Zdrowotny grzejnik atomowy – Arkadiusz Brzeski

More videos
Views
   

– budowa grzejnika
– właściwości zdrowotne
– zużycie prądu

Kontakt: arekbrzeski@porozmawiajmy.tv

Category: Nauka, Zdrowie

12 komentarzy

 • Neonix
  Reply

  Jeśli to urządzenie sciąga do siebie pranę/eter/orgon to znaczy, że podkrada go z innych mieszkań? Jeśli tak to takie urządzenie może być wykorzystane jako broń psychotroniczna, promienie iks też można wykorzystać jako broń.

  • Arkadiusz Brzeski
   Reply

   Dzień dobry
   Eter jest energią wszechobecną, stąd pomysł że urządzenie skąd coś podkrada jest tak absurdalny jak twierdzenie że oddychanie podkrada tlen sąsiadom zza ściany lub chomikom 🙂
   Wszystko można wykorzystać jako broń, nawet łyżkę do herbaty
   Co pana post miał wnieść ?
   Jakieś materiały źródłowe ??
   Pozdrawia

 • Tomasz
  Reply

  Arkadiusz gratuluję pomysłu! Na pewno jest potencjał żeby to wdrożyć.
  Sam mam pewne doświadczenia z generatorem Stanleya Meyera oraz celą Joego.
  Widzę tutaj pewne podobieństwa. Cela Joego również generuje/emituje Orgon. Podobnie jak generator Stanleya Meyera który też wykorzytuje wysokie napięcie.

  Może zamiast oleju jakaś ceramika?
  Powodzenia.

  • Andrzej
   Reply

   Efektywność tego piecyka wyklucza ogrzewanie domów , chyba ze ktoś ma nadmiar pieniędzy . 600 wat za 7 tys? . I ciągle uzależienie , że musi być prąd. Byc może jest sens zdrowtny , Ale wystarczy z kamieni wulkanicznych zrobić sobie krąg i trudno usnąć w takim kręgu . Tyle tam jest energii. I czasami groszowe koszty

  • Astre
   Reply

   W przypadku zastosowania oleju transformatorowego to masz racje, ale w przypadku wyłącznie tego oleju.
   Produkt wysoko toksyczny jak można poczytać na karcie produktu. W związku z tym skontaktować by się z Dianą Wojtkowiak, (wystarczy wysłać jej zdjęcie) celem potwierdzenia co emituje takie urządzenie ?

 • Astre
  Reply

  W takich urządzenia gdzie zachodzi potrzeba skutecznego odbioru ciepła zalewa się Glikolem Polipropylenowym, a nie takim, czy innym olejem ? Glikol nagrzewa się bardzo szybko i dzięki temu działa efektywnie tak jak w Solarach.

  • Arkadiusz
   Reply

   Musi być olej ze wzgledu na konieczność izolacji elektrycznej oraz właściwości absorbcyjne ciepła przez olej

   • Astre
    Reply

    Trudno w ogóle oszacować izolację elektryczną olei bo nigdzie takich danych nie ma, więc skąd pomysł, że ma powiedzmy dobrą izolację elektryczną ?
    Wiadomo, że im większa przewodność to gorsza izolacja elektryczna, ale przewodność NIE jest funkcją stałej dielektrycznej i nie można na jej podstawie oszacować izolacji elektrycznej olei, w związku z tym posłużyłeś się tutaj jasnowidzeniem o izolacji elektrycznej olei ?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>