Zabójcze szczepionki i 880 mld za Warszawę, część 2 – Jan Zbigniew hrabia Potocki i Jerzy Zięba

More videos
10.33K
Views
   

Link do części 1: Porozmawiajmy.tv/zabojcze-szczepionki-i-880-mld-za-warszawe-czesc-1-jan-zbigniew-hrabia-potocki-i-jerzy-zieba

Wątki części 2:

 • umowa z Niemcami z 2.10.1944
 • czy ciągłość polityczna ma znaczenie
 • podział rodzin przez politykę
 • oryginały dokumentów związanych z II RP
 • ciągłość prawna II RP i III RP
 • kto odpowiada za niepożądane odczyny poszczepienne
 • przemysł farmaceutyczny jest ponad prawem
 • lekarze nie szczepią swoich dzieci
 • karanie rodziców przez Sanepid
 • korzyści ze stosowania pijawek
 • jak uzdrowić służbę zdrowia
 • znaczenie oczyszczania wątroby
 • toksyczność glifosatu

Ilość wejść: 10330

27 komentarzy

 • Jerzy
  Reply

  Szanowny Panie Łukaszu. Zanim zacznie Pan przydzielać ludziom podatki, to najsampierw proszę się dowiedzieć co to są podatki. Aby się tego prawidłowo dowiedzieć należy wpierw dowiedzieć się co to jest państwo. Aby się tego dowiedzieć trzeba wpierw dowiedzieć się jakie są cele państwa. Cele państwa dowie się Pan gdy się Pan dowie kim jest człowiek i po co żyje. Musi Pan doskonale poznać antropologię człowieka. Następnie aby się tego dowiedzieć trzeba zrozumieć co to są Prawa Naturalne. Gdy się Pan dowie co to są Prawa Naturalne – nietrudna rzecz,bo są tylko Trzy Prawa Naturalne, wszelkie inne to zgodne bądź zaprzeczające im pochodne – gdy się Pan dowie co to są Prawa Naturalne, to zrozumie Pan, kogo dotyczą. A dotyczą tylko i wyłącznie niewinnych ludzi, gdyż ludzie winni Praw Nie mają, lub je maja bardzo ograniczone. Wtedy Pan zrozumie po co jest Państwo, czym jest państwo i jakie są cele państwa. Gdy się Pan tego dowie, dopiero wówczas będzie Pan wiedział ile kasy potrzebuje państwo na obronę tych celów państwa. Przy okazji zrozumie Pan co to jest zasada subsydiarności. Dopiero wówczas będzie Pan mógł wyliczyć ilość środków potrzebnych na to, co nazywamy podatkami. I dopiero wówczas będzie Pan mógł dzielić tę kwotę na ludzi. A Pan zaczyna z powietrza, chce Pan zabierać ludziom pieniądze ot tak – kto ma więcej więcej zabrać- i nazywa te wziątki podatkami. A tymczasem najprawdopodobniej każdorazowo będzie to ordynarna kradzież, bo wszystko to, co zabierają w przymusowych daninach ponad niezbędne środki na wypełnienie celów państwa – tu się kłania antropologia państwa – wszystko co ponadto, to jest zuchwała kradzież. I tyle.

 • Radoslaw
  Reply

  Pozostaje pytzanie czy wcieleniowo p. Zieba nie mial doczynienia z eksperymentami na ludzkosci? nei ujmujac mu godnosci, ale gdyby wziol korone i sprzdal swoich ziomali, to zyskal by duzo wiecej. A tak to kogos tutaj kryje, po co duszy witaminki…….. czyzbysmy przedluzali zywot ciala. Po co wiezic ducha….. A moze witaminki to dodatkowy przykrywka dzialalnosci ciemnej agendy. Wiecie ludzie potrzebujecie witaminek, bo nam pouciekacie i kto bedzie na nas robil…… Podobno idealne ciala same sobie wytwarzaja potrzebne witaminki….

 • Radoslaw
  Reply

  Prawda jest taka, ze wszedzie sie duzo mowi a malo robi. Zajmijscie sie soba. Pan Zieba za duzo mowi o tym co on to nie robi i jak komu dosral. Po co. Kto szuka to i go znajdzie. Zasada jest prosta, bierzesz w czyms udzial albo nie i za to ponosisz konsekwencje. Twoj wybor i Twoja wola.
  Troche historii. Byla sobie kiedys potezna kraina, ale jej mieszkancy zaczeli sluchac panow w powluczystych sukniach i dokonali zbrodni na krolu tej krainy. Krol nie byl materialny byl zrodlem energii tej krainy. Poprostu wlamali sie do komputera i wykasowali dane, wiec krol przestal istniec. To taki kapitan planeta. 4 zywioly i serce matki krysztal. Potem intruzi przejmujac wladze nazwali go JHVH i wykorzystali do zasysania energii. Ktos sie wyjatkowo wkur….il i zszedl na owa kraine i wylaczyl wtyczke od JHVH i tak sie skonczylo panoszenie. JHVH nawet nie podjal pracy. Oryginalny kapitan planeta zamknal wrota i zrobil sie kociol. Bo reptyle chca sie wydostac, ale nie moga wiec gotuja sie w swoim sosie i objadaja to co zostalo. Po cichutku kapitan planeta podaje energie i rozblokowuje tych co chca juz odejsc z kociolka. Jedna zasada nalezy sie rozliczyc z przeszloscia a potem w stanie eterycznym opuscic kociolek.
  Wiec nie bedzie Lechii reaktywacja i innych slomian. Poprostu sie cos popsulo i nikt juz tej machiny nie bedzie naprawial. NIKT!!! Pozostaje sie uwolnic od ciezaru przeszlosci i ulotnic sie w stanie gazowym.
  Reptyle jeszcze na koniec chca zrobic ludzia jaktke, ale nie maja nowych kodow dostepu do machiny, bo kapitan planeta idzie w przebraniu i zmienia kodowanie.
  Zeby odejsc nalezy oczyscic swoje sumienie, naprawic co sie popsulo, znalezc zasobnik czyli nasza druga polowke, wytworzyc dosc energii milosci i adios reptilos.
  Pozdrawiam

 • Łukasz Ozga - Phoero
  Reply

  Oddajcie te miliardy żydom. około 20 000 zł na głowę? I się prosić? A kto i jak dzieli?
  zróbcie prawdziwy kapitalizm, ja se zarobię od zera.
  a nie mydlić oczy bilionem czy inną sumą.
  żadnych dochodowych!
  ~podatek na wojsko od powierzchni.
  ~podatek na policję od posiadanego majątku (samo-wycena: możliwość wykupienia przez państwo w dowolnym momencie).

  Dziękuję za dokumenty.

 • Jacek
  Reply

  Nigdzie nie mogę wydłubać tych Polskich Profesorów mówiących o nielegalności Polski… Jak by ktoś miał link to poproszę.

 • Jacek
  Reply

  Dobra Robota – im więcej wywiadów z P.Potockim to zaistnieje. Nie wielu ludzi ma pojęcie o istnieniu tego człowieka i jego poglądach. Polecam wszystkim przy okazji film na YT pt. ,,NIKT,,.

 • MM
  Reply

  A kim jest ten facet z video, bez imienia, nazwiska, w ciemnych okularach ??
  Kto weźmie poważnie wypowiedź faceta występującego incognito ??

 • Mariusz G
  Reply

  Alex, bardzo dziękuje za Twój wkład i to co robisz. Obie części są świetne. Wierze w to co mówi hrabia Potocki, ale też sprawdzam przekazywaną przez niego wiedzę. Stąd moja prośba, czy istnieje jakaś strona z kopiami dokumentów (przynajmniej części) o których mówi hrabia? Jeśli nie, to trzeba by się postarać o takie coś 🙂 Pozdrawiam i śle dobrą energie 🙂

 • Astre
  Reply

  Konstytucja jest najważniejszym aktem prawnym, ale kto ją przestrzega ? Niezbywalnym prawem zapisanym w każdej konstytucji każdego państwa jest prawo do samostanowienia, prawo do własnych wyborów i decyzji. Jak ktoś czytał Polską Konstytucję, (a, kto czytał?), to napisane jest tam dużymi literami – że (wolność) to jedna z podstawowych zasad konstytucji, czyli fundament na którym się stoi.
  A, czy zmuszanie ludzi, rodziców dzieci, grożenie karami, nakładanie kar, to jest wolność ? Konstytucja, konstytucją, jaka by ona nie była, niby następna ponoć ma być lepsza, ale gdzie jest poszanowanie podstawowych praw zapisanych w konstytucji ? Szanuje ktoś wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, który wprost mówi o naruszeniu artykułu nr.(8) konwencji praw człowieka. Kto siedzi w naczelnej izbie lekarskiej, kim jest minister zdrowia, kto siedzi w sanepidach, kto to jest ten użyteczny idiota prez. Andrzej Duda podpisując ustawę o obowiązku szczepień ? Dałem, więc przykład, że konstytucja, to jedno, a kryminaliści robią sobie co chcą łącznie z naczelnym idiotą tego państwa prez. A.Dudą. Ja tu nikogo nie obrażam. Pokazuję tylko przecież kryminalne fakty ! chyba jasne dla zrozumienia nawet dla dziecka z pierwszej klasy. ABW, CBA wychwytuje złodziei, oszustów, kryminalistów i bardzo dobrze, pochwalam to jak najbardziej, ale takim samym oszustem, kryminalistą powołując się na obowiązujące prawo (konstytucję) jest ministerstwo zdrowia, naczelna izba lekarska, jak i ten biologiczny biorobot prezydent państwa polskiego państwa. Dlaczego CBA ich nie aresztuje ? Dlaczego CBA nie aresztuje krajowego konsultanta prof. Teresa Jackowska, która realizuje swoje prywatne płatne interesy – zlecenia na rzecz obcych Polsce koncernów – producentów szczepionek. Wsadźcie ich do ciupy, nie widzicie tego, że niszczą z premedytacją zdrowie i życie Waszych dzieci, waszych rodzin, bliskich, znajomych. Zgadzacie się na to ? Jak się zgadzacie, to jesteście prymitywnymi debilami, którzy bezwolnie strzelają sobie we własną stopę, nie biorąc żadnej odpowiedzialności za swoje istnienie. A, jak robisz tak masz …., swoje jutro budujesz dziś ….

 • Bartłomiej M.
  Reply

  Rozmowy z Janem Zbigniewem hrabią Potockim są jednymi z najciekawszych, jakich słuchałem w PorozmawiajmyTV. Bardzo lubię też słuchać pana Jerzego Zięby.

  Prawidłowe zrozumienie czegokolowiek wymaga oddzielenia rzeczy ważnych od nieważnych za pomocą własnej obserwacji. Konstytucja jest najważniejszym aktem prawnym, dlatego obserwowanie i rozmawianie o tym, co jest z nią związane, jest bardzo ważne. Podobnie jest ze zdrowiem, czyli tematem podobnym ze względu na swoją ważność.

  Myślę, że gdyby każdy skupił się na tym, co dla niego jest naprawdę ważne i miał dobre intencje, wtedy świat dla każdego byłby znacznie lepszy. Słowo „ważny” można by zdefiniować jako „mający istotny wpływ na rzeczy lub ludzi”. „Dobre intencje” można by zdefiniować jako „chęć pomagania sobie i innym”.

  Oczywiście najprzyjemniej jest skupiać się na rzeczach pozytywnych i konstruktywnych, ale jeśli coś negatywnego i destruktywnego ma istotny wpływ na rzeczy lub ludzi, jak na przykład obecna konstytucja czy przymus szczepień, wtedy jak najbardziej warto się tym zajmować. Wystarczy tylko umiejętność konfrontacji złego zjawiska i umiejętność komunikacji, których z pewnością nie brakuje wszystkim osobom w tym filmiku i które zawsze można też przez praktykę wyćwiczyć i zwiększyć.

 • Elżbieta
  Reply

  Niestety szczepienia przeciwko grypie od lat stosują zakłady opiekuńczo – lecznicze na starych i chorych przewlekle ludziach. W efekcie tych szczepień występuje duża umieralność, na skutek powikłań poszczepiennych takich jak zapalenia płuc, często występuje też woda w płucach i wiele innych powikłań. Niestety nikt tego nie kontroluje.

 • Ilona
  Reply

  Dzięki Aleks za wywiady z Panem Prezydentem Potockim .
  Czy są możliwe spotkania otwarte , Czy sa organizowane takie spotkania, na pewno wielu ludzi chciałoby wziąć udział ,

 • jan
  Reply

  Polska nie jest Państwem Suwerennym,suwerenność straciliśmy dziś musimy przywrócić Polskę i jej
  Konstytucję z 23 kwietnia 1935 r.
  Obecna konstytucja z 1997 r, jest nie legalna a to znaczy że wszystkie t.z.w. rządy są fałszywe koniec kropka jeżeli POLACY tego jeszcze nie zrozumieli to za chwile będą POLINAMI a nie Polakami a do tego dąży Pan A.Duda jak i PIS i zacznijcie myśleć jako po części Naród zniewolony.
  MY Słowianie będziemy walczyć z okupantami Polski.

 • Astre
  Reply

  W tych szczepionkach zdecydowanie chodzi o depopulacje ludzi z tej Planety i nawet dziecko z pierwszej klasy na podstawie prostej analizy faktów jest w wstanie to pojąć. Koncerny nie robią badań szczepionek i leków i nigdy robić tego nie będą ponieważ ich celem nie jest nikogo leczyć. Celem ich nie są też pieniądze mają ich tyle, że mogą nimi autostrady wykładać. Pytanie jest głębsze, o przyczyny wyeliminowania tej biologicznej konstrukcji, a co zatem idzie eliminacja wcielania się istot w te biologiczne obudowy. Istnieje tu zdecydowanie większy plan, o którym nie wiemy i jeżeli usiłuję się coś o tym więcej dowiedzieć, to coś stale blokuje i przycina ! Ale próba rozwikłania choć po części tego tematu spowodowała już dwa razy, że w śnie zobaczyłem Aurorę Herstlief, która coś do mnie mówiła, ale nie byłem wstanie w żaden sposób zapamiętać tej treści przekazu. Nie zamierzam Aleksowi mówić co ma robić, ale taka moja sugestia, która pojawia się gdzieś od środka, ażeby zrobić kolejny wywiad z Aurorą i skoncentrować się tylko w tym temacie, bo wtedy uzyska się najwięcej informacji.

 • Dariusz Pyszniak
  Reply

  Przypomnę tutaj wszystkim, którzy mają dość zgniłego państwa, że Tadeusz Cichocki daje rozwiązanie, jak przestać płacić okupantom na swojej stronie internetowej.Każdy pokrzywdzony przez wymiar niesprawiedliwości może odnieść się do nielegalności konstytucji i odmówić wykonania jakiegokolwiek wyroku.
  o

 • Beata K.
  Reply

  Panie Prezydencie prosze juz nie mowic ze to polski rzad bo on nie jest polski bo to proizraelski …poza tym pis po jedno zlo bronia siebie urzadzaja teatrzyk dla nas niby sie szturchaja a tak naprawde sie bronia

 • Beata K.
  Reply

  i doczekalam sie II cz 🙂 dziekuje Drodzy Panowie za wspanialy wyiad .Pozdrawiam serdecznie ,prosze jeszcze o spotkania z dr p.Czerniakiem z DR Jaskowskim ktorego zawiesili juz w prawach wykonywania zawodu, niewygodnym okazal sie dla nich za prawde !

 • Marion
  Reply

  Tu Jerzy Zieba nie ma racji: czlowiek wogole nie powinien jesc miesa!
  Kwestie szkodliwosc sa tak glisne, ze az dziwi mnie ze tego nie widzi…
  Wywiad byl tak emocjonujacy ze zauwazylam podobienstwo do starych czasow gdzie duzo sie mowi, dyskutuje a dzialania i efektow nie mammm
  Oby tak dalej nie bylo.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.