Wyrzućmy okupantów i wspólnie odbudujmy Polskę – Jan Zbigniew hrabia Potocki

More videos
4.31K
Views
   

Zapraszamy do wysłuchania wystąpienia Jana Zbigniewa hrabiego Potockiego – prezydenta II RP. Nagranie zostało wykonane podczas Dnia Niepodległości w Anpolu (11-12.11.2017) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza.

Zobacz również poprzednie nagrania z prezydentem Janem Potockim:
Porozmawiajmy.tv/?s=Jan+Zbigniew+hrabia+Potocki

Facebook: Facebook.com/Jan Zbigniew Potocki

Informacje na temat konferencji partii II RP znajdują się na stronie: 2-rp.pl

Ilość wejść: 4305

32 komentarze

  • max
    Reply

    Panie Potocki tu w tym mafijnym świecie musi być prawy prezydent musi rozwiązać rząd musi dopilnować by winni zostali ukarani nie ma innej możliwości. Nie można im przekazywać władzy. Gdyby kto kolwiek z nich został konstytucyjnym prezydentem to była by zagłada. Należy zrobić porządek. żadne Po PiS PSL sld….itp to wszystko jest tak zakłamane że nie zdajemy nawet sobie sprawy nie wspomnę o żydach i usa itp….

  • marian tomiczny
    Reply

    W tym ( 1jak pisałem ) jest PALEC Boży , owszem pan Jan nie jest magikiem LECZ narzędziem w Ręku Boga . Badam to od 4 lat i widzę w tym odrodzenie nie tylko Polaków ale i Słowian którzy są prawdziwymi potomkami rozproszonego w 721 pne IZRAELA , aaa który to nie ma nic wspólnego z żydami i dzisiejszym Izraelem ( złodziejami narodowości izraelskiej z roku 125 pne ) 728 919 312 . Pozdrawiam .

  • julia
    Reply

    Te Komentarze które są przeciwko Panu Prezydentowi Potockiemu to piszą ludzie nie znający prawdy my dziś mamy szanse się wyzwolić dzięki Prezydentowi Potockiemu bo tylko on może tego dokonać a wy nie POLACY jego szkalujecie to wynocha z Polski i to już.
    Żaden z tych kundli nic nie zrobił a szczeka kiedy Pan Potocki walczy o Polskę to kundle szczekają powinniście Panu Hrabiemu nogi myć a wodę pić hieny.

  • sandman
    Reply

    Najwiekszymi zbrodniarzami po 2 wojnie swiatowej byli i są Wosjkowe Słuzby Informacyjne,to te sluzby mozemy nazwac głównymi wykonawcami rozkazów okupanta czyli city of london i watykanu wraz z jego bankiersa elitą. To ci przebrami w polskie mundury kryminalisci i zlodzieje zwani W.S.I. sa zmora naszego kraju do czasu jak ich zliwkidujemy nie mamy co myslec o niepodległosci. To jest raptem około 500 oficerów i maja pod sobą kilanascie tysiecy Esbeków

  • RDZENNI WIERNI II RP
    Reply

    40i4- Nie pisz bzdur ! W/g konstytucji II RP – Prezydent odpowiada przed suwerenem! za zdradę polskiej racji stanu jest kara śmierci ! To dlatego obecny i byli tzw prezydenci przysięgali na nielegalną sanacyjną,masońską i bolszewicko-chazarską konstytutucję !!!
    Wszystkiego Najlepszego Nasz Polski Rdzenny Panie Prezydencie II RP.

    • 40i4
      Reply

      „RDZENNI WIERNI II RP” Wskaż mi proszę gdzie w Konstytucji II RP użyto słowa: Suweren? Podpowiem Ci… NIGDZIE !
      Tu są wyraźne zapisy z Konstytucji II RP o których pisałem:
      Art. 2
      (1) Na czele Państwa stoi Prezydent Rzeczypospolitej.
      (2) Na Nim spoczywa odpowiedzialność wobec Boga i historii za losy Państwa. (ale nie przed Narodem !)
      (4) W jego osobie skupia się jednolita i niepodzielna władza państwowa. (jak wyżej)
      Art. 6
      Obywatele winni są Państwu wierność oraz rzetelne spełnianie nakładanych przez nie obowiązków.
      Art. 10
      (2) W razie oporu Państwo stosuje środki przymusu. (o teraz już wiem jakie są niektóre korzenie PRL)
      Art. 15
      (1) Prezydent Rzeczypospolitej za swe akty urzędowe nie jest odpowiedzialny (o ten zapis w IV RP został mocno rozszerzony)
      To tyle na szybko…
      Słowo „obywatel” w Konstytucji II RP pojawia się tylko w kontekście płacenia podatków, prawa wyboru, obowiązku wojskowego i przyjmującego nakładanych ciężarów …
      Czy umiesz czytać ze zrozumieniem??? Jak nie to poproś kogoś aby Ci wytłumaczył.
      Tego naprawdę chcą ludzie ??? Porażka !!! Jak dla mnie tylko Demokracja Bezpośrednia online ma sens dokładnie w takiej formie jak to opisuje NTV. Pan prezydent Jan Potocki jest świadom słabości zapisów w Konstytucji II RP (aczkolwiek jej nie komentuje , a szkoda) jednak sam sugerował, że wymaga zmian zgodnie z wolą obywateli…Tyle że obywatele zrobić tego nie mogą.
      Art. 80
      (1) Zmiana konstytucji może być dokonana z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej, Rządu lub 1/4
      ustawowej liczby posłów. (Czyli obywatel nie ma nic do gadania, z drugiej strony kto mając taką władzę dobrowolnie z niej zrezygnuje??? )
      Osobiście pozytywnie oceniam (na podstawie posiadanej wiedzy) pana prezydenta II RP Zbigniewa Jana Potockiego i chętnie bym go poparł, niestety bardzo, ale to bardzo nie pasuje mi Konstytucja II RP jest koszmarna dla zwykłego obywatela! Dlatego oczekiwałbym ustosunkowania się pana prezydenta Potockiego do propozycji NTV i odwrotnie.

  • UZI
    Reply

    Jeśli cos ma się zdarzyć wg zasad tego systemu, to kiedy dowiemy się np. . o „sztabach wyborczych” ?

  • rozum
    Reply

    Co to jest właściwie demokracja ? To taki „teatr złudzeń” zafundowany przez Żydów gojom w którym „niewolnicy” tańczą w rytm żydowskiej muzyki jaka jest nadawana przez wszelkie media całego świata włącznie z nośnikami tzw. wyższej kultury będącymi oczywiście pod pełną kontrolą żydów zgodnie z Protokółem Nr. 2 sekretnego spotkania Sanhedrynu, czyli Najwyższej Rady Żydowskiej z przełomu XX wieku. „administracja na pokaz (obecnie Duda) i „RADCY TAJNI” (Żyd Daniels – nadzór nad PiS). Administratorzy wybierani przez nas (2,04,2015r w instytucie żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę: Uchwała nr.4 – wybrano Dudę) z pośród tłumu (wybory ustawione żydowskimi mediami, czyli goj widzi to co Żyd chce) w zależności od ich zdolności niewolniczych, nie będą osobami przygotowanymi do rządzenia ( Duda nie ma pojęcia o rządzeniu o czym daje co dnia wyraz) , dlatego też z łatwością staną się w grze naszej pionkami kierowanymi przez uczonych naszych i doradców genialnych, specjalistów kształconych od dzieciństwa w sztuce rządzenia sprawami całego świata.”
    Nie można ogłupić elity narodu – mędrców, kwiatu każdego narodu, który nie da się zwisać tanimi sztuczkami medialnymi ale można to zrobić z tłumem, który jest jak plastelina lepiony tak jak tego chce Żyd za pomocą mediów (por. rozdział, żydokracja).

  • jpt1953
    Reply

    Chcialbym udzielić mojeģo wsparcia Panu Prezydentowi Potockiemu bo myślę że on tego potrzebuje ma pełne podstawy by Polska uzdrowić .Kiedyś powiedział że nie da się tego zrobić w pojedynkę każdy kto czuje się prawdziwe Polakiem powinien do niego dołączyć aby konstruktywnie I konsekwentnie Polski odbudowywać bo nikt za nas tego nie zrobi .Jesli chce cie Polskę odzyskać to trzeba włączyć się w to działanie politycznie bo Pan Prezydentowi ma dobre założenia realizuje plan uporządkowania kraju trzeba się zjednocy wokół niego i wesprzeć intelektualnie I fizycznie!Ot co ja myślę!

  • tomas
    Reply

    Krytyka jest tutaj wskazana, prosze sie nie przejmowac tylko robic swoje bo robi pan to juz dobrze, a to dopiero poczatek, Pani patrycja wyczytuje intencje ludzi przez kineskop, to jakis rodzaj ezoteryki jak w tych nocnych programach gdzie z pasjansa i przez telefon z odrobina socjotechniki mozna ulozyc komus zyciorys. Los na loterii.

    Za to nasz los jest w rekach pana Potockiego i 2RP jesli chcemy zeby nasze dzieci nie mowily na Polske – Polin.

  • Esterhazy
    Reply

    Działalność B’nai B’rith w Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 roku. W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin. Dzięki Kaczyńskiemu Lechowi. A Morawiecki wprowadził Bank JP Morgan. Koniec. Nie ma ratunku.

  • miroszk
    Reply

    Zaraz idioci beda pisac ze Potocki to klamca i chce ukrasc kase z zydami. ludzie naprawde sa idiotami i w Polsce nic się nie zmieni. ja juz w to nie wierze. My jestesmy za głupi. zeby zyc dobrze

  • 40i4
    Reply

    Cały paradoks obecnej sytuacji polega na tym, że skutecznie o reparacje może się domagać II RP lub jej prawowici spadkobiercy, tak jak, to wynika z wypowiedzi pana Jana Potockiego, który formalnie reprezentuje II RP . Ale czy ktoś czytał Konstytucję Kwietniową??? przywracanie Konstytucji II RP jest koncepcyjnie sprzeczne z inicjatywą Demokracji Bezpośredniej on line (z NTV). Dobrze byłoby aby prezydent Jan Potocki uzgodnił koncepcję działania z Niezależną TV która wyznaczyła jak dotąd najlepszy kierunek naprawy Polski. W Konstytucji II RP są zapisy, które praktycznie obywatela mają za nic i sprowadzają go do roli służącego wobec aparatu władzy zwanej państwem, prezydent nie odpowiada przed narodem a państwo jest tworem który jest właścicielem obywateli to jest chore. Ogólnie analizując konstytucję II RP widać że została ułożona dla dobra władzy zwanej państwem, a nie dla polaków i wątpię aby jej koncepcja była zaakceptowana przez świadomych i niezależnych obywateli mających szeroką wiedzę i wyczucie różnych wątpliwych zapisów. Czyli gdyby nie domaganie się o reparacje, które są kluczowe w obecnej sytuacji, to koncepcja powrotu Konstytucji II RP przypomina przejście z deszczu pod rynnę albo odwrotnie.

    • 40i4
      Reply

      Z mojego punktu widzenia pan Jan Potocki reprezentuje polską historię i tradycję a NTV przyszłość, gdyby udało się połączyć oba obozy to byłaby REWELACJA! Z wypowiedzi dowiadujemy się, że pan Jan jest majętny i zależy mu na Polsce, dlatego moim zdaniem najlepszym działaniem w obecnej sytuacji byłoby połączenie sił z NTV i wsparcie finansowe projektu (i nagłośnienie tego) budowy informatycznego systemu referendalnego online (potrzebni są dobrzy programiści). Sądzę że wtedy nastąpiłby przełom a świat dowiedziałby się o projekcie i zapewne wydarzenie to przyciągnęłoby innych prawdziwych Polaków (sponsorów). Czekam z niecierpliwością na inicjatywę może na Polak Potrafi ???

  • Tomek
    Reply

    Polska powinna stać się dla Polaków ich wspólnym interesem . Interesem narodowym , o który trzeba dbać jak o swój własny i go bronić . Aby tak się stało muszą powrócić zapisy w Konstytucji i na obeliskach w każdym mieście mówiące , że to Naród Polski jest właścicielem powietrza wody , ziemi i wszelkich zasobów naturalnych . A przemysł narodowy , również wydobywczy, całkowicie w polskich rękach , ma wypłacać dywidendy każdemu Polakowi z Dziada Pradziada , od kołyski aż po grób . Tak Bracia ?

  • Shatmu
    Reply

    Pani Patrycja woli patrzeć w oczy, jak ktoś jej napluje w twarz i nie zauważy nawet tego,a ktoś jej potem pokaże zdjęcie, albo film, że tak jednak było, to wystarczy, że plujący ma ładne oczka i sprawy nie ma hehe.

    • jpt1953
      Reply

      Czy próbowała się Pani postawić na miejscu Pana Jana Potockiego I na jego miejscu zrobiła by Pani aby sprawy odbudowania Polski nie sfuszerować?

  • Patrycja
    Reply

    Alex jest wielce uduchowionym ślepcem. Kompletnie nie widzi że mości hrabia to po prostu krętacz. Jestem w powijakach jeśli chodzi o swój rozwój, ale mam głęboko rozwinięta intuicję i wystarczy że spojrzę w oczy pana Potockiego i już wiem że kłamie. Chyba że Alex wie i całe środowisko „niezależne” też i wynika z tego że wcale takie niezależne nie jest.

    • Alex
      Reply

      Gratuluję wglądu, Pani Jasnowidzko, to jaki ma Pani sposób na odzyskanie Polski z obcych rąk? Ja przynajmniej coś robię, organizuję ludzi i wspólnie dyskutujemy co praktycznie zrobić. Z Pani wypowiedzi wynika, że najlepiej nic nie robić, tylko siedzieć i wątpić. Super!

    • jpt1953
      Reply

      Tylko mądrzy i konsekwentni Polacy potrafią coś naprawdę zrobić dla Polski potrzebują demokratycznego politycznego wsparcia i wiary w osiągnięcie tego celu.Biadolenie jest oznaką słabości.

  • TADEUSZ
    Reply

    eżeli Potocki mówi o spadkobiercach którzy potracili majątki w Warszawie to mam pytanie w jakiej ciągłości czy Spadkobiercy będą upoważnieni do tego majątku To chyba nie do Adama i Ewy

  • brunon
    Reply

    Szanowny Panie Potocki ! Aby przejąć kontrolę Naszej Polski,trzeba też mieć młodzież Polską iArmię za sobą,aby w razie kontr działania Nowy Prawdziwy Rząd miał obrońców.Ponieważ uważam że zachód nie odda kontroli nad Polską tak łatwo.A więc pozyskać poparcie w wyższym dowództwie i Policji.Bez tego nie mamy szans,gdyż w razie zagrożenia utratą władzy te chazarskie bydło z knesetu na Wiejskiej zwoła pomoc z zachodu,a nawet użyją naszych oddziałów przeciwko Narodowi.Armia,Dyplomacja i Policja muszą w dużej części być po stronie właściwej,czyli Naszej !!!

      • brunon
        Reply

        To dobrze że zdajecie sobie sprawę z całości trudu i zagrożenia,cieszy mnie to.Nie chcę nikogo pouczać,jedynie napisałem to dla tego że życzę z całego serca sukcesu !

  • Pingback: PorozmawiajmyTV – Wyrzućmy okupantów i wspólnie odbudujmy Polskę – Jan Zbigniew Potocki | Mowie Jak Jest

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.