Wróżka, oczyszczanie i starożytny Egipt – sesje Leszka z Iwoną i Jadwigą

Poniżej przedstawiam dwie sesje Leszka, tym razem z Iwoną i Jadwigą z Londynu. Jadwiga jest ekspertem w dziedzinie muzyki i dźwięku, dlatego w swoim badaniu używa dużo fachowego słownictwa.

Sesja z Iwoną, 9.04.2014.

 • badanie zdarzenia przepowiedzianego przez wróżkę
 • oczyszczanie Sławomira K. i jego rodziny
 • oczyszczanie Marka L., uzdrowienie jego relacji z córką, oczyszczanie Eli przyjaciółki Marka.
 • oczyszczanie Grażyny D.
 • oczyszczanie Anny C i jej syna
 • badanie skuteczności Reiki
 • badanie co dają kursy i warsztaty „jednokierunkowe”
 • badanie zdarzenia w domu Macieja M.

Sesja z Jadwigą, 10.04.2014.

 • starożytny Egipt, piramidy
 • rozmowa z An Akh
 • badanie akustycznych urządzeń do cięcia kamieni
 • lewitacja akustyczna
 • „im dłużej śpicie, tym trudniej się obudzić”
 • o budowaniu nowych społeczności


Dodaję poniżej filmik znakomicie przedstawiający historię starożytną, zaproponowany przez Łukasza w komentarzu. W dużej części jest on spójny z tematem badanym przez Jadwigę.

Wróżka, oczyszczanie i starożytny Egipt – sesje Leszka z Iwoną i Jadwigą

10 komentarzy

 • Astre
  Reply

  Ponownie witam Wszystkich 🙂

  Jak słusznie powiedziała Pani Jadwiga – to wszystko co dzieje się to przecież gra. Czyli, zainscenizowany teatr.
  Na scenę tego teatru wychodzą aktorzy i odgrywają swoje role. W istocie to wszystko to są programy….
  Kosmiczni programiści nie śpią. Lecz tworzą różne ścieżki rozwoju. W sumie jest to iluzja, gdzie w tym teatrze nie ma nawet 1% prawdy. Niemniej jednak ta iluzja, ten teatr, ten Matrix, czyli celowo ułożona, zaprogramowana Matryca służy rozwojowi, służy selekcji istot na zaimprowizowanej scenie tego teatru.
  Odłączono Nas od tzw. Źródła, wymieszano matryce rozwojowe różnych ras i przeprowadzany jest właśnie eksperyment jak sobie poradzimy, gdy nam się ”zawiąże oczy” . To bardzo dobre doświadczenie, bardzo potrzebne w toku ewolucji. Również na to zgodziliśmy się, by w tym uczestniczyć, bo nikt nie uwierzy, że ktoś kogoś na siłę do czegoś zmuszał, bo ten doskonały Wszechświat nie stosuje takich metod.
  Tak naprawdę to nas tu nie ma. Jesteśmy istotami duchowymi, a nie istotami fizycznymi, które dopiero miałaby starać się o duchowość (cokolwiek to znaczy).
  Więc trwa tu pozorna walka, w której jak w każdej walce nie zwycięzców, ani pokonanych. Bo myślenie, że jedni zwyciężyli, a drudzy przegrali, to iluzja taka sama jak na scenie piłkarskiego meczu.
  Więc o co tu w końcu chodzi ?
  Chodzi o systemy wartości…..
  Jeżeli np. jedni zatruwają świat GMO, to inni walczą używając różnych metod, różnych sposobów, aby się temu przeciwstawić. Więc ten rozwój na planecie Ziemi tak właśnie zaprojektowano, że po przeciwnych stronach, stoją przeciwne siły, o przeciwnych sobie systemach wartości. Jedne są destrukcyjne, a drugie budujące. A, teraz Wszechświat patrzy co z tego wyniknie, co zostanie zbudowane, w jaki sposób, jakich użyto metod, sposobów, jakie były motywacje …. itd… itp… bo chodzi o doświadczenie …

  I słusznie sczytała z przestrzeni Pani Jadwiga, że jeżeli nic nie będziemy robić, to korporacje nas wchłoną…. Bo ludzie zachowują się jakby zasnęli, jakby im ktoś zawiązał oczy.

  Nic z pisania, bierzemy się do roboty….
  Scenariusz (przynajmniej ja) mam już napisany i sprecyzowany. Bo nie można niczego zrobić, jeżeli się dokładnie nie określi co i dlaczego chce się zrobić. Liczą się dobre pomysły. Wszechświat, to przecie dobry, wręcz doskonały pomysł na ewolucję świadomości.
  Liczy się wciąż, to co nowe….. Nowe projekty, nowe pomysły, liczy się siła przemian….

  ”Wojownicy Światła” są przygotowani do tej zabawy dydaktycznej….
  Wiecie kim są ”Wojownicy Światła”. To właśnie Wy…

  Czekam z niecierpliwością na spotkanie z Panem Leszkiem i z Wami wszystkimi…..
  Uff…będzie gorąco, ale oto właśnie chodzi. Przecież Wszechświat, a żyjemy we Wszechświecie to jak ktoś słusznie powiedział, to nie miś przytulanka !

  Nie mam na razie jeszcze bezpośredniego kontaktu z Panem Leszkiem, więc proszę w jakiś sposób przekazać, aby przeskanować spotkanie 18-20 Lipca pod względem jego uczestników, czy nie pojawią się tam tzw. podwójni agenci.
  Nie mamy czasu na ich twory wyobraźni – niech bawią się gdzie indziej ….

  Więc mówię TERAZ do Was w spokoju i mądrości, do Wszystkich Braci i Sióstr – nie odkładajcie niczego na później ….
  Musimy się nauczyć być wrażliwym na swój wewnętrzny głos, który może powiedzieć nam co jest prawdą, a co chaosem, zamieszaniem i kłamstwem ?

  Nauczmy się słuchać głosu prawdy, który jest w Nas, a zaprowadzi to Nas na ścieżkę wyższych płaszczyzn ”duchowej” ewolucji.
  Między innymi po to trwa ta cała zabawa ( kłamstwa, szalbierstwo, manipulacje ) abyśmy się właśnie tego nauczyli….. Bo, aby się czegoś nauczyć trzeba mieć punkty odniesienia, trzeba mieć koordynaty …

  Dziękuję za uwagę jeżeli ktoś zechciał to co w/w napisałem wysłuchać …. jak również każdy ma osobistą wolność w przyjęciu, lub odrzuceniu tego co uważałem za słuszne, aby tu i teraz, to napisać ……

  A.

 • VegaNita
  Reply

  Tak. Rozumiem o czym mowa w tym aspekcie, jednak decydując o kierunku własnego rozwoju, pragnę dążyć do innego rodzaju współistnienia, choćby się trzeba było dokopać do niego zwykłym szpadlem, bez zaawansowanej technologiii. Bo czym że ona jest w rękach dziecka? Niczym gorszym niż w rękach wyrafinowanego dorosłego, z którym możemy mieć do czynienia.

 • VegaNita
  Reply

  Pragnę się wypowiedzieć na temat uwagi z ostatniej sesji dotyczącej wykorzystywania istot mniej świadomych przez te rzekomo bardziej, bo według mnie jest to nieprawdopodobne. Być może depczę każdego dnia miliony bakterii w drodze do pracy, co wynika jedynie z mojej nieświadomości jak tego unikać, ale nie buduję i nie stawiam im przekaźników energetycznych w celu ich kontrolowania. Według mnie istota, z którą nawiązaliście kontakt może być wysoko rozwinięta co najwyżej pod względem technologicznym i to do nas ludzi, przy całej naszej niedojrzałości, wiele jej brakuje. Pozdrawiam dźwięcznie i geometrycznie.

  • Leszek
   Reply

   VegaNita i Tak i Nie. Jeśli mówisz o bakteriach to biorąc antybiotyk zabijasz ich, czyli mordujesz całkiem Świadomie dla swojego tzw., dobra a przecież to ich naturalne środowisko. I nie masz wiedzy czy oni tez dla swojego dobra nas nie kasują, bo może my też jesteśmy pasożytami. Wszystko zależy od punktu patrzenia. Jest takie powiedzenie Kali kraść Kalemu nie.

  • pkh
   Reply

   Ja tutaj za przykład dałbym np. hodowle zwierząt. Chowane są w klatkach, zagrodach… i wykorzystywane do naszego „dobra” na mięso, jaja itp… Przy tym są kontrolowane i ubezwłasnowolnione. Nie wiem czy wiedzą, że może być inaczej, ale z pewnością z chęcią polatałyby sobie na łonie natury jak dzikie zwierzęta. Takich przykładów jest pełno wokół nas. Rybki w akwarium, papugi w klatce, które cieszą nasze oko. Myślę, że jest to coś o podobnym, jak nie takim samym zabarwieniu.

   Pozdrawiam
   Karol

  • Smok :) Łukasz M.
   Reply

   gdyby ktoś był zainteresowany dalszym zgłębianiem tematu mogę udostępnić pierwsze 3 książki wyżej wspominanego autora – po upływie 2 tygodni od „wypożyczenia” proszę o skasowanie publikacji: https://drive.google.com/folderview?id=0B9_DnCItxSkxQi0xT1pkVWhob00&usp=sharing
   (jeśli ktoś ściągnie to wygodnie się czyta otwierając skany w przeglądarce zdjęć picasa)

   Można w nich znaleźć dużo na temat świętej geometrii i jej głębszych konotacji z naszym ciałem jako odbiciem budowy wszechświata …. w to wszystko jest jest przepleciony zacny kawałek na temat Egiptu i jego schedy …

   • pkh
    Reply

    Bardzo interesująca sesja z wieloma ciekawymi informacjami dotyczącymi Reiki i Egiptu. Łukaszu fajna bajka. Jak to ktoś napisał dla przeciętnego człowieka do przyjęcia jedynie po lobotomii :D. Ale dobrze niech się włączają mózgownice na coś innego.

    Pozdrawiam
    Karol

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>