – Czy nastąpi globalne ujawnienie |

 • Alex
  Reply

  16-20 marca 2016 pogoda ma stać się bardzo ekstremalna przez przelot planety x i przyjazne nam grupy kosmitów będą używały technologii która wszyscy zobaczą nie da się już tego ukryć i cala ludzkość ma się dowiedzieć i zrobić takie AHA !? ta pogoda dalej ma być jeszcze bardziej dziwna, że ludzie będą się zastanawiać co do cholery się dzieje, podobno dobrze zrobić zapasy jedzenia na kilka miesięcy źródło Alex Coolier wywiad styczeń 2016 NIBRU-marzec 2016 są polskie napisy…

  • Majestic
   Reply

   ciekawe ? może to ta moja słynna dla mnie wizja ? purpurowo plazmowy obiekt wielkości średniego księżyca z kierunku wschodniego nieco z południa ,nawet pogoda jest teraz identyczna jak w wizji taki jakby majowy chłód ,wiecznie w dodatku ? w powietrzu było czuć „smak prądu ” bardzo zjonizowane powietrze takie nieco raczej nieprzyjemne ,ogulnie była psychoza podekscytowania w strachu .wizja ta wywarła na mnie „szczególne” uczulenie , bo wszystkie bodźce brały w niej udział i niesamowicie realistyczna więcej a niżeli w tej rzeczywistosci w której się obracamy teraz, wiec dlatego uważam ze była szczegulna !?

  • Iskierka
   Reply

   Tak ogladalam,niemniej bylabym ostrozna w określeniu przyjazne nam grupy kosmitów.Maja.. swoje interesy wobec Ziemi i ludzi.A może jest tak ze wcale nie maja przyjaznych zamiarow wręcz przeciwnie chcą zniszczyć wszystko lacznie z planeta.Sa wściekli ze musza opuscic ziemie i wydali na nia wyrok.Jeszcze tu sa i dzialaja poprzez swoich ludzi w ludzkich ciałach.Wszyscy tzw.kontaktowcy wyspakajaja ludzi ze wszystko idzie w dobrym kierunku,maja kontakty z Rada Galaktyczna .Czy ktoś z nich powiedział kim ,czym jest Rada Galaktyczna i jakie zamiary maja wobec Ziemi.Jestesmy dla nich nikim.Poswieca nas dla swoich interesow aby nie było świadectwa o ich manipulacjach na człowieku.No i przelicza się.Nas człowieka stworzyl Ojciec cywilizacji naszej i On będzie dla nas wybawieniem a nie ta cholota kosmiczna i ich kontaktowcy tu na ziemi.A zapasy zywnosci,tak zawsze warto cos mieć w kredensie dodatkowo,swiece,zapalki itd.I uśmiech na twarzy,bedzie dobrze dla człowieka li tylko inni dostana popalić,wreszcie!.

 • Iskierka
  Reply

  Pani Engel manipulacja wychodzi wyśmienicie.Tak pokieruje rozmowa ze zawsze wychodzi jak Ona chce a wiec doskonale wie co robi.Alex wlasciwie nie otrzymal odpowiedzi na pytanie z jakich linii czasowych otrzymuje Ona swoja wiedze ani dlaczego nie widzi przyszłości.Dlatego warto zadac sobie pytanie kim jest Pani Engel,jasnowidzem?,chyba nie,odczytujaca ale z czego?.Faktycznie z wojownika stala się sobą a wiec kim?.

 • Wiola
  Reply

  Jesli chodzi o zwiazki, rozpady itd… to wychodzi na to ze wiekszosc tych rozwijajacych sie/spirytualnych woli rozbic sobie najblizsze lusterka zamiast nad nimi popracowac. No bo jak to wyglada, ze jestem juz tak daleko/wysoko a mam problemy w malzenstwie? Latwiej im jest sie rozejsc i zostac singlem, niz przyjrzec sie sobie i zrozumiec „problem” swoj problem w zachowaniu partnera. Niby roznice wibracji i energii, tak mowia…….. ale przeciez kazde dziecko i zwierze posiadaja najwyzsze wibracje czystej bezwarunkowej milosci, i jak cudownie jest z nimi przebywac…..

 • Kalina
  Reply

  No to jest czas przejsc do tematu https://www.youtube.com/watch?v=d7N_riDSeH4
  kolezanka ze Szwecji robi dokumentacje od kilku lat sypia to rozne ulozone koronki na niebie. Wiele ludzi umiera na raka wszyscy chodza jak snieci a co najsmieszniejsze, ze nic nie widza na niebie. Chociaz ewidentnie widac na zdjeciach kobiety, ktora robi je z terenu.
  No wiec tak wyglada usentytecznianie ludzkiego mind i bedzie patrzyl nie we wszystkie rogi pokoju tylko w jeden z woelkim spokojem wszystko przyjmnie nawet smierc od chemitrals :)))) mohikanin ludzki obecnych czasow. Nie podniesie lapy bo pokojem trzeba sprawy zaltwiac i perswazja slowna, ktora kompletnie niepracuje jak sie ma zamkniete oczy i serca.. U mnie we wsi tez mysla, ze mam porabana glowe jak wszystkim na plazy to mowie na glos i pokazuje niebo.. Dlaczego ja mam byc tolerancyjna w stosunku do takich kadlubow ludzkich.
  Moze faktycznie kazdy dojrzewa inaczej ale ale ale ?Czyzby to dojrzewanie nie bylo morderstwem dokonanym na mnie i mi podbnych . Przestaje ludzi usprawiedliwiac . Po to jestem z ziemi i na ziemi zeby przestac usprawiedliwiac obled ludzki i nazywac to choroba co lenistwem i materializmem sie zwie i hierachicznym poddaniem ..
  .

   • Kalina
    Reply

    Powiedz mi Jak ci faceci na tym video moga to robic i kreowac typu patologicznego maszyny ?. Czy to sa naprawde ludzie ?.
    No i na tym polega zludzenie , ze kazdy jest czlowiekiem bo wyglada tak samo . Mam juz dosyc przykrywac plaszczem to , ze kazdy jest mind control . Bo jak ktos jest to wczesniej czy pozniej sie obudzi . Ale ten czlowiek kreujacy to latajace samoloty smierci nie jest czlowiekiem Tak wlasnie zrobili z produkowaniem okazow ludzkich jak ci konstruktorzy Dokladnie jak to robil moj kolega w Australi wypychajac zwierzeta do muzeum tylko , ze nie mial tej mozliwosci technicznej zasilenia tych zwierzat energia syntetyczna pobudzajaca do zycia .Ale wygladaly perfect jak zywe . Ci ludzie nie maja soul w zadnym miejscu ich centrum Oni sa jak bioroboty na energetycznym ciaglym zasilaniu z nie organicznej energi ale syntetycznej ( czyli sysntetyczna swiadomosc tych ludzi napedza ) jak wiemy tam nie ma skrupolow i refleksji nad zyciem ludzkim tam jest genialna konstrukcja mind . Co najsmieszniejsze , ze A. I ma energie od poruszania tymi lebkami od nas ludzi czuciowcow i z ziemi przetwarza ja w swojej astralnej klawiaturze i rozsyla niektorym wierzacym kilka procent codownie sie uzdrawiajacym kilka procent i ich ludziom maszynom kilkadziesiat procent Dla poszerzania swojej matrix bierze az 70 procent . Taka to sparwaiedliwosc najwyzszy poklad matrix czyli 12 bierze prowdopodbnie az 50 procent .
    Ja widze taki model hierachi astralno -boskiej .
    Tak jak na gorze tak na dole .
    kazdy powtarza to od wiekow ale tak naprawde nie wie o co chodzi . Wlasnie chodzi o energie :))

 • Astre
  Reply

  Na wszystkie pytania odpowiada KRONIKA AKASHY …..
  Jest chyba ”tajemnicą poliszynela” dlaczego ludzie typu Pani Renata Engel, lub podobni NIE korzystają z Kroniki Akashy celem głębszej weryfikacji informacji, która jest absolutnie w s k a z a n a !!! A, może to jest tak jak brzmi pewna formuła – nauczyciel pojawia się wtedy, gdy uczeń jest gotowy ? Kronika Akashy odpowiada na WSZYSTKIE pytania za wyjątkiem pytań osobistych. Pytanie do Kroniki co zrobi Putin, lub Obama pozostanie bez odpowiedzi, bowiem Kronika odpowie – nie masz zezwolenia od tych osób na prywatne informacje. Panuje tam wybitny porządek, o czym każdy kto komunikuje się z Kroniką może się o tym przekonać. Nasuwa się pytanie skąd t.z.w. ”jasnowidzowie” otrzymują informacje ? Z jakich przestrzeni ? Nie mogę zapytać skąd Pani R.Engel otrzymuje informacje i na ile są one wiarygodne, ale mogę dowiedzieć się ogólnie. Trochę zaniedbałem komunikację z Kroniką Akashy choć, że tak powiem ”klucze” do otwierania Ksiąg Akashy otrzymałem w maju ubiegłego roku od Gabrieli Orr, gdy była w Polsce. Niemniej wznawiam tą zaniedbaną, ale jakże bezcenną komunikację. Kilka dni temu prowadziłem komunikację na temat zdrowia. Kronika Akashy odpowiedziała o potężnym błędzie w zakresie t.z.w. leczenia chorób fizycznych wskazując na 80-90 % ich przyczyn spowodowanych brakiem witaminy D3 i K2.
  Notatki mam spore na ten temat i nie będę ich tutaj wszystkich wypisywał niemniej wspomnę tylko o dawkach tej witaminy. Wynoszą one w okresie jesienno-zimowo- letnim nie mniej niż 5000-10000 j.m. Sprawdziłem dostępność w tym naszym kochanym kraju B3 o 5000-10000 j.m. Niestety brak o takim stężeniu.
  Znalazłem i to nawet szybko w USA i co ciekawe wychodzi o wiele taniej niż w Polsce, dostawa dosłownie w tydzień do Polski i przesyłka free przy zamówieniu za kwotę powyżej 40 dolarów.
  Niniejszym dałem przykład jak bezcennym polem informacyjnym dla każdego jest Kronika Akashy.
  Wspomnę na koniec, że miałem pomysł, aby zacząć weryfikować ten tabun informacji, który dociera zewsząd i ostatecznie zrobić konferencję i wyprostować te wszystkie ”prawdy” . Ale, Kronika Akashy odpowiada, że to ciernista droga i nieodpowiednie podejście, gdyż istnieje ważna różnica pomiędzy wiedzą, doświadczeniem. Wiedza niczego nie zmienia – zmienia tylko doświadczenie, które jest zarazem wiedzą i jest ono dla każdego inne, a naruszanie czyichś przekonań daje jeszcze większą ich obronę.
  I jeszcze na koniec kilka słów na temat przewidywania t.z.w. przyszłości.
  Kronika Akashy odpowiada, że zdecydowana większość takich pytań wynika z lęku, co się wydarzy i dodaje, że warto uzmysłowić sobie te motywacje na głębszym poziomie swojego jestestwa. Wszystko dzieje się teraz, a próby odgadywania przyszłych zdarzeń, okoliczności, potencjałów jest ucieczką od Teraz. Wynika ona z błędnego poczucia czasu i przestrzeni, gdzie owe poczucie jest wyrazem wiary, gdzie owa wiara utrudnia uchwycić prawdziwą osobliwość wszechświata.

  Ale, macie rację….. Trzeba pytać czy będą wojny, czy unia europejska się rozpadnie, czy Arabowie wrócą z powrotem do swoich chałup e.t.c….
  Przecież My ludzkość tak bardzo kochamy pewniki i dowody. A, więc macie rację……….;)

  • vanilka133
   Reply

   Uważam, że Matrix gra w grę ze wszystkimi jasnowidzami, co próbują odczytać co będzie za ileś tam czasu, co zrobi ten, czy tamten.A próba wyjaśnienia dlaczego coś się nie spełniło bo powiedziałem lub powiedziałam o tym jest słabą formą asekuracji zamiast przyznania, że dałem mu się podejść. Oczywiście to moje skromne zdanie i nie będę nikogo przekonywać że tak jest lub nie. Będę czekać na wywiad z kimś kto to rozumie i jak jest napisane w komentarzu powyżej będzie weryfikować swoje przekazy na temat przyszłości.

  • Paweł
   Reply

   Och Astre!! Jaki jesteś wyróżniony dostępem do kroniki Akaszy. Cyt.” Kronika Akashy odpowiedziała o potężnym błędzie w zakresie t.z.w. leczenia chorób fizycznych wskazując na 80-90 % ich przyczyn spowodowanych brakiem witaminy D3 i K2.”
   Ooo, nie wiedziałem, że Kronika Akaszy „czytała” książkę Jerzego Zięby „Ukryte terapie”. 😉 Zapomniałeś dodać, że owszem D3 + K2 ale K2Mk7. Co teraz chcesz sprzedać czytelnikom? Witaminę D2 z K2, czy odczytywanie informacji z Kroniki Akaszy?
   Twierdzisz, że wit. D3 w stężeniu 5000jm. jest niedostępna w Polsce. No ale Ty możesz sprowadzić z USA za 40 dolarów. Witamina. D3 5000jm. jest dostępna w Polsce od dwóch lat. Na Allegro jest ok. 300 wystawionych pozycji do sprzedaży http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=witamina+d3+5000&bmatch=s0-hou-1-4-0209.
   Proszę poczytajcie komentarze pod wywiadem z Jackiem Makolądrą http://porozmawiajmy.tv/najlepszy-ormus-na-swiecie-jacek-makoladra/#comments , gdzie Astre kreuje siebie na znawcę Ormusa. Sporo cytuje informacji z wypowiedzi Adama Anczykowskiego i z jego strony internetowej. Astre sprytnie stopniowo wkręca czytelników gdzie można kupić Ormus za 200zł, a potem mówi przelej na moje konto 200zł a powiem ci jak zrobić Ormus. Warto poczytać te posty, jak w kolejnych postachsam sobie zaprzecza.
   Astre może już czas zmienić Nicka aby coś sprzedać. Nawiasem mówiąc bajer to Ty masz dobry 🙂 , taki talent marketingowy się tutaj marnuje.
   Pozdrawiam Paweł.

   • Astre
    Reply

    Kolego Paweł to są jakieś insynuacje ?
    Może Ty się źle czujesz, albo coś Ci, że takie dziwolągi wypisujesz ?…!
    Gdzie ja kogoś informowałem gdzie można kupić Ormus ?
    Nigdzie czegoś takiego nie napisałem, a z trzech stron maszynopisu jak zrobić Ormus, który posiadam się wycofałem, podałem tutaj tego przyczyny jak poinformowałem o tym osoby, które się mailowo do mnie o tą instrukcje wykonania zwróciły.
    Nie potrzebuję żadnych informacji od Adama Anczykowskiego na temat Ormusu i nikt nie potrzebuje, bo w internecie są stosy informacji wystarczy, że wpiszesz who is Ormus i masz info z pierwszej ręki od Davida Hudsona – http://www.whitepowdergold.com/.
    Idąc dalej w tych Twoich manipulacjach, to Jerzy Zięba ma tyle wspólnego z D3 i K2Mk7, że pościągał dane z publikacji naukowych na ten temat i wstawił to do swojej książki.
    Twoja kolejna manipulacja, to zasługuje już na nagrodę Nobla !
    Tak, znalazłem w USA zdecydowanie tańszą D3 i K2 i podzieliłem się tą informację jak ktoś chce sobie sprowadzić. Link do sprzedawcy jest tutaj : http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Vitamin-K2-as-MK-7-Natural-100-mcg-180-Veggie-Softgels/66441
    http://www.iherb.com/search?kw=D3#p=1
    Teraz porównaj sobie ceny z Allegro, to Ci się może oczy otworzą.
    Ale, na cenę można jeszcze machnąć ręką, ale mamy kolejną manipulację godną IIIRP. Pytanie zasadnicze dlaczego B3 sprzedawane jest
    z K2MK7, gdzie K2mk7 jest w ilości tylko 100mcg ? No dlaczego ?
    Wszem i wobec napisane jest i zapewne w książce Zięby też, że…. minimalna dawka K2mk7 wynosi 200 mcg. Oznacza, to, że musisz sobie jeszcze dokupić do ”cudownych” ofert z Allegro
    200 tabletek K2mk7, aby suplementować przez wymagany okres ok. 200 dni w roku.
    Cenne informacje praktyczne na ten temat sa tutaj :
    Film i komentarze pod spodem :
    http://www.sygnaturazdrowia.pl/witaminy/witamina-k2-mk7-ile-jej-stosowac/

  • Majestic
   Reply

   Astre jak Ci się manifestuje same pole energetyczne Kroniki , pytam bo chce wiedzieć w celach porównawczych i czy odbierasz to absolutnie osobiście bez „pośredników ” ? jeżeli zgarniasz otrzymujesz to bezpośrednio z” półek „to jest raczej ok :

   • Astre
    Reply

    Majestic ! Kronika Akashy jest polem informacyjnym. To dysk Twardy na, którym zapisane jest – WSZYSTKO. Wszystko oznacza, że jeżeli Faraon w Egipcie rozkazał wykuć coś w kamieniu to jest to zapisane. Jeżeli Napoleon pomyślał, że wyśle wojska na Rosje – jest to zapisane. Jeżeli były prezydent Komorowski wykradł obrazy z Pałacu Prezedynckiego – jest to zapisane. Jeżeli przed chwilą nad Polską przeleciały w pojazdach UFO ”obce” cywilizacje – jest to zapisane. Zapisane jest (w najdrobniejszych szczegółach), czyli zapisane jest co to za cywilizacje, skąd przybyły, co robiły, jakie były ich motywacje, jaki rodzaj pojazdu, rodzaj napędu ….itd… .itp…
    Ten Dysk Twardy o nazwie Kronika Akashy zapisuje nie tylko zdarzenia, ale myśli, uczucia, przekonania … e.t.c… Pisząc teraz ten komentarz tutaj jest to również w Kronice Akashy zapisane. Zapisane są moje motywacje, intencje, cel jaki sobie wyznaczyłem i wszystko resztę z tym związane.
    Celowo podaję różne przykłady, aby ktoś kto pierwszy raz z tym tematem się spotyka mógł pojąć istotę tego zapisu. Czyli, że WSZYSTKO jest zapisane. Możesz pytać o Atlantydę, o Budowę piramid w Egipcie, możesz zapytać, czy jest zakopany ”Złoty Pociąg” , którego szukają.
    W związku z powyższym zasugerowałem w poprzednich komentarzach, że ludzie typu Pani Renata Engel mogliby korzystać z tej niewyobrażalnej biblioteki wszelakich informacji i byłoby to niezwykle cenne……! Niemniej wiem, że tego nie zrobi, tak samo jak nie zrobi tego coraz bardziej znany w społecznych przestrzeniach Adam Anczykowski. Skąd takie wnioski ? Przecież na ten temat rozmawiałem z nim siedząc przy stole w jego własnym domu ! Odpowiedź na pytanie dlaczego ktoś nie chce korzystać z zasobów wszelkich informacji odpowiedź na to pytanie dał chyba sam Adam Anczykowski mówiąc – ” każda dusza” idzie po swoim moscie ”. To taka metafora, lecz prawdziwa…..
    Jest Kronika Akashy Ziemi, Księżyca, Marsa, Jowisza, jest kronika każdej Galaktyki, jest Kronika Wszechświatowa tłumaczona przez niektórych jak ”Kosmiczny Rdzeń”.
    Kronika Akashy jest obsługiwana przez t.z.w Strażników. Jest niezbyt dobre określenie, że są tam jacyś Strażnicy, a raczej istoty duchowe, które w pewien sposób kierują komunikacją i zarządzają tym polem informacyjnym. Z tym polem komunikuje się nie tylko ok. 80 milionów ludzi, ale komunikuje się niezliczona ilość istot we Wszechświecie. Gdy n.p wybuchł reaktor w Fukushimie, to przybyła tam pewna cywilizacja i robiła pewne badania. Lecz zanim podjęli decyzje, aby tu przybyć musieli zasięgnąć szczegółowych co się wydarzyło, a te informacje wyciągnęli z Kroniki Akashy Ziemii. Kronika Akashy nie jest polem informacyjnym zamkniętym, wręcz odwrotnie jest po to, aby z niej korzystać i Gabriella Orr mówiła na szkoleniu, że korzysta z niej wiele istot i cywilizacji we Wszechświecie.

    • Majestic
     Reply

     Astre „Jest niezbyt dobre określenie, że są tam jacyś Strażnicy, a raczej istoty duchowe, które w pewien sposób kierują komunikacją i zarządzają tym polem informacyjnym.” ja będąc tam , widziałem te istoty ,na planie wizualnym (fizycznym ) alegorycznie były to postacie ludzkie , komunikacja na poziomie telepatii przynajmniej z ich strony , co jeszcze dodam jest to bank danych zdarzeń czasu nieokreślonego podkreślam wiec czas tam nie istnieje , wszystkie sekwencje zdarzeń są zapisane ,wchodząc” tam ” czułem ze mam opiekuna ( przewodnika strażnika ) być może było to moje Wyższe Ja , podobnie jak w światach astralnych , ale w Tej Bibliotece czułem lekką odrębność , bo w astralu bylem jestem jednocześnie obserwatorem penetrującym , można rzec pełny komfort jesteś tu a cie niema mimo ze jesteś , niesamowite bezpieczeństwo ochrona itd Dzieki Astre za wyczerpująca i merytoryczna odpowiedz .Moc z Nami

 • darcon
  Reply

  No nie… daj Pan spokój z tą panią, Panie Aleks… poproszę (poprosimy – zakładam że jest nas więcej niż jeden) o wywiad nt. Polski z Panem Jackowskim!

 • Radek
  Reply

  Czyli moje prośby wysyłane o pokój we Wszechświecie przynoszą rezultaty, wojny NIE BĘDZIE ! 🙂
  Tym bardziej, że takich ludzi jest tysiące, którzy też o to proszą, jestem tego pewien na tysiąc procent, więc możemy spać spokojnie 🙂
  Pozdrawiam Alexa i panią Renię.

 • Adam
  Reply

  Te wszystkie chanelingi to sposób na wyciągnięcie od ludzi kasy. Nic więcej.
  NWO i ciemne moce nie odpuszczą tak łatwo.
  Jak już się tak cudownie się rozwiniemy i wzniesiemy to łatwiej im będzie nas pozamykać w obozach.
  Czasami mam wrażenie że rozwój duchowy to część strategii agentów NWO. Przecież taki świadomy człowiek nie będzie się przejmował takimi nisko-wibracyjnymi przyziemnymi sprawami.
  Dlaczego te chanelingi nie osrzegają przed kataklizmami jak np.w Fokushimie ?
  Dlaczego nie udostępnią nam wiedzy jak żyć zdrowo i nie chorować ?
  Nigdy obcy nie przekazali nam nic konkretnego, Traktują nas jak niedorozwojów. Chcemy tego ?
  Dlaczego żaden jasnowidz nie wygrał w Lotto ?
  Każdy maże być Panią Renatą przy dobrej erudycji połączonej z ładną aparycją.Taki sposób na pieniądze i wygodne leniwe życie. Jak wyglądałby nasz kraj gdyby wszyscy tylko tak pięknie gadali ?

 • vanilka133
  Reply

  Aleksandrze, sprawdzałeś u siebie czy masz jakieś zniewolenia,klątwy i podpięcia???Tyle o tym opowiadasz i aż nie chce mi się wierzyć, że nie sprawdziłeś?Duży plus za brak poprawności politycznej, jak murzyn to murzyn a nie afrykańczyk;-) nie patyczkujesz się z jasnowidzami, przyjmujesz co mówią ale i tak myślisz swoje.Pozdrawiam

 • Lena
  Reply

  Okres wojen się powoli kończy.. wibracje ziemi rosną, a więc i nasze. Trzeba dziś demaskować działania niskoenergetycznych bytów, ale i im błogosławić, by pomóc im wejść na drogę rozwoju. Kreujmy nową rzeczywistość…

 • Marta
  Reply

  Alex dziękuję za Twoją dociekliwość, bardzo Cię za to cenię. Co się tyczy zbiorowych medytacji to powiedziałabym, że wszystko zależy od intencji osób, które medytuja… dlaczego to robią? Medytacja z pozycji lęku, czyli medytujac ratuje bo boję się, że inaczej stanie się coś złego jest nieporozumieniem, gdyż wzmacnia to co negatywne…

 • Kalina
  Reply

  Oj Oj Renta mowi
  „Prosze Wyzsza jazn o skasowanie tego wzorca ”
  Prosze podswiadomosc i cos tam cos tam ?
  Z mojego punktu jest to strzelanie w bambuko .Wedlug mnie poswiadomosc i cos tam moze jako Wyzsza Jazn naleza do sfery astralnej .Dlaczego tak sadze , poniewaz jakby celowo byly od nas odczepione . Czyli podlegaja najbardziej niezwyklej kliki energietycznej zwanej wysublimowana kontrola , ktora moze krecic kazdym czlowiekiem jak choragiewka nawet tak zwna intuicja . Jedynym miejscem ktore pozna krecenie jest soul w sercu i pierwszy impuls poprzez to miejsce . Serce nie jest miejscem do siania energia milosci i tak zwanego kochania bezwzglednego to znaczy wszystkiego nawet tego kto cie bije po glowie ale do poprawnego czucia wedlug mnie i odczuwania calego organicznego swiata w bardzo indywidualny sposob . Jest to miejsce im bardziej rozwiniete tym bardziej czujace i wychwytujace nieprawde tego swiata . Musze powiedziec , ze bulshit czuje Sorry ale bulshit czuje i powtorzyc to moge tysiac razy
  Wedlug mnie posdwiadomosc mozna tylko sciagnac do swiadomosci i tylko dzialac na polu swiadomym .Wszystko trzeba sciagac spontanicznie do swiadomosci na tym polega wisdom .
  Podwyzszenie wibracji . Interpretacja tego nastepujaca -didgeridoo najbardziej nisko rezonujacy instrument i najbardziej naturalny i poprostu rezonujacy z planeta . Ja bym raczej obnizala ludzkie wibracje zeby ludzi gruntowac a nie robila odlot w „wyzsze „wibracje https://www.youtube.com/watch?v=XHSRv4Hsxn0

  • Kalina
   Reply

   Jezeli chodzi o ziemskie dzialanie to Renata ma poglad perfect bo tak jest wlasnie. My tez tak widzimy z przyjaciolka, ze Ziemia przeciwdziala sie dzialaniu ziemsko-astralnym opresorom pozatym zasila wiele ludzi swoim resonansem organicznej energii i tylko dlatego, ze od 2012 leci swoim czasem organicznym i to spowodowalo, ze zostawia matrix -astral i wymyka sie z ich opresji czasowej.

 • grazyna
  Reply

  Rozmowa fajna jak cholera , tylko dlaczego czuję całą sobą fałsz . Pani Renata ewidentnie ugrzęzła w swoich schematach nad i pod świadomościowych , dalej dzieli siebie na kawałki i uważa po staremu , że tygrys jest drapieżcą to moja w tym głowa żeby się nie dać zagryżć … Co za głupoty .. Tysiące lat tolerancji przemocy , nadstawiania karku , wiary w jakichś władców , modłów i wiecznego oglądania się za siebie , żeby chronić własny tyłek przed kolejnym tygrysem , albo podziwiać chwasty , bo są takie brzydkie , tylko po to ,żeby kwiata było lepiej widać , że piękny .. Czy nikt nie rejestruje absurdu tych treści . ? to już było . Byyyyyło Dlaczego nadal nawet nasze środowisko używa słowa WŁADZA . możemy bezczelnie uświadamiać , że to tylko ADMINISTRATORZY wynajęci za nasze pieniądze i możemy ich pogonić . . Otóż odnoszę wrażenie , że nikt nie wierzy że dadzą się pogonić….gdyby nagle większość Polaków nie używała słowa , samego słowa , władza , zamieniając je na jakieś inne np administrator , opiekun ,dobra wspólnego itd , co tam wena przyniesie , to naprawdę przestrzeń zareaguje . Zareaguje kiedy zrobimy jakiekolwiek spięcie i wyłom w utartych schematach zachowań . , To jest czas zmian i wszystko jest inne . Mam wrażenie , że gdzieś się pogubiło to całe środowisko . i dalej trwa pogoń za każdą myszą , która się pojawi A tu nie chodzi o myszy , tylko o INTENCJĘ Moja jest od zawsze jedna Godnie żyć z podniesioną głową w świecie gdzie każdy ma prawo do współistnienia i rozwoju i BEZ PASOŻYTNICTWA I AGRESJI ,postępując , nie dobrze czy żle , ale WŁAŚCIWIE dla dobra swojego i innych . Jeżeli cały czas , powtarzam cały czas , będziemy trzymać się tylko własnej intencji , nie zahaczając się o cudze to Ona się zrealizuje . A my ciągle zajmujemy się wrogami , rządami , , obcymi , istotami z dobrej albo złej strony mocy , planami wojen , które nie są nasze itd To naprawdę dobrze nam służy ? To już było i jeszcze nas d….y bolą po wojnach , komunie i wielowiekowej , chrystianizacji . Tymi samymi metodami w tych samych schematach nic się nie da zmienić . Po co to kontynuować Wracając do Pani Renaty . Bardzo miła jest ta Pani , ale aż się ciśnie okrzyk NA BOGA jak można ufać osobie , która śmieje się tak totalnie nieadekwatnie do treści które są poruszane ! Wojna haha terroryści haha zagrożenie haha zaraz mnie zabiją haha Może jeszcze trzeba trochę popracować nad spójnością wewnętrzną i zacząć panować nad reakcjami Pani Renato. .Medytacja haha nad sobą haha . Wiem , że to przerysowane i złośliwe , ale ogólna sytuacja jest naprawdę poważna i osoby , które decydują się o nich mówić powinny być w pełni świadome konsekwencji swoich wystąpień publicznych Ja osobiście czuję teraz duużo fałszu i zmyłek w różnych wypowiedziach internetowych i to co najgorsze , prawda i fałsz wymieszane są tak , że tylko nieliczni w tym się łapią Stare odchodzi a my siedzimy w klatce , której może już nie ma i co ? boimy się wyjść ? Mimo wszystko dzięki za wywiad . ! szczerze ! , Atak na marginesie to teraz jest czas żeby zdjąć z siebie główny program UZALEŻNIENIA OD BYCIA NIEWOLNIKIEM NA WSZYSTKICH MOŻLIWYCH POZIOMACH ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

  • Max77
   Reply

   Mam podobne odczucia, nawet Pani Monika Jakubczak kiedyś strofowała Panią Renatę w jednym z ich wspólnych programów, że jej śmiech jest nieadekwatny do treści rozmowy. Myślę, że Pani Renata pracuje nad swoją wibracją i cały czas pragnie przejawiać radość. Czy to jest wysoki poziom duchowy? Nie wiem dlaczego ale brakuje mi w tej Pani współczucia. Pani Renata moim skromnym zdaniem nie widzi rzeczywistości obiektywnie, dlatego też w wielu sprawach już się pomyliła co zauważył Alex. Mam wrażenie, że ogląda świat mimo wszystko w różowych okularach. Może lepiej potrafi ocenić sytuację konkretnej osoby, niż jakiegoś większego ogółu.

 • Anna
  Reply

  Hej Alex, jak sie zdaje sam do niedawna byles „zarosnietym facetem i z broda” 😉
  Super wywiad, ciesze sie z przemiany p. Renaty (juz „nie wojownika”)
  Bardzo wazne wiadomosci. I tez tak to o assasinach odbieram. Czyz to nie jest piekne?

 • Jarosław
  Reply

  Wszyscy super odbierają a jest coraz gorzej… Żeby wywołać globalny konflikt trzeba obniżyć ludzią energię. Najlepiej robi sie to na tle religijnym. Ci którzy przybyli mają zasiedlać ziemię i się mnożyć, jest ich teraz za mało, żeby mieli sznasę coś zwojować. Realny konflikt może być ale dopiero za 20 lat, jak będzie ich dużo, bardzo dużo, jak będą wszędzie. Powoli zacznie się ich wcielać do policji, wojska itd., chyba juz tak się robi w Niemczech. Pani Renata powiedziała o ziemi. Jesteśmy w 5D i trzeba podnieść wibracje, dlatego od lat dziewiedziesiątych rodzi się tyle dobrych istot, które przybywają pomóć podnieść wibracje. Coraz więcej ludzi przechodzi na veganizm. Trzeba mniejszyć ilość zabijanych istot. Czas im się kończy, wiedzą, że przegrali ale będą coraz bardziej agresywni. Niedługo zacznie się walka na ostro z przebudoznymi osobami.

 • Violetta
  Reply

  Ciekawe…, poniewaz w kwestii wojen odbieram dokladnie to samo, co Renia. mimo natloku informacji z roznych zrodel na temat zblizajacej sie wojny, ja nie odbieram takiej energii. wrecz przeciwnie, mam w sobie informacje, ze wojna nie dojdzie do skutku. Wyczuwam jedynie male zawirowania, czyli pewnie cos sie wydarzy lokalnie. Dla mnie to racjonalny odbior, ale najzwijmy to optymizmem. Pewnie mam to po „mamie”. buziaki Renia 🙂 i faktem jest tez to, ze Istota Ziemia bardzo nas wspiera i poprzez swoje wibracje nie dopuszcza do zaistnienia pewnych scenariuszy. z kolei ona jest bardzo silnie wspierana przez inne energie, oraz cale spektrum roznego rodzaju dzialan najzwijmy to z przestrzeni.
  Dzieki Alex, dzieki Reniu. pozdrawiam Was serdecznie

 • Agnieszka
  Reply

  Pani Renia !!! MeGa 😉 uwielbiam wszelkie wypowiedzi, rozmowy, postrzeganie problemu pod wieloma aspektami z Tą wspaniałą, inteligentną i życiową osobą! wiele zawdzięczam na „swojej drodze” Tej Pani, która daje możliwość wyboru i pokazuje mechanizmy podświadome i nie tylko w trakcie rozmowy-rozmowy jak terapii.Pozdrawiam ciepło i serdecznie.Dziękuję Alex za wywiad z Panią Renatą 😉

 • remek
  Reply

  Tajwan to legalne Chiny ze swoją stolicą.
  IVzonia to byłe Niemcy podzielone na 4.
  Cała Ukraina to Polska.

 • Jarosław
  Reply

  Pani Renato, nie ma mowy o żadnej duchowości jeżeli je się mięso, to wyklucza kompletnie taką osobę. Nie mozna brać udział w mordowaniu i połaczeniu się z boską energią.

  „Dopóki będą istniały rzeźnie, będę istniały i pola bitew.” Lew Tołstoj

  Zgadzam się z wojownikiem, ale jest trochę inaczej. Jeżeli jest walka jest konflikt, jeżeli jest konflikt jest bitwa, a wtedy zawsze są ofiary.
  Trzeba kochać siebie, nauczyć się to robić, a miłość wyjdzie z nas i będzie promieniować na innych.

  • Olo
   Reply

   Budda jadł mięso. Rozumiem, że jesteś na wyższym poziomie duchowym.

   BTW. Poczytaj ile sztuk drobiu, krów, świń 'hodujemy’ w Polsce i teraz wg ciebie co? Wszystkie wypuszczamy czy wszystkie na raz? I ciach?

   http://www.bioroznorodnosc.izoo.krakow.pl/swinie/pulawska W linku masz rasy (polskie) które są na skraju wyginięcia. Tu akurat świnka której nie możesz hodować po kilkaset sztuk w jednym miejscu. Góra kilkanaście. I to jest sprawdzane bo masz dopłaty. Dla mnie to 'szczęśliwa’ świnia. Polska rasa. Mięso kupisz w hipermarkecie na A..

   Jeśli nie będziesz hodować krów, owiec, kóz to tereny obecnie rolne, pastwiska zarosną. Wg ciebie dobrze? To poczytaj o zawodach w koszeniu bagien biebrzańskich, zarastaniu hal w tatrach, zarastaniu „pustyni” błędowskiej i ochronie siedlisk np. motylków (Modraszek telejus, Przeplatek aurinia). Te motylki widywałem chmarami 30 lat temu na pastwiskach wzdłuż rzek jak rolnicy hodowali krowy. Teraz rosną na tych pastwiskach 20 letnie sosny a motylków nie ma.
   Polecą gdzie indziej? No niezupełnie. Roślina żywicielska dla motylka: w Polsce wyłącznie czarcikęs łąkowy. Nie ma łąk nie ma motylków. Milionów motylków.

   Oglądałaś film Wehikuł czasu? Tam się facet bawił w boga.

   Porozmawiaj o zachłanności albo chciwości ludzi. Wielkie fermy, jeden gatunek. Hektary kukurydzy. Kiedyś 5 krówek, 3 świnki, 10 ha pola. Teraz 150 ha kukurydzy, problemy z gnojowicą i rolnik szuka żony, bo kasa jest ale żyć się nie da w smrodzie.

   Albo ego.

   Nie jem mięsa jestem lepszy, lepsza.

   • Majestic
    Reply

    Olo uważam ze jesteś w merytorycznym błędzie , bazujesz na skutkach , nie widzisz przyczyn które w konsekwencji i tak zabiją wszystkie „motylki ” Czy nie widzisz ? ze wszystko jest pod kontrolą ,ze jest to sterowane w imię dalekosiężnych planów korporacji i zniewolenia „Teraz 150 ha kukurydzy,” to jest kasa ,a co ma rolnik zrobić ? uprawiać zdrowe rośliny które nie są objęte dopłatami nie maja kontraktacji ? zakaz sprzedaży bezpośredniej itd o czym to wszystko świadczy ? to wszystko to wielki gnój , tak zwany „pic na wodę ” cala ta pseudo ochrona przyrody srodowiska to kit , jak jedzenie jabłek przeciw Putinowi , po co komuś ogródek oaza z motylkami , jak na około spalona ziemia , będziemy ratować zatrutego motylka , a jednocześnie finansować truciciela ? badać ilosc cukru w cukrze ? babrać się w bagienku ? przy kupnie nowej opony akumulatora i innych spraw płacimy za utylizacje i neutralizacje trucizn i szkodliwych związków i chemikalii ,kasa płynie , a odpady zmieniają planetę ! „idą” do Afryki a tam są spalane pod gołym niebem , po to aby wiatry Sahary zrzuciły to z powrotem na świat Europe ,a u Nas jest inaczej ? setki tysiecy wysypisk dzikich , nawet te oficjalne to pic na wodę , bo się kasę robi a nie ochronę srodowiska a kolesie muszą zarabiać .

  • Majestic
   Reply

   Jarosław pisze „nie ma mowy o żadnej duchowości jeżeli je się mięso” no niestety ale to prawda , oczywiscie jest określony poziom duchowości ale jest i będzie brudny zmatowiały , niema co się oszukiwać ,oczywiscie robiąc to absolutnie „nieświadomie ” nie kumulujemy tej energii , ale tak samo się nieświadomie zrównoważy właśnie ta duchowość , i zostanie na niskim pułapie .Prawdziwi ludzie maja sumienia dążąc do pełnej duchowości jest niesamowity konflikt ,taki syndrom Kanibalizmu -zbrodni ,i nie usprawiedliwia to że to rzeźnik myśliwy zrobił , bo zbrodniarzem jest tak samo ten ( i więcej ) co sobie nakłada na talerz kawałek mięśnia albo organu . Cala Fauna posiada Dusze a Flora niemal tak samo , Rzeczywistość jest straszna , jedynie co możemy jeszcze dla siebie zrobić to zachować swoja wewnętrzną niezależną swiadomosc ,być świadomym i niezależnym taki zwiastun tu przytoczę , namiastkę tego co jest, jak jest ,i jak może być , https://www.youtube.com/watch?v=VIEilZOZt0c tutaj zaś odmienność https://www.youtube.com/watch?v=XaclnAkwukA

   • Olo
    Reply

    Zapytam jeszcze raz, dlaczego budda jadł mięso?

    Ja nie mam zamiaru was nawracać, każdy toczy własną kulkę gó….
    Jak chcesz przerabiać elektrośmieci w Polsce to ci podpowiem technologie.
    Jarosławowi powiedziałem gdzie może kupić mięso zdrowej i szczęśliwej świni do której są dopłaty.
    Ty nie jedząc mięsa jednym ruchem niszczysz i złych i dobrych i 'motylki’. A więc zabijasz trzy razy. Nie raz a trzy.
    Próbowałem wam wytłumaczyć, na przykładzie rasy świń Puławska zależność. Oprócz tej rasy na stronie (podałem linka w poprzednim poście) masz jeszcze inne PRYMITYWNE polskie rasy. Te rasy są nieodporne na stres. Nie można ich hodować po kilkaset.
    Jeśli chcesz to możesz karmić świnie jak kiedyś wypasając w lesie i karmiąc żołędziami. Tak jak ten Hiszpan http://jejswiat.pl/8402,jak-smakuje-najdrozsza-szynka-na-swiecie .

    Wam się wydaje, że jak nie jecie mięsa to od razu świat będzie dobry i piękny a wy pójdziecie do nieba.

    Nie jadłem mięsa (ścisły weganizm, nawet ciuchy) przez 4 lata i świat nie stał się przez to lepszy.

    Czy rolnikowi od którego kupiłaś warzywa przynosisz (oddajesz) obierki.
    Zastanawiałaś się ile organiki (ziemi z ziemi) co roku traci rolnik?

    Znasz Aghori sadhus? https://www.youtube.com/watch?v=GEpJdHS1pV0

    Ich drogą do świętości jest jedzenie tego czego już nikt inny nie chce ( popiołów i resztek z palenia zwłok) i picie „jaboli”.

    Rolnicy sprzedawali konie do skupu na kabanosy bo upadały małe gospodarstwa. Rolnik nie wiedział co miastowe teraz będą jeść.

    Nie wiem czy znasz termin haplogrup. Polacy mają identyczną co Bramini w indiach
    http://www.nature.com/jhg/journal/v54/n1/full/jhg20082a.html .
    Tylko na początku bramini zajmowali się wszystkim (zawody), osoby wszechstronne. Zupełnie jak Polacy. Tak samo duchowość mamy we krwi, w genach. To do czego wyewoluowali bramini teraz : wiki :Bramini są często kapłanami, posiadającymi wiedzę, znajomość obrzędów, umiejętność recytacji odpowiednich formuł przy składaniu ofiar i czynnościach rytuału państwowego, publicznego i domowego. Ortodoksyjni bramini, nie biorą do ust niczego, czego sami nie przygotowali[4]. Zazwyczaj są też ścisłymi wegetarianami i abstynentami, unikają czosnku i cebuli, a także jajek i wszelkich składników, które działają jak afrodyzjaki lub mogą wpływać na świadomość.
    Można się trochę z tego pośmiać. Nie mówię, że to źle, ale zauważ ile stracili ze swej wszechstronności.

    A twoje zniewolenie to twoj wlasny umysł. Tylko ty tworzysz ściany. Tak jak napisałem wczesniej. Moge kupić mięso, sery, jajka od małego rolnika bo te rasy do których dałem linka nie da się hodować masowo bo zdechną ze stresu.

    Kury zielononóżki, żółtonóżki, owca wrzosówka, polska czerwona, polska czerwonobiała etc etc. tych ras, polskich NIE DA SIĘ hodować w oborze po kilkaset sztuk.

    Na koniec pytanie czy ty dążysz do tego aby kosić hale w tatrach kosiarkami? Przecież
    na niewypasane łąki od razu wchodzi wierzba i brzoza. I w ciągu 5 lat masz las.

   • Olo
    Reply

    Jako uzupełnienie. Wymień warzywa, które jesz, jadłaś, jadłeś ostatnio. I napisz skąd pochodzą.
    Podpowiem:
    ziemniaki – ameryka południowa, dynia – ameryka środkowa, kukurydza – ameryka środkowa, fasola – ameryka środkowa, groch – kaukaz, kawa – Afryka, kakao – ameryka południowa, jęczmień, pszenica – bliski wschód, żyto – azja etc etc

    Co jedli Słowianie jak przyszli z Azji? Mięso, mleko, grzyby i wodniste zupki ze zgniecionego zboża, może soczewicę, ryby i dzikie zioła. POLECAM STRONĘ I KANAŁ Łukasza Łuczaja.

    Ale ty pewnie wolisz wodę z cytryną i tamaryndem na odwapnienie szyszynki, żeby być uduchowionym. Przeczytaj na opakowaniu z cytrynami ile wymieniają konserwantów w których kąpią cytryny. 3 – trzy. I to aby owoc do ciebie dojechał. A ile podczas hodowli?

    Jedyne rozwiązanie problemów świata to DEPOPULACJA. Wtedy ci co przeżyją nie będą mieli dylematów czy jeść mięso czy nie. I czy to pomaga w rozwoju duchowym. I to wcale nie przez Archontów czy innych Draco. LUDZIE NIE CHCĄ UMIERAĆ to jest problem.

    Zauważ co się dzieje wokół Czarnobyla. Przez przypadek idealny rezerwat przyrody. Idealny. Bo ludzie się BOJĄ. Wilki, niedźwiedzie, sarny, ptaki, tylko kilku starców i pełnia szczęścia.

    Nie zdziwiłbym się jakby podczas podnoszenia wibracji Ziemi, energia z kosmosu wybuchłaby (pobudziłaby) reaktory atomowe. U nas jest jeden ;] . Jak na razie zorza polarna już jest widoczna u nas, więc niewiele brakuje. Wtedy będzie można podziwiać. Jaka piękna katastrofa. Wtedy przyroda sobie sama poradzi. Jak w Czarnobylu.

   • Olo
    Reply

    A już tak na koniec ;] ;] ;] ;]

    Jak jesz dowolny owoc np jabłko, pomarańcze, ziemniaki to uświadom to sobie, że to są klony. KLONY. Jedna roślina, ten sam materiał genetyczny. One nie przechodzą przez fazę nasionka, zero zmian DNA, tylko są klonowane przez szczepienie (okulizację), sadzenie bulw (ziemniaki). I to rośnie na tysiącach ha. To samo w hodowli. Kilka ras odpornych na stres aby można było je hodować w oborze po kilka tysięcy. Najlepsze jest to, że te wszystkie UDOGODNIENIA (metody hodowli i rozmnażania) to ostatnie 150 lat.
    Syria jako pierwsza w historii poprosiła o nasiona zdeponowane na spitsbergenie (globalny bank nasion) bo albo zjedli albo zniszczyli aby odtworzyć swoje uprawy. A co jakby tego banku nie było. A ty chcesz zabić – przestać hodować stare polskie, miejscowe rasy zwierząt.
    Liczba ludności w Polsce od 100 lat się plus minus nie zmieniła. W Egipcie od lat 1970 do czasów współczesnych zrobili dubla. Z 40mln na 80mln. Chińczycy dzięki polityce jednego dziecka mogą wystawić armię facetów. NIE POTRZEBA WOJNY tylko migracja i europa się sypie. PIENIĄDZ TAŃSZY WYPIERA PIENIĄDZ DROŻSZY. Mam wrażenie że archontami jest właśnie biała rasa która po latach niszczenia i zabijania teraz zbiera co zasiała.

    Wszystko ma swój czas i swoje miejsce.

    I

   • Olo
    Reply

    Jedną z metod „rozwoju” duchowego jest pozbywanie się pasożytów z organizmu. Skąd te pasożyty? W Wawie zrobiono badania trawników. Na każdym są pasożyty, różne różniste. Jak na trawniku to i na chodniku i ulicy. Jak i tam to masz też na butach. Jak na butach to i w przedpokoju. Jak w przedpokoju to i w całym mieszkaniu. Jak w mieszkaniu to i w sobie. PRZYCZYNA – SKUTEK. Rozwiązanie: wcale nie sprzątanie kupy po psie bo i tak zawsze coś zostaje. Hodowla psów nie użytkowych to jest FANABERIA za którą płacą wszyscy.

    Trzeba się OBUDZIĆ i myśleć przyczynowo.

   • Kalina
    Reply

    Dobrze dobrze piszesz Majestic Tak dokladnie jest . najsmieszniejsze jest to , ze niektorzy ci co niejedza miesa czasami soul nie maja we wlasnym ich ciele albo maja go tam gdzie wlasciwie nie jest nawet im przydatny ani dla ziemi ani dla zwerzat ani ludzi otwarty ( tylko dla jakiej sekcie zwykle przyklepuje) . . Bylam jak wiesz wegetarianka 12 lat oczywiscie nadal za miesem nieprzepadam. Bylo bardzo duzo ludzi kolomnie wegetarian. I znam ich charakter ,zareczam nikt z nich nie byl lepszy od tych co mieso jedli . Z jednym wyjatkiem nie jedli miesa tylko roslinki . czasami lekka nerwowosc ich gnebila bez jakiejs miesnej zasilajacej witaminki .
    Oj biedni eskimosi . Jak Oni sie czuja na swojej miesnej diecie kiedy takie szykany spirytualne leca po calym swiecie . Na warzywkach i sojowym tofu by prawdopodobnie poumierali w swoim eglo z wyczerpania energetycznego ..
    Moj znajomy mieszkal z nimi i powiedzial , ze w eskimoskim domu mieso pachnie wszedzie .
    Niezwykle zrownowazona ,spokojna i dobroduszna spolecznosc ci miesozerni ludzie .
    Tak samo aborygeni jedza mieso jaszczur i kangura i weza czasami aligatora i wogole caly jadlospis miesnych potraw . Chociaz klimat cieplejszy . Nie bylo wojenek i niebylo sekt w tej spolecznosci a hierarchia byla tylko starszyzna , kora sie szanowalo .
    Ja piernicze zyc w wegetarianskim swiecie z Bosem rozkazujacym mi jak mam zyc .
    Bo zabijanie zabijaniu nie rowne .
    No tak drastyczny temat poruszamy .
    Jeden atrybut macie niedozbicia zadziorni wegeterianie ,:) ze w glowie u was jest bandyckie zabijanie zwierzat ubojowe tak zwane . I nikt nie osiagnie progu spirytualizmu .jak tego niezrozumie . Spirytualizm spirytualizmowi nierowny Ja patrze na dol a inni w niebiosa . Taki o to inny spirytualizm
    Kiedy stalam sie wegeterianka
    Kiedy zobaczylam w 1992 roku markiet ze zwierzetami sprzedawanymi do uboju . Bylo to w Conton city niedaleko Honkong , gdzie swinki zywe lezaly z zakneblowanym pyskiem w za malej dla nich klatce kiedy malpki byly na sprzedaz w bestialskich warunkach trzymane . Wtedy wychodzac z tego rynku gospodarskiego powiedzialm , ze koniec jedzenia miesa i to sie zaczelo w Chinach ale tam bylam jakis czas i tam byl moj wewnetrzny prostest .
    O spirytualizmie wtedy nie myslalm jak przestalam jesc mieso tylko o wykluczeniu bestialskiego zycia zwierzecia , ktore jest przeznaczone w gospodarstwach ludzi do dosyc niezwyklej roli zywienia ludzi i wspomagania ludzkiej energii do kreacji naszej roznorodnej fizyczno-mentalnej kreacji. .

    • Olo
     Reply

     Duchowy pokarm to rośliny……

     Przykład grapefruit czerwony. Krzyżówka międzygatunkowa. FREAK genetyczny, tak jak krzyżówka konia i osła. Ale to jest pikuś.

     Kolor czerwony (ruby) otrzymany przez mutacje popromienne (gamma albo X). MUTATION BREEDING, ATOMIC GARDEN, Cobalt Co 60.

     Oprócz tego w taki sposób otrzymuje się nowe odmiany zbóż (ryż, jęczmień) aby miały np. krótką słomę, nie łamały się na wietrze, MIĘTĘ, słodkie ziemniaki, CIECIERZYCA, Fasola mung, soczewica, bawełna, amarantus, grusze, jabłonie, soja etc etc Wszystko aby mieć wysokowydajne odmiany.

     Dlaczego więc wszyscy boją się promieniowania.
     Promieniowanie X i gamma jest przecież promieniowaniem wysokoenergetycznym, PODNOSI WIBRACJE ;]. To m.in. promieniowanie kosmiczne. Które rośnie.
     http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zanotowano-znaczacy-wzrost-poziomu-promieniowania-kosmicznego

     FANABERIE, to jest problem.

     Pierwotna MARCHEWKA miała kolor fioletowy. Ale holendrzy dla królowej wyhodowali pomarańczową (barwy narodowe). DOBRA ZMIANA? ;]

     Barwnik fioletowy to antocyjany i zachwalany resweratrol – silny antyoksydant.

     Dynia bezłupinowa jest odmianą dyni zwyczajnej. Dynia ta pojawiła się na początku XIX wieku w wyniku spontanicznej mutacji. Zmutował jeden gen, w wyniku czego zamiast okrywy nasiennej pestki pozostała pergaminowa błonka. NIE TRZEBA ŁUSKAĆ.

     SAMO ZDROWIE.

     WYTŁUMACZCIE MI JAK TAK ZMODYFIKOWANY (ZMUTOWANY) POKARM POMAGA W ROZWOJU DUCHOWYM.

     Ale w tej stercie łajna na bank jest schowany kucyk.

     • Kalina

      Nie wiedzialam , ze cobalt 60 sluzy do tego . o hybrydach warzywach to wiem ale , ze cobalt 60 . On jest dosyc radioaktywny nawet bym powiedziala , ze dla czlowieka bardzo niewskazany .
      Radioaktywnosc wize sie z tem , ze powinnismy znac jego zrodlo skad pochodzi .Tak jak ukaszenie pajaka trujacego -trzeba wiedziec jaki pajak wtedy latwiej o lekarstwo . Jezeli promieniowanie jest z kosmosu a nie z ziemi .No to skad wiec pochodzi ? Zadalam sobie pytanie .
      Fala X pochodzi z Saturn direction i zostala przez ten sztuczny twor wypluta przeciwko ziemi juz raz we wrzesniu 2015 roku zeby wspolpracowac z CERN,s ale sie niestalo bo CERN,s niewypalily :)))))teraz na Wielkanoc mysla , ze bedzie duzo energii z komuni i roznych to modlow i medytacji wiec moze drugi raz wysla X fale z Saturna (boga religi wszelkich ) no i tutaj sie arka przymierza klania na Anatrktydzie ( czarne pudelko bez ozdob ) , ktore ma ta energie odebrac i rozpizdzic wszedzie i do srodka ziemi i na powierzchni . Jest jeden problem , ze kosciol ma mniejsze kontakty z syntetycznym bogiem z gory bo tamten traci na sile energetycznej i jakos sie dogadac telepatycznie nie moga :)))). My mielismy miec ( w czasie X transakcji ) zmutowane 2,.5 dalszych strings DNA jeszcze aktywnych w nas ,Tak wiec kosmiczna religia opanowala by calkowicie nasze wnetrze niedajac nic nam (from inside )tylko (from outside ).Rozwoj na tym nie polega tylko destrukcja i wykorzystanie energetyczne . Piekna sprawa dla pasozytow . Tak jak to kazda religia i kazdy system wierzen nawet Yoga sa do eliminacji knowing by knowing bo kreuje bariere. Kazdy system obojetnie jaki ale kiedy nazywa sie system jest blokada
      Ludzie zostali wieloma pokladami systemow przykryci , ze nie maja zadnych odpowiedzi ze swojego wnetrza ,
      Nie mowie o Sloncu jest to organiczny twor wlasciwie ziemski . Ziemia wykreowala obecne slonce jak mi sie wydaje . Tak planetarna swiadomosc z Ziemia poszly w taniec kreacji . Planetarna organiczna swidomosc zadecydowala ,tez ze gra musi byc do konca prowadzona az wszystko wroci do punku .Pylu i asteroidow bedzie duzo z tej zabawy i wszystko sztuczne w pyl sie obruci . Bardzo malo organic souls leci spowortem do centrum .Ci co leca z czasem ziemi energia bedzie w nich skomasowana . Poniewaz czas astralny jest energia syntetyczna ( no przeciez widzicie na zegarach i kalendarzach ) , energia sciagana z ludzi i z ziemi kazdego dnia i kazdej minuty Z ziemi byla sciagana do 2012 Z ludzi dalej jest scigana i to w zdwojonej formie . . Duzo healingow trzeba bedzie zrobic zeby sie do czasu ziemskiego dolaczyc i to healingow traumy a nie radochy jak to wszysy glosza dookola zeby sie cieszyc i nawet oklamywac swoj spiryt- soul .i mowic mu I am happy I am happy :))))))
      I am not happy!! But I am aware what is going on .:))))

    • Olo
     Reply

     No właśnie ja nie nadążam za wami z niciami DNA i aktywacją z kosmosu. Promieniami etc
     Można to prościej wytłumaczyć. Wybuch supernowej i rozbłyski gamma omiatają Ziemię co jakiś czas. Resetując (zabijając tych co się nie schowają do jaskini). Bo ludzie nie lubią wysokich dawek gamma albo X ;] ;]. To powoduje mutacje i jest szansa jak z tym grejpfrutem że zmutujemy w ciekawą stronę. Jeśli chodzi o DNA to nić DNA wygląda jak skręcona drabina i przez to że są tam te szczebelki to nie da się wcisnąć tam nic więcej. Nie mówiąc o 12. Kilka nici DNA to widziałem tylko u LILU w „5 tym elemencie” ;].
     A jak zaczniemy w to mieszać magiczne artefakty…… Hmmmm….
     Fakt, że sylwestra z 2012/2013 spędziłem w zaj… delirce, jakby grypa. Można to podciągać pod kundalini bo kolejne dwa lata miałem spieprzone, przez aktywację strachu, teraz czuję całe meridiany, „drętwieją”, ale takie energie są „znane” od tysięcy lat (chiny, indie). Potem zacząłem czytać o ascension earth…… Ogarnąć się pomogło gruntowanie, chyba najlepsze to uprawa ogródka i ziółka (m.in. bazylia azjatycka-tulsi).
     Z tymi szkatułkami się nie spotkałem i nie wiem o czym mówisz jeśli chodzi o healingi traumy. To że negatywy wracają do nas?

     AAAAA atomic garden są bardzo ładne ;] ;] źródło promieniowania na środku (wieża) a sadzonki promieniście od źródła, i patrzymy które mutują. Łatwiej im zmutować starą odmianę niż bawić się nasionkami. Jabłoń z nasionka owocuje po 15 latach, a ta zmutowana najpóźniej po 2. Szybciej? Szybciej. Chińczyki oczywiście wypuszczają na rynek najwięcej mutantów. http://www.amusingplanet.com/2013/03/atomic-gardening-breeding-plants-with.html
     Chińczyki nas zasypią nie tylko skarpetkami. https://en.wikipedia.org/wiki/Mutation_breeding
     tabela na dole.
     Potem człowiek kupuje ryż w sklepie (jak podadzą że z pakistanu to już sukces) i nie ma pojęcia co to za szajs. Jak zobaczyłem w Wawie że chińczycy wysyłają jedzenie do siebie (do chin) to przestałem kupować jedzenie made in china. Wole glony, grzyby, makaron jeść z europy albo wcale.
     BTW. My się odżywiamy gorzej niż zwierzęta (zero różnorodności, 5 „warzyw” na krzyż, wszystko pryskane, sterylizowane (każda zagraniczna przyprawa jest sterylizowana promieniowaniem), konserwowane). I tak jak napisałem, wszystkie te „wynalazki” hodowlane to ostatnie 100-150 lat.
     Więc sorry ale na rady nie jedz mięsa i odżywiaj się zdrowo a będziesz uduchowiony, w momencie kiedy od 150 lat to jedzenie nie jest normalne, to reaguję mocno nerwowo. A akurat na tym się mocno znam.

    • Olo
     Reply

     „Fala X pochodzi z Saturn direction”
     Saturn??? Czy sagitarius? Bo jeszcze się spotkałem, że z centrum galaktyki czyli z Alcyona (plejady). A photon belt? To już nie działa?

     • Kalina

      Saturn -niby cialo naszego ukladu planetarnego . Ale nie cialo organiczne jak ziemia tylko zrobiony stwor z pierscieniami ostatnimi laty robiono ostatni ring na saturnie Co ja przyposzczam , ze robiono go przeciwko ziemi i ziemianom sa na to materialy , ze robiono zeby wzmocnic jego antenowa role , Zadne Alcone i zadne pleyady nie sa w naszym solanym ukladzie One sa osobnymi konstelacjami i mnie nie interesuja . Chociaz moze w przyszlosci zaczne po nich krazyc :))).https://www.youtube.com/watch?v=m23F5udAkZ0
      ja nie opieram sie na fantasmagoriach kosmicznych ale na faktach i Fakty sprawdzam z naszym czuciem . Nie tylko z moim .Oto.

     • Kalina

      Jezeli chodzi o sztucznosc naszego systemu planetarnego . Tylko ziemia jest Organic i Slonce .
      Znalazlam nie przez przypadek w tej chwili wypowiedz Ingo Swann’s statement that Jupiter had planetary rings, like Saturn, was controversial at the time. The Voyager probe later confirmed the existence of the rings.[35]
      Wiele ludzi wielce spirytualnych mowi o chrystusowej energi czyli krysztalowej energii . No wiec znalazlam takie cos co potwierdza nasz czucie , ze tego typu energia tylko moze istniec w sztucznej rzeczywistosci wykreowanego naszego systemu planetarnego , „” :6:06:20 „Very high in the atmosphere there are crystals… they glitter. Maybe the stripes are like bands of crystals, maybe like rings of Saturn, though not far out like that. Very close within the atmosphere.”(Unintelligible sentence.) „I bet you they’ll reflect radio probes. Is that possible if you had a cloud of crystals that were assaulted by different radio waves?” [36]”””

      No wiec wszystko mi wyjasnia skad ta krysztalowa energia plynie ha ha ha .

     • Kalina

      Tak w jednym przypadku Igan bral informacje z Astrala mozna to tak powiedziec . . Ale zostaly potwierdzone przez sputniki .O Saturnie informacja , ktora podajesz mnie wlsciwie nie interesowala bo my sprawdzamy inna metoda czy to jest prawda poprzez czucie wszystkimi komorkami i poprzez knowing by knowing .Interesowala mnie tylko informacja od NORM BERGRUN poniewaz dzieki niemu zwrocilam uwage na ten obiekt .

    • Olo
     Reply

     Raz odbieram twoje słowa jako coś dobrego a potem odwrotnie ;]
     Fala X jest wysyłana jako dobra czy jako zła?
     Zeszły rok to miała być pierwsza fala, teraz ma być druga. Three waves of ascension D. Cannon. To miało być coś dobrego.
     Ty twierdzisz, że to kolejne niewolenie i anteny, ale energia kryształowa, chrystusowa ;]
     Wyjaśnij proszę kto wg was to robi i po co….

     • Kalina

      Dolores Cannon – znam jej wszystkie ksiazki bo je mialam . musze powiedziec ze walnelam je o sciane i poszly do pieca 🙂
      „Three waves of ascension D” astralna gra z ludzkoscia . To wyglada Tak . Troche prawdy zaslania wszystkie klamstwa jak my to widzimy . Maci ludziom w glowach i to nawet tym , ktorzy juz bardzo czatowali wszystko nagle myk i sa ponad gleba . najwazniejsze byc na glebie a nawet w jej srodku :)). Jak sie jest na forach i na you tubach zaraz cienie sie zjawiaja zeby cokolwiek popsuc albo zamacic w mind tego kto cos przekazuje istotnego .Dzialaja tez w druga strone bardzo pozytywnej matrix Czyli chca puste usmiechniete geby od ucha wiecznie radosne piejace o bezwarunkowej milosci i zadowolone nawet z h…..wego zycia . Astral pokladow 12 nie ma energii na wieksze afery jak wojny ale maja energie na macenie w glowach politykom i na laczenie ludzi z wysokim astralem .Czyli z wysokimi wibracajami jak to nazywamy . .
      Kaplannicy koscielni kompletnie wydurnieni poniewaz zaczynaja nie miec kontaktu z upragnionym Jezusem albo „Bogiem ” zaczna wiecej sie modlic i wiecej ludzi naganiac do kosciola . Nie wiem jak z tymi medytujacymi na czakry i na szeszynke . To nastepna przewala wedlug nas .
      Robi sie dosyc interesujaco na ziemi jak sie widzi szerszy obraz . Ciekawe co z tego wszystkiego wyniknie . Ziemia ma plan ale tez uzywa zmiennych intencji .

      Jezeli chodzi o fale X to juz sie nie musisz martwic wszystko jest Ok bo nie maja energii zeby drugi raz zrobic taka projekcje jak we wrzesniu .
      Ziemia nie lubi fali X dlatego my jej nie lubimy . My idziemy z Ziemia i z nia gadamy o imtymnych ludzko-ziemskich losach :))
      Fala X jest sztuczna .
      jezeli chodzi o Niburu to sparwdzalysmy ten ,meteoryt-kamien jest przemieszczany z miejsca na miejsce i jest niedaleko ziemi i wogole mialabym go w nosie bo jest on tylko forma zastraszajaca ludzi .
      Duzo maja takich straszakow na roznych to forach .

      No i to juz jest moj ostatni wpis na ten temat . Mecza mnie te wpisy i mam wrazenie , ze do sciany pisze wiec Bye :)))))

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>