Dlaczego ONI podmieniają polskie dzieci w szpitalach – Ewa Woźniak

More videos
Views
   

Dziecięce porażenie mózgowe nie istnieje. Nie ma czegoś takiego. Jest to jednostka chorobowa sztucznie wymyślona dla ukrycia przestępstwa. Gdyby ludzie chociaż trochę się zastanowili: przecież dziecko w czasie porodu oddycha przez pępowinę a nie ustami więc nie może się nie dotlenić. Poza tym: dlaczego poród, który jest taki sam u wszystkich kobiet, nagle u jednej daje chore dziecko „uszkodzone przy porodzie” bo ciąża rozwijała się prawidłowo?

W 1990 r urodziłam dziecko cesarskim cięciem ale podano mi dużą dawkę narkozy i odzyskałam przytomność po dwóch, trzech dniach. Po porodzie na chwilę odzyskałam przytomność i przytuliłam do serca ślicznego chłopczyka. W ciąży USG również wykazało płeć męską. Dziecko urodziłam o czasie w 9 miesiącu. Kiedy odzyskałam przytomność uzyskałam informację, że moje dziecko ma problemy z oddychaniem i jest przewiezione do innego szpitala w innym mieście. Kiedy tam pojechałam zastałam wcześniaka sześciomiesięczną dziewczynkę. Kiedy upomniałam się o swoje dziecko najpierw wmawiano mi, że nie wiem co urodziłam, potem wmawiano mi, że nie wiem czy byłam w szóstym czy w dziewiątym miesiącu ciąży. Kiedy to wszystko już nic nie dało wydano mi akt zgonu mojego syna i poinformowano mnie, że mój mąż zajął się resztą. W USC dowiedziałam się, że mój „małżonek” zapisał na moje nazwisko córkę.

Teraz wątek nieważny ale żeby sytuacja była klarowna: dwa lata wcześniej pewna kobieta uznała, że jest do mnie podobna więc namówiła swojego męża na ślub ze mną aby w ten sposób pozyskać moją maturę, dyplom, prawo jazdy a przede wszystkim moje pieniądze. Po porodzie mój tzw. małżonek wrócił do swojej żony. Kiedy ja zaszłam w ciążę, ta kobieta też zaszła w ciążę ale trzy miesiące później. U tej kobiety w szpitalu wywołano środkami poronnymi wcześniejszy poród nie licząc się ze zdrowiem tego dziecka.

Sprawność z jaką w szpitalu zamieniono moje dziecko i jej była i jest przerażająca. Fakt, że nie zgadzała się grupa krwi była dla wszystkich tematem żadnym.

Nie pogodziłam się ze śmiercią mojego syna ale zajęłam się nie moim dzieckiem. To dziecko było i jest nadal bardzo chore: duże powikłania genetyczne, niepełnosprawność ruchowa i fizyczna. Ciężko odwrócić się od tak cierpiącego bezbronnego dziecka. Dziecku oczywiście przypisano Dziecięce Porażenie Mózgowe (DPM).

Kiedy trochę ochłonęłam, zrobiłam badania genetyczne, przede wszystkim żeby wiedzieć jak dziecko leczyć. To co wyszło było zaskakujące. Dziecko miało uszkodzony specyficzny jeden gen. Jej stan w żaden sposób nie był stanem po tzw. urazie okołoporodowym ale wynikiem wrodzonych wad genetycznych.

Funkcjonując w środowisku osób niepełnosprawnych na turnusach rehabilitacyjnych zauważyłam, że wiele dzieci z tzw. DPM w ogóle nie jest podobne do swoich rodziców, np. rodzice mieli czarne włosy a dziecko rude, kolor oczu nie zgadzał się, układ uszu, twarzy też nie.

Udało mi się z ogromnym trudem namówić sześć osób na badania genetyczne. W sześciu przypadkach zgodność DNA matki z DNA dziecka nie występowała. W czterech przypadkach nie zgadzała się grupa krwi matki i dziecka. Te dzieci nie były biologicznie spokrewnione z ludźmi, którzy uważali je za swoje dziecko.

Wykonałam również badania genetyczne takie jak u dziecka, którym się opiekuję i okazało się, że wszystkie te dzieci mają uszkodzony jeden i ten sam gen, który jest odpowiedzialny za stan zdrowia tych dzieci i nie ma to nic wspólnego z tzw. niedotlenieniem okołoporodowym.

Ponieważ badania te były bardzo kosztowne, poprosiłam jednego z moich znajomych aby pomógł sfinansować to przedsięwzięcie. Sam zainteresował się tą sprawą i przekazał środki na badania.

Ponieważ ja byłam w tym czasie z tą dziewczynką w szpitalu na kolejnej operacji, jeden z rodziców zdecydował się pojechać do ministerstwa sprawiedliwości aby całą tą sprawę zgłosić. Był to rok 1991 lub 1992 (już nie pamiętam). Kilka dni później otrzymałam wiadomość, że popełnił samobójstwo. Dokumentacja zaginęła. Rodziny była przerażone i nie wyraziły zgody na jakiekolwiek dalszy udział w tej sprawie. Mój znajomy, który miał oryginały całej dokumentacji zginął w nieznanych okolicznościach a dokumentacja zaginęła. Jego rodzina zerwała ze mną wszelkie kontakty.

Od roku 1990 żona mojego eks-męża pracowała wykorzystując moje dokumenty maturę dyplom, dowód osobisty i prawo jazdy, kradła na moje konto, zaciągała kredyty. Mam dyplom technika farmacji i ta kobieta wydając źle lekarstwa zaszkodziła pacjentom.

Nigdy w stosunku do niej prokuratura i sądy nie podjęły żadnych działań. Ta kobieta do dzisiaj funkcjonuje na moich dokumentach. To mnie prześladowały te instytucje.

Ponieważ pomimo wszystko ja chciałam nagłośnić całą sprawę, to oskarżono mnie o próbę popełnienia samobójstwa, kradzieże, w pracy i w otoczeniu rozpowiadano o mnie oszczerstwa, obcy ludzie, którzy wymyślali o mnie kłamstwa przychodzili do mojej pracy, wydzwaniali do znajomych, itd. Od roku 2002 r. na przesłuchaniach w prokuraturze byłam łącznie ponad 50 razy. W sądzie miałam więcej spraw niż włosów na głowie. Sprawy były koszmarne, wielokrotnie nakłaniano mnie abym się zabiła. Z akt sądowych usuwano dokumenty, zeznania świadków, fałszowano protokoły rozpraw, fałszowano wyroki sądowe. Wyrokami sądowymi ukradziono mi samochód, mieszkanie i firmę. Sędziowie zawsze byli wulgarni, chamscy, potwornie wrzeszczeli i kazali mi się „zamknąć” albo „zamknąć ryj”. Nakładano na mnie wyrokami ogromne kwoty do zapłaty. Nasłano na mnie niezliczone liczby komorników. Koleżankę, która zameldowała mnie u siebie zaszczuto komornikami tak, że wyjechała do innego kraju. Każda z osób, która próbuje się do mnie zbliżyć jest od razu osaczana jak najgorszy przestępca.

Nie mam badań, które zostały w 1992 r. zniszczone. Kiedy obecnie próbowałam namówić kilka osób na takie badania po kilku dniach te osoby rezygnowały i były bardzo przerażone. Dlatego wiem, że mam rację.

Ludzie którzy za tym stoją to jest bogata grupa ortodoksyjnych Żydów.

To Żydzi mają bardzo poważnie uszkodzony kod genetyczny i to oni potrzebują zdrowego materiału genetycznego. Ważne jest, żeby ludzie dowiedzieli się o takim procederze i zaczęli uważać na swoje dzieci. Nasze zdrowe polskie dzieci są wykorzystywane głównie jako materiał genetyczny. Przede wszystkim są uczone ogromnej nienawiści do nas Polaków. Człowiek, który mnie prześladuje w sądzie to jest dziecko, które kiedyś zostało tak samo zamienione w szpitalu tylko tego nie wie i nie wie, że jest Polakiem. Myśli, że jest Żydem.

Poniżej przedstawiam zestaw spraw sądowych, w których byłam w sądzie i prokuraturze. Tu niestety nie mam wszystkich sygnatur akt ponieważ często wzywano mnie telefonicznie i nie dostawałam żadnej dokumentacji, odmawiano mi również wglądu w akta spraw.

SO w Zielonej Górze i Sąd Apelacyjny w Poznaniu, ul. Trójpole 21,61-693 Poznań

sygnatura akt IC 30/13 przeciwko Bankowi o ochronę dóbr osobistych Ewa Ewart (Woźniak)

Bank przyznał się do niewywiązania się z umowy bankowej zawartej ze mną przyznał się też do zmiany umowy w trakcie jej trwania i nie poinformowania mnie o tym. Sąd ukarał mnie za to, że Bank Spółdzielczy we Wschowie okradł mnie oraz odebranie prawa do wypowiedzi, nieprotokołowanie moich wypowiedzi, naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego

sygnatura akt IC 42/12, IC 130/15 – PRZECIWKO SKARBOWI PAŃSTWA

Byłam przekonana, że SSR M. Dębski został wprowadzony w błąd kłamstwami przez Beatę Bańkowską i Kazimierza Świercz. W odwecie za tą sprawę SSR M. Dębski naszczuł na mnie patrol policji, który miał mnie zastraszyć agresją, stosowaniem gróźb karalnych, itd. Ta postawa wskazuje na świadome działanie SSR M. Dębskiego. Agresja sędziego na sali sądowej trudna do opisania. Poniżanie mnie za to, że ja śmiem żądać przestrzegania moich praw, że jak ja w ogóle mam czelność żądać jakichkolwiek praw dla mnie. Naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego

sygnatura akt IC 652/12 -Urszula Świercz o ochronę dóbr osobistych bank Wschowa sędzia

Wiktor Popadiuk stwierdził, iż osoba niepełnosprawna jest upośledzona umysłowo nie wie, że ją się okrada, kopie więc można w stosunku do niej tak postępować znęcanie się nad opiekunem prawnym powódki. Odebranie prawa do wypowiedzi, nieprotokołowanie moich wypowiedzi, naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego

sygnatura akt IV Ca 608/15 manipulacja dowodami złożonymi przeze mnie do akt sprawy fałszywe zarzucenie nieznajomości prawa opiekunowi prawnemu Urszuli Świercz, nieprzestrzeganie Konwencji Praw Osób Niepełnosprawnych,

sygnatura akt IC 27/13 Urszula Świercz przeciwko Kazimierzowi Świercz o ochronę dóbr osobistych
W tej sprawie naruszono wszelkie prawa osobiste Urszuli Świercz jako osoby niepełnosprawnej oraz moje jako opiekuna prawnego znęcanie się nad opiekunem prawnym powódki. Odebranie prawa do wypowiedzi, nieprotokołowanie moich wypowiedzi, naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego, nieprzestrzeganie Konwencji Praw Osób Niepełnosprawnych, usuwanie dokumentacji z akt sprawy. Wyjątkowo ciekawe uzasadnienie wyroku gdzie oskarżono mnie o urodzenie chorego dziecka chociaż cały sąd wiedział, że matką biologiczną powódki jest Beata Bańkowska. Bardzo ciekawa rola Beaty Bańkowskiej w całej sprawie, zeznawała ona jako świadek ale świadkiem nie była.

Sąd Okręgowy w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy
sygnatura akt IX GC 1287/13/8

pomimo dowodów, iż Bank Spółdzielczy we Wschowie działał świadomie w złej wierze na moją rzecz, sędzia uznał, że nie może Banku ukarać za popełnione przestępstwa ale może mnie ukarać za to ze ja domagam się przestrzegania moich praw

SO Legnica sygnatura akt IC 335/14 Ewa Ewart (Woźniak)
o ochronę dóbr osobistych przeciwko Kazimierzowi Świercz
naruszenie wszelkich możliwych praw powódki, usuwanie wielokrotne z akt sprawy materiału dowodowego złożonego przez powódkę, naruszenie przepisów prawa materialnego

Sąd Rejonowy w Zielonej Górze Pl. Słowiański 5, 65-069 Zielona Góra

II Wydział Karny
sygnatura akt VII Kp 108/15 dot Ds 2208/14 pomimo oczywistych dowodów, że wielokrotnie na sali sądowej złożono fałszywe zeznania w SO w Zielonej Górze sygn akt IC 27/13
uznano to za nieistniejący fakt

Sąd Rejonowy Lubin I Wydział Cywilny

sygnatura akt IC 1350/13 -pozbawienie tytułu wykonalności Bank Spółdzielczy we Wschowie Nie uznano, że z godnie z przepisami prawa komornik może zająć 25% z tytułu refundacji z apteki i uznano, że zajęcie 100% refundacji jest zgodne z prawem

sygnatura akt IC 1228/13 – Urszula Świercz reprezentowana przez BS Wschowa cofnięcie tytułu wykonawczego spod egzekucji
znęcanie się nad opiekunem prawnym powódki, naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego

sygnatura akt I C 228/13 -Urszula Świercz przeciwko BS We Wschowie

Próba wyłudzenia od opiekuna prawnego oryginału zaświadczenia o opiece prawnej
Naruszenie norm przepisów prawa procesowego i materialnego, Nieprzestrzeganie Konwencji Praw Osób Niepełnosprawnych

sygnatura akt IC o 456/12
sygnatura akt Ico 1556/11
skarga na wydane wyroki niewłaściwie miejscowo z naruszeniem przepisów prawa procesowego

Sąd Rejonowy w Lubinie II Wydział Karny ul. Wrocławska 3

sygnatura akt II Kp 66/15

ujawnienie tajemnicy objętej ochroną danych osobowych przez pracowników Bank Spółdzielczy we Wschowie na rzecz Beata Bańkowska z domu Kociołek, po pierwszym mężu Świercz oraz na rzecz Kazimierza Świercz odwołanie na decyzję prokuratury nie zostało uznane za popełnienie przestępstwa.

Sąd Rejonowy w Nowej Soli I Wydział Cywilny
sygnatura akt IC 126/14

świadome przedłużanie sprawy pomimo oczywistych dowodów niezgodnego z prawem działania komorników, narażanie powódki na utratę czasu i mnożenie kosztów osoby niepełnosprawnej

Sąd Rejonowy w Głogowie

Wydział Karny
Sygnatura akt Ko 217/03

zniszczenie szeregu dowodów przez prowadzącego sprawę SSR M. Dębskiego, dokumentacja związana z aktem narodzin i zgonu mojego syna, dokumentacja potwierdzająca, że Beata Bańkowska z domu Kociołek od 1990 roku posługuje się moimi dokumentami, dokumentacja potwierdzająca kradzież dwóch samochodu, mieszkania, środków zgromadzonych na koncie, oszczerstwo wymyślone przez SSR M. Dębskiego prowadzącego sprawę, wyłudzenie ode mnie przyznania się do próby samobójczej w celu dalszego wykorzystywania tego faktu aby wymusić na mnie popełnienie samobójstwa, wsparcie przestępstw Beaty Bańkowskiej i Kazimierza Świercz min ukrycie usiłowania zabójstwa przez Beatę z domu Kociołek i Kazimierza Świercz. Beata z domu Kociołek obecnie Bańkowska podaje upatrzonym ofiarom hormony i środki psychotyczne aby wywołać u nich uzależnienie i w ten sposób nimi manipulować. Oboje przedawkowali te środki podając mi je w 2002 roku.
Odebranie prawa do obrony, przekupienie mojego adwokata, naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego

Wydział Rodzinny
sygnatura akt III RC 1049/03

usunięcie dokumentacji z akt sprawy potwierdzające, że Kazimierz Świercz od 1980 roku związany jest z Beatą z domu Kociołek i że para jest małżeństwem, usunięcie dokumentacji potwierdzającej, że Kazimierz Świercz nie interesował się Urszulą Świercz, nie odwiedzał jej w szpitalach, nie jeździł z nią na turnusy rehabilitacyjne, usunięcie dokumentacji, że powód ukradł osobie niepełnosprawnej samochód, nakłonienie biegłego sądowego do wydania fałszywej opinii a mianowicie oparcie się na dokumentacji należącej do tzw żony Kazimierza Świercz czyli Beaty Świercz z domu Kociołek a nie do pozwanej co miało oznaczać, że to jest podpis żony Kazimierza Świercz czyli pozwanej
Naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego

sygnatura akt IIIRC 1100/03
sygnatura akt IIIRC 250/10
sygnatura akt III RC 272/08
sygnatura akt III Rns 722/03

Wydział Cywilny
sygnatura akt Ins 1031/02

usunięcie z dokumentacji akt sprawy dowodów kradzieży samochodu przez pozwanego, usunięcie dokumentacji potwierdzającej, że majątek przeznaczony do podziału należał do powódki jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego i nie podlega podziałowi, zastraszanie powódki irracjonalnymi karami grzywny

sygnatura akt Ins 405/17
sygnatura akt Ico 1187/07
sygnatura akt Ico 2134/04

Sąd Rejonowy Ząbkowice Śląskie

sygnatura akt IIIRC 397/09
sygnatura akt III RC 250/10

Sąd Rejonowy Poznań Miasto i Wilda III Wydział Karny

sygnatura akt III W 2423/14/AK

Prokuratura Krajowa ul. Rakowiecka 26/30, 02-528 Warszawa

sygnatura akt PK II Ko 9000.2016
NrE 04.01.17/119

Prokuratura Okręgowa w Legnicy i prokuratura odwoławcza wyższej instancji

sygn.akt PO IV Ko 96.2017 nr E 13.02.17/53

Prokuratura Okręgowa Legnica oraz Apelacyjna Wrocław

sygnatura akt PR 3Ds 225.325.201

Prokuratura Okręgowa Zielona Góra ul. Partyzantów 42, 65-950 Zielona Góra

sygnatura akt III DSN 4/15 nr E 26.01.015/65
sygnatura akt 1 Ds /2208/14 nr E 24.1014/93

Prokuratura Rejonowa Wschowa i prokuratura odwoławcza wyższej instancji

sygnatura akt Ko 33/14 Ko 222.2016

Prokuratura Rejonowa Głogów i prokuratura odwoławcza wyższej instancji

sygnatura akt 3Ds 1501/02 akt PR Ko 18.2017 NR E13.01.17/3

Prokuratura Rejonowa w Legnicy i prokuratura odwoławcza wyższej instancji

sygnatura akt PR Ko 750.2016 Nr E 22.12 16/164

Prokuratura Rejonowa we Wrocławiu i prokuratura odwoławcza wyższej instancji
ul. Marszałka Piłsudskiego 76/78, 50-020 Wrocławska
sygnatura akt RP III Ko 169.2016 nr E 26.01.17/88

Prokuratura Rejonowa Zielona Góra

syg.akt 1 Ds 2208/14 składanie fałszywych zeznań do sprawy SO Zielona Góra IC 27/13
sygn.akt 1Ds /2260/14 nr E 15.10.14/145 -fałszywe zeznania pracowników banku

Prokuratura Rejonowa Lubin

sygn akt 2 DS/713/14
nr E 03.02.15/112
nr E 02.12.14/94

Komenda Powiatowa Policji w Głogowie D-5601-110-17-BP

Rzecznik Dyscyplinarny Sędziów Sądów Powszechnych Warszawa
Nr RDSP 715-210/14

Rzecznik Dyscyplinarny dla Sądu Okręgowego w Poznaniu Al. Marcinkowskiego 32, 61-745 Poznań
Brz.1164-65/14

Rzecznik Dyscyplinarny dla Sądu Apelacyjnego w Poznaniu Trójpole 21, 61-693 Poznań
Okd 1170-77/14
Okd 1170-78/14

Sąd Rejonowy w Lubinie II Wydział Karny ul. Wrocławska 3
sygnatura akt II Kp 66/15

Rzecznik Dyscyplinarny Okręg Wrocław ul. Energetyczna 4, 53-330 Wrocławska
sygnatura 2Rd.1181/16/2015

Prezes Sądu Apelacyjnego Wrocław
sygnatura IV W.050-151/09/C
Iv W. 050-151-09-C

Prokuratura Apelacyjna Wrocław, ul. Ofiar Oświęcimskich 38-40,
sygnatura Ap Iko 720/06

Ministerstwo Sprawiedliwości Warszawa

BM III 052-2358/09/R
BM III 052-6125/2006/PR
BM III 051-1765/06/PR

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich
RPO-520899-XX-05-JS

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich
Biuro Rzecznika Praw Dziecka

ZII -45-52/06/MK

Na poniżej wymienione pisma nie doręczono mi odpowiedzi ale przyczyną tego jest stan rzeczy, iż SSR M. Dębski kontroluje moją korespondencję i przesyłki nie są mi doręczane

Sąd Okręgowy w Legnicy pismo z dnia 30 kwietnia 2014 roku
Wydział Wizytacyjny – Skarga na wydane wyroki niewłaściwie miejscowo z naruszeniem przepisów prawa procesowego
sygnatura akt IC o 456/12 Ico 1556/11

Prokurator Generalny w Warszawie pismo z dnia z dnia 23-112016 zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez biegłą Elżbietę Gajewską – Saj

Prokuratura Generalna w Warszawie pismo z dnia 13-04-2016 wniosek o uchylenie immunitetu dla SSR Marka Dębskiego

Prokuratura Generalna w Warszawie pismo z dnia 13-04-2016 zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez sędziów
SSR Lubin Agata -Kawa Jerka SSO Legnica K. Zawada, E. Piotrowska, S. Kornatowicz
SSR w Głogowie, obecnie Lubin G. Pyziński
SSO Legnica Adam Mika

Prokurator Generalny w Warszawie pismo z dnia 23-11 -2016 – wniosek o ustalenie stanu faktycznego czy to SSR Marek Dębski prześladuje mnie czy człowiek ten ma sobowtóra

SO w Legnicy Wydział Wizytacyjny pismo z dnia 26-06-2016 – skarga na SSO w Legnicy Adama Mikę

Osoby, z którymi SSR M. Dębski współpracuje aby mnie prześladować:
– Kazimierz Świercz, zamieszkały Wilków
– Beata Bańkowska z domu Kociołek, po pierwszym mężu Świercz, zam. Wilków
– Fabian Ignacy Grzyb, Bank Spółdzielczy we Wschowie
– Daniel Krupiński, Polkowice

67 komentarzy

 • Kathy
  Reply

  Wstrząsające! Jest pani gigantem psychologicznym. Nie potrafię sobie wyobrazić takiej sytuacji. Modlę się za panią i Urszule, i oby pani mogła być z synem.

 • ewa
  Reply

  Witam wszystkich! Chciałabym zamieścić sprostowanie. Nie prawdą jest, że nie komentowałam wypowiedzi dlatego, ze nie interesowałam się tym co ludzie piszą. Moje wypowiedzi nie zamieszczały się. Dopiero kiedy wymieniłam laptop. Nie jestem informatykiem więc nie przyszło mi na myśl że IP mojego komputera blokuje wpisy.
  W kilu zdaniach na pewno nie odpowiem na wszystkie komentarze. Na początek dziękuję bardzo osobom które trafiły na mój profil na FB i również tam dzieliły się swoimi historiami. Dziękuje tym wszystkim którzy piszą do dzisiaj bardzo ciepłe słowa wsparcia i za słowa sympatii na tej stronie również serdeczne podziękowania. Dziękuję też tym którzy piszą złośliwe komentarze. Negatywne komentarze zawsze dają wiarygodność. Prostuję zarzut: p. hrabia Potocki nie zapłacił mi za wywiad i za moje wypowiedzi a zarzut, że wykorzystuje moją historię aby nabić sobie punkty ale i tak nic nie zrobił nie jest potrzebny. Teraz są wybory i to jest bardzo ważny moment w życiu wszystkich Polaków na który potrzeba dużo czasu, więc nie może teraz zająć się moją sprawą ale jestem pewna, że kiedy wygra wybory zajmie się sprawą wszystkich dzieci.
  Dziękuję za oferowane wsparcie finansowe na badania. Tutaj chciałabym wytłumaczyć się dlaczego nie podjęłam tego tematu i odmówiłam przyjęcia darowizn. Po programie znalazłam informację, że te badania były już wykonane zarówno w Rosji jak i w USA. Jednakże zakazano ich publikacji. Tutaj są linki do stron w których potwierdzono moje słowa.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/12/chazarzy-kiedys-chazarzy-dzis/
  https://www.youtube.com/watch?v=GtRHDOcdPxM
  Jeden materiał jest w języku rosyjskim, mimo to zachęcam do włączenia napisów w j. Polskim które wprawdzie nie tłumaczą dokładnie ale można bardzo dużo zrozumieć. W tym programie też min jest też informacja o materiale jaki był publikowany w Izraelu o deformacjach genetycznych.
  Dlatego uznałam, że odpowiedzialność za ludzi w tym projekcie jest za duża. Nadal temat jest ukrywany. Poza tym to co się stało już się stało. Współodczuwanie tragedii ludzi którzy zdają sobie sprawę z tego, że ich dziecko być może nie jest ich i świadomość, że to Państwo zarządzane przez naród Izraelski nie pomoże nikomu w odnalezieniu ich dziecka to bardzo dużo, dla mnie za dużo. Najważniejsze, że jest świadomość tych zdarzeń i możemy się przed tym bronić w przyszłości.
  Dziękuję też za prowokację, których było bardzo dużo.

  Na koniec zostawiłam temat temat którego nie da się ująć w jednym zdaniu.
  Pewna osoba napisała mi, że na pewno to ja coś zrobiłam kobiecie o imieniu Beata w poprzednim wcieleniu i teraz to ja ponoszę za to karę. Odpowiedź brzmi NIE, jest zupełnie odwrotnie.

  Kiedy szukałam kontaktu z moją rodziną z kresów wschodnich, dostałam zapisaną w kronikach historię z przełomu wieku. Zanim jednak w kilku słowach o tej historii to jeszcze muszę wspomnieć o dwóch sprawach.
  Pierwsza – po programie zgłosiła się pewna kobieta I. M. Oferowała mi pomoc w odnalezieniu syna. Ale przede wszystkim chciała żebyśmy najpierw rzucały klątwy i złorzeczenia na kobietę, która uprowadziła mojego syna, ponieważ jej zdaniem to jest niezbędna czynność aby odnaleźć moje dziecko. Odmówiłam i powiedziałam, że to jest niedorzeczne. Kobieta ta więcej nie odezwała się.

  Druga- kiedy byłam bardzo młodą osobą, trafiła w moje ręce księga z modlitwami w różnych językach min po łacinie i hebrajsku. Pamiętam jedną z nich. Przetłumaczyłam ją i zapisałam na ostatniej stronie Pisma Świętego. Ale ku mojemu zdziwieniu ksiądz prawie wyklął mnie za ten tekst, twierdząc, że to niemożliwe, iż coś takiego kupiłam w Częstochowie na jasnej Górze, że to wyklęte słowa. Pamiętam, że miałam problem z przetłumaczeniem kilku słów. Jedno z nich znaczyło tyle co klątwa- umowa, pakt, przymierze. Nie mogłam się zdecydować.

  Wracając do przeszłości. Obydwaj spadkobiercy majątku Popławskich na przełomie XVII-XIX wieku zginęli w bitwie których w tamtych czasach było dużo. Zginął również narzeczony i kochany mężczyzna mojej przodkini. Starszyzna rodziny uznała, że jest potrzebny potomek i wydała moją prababcię za mąż wbrew jej woli za człowieka bez majątku ale z rodowodem. Był też układ, że człowiek ten dostanie pensję roczną i nie będzie miał prawa do zarządzania majątkiem. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Mąż mojej prababci był hulaka, łajdak i hazardzista. (prawdopodobnie przybył z wojskami Napoleona na tereny pod Lwowem) Pensja mu pasowała, nic nie robienie jeszcze bardziej. Po przyjściu na świat potomka, małżonek prababci odprawił się sam do pobliskiej osady gdzie w knajpie usługiwała córka kotlarza o imieniu Beata. Romans kwitł. Beacie jednak wszystkiego było mało a przede wszystkim pieniędzy. Namówiła swojego kochanka na rozbój w majątku. Wmówiła mu, iż jest wielkim człowiekiem i majątki należą się jemu jako opiekunowi dziecka. Ów człowiek był zbyt odurzony aby myśleć realnie i miał tajemnicę, której nikomu nie powiedział. Beata wynajęła łotrów. Zorganizowała napad na dwór w czasie kiedy starszyzna wyjechała w jakichś ważnych sprawach i miała wrócić dopiero za miesiąc. Wykorzystała swojego kochanka. Otworzono wrota gdyż wszyscy myśleli, że to pijany małżonek wraca po kolejnym pijaństwie po pieniądze. Moją prababcię zawleczono na urwisko nad rzeką, był początek zimy. Beata poleciła zedrzeć suknię, futro i buty z mojej prababci. Ubrała się w jej szaty i powiedziała: teraz to ja będę panią na włościach. Moja prababcia zapytała o dziecko. Beata wprawdzie już urodziła kilkoro dzieci ale były to córki i wszystkie słabe i szybko umierały. Różnie mówiono. Beata pijana śmiała się i mówiła, że zrobi co zechce. Moja prababcia ze strachu o dziecko – jedyną radość w jej życiu, wypowiedziała klątwę. Nie chcę tutaj dosłownie przytaczać treści aby nie powielić tych strasznych słów ale zaczynało się to tak: będziesz rodzić i mordować, nigdy swojego dziecka mieć nie będziesz, stracisz tak jak ja straciłam, dalej było o majątku i jego utracie a na koniec były słowa do oprawców: a gdyby któryś z was zbliżył się do mnie robaki będą żreć wasze przyrodzenie a ogień palić wnętrza i dalej było jeszcze gorzej. Moją prababcię ze strachu aby zamilkła, wrzucono owiniętą w prześcieradle w samej koszuli do lodowatej wody. Szybko utonęła. Beata udawała panią i wraz z odurzonym 24 godz na dobę kochankiem fałszowała dokumenty majątkowe.
  Oboje hulali do czasu aż powróciła starszyzna. Beata uciekając porwała dziecko ale szybko sprzedała je w niewolę. Zaczęły się procesy o majątek. Wyszła na jaw tajemnica małżonka mojej prababci. Miał on już żonę i dzieci ale przegrał ich w karty wraz z majątkiem i uciekł z wojskami Napoleona na wschód aby uniknąć kary. Tak więc małżeństwo mojej prababci i tego człowieka było nieważne a więc i wszystkie dokumenty majątkowe.

  Jakkolwiek nie analizować bardzo przypomina mi to moją historię. Po spotkaniu z I.M i jej potrzebą klątw, zrozumiałam, że moje życie jest odpowiedzią na klątwę mojej przodkini. Chcąc ukarać Beatę moja prababcia Ewa jednocześnie związała swoje życie z jej życiem. Modlitwa za którą Kościół prawie mnie wyklął nagle zaczęła mieć sens. Przede wszystkim klątwa oznacza tyle co pakt, umowa i dlatego nie mogłam się zdecydować jak to przetłumaczyć. Według mojej wiedzy
  to klątwa sprowadza w nasze życie wszystkie problemy. To klątwa nas wiąże w coś czego nie rozumiemy. Jeżeli tutaj dodamy słowa z Talmudu: „my Żydzi żyjemy tylko tu i teraz, my nie mamy życia po śmierci”. Wszyscy mówią, że to my kreujemy swoją przyszłość. Ale nie mówią jak.
  A jeżeli jest tak, że kreujemy swój matrix klątwą? I zapraszamy naszych oprawców do nowego życia aby na nowo przeżywać to co już raz było?

  Jak teraz brzmią słowa: miłuj bliźniego jak siebie samego i nadstaw drugi policzek?
  Dla mnie jakoś inaczej. Mniej więcej tyle co: nie rzucaj klątw, broń się przed krzywdą, nie cierp a jeżeli już coś się zdarzy – wybacz ale nie przeklinaj i nie złorzecz.

  Jeżeli ktoś chciałby przeczytać słowa tej modlitwy to zapraszam na mojego FB, za kilka dni zamieszczę tekst.
  Wszystkich serdecznie pozdrawiam.ewa

 • Jacek
  Reply

  Czego się spodziewać po miksie Mongołów, Turków i Etiopczyków wymieszanych z wszystkimi możliwymi nacjami. Chazarzy są upośledzeni co widać na każdym kroku.

 • Barbara
  Reply

  żeby „przeskoczyć” problemy sądowe, rpopnunję zapoznać się z Jordan Mxwell. Również częstwo prześladowany za rozpowszechnianie prawdy.
  W sądach korzysta się z PRAWA MORSKIEGO. pisanie naszego imienia i nazwiska DUŻYMI LITERAMI oznacza tyle, że nie jesteśmy traktowani jako ludzie, tylko jako podmioty gospodarcze. nazwy firm zawsze się pisze DUŻYMI LITERAMI. chodzi o to, aby odmówić brania udziału w procesach, które pani nie dotyczą. bo nie dotyczą. dotyczą instytucji, którą stworzono, prrzypisując pani PESEL. Nigdy nie była w podobnej sytuacji i mam nadzieję, że nigdy nie będę, ale zawsze staram się pamiętać słowa Jordana Maxwella, aby nigdy nie zgodzić się na traktowanie mnie jako podmiotu gospodarczego i od samego początku żądać procesów przed sądem posiadającym uprawnienia do prowadzenia spraw używając przepisów PRAWA NATURALNEGO. Prawo naturalne to właściwie 10 PRZYKAZAŃ, i na nich jest oparte.
  druga sprawa używanie pani tożsamości.
  proponuję, aby we wszystkich jednostach bankowych złożyć oficjalne pismo potwierdzone notarialnie, że pani tożsamość została skradziona, i że nie będzie brać pani odpowiedzialności za kredyty, które udzielą na pani nazwisko. niestety panią również to obejmie, więc nie będzie się pani mogła starać o  żaden kredyt, ale z drugiej strony, nie będzie pani musiała spłacać cudzych zobowiązań.
  Dodatkowo, może pani wystąpić do prokuratury o wszczęcie postępowania o domniemanie kradzieży osobowości, i dołąćzyć do pisma, które przedstawia w banku do zablokowanie wszelkich pożyczek.
  niestety tyle pamiętam z informacji od pana Maxwella. i wiem, że są ludzie, którzy na podstawie tych rozwiązań często wygrywają procesy. problem w tym, że bardzo trudno jest znaleźć adwokatów, którzy się tym zajmą. najprędzej w środowiskach anglojęzycznych

 • D.
  Reply

  Kochani, dziękuję Wam za wszystkie materiały jakie przygotowujecie, Tobie Alex, i wszystkim gościom za odwagę i determinację, niechaj się nasza siła odradza, niech tak się staje!

  wiecie co, próbuję wasz wywiad, czyli link, wstawić na Facebooka pod artykułem i cztery razy został już skasowany. został opublikowany, a po dosłownie chwili usuwany. będę próbowała nadal, tylko czy to coś da… cenzurują wszystko. poczta pantoflowa lepsza. 🙂 tylko, że ludzie nie chcą o tym słuchać…
  Pozdrawiam D.

 • Pingback: Dlaczego ONI podmieniają polskie dzieci w szpitalach – Ewa Woźniak – Mandaryn

 • toda raba
  Reply

  „Teraz wątek nieważny ale żeby sytuacja była klarowna: dwa lata wcześniej pewna kobieta uznała, że jest do mnie podobna więc namówiła swojego męża na ślub ze mną aby w ten sposób pozyskać moją maturę, dyplom, prawo jazdy a przede wszystkim moje pieniądze. Po porodzie mój tzw. małżonek wrócił do swojej żony. Kiedy ja zaszłam w ciążę, ta kobieta też zaszła w ciążę ale trzy miesiące później. U tej kobiety w szpitalu wywołano środkami poronnymi wcześniejszy poród nie licząc się ze zdrowiem tego dziecka.”TEN TEKST WYPISANY POD FILMEM , KTOREGO PANI NA TYM WYWIADZIE NIE OPOWIEDZIALA SWIADCZY , ZE PISZE PANI ABY PISAC ABY BYC CZYTANA, DZIECKO NAPEWNO MA PANI CHORE TEGO NIE NEGUJE ,ALE PANI TEZ WYMAGA POMOCY LEKARZA GDYZ TAKIE historie MOGA DOPROWADZIC DO OKALECZENIA INNYCH NIEWINNYCH LUDZI TU ZYDOW W WYNIKU CZEGO POLSKA MOZE STRACIC , bo to jest wlasnie budowanie antysemityzmu i prog przed pogromami, ktore nabieraja dojzalosci jak wrzod na doopie i moga prowadzic do nieszczesc, ktore juz w powojennej historii mielismy i za ktore jeszcze nie przeprosilismy ani ZADOSCIUCZYNILI co nie znaczy, ze powinnismy za holokaust 65 miliardow dollarow zaplacic , komu jak komu ale chazarom o niebieskich oczach to sie nie nalezy , bo oni nie sa tymi spadkobiercami Zydow unicestwionych w Holokauscie; KTORZY BYLI NAOGOL BIEDNI I JECHALI Z POLNOCNEJ gRECJI TU Z SALONIK DO PRACY DO POLSKI JAKO KRAWCOWE I KRAWCY. Oni Ci prawdziwi religijni Zydzi byli „Kosztami UZASKANIA PRZYCHODU” JAKO „”ZAKALY ZYDOWSKIE” NA KTORYCH tragediach ZBUDOWANO PRZEMYSL HOLOKAUST czyli wg nowojirskiego zyda-pisarza INDUSTRII HOLOKAUST. Pamietajcie Polaki jedno a pisze do Was z ponad 40 letniej emigracji, ze jesli juz raz zaplacicie i przyznacie sie ochoczo do tej WINY to na 65 miliardach sie nie skonczy i po jednym pokoleniu czyli po okolo 20-25 latach znow Polska bedzie przez tych samych w zlym swietle stawiana aby wymusic PONOWNIE ODSZKODOWANIA OD WASZYCH WNUKOW jako tzw. Wie·der·gu̱t·ma·chung.Wie·der·gu̱t·ma·chungWie·der·gu̱t·ma·chungWie·der·gu̱t·ma·chungWie·der·gu̱t·ma·chungWie·der·gu̱t·ma·chungWie·der·gu̱t·ma·chungWie·der·gu̱t·ma·chungWie·der·gu̱t·ma·chungWie·der·gu̱t·ma·chungWie·der·gu̱t·ma·chungWie·der·gu̱t·ma·chungvWie·der·gu̱t·ma·chungWie·der·gu̱t·ma·chung. NIE ZAPOMNIJCIE TEGO WYRAZU I JEGO ZNACZENIA BO TO JEST WLASNIE TA PRODUKCJA Z TEGO PRZEMYSLU – industrii holokaust.Zydzi to inteligetny Narod dlatego pozdrawiam Wszystkich myslacych, co prawda po szabacie ale nastepnego gut szabes!
  co prawda po szabacie ale nastepnego gut szabes!

 • Pingback: Dlaczego ONI podmieniają polskie dzieci w szpitalach – Ewa Woźniak « Dziennik gajowego Maruchy

 • maja
  Reply

  Teraz staje się jasne, dlaczego w takiej ogromnej ilości są odbierane dzieci rodzinom polskim mieszkającymi poza granicami naszego kraju i kto macza w tym haniebnym procederze swoje brudne paluchy.

 • Justyna
  Reply

  Alex… podejmujesz tematy których nikt nie podejmuje…strach wchodzić na tą stronę…co jeszcze…jakie jeszcze sekrety kryje ta rzeczywistość. dobijające. ale dzięki za materiał.

 • Kasia
  Reply

  Ogromny szacunek dla Pani Ewy za mówienie głośno narażając siebie , ale też dla Ciebie Alex , że podejmujesz trudne i ważne tematy. Jestem w szoku! To wiele wyjaśnia na temat żydów i ich upodobania Polski, nie miałam o tym wcześniej pojęcia. Dzięki Alex

 • Adam
  Reply

  100%wieze!To sa ZOMBIS!!!!!!!!!!!!!!!! nawet wlasne dzieci pozucaja,to nie ma milosci i sumienia Zombi!!!! dokad ida milliony litrow krwiodawstwo!!!!tO Zombi i vampiry.oni wymieraja i potrzebuja naszej krwi nie tylko przez inbred, kojarzenie krewniacze

 • Ania
  Reply

  Zastanawia mnie jedno:
  Skoro tak bardzo zależy komuś na słowiańskich genach to dlaczego te słowiańskie geny są niszczone (szczepionki, itp.)?

 • Sunaj
  Reply

  Taki sędzia o takim imieniu i nazwisku istieje jusz w serialu „prawo Agaty,, ktoś ma tu bujną wyobraźnie polecam Facebook strone od tej pańi poczytać

 • Eliza
  Reply

  Kochane przyszłe matki – rodźcie w domu, a jeżeli musicie w szpitalu to tylko w obecności najbliższych Wam osób, które będą cały czas monitorować Was i narodzone dziecko. Żadnych szczepień!.
  Jestem w szoku po odsłuchaniu historii p. Ewy. Czy można nazwać ludźmi wszystkie osoby, które spotkała na swojej drodze z reprezentujących prawo; z prokuratury, sądów i adwokatów, urzędników bankowych, lekarzy i pielęgniarki, wszyscy pełniący zawody szczególne, zaufania publicznego.
  To się działo i dzieje. Mamy Państwo w Państwie.
  Życzę dużo zdrowia p. Ewie i przysposobionej Uli. Serdecznie pozdrawiam prowadzącego.

 • milosz222
  Reply

  Bzdury . Sam miałem dziecko niedotlenione . To proste , niedotlenienie jest gdy pempowina okręci sie wokół szyi płodu i je uciska tyle . Sciema

 • NATALIA
  Reply

  w tekscie Pani Ewy jest blad> nie byloa to szesciomiesieczna dziewczynka, tylko noworodek wczesniak urodzony w sziostym miesiacu ciazy, to przeciez pgromna roznica.

 • NATALIA
  Reply

  fakt, ze nie dzieje sie tak za kazdym razem, kiedy rodzi sie dziecko z porazeniem mozgowym, nie znaczy, ze Pani Ewa nie ma racji i ze w jej przypadku tak sie nie stalo. Osobiscie wierze i Pani Ewie, ze mowi rawde, i Pani Aszkenazemu, ktory mial wczesniejszy wywiad, ze mowi „swoja” prawde, bo kazdy ma swoja prawde 😉

 • toda raba
  Reply

  tak tak pani podda sie leczeniu , bo to moze zaszkodzic stosunkom polsko-zydowskim. Kiedys porywano dzieci chrzescijan mordowano aby kilka KROPELEK krwi chrzescijanskiej dodac do macy czyli przasnego pieczywa z maki i wody w PESACH spozywanego.Takie glupie historie prowadza do nie tylko antysemityzmu na ktorym Zydom bardzo zalezy, ale duzo dalej do pogromow wlacznie. Tym ostatnim najmniej sie spodziewajacym moze sie oberwac od polskiego glupka z ulicy.Wstyd aby taka kobieta poprawna plszczyzna takie glupie historie wypisywala. Wstyd !

  • Witold
   Reply

   Teza o uszkodzonym DNA rasy panów jest rzeczywiście kontrowersyjna, cała reszta nie. Porwania dzieci przez mafię sądową III RP są na porządku dziennym. Od tego oni są, zadaniem wroga nie jest chronić nas, tylko zwalczać. A naszym obowiązkiem jest zwalczać tego wroga, bez względu na to jakiej jest narodowości czy wyznania.

 • Ania
  Reply

  Trochę nie rozumiem o co chodzi z tą grupą krwi… czy może ktoś przytoczyć jakieś rzetelne źródło, które to wyjaśnia? Pytam, bo ja mam grupę AB-, mój mąż 0+, a nasza córka B+… więc jakby ani po mnie, ani po mężu, ale nie ma opcji żeby nie była moim dzieckiem, raz że cały czas była z nami w szpitalu w sali, a poza tym wykapany tata…

  • MariuszG
   Reply

   Wszystko jest w porządku 😉
   A x A dziecko może mieć A lub 0
   B x B B lub 0
   A x 0 A lub 0
   B x 0 B lub 0
   A x B A, B, AB lub 0
   A x AB A, B, lub AB
   B x AB A, B, lub AB
   AB x AB A, B lub AB
   AB x 0 A lub B

  • NATALIA
   Reply

   tutaj tez jest blad w tekscie, poniewaz jest napisane, ze dziecko nie mialo krwi matki – przeciez nie musi miec tej samej grupy krwi, zeby byc jej dzieckiem. chodzi raczej o to, czy jest mozliwa dana kombinacja grup krwi – ojciec+matka+dziecko wg praw dziedziczenia.

 • olka
  Reply

  przypomnialo mi sie ze w 1991 jak rodzilam corke to panika w szpitalu zeby pilnowac dzieci ,ale do glowy mi by nie przyszlo ze to takie cos wspolczuje pani

 • Małgorzata
  Reply

  Podziwiam Panią. Jest Pani Człowiekiem o wielkim Sercu. Chyba ciężko było by mi pokochać i wychować niepełnosprawne dziecko wroga z plemienia, które tak by mnie skrzywdziło jako matkę. Zyczę Pani dobrych relacji z synem wychowanym przez to samo plemię. Jestem w szoku i podziwiam. Wszystkiego najlepszego

 • jolka
  Reply

  To wszystko prawda.Na wikipedii jest wykaz 15 chorob dziedzicznych Zydow-kazda z osobna wyjasniona szeroko.Im nie zalezy na ich wlasnych dzieciach.Ich prawo mowi,ze dla dobra jednostki mozna poswiecic dziecko lub czlonka rodziny.Maja wiele takich morderczych praw.Lidia

 • bb
  Reply

  Wszystko jest napisane.Podmieniaja ortodoksyjni zydzi, bo ich kod DNA jest popsuty i rodza sie zydowkom niepelnosprawne dzieci. Dlatego tez przewaznie rodza dzieci z in vitro, takie ladne, idealne, zrobione, genetycznie zmodyfikowane, no ale zdrowego dziecka tacy nie splodza juz, wiec rodza chore i podmieniaja.

 • Witold
  Reply

  To jest po prostu niemożliwe do przyjęcia do świadomości, ale tylko dla tych, którzy nie wiedzą czym jest i jak funkcjonuje III Rzesza Pospolita, a zwłaszcza jej „niezawiśli”. Może jeszcze kiedyś zawisną.

 • Monika
  Reply

  Czy weryfikował pan dokumenty medyczne tzn ze pani nie wychowuje swego dziecka ? lista spraw sądowych wskazuje na jakiś kłopot z psyche jednak ….

 • Monika
  Reply

  Bardzo to zawiłe /jak to możliwe ze pani wychowuje cudze dziecko /nue wystąpiła o odszkodowanie za podmianę dzieci ? Gzie jest jej syn? Jak to możliwe ze kobieta ex męża była na porodówce w tym samym czasie?

  • Moni myśląca...
   Reply

   A słuchałaś wywiadu, przeczytałaś tekst pod artykułem??? Jej syn żyje, jest zdrowy i ma się dobrze. Ale został przez pseudo matkę wychowany w nienawiści do Polaków. Gdy ówczesny mąż pani Ewy dowiedział się że zaszła ona w ciążę, postarał się o zrobienie dziecka swojej żydowskiej (pierwszej i ostatniej) żonie właśnie w tym celu aby podmienić dziecko. Było ono jednak 3 miesiące młodsze, z uszkodzonym genem, inną płcią (niż ta wykazana m.in. w USG P. Ewy), a poród został wywołany sztucznie. Wszystko było zaplanowane wcześniej przez to małżeństwo żydów. Tak to rozumiem choć słyszę o tej szokującej sprawie pierwszy raz. Serdecznie pozdrawiam Panią Ewę i podziwiam za odwagę i wytrwałość.

 • Ela....
  Reply

  trzeba coś z tym coś zrobić nie możemy siedzieć z założonymi rękami . Pani Ewo podziwiam i życzę wszystkiego dobrego

 • Karol
  Reply

  osobowość paranoiczna. W każdym mieście są osoby cierpiące na spiskowe teorie do tego stopnia że latami włóczą się po sądach i „udowadniają” że cały świat spiskuje przeciw nim. Współczuć należy tej kobiecie bo miota się jak opętana i jej rodzinie i bliskim.

 • Duduś
  Reply

  Ta pani chyba spadła z wysokiego piętra na głowę, że takie farmazony prawi. Radzę się pani zapisać jak najszybciej do psychiatry.

 • Paweł
  Reply

  Urodzonych w domu serdecznie pozdrawiam, akuszerka zainkasowała flachę spirytusu którego odrobinę użyła do porodu ale wszystko było dobrze

 • Izabela
  Reply

  Skąd Pani czerpie siłę od tylu lat Pani Ewo? Podziwiam. Zresztą podziwiam Was oboje za odwagę. Wszystkiego dobrego!

 • Jacek
  Reply

  Wszystko fajnie ale proszę nie uzyawać mikrofalówki bo osieroci Pani to nie swoje dziecko myślę że po śmierci uznają Panią co najmniej błogosławi oną jesli nie świętą.podziwiam Panią pozdrawiam

 • anastazja
  Reply

  aż trudno w coś takiego uwierzyć, choć Pani Ewa bardzo wiarygodna…dzielna kobieta…godna podziwu…muszę przetrawić te informacje…jestem w szoku…

 • Magda
  Reply

  Art. 257.
  Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

 • ania
  Reply

  Wiedziałam że żydzi mają gen wredoty ( nie wszyscy ) , ale nie spodziewałam się że do tego stopnia , by swoje potomstwo podmieniać , jakim to trzeba być bez ludziem umysłowym , mendy jewrejskie won z tej Ziemi

 • jolka
  Reply

  Szok jak swietnie funkcjonuje „kasta ” w Polsce.Ma Pani strozy calodziennych,przesladowanie i szykany a mimo tego nie poddala sie Pani.WIELKI SZACUNEK ZA WOLE DAZENIA DO PRAWDY. Pani Ewo i Alex uwazajcie na siebie.Pozdrawlam.

 • ixipixidixi
  Reply

  JAK TO PO CO ? grzechy żydowskie, mieszanie się w obrębie rodziny wychodzą … jak w przypadku historii tej Pani jej „mąż” żyd nie mógł miec zdrwoych dzieci … wszystkie mu umierały z powodu wady genetycznej przenoszonej przez jego żonę żydówkę i jego samego, potrzebowali śweżej krwii

 • joachim
  Reply

  około 70% młodych kobiet przy pierwszej ciąży ma już niedosolone organizmy, z brakami soli, magnezu, potasu i wapna, więc dzieci z tych ciąż już się rodzą z tymi brakami i problemami zdrowotnymi, matka ma wtedy niezdrowe mleko do tego szczepienia, no i resztę można sobie już samemu wyobrazić co się wtedy dzieje..a lekarzy proszę nie słuchać, gdyż powiedzą ze braków nie macie, a one niestety ale są, jest to zwykłe fałszerstwo..

 • Ela
  Reply

  Swoja droga zastanawiam sie czy w innych krajach slowianskich wystepuje ten sam problem ? Czy takie rzeczy dzieja sie tylko lub glownie w Polsce ? ;/

  • Natalia
   Reply

   Może chodzi o to że że wszystkich krajów słowiańskich Polacy mają najwięcej haplogrupy ariow? Czy coś takiego 😉

  • Neli
   Reply

   nie, nie tylko w Polsce… Przypadek identyczny mial miejsce w Sofii u slynnej astrolozki Alena. Opowiada ona o swoim pierworodnym synu, ktory w niewyjasnionych okolicznosciach zniknal ze szpitala a byl zdrowym noworodkiem. Oficjalnie, ze zmarl. Nie bylo aktu zgonu ani nie pokazano ciala, za to po latach rodzina zaczela otrzymywac kartki na zywnosc, wiec to dziecko widnieje w ewidencji. Alena wspomniala, ze grozono jej i przestala mowic w wielu sprawach.

 • Ela
  Reply

  Padla odpowiedz na te pytania. ONI to Zydzi, a dlaczego podmieniaja dzieci ? – ze wzgledu na ich kiepskie geny, ktore musza sopbie „podreperowac” zeby nie wyginac. Ich dzieic rodza sie chore na „porazenie mozgowe” i czesto umieraja. Ty w ogole obejrzalas ten film ?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>