Wybrany przez obcych – William Tompkins

More videos
Views
   

W nagraniu są polskie napisy. Aby je widzieć, proszę je u siebie włączyć.

Przedstawiam bardzo ważny wywiad Kerry Cassidy z 96-letnim Williamem Tompkinsem, który jest kolejnym człowiekiem ujawniającym prawdę o amerykańskim programie podboju kosmosu i wpływie obcych na rozwój technologii na Ziemi. Potwierdza on to, o czym wcześniej mówił Corey Goode i wielu innych ludzi zaangażowanych w tajne programy wojskowe.

Jest to wprawdzie wywiad przeprowadzony przez Project Camelot, ale ze względu na ważność ujawnianych tutaj informacji postanowiłem zorganizować wykonanie polskich napisów. Dziękuję wszystkim, którzy pomagali przy opracowaniu napisów: Justyna Burzyńska-Ellis, Yuvia, Agnieszka Pierzyńska i Jacek Kamiński.

Oryginały angielskie: część 1, część 2
Autor wywiadu: Kerry Cassidy z Project Camelot

Category: Nauka

23 komentarze

 • Pingback: 1311 – Transwizje

 • Pingback: Sterowane przejście – Transwizje

 • Pingback: Vril, Haunebu i tajny program kosmiczny NASA – Aleksander Berdowicz - porozmawiajmy.tk

 • Pingback: Kosmiczne ujawnienie – Sławek Lernaciński - porozmawiajmy.tk

 • Dorota
  Reply

  Witam 🙂
  Niesamowicie ciekawy wywiad . Interesuje się tym tematami od dawna i ciągle dowiaduję się czegoś nowego. Pragnę bardzo,bardzo gorąco podziękować za ten dwu częściowy wywiad .Dziękuję również osobom które tłumaczyły a Tobie Alex za udostępnienie wywiadów.Z niecierpliwością czekam na następne.
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

 • Radek
  Reply

  To co mówi ten pan nie ma niestety odbicia w rzeczywistości.Korporacje amerykańskie to największe zło na tej planecie.

 • Minimalis
  Reply

  Bardzo dziękuję za tłumaczenie i udostępnienie wywiadu. Jeden z bardziej treściwych wywiadów na ten temat, jakie oglądałem. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

 • protestant
  Reply

  Jako że jesteśmy istotami wielowymiarowymi sparawa własności ziemi jest dość skomplikowana. Czym właściewie jest człowiek i kto ma prawdo mieszkać na ziemi? Co o tym myślicie?

 • Aniya
  Reply

  Wywiad ten mocno mnie poruszył… Albowiem w wieku 18 lat widziałam w nocy prawdopodobnie reptiliana (z opisu wychodzi, że to reptilianin). Widziałam go razem z moją mamą, więc istota ta na pewno zamanifestowała się. Przebudziłam się z krzykiem i istota ta stała u mnie w kuchni i wpatrywała się we mnie… Potem się jakby wycofała do tyłu. Zasnęłam ponownie… Myślałam, że to sen, ale okazało się rano, że to było realne, bo moja mama też go widziała. To było zanim wiedziałam cokolwiek o takich rzeczach. Zaczęłam szukać w internecie co to mogło być. Myślałam, że to inkubus, a mama myślała, że to diabeł xD Potem natrafiłam na to co mówi David Icke na temat reptilian. Możliwe, że nie uwierzyłabym w taką dość kontrowersyjną teorię, gdyby nie to co widziałam. Później zaczęłam się głębiej interesować duchowością i stwierdziłam, że to była istota astralna, podobnego rodzaju co demony. Że to jest astralny jaszczur żywiący się ludzkimi energiami, negatywnymi emocjami. A teraz oglądam ten wywiad i okazuje się, że takie istoty istnieją na księżycu…? To znaczy, że są fizyczne? Jestem w szoku… Tamto zdarzenie wywołało we mnie wielki szok, przez wiele lat spałam przy zapalonej lampce i bałam się zostać sama w domu gdy było już ciemno na dworzu. Ale teraz już to mnie nie przeraża. Tamtego dnia widziałam tego jaszczura jakby był całkowicie realny. Ale istoty astralne także wyglądają realnie (lecz osobiście nie mam jasnowidzenia). Te tematy fascynowały mnie od zawsze, to wszystko jest bardzo fascynujące. Nie wiem po prostu tylko czy można ufać takim osobom jak William Tompkins? Czy rząd amerykański chce byśmy wierzyli w kosmitów reptilian, a tak naprawdę ich nie ma? Tylko istnieją w formie astralnej, i się żywią naszym lękiem? Czy może jednak istnieją na księżycu w formie fizycznej? Poruszył mnie ten wywiad bardzo, bo myślałam, że już poukładałam w swojej głowie to wszystko. Ciężko rozpoznać całkowitą prawdę tej rzeczywistości, w której jesteśmy. Dziękuję bardzo za tłumaczenie wywiadu 🙂

  • Łukasz
   Reply

   200 (miliardów) czy ileś tam galaktyk obecnie widzianych i powtarzalny skład kosmosu, na podstawie liczb Mr. z filmu, to jest odpowiedź. Trzeba być głupcem żeby stwierdzić, że nie ma innej rasy… Ale! Czy ktoś był na zewnątrz planety? i Czy to byli ludzie? Jakże głupia (dochodowa) religia wklęsłej ziemi, może przekreślać wszystko, dopóki człowiek nie udowodni, że można z tond odlecieć… Wykroczę poza ten film, „nawet prawda jest kłamstwem”.

   • Aniya
    Reply

    Wierzę w istnienie obcych cywilizacji, ale nie jestem pewna czy istnieją FIZYCZNI reptilianie. Widziałam taką gadzią istotę we własnym domu. Istnieje także świat astralny i wiele istot, które żywią się naszym własnym drapieżnictwem, spożywaniem zwierząt, zabijaniem, agresją i drapieżnictwem mentalnym, emocjonalnym, nie tylko fizycznym. Jeżeli William Tompkins mówi prawdę, to jest jeszcze taka możliwość, że udając się na księżyc wzmagają się fale theta w mózgu, które odpowiadają za widzenie astralne, i silna emanacja astralnych jaszczurów ukazała się wszystkim, którzy udali się na księżyc. Duchy które egzystują w astralu także potrafią się ukazywać ludziom, wzmacniać swoją emanację, może na księżycu emanacja astralnych reptilian jest silniejsza. Choć mogą być także fizyczni i być kosmitami. Nie twierdzę, że tak nie jest. Na razie nie wiem, i każdy musi bazować na własnej intuicji. Wiem tylko, że takie gadzie istoty istnieją. I zapewne karmią się naszą agresją. Na pewno przyciągamy je własną agresją.

  • Arkadiusz
   Reply

   WItaj 🙂 Ja też widziałem Reptilianina 15.06.2016 o 23. To było moje pierwsze OOBE i na samym końcu wylądowąłem w laboratorium w którym byłem na jakimś łóżku podpięty do aparatury jak w szpitalu. Wtedy pokazał mi sie od pasa w górę . Był wysoki na 3 m i miał maseczkę jak lekarze na operacjach. Krzycząłem że kocham wszystkich i dzięki temu udąło mi się wrócić do swojego pokoju 🙂 Trauma straszna, Ze 3 tygodnie nie wiedziałem co mi sie stało. A teraz już sie ich nie boje bo poczułem moc własnego serca.
   Pozdrawiam

 • Ela Hib
  Reply

  Biorąc pod uwagę, ze jesteśmy istotami wielowymiarowymi to czym jest tak naprawdę człowiek? Albo kto ma prawo być na ziemi a kto nie? kto tu jest najeźdźcą a kto tubylcem? Dostrzegając sprawę szerzej myślę, ze każdy ma prawo być tam gdzie jest.

 • Ela Hib
  Reply

  Super wywiad. Pan też jest w rewelacyjnej kondycji. Generalnie potwierdza to co mówią inni. Dzięki Alex za udostępnienie i tłumaczenie.

 • Łukasz
  Reply

  Nie mogę tego potwierdzić, bo jak niby, a także nie wypada mi zdradzać okoliczności, ale, ktoś powiedział do mnie, zacytuje „Ooo, to jest człowiek”, jakby ludzie byli czymś nie codziennym, i jeszcze długo się gapili do tyłu… Nawet w małym mieście można natrafić na obce istoty w ciele ludzkim i odczuć ich odmienną energetykę… I zastanawia mnie tak, ilu procentowo jest ludzi, jak ich rozpoznawać, jak zdefiniować człowieka… Według mnie, to pierwsze pytanie, a dopiero potem można rozmawiać o innych istotach, ponieważ może wielu nie być ludźmi, i ocenia samych siebie w innym środowisku… Bo rewelacji jest cała masa… Jak tu, kolejne pojazdy, kolejne historie, a ilu ludzi to widziało? Nom, jak to Korwin mówi, „wszyscy to byli agenci”, to nic że było ich aż tylu, da się zrobić…

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>