Bajka na dobranoc – Muzyczna kariera KTOSIA, część 2

More videos
Views
   

Dawno, dawno temu zaczęła się zawzięta walka o wpływy nad światem materialnym, mentalnym i duchowym. W tym pojedynku, w szranki stanęły zarówno Siły Ciemności, jak i przedstawiciele światów o najwyższych wibracjach, zarówno przedstawiciele gatunku Homo Sapiens, jak i delegaci innych ras, zamieszkujących planetę Ziemię. Legenda głosi, że walka ta ma miejsce od tak dawna, jak dawno zrodziło się w człowieku pragnienie do górowania nad innymi, skłonność do okrucieństwa i przekonanie, że bogacenie się cudzym kosztem jest jedyną sprawdzoną metodą na życie w dostatku i szczęściu. Walka ta przybiera wiele form, a jedna z nich, szczególnie niebezpieczna z powodu swojej masowości, dotyczy artystów, gwiazd i ich odbiorców. Myślisz, że to Ciebie nie dotyczy? Słuchasz muzyki? Czytasz gazety? Kojarzysz twarze z telewizji? Więc też jesteś uczestnikiem tej gry. Dobrze byłoby zatem poznać jej reguły.

Powyżej przedstawiam ciąg dalszy przygód KTOSIA.Muzyczna_kariera_KTOSIA.pdf

Category: Bajki

5 komentarzy

 • Uśmiech Boga
  Reply

  Piękny pomysł, tak bardzo prawdziwy, wręcz nazwał bym go Warszawskim snem.
  Sam zamysł jest genialny, wart kontynuacji, nawet bym powiedział należało by zastanowić się nad serią i wyprodukowaniem takich audiobooków. Chętnie bym podłożył muzykę pod takowe przedsięwzięcie.
  Może zabrzmieć „produkcja”, jednak uważam, że można by pobudzić wyobraźnie dzieciakom, rzadko który dzieciak produkując marzenia widzi reakcję, zwykle jest zaślepiony akcją.

 • Alfreda
  Reply

  Na stronie YouTube „Annunaki Nephilim Astronauts Ancient” new info. Michael Tellinger dzieli
  sie ze wszystkimi tym czym zajmuje sie ,aby wszyscy ziemianie zmienili swoje kajdany na
  zycie wolne . Warto poswiecic czas na obejrzenie mimo trwania programu okolo 2godzin.
  Pozdrawiam Alfreda

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>