CERN i Zeta Reticuli – Magdalena

Magdalena kontynuuje temat kosmicznych baz w Polsce i dodaje kilka dodatkowych wątków:

 • wojna o CERN
 • próba unicestwienia Jezusa
 • zagrożenie zalania wybrzeży
 • informacje od Zeta Reticuli
 • czy istoty pasożytnicze mogą manipulować Jezusem
 • Andrew Bartzis
 • kto stworzył archontów
 • film „Jupiter: Intronizacja”
 • kim jest Jezus Sananda
 • nie wierz Ashayanie Deane

Nagranie z 29 marca 2015.
Poprzednie odcinki:

 1. Uczta u Wierzynka i reptiliańska dynastia Gryfitów – Magdalena
 2. Kamienne kręgi i kosmiczne bazy w Polsce
 3. Kosmiczne bazy i voodoo w Polsce – Magdalena

CERN i Zeta Reticuli – Magdalena

66 komentarzy

 • Max
  Reply

  „nie wierz Ashayanie Deane” – dlaczego? tak pytam po prostu mnie ciekawi czy ona jest po tej dobrej stronie czy gada głupoty? 🙂

  • Kasia
   Reply

   Jam juz glosicie najpierw pozytywnie informacje o ashayanie z renata engel to sprostujcie je pozniej a nie siejecie dezinformacje. Powinniscie zrobic wywiad gdzie to odkrecacie.

 • Astre
  Reply

  W pełni podzielam zdanie Pana Romana Nachta, który w wywiadzie w NTV powiedział, że to wszystko jest — perfekcyjna Iluzja. I widać ją na każdym kroku.
  https://www.youtube.com/watch?v=NHJz7fmh40g

  To wygląda jak sen o prawdzie. Taki sobie sen…..
  I to jest zdanie nie tylko p.Romana Nachta, ale tysięcy ludzi i spotyka się ich coraz więcej, którzy tą świadomość w sobie mają.

  Właśnie ”moje oko” utkwiło na marchewce, która ”leży na stole”.
  Nie…tam nie ma żadnej marchewki !
  To tylko projekcja mojej świadomości o definicji — marchewka.
  Pomimo, że jestem świadomy tego, że tam nie ma żadnej marchewki — umysł, dalej projektuje, wyświetla mi — marchewkę.
  To kolorowa baśń o marchewce. Nie bardziej prawdziwa niż cokolwiek innego ….!
  Ta baśń jest miła i przyjemna. Niczym pluszowy miś w dziecinnym łóżeczku, którego też w tym łóżeczku nigdy nie było 🙁 . tylko włożono Ci do łóżeczka i powiedziano — tu masz misia uszatka, a teraz śpij. I uwierzyłeś…… Ale, podświadomość nie rozróżnia prawdy od fikcji i ten Mis dalej tkwi w Twoim dziecinnym łóżeczku.

  Więc, ta opowieść Pani Magdaleny o ”kosmicznych bazach w Polsce” jest taką samą baśnią, takim samym snem — jak ten pluszowy Miś. I ta marchewka.

  Pytanie jaki jest sens istnienia w Iluzji ?
  Czego masz sie tutaj nauczyć ?
  Jakie możesz podjąć zadania i cele ?
  Dokąd zmierzasz ?

  Perfekcyjna Iluzja o nazwie — ”Prawda”.
  Prawdziwi i uczciwi ludzie na tej planecie mówią : hmm.., to tylko moje doświadczenie.
  Dziś doświadczyłem tego, a jutro czegoś innego …? Ja tylko zbieram doświadczenia….nic więcej !
  I nie są one lepsze, ani gorsze, ani mądrzejsze, ani głupsze … ot po prostu są ….!

  A, kłamcy tego świata — głoszą prawdę !
  Zmień zestaw wyobrażeń na temat tego jak zbudowana jest ”rzeczywistość” , to zobaczysz bliżej tą Iluzję i zobaczysz inną prawdę.
  Lecz, nie możesz tej prawdy dostrzec, nie możesz jej doświadczyć, bo boisz się dwóch rzeczy – boisz się swoich słabości i swojej wielkości. Ale, najbardziej boisz się swojej potęgi. A, zamiast tego karmisz się Iluzją niczym ” dzieci Króla, które żebrzą po ulicach zamiast wrócić do własnego Domu”.
  A, to ostanie zdanie zacytowałem wprost ze słynnej książki Colina Sissona – ”Wewnętrzne przebudzenie” . I jest ono prawdziwe. A, jeżeli nie pojmujesz, że jest ono prawdziwe, to włącz TV i posłuchaj codziennych wiadomości.

 • Adrian
  Reply

  Pani Magda mówi żeby nie ufać Ashayanie Deane, a pani Renata Engel z drugiej strony mówi, że zgadza się z Ashayaną niemal w 100%. I komu tu wierzyć? Choć w jednym wywiadzie właśnie z Alexem, Renata przyznała że możliwym jest aby jasnowidzenie zmanipulowały jakieś wyższe istoty. Wszystko jest możliwe. Informacje pani Magdy też mogą być zmanipulowane. Tutaj w 6 minucie pani Engel mówi o Ashayanie -> https://www.youtube.com/watch?v=b17sKCM0lWM

  • Alex
   Reply

   To jest stare nagranie. Renata Engel już nie wypowiada się pozytywnie o Ashayanie.
   Wystarczy przeczytać historię dzieciństwa Ashayany i wszystkie klocki logicznie się poukładają. Najpierw molestowali ją „źli obcy”, a potem pojawili się „dobrzy obcy”, którzy pogrozili tym złym aby jej już nie krzywdzili i dodatkowo sami zaczęli ją nauczać i przekazywać jej dużo wiedzy. Czyli mamy tu zabawę w złego i dobrego policjanta.
   Szeroko o propagowanej przez Ashayanę Dowództwie Ashtar mówi Chris Thomas i trochę też Simon Parkes. To co głosi Ashayana jest produktem pracy archontów, szkoda na nią czasu.

 • Agga
  Reply

  Mozna poprosić o ponowne wgranie pliku? Nie wiem dlaczego, ale tylko ten mi nie działa, nie chce sie otworzyć a jestem zainteresowana tematem. Z góry serdecznie dziękuję 😉

 • Pingback: Projekt Gdynia, Klatwa Jahwe i Sprawa Nnki | Livia Ether FLOW

 • Pingback: Król Jahwe – ciąg dalszy historii, 16.06.2015 – Zofia Piepiórka | Porozmawiajmy TV

 • Pingback: Project Cheops X files via Emerald Guardians | Livia FLOW Space..

 • Marek
  Reply

  Ja przed wczoraj miałem sen który był trochę dziwny jakbym spotkał dusze ewentualnej nowej panterki dla mnie, ale w dziwnym kontekście Z ziemi są zabierani ludzie w pojemnikach jak czarne trumny z metalu, i sami się tam układają, ja i niewielu innych możemy zostać. Tak jakby zabierano ich w hibernacji do innego świata. Nie wiem, tak to dziś odbieram. i po kilku spotkaniach z ta dziewczyna, jestem przy tym jak ona się kładzie do tego pojemnika, a ona czeka na moje słowa, ze mi się podoba itd. A ja zaczynam, ze nie stać mnie na jej utrzymanie, ze nie mam gdzie mieszkać, bo z domu to raczej chciał bym się wynieść. itd. ona się unosi z tego pojemnika się do mnie przytula , bardzo przyjemne i się budzę. To nie pierwszy sen o takiej wersji przeszłości. Szkoda myślałem, ze do niej nie dojdzie.

 • Maja
  Reply

  Bardzo to chwalebne, że ratuje pani świat pani Magdaleno i zgadzam się,że w grudniu były ciężkie wibracje, ale skupianie uwagi na niebezpieczeństwie kreuje więcej niebezpieczeństwa i lęku u ludzi. Może się mylę, ale po tym wywiadzie miałam koszmarne sny.

  • Mandragora
   Reply

   Chwalebne to niewłaściwe słowo .. Zgodziłam sie dobrowolnie kiedyś- dawno temu na współpracę z Rodziną Światła i robię to o co mnie proszą ,i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam ..i nie uważam że zbawiam świat , biorę po prostu udział w wojnie, która toczy się w innych wymiarach i jest to wojna o Ziemię. Byłam długo do tego przygotowywana , i było nas Ziemian więcej… A strach przed tym co mówię to głupota , opowiadam po prostu moje subiektywne spostrzeżenia z walki po 'tamtej’ strony .. Zresztą rozejrzyjcie sie lepiej dookoła siebie.. W ostatnich dniach słonce zmieniło położenie o ok 45 st . Przedwczoraj zachodziło tam gdzie zwykle zachodzi w czerwcu , a od wczoraj w miejscu płn-zachodu obserwowanego pod koniec maja . Dwa tygodnie temu bylo na swoim zwykłym kwietniowym miejscu.. Uprawiam sun-gazing od czasu do czasu, więc znam położenie zachodu słońca z moich okien dość dobrze. Efekt wooble jest bardzo silny teraz …

 • piotrek
  Reply

  Magdalena
  W odcinku „Uczta u Wierzynka……” mówisz o pewnej mandali. Z tego, co wiem ma ona związek z tzw. drzewem życia, jeżeli się nie mylę. Zetknąłem się z tym czymś bardzo blisko (dosłownie). Póżniej znalazłem informacje, o prawdziwym i fałszywym drzewie życia. Trochę szperałem, aby zrozumieć różnicę. Jak dla mnie, bardzo łatwo się w tym wszystkim pogubić i trafić nie w tą uliczkę.
  Czy znasz jakieś żródła, które coś o tym mówią? Chciałbym wiedzieć, na ile wiedza o tym jest w ogóle istotna, bo łatwo zejść na manowce. Może lepiej to zostawić? Wiem, że odcinek, o którym mówię był dawno, ale dopiero co go obejrzałem. Jeżeli nie chcesz o tym mówić, w porządku.

     • oti

      @Piotrek, a gdzie i w czym namieszałam? 🙂 Jeżeli coś pomyliłam to z góry przepraszam, ale chyba z Twojego komentarza wynika, że to zamieszanie miało pozytywny skutek, czy tak? 🙂
      Pozdrawiam:)

     • oti

      Piotrek to jeszcze raz ja 🙂 Już wiem w czym namieszałam. Tam na tym blogu Basi B mistykabb, jest druga Oti-mamy identyczne nicki, a jesteśmy zupełnie odrębnymimosobami i pewnie stąd to zamieszanie. Przepraszam, ale zupełnie zapomniałam Cię wcześniej o tym uprzedzić i stąd pewnie to zamieszanie. Pozdrawiam i myslę jak tu nicka przerobić 😀

  • Mandragora
   Reply

   Sorry ze dopiero teraz odpowiadam , długo myślałam o jaką mandalę chodzi , i w końcu domyśliłam sie ze o 'widzenie’ w czasie spotkania z królami w Centrum. Więc był to raczej krąg -otwierający sie w podłodze, z którego wydobywały się plazmatyczne obrazy pokazujące jakąs zamierzchłą historie przechodząca w przyszłosść, które później przybierałay bardziej materialny wygląd, cos jakby projekcja 3D (holograficzna). Wiec nie mogę powiedzieć, że ma to cos wspólnego z drzewem życia , raczej bardziej z portalem międzywymiarowym .. Ne wiem zresztą na pewno..

 • joachim
  Reply

  pani Magdaleno co do rozrywania dusz na mniejsze części do tworzenia rożnych demonicznych sil, spotkałem się już z tym u pana Popko, który twierdzi ze ci z nas którzy doprowadzili swe dusze do prawa podporządkowania, czyli na stronę ujemną i urosły w tym prawie do bardzo wielkiej mocy tak iż byli by w stanie zniszczyć ludzkość, to wtedy jeszcze za życia tego człowieka dusza jego jest odprowadzana, a jej miejsce zajmuje tak zwany strażnik sil ciemności, jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie, gdyż tak kompletnie złych ludzi (dusz) nie chcą nawet siły ciemności, gdyż to oni decydują co tutaj na ziemi maja zamiar zrobić, a nie totalnie zdeprawowany człowiek, taki człowiek służy im tylko jako narzędzie w ich planach, tak ze smutny los czeka tych wszystkich wielkich ludzi na tym świecie..

  • Magdalena
   Reply

   Dziwi mnie nieco nagonka na mnie z zastraszanie ? Kiedy, kogo i gdzie zastraszam ? Relacjonuje wydazenia, w ktorych wzielam udzial i wskazalam w rozmowie bardzo interesujace zrodlo informacji czyli Andrew Bartzisa .. Radze postudiowac historie galaktyki , Bartzis rowniez nie zastrasza , tylko relacjonuje ..

   • jacek
    Reply

    PANI MAGDALENO JEZELI W PANI KOMENTARZU CHODZI O MNIE TO JA NIE ROBIE NA PANIA ZADNEJ NAGONKI ANI OSOBISCIE NIE TWIERDZE ZE PANI SWIADOMIE ZASTRASZA LUDZI I WPEDZA ICH W KANAL!!!!!!Z PANIA WYWIADY UWAZAM ZA BARDZO INTERESUJACE ACZKOLWIEK TRAKTUJE TEZ TO JAKO ZABAWE.MYSLE ZE TO JEST ZDROWE PODEJSCIE DO TEGO TYPU TEMATYK.Z GLOSU IWYPOWIEDZI WYCIAGAM WNIOSEK ZE JEST JESZCZE PANI STOSUNLOWO MLODA!!!!JA ODCZUWALEM PANI WYPOWIEDZI JAKO BADZO EMOCJONANE
    PODKRESLONE DUZA WAZNOSCIA CHWILI i ZE JEST PANI TYM TAK PRZEJETA CO WYNIKA
    Z WIELKIEJ AKTYWNOSCI ASTRALNEJ ENERGETYCZNEJ WIELOWYMIAROWEJ.NIE ZAPRZECZAM TEGO CO PANI PRZEZYLA TO JEST PANI DOSWIADCZENIE!!!!!!!!LECZ NAPEWNO PANI NIGDY JESZCZE SIE NIE ZASTANAWIALA JAK INNI PANIA ODBIERAJA.PANI WYPOWIEDZI MAJA SILNY BODZIEC DRAMATURGII (TO CHYBA LEZY W NATURZE KAZDEJ KOBIETY)
    OPOWIADA PANI BARDZO INTERESUJACE RZECZ Z KTORYMI SLUCHACZ NIE BARDZO WIE CO MA S Z TYM ZROBIC WYDARZENIA WALK W INNYCH WYMIARACH OD KTORYCH GLUWNIE ZALEZY CZY MY BEDZIEMY MOGLI ODDYCHAC ZYC CZY WAWEL BEDZIE MOGL STAC TAM GDZIE STOI I CZY W PRZYSZLOSCI POZARTY NA SNIADANIE NA SNIADANIE A Z MOJEJ DUSZY ZROBI CZAPKE. TO WSZYSTKO WYTWARZA NIEPOKUJ I BEZSILE I SUGERUJE ZE TUTAJ ODEMNIE NIC NIE ZALEZY!!!!!!!!TYLKO DLA TEGO ZE MAM LUZNY STOSUNEK DO TYCH”SPRAW”
    MOJA NIEDZIELA NIE BYLA „ZDUPCZONA”!!!!!!!!!!
    W MOIM ZYCIU NIE RAZ DALEM SIE NABRAC I OSZUKAC PRZEZ ROZNE KIERUNKI GDZIE POLATACH DOWIADYWALEM SIE JAK MNIE ZALADOWANO MNIE W KONIA I JAK MOZNA STWORZYC ILUZJE I JAK DALEKO MOZNA CZLOWIEKA ZAMANIPULOWAC!!!!!.PANI NIE ZADALA NAWET JEDNEGO PATANIA CZY TEN AMERYKANSKI INTERGALAKTYCZNY”GORU”TO CO MOWI I TO CO PISZE CZY JEST TO RZECZYWISCIE PRAWDA I CZY JEST TYM ZA KOGO SIE PODAJE!!!!!NIKT NAWET NIE ZADA SOBIE I JEMU PYTANIA Z KAD MA TE INFORMACJE!!CO PANI DOSWIADCZEN NIE PODWAZAM ICH WCALE SA INTERESUJACE!!!!!ALE DLA MNIE NIE PRZEDSTAWIAJA ABSOLUTNEJ PRAWDY.BARDZIEJ FASCYNUJE MNIE TO ZE PANI NIE ZGADZA SIE Z TYM SYFEM I PROBUJE NA SWUJ SPOSOB TO ZMIENIC.. NATURA ZYCIA I MANIFESTACJI WE WSZECHSWIECIE (TO JEST MOJE ZDANIE ROZPOZNANIE)JEST TO ZE WSZYSTKO I WSZYSTKIE MOZLIWOSCI WYDARZAJA SIE JEDNOCZESNIE TO ZNACZA ZE TO CO NAZYWAMY PRZYSZLOSCIA NIE JEST ROZPLANOWANE CHO NA TYM POZIOMIE LUDZKIM TAK TO WYGLADA I MOZE NIETORE BIEGI WYDARZEN W TEJ CHWILI NIE DA SIE ZMIENIC.DLATEGO ZE
    PANI WYDARZENIA WYDARZAJA SIE W KTOREJS MOZLIWOSCI NIE OZNACZA TO ZE ONA MAJA BEZPOSREDNI WLYW NA NASZA RZECZYWISTOSC!!! W KTOREJ Z TYCH RZECZYWISTOSCI WYMIAROW LINI CZASOWYCH JAKO MOZLIWOSC MOZE BY ZE HITLER NIE PRZEGRAL DRUGIEJ WOJNY SWIATOWEJ LECZ OPANOWAL CALY SWIAT!!!!ALE TO WCALE NIE OZNACZA I JUZ NIE MA ABSOLUTNIE ZADNEGO WPLYWU NA NASZ WYMIAR RZECZYWISTOSC LINIE CZAS IJAK WIDAC SA NA NASZYM WYMIARZE INNE FAKTY CO DO TEGO JAK JEST!!!!!!TU NA ZACHODZIE SA OSRODKI WYSPECJALIZOWANE DO PRODUKCJI ROZNYCH BAJEK KONCEPTOW I ROBIA SOBIE SONDAZE PO TO: W CO LUDZIE MOGLI BY UWIERZYC CO BYLO BY DLA NICH NAJBARDZIEJ PRAWDOPODOBNE , STARE BAJKI TRACA NA WAZNOSCI Z BIEGIEM CZASU!!!!!
    CHODZI TU O ZDESTABILIZOWANIE SZUKAJACYCH MLODY LUDZI TA ABY ZAPEDZIC ICH W KANAL LUB ZALAPPAC ICH NA JAKIS LEP NIE MAJACY NIC WSPULNEGO Z PRAWDA. TE SILY ZDAJA SOBIE SPRAWE Z WAZNOSCI PRAWDZIWEJ WIEDZY INFORMACJI
    DLA TEGO TAK DEZINFORMUJA I PRUBUJA KIEROWAC LUDZI NA MANOWCE.JAK SIE JEST TROCHE WYTRWALYM O TRZEZWYM UMYSLE TO WIEKSZOS TYCH ROZNYCH BAJEK PORZEMIENIANYCH MONA ZNALEZDZCI ICH ZRODLO:WTEDY SIE WIDZI Z JAKIMI MANIPULACJAMI MAMY DO CZYNIENIA NIEKTURE RZECZY SA POPROSTU WASSANE Z PALCA
    POD MOTTEM W JAKI SPOSUB MI TO UDOWODNISZ ZE NIE JEST TO PRAWDA!!!!JEDNAK CECHA WSPULNA TYCH BAJEK JEST JEDNA TENDENCJA KATAKLIZM APOKALIPTYCZNE WIZJE NOWY PORZADEK USTALONE PRZEZNACZENIE KATASTROFICZNY SPOSUB WIDZENIA
    WYZSZE SILY OD KTORYCH ZALEZY NASZE ZYCIE NASZA WEGETACJA PRZYSZLOSC I SILNA SUGESTIA ZE SIE NIE DA NIC SAMEMU ZMIENIC I ZE CZEBA CZEKAC.TE PRAWIE WSZYSTKIE CZYNNIKI SKLADOWE KTORE OPISALEM ZAWIERA 90% nOWYCH KIERUNKOW NEW AGE.
    OCZYWISCIE SAC TEZ KIERUNKI JEST DOBRZE TYLKO CZEBA ODCZEKAC TE KIERUNKI SA MNIEJSZYM ZLEM.ILOSC FALSZYWYCH INTERNET GURU JEST TAK WIELKA ZE SZASNA NA PRZEBUDZENIE U NICH JEST WIEKSZA PRZY PICIU PIWA JAK PRZY ICH PROWADZENIU!!!!
    JESZCZE RAZ!!!!!NIECH PANI NIE CZUJE SIE PRZESLADOWANA!!!!!!!TO NIE BYLO ZAMIAREM MOJEGO KOMENTARZA!!!!!SZANUJE PANI DOSWIADCZENIA NIECH WALCZY PANI DALEJ!!!!!
    MI SPRAWILO RADOSC ZE MIALA PANI ODWAGE DZIELIC SIE Z TEGO TYPU DOSWIADCZENIAMI!!!!!! JESZCZE RAZ DIEKUJE!!!!!!!!!!!

    • Mandragora
     Reply

     Jak słuchacz nie wie, co z tymi informacjami zrobić to niech nie słucha 🙂 wolnosc wyboru inforamacji to podstawa…

 • jacek
  Reply

  WYMIARY WYMIARAMI !!!!!!!! ALE W KONCU TU CHODZI O NASZ WYMIAR W KTORYM ZYJEMY!!!!
  TUTAJ GADZIORSTWO KOSMICZNE SIE JUZ SKONCZYLO SA TYLKO LUDZIE UDAJACYCH GADOW PRZEZ NICH SKONDYCJONOWANYCH
  ZYCZE PRZYJEMNEJ ZABAWY W ZASTRASZANIU SIE POMO ZE JEST TO NIE POTRZEBNE!!!!!
  ONI JUZ PRZEGRALI DLA NICH SIE SKONCZYLO NIETYLKO TU NA ZIEMI LECZ W CALEJ GALAKTYCE RESZTA JEST TYLKO ZASTRASZANIEM LUDZ PRZEZ OSRODKI DO TEGO WYSPECJALIZOWANE ABY ROBIC WAM Z MUZGU MARMELADE!!! KOSMICZNY REPTILOW NIE ZNAJDZIECIE TUTAJ NAWET OGRODZIE ZOOLOGICZNYM!!!!A TA RESZTA BANDY KTORA IM SLUZYLA PRUBUJE SIE ZALOSNIE UTZRYMAC PRZY WLADZY PRZEZ PROBY DEZINFORMACJI
  I WYWOLANIA GDZIS ZA WSZELKA CENE WOJNY!!!!!! FAJNY WYWIAD TROCHE PANIKUJACY
  POMIMO TO MILE SPEDZONY CZAS;SWIETNA ZABAWA:DZIEKUJE PANI MAGDALENIE i PANU ALEKSOWI ZA WSPANIALE SPEDZONY CZAS!!!!!!!!!.
  PS: TU NA TEJ ZIEMI NIE ZNAJDZIECIE JUZ ZADNEGO ANUNAKI;ZETAS,SZARACZKOW, CZY INNYCH PASSCI !!!MOZE TYLKO RESZTKI ASTRALNYCH ARCHONSOW ZBOWIDOWCOW WSZYSTKO JEST WAYCZYCZCZONE!!!!!!WIEKSZYM PROBLEMEM JEST POTEZNA MASA ROZDWOJONYCH NEGATYWNIE ZAPROGRAMOWANYCH LUDZI KTORA JEST TAK PRZYMULONA I WPEDZONA W NIEWIEDZE ZE ZEBY TO ODKRECIC TO TRZEBA NIESAMOWITEJ PRACY CZASU IAKTYWNOSCI A JU NA PEWNO NASZA 3 GENERACJA BEDZIE JUZ WOLNA W PELNI OD TEGO SYFU!!!!

 • Bogus
  Reply

  Mialem taki sen w ktorym bylem na wojnie w tym swiecie na ziemi lecz w innym czasie. Mialem jakies implanty obce wmontowane, jakby czesciowo cyborgiem i walczylem dla obcych przeciw ludziom wbrew mojej woli. Wbrew mojej woli pewnie przez te implanty. Caly czas zdawalem sobie sprawe ze nie potej stronie walcze ale nie moglem inaczej, bylem jakby pod kontrola obcych. Byl to najbardziej realny i fascynujacy sen jak dotad mialem i sie jak dotad sie nie powtorzyl. 🙂

 • Sagana
  Reply

  Ludzie również hodują Istoty i gotują z nich rosoły, by dostarczyć sobie energii -więc jak i na Ziemi tak i w Wszechświatach.
  Żywienie siebie esencją czy to z zwierząt, czy z warzyw i owoców, to nasza zmanipulowana świadomość, która wkroczyła na obszary poza sobą, nasilając swoje ciała i umysły sztucznym źródłem.

 • RobertTowiański
  Reply

  No to jestem w kropce:( Słucham ostatnio Świetlanej Rodziny. Jak wiemy jest to przesłanie Plejadian. I co, oni stoją po stronie illuminatów?

 • marq
  Reply

  TZW Plan Inkarnacyj ny to nic innego jak mega pułapka. Niczego nie doświadczamy, nie uczymy się a niekiedy zaraz po fizycznej śmierci nasza Dusza jest rzucana w nowe ciało bez pamięci niekiedy kilkunastu po sobie ostatnich inkarnacji. Ziemia to i wiezienie dla Ciała ale Przedzewszystkim Dla Dusz…!!!!!
  WSZYSTKO nad czym Musimy Pracować To To ABY Nigdy Więcej Nie Dać się Wrobić po raz wtóry w Człowieka !!!

   • Megien
    Reply

    … za fioletowym, złotym lub srebrnym – do wyboru (tako rzecze Sverdlow, zob. wywiady Alexa z p. B. Grząbkowiak-Wolski); tunel i białe światło po śmierci to podobno pułapka i droga do kolejnego wcielenia…

  • jadwiga
   Reply

   tez mam takie odczucie wiezienie tu ,wiezienie po odejściu ,szukajmy ucieczki z tego wymiaru,pozdrawiam poszukujacych

  • oti
   Reply

   Może nie tyle sama postać Jezusa jest oszustwem tylko przerobiona historia jego życia oraz to jest oszustwem, że często podstawiany jest hologram Jezusa, a nie Jezus we własnej osobie. Ciemna strona posiada technologi która ledwo się w głowie mieści.
   Sądzę, że często posługują i posługiwali się w historii Ziemi taką taktyką, że jeżeli pojawi się COŚ-jakaś idea itp. Lub KTOŚ-nauczyciel, osoba pomocna ludziom, która chce ich przebudzić,aby w końcu ludzkość została uwolniona od ciemnego panowania-to wtedy Ciemna strona błyskawicznie anektuje to coś/kogoś, kradnie tożsamość lub miesza dodając dezinformacji do prawdy/oryginału i prezentuje swoją wersję.
   Dodatkowo często sami tworzą sobie opozycję, czyli cały czas starają się utrzymywać dualizm,aby człowiek jak w grze w głupiego Jasia raz po raz odbijał się tylko od jednej ściany do drugiej, zamiast wyjść z więzienia umysłu.
   Trzeba cierpliwości i dociekliwości, aby każdą sprawę zbadać i dojść do sedna, niestety za mało mamy często danych, informacji-plus nagminne palenie starych ksiąg w przeszłości. Wątpię czy mamy dzisiaj jakieś naprawdę wiarygodne źródła wiedzy-fizyczne księgi popalone, a te które przetrwały zostały zanieczyszczone, natomiast niefizyczne źródła np. chanellingi są często manipulowane przez m
   niższy Astral, w którym Ciemna strona dużo działa.
   „Diabeł tkwi w szczegółach”-wszyscy znamy to powiedzenie, i póki co to jest mój drogowskaz na dziś w poszukiwaniu prawdy.

   • Zbyszek
    Reply

    Oti, w sprawie tatuaży, z BasiąB naprowadziliście mnie na znaczenia, których wcześniej nie rozpoznałem. Dodatkowo Wojwit dorzucił Alleluja (Hallelujach) oraz hosanna. Znaczenia wyrazu „hosanna” nie badałem dokładnie, ale podejrzewam, że prawdziwe jego znaczenie jest zupełnie od oficjalnego, bo nie ma przypadków, więc ktoś musi się za nim ukrywać. Z okazji świąt, dzisiaj wrzuciłem tych kilka wspólnych spostrzeżeń na forum Tagen TV, w linku: http://tagen.tv/vod/2015/04/wieczorynki-u-tadzia-i-justynki-wielkanoc/#c1512

    • piotrek
     Reply

     Cześć Zbyszek. Właśnie wracam z Tagena. Czytałem twoje wpisy. Proszę podaj, jeżeli możesz linki do twoich artykułów. Tam poprosiłem o to samo 🙂 Te, które tam są już nie działają.

    • oti
     Reply

     Witaj Zbyszku. Czy mozesz mi przypomnieć o jakie tatuaze chodzi, bo chyba mi coc umknęlo i nie za bardzo wiem o, co chodzi z tymi tatuażami.
     Pozdrowienia i dzieki za ciekawe wpisy – tez prosiłabym o namiary na Twoje artykuły.
     Oti. 🙂

   • oti
    Reply

    Ok, dzięki poczytam.
    Celem wyjaśnienie dodam tylko, abym została dobrze zrozumiana, że moją intencją było odróżnienie dwóch spraw-prawdziwej postaci Jezusa od tej nieprawdziwej jego wersji, którą często posługuje się Ciemna strona dla zmylenia tworząc hologram Jezusa. Ja się cały czas zastanawiam czym kierować się, aby odróżnić prawdę od manilulacji, gdy mamy do czynienia np. Z osobistymi wizjami Jezusa albo z objawieniami typu Fatima, Medżugorje-ciągle zadaję sobie pytanie czy były dziełem Jasnej strony czy sprytną manipulacją Ciemnej?
    Pozdrawiam Cię serdecznie, może razem dojdziemy do prawdy 🙂 Oti.

    • Beata
     Reply

     Oti
     Niby wszyscy mowia czuj sercem, nie wiem czy to cos pomoze…ale påostaraj sie wsluchac w serce, ale ja tez sie czesto dam nabrac….to nie takie proste

   • oti
    Reply

    Przepraszam, nie dokładnie przeczytałam Twój wpis Beato, nie zauważyłzm, że linka o Edgarze Cayce zamieściłaś dla malty, a nie dla mnie. Ale mimo to chętnie poczytam.
    Pozdrowienia:)
    Oti.

    • Beata
     Reply

     Oti
     Link o Edgarze Cacey jest dla absolutnie wszystkich, ktorzy chca sie z tym zapoznac, poszerzajmy wiedze, rozwijajmy sie

 • Asia
  Reply

  A ja w styczniu 2015r miałam, bardzo realistyczny sen. Pytam się nie wiem już kogo „Jaki jest cel mojego wcielenia się tutaj na ziemię” (przyznam że od bardzo dawna trapi mnie ten temat) i otrzymałam odpowiedz „Aby każdego dnia naszego życia walczyć o swoją duszę”!!! ( a może to się tyczy wszystkich ludzi). W tym śnie ta informacja tak strasznie mnie poruszyła że zaczęłam mocno płakać, raczej nie ze smutku lecz z takiego właśnie mocnego poruszenia. Po tym co dziś usłyszałam w nagraniu Alexa sądzę ze ten sen mógł być na prawdę realny.

  • Beata
   Reply

   Asiu
   Nie sadzisz ze takie osoby sa specjalnie szykowane, wysylane na ziemie aby wzbudzaly w nas lek, wprowadzaly bardzo niskie wibracje i wpedzaly nas w sytuacje ze nic sie nie da zrobic ze musimy sie poddac, czyzby dobra strona byla kilkakrotnie slabsza niz ta zla? czyzby mieli az taka przewage nad dobrem? myslmy bardziej pozytywnie, nie dajmy sie wpedzic w takie niskie stany wibracyjne, co o tym sadzisz?

  • Atlantis
   Reply

   Bardzo trafna(i co najważniejsze prawdziwa podpowiedź dla Ciebie – bowiem najczęściej podłączają się pod taką transmisję różne „szumowiny” astralne i zreszta nie tylko) – bądź UWAŻNA i o to chodziło „mówiącemu” w tym przekazie,badź uważna nie naiwna ponieważ często obce nieprzyjazne byty posługują się miłością(oczywiście fałszywą) jako narzędziem manipulacji jak to jest niestetety masowo praktykowane w różnego rodzaju tzw.chanellingach czyli np.omijaj strony je zawierające a przede wszystkim kieruj się SERCEM(także intucją w nim zawartą)

 • Jacek1
  Reply

  Witam!
  „Walczę i nie zadaje pytań….jak żołnierz….” to niedobrze,że nie zadaje się pytań,po co i dlaczego zabijam i walczę – krytykujemy operatorów dronów,amerykańskich żołnierzy,którzy zabijają ludzi na całym świecie w imie „demokracji” i hasła ” God bless to america”…..a tu ktoś działa podobnie i jest o.k? a może energie na których usługach jest Magdalena wykorzystują ją do tzw”niecnych zadań”?

 • oti
  Reply

  Alex, możesz wrzucić jeszcze raz to nagranie albo sprawdzić czy jest z nim wszystko ok, bo mi już czwarty raz urywa się w połowie nagrania na Twoim pytaniu a propos Jezusa: „(…) jeżeli Jezus jest kimś, świadomością…(…)” – tu właśnie nagranie stopuje już 4 raz ?!?
  Dziękuję z góry za wyjaśnienie o co chodzi.

 • Marek
  Reply

  mam prośbę o zainstalowanie do samego materiału audio, odłuchowego playera umożliwiającego odsłuchiwanie ich z regulowaną prędkością, podobnie np. jak to ma VLC,
  można płynnie ustawiać np x1.5, x1,8, x2 itp – bardzo to potrzebuję.
  Większość tych rozmów nadaje się do odsłuchu x2 szybciej -tak własnie przy użyciu VLC oglądam pobrane z YT materiały video, a tu trzeba stracić 2h by usłyszeć coś na co winno wystarczyć 1h.
  Bardzo o to proszę, a wszystkim polecam 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>